czas na zaminę - ale jak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 14:27   #1
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058

czas na zaminę - ale jak?


Witam,

znowu naszła mnie ochota na to, by coś zmienić w swoim wyglądzie - a najłatwiej to zacząć od włosków. Zamieszczam 3 fotki, gdzie jak widać mam 3 kolory ( blond - pasemka różnych odcieni ciepłych, brąz, trochę kasztan, trochę śliwkowa czerwień, i miał być czerwony ale zmył się i został rudawy odcień), no i kombinacje - grzywka, kręcone włosy, proste z grzywką odgarniętą na boki.
Chcę dobrać kolor i jakąś fryzurkę pasującą. No i oczywiście makijaż - niby wiem w czym dobrze wyglądam, ale mam wątpliwości, jestem wybredna - chcę czegoś delikatnego, ale żeby dobrze podkreślało zalety i ukrywało wady.
Mam zielone oczy, blisko źrenicy wpada w brąz przeplatany zielonymi niciami, co z daleka daje efekt, że niektórzy widzą piwne oczy (albo brązowe ). Obwódka tęczówki jest delikatna - ciemny przydymiony oliwkowy kolor.

Nie potrafię sama określić typu urody - wydaje mi się, że jesień, ale nie mam pewności. Dobrze mi w fioletowym ciemnym, takim mocnym, czerwonym, zielonym, brązowym, w czarnym wyglądam poważnie i staro, lubię biały - daje uczucie delikatności, w innych wyglądam mdło i szaro.

Jakieś rady, wskazówki??

Z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0054.jpg (18,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0124.jpg (15,7 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3599.jpg (18,5 KB, 91 załadowań)
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 12:38   #2
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: czas na zaminę - ale jak?

nikt nie pomoże?
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 21:29   #3
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: czas na zaminę - ale jak?

Witaj!
Idealny kolor włosów dla Ciebie to taki, jak na 2 zdjęciu - chłodny brąz. Unikaj czerwieni i rudości, które podkreślają zaczerwienienia, rumieńce i różowość cery. Jeśli grzywka, to ukośna, w żadnym wypadku prosta. Unikaj też przedziałka pośrodku głowy.
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 21:39   #4
leseurr
Rozeznanie
 
Avatar leseurr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 985
Dot.: czas na zaminę - ale jak?

podobasz mi się najbardziej na 2 zdjęciu, fryzura i kolor najfajniejszy, ja bym jednak zmieszala taki własnie brązik, z rudą farbą, bo ten troche za zimny
__________________
Proszę rozpiąć pasy bezpieczeństwa - doznania będą nieziemskie !
leseurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 02:57   #5
TurkusLena
Raczkowanie
 
Avatar TurkusLena
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 119
Dot.: czas na zaminę - ale jak?

Witaj . Weszłam tutaj to i ja coś skrobnę . Mnie również podobasz się najbardziej na 2 zdjęciu. Przypominasz mi tu aktorkę Jennifer Morrison - Alison z dr. House'a . Również jestem zdania, że ten brąz z 2 fotki trochę możesz ocieplić. Podkreśl trochę mocniej oczko kredką, delikatny róż na policzki odpowiednio nałożony ożywi twarz, odrobina błyszczyku i będzie super! Nie maluj się zbyt mocno, bo jesteś bardzo ładna i nie potrzebujesz. Pozdrawiam! .
TurkusLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 07:45   #6
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: czas na zaminę - ale jak?

Myślę, że odpowiedni kolor dla Ciebie to coś pośredniego między 2 a 3.Cieplejszy niz na zdj.2, jednak mniej rudy niz na zdj.3.
Co do fryzury - zmień ją koniecznie. Obecne obcięcie, wybacz proszę szczerość, jest nieładne i nietwarzowe. Ani długie ani krótkie, ani proste ani kręcone, takie bez wyrazu
Masz okrągłą buzię-unikaj grzywki a)całkiem prostej b) z przedziałkiem pośrodku, bo oba typy bardzo poszerzają buźkę.
Proponuję Ci taką fruzurkę (zarówno kolor jak i obcięcie - szczególnie grzywka i boki):
http://images.starpulse.com/Photos/P...ledel-gg02.jpg
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 10:02   #7
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: czas na zaminę - ale jak?

Moje włosy teraz to kompletna bzdura - zapuszczam je w wielkim nieładzie, żeby po prostu pójść do fryzjera i COŚ z nimi zrobić!

Zdziwiłyście mnie tym, że odradzacie mi prostą grzywkę. Zawsze jak idę do fryzjera - gdziekolwiek, każdy mi robi prostą grzywkę, bo że niby w takiej dobrze wyglądam.

Załączam jeszcze jedno zdjęcie, praktycznie - 2 dni po wyjściu od fryzjera, nie widać za wiele, ale włosy są akurat proste i grzywka też - może jakoś inaczej to zobaczycie?
Za wszelkie rady i wskazówki również dziękuję.
Za porównanie do Morrison - strasznie dziękuję, już ktoś mi to mówił
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 19:32   #8
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: czas na zaminę - ale jak?

bardzo fajnie wygladasz w prostych ale nie ma sensu prostowac codziennie, moze raz na jakis czas. Na drugim zdj z pierszego postu tez masz fajna fryzurke, czyli grzywka prosta a wlosy delikatnie krecone, bardzo fajnie to wyglada, mysle ze jakbys dala jakas pianke czy cos to by sie jeszcze lepiej ukladaly
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 20:02   #9
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: czas na zaminę - ale jak?

Hmmm, ale ja wcale nie prostuje włosów - mam naturalnie proste, a robię wszystko żeby miały jakieś fale albo loki
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 23:15   #10
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: czas na zaminę - ale jak?

Jeśli lubisz i możesz codziennie prostować włosy, to prosta długa grzywka będzie jak najbardziej ok. Podkreśla spojrzenie
Co do koloru, to tak mi się przy tym ostatnim zdjęciu nasunął na myśl mahoń, albo coś między brązem a czerwienią...
Z innych pomysłów-zapuścić grzywkę, żeby najkrótsze pasma sięgały za brodę (taki trik który wyszczupla zaokrągloną buzię-sama go stosuje). Kolorek w stylu fotki nr 2. Przedziałek na boku.
Tyle z moich wizji na razie
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 08:40   #11
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: czas na zaminę - ale jak?

W przyszłym tygodniu idę do fryzjera, kupię jakiś kolorek, i potem wstawię zdjęcie z tego co wyszło, dzięki za rady wszystkim, a na razie zdecydowałam się na coś w stylu Alexis Bledel, obaczymy co wyjdzie
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 11:23   #12
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: czas na zaminę - ale jak?

Przy kreconych wloskach Twoja prosta grzyweczka wyglada jakos ciezko, moze jakas lekko ukosna? W kreconych wygladasz bardzo fajnie wiec nie ma sensu ich prostowac
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.