Bukiety ślubne - cz. II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 20:15   #4771
Kunegunda Pliszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Proszę o pomoc . Czy orientuje sie ktoś ,czy na 1-go maja będą dostępne w Polsce niebieskie hortensje?A jeśli nie hortensje to jakie inne niebieskie kwiatki?
Kunegunda Pliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 08:11   #4772
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Jeszcze raz proszę o pomoc, najlepiej Twoją Eweleno.
Ślub za 1,5 miesiąca, a mnie się strasznie podoba ten bukiet i nie wiem co to za kwiaty. Nie sądzę, by były to goździki.

Zdjęcie w poście #4737.

Z góry dziękuję!
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:28   #4773
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Misiak87 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz proszę o pomoc, najlepiej Twoją Eweleno.
Ślub za 1,5 miesiąca, a mnie się strasznie podoba ten bukiet i nie wiem co to za kwiaty. Nie sądzę, by były to goździki.

Zdjęcie w poście #4737.

Z góry dziękuję!
Na mój gust to są rzeczywiście goździki, jako baza i storczyk. Nie wiem tylko dlaczego baza jest na siatce drucianej ... Bukiet jakby trzymany od góry, jakby nie miał rączki od spodu. Może dlatego ten drucik i uchwyt do trzymania bukietu. Baza na okrągłej kryzie oklejonej goździkami.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:53   #4774
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Jolu, Ewaleno czy ja tez moge liczyc na Wasza pomoc?
Pisalam juz wczesniej, ale napisze jeszcze raz
Suknie bede miala tak jak na zdjeciu tylko nie az taka szeroka, no i material bedzie taki brudno bezowy mnieiacy sie fioletem Czy taki bukiet z anemonow jak na zdjeciu (prawy gorny rog) bedzie pasowal? Podobaja mi sie biale anemony, ale mysle tez nad rozowymi albo fioletowymi (rozowy taki jak na dolnym zdjeciu w srodku, a fiolet z gornego zdjecia). Z gory bardzo dziekuje za pomoc
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 18:03   #4775
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Misiak87 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mogłaby mi pomóc? ?Bardzo proszę...
Co to za ziemno różowe kwiaty, które widać na załączonym obrazku? Nie mam pojęcia jak się nazywają a bardzo mi się spodobały. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ja tak jak Jola widzę goździki, to świetna baza - nieco kosmata, dająca świetne tło dla innych kwiatów.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 22:59   #4776
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Jolu, Ewaleno czy ja tez moge liczyc na Wasza pomoc?
Pisalam juz wczesniej, ale napisze jeszcze raz
Suknie bede miala tak jak na zdjeciu tylko nie az taka szeroka, no i material bedzie taki brudno bezowy mnieiacy sie fioletem Czy taki bukiet z anemonow jak na zdjeciu (prawy gorny rog) bedzie pasowal? Podobaja mi sie biale anemony, ale mysle tez nad rozowymi albo fioletowymi (rozowy taki jak na dolnym zdjeciu w srodku, a fiolet z gornego zdjecia). Z gory bardzo dziekuje za pomoc
Anemony - cudne ! Kolor dopasuj również do swojej urody. Forma bukietu do tej kreacji uporządkowana, nie roztrzepana.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 11:11   #4777
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

witam,
nie będę oryginalna i również bardzo, bardzo proszę o pomoc w doborze bukietu
Ślub pod koniec lipca, ja jestem typem wiosny ale o włosach w odcieniu ciepłego brązu, nie jestem szczupła, noszę 42 ale jestem dość wysoka (175 cm). Suknia jest w kolorze ivory i będzie miała deko przerobioną górę (ramiączko będzie tworzyć delikatny rękawek). Mój TŻ - ciemny blondyn o niebieskich oczach, jest mojego wzrostu więc nie chciałabym się wydłużać dodatkowo
Zdjęcia były robione w fatalnym świetle, zdobienia na sukni w świetle dziennym są srebrne. Oczywiście jestem tu wbita w salonowe 38
__________________


Edytowane przez nestka
Czas edycji: 2010-03-21 o 11:15 Powód: dopisek
nestka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 13:34   #4778
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

kompletnie nie znam sie na kwiatach stad pytanie - jak nazywaja sie te biale i zielone kwiaty na tym zdjeciu? i czy sa dostepne w lipcu? (mysle o takich na stoly)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:19   #4779
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ewalena, Jola przypominam się i czekam na pomoc<załącznik>
Może inne dziewczyny też pomogą
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:58   #4780
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez nestka Pokaż wiadomość
witam,
nie będę oryginalna i również bardzo, bardzo proszę o pomoc w doborze bukietu
Ślub pod koniec lipca, ja jestem typem wiosny ale o włosach w odcieniu ciepłego brązu, nie jestem szczupła, noszę 42 ale jestem dość wysoka (175 cm). Suknia jest w kolorze ivory i będzie miała deko przerobioną górę (ramiączko będzie tworzyć delikatny rękawek). Mój TŻ - ciemny blondyn o niebieskich oczach, jest mojego wzrostu więc nie chciałabym się wydłużać dodatkowo
Zdjęcia były robione w fatalnym świetle, zdobienia na sukni w świetle dziennym są srebrne. Oczywiście jestem tu wbita w salonowe 38
Witam, widziałabym do tej zwiewnej kreacji bukiet lekki, romantyczny np. ze storczyków.
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
kompletnie nie znam sie na kwiatach stad pytanie - jak nazywaja sie te biale i zielone kwiaty na tym zdjeciu? i czy sa dostepne w lipcu? (mysle o takich na stoly)
Chryzantema, zw. margerytką - biała, zielona (zw. santini), hypericum, zw. dziurawiec (zielone kuleczki), ruskus (zielona paproć) i paskowane listki (nie pamiętam co, coś jak trzmielina).
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Ewalena, Jola przypominam się i czekam na pomoc<załącznik>
Może inne dziewczyny też pomogą
Madziu - musisz wybrać inne kwiaty do bukietu; raczej na pewno nie będzie anemonów, już nie będzie bzu. Zamiast:
- bzu możesz wybrać np. chamelaucium różowe,
- anemonów - np. eustome, różę, goździk, scabiozę
- agapant, ostróżkę, storczyk, frezję, hortensję, in.
Efekt kolorystyczny i kształtowy z całą pewnością da się zachować, jak na zdjęciu.
Powodzenia
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2010-03-21 o 17:23 Powód: dopisanie postów
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 08:52   #4781
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez nestka Pokaż wiadomość
witam,
nie będę oryginalna i również bardzo, bardzo proszę o pomoc w doborze bukietu
Ślub pod koniec lipca, ja jestem typem wiosny ale o włosach w odcieniu ciepłego brązu, nie jestem szczupła, noszę 42 ale jestem dość wysoka (175 cm). Suknia jest w kolorze ivory i będzie miała deko przerobioną górę (ramiączko będzie tworzyć delikatny rękawek). Mój TŻ - ciemny blondyn o niebieskich oczach, jest mojego wzrostu więc nie chciałabym się wydłużać dodatkowo
Jola dobrze podpowiada, że bukiet lekki, romantyczny np. ze storczyków. Może jednak coś wydłużonego, kula raczej nie.
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 09:15   #4782
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Chryzantema, zw. margerytką - biała, zielona (zw. santini), hypericum, zw. dziurawiec (zielone kuleczki), ruskus (zielona paproć) i paskowane listki (nie pamiętam co, coś jak trzmielina).
Pozdrawiam
dziekuje za odpowiedz
mam nadzieje, ze te kwiatki rosna tez w lipcu
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 09:59   #4783
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Madziu - musisz wybrać inne kwiaty do bukietu; raczej na pewno nie będzie anemonów, już nie będzie bzu. Zamiast:
- bzu możesz wybrać np. chamelaucium różowe,
- anemonów - np. eustome, różę, goździk, scabiozę
- agapant, ostróżkę, storczyk, frezję, hortensję, in.
Efekt kolorystyczny i kształtowy z całą pewnością da się zachować, jak na zdjęciu.
Powodzenia
Jolu czyli w czerwcu anemony beda niedostepne? Mam slub w ten sam dzien co madziulka i chcialam bukiet wlasnie z anemonow...A czy nie da sie ich sprowadzic? Bo jak dowiadywalam sie w kwiaciarni panie powiedzialy mi, ze nie bedzie problemu, ale teraz jak napisalas ze ich nie bedzie zaczelam sie marwtic..
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 10:53   #4784
himera86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 187
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Do wszystkich znawczyn kwiatow, czy na poczatku czerwca beda dostepne sloneczniki, bo moja potencjalna dekoratorka stwierdzila ze raczej nie, a jak juz beda to bardzo drogie, jakie kwiaty sa w miare tanie i dostepne w czerwcu, jesli mozecie cos podpowiedzic??? dziekuje
__________________
Himera86
himera86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:50   #4785
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam!
Raz jeszcze zwrócę się o pomoc w wyborze bukietu do sukni. Nie jestem zbyt wysoka (167 cm), TŻ(190), Mój rozmiar to 40-42. marz mi się bukiet z kalli, storczyków czy eustom. Prozę o pomoc. Oto moja sukienka (kolor śnieznobiały)

Edytowane przez lejlla
Czas edycji: 2010-03-22 o 13:51
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 14:02   #4786
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

moje kochane a ja wpadłam na taki pomysł bukietu.

podkład z wachlarza z białych piór i kwiaty w tonacji fioletowo rózowej. Tu myslałam o cantadeskiach storczykach ewentualnie o anturium co myslicie o tym? jakieś rady? pomysły? jak je ułozyc na tym wachlarzu etc?

Poniżej dwa bukiety w formie wachlarzy ale nie w tej tonacji o jakiej ja myslałam
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:03   #4787
joasia07082010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Dziewczyny a co myślicie o tym bukiecie???
joasia07082010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:39   #4788
grulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 251
GG do grulla
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

proszę o pomoc w doborze bukietu
jestem szatynką,165 cm wzrostu,rozmiar sukienki 38, z butami będę miała ok 170 cm włosy najprawdopodobniej upiete w dosyć "luźnego" koka. bardzo chciałabym bukiet w odcieniach ciemnego różu,fioletu,fuksji itp., ale jestem otwarta na propozyjceco by paswało do tej sukni? ślub w sierpniu 2010r.
__________________
"Nie ma czegoś takiego jak zła pogoda,jest tylko niewłaściwe ubranie".

grulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 20:45   #4789
necia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam! Proszę serdecznie o pomoc. Ślub w połowie września, suknia white one 176 w kolorze śmietankowym. Mam piwne oczy, włosy brąz, wzrost 164. Czy storczyki o kolorze e cru nie zleją się z suknią. Co o tym myślicie? Proszę o porady
necia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 21:00   #4790
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Jolu czyli w czerwcu anemony beda niedostepne? Mam slub w ten sam dzien co madziulka i chcialam bukiet wlasnie z anemonow...A czy nie da sie ich sprowadzic? Bo jak dowiadywalam sie w kwiaciarni panie powiedzialy mi, ze nie bedzie problemu, ale teraz jak napisalas ze ich nie bedzie zaczelam sie marwtic..
Signa - raczej nie będzie, choć ostatnie czasy różnie się dzieje. Ewalena pisała tu na Bukietach, że są peonie, ja widziałam piwonie już pod koniec lutego. Tylko, że raczej łatwiej przyspieszyć kwitnienie niż opóźnić.
Wg katalogu holend. - czerwiec, lipiec - anemonów brak, zaczynają się pokazywać w sierpniu, w późniejszym okresie - no problem.
Dlatego też radzę zastanowić się nad bukietem alternatywnym.
Cytat:
Napisane przez himera86 Pokaż wiadomość
Do wszystkich znawczyn kwiatow, czy na poczatku czerwca beda dostepne sloneczniki, bo moja potencjalna dekoratorka stwierdzila ze raczej nie, a jak juz beda to bardzo drogie, jakie kwiaty sa w miare tanie i dostepne w czerwcu, jesli mozecie cos podpowiedzic??? dziekuje
Ze słonecznikiem nie powinno być problemów, są różne gatunki i dlatego mamy słoneczniki nawet zimą.
Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Witam!
Raz jeszcze zwrócę się o pomoc w wyborze bukietu do sukni. Nie jestem zbyt wysoka (167 cm), TŻ(190), Mój rozmiar to 40-42. marz mi się bukiet z kalli, storczyków czy eustom. Prozę o pomoc. Oto moja sukienka (kolor śnieznobiały)
W Twoim przypadku kalle to trafiony pomysł. Trzymane na przedramieniu tworzyłyby równoległą linię do skosu na sukni. Urozmaiciłabym je jakimś dodatkowym akcentem kwiatowym, który nawiązywałby do aplikacji na sukni (róże?). Poza tym kwiat kalli "wagowo" b. odpowiedni dla was obojga, "wzrostowo" Ciebie wydłuży i zharmonizuje z TŻ.
Jak to Ewalena mówi - trzeba umiejętnie wyważyć proporcje, tzn. wielkość bukietu i długość łodyg kalli, ale florystka Ci doradzi. No i kolor.
Cytat:
Napisane przez grulla Pokaż wiadomość
proszę o pomoc w doborze bukietu
jestem szatynką,165 cm wzrostu,rozmiar sukienki 38, z butami będę miała ok 170 cm włosy najprawdopodobniej upiete w dosyć "luźnego" koka. bardzo chciałabym bukiet w odcieniach ciemnego różu,fioletu,fuksji itp., ale jestem otwarta na propozyjceco by paswało do tej sukni? ślub w sierpniu 2010r.
Świetna, modna kolorystyka, bukiet w eleganckim wydaniu, "poukładany", wykończenie bukietu może nawiązywać do zdobienia sukni. Bez zawijasów, zwisów. Prosta elegancja. Kwiaty w kilku stopniowanych odcieniach, kolory przechodzące jeden w drugi. Byłabym raczej za różem z fuksją, bez fioletu, ale to moje zdanie.



Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2010-03-22 o 21:33 Powód: dopisanie postów
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 06:49   #4791
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Droga Jolu!
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, rady bardzo cenne, na pewno sie do nich zastosuje
Pozdrawiam
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 07:29   #4792
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Jolu doradzisz mi coś ? całośc opisałam w poście #4788 dzieki !!
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 08:23   #4793
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez necia_85 Pokaż wiadomość
Witam! Proszę serdecznie o pomoc. Ślub w połowie września, suknia white one 176 w kolorze śmietankowym. Mam piwne oczy, włosy brąz, wzrost 164. Czy storczyki o kolorze e cru nie zleją się z suknią. Co o tym myślicie? Proszę o porady
Ja lubię takie połączenia białe czy kremowe kwiaty są ponad czasowe i zawsze modne. Aby bukiet mocniej zaznaczyć na sukni trzeba dodać coś zielonego( liście, p.edy trawy), ale przy storczyku phlenopsis moim zdaniem jest to zbyteczne - sama jego forma niezwykły kształt "robią swoje" i nie ma możliwości, aby taki bukiet zlał się z suknią.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 08:35   #4794
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam!!!
Jestem na etapie wymyślania wystroju kościoła i dlatego też chciałabym zapytać, czy do tulipanów będą pasować róże?
Bukiet ślubny chcialabym z tulipanów (kremowych lub fioletowych) i pomyślałam, że kościoł mógłby zostać ubrany również tulipanami (taki kolorek, jaki będą miały kwiaty w bukiecie) i do tego różami (najlepiej kremowymi). Nie wiem tylko, czy taie zestawienie kwiatów będzie do siebie pasować?
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:54   #4795
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Witam!!!
Jestem na etapie wymyślania wystroju kościoła i dlatego też chciałabym zapytać, czy do tulipanów będą pasować róże?
Bukiet ślubny chcialabym z tulipanów (kremowych lub fioletowych) i pomyślałam, że kościoł mógłby zostać ubrany również tulipanami (taki kolorek, jaki będą miały kwiaty w bukiecie) i do tego różami (najlepiej kremowymi). Nie wiem tylko, czy taie zestawienie kwiatów będzie do siebie pasować?
Moim zdaniem, będą pasowały, a jeśli chodzi o dekoracje kościoła to zaglądnij tutaj http://www.decorado.pl/main/d,d,3,de...-kosciola.html ja jetsem zachwycona i będę czerpań inspiracje z tej firmy dekoratorskiej.
83mika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:55   #4796
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam. To ja też proszę o poradę . suknia i toczek jak na zdjęciu. Jestem drobna mam 154cm wzrostu, szczupła blondynka z pasemkami brąz, zielone oczy, będe miała raczej pokręcone rozpuszczone włosy za ucho. Myślałam o bukiecie z blado kremowych i białych róż (suknia jest biała ze srebrem) bez dodatków związanych tylko białą atłasową wstążką. Proszę o propozyceje .
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:01   #4797
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Co to za kwiaty te białe???? A dodam, że toczek robie sama więc nie ma tych listków tylko zamiast tego są pióra na których umieszczę cyrkonie . A taki bukiet jak zamieszczam miałam na myśli tylko z samych róż.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:04   #4798
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez 83mika Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, będą pasowały, a jeśli chodzi o dekoracje kościoła to zaglądnij tutaj http://www.decorado.pl/main/d,d,3,de...-kosciola.html ja jetsem zachwycona i będę czerpań inspiracje z tej firmy dekoratorskiej.

Ślicznie Ci dziękuję za adres tej stronki!!! Rzeczywiście wystroje są piękne!!! Zapewne też będę czerpała inspiracje z tej firmy
Jeszcze raz dziękuję!!!
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:25   #4799
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Jolu, Margaryt dziękuję za pomoc bardzo lubię storczyki, tylko jakoś wydłużane bukiety mi się nie podobają, kojarzą mi się źle.. a może delikatnie spuszczająca się gałązka bluszczu lub coś równie delikatnego byłoby dobre?
__________________

nestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:45   #4800
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Czy ja mogę poprosic o radę?
Przypomnę, że wszystko opisałam w poście 4726
Proszę doradźcie mi bukiecik.
Buty mam białe, więc nic nie muszę dopasowywać.
Czy jasne kwiatki nie będą się zlewały z sukienką?
Podobają mi się też czerwone róże ale chyba są zbyt ciemne jak na taką okazję? Pomocy!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4726
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.