Kwietniówki 2018 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-26, 19:44   #271
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

pewnie o to chodzi ... ej dziewczyny mam pytanie - czy któraś z was 'zamawiała' wakacje ale nie z biura podróży tylko przez internet ... ? jakieś strony możecie polecić ? Teściowa chce żebym jej rozeznanie zrobiła bo chce jakiś kierunek na Turcje, Cypr Egipt i te sprawy .... :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 19:45   #272
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja nie wiem ile razy dziennie karmię małą, ale duuuzo pewnie kilkanaście. Baby manager usunęłam już dawno, w nocy włączałam na karmienie i o 9 rano okazywało się, że nie wyłaczyłam i karmię którąś już tam godzinę
Dziś byliśmy na zakupach pół dnia, małej kupiłam puchaty kombinezon, pajace i pare pierdół.
Nie chce jeść warzyw, zupełnie. Wypluje wszystko co nie jest słodkie i jeszcze się rozpłacze. No nic, bede próbować i próbować.
Dużo czasu ostatnio spędzamy z koleżanką w 9 miesiącu ciąży. Ależ ja jej zazdroszczę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 19:58   #273
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
pewnie o to chodzi ... ej dziewczyny mam pytanie - czy któraś z was 'zamawiała' wakacje ale nie z biura podróży tylko przez internet ... ? jakieś strony możecie polecić ? Teściowa chce żebym jej rozeznanie zrobiła bo chce jakiś kierunek na Turcje, Cypr Egipt i te sprawy .... :P
Chodzi Ci żeby sobie samemu wakacje zorganizować tak? No to Booking.com do znalezienia noclegu a skyscanner do znalezienia lotu Ja z tych korzystam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 19:59   #274
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Chodzi Ci żeby sobie samemu wakacje zorganizować tak? No to Booking.com do znalezienia noclegu a skyscanner do znalezienia lotu Ja z tych korzystam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dokładnie z tych samych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 20:02   #275
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja wczasy zawsze kupuje na wakacje pl jeśli o to chodzi Selfish tylko to są normalnie z różnych biur oferty


Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 20:04   #276
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Chodzi Ci żeby sobie samemu wakacje zorganizować tak? No to Booking.com do znalezienia noclegu a skyscanner do znalezienia lotu Ja z tych korzystam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raczej chodzi mi o jakieś biura podróży bo na te 'egzotyki' to ja wątpie żeby to się opłacało osobno przelot i osobno transport do hotelu i sam hotel

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Ja wczasy zawsze kupuje na wakacje pl jeśli o to chodzi Selfish tylko to są normalnie z różnych biur oferty


Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
o na tej stronie jeszcze nie byłam
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 20:16   #277
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Aaaa ;D Napisałaś że nie z biura podróży ;P To pewnie tez bym szukała na wakacje.pl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 20:19   #278
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

no i zaś ... nie wiem te strony to ogólnie koszmar - chcą jechać w 6 osób i tyle wpisuje i automatycznie jest mało wycieczek i w ogóle bo SYSTEM WYSZUKUJE AUTOMATYCZNIE POKOJE 6 OSOBOWE a przecież mogłyby być 3 pokoje dwuosobowe ... :P czy jak zrobie niby rezerwacje i konsultant się do mnie odezwie to wtedy się dogadam o co mi chodzi ?
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 21:53   #279
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

To może wpisuj dwie osoby i tam czasami +nie wiem od czego to zależy) jest wypisane ile jest dostępnych pokoi

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 21:58   #280
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Właśnie też to pisałam i nic nie pokazuje...
Napisalam do nich na fanpage i zobaczymy co mi odpiszą.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 22:20   #281
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2018

Ooo dzięki za stronkę, może tam wyczaje jakieś first minute, czy jak to tam się zwie chcielibysmy w maju / czerwcu polecieć gdzieś wypocząć, a że ani ja, ani tz nigdy nie latalismy samolotem to już widzę jak jesteśmy pokichani w gacie lotem, a do tego z dzieckiem 🤣
Nooo ale kiedyś musi byc ten pierwszy raz
Może polecacie jakiś kierunek? Mi najwięcej po głowie chodzila Grecja, ale ostatnio pożary, teraz jakas plaga pająków i po malu mi się jej odechciewa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez emelcia
Czas edycji: 2018-09-26 o 22:22
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-27, 05:59   #282
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
O rany, nadgonilam. Rozszalalyscie się ostatnio z pisaniem

Był temat katarkow - u nas był w zeszłym tygodniu dosłownie przez jeden dzień, po nocy jak ręką odjął. Do tego cały czas rzadkie kupki, palce w buzi, chyba za jakiś czas dołączą górne jedynki do kompletu.

Pogoda dzisiaj u nas w Gdańsku fatalna, już zero słońca, wieje strasznie, zimno... Wczoraj jeszcze chociaż słońce świeciło i na spacer ubrałam Małą w body na długi rękaw, drubsze spodnie, skarpety i misiowa bluza. Na to grubszy koc. Dziś już zupełnie nie przeszedłby taki strój, muszę powyciagac kombinezony. Może ten co w zeszłym roku kupowałysmy na black friday z hm będzie w końcu dobry

Byłam w aptece. Babeczka nie sprzedała mi maści majerankowej Muszę iść raz jeszcze i trafić na inną babkę

PS. My nadal w gondoli, jakoś tak przytulniej. Czy do spacerowek zamawialyscie specjalne wyscielenie? (patrząc po zdjęciach to tak) Jak tego szukać, jak to się nazywa - wkładka? Śpiworek? Gotowe na allegro czy lepiej u jakiejś kobitki żeby uszyla? Mam tylko takie przykrycie od wózka na nóżki jak na gondolę. Proszę doradzcie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My się szykujemy na weekend w gondolę, mamy zestaw z kocykiem z La millou, niestety nie mogę wstawić zdjęcia
Tą serię mamy, tylko kupiona stacjonarnie
https://www.lamillou.com/shop/blue-b...rds-deep-ocean

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Selina_
Czas edycji: 2018-09-27 o 06:04
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 09:43   #283
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

Emelcia,Turcja jest fajna na urlop z dzieckiem. My byliśmy też w Bułgarii,plus za krótki lot, tylko 1h50min.ale klimat jak nad polskim morzem, szału nie ma

Mój Młody dziś pół roku kończy,a ja nadal mu nic nie dałam do jedzenia poza cycem,nie mogę się za to zabrać. Niby chciałam blw,ale się cykam :p

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Dziewczyny możecie polecić skarpetki,które nie spadają? Młody ciągle gubi. Prawie każdy spacer w chuście kończy bez skarpetek. Mamy ze smyka, pepco i tesco.



Iclosemyeyes, sama się uczysz wiązań? Ja przymierzam się już długo do plecaka,ale przeraża mnie przerzucenie na plecy,boję się że mi wypadnie Olo
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 09:58   #284
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

My się boimy do Turcji. Bułgaria chyba lepsza ja bym poleciła z całego serca Kanary, ale to już dłuższa wyprawa. Ale coś za coś no i Grecja wiadomo, na przykład Kreta jest bardzo wporzo.

Anius ja też się tak zbierałam powoli a i tak mała nie jest gotowa eh. Ale rozumiem Twój brak pospiechu, chyba przy drugim dziecku już nie ma tej podniety bo wiemy z czym to się wiąże a z chusta to tak było że kangurka uczyła mnie specjalistka, a kieszonki nauczyłam się już sama z filmików instruktazowych. Nie jest idealnie ale na lotnisku się bardzo przydało plecaka też się boje sama, chyba na jakieś warsztaty muszę się wybrać

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 16:37   #285
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Dziewczyny, kiedy planujecie obniżać łóżeczko? Czasem się boję jak mała tak ostro nogi wystawia za barerke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 17:10   #286
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedy planujecie obniżać łóżeczko? Czasem się boję jak mała tak ostro nogi wystawia za barerke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dopiero w tym tyg przeniosłam małego z dostawki do łóżeczka ale też się nad tym zastanawiam. Na pewno jakby próbował już się dźwigać do siadania ale tak jak mówisz te wygibasy które już teraz wyczyniają też mnie martwią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 17:50   #287
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Co zrobiła ta szwagierka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No odcieła trochę jabłka i dała mu do buzi a on possał i skrobał jabłuszko ząbkami- nawet taki drapaczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 17:54   #288
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja pierwsze co zrobię to utne nogi w łóżeczku. Za wysokie jest to łóżeczko. Tylko jeszcze nie wiem czym h Hahaha

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 18:24   #289
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

Co do obniżenia łóżeczka to spokojnie można poczekać do momentu jak maluch zacznie sam się podciągać do wstawania. Wcześniej nie ma szans żeby wypadł, a nie ma co się niepotrzebnie schylać. No chyba że macie 10 cm barierkę .

A my dziś w koncu byliśmy u tego alergologa. Okazało się że młody ma bardzo łagodne to AZS (łagodniejsze niż siostra), ale się zadrapał i zakaził i to co mu się teraz dzieje to już jest skutek zakażenia bakteriami. Dostaliśmy maści z antybiotykiem, jutro do odbioru będą i mam nadzieje że mu to pomorze, bo lekarz mówił że to go boli i na pewno przez to spać nie może i jest niezadowolony . Moje biedactwo...
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-28, 10:18   #290
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

My juz jakis czas temu obnizylismy lozeczko na srodkowy poziom, bo Mala dawala stopki na przewijak i miala cale podrapane...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 11:00   #291
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja mam łóżeczko z dwoma poziomami wysokości,na razie nie obniżam. Poczekam aż Mały zacznie się podciągać do siadania.

Freya,dobrze że to łagodne azs. Oby maści szybko pomogły.

Anetka,a Ty chyba niebawem wracasz do pracy,co?



Ja wczoraj się jednak zabrałam za rozszerzenia diety. Przygotowałam dynię. Była wszędzie Olek ją wymiętolił na maxa, wytarł część w siebie,część we mnie i ostatecznie nic nie trafiło do buzi. Ale doidy mu się podoba Dzisiaj spróbuję dać ziemniaczka i brokuły. Ogólnie przyznaję,że walczę ze sobą jeśli chodzi o te próby blw,bo to sprzątanie po "jedzeniu" mnie dobija.
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 11:13   #292
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

No właśnie to sprzątanie też mnie zniechęca. Chyba łatwiej będzie jak się dziecia da w krzesełko a pod nie rozłoży jakaś folie a na kolanach to tylko się obie ubrudzilysmy.

Moja od kilku dni robi taki śmieszny wygibas, leżąc na brzuchu wygina się i daje pupę na bok a nogę z przeciwnej strony prostuje, myślicie że to powolne zbieranie się do siadu? A dzisiaj zauważyłam jak się podnosi cała na rękach i nogach

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 11:22   #293
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
My się szykujemy na weekend w gondolę, mamy zestaw z kocykiem z La millou, niestety nie mogę wstawić zdjęcia
Tą serię mamy, tylko kupiona stacjonarnie
https://www.lamillou.com/shop/blue-b...rds-deep-ocean

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za podpowiedź
Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Emelcia,Turcja jest fajna na urlop z dzieckiem. My byliśmy też w Bułgarii,plus za krótki lot, tylko 1h50min.ale klimat jak nad polskim morzem, szału nie ma

Mój Młody dziś pół roku kończy,a ja nadal mu nic nie dałam do jedzenia poza cycem,nie mogę się za to zabrać. Niby chciałam blw,ale się cykam :p

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Dziewczyny możecie polecić skarpetki,które nie spadają? Młody ciągle gubi. Prawie każdy spacer w chuście kończy bez skarpetek. Mamy ze smyka, pepco i tesco.



Iclosemyeyes, sama się uczysz wiązań? Ja przymierzam się już długo do plecaka,ale przeraża mnie przerzucenie na plecy,boję się że mi wypadnie Olo
Turcję mój mąż skreśla ale Bułgaria hmm...
Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
My się boimy do Turcji. Bułgaria chyba lepsza ja bym poleciła z całego serca Kanary, ale to już dłuższa wyprawa. Ale coś za coś no i Grecja wiadomo, na przykład Kreta jest bardzo wporzo.

Anius ja też się tak zbierałam powoli a i tak mała nie jest gotowa eh. Ale rozumiem Twój brak pospiechu, chyba przy drugim dziecku już nie ma tej podniety bo wiemy z czym to się wiąże a z chusta to tak było że kangurka uczyła mnie specjalistka, a kieszonki nauczyłam się już sama z filmików instruktazowych. Nie jest idealnie ale na lotnisku się bardzo przydało plecaka też się boje sama, chyba na jakieś warsztaty muszę się wybrać

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Kanary 🤩 Marzenie heh...
Póki co trzeba celowac w jakąś Kretę czy Zakyntos
Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
No właśnie to sprzątanie też mnie zniechęca. Chyba łatwiej będzie jak się dziecia da w krzesełko a pod nie rozłoży jakaś folie a na kolanach to tylko się obie ubrudzilysmy.

Moja od kilku dni robi taki śmieszny wygibas, leżąc na brzuchu wygina się i daje pupę na bok a nogę z przeciwnej strony prostuje, myślicie że to powolne zbieranie się do siadu? A dzisiaj zauważyłam jak się podnosi cała na rękach i nogach

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Taka rozjechaną gwiazdę? Moja tak z miesiąc robi i dopiero wczoraj mnie olsnilo, że to faktycznie mogą być próby do siadu póki co od wczoraj często się podciaga na łokciach i pelza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 11:39   #294
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas zaczęły się próby raczkowania, narazie nieudolne. I często podnosi dupkę podpierajac sie na samych stópkach, prostuje nogi narazie rączki ma za słabe i nie ma siły się przemieszczać, za to nogi jak sprężyny
Jest tak zimno ostatnio, chyba wyciągnę jej kołderķę. Zrobię próbę, ale podejrzewam, że i tak będzie się rozkopywać.
Macie jakies polecone sklepy z pościelą, jakieś ładne kwiatowe/liściaste wzory we w miare przystępnych cenach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 11:45   #295
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedź Turcję mój mąż skreśla ale Bułgaria hmm... Kanary Marzenie heh...
Póki co trzeba celowac w jakąś Kretę czy Zakyntos Taka rozjechaną gwiazdę? Moja tak z miesiąc robi i dopiero wczoraj mnie olsnilo, że to faktycznie mogą być próby do siadu póki co od wczoraj często się podciaga na łokciach i pelza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Grecja też będzie super my już mieliśmy Zakynthos zarezerwowany i w ostatniej chwili zmieniłam


A w tej pozie to jedna nogę ma wyprostowana a druga zgięta i dupkę na bok. I chyba o raczkowaniu też myśli, bo się tak podniosla na nóżkach i rączkach i kołysała jakby chciała wyruszyć do przodu

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 13:58   #296
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja dzisiaj z moją mam taki Meksyk.... matko boska ze jej się usralo z jAkimś skokiem teraz jak jestem sama

Mleka nie chce pić, katar... od 11 nic nie chce. Podaje i wode i mleko i kwiczy.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 14:11   #297
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj z moją mam taki Meksyk.... matko boska ze jej się usralo z jAkimś skokiem teraz jak jestem sama

Mleka nie chce pić, katar... od 11 nic nie chce. Podaje i wode i mleko i kwiczy.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Gorączki nie ma? Bidulka Coś ja musi męczyć strasznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 14:12   #298
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Gorączki nie ma? Bidulka Coś ja musi męczyć strasznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie nie ma.... tylko już w nocy 3 razy się budziła i jej odkurzaczem ściągałam...

Jak to nie będą zęby... to się załamie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 12:57   #299
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

My dzis kupiliśmy pieluchy do pływania i jutro idziemy na basen <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 18:42   #300
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Oo super, daj znac jak sie Malej bedzie podobalo. My tez sie zbieramy na basen i zebrac nie mozemy. Moze jak Mala skonczy pol roczku

Dziewczyny, jak dbacie o pierwsze zabki? Myjecie pasta, jaka? Jaka szczoteczka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-22 12:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.