Masażowe sposoby na cellulit - zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 10:01   #661
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
drenaż linfatyczny a tuszczaki

Witajcie,

od kilku lat na obu nogach mam niewielkie tłuszczaki ( po jednym na każdą ) - byłam z tym u lekarza - diagnoza: dopóki nie rośnie - nie ruszać.

Ostatnio jednak chodzę na drenaż limfatyczny ( w ramach walki z cellulitem ) i zastanawiam się czy ten zabieg może mi pomóc porozbijać te tłuszczaki ?

proszę o informacje
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 20:11   #662
LikeTheChocolate
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 10 689
GG do LikeTheChocolate
Dot.: Profesjonalny Masażer Pogłębia Cellulit????

Kiedyś chodziłam na różnego rodzaju zabiegi antycellulitowe. Miałam cellulit który był drobny, małe dziurki. Zaczęły mi się roić większe dziury-> przechodziły w gładką skórę. Też się obawiałam na początku, ale u mnie tak się rozbijała skórka. z małych dziurek, w duże dziury -> w gładkośc.
JEśli mówisz o masażerze, który ma tylko jeden pas wibrujący, o nie jest wart 600zł!!! Za tę cenę lepiej kup platformę wibrującą do domu, gdzie wibruje całe ciało!!
Miałam w domu ten pas wibrujący (jeśli o tym samym myślimy) i 1- rzadko go uzywałam, 2 - prawie nie przenosił rezultatów, bo jest czasochłonny i obejmuje tylko jedną partię ciała.
Najlepiej wydane mje 600zł na antycellulit to masaże w gabinecie, maszyną próżniową po 10 zabiegach widziałam różnice! A masują całe ciało!

Dziś gdybym miała wydać 600zł kupiłabym platformę wibrjącą!
LikeTheChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 19:59   #663
aleksandra_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4
pomarańczowa skórka

Witam Dziewczyny, ponieważ jestem na tym portalu krótko chciałabym zapytać Was czy znacie jakieś dobre sposoby na pozbycie się cellulitu? ja walczę z nim kremami, masażami, chodzeniem 2 razy w tyg na basen i zmieniłam troszke jadłospis.. macie jakies swoje sprawdzone metody walki z tym paskudztwem? mam jeszcze czas do lata dlatego juz zaczęłam walkę. pozdrawiam
aleksandra_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 20:33   #664
Lejdi Di
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 248
Dot.: pomarańczowa skórka

Jest tego trochę już na forum ;P ale jestem jak najbardziej za rozpoczęciem kolejnej wspólnej walki z tym paskudztwem ;P

Ja piję duuużo wody.. i tylko wody
Odstawiłam słodycze które tak kocham...
Masaże i peelingi
szorowanie szorstką gąbką
Ćwiczenia ( ale rzadko )
i masło Bilendy antycellulitowe a zarazem brązujące ;P
Lejdi Di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 22:49   #665
Quinteuse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: pomarańczowa skórka

a ja dopiero niedawno zabrałam się za to,chcę się przygotować na odsłonienie nóg latem i noszenie krótkich spodenek,więc:

-codziennie wypijam litr zielonej herbaty(liściastej,odpowi ednio parzonej),esencję nakładam też na uda i pośladki :P,czasem będę to owijać folią i pozostawiać na jakiś czas
-masuję -gąbka Syrena
-peelingi(chyba będę wykonywać te kawowe,chociaż jak dla mnie są czasochłonne)
-mam zamiar kupić chwalony jak dotąd
serum Eveline

-szukam odpowiednich ćwiczeń.




Pamiętam,że najlepiej robiło mi chodzenie po górach i jazda na rowerze,ale teraz to niemożliwe.


Tak więc przyłączam się do walki
Quinteuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:10   #666
Lejdi Di
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 248
Dot.: pomarańczowa skórka

i co dziewczyny ... ? jak Wam idzie?
Lejdi Di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 07:52   #667
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: pomarańczowa skórka

Mnie najbardziej pomogły bańki, polecam
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 10:53   #668
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: pomarańczowa skórka

jeśli lubisz pić kawę czarną z mlekiem lub zwykłą to zrezygnuj na rzecz wody lub zielonej herbaty ponieważ ona powoduje skórkę p.

a tak uwielbiam pić 'kawuszkę' to mój rytuał od którego staram się trzymać z daleka od dwóch tygodni... =)
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:45   #669
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: pomarańczowa skórka

Ja polecam bańki chińskie.. Masuje się co drugi dzień przez miesiąć (albo i dłużej) i efekty są fantastyczne. Nic mi tak nie pomogło..
Teraz masuje się po to by zapobiec ponownemu powstaniu tego świńtwa.

No i koszt nieduży bo niecałe 30 zł...
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 11:06   #670
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: pomarańczowa skórka

-ja chodze na basen, ćwicze na rowerku, twisterze i steperze, d tego staram sie robic ćwiczenia 8 min legs ale nie zawsze znajduje czas;(
-pije duuuzo wody niegazowanej i herbat
- stosuje detoren zawija sie w folie i trzymam na udach
- dzisiaj zaczełam masaze banka chinską
- mam krem antycellulitowy z eveline taki brązujący ale nie licze na cuda po nim
- no i szoruje sie gąbką
- mam jeszcze masazer z zeptera ktorym tez czaami sie masuje
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 11:14   #671
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: MASAŻ ANTYCELLULITOWY

A ja mam trochę dziwne pytanie...ale chciałabym uzyskać odpowiedź na nie
Otóż masaż antycellulitowy obejmuje też pośladki.... Czy ja mam się wtedy calkowicie do połowy rozebrać (co jest trochę krępujące) czy założyć stringi??
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 10:40   #672
aleksandra_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4
Dot.: pomarańczowa skórka

co to są te bańki chińskie? Ja piję od miesiaca zielona herbate, robie gruboziarniste peelingi, masaże, szczypanki ud i posladek, kupiłam sobie taki roller z wypustkami do masażu, basen 2razy w tyg i widze po miesiacu ze jest lepiej choc cellulit nadal jest:/ ale jestem dobrej mysli
aleksandra_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 20:20   #673
aleksaa
Raczkowanie
 
Avatar aleksaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 176
Dot.: pomarańczowa skórka

o bańkach chińskich macie napisane w tym temacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127280&page=21

i ja się przyłączam do walki

-na razie stosuję krem Avon na cellulit na dzień i na noc
-planuje kupic bańki
-no i ćwiczę mięśnie pośladków
aleksaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:17   #674
Viktoria1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: pomarańczowa skórka

Masaż bańkami jest dobry, ale lepszy podobno jest ręczny, niestety trochę bolesny, ale skuteczny a to jest najważniejsze, byłam na takim masażu u jednego masażysty w Dąbrowie Górniczej, mówił, że pracuje też jako instruktor w jednej ze szkół w Katowicach. Znalazłam ich i rzeczywiście mają kurs masażu antycellulitowego http://akademiamasazu.pl/kurs-masaz-antycellulitowy chyba się na to wybiorę, bo kremy nic nie dają, a po tym jego masażu widzę i czuję efekty.
Viktoria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:27   #675
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
A ja mam trochę dziwne pytanie...ale chciałabym uzyskać odpowiedź na nie
Otóż masaż antycellulitowy obejmuje też pośladki.... Czy ja mam się wtedy calkowicie do połowy rozebrać (co jest trochę krępujące) czy założyć stringi??
Powinni Ci dać jednorazowe stringi, aby nie ubrudzić swojej bielizny. Pozdrawiam
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 19:04   #676
aleksaa
Raczkowanie
 
Avatar aleksaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 176
Dot.: pomarańczowa skórka

w sumie opłaca się zaplacic te 500zł za kurs i samemu sie masować niż wydawac na zabiegi w gabinecie...
aleksaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 08:48   #677
bartekus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

Witam Wszystkie Panie.

Chyba należę do nielicznych mężczyzna na tym forum.

Chciałbym dziewczynie zafundować taki zabieg - proszę na mnie nie krzyczeć - to nie wynika z jakiś moich wielkich wymagań, poprostu ona ma spory cellulit (chyba to się nazywa 3ci stopień) i ma z tego powodu kompleksy. Nie stać jej na taki wydatek, więc chcę zrobić małą niespodziankę, a ze przy okazji też pośrednio skorzystam to inna sprawa:PP.
Moje ptanie dotyczy tego jaki wybrać zabieg. Czytałem na forum o endermologii, słyszałem też o mezoterapii bezigłowej. Zaznaczam, że nie chodzi o chudnięcie, tylko o ujędrnienie ciała i redukcję cellulitu, zabieg będzie wspomagany ćwiczeniami na bieżni w domu. To jest taki miękki, pływający cellulit - jeśil wiecie co mam na myśli:P Zaznaczam, że Ona ma trochę (ale nie dużo i delikatnie) popękanych naczynek. Mogę na to wydać max. do 2000zł i chciałbym żeby zauważyła jak największe efekty.
Będę wam bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie

pozdrawiam
bartekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 09:25   #678
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

Cytat:
Napisane przez bartekus Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie Panie.

Chyba należę do nielicznych mężczyzna na tym forum.

Chciałbym dziewczynie zafundować taki zabieg - proszę na mnie nie krzyczeć - to nie wynika z jakiś moich wielkich wymagań, poprostu ona ma spory cellulit (chyba to się nazywa 3ci stopień) i ma z tego powodu kompleksy. Nie stać jej na taki wydatek, więc chcę zrobić małą niespodziankę, a ze przy okazji też pośrednio skorzystam to inna sprawa:PP.
Moje ptanie dotyczy tego jaki wybrać zabieg. Czytałem na forum o endermologii, słyszałem też o mezoterapii bezigłowej. Zaznaczam, że nie chodzi o chudnięcie, tylko o ujędrnienie ciała i redukcję cellulitu, zabieg będzie wspomagany ćwiczeniami na bieżni w domu. To jest taki miękki, pływający cellulit - jeśil wiecie co mam na myśli:P Zaznaczam, że Ona ma trochę (ale nie dużo i delikatnie) popękanych naczynek. Mogę na to wydać max. do 2000zł i chciałbym żeby zauważyła jak największe efekty.
Będę wam bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie

pozdrawiam
Poleciła bym masaż bańkami chińskimi,tani i skuteczny.Sam możesz jej go wykonywać w domu,ale...nie przy pękających naczynkach.
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 08:00   #679
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: masażer na cellulit

Dziewczyny a co myslicie o czyms takim? uzywala ktoras z was? Przyznam ze jestem leniwa i ciezko mi sie zmobilizowac do uzywania recznych masazerow, a cos takiego chyba by mi odpowiadalo, jak sadzicie podziala?

http://allegro.pl/item974891951_apar...sy_kurier.html
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 15:43   #680
yelleo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Exclamation walka z cellulitem

Nie wiem czy dobrze trafiłam.
Mam pytanie co do dobrania kosmetyków antycellulitowych.
Chciałam zakupić reduktor cellulitu firmy Ziaja
oraz tej z tej samej serii oliwkę do masażu antycelulitową.
Czy może mi ktoś poradzić co i jak mam stosować?
Czy można pierw wcierać oliwkę, poczekać aż się wchłonie i następnie balsam? Czy wybrać tylko jeden z tych kosmetyków?
yelleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:14   #681
AlaO77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: masażer na cellulit

witam wszystkie dziewczny!
dawno tu nie zaglądałam, ale też jestem na etapie redukcji cellulitu i zaczęłam chodzic do kosmetyczki na zebiegi ultradźwiękami - po 3 seansach 40zł skóra ładniejsza, ale jak zobaczyłam czym ona mi to robi to zaczęłam tego szukać w necie i okazało się że to urządzenie kosztuje 250zl a ja miałam u niej wydać 400 jeśliby 10 seansów pomogło i wczoraj zamówiłam ten sprzęt plus specjalne żele do ultradźwięów i będę sama usuwać - powinnam dostać do końca tyg to po kilku razach stosowania odezwę się

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=1
to urządzenie to megasonic mini kosztuje 250zł
AlaO77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 12:36   #682
hedonistka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

We wrocławiu w klinice nantes maja fajne ceny na endermologię która jest jednym ze skuteczniejszych zabiegów, prownywalna jest bańka chińska. Wszystkie zabiegi sa wspomagajace. kup jej karnet na fitness klubu lub basen bo to jest podstawa, wizyte u dietetyka a dodatkowo zabiegii.
hedonistka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 22:39   #683
poterr11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

Moim zdaniem możesz jej sam robić masaż w tych miejscach gdzie jest cellulit, wystarczy co dzień przetrzeć miejsca gdzie wystepuja naczynka popękane jabłkowym octem, a potem na wilgotna jeszcze skore nałożyć żel z kasztanowca i intensywnie masować, w kierunku od stopy do uda. Masaż nie musi być jakiś szczególny ale dość intensywny. Robić to trzeba z uporem maniaka okolo miesiaca lub 1,5 zalezy od stanu skory a sam zobaczysz czy da to pozytywne efekty. Dziewczyna też będzie szczęśliwa, że tak się nią zajmujesz i dopieszczasz. A metoda sprawdzona poniewaz również miałam podobny problem i skutkowało z bardzo dobrym wynikiem. Ta metoda jest raczej z medycyny ludowej, możesz również jej zafundować serie masaży fachowych, nie koniecznie tych wymyślnych (klasyczny odchudzający) jeżeli sam nie umiesz lub nie masz odwagi zaproponować. Ćwiczenia też są ok, a masaż jako uzupełnienie. Zniknie nie tylko celulit ale też nie bedzie popękanych naczynek. no i zażywać witamine C... bo to wzmacnia naczynia i uodparnia organizm
poterr11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 22:01   #684
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

ja odradzam jako kosmetolog endermologie i masaz banka chiska, skoro dziewczyna ma tendencje do pekajacych naczynek
mezoterapia beziglowa ok, zabiegi na cialo rowniez - typu body wrapping, ale nie rozgrzewajace!! - , elektrostymulacja rowniez bedzie dobra.
Zalezy gdzie mieszkasz i jakie masz mozliwosci jesli chodzi o gabinety - czy znalazl bys jakis dobry gabinet z fajnymi zabiegami jesli to jakies wieksze miasto mysle, ze nie powinno byc problemu.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 12:49   #685
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: masażer na cellulit

http://www.allegro.pl/item982363814_...ooth_away.html
http://www.allegro.pl/item989073394_...3_lata_gw.html

stosowalyscie? byly efekty?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:49   #686
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: masażer na cellulit

ja mam Cellules, przy regularnym stosowaniu juz po miesiacu zobaczysz roznice no.. przynajmniej ja tak mam
najlepiej sie posmarowac jakims zelem anty-C i robic masaz tym urzadzeniem, jedyny jego minus to taki ze jest troche nieporeczny przy trzymaniu za raczke, no i po pa jakims czasie lepiej zasysa skore podlaczony do pradu ale ogolnie polecam
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 12:03   #687
makira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28
Dot.: masażer na cellulit

Cytat:
Napisane przez AlaO77 Pokaż wiadomość
witam wszystkie dziewczny!
dawno tu nie zaglądałam, ale też jestem na etapie redukcji cellulitu i zaczęłam chodzic do kosmetyczki na zebiegi ultradźwiękami - po 3 seansach 40zł skóra ładniejsza, ale jak zobaczyłam czym ona mi to robi to zaczęłam tego szukać w necie i okazało się że to urządzenie kosztuje 250zl a ja miałam u niej wydać 400 jeśliby 10 seansów pomogło i wczoraj zamówiłam ten sprzęt plus specjalne żele do ultradźwięów i będę sama usuwać - powinnam dostać do końca tyg to po kilku razach stosowania odezwę się

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=1
to urządzenie to megasonic mini kosztuje 250zł

Alu, czy udało się?

Jakie efekty?

Edytowane przez makira
Czas edycji: 2010-04-19 o 12:09
makira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 18:08   #688
kalunia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: masażer na cellulit

zakaz handlu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-01-17 o 17:56
kalunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 21:43   #689
czarna12524
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 233
GG do czarna12524
Dot.: masażer na cellulit

Kalunia a dlaczego odsprzedajesz? Nie widać efektów?
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
czarna12524 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:20   #690
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: masażer na cellulit

Cytat:
Napisane przez makira Pokaż wiadomość
Alu, czy udało się?

Jakie efekty?

również jestem ciekawa efektów...? 20 minut temu dotarł do mnie kurier z przesyłką między innymi z dokładnie tym samym sprzętem.... tylko żelu nie mam do ultradźwięków...w zestawie jest 7 próbek ale malutkich więc muszę dokupić... proszę o info jak efekty po paru tygodniach...pozdr.
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 15:56:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.