Panny Młode Kielce - część V :D - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 21:32   #3661
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kajcia82 Pokaż wiadomość
A co powiecie na to: moj tz wymyslil sobie, ze jako starszych bedzie mial wszystkich swwoich kumpli, u ktorych on byl świadkiem. a ja niestety sie musiałam podporzadkować i wychodzi na to, że swiadkować nam będzie 7 par ksiezulo w kosciele jak o tym uslyszal to o malo co z krzesla nie spadl ale sie zgodzil. na protokole oczywiscie tylko jedna para sie wpisuje (wybrana za pomoca losowania, bo nie moglismy sie zdecydowac)
A tak z inej beczki - gdzie moge dostac fajna i niedroga bizuterie??
to wymyslny ten Twoj TŻ:P
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:36   #3662
kajcia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie nadążam za Wami Wczoraj miałam plan, że dzisiaj wieczorem nadrobię ale dzisiaj mam dwa razy tyle nieprzeczytanych stron Może w łikend dam radę
Ja mam takie nieślubne pytanie nie wiecie gdzie i za ile mogę zrobić grawer laserem na metalu Tż niedługo kończy 30 lat i wpadłam na pomysł, żeby dać mu ramkę na zdjęcie ( cos jak ta http://www.motoallegro.pl/item100583...r_pudelko.html ) i na niej grawer "Nie jestem 30 latkiem! Mam 18 lat i 12 letnie doświadczenie!" tyle że ja nigdy nie kupowałam nic na allegro i jest już za późno żeby się rejestrować i czekać na ten kod :/ i pomyślałam ze może kupię ramkę i zrobię gdzieś taki grawer, ale nie mam pojęcia gdzie
Może ktoregos z jubilerow popros albo na solnej w sklepie

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
to wymyslny ten Twoj TŻ:P
wymyslny to on jest ale jak trza cosik zrobic to go nigdy nie ma
kajcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:39   #3663
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie nadążam za Wami Wczoraj miałam plan, że dzisiaj wieczorem nadrobię ale dzisiaj mam dwa razy tyle nieprzeczytanych stron Może w łikend dam radę
Ja mam takie nieślubne pytanie nie wiecie gdzie i za ile mogę zrobić grawer laserem na metalu Tż niedługo kończy 30 lat i wpadłam na pomysł, żeby dać mu ramkę na zdjęcie ( cos jak ta http://www.motoallegro.pl/item100583...r_pudelko.html ) i na niej grawer "Nie jestem 30 latkiem! Mam 18 lat i 12 letnie doświadczenie!" tyle że ja nigdy nie kupowałam nic na allegro i jest już za późno żeby się rejestrować i czekać na ten kod :/ i pomyślałam ze może kupię ramkę i zrobię gdzieś taki grawer, ale nie mam pojęcia gdzie
Napisz do sprzedającego na maila z pytaniem czy można kupić poza allegro, ponieważ nie masz konta kiedyś tak kupowałam
Ps. fajnie to wymyśliłaś

Co do miesiąca dobrego na ślub- ja mam w lipcu i g... mnie obchodzi że niema "r" ten miesiąc mi najbardziej pasował i ten wybrałam, a gdybym miała snuć na ten temat rozważania to pewnie ślubu bym nigdy nie wzięła bo każda data by była zła
__________________
...Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe...


17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:40   #3664
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kajcia82 Pokaż wiadomość
wymyslny to on jest ale jak trza cosik zrobic to go nigdy nie ma
Jak to TŻ wszyscy tacy sami
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:52   #3665
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez 17072010 Pokaż wiadomość
Napisz do sprzedającego na maila z pytaniem czy można kupić poza allegro, ponieważ nie masz konta kiedyś tak kupowałam
Ps. fajnie to wymyśliłaś
Chyba tak zrobię a jak się nie uda to poproszę kogoś znajomego, żeby mi zamówił
Dzięki chciałam, żeby to było coś z żartem
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:54   #3666
kajcia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

mam jeszcze jedno ptanko (tak na prawde to z 1000 ale nie chce być nachalna ). W Wojciechu ksiadz powidział mi ze nie mozna rzucac pieniedzmi ani ryzem. i tak zastanawiam sie nad platkami roz, tylko skad je wziazc??? moglabym w sztuczne poleciec ale nie podobaja mi sie i wolalabym zywe
kajcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:55   #3667
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cześć dziewczynki, chciałabym się do Was przyłączyć, nie wiem jak to będzie mi wychodziło bo czytam wątek od dawna i macie niezłe tempo :) Dzięki Wam już troszkę przygotowań mam za sobą. A co do grawerowania to na plantach jest takie biuro RENOMA i jak robiłam tam pieczątkę to widziałam że robią też grawery.
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 22:06   #3668
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, chciałabym się do Was przyłączyć, nie wiem jak to będzie mi wychodziło bo czytam wątek od dawna i macie niezłe tempo Dzięki Wam już troszkę przygotowań mam za sobą. A co do grawerowania to na plantach jest takie biuro RENOMA i jak robiłam tam pieczątkę to widziałam że robią też grawery.
A witamy zapraszamy do nas
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:17   #3669
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Umówiliśmy się do poradni rodzinnej przy parafii Ducha Świętego do pani Marii na 13 maja na godzinę 17 - pierwsze spotkanie grupowe i następne 10 czerwca indywidualne i na tym koniec
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:30   #3670
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki!
ponawiam swoje pytanie odnośnie noclegu dla gości, może macie jakies namiary i ceny , nie ma mnie w kielcach a czas goni i trzeba gdzies położyć gości. Będę wdzięczna za pomoc. Wszystkim , które mają juz wbrana swoją suknię i czekaja na ten wielki dzień gratuluję i zyczę powodzenia
Pozdrawiam
Ja będę zamawiać noclegi w akademiku na śląskiej. Śrubka Ty też tam? Zamówiłaś już?

Cytat:
Napisane przez kajcia82 Pokaż wiadomość
Może być zimno Chociaż pogoda straszliwie się zmienia....
Poza tym kobitki widzę, że Wy wszystkie młodziutkie takie jesteście - ja przy was stara dupa Ja-28 lat, mój przyszły 37. 9 latek różnicy! Przegoni mnie ktoś
Ja też mam 28 lat

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie nadążam za Wami Wczoraj miałam plan, że dzisiaj wieczorem nadrobię ale dzisiaj mam dwa razy tyle nieprzeczytanych stron Może w łikend dam radę
Ja mam takie nieślubne pytanie nie wiecie gdzie i za ile mogę zrobić grawer laserem na metalu Tż niedługo kończy 30 lat i wpadłam na pomysł, żeby dać mu ramkę na zdjęcie ( cos jak ta http://www.motoallegro.pl/item100583...r_pudelko.html ) i na niej grawer "Nie jestem 30 latkiem! Mam 18 lat i 12 letnie doświadczenie!" tyle że ja nigdy nie kupowałam nic na allegro i jest już za późno żeby się rejestrować i czekać na ten kod :/ i pomyślałam ze może kupię ramkę i zrobię gdzieś taki grawer, ale nie mam pojęcia gdzie
Na ul. Bodzentyńskiej naprzeciwko CKMu jest sklep Marxel i ten pan zajmuje się robieniem pieczątek i grawerowaniem.


Zaproszenia Monaco można zrobić samemu. Wystarczy kupić odpowiednią koronkę i zszyć ją z tyłu na maszynie. A kokardka jest przyklejana.

Madziuniusia a mnie się wydaje że termin ślubu to Ty powinnaś ustalić z TŻ. A poza tym to widac że jesteś tutaj na forum najmłodsza. Jeszcze młoda niecierpliwa a w moim poprzednim poście który troche napisałam zawile, chciałam Ci powiedzieć tylko żebyś nie narzucała się TŻ ze ślubem za bardzo bo możesz go tylko wystraszyć. Dobrze że rozmawiacie, bo z drugiej strony to może by się nigdy nie domyślił.
Dziewczyny jak Wy to robicie że Wasi faceci Wam się tak szybko oświadczyli? Chyba ja jestem jednak okropna ale wydaje mi się że u facetów przynajmniej niektórych na podjęcie decyzji o slubie wpływa wiek.
Nie wiem czy Wam o tym pisałam ale TŻ mi jakś czas temu powiedział, że za późno jednak bierzemy ślub, myślałam że go

Edytowane przez Meana1
Czas edycji: 2010-04-22 o 22:47
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 23:43   #3671
madziastanczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie nadążam za Wami Wczoraj miałam plan, że dzisiaj wieczorem nadrobię ale dzisiaj mam dwa razy tyle nieprzeczytanych stron Może w łikend dam radę
Ja mam takie nieślubne pytanie nie wiecie gdzie i za ile mogę zrobić grawer laserem na metalu Tż niedługo kończy 30 lat i wpadłam na pomysł, żeby dać mu ramkę na zdjęcie ( cos jak ta http://www.motoallegro.pl/item100583...r_pudelko.html ) i na niej grawer "Nie jestem 30 latkiem! Mam 18 lat i 12 letnie doświadczenie!" tyle że ja nigdy nie kupowałam nic na allegro i jest już za późno żeby się rejestrować i czekać na ten kod :/ i pomyślałam ze może kupię ramkę i zrobię gdzieś taki grawer, ale nie mam pojęcia gdzie
margaret świetny pomysł z tą ramką! Ja mam konto na allegro więc jak coś służę pomocą...
__________________
...Jeszcze jeden raz plaża pusta,
jeszcze jeden raz niech zapłoną usta
jak w tamten dzień i noc
co nam zabrała sen
...
madziastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 06:57   #3672
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dziewczyny mamy problem z moim Tż...
Zdecydowalismy, ze w zaproszeniu umiescimy informacje odnosnie tego, ze zamiast kwaitow wolimy kupony totolotka Ale moj Tż chcialby takze informacje, zeby goscie nie kupowali prezentow, tylko dali pieniadze. Ja uwazam, ze goscie moga to zle odebrac, bo niby wiadomo, ze z pustymi rekami na wesele sie nie idzie, ale z drugiej strony, to jest takie narzucanie, tego, ze kasa musi byc... No i nie wiem jak ludzie to odbiora...
Jak Wy byscie zareagowaly na taka informację? Ktoras z Was zawarla w zaproszeniu, ze woli pieniadze niz prezenty?

Druga kwestia Dziewczyny, ktore zamawiaja ciasto na wesele lub ciasto dla gosci jako podziekowania skad je bierzecie? My nigdy nie kupujemy ciast i nie wiem, gdzie sa dobre ciasta i do tego niedrogie
No i jak jest z ich zamawianiem? Czy jak pojde teraz (slub w sierpniu), to moge sobie po prostu tylko zaklepac termin i dokladnie okreslic ilosc np. tydzien przed slubem? Zapraszamy w sumie jakies 170-180 osob, nie wiemy ile przyjdzie, a skoro to ma byc ciasto na podziekowanie, to lepiej, zeby bylo wyliczone
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:08   #3673
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Śrubka87 dziękuje za informacje
Na pewno zadzwonie i popytam jak to wszystko wygląda i czy wogóle mają miejsca.
Dziewczyny rozpisujecie się tak, że nie można nadążyć a z braku czasu czytam Was regularnie ale napisać cos ciężko , szef nad głową siedzi a potem w domu trzeba tŻ nakarmić
Ale zrobiłam mały postęp w środę kupiłam butki, jak Wam sie podobają? http://www.butyslubne.com.pl/buty_sl...57-pl.jspTeraz jestem na etacie poszukiwania zaproszeń, tyle tego, że aż głowa boli.
Wracam do pracy
Pozdrawiam z chłodnego Szczecina(rano skrobałam auto)Zimno....

Edytowane przez lejlla
Czas edycji: 2010-04-23 o 07:13
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:14   #3674
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kajcia82 Pokaż wiadomość
A co powiecie na to: moj tz wymyslil sobie, ze jako starszych bedzie mial wszystkich swwoich kumpli, u ktorych on byl świadkiem. a ja niestety sie musiałam podporzadkować i wychodzi na to, że swiadkować nam będzie 7 par ksiezulo w kosciele jak o tym uslyszal to o malo co z krzesla nie spadl ale sie zgodzil. na protokole oczywiscie tylko jedna para sie wpisuje (wybrana za pomoca losowania, bo nie moglismy sie zdecydowac)
To będziecie mieć niezły tłok przy ołtarzu
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:16   #3675
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Madziuniusia a mnie się wydaje że termin ślubu to Ty powinnaś ustalić z TŻ. A poza tym to widac że jesteś tutaj na forum najmłodsza. Jeszcze młoda niecierpliwa a w moim poprzednim poście który troche napisałam zawile, chciałam Ci powiedzieć tylko żebyś nie narzucała się TŻ ze ślubem za bardzo bo możesz go tylko wystraszyć. Dobrze że rozmawiacie, bo z drugiej strony to może by się nigdy nie domyślił.
doskonale zrozumiałam Twój poprzedni post i wcale nie chce, żebyście pomogły mi wybrać termin ślubu tylko z braku zajęcia postanowiłam rzucić hasło jakie są za i przeciw każdego miesiąca A co do wieku to podtrzymuje, nie ma tu znaczenia ja po prostu taka jestem:P
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:42   #3676
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

A z majem to jest tak: jak stwierdziła moja siostra w maju nie ma "R" ale maj to miesiąc maryjny a w "maryjny" jest "R". Trochę moja przyszła teściowa nie była z tego miesiąca zachwycona ale już jest OK. Chyba się już nie mogła doczekać bo wesele po 9 latach
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:49   #3677
DamiankaKamilka
Raczkowanie
 
Avatar DamiankaKamilka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bilcza/Kielce
Wiadomości: 202
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kajcia82 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny . Aha pomyliłam: makijaż - czarna_kawa (czarna mamba to 'były" samochód wiazżanki, sorrki ). Kilka postów wcześniej jest coś o zaproszeniach i kasie na nie... Mnie też podobały sie takie pierońsko drogie (49,90za sz.), ale wziełam sie do roboty i zrobiłam sobie sama zaproszenia takie jak chcialam tylko ze o wiele mniejszym kosztem. slub mam na ok. 180 osób więc troszku tego bylo. Mam pytanko? nie macie jakiś zdjatek paznokci? Zupełnie nie mogę sobie nic dobrać. podobają mi się akrylowe kwiatuszki ale sama nie wiem
Mi też się właśnie takie spodobały i znajoma Nam zrobiła za połowe tej ceny, ale wyszły boskie te zaproszenia Chyba nawet wiem z jakiej strony są te zaproszenia, które Ci sie podobają
__________________

DamiankaKamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:50   #3678
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez m_majaa Pokaż wiadomość
..ja zastanawiam się nad takimi wiązankami...chyba,że znajdę coś innego-do lipca mam czas
moja koleżanka miała właśnie taki jak ten 3 bukiecik śliczny jest w rzeczywistości
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:50   #3679
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

A ja od zawsze chcialam w sierpniu Troszke mielismy problemy, bo zdecydowalismy sie w grudniu, ale udalo sie Ciezko troszke bylo, bo mama obstawala za sala, ktora w sumie byla ladna i niedroga, ale tylko w lipcu wolny termin, znowu inna sala we wrzesniu i juz naprawde mialam dola i bylo ciezko, ale nastepnego dnia znalazlam informacje na tym forum (dzieki, ze jestescie ), ze otwierana jest nowa sala i okazalo sie, ze jest termin No i tak zostalo

Tez chcialam, zeby bylo R Grudzien, marzec i pazdziernik odpadal, bo moze byc zimno, wrzesien, bo szkola, a czerwiec, bo sesje, no i zostal sierpien
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 07:51   #3680
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
chyba jednak październik jest najlepszy... macie jakies argumenty przeciwko paździrnikowi??
ziiiiiimo może być i są na to większe szanse niż na to żeby ciepło było

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
A po dupie nie chcesz czasem??? Głupot takich się tu opiszesz, że szok !!!

Nieeee najfajniejszy jest sierpień
Zgadzam się w zupełności Sierpień jest najlepszy

A tak naprawde czy lipiec czy sierpień czy wrzesień to bez różnicy. Kiedyś jakoś do tego wagę przykładałam albo do pogody, jak zamawialiśmy datę to sobie myślałam jejku żeby tylko była ładne pogoda a im bardziej się człowiek starzeje tym bardziej to się chyba zmienia I tak sobie myślę teraz że nawet jakby deszcz padał nawet jakby goście na wakacje pojechali chociażby ktoś nie przyszedł pod beznadziejnym pretekstem to i tak będzie nasz dzień i już

A napis mam 18 lat i 12 letnie doświadczenia jest super po prostu hehhe

A co do tych zaproszeń po 50 zł to pokażcie kochane jak one wyglądają. Bo nie wiem czy mi umknęły jakoś na forum ale cały czas mnie zastanawia z czego one są że takie drogie

Edytowane przez gosza_25
Czas edycji: 2010-04-23 o 07:53
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:57   #3681
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez sylwkowa Pokaż wiadomość

Ja zamawiam w "Namezji" biorę to w zestawie czyli strojenie kościoła, auta itp. ale jeśli dobrze pamiętam to za sam bukiet płacę 200zł a Ty?
ja też mam w zestawie z salą i autem, może jeszcze kościołem (muszę pogadać z proboszczem, czy się zgodzi). za bukiet + kwiatek do włosów + do butonierki dla TŻ płacę 150zł

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Druga kwestia Dziewczyny, ktore zamawiaja ciasto na wesele lub ciasto dla gosci jako podziekowania skad je bierzecie? My nigdy nie kupujemy ciast i nie wiem, gdzie sa dobre ciasta i do tego niedrogie
No i jak jest z ich zamawianiem? Czy jak pojde teraz (slub w sierpniu), to moge sobie po prostu tylko zaklepac termin i dokladnie okreslic ilosc np. tydzien przed slubem? Zapraszamy w sumie jakies 170-180 osob, nie wiemy ile przyjdzie, a skoro to ma byc ciasto na podziekowanie, to lepiej, zeby bylo wyliczone
my zamawiamy ciasto u p. Burasa. ma bardzo dobre wypieki i cena też przystępna. jeśli chodzi o ciasto dla gości na podziękowania to powiedział, żeby przywieść pudełeczka i oni sami już to ciasto w nie zapakują a później zawiozą na salę.

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Ale zrobiłam mały postęp w środę kupiłam butki, jak Wam sie podobają? http://www.butyslubne.com.pl/buty_slubne_bialy_supelek-p-57-pl.jsp
bardzo ładne buciki
__________________

Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:58   #3682
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie nadążam za Wami Wczoraj miałam plan, że dzisiaj wieczorem nadrobię ale dzisiaj mam dwa razy tyle nieprzeczytanych stron Może w łikend dam radę
Ja mam takie nieślubne pytanie nie wiecie gdzie i za ile mogę zrobić grawer laserem na metalu Tż niedługo kończy 30 lat i wpadłam na pomysł, żeby dać mu ramkę na zdjęcie ( cos jak ta http://www.motoallegro.pl/item100583...r_pudelko.html ) i na niej grawer "Nie jestem 30 latkiem! Mam 18 lat i 12 letnie doświadczenie!" tyle że ja nigdy nie kupowałam nic na allegro i jest już za późno żeby się rejestrować i czekać na ten kod :/ i pomyślałam ze może kupię ramkę i zrobię gdzieś taki grawer, ale nie mam pojęcia gdzie

wysłałam ci namiary na firmę na priv
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:03   #3683
carmen84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kajcia82 Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno ptanko (tak na prawde to z 1000 ale nie chce być nachalna ). W Wojciechu ksiadz powidział mi ze nie mozna rzucac pieniedzmi ani ryzem. i tak zastanawiam sie nad platkami roz, tylko skad je wziazc??? moglabym w sztuczne poleciec ale nie podobaja mi sie i wolalabym zywe

Idz na bazary mi tam pani ma uzbierac z czwartku i piatku platki roz takze na sobote beda do odebrania, ja uwazam ze sypanie ryzem to glupota, nie wyobrazam sobie miec cala glowe w ryzu a co do pieniazkow to zalezy juz od kosciola
__________________

carmen84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:07   #3684
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mamy problem z moim Tż...
Zdecydowalismy, ze w zaproszeniu umiescimy informacje odnosnie tego, ze zamiast kwaitow wolimy kupony totolotka Ale moj Tż chcialby takze informacje, zeby goscie nie kupowali prezentow, tylko dali pieniadze. Ja uwazam, ze goscie moga to zle odebrac, bo niby wiadomo, ze z pustymi rekami na wesele sie nie idzie, ale z drugiej strony, to jest takie narzucanie, tego, ze kasa musi byc... No i nie wiem jak ludzie to odbiora...
Jak Wy byscie zareagowaly na taka informację? Ktoras z Was zawarla w zaproszeniu, ze woli pieniadze niz prezenty?

Druga kwestia Dziewczyny, ktore zamawiaja ciasto na wesele lub ciasto dla gosci jako podziekowania skad je bierzecie? My nigdy nie kupujemy ciast i nie wiem, gdzie sa dobre ciasta i do tego niedrogie
No i jak jest z ich zamawianiem? Czy jak pojde teraz (slub w sierpniu), to moge sobie po prostu tylko zaklepac termin i dokladnie okreslic ilosc np. tydzien przed slubem? Zapraszamy w sumie jakies 170-180 osob, nie wiemy ile przyjdzie, a skoro to ma byc ciasto na podziekowanie, to lepiej, zeby bylo wyliczone
kochana z kartka odnośnie kwiatów spokojnie może być,ale co do pieniędzy..ojć...mozna to źle odebrać ja osobiście zawsze daje kasę bo wtedy młodzi spożytkują na to co jest im najbardziej potrzebna. Ale nie pisałabym tego na kartce

co do ciasta my trochę bierzemy od Pasternaka, tochę od Janusza ...znam też babeczki 2które pyszne ciasta pieką w domu

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen84 Pokaż wiadomość
Idz na bazary mi tam pani ma uzbierac z czwartku i piatku platki roz takze na sobote beda do odebrania, ja uwazam ze sypanie ryzem to glupota, nie wyobrazam sobie miec cala glowe w ryzu a co do pieniazkow to zalezy juz od kosciola
u nas też będą róże...zajmuje się tym babeczka która robi wystrów.
ale faktycznie można iść na bazary

Edytowane przez m_majaa
Czas edycji: 2010-04-23 o 08:05
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:09   #3685
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Ifcia513 Pokaż wiadomość
my zamawiamy ciasto u p. Burasa. ma bardzo dobre wypieki i cena też przystępna. jeśli chodzi o ciasto dla gości na podziękowania to powiedział, żeby przywieść pudełeczka i oni sami już to ciasto w nie zapakują a później zawiozą na salę.
A gdzie jest jego cukiernia?

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez m_majaa Pokaż wiadomość
kochana z kartka odnośnie kwiatów spokojnie może być,ale co do pieniędzy..ojć...mozna to źle odebrać ja osobiście zawsze daje kasę bo wtedy młodzi spożytkują na to co jest im najbardziej potrzebna. Ale nie pisałabym tego na kartce

co do ciasta my trochę bierzemy od Pasternaka, tochę od Janusza ...znam też babeczki 2które pyszne ciasta pieką w domu

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Gdzie ma cukiernie Pasternak?
Tez sie boje troszke reakcji ludzi na informacje o pieniadzach, dlatego Was pytam, moze przkonam tym mojego Tż-a, zeby nie pisac o tym...
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:14   #3686
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez carmen84 Pokaż wiadomość
Idz na bazary mi tam pani ma uzbierac z czwartku i piatku platki roz takze na sobote beda do odebrania, ja uwazam ze sypanie ryzem to glupota, nie wyobrazam sobie miec cala glowe w ryzu a co do pieniazkow to zalezy juz od kosciola
i można sobie same płatki zamówić? to ile kosztują ?

A co do wierszyków o pieniążki do zaproszeń to ja bym chyba nie ryzykowała. Ktoś może to źle zrozumieć...

Edytowane przez gosza_25
Czas edycji: 2010-04-23 o 08:17
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:17   #3687
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
A gdzie jest jego cukiernia?

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------



Gdzie ma cukiernie Pasternak?
Tez sie boje troszke reakcji ludzi na informacje o pieniadzach, dlatego Was pytam, moze przkonam tym mojego Tż-a, zeby nie pisac o tym...
Pasternak jest na Ślichowicach
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:20   #3688
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Matko dziewczyny zostawić Was na dwa dni i człowiek musi 10 stron nadrabiać??szok.No i teraz ja ze swoim postem zajmę chyba calą stronę

Cytat:
Napisane przez ewelkafly Pokaż wiadomość
Próbuje dodać zdjęcia tej cholernej kiecki i wyskakuje mi "błąd ładowania"
udało się, sukienka od kochanej cioci jest kosmiczna
Ewelkafly dobrze że leżalam bo jakbym stała to musiałabym sie połozyć rewelacyjna ta kiecka.Ciotka ma gust....

Cytat:
Napisane przez sylwkowa Pokaż wiadomość
Ja aż takich problemów nie mam z włosami Mnie czesała pani Sylwia i naprawdę byłam zadowolona z fryzury zwłaszcza jeśli chodzi o jej trwałość. Wstawie zdjęcia jeśli mi się uda moich włosów- niestety to już są po przespanej nocy więc może nie rewelacyjne
Co myślicie o mojej fryzurze próbnej planuje mieć takie włosy (na dole wpięty welon a z boku kwiat zielonego storczyka) taki jak w bukiecie. Wklejam jeszcze moją sukienkę i dodatki co o tym myślicie? proszę wypowiedzcie się tylko szczerze..
sylwkowa wszystko rewelacyjnie ze soba współgra. Pieknie bedziesz wygladac

Cytat:
Napisane przez empirka87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wczoraj własnie odkryłam to forum wychodzę za mąż 11.09.2010 mam nadziej że pomożecie mi w paru kwestiach związanych z przygotowaniem. Pozdrawiam
A witamy witamy

Cytat:
Napisane przez empirka87 Pokaż wiadomość
a co dziewczyny myślicie o tej sukience ??
Śliczna

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny zakochałam się w tych zaproszeniach, ale nie mam tyle kasy. Myślę czy by takich nie zrobić, ale nie wiem czy dam radę. Już sprawdziła, że poszczególne elementy są tanie i łatwodostępne ale czy dam radę tak to złożyć do kupy?
http://moda.allegro.pl/item918790654_918790654.html
Zaproszenia faktycznie ładne ale cena jak dla mnie za nie za wysoka

Cytat:
Napisane przez kajcia82 Pokaż wiadomość
A tak wogóle to witam wszystkich na forum. Jestem tu totally new chociaż przegładam posty od kilku miesięcy (bardzo pomocne jest to forum według mnie i opinie szczere) . Ja slub biorę już niedługo tj. 29.05.2010 o godz. 18 w Kielcach i już mam straszliwą nerwówkę .
to może po olei:
Zespół - Twentyone (z polecenia znajomych);
Foto+Video - spacemark;
Fryzurka - kolezanka fryzjerka Agnieszka;
Makijaż - wizażanka czarna-mamba (POLECAM).
Aha i sie chciałam kiecuchą pochwalić Co o niej sadzicie?
Kiecucha super no i witam na forum

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
beaciunia- mój Tż też rzucił palenie, dokładnie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, co prawda palił krócej, bo 8 lat, ale pękam z dumy.

Kochane, jestem taka szczęśliwa...mój Tż miał przyjechać dopiero za tydzien w piątek a zobaczę Go dzisiaj!! Został zaproszony na kolejny etap rekrutacji, pamiętacie trzymałyście kciuki...i znów pomogło. Proszę jutro o 14.30 też trzymajcie kciuki.... Chociaż wiem, że to byłoby za piękne żeby było możliwe, ale...marzenia się spełniają
Kurde jak ja bym chciała żeby mój TŻ rzucił fajki ale jak na razie się na to niestety nie zapowiada. Trzymam kciuki za TŻta

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, chciałabym się do Was przyłączyć, nie wiem jak to będzie mi wychodziło bo czytam wątek od dawna i macie niezłe tempo Dzięki Wam już troszkę przygotowań mam za sobą. A co do grawerowania to na plantach jest takie biuro RENOMA i jak robiłam tam pieczątkę to widziałam że robią też grawery.
WitamyNooo niezłe tempo ostatnio narzuciły dziewczyny

Dziewczyny tak jak pisalam bylam w środę u Anny. Jestem bardzo zadowolona z obslugi pań. Wszystko do dogadania, sa otwarte na wszelkie propozycje. Za sukienkę placę jeszcze mniej niż powiedziały mi ostatnio. Nie 2100 a 1850 co bardzo mnie ucieszyło dowiedzialam się paru ciekawych rzeczy podczas rozmowy z panią. Na pierwszą przymiarkę jadę 15 czerwca. Jak sukienka bedzie już gotowa to uszyja mi bolerko takie jak bedę chciala i jakie będzie pasowało do fifroka ogólnie wyszlam bardzo zadowolona ale nadal mam mieszane uczucia co do sukienki. Może dlatego że przymierzalam 3 i z tych 3 skomponowalam jedna bo zadna tak do końca mi sie nie podobala. Uff ale sie rozpisalam.

Aha tylko dodam że w tym roku w sierpniu mina 3 lata jak jesteśmy z TŻem razem a w maju rok jak mi się oswiadczył
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:24   #3689
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez stokko Pokaż wiadomość
Mam prośbę do dziewczyn, które będą w tę sobotę na kursie na Karczówce- zapytajcie proszę czy kursy będą odbywać się także w miesiące wakacyjne- lipiec, sierpień. Bo mnie tylko taki termin pasuje Mogę na Was liczyć?;>
pewnie,że możesz mam nadzieję,ze tam dotrzemy

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kajcia82 Pokaż wiadomość
A co powiecie na to: moj tz wymyslil sobie, ze jako starszych bedzie mial wszystkich swwoich kumpli, u ktorych on byl świadkiem. a ja niestety sie musiałam podporzadkować i wychodzi na to, że swiadkować nam będzie 7 par ksiezulo w kosciele jak o tym uslyszal to o malo co z krzesla nie spadl ale sie zgodzil. na protokole oczywiscie tylko jedna para sie wpisuje (wybrana za pomoca losowania, bo nie moglismy sie zdecydowac)
A tak z inej beczki - gdzie moge dostac fajna i niedroga bizuterie??
a powiem Ci,że mi się pomysł podoba
my tez przyjmujemy taką opcję tylko,ze miałoby to być nasze rodzeństwo
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:25   #3690
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

magolina nam też w maju minie rok od oświadczyn A tak to szybko minęło...
hihi a mało tego my też jesteśmy ze sobą tak mniej więcej od sierpnia i też 3 latka nam minie

Edytowane przez gosza_25
Czas edycji: 2010-04-23 o 08:27
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.