Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 20:53   #1
bizzarra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24

Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.


Moja fryzura jest nudna. Przez zabiegi chirurgiczne przebyte 4 lata temu moje włosy osłabły i są cienkie, trudne do uniesienia. Fryzure mam więc nudną. Ścięte zwyczajnie, prosto włosy, bez stopniowania (mniej więcej miesiąc temu w nadziei na wzmocnienie). Czeszę się zazwyczaj w kitkę i przednie włosy podpinam do góry- wszyscy mówią mi, że tak wyglądam najlepiej. Chciałabym jednak coś zmienić. Z nudnego w ciekawe i wyszczuplające twarz. Kolor włosów mam mysio-blond i zastanawiam się nad koloryzacją.
Zdjęcie jedno z legitymacji, jedno zaraz po fryzjerze miesiąc temu, jedno bez make up'u i po imprezie.
Proszę o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (27,8 KB, 408 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZdjecieELS.jpg (11,5 KB, 397 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez make up.jpg (25,6 KB, 303 załadowań)
bizzarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:00   #2
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

ja sie na metamorfozach nie znam, ale wygladasz tak sympatycznie, ze musialam to napisac Zreszta fryzura na pierwszym zdjeciu jest fajna, moze jakby je jeszcze nieco skrocic i np podkrecac konce....nie wiem czy wiadomo o co mi chodzi....mysle ze to ladnie by wygladalo
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:05   #3
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Zgadzam się z poprzedniczką, bardzo sympatycznie wyglądasz

Wg mnie mogłabyś lekko zafarbować włosy, ale nie jakaś drastyczna zmiana albo lekko w blond (delikatne pasemka?) albo trochę ciemniejsze, jakiś ładny brązik - ale ten kolor mógłby Cię postarzyć...

A może zdecydowałabyś się za grzywkę?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:19   #4
bizzarra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Miałam grzywkę zarówno prostą jak i ukośną. Nie wyglądam dobrze. Pogrubia mi twarz.
Dziękuję za komplementy, ale to są chyba najładniejsze zdjęcia jakie mam siebie;p
bizzarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:33   #5
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

w kucyku z podpiętym do góry przodem jest ci bardzo ładnie.
Włosy bym może nieco przyciemniła, ale żeby kolor wyglądał na naturalny
Do tego może henna ciemniejsza na brwi?
Przód fryzury mogłabyś bardziej natapirować podpiąć, z boku jakies delikatne pasemka wypuścić?
Do tgo może jakas spinka, wsuwka? wstążka? Coś co ożywi fryzurę
Poszalej troszkę z makijażem oczu
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 22:27   #6
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Moze cos takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joasia-04.jpg (54,5 KB, 42 załadowań)
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 08:44   #7
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Witaj

Mam kilka rad:
brwi - zdecydowanie masz zły kształt i są za cienkie, możesz je malować olejkiem rycynowym to może troszkę odrosną. Jeśli chodzi o kształt to wewnętrzna końcówka jest za bardzo zaokrąglona, musisz nadać im kształt bardziej linii prostej.
włosy - ta fryzurka zdecydowanie jest do poprawy. Polecałabym Tobie lekką fryzurkę z krótszych włosach. Mogłaby Ci pasować grzywka na bok.
Zrobiłam Ci jedną symulacje, ale równie dobrze mogłabyś wyglądać w którejś z tych fryzur:
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura286327.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura286036.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura284433.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura283851.htm
kolor - jeśli to naturalny kolor to go nie zmieniaj, jeśli jednak farbowany to radziłabym go zmienić.
Może taki jaki w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-128812.jpg (30,6 KB, 50 załadowań)
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 10:01   #8
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

sympatyczna z Ciebie dziewczyna i wielu zmian nie potrzebujesz ! jedynie brwi, za cienkie są i zły kształt mają, więc polecam zapuszczanie i dooobrą kosmetyczkę
__________________

nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:40   #9
CECYLA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 43
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Zmiana fryzurki owszem, ale jeśli chodzi o farbowanie to ja bym je sobie odpuściła na Twoim miejscu chyba, że chcesz totalnie zaskoczyć siebie i wszystkich wkoło więc jak?
CECYLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 15:18   #10
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Jak większość polek jestes typem lata. Nie farbuj włosów na ciepłe odcienie- nie sa dla Ciebie. Brązy będa dla ciebie za ciemne- masz bardzo delikatną urodę. Najlepiej pozostań przy blondzie. Ja bym ten mysi kolor nieco bardziej ochłodziła zmieniając go w jakiś jasny, chłodny odcień blondu. To na pewno doda Ci pazurka Nie skracaj juz więcej włosów. to nie jest dobry pomysł. Nic nie dodaje kobiecości bardziej od długich , zadbanych włosów.

Jeżeli chodzi o fryzurkę. Twój kształt twarzy az posi się o grzywkę. Wysokie człoło, dość spiczasta broda- trójkątny kształt- najlepsza byłaby grzywka na bok.

Nie w każdej grzywce byłoby Ci dobrze to fakt. Wydaje mi sie, że grzywka ashley jest dla Ciebie, natomiast kolor włosów pofarbowałabym na taki jaki ma scarlet- jasny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01-ashley-tisdale-400a021307.jpg (27,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashley%20tisdale.jpg (42,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashley_tisdale.jpg (36,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashley-tisdale-hsm-ice-tour-105-12.jpg (54,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Scarlet_Johanson.jpg (106,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scarletjohanson.jpg (40,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scarlett_johansson.jpg (29,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scarlett-johansson-blog.jpg (17,2 KB, 24 załadowań)
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:19   #11
bizzarra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Brwi...cóż... zawsze miałam z nimi problem bo rosną sobie inaczej. Prawa szersza, lewa "ucięta" trochę od góry w środku nie wiedzieć czemu. Poczekam aż zarosnę i pójdę do kosmetyczki ;]
Co do grzywki... miałam grzywki, ale zawsze kończyło się tym, że lenistwo zabierało mi wizytę u fryzjera aby ją po jakimś czasie podciąć.
Farbowanie... coś mnie w środku korci, żeby to zrobić. Tylko włosy się niszczą... ale może lepiej układałyby się i wyglądały?
Moje "proste druty" nie wyglądają tak pięknie jak te cudne fale na zdjęciach nawet po zabiegach z papilotami czy lokówką. Trzeba by coś zrobić żeby je unieść może u nasady?
Co do make-up'u oczu. Oj... zabawa z cieniami do powiek, eyelinerem i innymi cudami pomimo ćwiczeń i dużej ilości przeczytanych artykułów nie wychodzi.
bizzarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 08:17   #12
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Masz śliczny uśmiech i piękne oczy Wydaje mi się, że Twoim największym problemem jest niepotrzebny nadmierny krytycyzm wobec samej siebie
Fryzurka na pierwszym zdjęciu bardzo Ci pasuje, jest bardzo twarzowa, elegancka, dziewczęca, a zarazem dobrze współgra z Twoimi rysami twarzy. Masz okrągłą buzię i spięte włosy zaczesane do tyłu bardzo to podkreślają (pewnie dlatego ludzie mówią Ci ,że dobrze wyglądasz z włosami podniesionymi nad czołem, że to trochę wysmukla Ci twarz). Niemniej uważam, że te spięte włosy Ci nie służą - wyglądają nijako.Zdecydowanie noś włosy rozpuszczone jak na 1 zdj., lekko podkręcone u dołu. Nie staraj się ich podnieść na siłę u nasady - do tej fryzurki nie trzeba, zwłaszcza,że jak piszesz same "klapią"
Zgadzam się też, że te nitkowate brwi niezbyt dobrze się prezentują.
Co do makijażu, masz delikatną urodę i makijaż wystarczy Ci naprawdę lekki.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 22:47   #13
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Na Twoim miejscu wycieniowałabym je z przodu - chodzi mi o pazurki okalające twarz. To wyszczupla - wiem bo sama jestem pyzata
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:58   #14
agatita
Raczkowanie
 
Avatar agatita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

a moze nieco skrocic?
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura289968.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura280607.htm

Wydaje mi sie, ze takie ostre ciecie dodaje charakteru. Krotsze z tylu, dluzsze z przodu, moze troche poszczepione jak na drugim przykladzie byc moze optycznie wyszczuplilyby twarz?

Ja bym postawila na kolor! ten na pierwszym zdjeciu nie jest zbyt wyrazisty, nie musi to byc duza zmiana, ale jednak mocniejsza barwa wnioslaby nieco swiezosci
agatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:41   #15
MonikaEmilia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 40
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Bizzarra niestety nie jestem specjalistka od metamorfoz tak jak reszta dziewczyn, ale patrząc na Ciebie mam pewne przemyślenia. Na Twoim miejscu nie farbowałabym włosów boi koloryzacja jest dobra tylko na początku. Włosy po farbowaniu wyglądaja dobrze tylko przez kilka tygodni, potem dopraszają się o powtórne farbowanie i tak w kólko. Rzadko która dziewczyna ma zdrowe, błyszczące włosy po kilku latach farbowania. Dlatego ja radziłabym Ci zacząc sie farbować jak zaczniesz siwieć Jesteś bardzo ładna, masz taką świeżą urodę,szkoda byłoby gasić ja jakimś mocnym kolorem. Myślę, że dużą zmianą byłoby, gdybyś zaczęła nosić np. duże kolorowe kolczyki i barwne chusty. To dodałoby Ci kolorków, podbiło Twoja urodę i niewątpliwie byłoby pewna zmianą. Makijaż na dzień to tylko podkład, tusz, róż, błyszczyk. Uważam, że wiecej nie potrzebujesz
MonikaEmilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 14:09   #16
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Cytat:
Napisane przez MonikaEmilia Pokaż wiadomość
Bizzarra niestety nie jestem specjalistka od metamorfoz tak jak reszta dziewczyn, ale patrząc na Ciebie mam pewne przemyślenia. Na Twoim miejscu nie farbowałabym włosów boi koloryzacja jest dobra tylko na początku. Włosy po farbowaniu wyglądaja dobrze tylko przez kilka tygodni, potem dopraszają się o powtórne farbowanie i tak w kólko. Rzadko która dziewczyna ma zdrowe, błyszczące włosy po kilku latach farbowania. Dlatego ja radziłabym Ci zacząc sie farbować jak zaczniesz siwieć Jesteś bardzo ładna, masz taką świeżą urodę,szkoda byłoby gasić ja jakimś mocnym kolorem. Myślę, że dużą zmianą byłoby, gdybyś zaczęła nosić np. duże kolorowe kolczyki i barwne chusty. To dodałoby Ci kolorków, podbiło Twoja urodę i niewątpliwie byłoby pewna zmianą. Makijaż na dzień to tylko podkład, tusz, róż, błyszczyk. Uważam, że wiecej nie potrzebujesz
Zgadzam się w 100 procentach!

I dorzucę BRWI - są zbyt cienkie, ale to juz wiesz brwi maja duze znaczenie i sama ich zmiana moze dac duzy rezultat takze czekam na efekty będę śledzić Twój wątek

PS. W załączniku brwi dla przykładu (stan obecny + 3 wersje)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZdjecieELS.jpg (11,6 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZdjecieELSd.jpg (11,6 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZdjecieELSa.jpg (11,6 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZdjecieELSb.jpg (11,6 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-09-09 o 22:49 Powód: post pod postem
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:41   #17
bizzarra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Co do kolorowych chust i dużych kolczyków to sama sobie pomyślałam że byłoby ciekawie jakieś 2 miesiące temu i zaczęłam kompletować kuferek z biżuterią i szafę;]
Wielkie dzięki za rady!
Brwi- zgadzam się. Na 3 zdjęciu najbardziej mi się podobają. Powinnam je faktycznie zmienić.
Trochę powinnam zainwestować wydaje mi się też w ciuchy. Zmienić się na bardziej charakterystyczną, zamiast zwykłych bluzek i jeansów
bizzarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 15:50   #18
bizzarra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

A co z make up'em? Nigdy nie wiem jakie kolory cieni pasowałyby do moich oczu i karnacji i jak je łączyć.
bizzarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 16:08   #19
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Ja bym radziła Ci zostawić taki kolor włosów jak masz i taką fryzurkę jaką masz na pierwszej fotce( nieco wyszczupla Twoją twarz).
PannaX, jestem pod wielkim wrażeniem wklejonych przez Ciebie brwi. Nie wiedziałam, że można tak je zmienić, żeby wyglądały aż tak naturalnie. Jak to robisz?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 17:40   #20
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
PannaX, jestem pod wielkim wrażeniem wklejonych przez Ciebie brwi. Nie wiedziałam, że można tak je zmienić, żeby wyglądały aż tak naturalnie. Jak to robisz?
MalaArielkaBardzo mi miło używam "clone stamp tool" w photoshopie - pobieram kawałek prawdziwych brwi lub skóry i tą próbką, stemplując "rysuję" nowe brwi ot, cała filzofia

bizzarra Wiem, że nie minęło wiele czasu ale jak idzie zapuszczanie brwi? na początku może być Ci ciężko ale wierz mi, WARTO! W razie czego, tu na wizazu, istenieje "grupa wsparcia" dla zapuszczających brwi - jest na ten temat 11 stronnicowy wątek.
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 15:17   #21
bizzarra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Zapuszczanie brwi...Jakoś idzie Żyją teraz trochę własnym życiem ale ok Tylko gdzieniegdzie jakby nie chciały urosnąć;/
bizzarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 16:44   #22
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez bizzarra Pokaż wiadomość
Zapuszczanie brwi...Jakoś idzie Żyją teraz trochę własnym życiem ale ok Tylko gdzieniegdzie jakby nie chciały urosnąć;/
Odrastanie brwi może potrwać nawet kilka miesięcy ( u mnie trwało to aż trzy - tak je zmaltretowałam , niewiadomo kiedy ) , polecam delikatne wcieranie wieczorami w łuk brwiowy ciepłego olejku rycynowego - przy okazji warto wspomóc od razu rzęsy tym samym .
A fryzurka na pierwszym Twoim zdjęciu - idealna , taka dziewczęca , naturalna i ślicznie okalająca twarz .
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 20:58   #23
bizzarra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

Jak narazie brwi wyglądają tak jak na załączonych zdjęciach. Trochę się poszerzyły Ten olejek rycynowy można kupić w aptece?
bizzarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 13:55   #24
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Metamorfoza z nudnej w ciekawą. Proszę o pomoc.

mozna, ja za swoj zaplacilam 1,80zl ;D
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.