Wzory zaproszeń ślubnych - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 14:05   #481
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Hej Dziewczyny
Poszukuję zaproszeń ślubnych z młodą parą na motorze. Kiedys znalazłam na necie takie zaproszenie ale teraz niestety nie mogę jakos trafić na nie drugi raz. Jakbyście się spotkały z takim djcie mi prosze znać
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 20:44   #482
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Witajcie!!!
Właśnie skończyłam robić swoje zaproszenia i pudełeczka dla gości. Takie jak chciałam proste, białe i wrzosowe wstążeczki.Oto efekty. I co o nich sądzicie...
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 13:11   #483
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Lejlla, super są

Ja też chciałabym położyć na stole dla każdego gościa drobny słodki upominek. Myślałam nad woreczkami z ogranzy albo tiulu związanymi ładną atłasową tasiemką na kokardkę. Te pudełka też są ładne - kupowałaś je? Jeśli tak, to zdradź proszę, gdzie... ?

I jak idzie ten wierszyk na karteczkach do pudełeczek (bo to chyba wierszyk, o ile się dobrze domyślam, ale malo widać, więc napisz coś więcej, proszę) ?

"Dla naszych wspaniałych gości, za udział w weselu
podziękowania i troche słodkości"

?? dobrze odszyfrowałam?
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...



Edytowane przez Isia83
Czas edycji: 2010-06-11 o 13:13
Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 13:31   #484
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Wierszyk idzie tak:
"Dla naszych wspaniałych Gości, za udział w weselu
wyrazy podziękowania i trochę słodkości"

Puddełeczek nie kupowałam, zrobiłam je sama. Nie wiem jeszcze doikładnie czy ten wierszyk będę miała , bo te na zdjęciu to są próbki. Na razie zrobiłam 100 pudełeczek i przewiązałam wstążeczką. Wszystkie będą z fioletową
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:51   #485
1981azi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Poszukuję zaproszeń ślubnych z młodą parą na motorze. Kiedys znalazłam na necie takie zaproszenie ale teraz niestety nie mogę jakos trafić na nie drugi raz. Jakbyście się spotkały z takim djcie mi prosze znać

http://www.allegro.pl/item1074239086...dane_foto.html
1981azi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 12:45   #486
slimaczek19
Raczkowanie
 
Avatar slimaczek19
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Witajcie!!!
Właśnie skończyłam robić swoje zaproszenia i pudełeczka dla gości. Takie jak chciałam proste, białe i wrzosowe wstążeczki.Oto efekty. I co o nich sądzicie...
Planuję sama robić przywieszki na alkohol i mam pytanko: czy zabezpieczałaś czymś końcówki wstążek żeby się nie strzępiły???

A zaproszenia boskie pudełeczka też!

Ja kupiłam pudełka na migdały i teraz kombinuje jak z nich zrobić 2 w 1 z winietkami na stół... nie wiem czy lepsze będzie osobna karteczka na sznureczku z nazwiskiem gościa a po rozłożeniu podziękowanie czy podobnie jak u Ciebie przyklejone do pudełeczka
slimaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 13:02   #487
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Nasze gotowe zaproszenia mamy już w domu ,ale nie tutaj gdzie obecnie jestem,więc zdjęc nie mam. A zaproszenia wyglądają tak: biały perłowy papier z czerwonymi wstążkami.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 18:24   #488
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Hej,
te widziałm, ale to nie jest do końca to o co mi chodzi. Na tamtych zaproszeniach był kolorowy rysuneczek i taki bardzo dokładny a nie tylko zarys. Jakby ktoś się spotkał to przoszę dajcie znać dziewczyny
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 18:29   #489
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez slimaczek19 Pokaż wiadomość
Planuję sama robić przywieszki na alkohol i mam pytanko: czy zabezpieczałaś czymś końcówki wstążek żeby się nie strzępiły???

A zaproszenia boskie pudełeczka też!

Ja kupiłam pudełka na migdały i teraz kombinuje jak z nich zrobić 2 w 1 z winietkami na stół... nie wiem czy lepsze będzie osobna karteczka na sznureczku z nazwiskiem gościa a po rozłożeniu podziękowanie czy podobnie jak u Ciebie przyklejone do pudełeczka
Hej!
Ja niczym nie zabezpieczałam końcówek wstążeczki (nawet nie pomyślałam o tym ), mam nadzieję, że będą dobrze wyglądały i się nie postrzępią. Wszystko leży spakowane w kartonie i czeka na wielki dzień, nie ruszam ich w ogóle. Przed weselem tylko uzupełnię zawartośc pudełeczek, też migdałami i jakiś cukierek dodatkowo tzn, 5 migdałów i 2 cukierki bo gdzieś wyczytałam, że ilośc łakoci w pudełeczkach dlagości musi być nieparzysta aby Młodzi się inaczej nie sparowali
U mnie nie będzie winietek z racji, że nie usadzam gości, każdy siądzie gdzie bedzie chciał i dlatego tylko naklejam tekst na pudełeczka. Wszystko chyba zależy od wielkości pudełeczek i jak będzie to wyglądało. Zrób może na próbę i oceń jak będzie lepiej.
Życze powodzenia
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 18:56   #490
slimaczek19
Raczkowanie
 
Avatar slimaczek19
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Hej!
Ja niczym nie zabezpieczałam końcówek wstążeczki (nawet nie pomyślałam o tym ), mam nadzieję, że będą dobrze wyglądały i się nie postrzępią. Wszystko leży spakowane w kartonie i czeka na wielki dzień, nie ruszam ich w ogóle. Przed weselem tylko uzupełnię zawartośc pudełeczek, też migdałami i jakiś cukierek dodatkowo tzn, 5 migdałów i 2 cukierki bo gdzieś wyczytałam, że ilośc łakoci w pudełeczkach dlagości musi być nieparzysta aby Młodzi się inaczej nie sparowali
U mnie nie będzie winietek z racji, że nie usadzam gości, każdy siądzie gdzie bedzie chciał i dlatego tylko naklejam tekst na pudełeczka. Wszystko chyba zależy od wielkości pudełeczek i jak będzie to wyglądało. Zrób może na próbę i oceń jak będzie lepiej.
Życze powodzenia
Ja przeczytałam, że musi być nieparzysta bo Młodzi odtąd są jednością - niepodzielną

Pudełka mam kwadratowe, muszę wypróbować zaczynam się plątać we własnych pomysłach
slimaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:24   #491
zakazana84
Raczkowanie
 
Avatar zakazana84
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to zakazana84
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Dziewczyny mam pytanie nie wiem jak wpisać w zaproszenia. Np mam 4 osobową rodzinkę do zaproszenia to mam napisać:
Janina Jan oraz Jasiu i Jasieńka Jasińscy?
Czy jak?
A jak z 4 dzieci to: Janina i Jan wraz z dziećmi?
I Jan wraz z osobą towarzyszącą?

Bardzo proszę o pomoc
zakazana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 14:26   #492
slimaczek19
Raczkowanie
 
Avatar slimaczek19
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez zakazana84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie nie wiem jak wpisać w zaproszenia. Np mam 4 osobową rodzinkę do zaproszenia to mam napisać:
Janina Jan oraz Jasiu i Jasieńka Jasińscy?
Czy jak?
A jak z 4 dzieci to: Janina i Jan wraz z dziećmi?
I Jan wraz z osobą towarzyszącą?

Bardzo proszę o pomoc
My będziemy pisać tak:
Janina i Jan Kowalscy wraz z Jasiem i Kasią

przy 4 dzieci to chyba lepiej "z dziećmy" napisać, jeśli macie "mało" miejsca na zaproszeniu. a jeśli macie takie :mało tekstowe" zaproszenie to można wszystkie dzieci wymienić
Wydaje mi się, że to też zależy od wieku dzieci, jeśli są małe to "z dziećmi" jeśli nastolatki to bym imionami wymieniała.
Osoby powyżej 18 lat powinny dostać osobne zaproszenie z osobą towarzyszącą mimo, że nadal mieszkają z rodzicami

Jeśli ktoś nie ma żony, stałego partnera, narzeczonej to piszemy "Jan Kowalski z osobą towarzyszącą" a właściwie to "Jana Kowalskiego z osobą towarzyszącą"

Uwaga: jeśli ktoś ma stałego partnera lub narzeczonego to już nietaktem jest pisać z os. towarzyszącą
Ja tak właśnie dostałam zaproszenie właściwie narzeczony dostał, jestem jako osoba towarzysząca wpisana, a Kuzynka zna datę naszego ślubu brak słów

Mam nadzieję, że pomogłam
slimaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 15:47   #493
zakazana84
Raczkowanie
 
Avatar zakazana84
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to zakazana84
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Ojjj bardzo pomogłaś
dziękuje bardzo

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------
zakazana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:31   #494
edytkaac
Rozeznanie
 
Avatar edytkaac
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-ów
Wiadomości: 572
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Witajcie!!!
Właśnie skończyłam robić swoje zaproszenia i pudełeczka dla gości. Takie jak chciałam proste, białe i wrzosowe wstążeczki.Oto efekty. I co o nich sądzicie...
Prześliczne!!
Mam pytanko. Te imiona na froncie zaproszenia pisane są ręcznie czy w wordzie jest taka czcionka?
edytkaac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 20:16   #495
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Dziękuję!
Imiona są pisane w wordzie czcionką Scripalt.
Pozdrawiam
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 11:33   #496
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

My zamówiliśmy wrzosowe zaproszenia i winietki z allegro. Za przystępną cenę i bardzo ładne
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 15:13   #497
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Ja ostatnio zobaczyłam takie foto gdzies w internecie.
I razem z TŻ zamarzyły nam się takie zaproszenia!
TŻ jest informatykiem więc pasowały by w 100%
Tylko gdzie takie dostać i w polskiej wersji? Macie jakies namiary ? albo pomysły jak to wykonac... może w jakiejś drukarni dało by rade..
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 08:09   #498
nema
Raczkowanie
 
Avatar nema
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cześć dziewczyny, jestem na etapie przygotowywania zaproszeń dla mojej kuzynki i mam już gotową grafikę, jednak nie za bardzo mogę doprowadzić do efektu finalnego, bo drukarnie nie uśmiechają się za bardzo na wydruk na papierze gramatury 160g, czy któraś z Was drukowała sama i ma jakieś wskazówki, gdzie mogłabym zrealizować swoje? Format standardowy, zaproszenie składa się z dwóch luźnych karteczek w formacie A6, więc chciałam drukować po 4 na stronie A4.
nema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 08:49   #499
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez nema Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem na etapie przygotowywania zaproszeń dla mojej kuzynki i mam już gotową grafikę, jednak nie za bardzo mogę doprowadzić do efektu finalnego, bo drukarnie nie uśmiechają się za bardzo na wydruk na papierze gramatury 160g, czy któraś z Was drukowała sama i ma jakieś wskazówki, gdzie mogłabym zrealizować swoje? Format standardowy, zaproszenie składa się z dwóch luźnych karteczek w formacie A6, więc chciałam drukować po 4 na stronie A4.
A powiedzieli Ci, czemu nie chcą tego wydrukować? Papier za cienki dla nich? Bo nie wierzę, że za gruby.
Ja jeśli drukuję w drukarni - to na każdym papierze - do 300g
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 09:05   #500
nema
Raczkowanie
 
Avatar nema
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
A powiedzieli Ci, czemu nie chcą tego wydrukować? Papier za cienki dla nich? Bo nie wierzę, że za gruby.
Ja jeśli drukuję w drukarni - to na każdym papierze - do 300g
Szczerze mówiąc nie wiem do końca dlaczego, usłyszałam po prostu "nie drukujemy takich rzeczy", pewnie trafiłam na buców, których nie interesują zamówienia poniżej 1000szt, ale nie ważne, poszukam innej drukarni w takim razie, dziękuję za informacje.
nema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 09:54   #501
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez nema Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wiem do końca dlaczego, usłyszałam po prostu "nie drukujemy takich rzeczy", pewnie trafiłam na buców, których nie interesują zamówienia poniżej 1000szt, ale nie ważne, poszukam innej drukarni w takim razie, dziękuję za informacje.
A musisz to drukować w drukarni? Co to za papier? Perłowy czy matowy?

Możesz zapytać w punkcie gdzie drukują prace dyplomowe na przykład.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 10:18   #502
nema
Raczkowanie
 
Avatar nema
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
A musisz to drukować w drukarni? Co to za papier? Perłowy czy matowy?

Możesz zapytać w punkcie gdzie drukują prace dyplomowe na przykład.
Dobrym pomysł z tym punktem, sprawdzę. Do końca jeszcze nie wiem na jakim papierze, ale bardziej przekonuje mnie mat. Najbardziej podoba mi się faktura papieru jedwabistego (wywołuję na nim fotografie), ale nie wiem jak wyglądają możliwości z tym papierem odnośnie drukowania na większą skalę. Spróbuję poszukać takiego punktu, o którym wspomniałaś i raz jeszcze dziękuję Ci serdecznie za pomoc

Czy mogłabyś mi jeszcze napisać orientacyjnie ile Cię wyniósł wydruk takich zaproszeń?

Edytowane przez nema
Czas edycji: 2010-07-14 o 08:59
nema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 20:17   #503
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Dziewczyny a co sądzicie o zrobieniu zaproszeń ślubnych na kształt książeczki, broszurki? Zaproszenie miałoby tak jakby okładkę, a w środku np 3 -4kartki. Na pierwszej byłby wierszyk, na drugiej informacja o miejscu ślubu, na trzeciej o przyjęciu weselnym, a na czwartej pozostałe informacje? Kartki byłyby spięte z jednej strony i to miejsce byłoby jakoś fajnie przyozdobione. Przyznam, że do tej pory najczęsciej spotykałam się ze składanymi zaproszeniami, a to byłoby coś innego
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 09:36   #504
slimaczek19
Raczkowanie
 
Avatar slimaczek19
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez Surya Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o zrobieniu zaproszeń ślubnych na kształt książeczki, broszurki? Zaproszenie miałoby tak jakby okładkę, a w środku np 3 -4kartki. Na pierwszej byłby wierszyk, na drugiej informacja o miejscu ślubu, na trzeciej o przyjęciu weselnym, a na czwartej pozostałe informacje? Kartki byłyby spięte z jednej strony i to miejsce byłoby jakoś fajnie przyozdobione. Przyznam, że do tej pory najczęsciej spotykałam się ze składanymi zaproszeniami, a to byłoby coś innego
Myślę, że super pomysł
Coś innego i oryginalnego

Nie wiem czy znajdziesz coś takiego gotowego do kupienia, nigdzie nie widziałam, a niedawno szukałam zaproszeń dla siebie.

Możecie sami zrobić: wystarczy ładny papier w kilku gramaturach, drukarka i parę elementów do ozdobienia okładki wierszyki i inne są do znalezienia na necie... powodzenia, pokaż potem co stworzyliście jeśli się zdecydujecie
slimaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 10:40   #505
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez nema Pokaż wiadomość
Dobrym pomysł z tym punktem, sprawdzę. Do końca jeszcze nie wiem na jakim papierze, ale bardziej przekonuje mnie mat. Najbardziej podoba mi się faktura papieru jedwabistego (wywołuję na nim fotografie), ale nie wiem jak wyglądają możliwości z tym papierem odnośnie drukowania na większą skalę. Spróbuję poszukać takiego punktu, o którym wspomniałaś i raz jeszcze dziękuję Ci serdecznie za pomoc

Czy mogłabyś mi jeszcze napisać orientacyjnie ile Cię wyniósł wydruk takich zaproszeń?
Nie zauważyłam wcześniej tego co dopisałaś. Ja za wydruk kiedyś - teraz już drukuję w domu - płaciłam 70gr/za kartkę na perłowym papierze.

Cytat:
Napisane przez Surya Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o zrobieniu zaproszeń ślubnych na kształt książeczki, broszurki? Zaproszenie miałoby tak jakby okładkę, a w środku np 3 -4kartki. Na pierwszej byłby wierszyk, na drugiej informacja o miejscu ślubu, na trzeciej o przyjęciu weselnym, a na czwartej pozostałe informacje? Kartki byłyby spięte z jednej strony i to miejsce byłoby jakoś fajnie przyozdobione. Przyznam, że do tej pory najczęsciej spotykałam się ze składanymi zaproszeniami, a to byłoby coś innego
Fajny pomysł, tylko cenowo wychodzi chyba stosunkowo sporo za takie zaproszenie. Na pewno coś innego niż wszystkie spotykane zazwyczaj zaproszenia.Tylko tekst przydałoby się rozłożyć w ten sposób, aby na jednej stronie nie było za mało tekstu bo będzie wyglądać dziwnie.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 11:23   #506
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Fajny pomysł, tylko cenowo wychodzi chyba stosunkowo sporo za takie zaproszenie. Na pewno coś innego niż wszystkie spotykane zazwyczaj zaproszenia.Tylko tekst przydałoby się rozłożyć w ten sposób, aby na jednej stronie nie było za mało tekstu bo będzie wyglądać dziwnie.
Cenowo wyszłoby tak samo książeczka byłaby kształtu tradycyjnych zaproszeń tylko, że to co zazwyczaj jest zginane na 3 razy byłoby teraz porozcinane ale faktycznie musiałabym pomyśleć na tekstem, żeby nie było pusto
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:30   #507
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

hej dziewczyny
znalazłam takie zaproszenia na allegro
na papierze 250g
cena 2xł
co sadzicie??
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:47   #508
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zobaczyłam takie foto gdzies w internecie.
I razem z TŻ zamarzyły nam się takie zaproszenia!
TŻ jest informatykiem więc pasowały by w 100%
.
Świetne! Zapisałam sobie na okoliczność ślubu szwagra o tejże profesji
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 14:23   #509
behemo_t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cześć,

A ja kupiłam piękne zaproszenia, które są zawiązywane.
Kupiłam je na allegro bo było taniej, tylko 2 zł. Na stronie firmy są droższe o 0,70 zł. www.zaproszeniazdusza.pl
Co sądzicie?

Jiuna twoje tez mi się bardzo podobają, tylko ja szukałam zielonych.
behemo_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 14:46   #510
slimaczek19
Raczkowanie
 
Avatar slimaczek19
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez behemo_t Pokaż wiadomość
Cześć,

A ja kupiłam piękne zaproszenia, które są zawiązywane.
Kupiłam je na allegro bo było taniej, tylko 2 zł. Na stronie firmy są droższe o 0,70 zł. www.zaproszeniazdusza.pl
Co sądzicie?

Jiuna twoje tez mi się bardzo podobają, tylko ja szukałam zielonych.
Bardzo ładne
takie "świeże" i delikatne
slimaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-14 15:46:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.