Uwaga mikrodermabrazja wielki problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 13:14   #1
krajewska77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6

Uwaga mikrodermabrazja wielki problem


WITAM WSZYSTKICH
JESTEM NOWA UZYTKOWNICZA KTORA PRAGNIE SIE PODZIELIC Z WAMI SWOIM PROBLEMEM
PONAD DWA LATA TEMU PODDALAM SIE ZABIEGOWI MIKRODERMABRAZJI W SALONIE URODY W WAWIE BEAUTY SECRET http://www.beautysecret.pl/
WYDAWALO SIE NA PIERWSZY ZUT OKA ZE SALON JEST SUPER A PERSONEL BARDZO BARDZO FACHOWY
KOSMETYCZKA KTORA PRZEPROWADZALA MI ZABIEG O SAMYM ZABIEGU NIE ZA DUZO MIALA DO POWIEDZENIA BARDZIEJ SIE SKUPILA NA MOJEJ CIEMNEJ KARNACJI ....I TO POWINNO MI DAC DO MYSLENIA
STARLA MI DO TEGO STPNIA SKORE TWARZY ZE WYSZLAM BIALA ....I SIE DOPIERO ZACZELY PROBLEMY NA DRUGI DZIEN STAN ZAPALNY PRAKTYCZNIE CALEJ TWARZY .....PO MIESIACU CIEMNE PLAMY POZAPALNE I CHYBA NIE MUSZE MOWIC TO JEDNE Z NAJGORSZYCH
PO MOIM PRZYPADKU W WW. SALONIE KAZDA OSOBA PODDAJACA SIE TEMU ZABIEGOWI PODPISUJE OSWIADCZENIE.....LUDZIE JUZ CHYBA TO O CZYMS SWIADCZY!!!!!!!
SALON ZAOOFEROWAC SWOJA "NIBY POMOC" I ZACZAL MNIE LECZEC KWASAMI ROBIAC MI POTEZNE RANY I TAK ZE 3 RAZY RANA NA RANIE ....NAWET JA NIE MAJAC DOSWIADCZENIA WIEM ZE TO DONICZEGO DOBREGO NIE PROWADZI I JUZ TAM NIE POSZLAM
STARALAM SIE JUZ DALEJ LECZYC SAMA
POSZLAM DO PANI DR NA LASERY DACIE WIARE NAWET LASER TEMU NIE POMOGL
PO DWOCH LATACH JA NADAL SIE BORYKAM ZE SWOIM PROBLEME W TEJ CHWILI JESTEM POD STALYM LECZENIEM CHIRURGA KTORY STARA SIE I ROBI CO MOZE ALE JEST ZSZOKOWANY TYM NA CO SOBIE MOGA ZWYKLE SALONY POZWOLIC I NAMAWIA MNIE NA SKIEROWANIE SPRAWY DO PROKURATORA........
WIEC SAME WIDZICIE ILE MOZE BRAK DOSWIADCZENIA LAIKA CZYTAJ KOSMETYCZKA I PO PARU KURSACH ZROBIC ZLEGO CO WCALE NIE TAK PROSTO NAPRAWIC
PRAGNE WAS PRZESTRZEC I OSTRZEC NIE PRZED SAMYM ZABIEGIEM BO W REKACH DOBREGO LEKARZA JEST TO SUPER ZABIEG ALE TYLKO I WYLACZNIE PRZED TYM SALONEM KOSMETYCZNYM
POZDRAWIAM
krajewska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:25   #2
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

Czemu krzyczysz?
Tekst pisany wielkimi literami czyta się tragicznie.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:35   #3
krajewska77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

z bezradnosci......
kazdy by krzyczal na moim miejscu po czyms takim co mi zafundowala glupia kosmetyczka
krajewska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:13   #4
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

To straszne co Ci się wydarzyło. Na Twoim miejscu jednak podjęłabym jakieś kroki prawne. Tak czy siak- dobrze wiedzieć. Chodź nie mieszkam w Wawie to będę unikac tego salonu gdy tylko się zjawię w tym mieście.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 18:17   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
To straszne co Ci się wydarzyło. Na Twoim miejscu jednak podjęłabym jakieś kroki prawne. Tak czy siak- dobrze wiedzieć. Chodź nie mieszkam w Wawie to będę unikac tego salonu gdy tylko się zjawię w tym mieście.
ja również
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:08   #6
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

Przyznam, że to taki dość dziwny post... Może konkurencja próbuje osłabić przeciwników?

Jeśli naprawdę takie coś Ci się przytrafiło, to spróbuj powalczyć o swoje. Tak czy siak, powodzenia.
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 06:44   #7
krajewska77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

witam
nie jestem żadną konkurencją która z nudów sobie wymysla jakies dziwne problemy żeby pozbawic kogoś klientow
jestem osobą prywatną i z cala zyczliwoscia pragne ostrzec wszystkich przed tym fatalnym salonem niby urody w wawie i przed jego personelem ....bo nikomu nie zycze takich problemow jakie mi zrobila jedna pozbawiona wyobrazni kosmetyczka
serio z daleka od beauty secret w wawie!!!!!!!!
a w swojej sprawie robie co moge ale to nie moja wina ze przyszlo mi zyc w kraju gdzie tak naprawde nikt za nic niebierze odpowiedzialnosci i kazdy moze wszystko sobie robic bezprawnie
pozdrawiam
krajewska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 11:21   #8
oluchaaa
Przyczajenie
 
Avatar oluchaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

Tez uwazam ze troche to dziwne....
Po tym zabiegu ma sie z reguly czerwona twarz..ale to znika po 48 godzinach, a poza tym watpie zeby ci rane traktowali kwasem, bo chyba kazdy wie ze nie wolno sobie na swierza rane kwasu dac bo np szczypie.

A co do tych plam ciemnych to moze po pristu zeby wyrownac koloryt twarzy uzywalas kremow brazujacych i chodzilas czesto na solarium... tuz po zabiegu albo co....
oluchaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 11:33   #9
krajewska77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

witam droga olucheee
w moim przypadku mialam przez kosmetyczke o ile mozna ja tak nazwac zbyt gleboko przeprowadzony zabieg mikrodermabrazji ktory zaowocowal tym ze nastepna dnia na calej skorze twarz byl stan zapalny ...sadze nikt mi tego nie zazdrosci
a solon zaaoferowal leczenie mnie kwasami w jakies 3 miesiace po zabiegu kiedy juz w miare znikal stan zapalny, w tedy kwasy mialy pomoc niby w usunieciu plam, trzymane dotad na mojej buzi zeby pojawily sie purchle w efekcie strop, ktory niby jak juz odpadnie to bedzie po plamie....i po trzech takich "leczniczych" zabiegach podziekowalam bo sama i kazdy by wiedzial ze nic dobrego to nie wrozy. W efekcie w miejscach nkladania kwasow= plam moja skora jest w przefatalnej formie......
A co do samoopalaczy i solarium ....nieuzywam i niechodze
Wiec sama widzisz duzo wiedzialam i co po tez wolno mi robic ale nie na tyle duzo zeby wiac gdzie pieprz rosnie od szalonej i nieprzeszkolonej kosmetyczki
krajewska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 11:58   #10
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

masakra co Ci sie przytrafilo Mozesz wstawic fotke kawałka skóry twarzy czy cos ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 12:58   #11
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

Cytat:
Napisane przez krajewska77 Pokaż wiadomość
A co do samoopalaczy i solarium ....nieuzywam i niechodze
Wiec sama widzisz duzo wiedzialam i co po tez wolno mi robic ale nie na tyle duzo zeby wiac gdzie pieprz rosnie od szalonej i nieprzeszkolonej kosmetyczki

Moja Droga a używałaś po zabiegu kremów z filtrem? kiedy ten zabieg był wykonywany? bo kochana przed ekspozycja na słońce ( nie mówie tu o solarium) nalezy używać kremów z filtrem, aby zapobiec przebarwieniom. Trudno mi tu cokolwiek o tym pisać, bo nie widzę Twojej buzi
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 09:06   #12
krajewska77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

witam
wstawilam fotke w moim albumie ....ale nie wiem czy to zrobilam dobrze jak cos to dajcie znac
a co do kremow z filtrem ....no coz
ja przynajmniej nie znam zadnej osoby w swoim otoczenia ktora nie uzywa kremu z uv nie mowiac latem ale przez caly rok
ja po zabiegu zwiekszylam na 100uv i tak jest do dzisiaj
mam nadzieje ze fotka jest widoczna bo chce zebyscie widziale i ku waszej przestrodze bo juz na serio krew mnie zalewa bo jak narazie zabiegi ktore sa bolace i to bardzo juz nie mowiac o kosztach malo jakie rezultaty przynosza
wiec dziewczyny i moze chlopcy uwazajcie w czyje rece sie oddajecie a napewno na fatalny salon w wawie linka macie na pozcatku korespondencji
i mam nadzieje ze wszystkich zle nastawionych do mojego problemu chocciaz w polowie przekonam moim zdjeciem ....
pozdrawiam
krajewska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 10:26   #13
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

Moze sie nie znam, ale jak z ciemnej karnacji przez mikrodermabrazje można zrobic jasną?
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 21:46   #14
oluchaaa
Przyczajenie
 
Avatar oluchaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

ja nie widze tej fotki :P
oluchaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 14:02   #15
amitiel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Uwaga mikrodermabrazja wielki problem

przykro mi to pisać, ale ten wątek wygląda na ściemę
historia nieprawdopodobna, konkretny salon kosmetyczny - nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że za podanie ich nazwy w kontekście twojego postu mogą Cię smiało oskarżyć o zniesławienie
więc lepiej, żebyś naprawdę była osobą pokrzywdzoną, a nie konkurencją
a z drugiej strony Ci tego nie życzę
amitiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.