Panny Młode Kielce - część V :D - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-29, 08:43   #4171
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez gosza_25 Pokaż wiadomość
ja go znam nie tylko z widzenia...miałam z nim przyjemność kilka razy porozmawiać jeśli można to tak nazwać i nie wyobrażam sobie ani tego proboszcza na swoim ślubie ani w tym kościele...no ale każdemu podoba sie co innego i każdy na co innego uwagę zwraca
Kobieto nie strasz mnie nigdy z nim nie rozmawialam i teraz zaczelam sie bac ;/ a u juz wkrotce trzeba bedzie dokumenty zaniesc ;/ zdam relacje ;p

aga_o2021 zamawialam tam swoja suknie, ale nei zwrocilam uwagi na bizu ;/ jak cenowo? mozesz wrzucic zdjecia?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 08:47   #4172
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
dziewczynki pozwolę sobie zrobić mały OT, pisałam na prezentowym ale może wy mi pomożecie:
Idziemy na roczek córki siostry ciotecznej TŻ i nie wiemy co kupić w prezencie?
Z tym że dziecko nie potrzebuję ani nic edukacyjnego ani ubrań ani pościeli, a mamy wytyczną żeby to było coś na podwórko do domku letniskowego. Rok temu chrześnikowi TŻ kupiliśmy wielką kostkę edukacyjną za ok 120zł. Prezent ma być wspólny od nas i teściów myślałam że dobrze by było nie przekroczyć 150zł.
Ja szukam na 2 urodziny prezentu dla mojego chrześniaka i tez na podwórko więc chętnie Ci pomogę
inspiracji szukam na allegro, może kup piaskownicę, zjeżdżalnie lub huśtawkę http://www.allegro.pl/11838_ogrodowe.html możliwości jest naprawdę wiele.
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 08:49   #4173
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

kajcia82 też wpadł mi w oczy ten regulamin weselny, fajna sprawa Myślę nad czymś takim na swoje weselicho. Tylko chyba zmienię parę rzeczy w tym regulaminie ale pomysł jak najbardziej trafiony.

Jeśli chodzi o salon Emmi Mariage w Kielcach przy plantach to ja w grudniu zamawiałam tam swoją sukienkę i pani mi powiedziała, że właśnie będzie miała biżuterię i dodatki ślubne , będąc może w czerwcu w Kielcach odwiedzę salon i zobaczę co tam mają. Prosimy o zdjęcia zakupionej tam biżuterii.
A w szczecinie ciepełko.
Pozdrawiam
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 08:55   #4174
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o salon Emmi Mariage w Kielcach przy plantach to ja w grudniu zamawiałam tam swoją sukienkę i pani mi powiedziała, że właśnie będzie miała biżuterię i dodatki ślubne , będąc może w czerwcu w Kielcach odwiedzę salon i zobaczę co tam mają. Prosimy o zdjęcia zakupionej tam biżuterii.
A w szczecinie ciepełko.
Pozdrawiam
Wszystkie buty jakie tam maja sa po 190 zl przynajmniej tak mi pani powiedziala, bo nic konkretnego nie wybieeralam. Bolerko zaproponowala mi w cenie o zgrozo 250 zl wiec zrezygnowalam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:04   #4175
kleome84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dziewczyny ależ macie słodkie te zwierzaki ja mam 3-letnią suczkę mix charta
kleome84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:08   #4176
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

ja ostatnio kupilam sobie w miare tanie bolerko biale satynowe na allegro
http://allegro.pl/item990632755_bole...44_roz_40.html
kolorów i rozmiarów jak mrówków a to białe.. do sukni.. no wydaje mi sięzę może pasować.. moje bolerko jest w stanie niemal salonowym (nie wiem czemu napisałam niemal... jest w stanie salonowym )i nie kosztowało mnie ponad 250 zl No chyba że masz koniecznośćkupienia koronkowego bolerka.. wszystko co koronkowe kosztuje jak pieron
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:12   #4177
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupilam sobie w miare tanie bolerko biale satynowe na allegro
http://allegro.pl/item990632755_bole...44_roz_40.html
kolorów i rozmiarów jak mrówków a to białe.. do sukni.. no wydaje mi sięzę może pasować.. moje bolerko jest w stanie niemal salonowym (nie wiem czemu napisałam niemal... jest w stanie salonowym )i nie kosztowało mnie ponad 250 zl No chyba że masz koniecznośćkupienia koronkowego bolerka.. wszystko co koronkowe kosztuje jak pieron
Chce bolerko bez koronek i innych ozdobek ;/ i a takie wlasnie pani mi powiedziala tyle kasy ;/ tyle, ze jamam sukienke w takim dziwnych kolorze bo ani to bialy ani cru i ciezko bedzie cos dopasowac ale nie ma mowy zebym zaplacila za bolerko 250 zl o nie !
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 09:18   #4178
kajcia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
kajcia82 też wpadł mi w oczy ten regulamin weselny, fajna sprawa Myślę nad czymś takim na swoje weselicho. Tylko chyba zmienię parę rzeczy w tym regulaminie ale pomysł jak najbardziej trafiony.

Jeśli chodzi o salon Emmi Mariage w Kielcach przy plantach to ja w grudniu zamawiałam tam swoją sukienkę i pani mi powiedziała, że właśnie będzie miała biżuterię i dodatki ślubne , będąc może w czerwcu w Kielcach odwiedzę salon i zobaczę co tam mają. Prosimy o zdjęcia zakupionej tam biżuterii.
A w szczecinie ciepełko.
Pozdrawiam
A kiedy miałabyć ta bizuteria?? Ja właśnie czegoś szukam i nic mi się nie podoba A wogóle dziewczyny to mam jakąś załamkę przedślubną nie mogę dobraż dodatków już sama nie wiem czy ta suknia, którą mam to ta jedyna itd. AAaaaaaaaaaaa.
__________________
wielki dzień 29.05.2010 godz. 18
kajcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:19   #4179
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez oliffka2 Pokaż wiadomość
Chce bolerko bez koronek i innych ozdobek ;/ i a takie wlasnie pani mi powiedziala tyle kasy ;/ tyle, ze jamam sukienke w takim dziwnych kolorze bo ani to bialy ani cru i ciezko bedzie cos dopasowac ale nie ma mowy zebym zaplacila za bolerko 250 zl o nie !
No to ciężko będzie kupić coś przez internet.. Musisz sama połązić po sklepach...
Może masz jakis kawałek sukienki w tym kolorze (ja np nosze wszędzie sznurek od gorsetu ) zeby wziąć go i pokazywać sprzedawcom jakiego kolru szukasz
a może idżdo krawcowej np do Anny na kościuszki?? może tma CI coś dopasuje albo uszyje ??
Mnie za uszycie halki na jednym kole powiedziała koło 100 zł
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:20   #4180
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez oliffka2 Pokaż wiadomość
Kobieto nie strasz mnie nigdy z nim nie rozmawialam i teraz zaczelam sie bac ;/ a u juz wkrotce trzeba bedzie dokumenty zaniesc ;/ zdam relacje ;p

aga_o2021 zamawialam tam swoja suknie, ale nei zwrocilam uwagi na bizu ;/ jak cenowo? mozesz wrzucic zdjecia?
Wrzucę ale jakoś wieczorkiem albo jutro bo aktualnie przebywam w pracy i nie mam jej pod ręką. Jeśli chodzi o ceny kolczyki długi 95 zł, branzoletka 60 zł naszyjnik 40zł wiec przystepnie
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:23   #4181
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Przepraszam za to, że odbiegnę od tematu,ale jestem wściekła...Byłam u p. ginekolog aby pomogła mi w przesunięciu miesiączki..po czym powiedziała, że mam przyjść w trakcie lipcowej miesiaczki to da mi tabletki, wezmę dwa opakowania pod rząd..na co ja jej powiedziałam, że źle się czuję po tabletkach i nie mogę zrobić tak, że nie będę miała miesiaczki przed ślubem, bo źle reaguję na tabletki,a ona na to...właśnie, że weźmiesz dwa opakowania pod rząd..po to do mnie przyszłaś Po czym wyszłam...Nie wiem czy to pani tylko umie wypisywac receptę, przeciez powinna mnie słuchać, mam 3, 5 miesiące do ślubu i spokojnie mogłabym zacząć brać tabletki już teraz i mieć miesiączkę wcześniej o kilka dni...i dobrze się czuć. A teraz prośba do Was..potrzebuję namiarów na prywatny gabinet dr. Jadwigi Szymkiewicz lub innego dobrego ginekologa, a najlepiej ginekologa-endokrynologa...( A. Wójcik nie przyjmuje w dniach 26. 04- 14.05..) AAAAA jestem wściekła....i smutna, zaraz się poryczę chyba...
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-04-29 o 09:27
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 09:24   #4182
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez syrwia81 Pokaż wiadomość
mój szef też ma audi a6 ale nie ma szans na pogadanie z nim o tym
Mój jak na razie myśli że bedzie zaproszony....niech się cieszy że mu fuche kierowy chociaż zaproponuję

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Witam!
Zwierzaki cudne
To i ja sie pochwale swoim maluchem. Królik zwie się Bubu i ma 5 lat. Jest super!!!

Nie gryzie?? Zawsze chciałam króliczka ale się bałam... bo koleżanka miała i ją żarł trochę....

Cytat:
Napisane przez kajcia82 Pokaż wiadomość
J
REGULAMIN PRZYJĘCIA WESELNEGO:
8. Radzi się wszystkim panom przynajmniej raz zatańczyć z własną małżonką tudzież partnerką. Kosztuje to tylko parę minut a unika się w ten sposób kłopotów.


---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

srubka for you
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:29   #4183
DamiankaKamilka
Raczkowanie
 
Avatar DamiankaKamilka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bilcza/Kielce
Wiadomości: 202
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez aga_o2021 Pokaż wiadomość
Wrzucę ale jakoś wieczorkiem albo jutro bo aktualnie przebywam w pracy i nie mam jej pod ręką. Jeśli chodzi o ceny kolczyki długi 95 zł, branzoletka 60 zł naszyjnik 40zł wiec przystepnie

Ja zapłaciłam podobnie, wieczorkiem wrzucę fotki biżuteri Naprawdę mają fajny wybór i dość tanio...
__________________

DamiankaKamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:35   #4184
kajcia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupilam sobie w miare tanie bolerko biale satynowe na allegro
http://allegro.pl/item990632755_bole...44_roz_40.html
kolorów i rozmiarów jak mrówków a to białe.. do sukni.. no wydaje mi sięzę może pasować.. moje bolerko jest w stanie niemal salonowym (nie wiem czemu napisałam niemal... jest w stanie salonowym )i nie kosztowało mnie ponad 250 zl No chyba że masz koniecznośćkupienia koronkowego bolerka.. wszystko co koronkowe kosztuje jak pieron
kubusewa KOBITKO życie mi uratowałaś!!!! Właśnie takiego bolerka szukałam!!!! : cmok::c mok:

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Przepraszam za to, że odbiegnę od tematu,ale jestem wściekła...Byłam u p. ginekolog aby pomogła mi w przesunięciu miesiączki..po czym powiedziała, że mam przyjść w trakcie lipcowej miesiaczki to da mi tabletki, wezmę dwa opakowania pod rząd..na co ja jej powiedziałam, że źle się czuję po tabletkach i nie mogę zrobić tak, że nie będę miała miesiaczki przed ślubem, bo źle reaguję na tabletki,a ona na to...właśnie, że weźmiesz dwa opakowania pod rząd..po to do mnie przyszłaś Po czym wyszłam...Nie wiem czy to pani tylko umie wypisywac receptę, przeciez powinna mnie słuchać, mam 3, 5 miesiące do ślubu i spokojnie mogłabym zacząć brać tabletki już teraz i mieć miesiączkę wcześniej o kilka dni...i dobrze się czuć. A teraz prośba do Was..potrzebuję namiarów na prywatny gabinet dr. Jadwigi Szymkiewicz lub innego dobrego ginekologa, a najlepiej ginekologa-endokrynologa...( A. Wójcik nie przyjmuje w dniach 26. 04- 14.05..) AAAAA jestem wściekła....i smutna, zaraz się poryczę chyba...
srubka87: dr. Krzysztof Lanckoroński tel: 606-164-331 przyjmuje na Wojska Polskiego koło szpitala wojskowego. Jest ok. (sorki że nie na priv ale nie umieć jeszcze )
__________________
wielki dzień 29.05.2010 godz. 18
kajcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 10:04   #4185
carmen84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kajcia82 Pokaż wiadomość
Jaki śliczny BUBUŚ!!! Ja też chce takiegoooo .

A co do smiesznych rzeczy mam jeszcze coś takiego:
REGULAMIN PRZYJĘCIA WESELNEGO:

1. Przyjęcie rozpoczyna się na początku a kończy, gdy młoda para położy się spać. Gości mających ochotę na imprezę poweselną, prosimy o wyrozumiałość i o nie przeszkadzanie w nocy poślubnej.
2. Podczas przyjęcia weselnego bezwzględnie każdego Gościa obowiązuje dobry humor lub przynajmniej dobra mina do złej gry.
3. Zabrania się dłubania palcem w nosie, dłubania widelcem w uchu, picia przez słomkę napoju sąsiada oraz wycierania tłustych palców w ubranie sąsiada.
4. Podróże poszukiwawcze pod stołem są surowo wzbronione.
5. Nie toleruje się pustych kieliszków, dlatego będą one od razu napełniane w celu uniknięcia zaglądania do nich zbyt głęboko.
6. Jeśli alkohol wyleje się na odzież prosimy nie panikować! Zostanie przyniesiona następna butelka.
7. Nie należy więcej pić, gdy nie jest się już w stanie wypowiedzieć zdania: „stół z powyłamywanymi nogami” lub rozpoznać własną małżonkę/ małżonka tudzież partnerkę/partnera. Organizatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za niekontrolowane zachowania Gości.
8. Radzi się wszystkim panom przynajmniej raz zatańczyć z własną małżonką tudzież partnerką. Kosztuje to tylko parę minut a unika się w ten sposób kłopotów.
9. Zabrania się kobietom przewracania oczami oraz używania innych znaków w celu zmuszenia mężczyzn do pójścia do domu.
10. Osoby, które zgubią wątek nie muszą go szukać. Rano sala będzie gruntownie zamiatana
i będzie go można odebrać.
11. Osoby idące do domu proszone są o zabranie swoich partnerów. Nie dopuszcza się przy tym jakichkolwiek zamian.
12. Jeśli któryś z gości stwierdzi, że znajduje się sam na sali oznacza to, że zabawa dobiegła końca.

Każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania powyższych zasad niezależnie od rasy, koloru skóry, płci, wyznania czy przekonań politycznych pod groźbą zmywania naczyń po weselu!!

SUUUPER ten nregulamin, a zwierzaki swietne
__________________

carmen84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:12   #4186
PikPock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez ewelkafly Pokaż wiadomość
Ajjj wiedziałam że moja sukienka urzeknie Was i będziecie zachwyconea kapelusik był w zestawie. A ja właśnie pokłóciłam się ostro z TŻ i mu powiedziałam że ślub i wesele odwołane a to wszystko przez teściową która się strasznie wpieprza i chce tu rządzić. Popłakałam sobie, wysączę piwko i idę spać bo rano znowu do pracy trzeba iść, Ach ciężkie to życie
Skąd ja to znam?! Też tak niestety mam,że przyszła teściowa (teść zresztą też) wtrąca się do wszystkiego i chyba bardziej przeżywa nasz ślub niż my. Wszystko by chciała zrobić po swojemu,ale dzięki Bogu nie ma zbyt dużo do powiedzenia,bo ona w zasadzie za to wesele nie płaci (my z TŻtem je sobie wyprawiamy) i chyba tego kobicina przeżyć nie może. Ona jest z tego typu kobiet co to mówią: "Ja się nie chcę wtrącać,ale..."
PikPock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:29   #4187
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Moja mama zawsze mówi ze ona się nie będzie wtrącać po ślubie a ja jej że ciężko mi w to uwierzyć ale wiem że się dogadamy...
A teściowej nie mam....
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:36   #4188
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

My bedziemy mieszkali z moimi rodzicami i juz wiem, ze bedzie ciezko... Moja mama lubi sie wtracac i miec zawsze racje. Ostatnio np. kiedy poprosilam mojego Tż-a, zeby pomogl mi wynosic obiad do pokoju, to stwierdzila, ze bez niego to juz sobie nie poradze! A chyba troche nie bardzo, jak wszyscy sobie siedza w pokoju a ja jedna w kuchni. No i zrobila mi wyklad, ze Tż NIE POWINIEN MI TAK POMAGAC! Zamiast sie cieszyc, ze chce mi pomoc, to jest zle. Ona chyba uwaza, ze jedyny idealny model rodziny, to taki jaki sama stworzyla, ze moj tata to tylko herbate umie w kuchni zrobic A ja tak nie chce!

A z pozytywnych rzeczy, to w koncu zamowilismy zaproszenia
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:46   #4189
PikPock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
a dziekuje a wasi TŻ po jakim czasie chodzenia wam sie oświadczyli?
Kochana ty się nie masz czym przejmować! Mój TŻ oświadczył mi się po 5 latach bycia razem. Wiele razy mu to sugerowałam i wiele osób trzecich też. Raz nawet usłyszał od mojej menadżerki,żeby się lepiej oświadczył bo mu jeszcze ucieknę Dobre co? TŻ wiedział też,że ja nie chciałabym planowanych oświadczyn,że chciałabym,żeby sam wybrał pierścionek i zrobił mi niespodziankę. No i tak się stało. Oświadczył mi się pewnego pięknego wieczora w Zakopanem!
PikPock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 12:11   #4190
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

kajcia82 jedna z dziewczyn aga pisała, że właśnie tam kupiła biżuterie i cenowo nawet nawet, więc warto już sie przejść i obejrzeć a może coś wpadnie w oko
elunka88 królik nie gryzie.....już nie gryzie , na początku to jadł wszystko co mu sie spodobało. Jego ofiarą padły kable, meble. Jedno co mu zostało z młodzieńczych lat to bardzo lubi obgryzać skórki od paznokci u rąk. Mój TZ śmieje się, że mamy darmowy manicure
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:18   #4191
emalgorzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

hej
też miałam taki problem.miesiączka miala mi sie zaczac dokladnie w dzien ślubu.bylo za pozno zeby manipulowac tabletkami itp.ale ginekolog dala mi jakas witamine.nie pamietam co to bylo ale opóżnilo mi okres o 3 dni.
emalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:27   #4192
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
elunka88 królik nie gryzie.....już nie gryzie , na początku to jadł wszystko co mu sie spodobało. Jego ofiarą padły kable, meble. Jedno co mu zostało z młodzieńczych lat to bardzo lubi obgryzać skórki od paznokci u rąk. Mój TZ śmieje się, że mamy darmowy manicure
Do skórek to by się przydał w sumie
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:55   #4193
kajcia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez PikPock Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam?! Też tak niestety mam,że przyszła teściowa (teść zresztą też) wtrąca się do wszystkiego i chyba bardziej przeżywa nasz ślub niż my. Wszystko by chciała zrobić po swojemu,ale dzięki Bogu nie ma zbyt dużo do powiedzenia,bo ona w zasadzie za to wesele nie płaci (my z TŻtem je sobie wyprawiamy) i chyba tego kobicina przeżyć nie może. Ona jest z tego typu kobiet co to mówią: "Ja się nie chcę wtrącać,ale..."
ojjj kobitki współczuję wam straszliwie. W moim przypadku jest całkiem odwrotnie. Moja mama spełnia każdą moją zachciankę, mówi tylko że jej się podoba albo że jej się nie podoba ale cały wybór zostawia mi i ja decyduje. Tylko w co do sukni mi bardziej doradzała . A teściowa - wogóle się w nic nie wtrąca a jeszcze pomaga, np. doradzała mi co do menu i ciast . My też sami sobie płacimy za wesele ale wiem że teść teżetowi powiedział, ze jednemu synowi dał pieniądze i wyprawił wesele to drugiemu też da jak nie na pokrycie kosztów wesela to w prezencie - ale dać musi
__________________
wielki dzień 29.05.2010 godz. 18
kajcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:09   #4194
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

A ja mam bierzmowanie dzisiaj i za 50 min uciekam z pracy
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:15   #4195
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kajcia82 Pokaż wiadomość
A ona do domu przyjeżdża czy ma gdzieś salon??
czarna_kawa80 i 17072010 no boskie i słodziuchne te wasze chłopaki!!!
I co dziewczyny z tym ZAiKsem?? Też płacicie włascicielowi sali???
Ewa robi pazurki w domu w centrum CK..chyba raczej nie dojeżdża do klientek

Jeśli chodzi o ZAiKs to my nie płacimy nic więcej wliczone jest to w cenę
__________________
KPP

Edytowane przez m_majaa
Czas edycji: 2010-04-29 o 13:16
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:16   #4196
kleome84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dziewczyny czytając wasze wypowiedzi przypomniała mi się pewna kwestia, bo wiele z Was pisze o tabletkach. Jak robiliśmy z Tż kurs przedmałżeński w kościele na Podkarczówce to ksiądz powiedział, że kobieta, która lub bierze tabletki i w odstawi ich przed ślubem tylko w momencie ślubu nadal je bierze to ślub bierze w grzechu, mówił też, że można nie dostać rozgrzeszenia przy spowiedzi przedślubnej, jeśli się bierze tabletki. Ksiądz wytłumaczył to tak, że jednym z zalożeń malżeństwa jest posiadanie dzieci a tabletki to uniemożliwiają i to jest tak jakby się odrzucalo posiadanie dzieci, więc sam doradził, żeby ewentualnie wybrać mniejsze zło czyli prezerwatywę. Mnie osobiście to nie dotyczy, bo i tak nie biorę tabletek, bo się po nich źle czułam, ale te z Was bardziej wierzące może zainteresuje ta kwestia.
kleome84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:17   #4197
kajcia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez m_majaa Pokaż wiadomość
Ewa robi pazurki w domu w centrum CK..chyba raczej nie dojeżdża do klientek
Aha dziekuję. A powiedz mi Ty też masz w Magnolii wesele o ile się nie mylę. Czy też płacisz za ten zaiks??
__________________
wielki dzień 29.05.2010 godz. 18
kajcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:52   #4198
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kleome84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytając wasze wypowiedzi przypomniała mi się pewna kwestia, bo wiele z Was pisze o tabletkach. Jak robiliśmy z Tż kurs przedmałżeński w kościele na Podkarczówce to ksiądz powiedział, że kobieta, która lub bierze tabletki i w odstawi ich przed ślubem tylko w momencie ślubu nadal je bierze to ślub bierze w grzechu, mówił też, że można nie dostać rozgrzeszenia przy spowiedzi przedślubnej, jeśli się bierze tabletki. Ksiądz wytłumaczył to tak, że jednym z zalożeń malżeństwa jest posiadanie dzieci a tabletki to uniemożliwiają i to jest tak jakby się odrzucalo posiadanie dzieci, więc sam doradził, żeby ewentualnie wybrać mniejsze zło czyli prezerwatywę. Mnie osobiście to nie dotyczy, bo i tak nie biorę tabletek, bo się po nich źle czułam, ale te z Was bardziej wierzące może zainteresuje ta kwestia.
Zapytałabym się tego księdza jak to jest jeżeli ktoś bierze tabletki bo musi a nie dlatego że chce! przecież mnóstwo dziewczyn bierze tabletki hormonalne gdyż mają kłopoty endokrynologiczne albo inne zdrowotne i muszą brać tabletki bo to jest jedyny sposób na leczenie pewnych chorób!!ciekawe jakby to ksiądz wytłumaczył. Czyli co wychodzi na to że na czas ślubu i spowiedzi musiałabym zaprzestać leczenia bo to grzech brać tabletki hormonalne?? dla mnie to jest jakaś abstrakcja.
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 14:04   #4199
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

kleome-każda antykoncepcja jest grzechem, oprócz kalendarzyka, oczywiście tabletki chciałam przestać brac przed samym ślubem, bo źle się po nich czuję...Poza tym nie zalezy mi na efekcie antykoncepcji, a na regularnym cyklu, mam b. obfite i bolesne miesiaczki i dlatego nie mogę sobie pozwolić na @ tego dnia.
dlatego strasznie zdenerwowałam mnie ta pani ginekolog...bo nie zareagowała na to co mówiłam...
Ale złosć mi minęła, nie ma co się przejmować, pójdę najpierw skonsultowac się z moim endokrynologiem co on radzi, no może zresztą on m i przepisze już tabletki...
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-04-29 o 14:07
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 14:46   #4200
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kajcia82 Pokaż wiadomość
Aha dziekuję. A powiedz mi Ty też masz w Magnolii wesele o ile się nie mylę. Czy też płacisz za ten zaiks??
wliczony w cenę wesela..nie płacimy nic dodatkowo

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Zapytałabym się tego księdza jak to jest jeżeli ktoś bierze tabletki bo musi a nie dlatego że chce! przecież mnóstwo dziewczyn bierze tabletki hormonalne gdyż mają kłopoty endokrynologiczne albo inne zdrowotne i muszą brać tabletki bo to jest jedyny sposób na leczenie pewnych chorób!!ciekawe jakby to ksiądz wytłumaczył. Czyli co wychodzi na to że na czas ślubu i spowiedzi musiałabym zaprzestać leczenia bo to grzech brać tabletki hormonalne?? dla mnie to jest jakaś abstrakcja.
kościół dopuszcza leczenie hormonami ale...ale musisz przestrzegać zasad npr tak aby nie korzystac z 'dobrodziejstw' tabletek
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.