Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-22, 08:32   #901
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda_w91 Pokaż wiadomość
oj ale klamczucha z niej.. ja mam baaardzi krotkie i mam tipsy
w zalaczniku daje foto ze tu nie ma problemu wczoraj zrobilam sobie jedna reke wiec mam porownanie hehe
simcha, nie ma czegoś takiego jak za krótki paznokcie do przedłużenia - jak napisala Lady Bane każde da się przedluzyć, nawet najbardziej wygryzione

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_w91 Pokaż wiadomość
oj ale klamczucha z niej.. ja mam baaardzi krotkie i mam tipsy
w zalaczniku daje foto ze tu nie ma problemu wczoraj zrobilam sobie jedna reke wiec mam porownanie hehe
wybacz, ale twoich paznokci nie zaliczyłabym do krótkich
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:14   #902
magda_w91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kielce :)
Wiadomości: 315
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość




wybacz, ale twoich paznokci nie zaliczyłabym do krótkich
hehe to Ty nie widzialas reszty moich paznokci. ten to i tak byl wyrosniety w porownaniu z reszta. pare sie tylko uchowalo bo przez te mature to obgryzlam je :P nie mialam jak im zrobic foto bo mam juz tipsy i dlatego dla przykladu dalam 'wyrosnietego'
__________________
www.magdanails.bloog.pl zapraszam


prawko

23.04.2009

Avonomaniaczka

Są smaki, które budzą w nas ukryte pragnienia...

magda_w91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 14:08   #903
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda_w91 Pokaż wiadomość
oj ale klamczucha z niej.. ja mam baaardzi krotkie i mam tipsy
w zalaczniku daje foto ze tu nie ma problemu wczoraj zrobilam sobie jedna reke wiec mam porownanie hehe
no ja mam jeszcze krótsze

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
simcha, nie ma czegoś takiego jak za krótki paznokcie do przedłużenia - jak napisala Lady Bane każde da się przedluzyć, nawet najbardziej wygryzione

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------



wybacz, ale twoich paznokci nie zaliczyłabym do krótkich
dzięki dziewczyny, w takim razie poszukam innego salonu, aż któraś stwierdzi że jednak da radę mnie zażelować
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 18:38   #904
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
jako osoba kompletnie zielona w temacie paznokci zgłaszam się do was o pomoc
bardzo długo obgryzam paznokcie, właściwie od kiedy pamiętam. teraz, kiedy chcę je zapuszczać nie chcą rosnąć, same łamią się i odpadają, są wiotkie i cienkie jak papierki. słyszałam że gdybym zrobiła żele, one podrosły by pod żelem, później traktowałabym je odzywkami i jakoś bym je odzyskała, ale poszłam do stylistki i ona powiedziala mi że mam za krótkie paznokcie, muszę zapuścić je tak żeby zakrywały mi opuszkę ale jak ja mam je zapuścić, skoro nie rosną i się łamią?
jakieś pomysły?
........
ale Ty chcesz je przedłużyć żelem? czy zażelować/utwardzic żelem własne bo to jest różnica i w technice żelowania też...może źle Cię zrozumiała tamta stylistka.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 11:16   #905
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

dziewczyny potrzebyje waszej pomocy, macie moze pomysl dalczego zapowietrzaja mi sie tylko 3 paznokcie????serdeczne u obu rak i maly u prawej. dziwna sprawa, przy akrylu (glownie tym robie) serdeczne sie zapowietrzaja ale nie przy wale tylnym a przy boczku i tylko z jednej strony,od strony fakulca i to juz przy opilowaniu masy.gdzies tu wyczytalam ze jak sa zapowietrzenia juz przy opilowaniu to jest to napewno blad w robieniu. no ale jak bym nie umiala to te zapow. bylyby na kazdym pazurku a nie tylko na tych serdecznych i malym i tylko te trzy maja zawsze zapowietrzenia.zawsze proboje zluszczyc skorke pelzajaca przy boczkach dokladnie, matowie bardziej w tym miejscu i wogole a problem zawsze ten sam,mozliwe ze akurat te paznokcie nie nie lubia miec niczego na sobie??? no ale czy wtedy by nie zrzucaly calej masy???dodam ze przy drugim boku akryl sie trzyma bez zapowietrzenia
__________________
Never say u r sure bout anything in ur life
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 18:08   #906
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Zapewne są to paznokcie,do których ciężej Ci się samej dostać kopytkiem/pilnikiem.
Jeśli jesteś praworęczna,to zwłaszcza na tej ręce i te najmniejsze się zapowietrzają- czyli tak jak piszesz- serdeczny i mały.
Jeszcze jak napiszesz,ze na prawej ręce zapowietrzają Ci się z prawego boczku(patrząc na wyciągniętą przed siebie dłoń i nie zginając palców),a na lewej,zapowietrza Ci się lewy boczek,to już jesteś w domu
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 21:44   #907
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

darianno pewnie masz racje aleco do stron to akurat odwrotnie,jesli do brze zrozumialam.patrzac na wyciagniete dlonie zapowietrzenia sa od wewnetrznej strony,tzn od strony palca srodkowego przy serdecznych i od strony serdecznych przy malych paluszkach. troche zamotalamno i bardziej uwazam na nablonek i matowie bardziej a zawsze to samo jest.zapowietrzenia juz sa przy opracowywaniu masy i to nie takie maciupcie tylko spore. i juz nie wiem czy cos nie tak z tymi pazurami czy ja robie cos zle
__________________
Never say u r sure bout anything in ur life
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 22:03   #908
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

a mi się tak zdarza jak Darianna napisała i już wiem co nie tak a niby dobrze wszystko robiłam.
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 10:38   #909
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Maguah, nasze paznokcie nie sa identyczne. Zdarza sie, że masz 8 paznokci w tym samymkształcie, a dwa "z innej parafii".Zazwyczaj trafia sie to parami. Na przykład jedna moja klientka ma oba wskazujące krogulcze, a reszte prostych, inna- oba kciuki, z króciuteńka płytka podczas, gdy reszta paznokietków długa i smukla.

No, ale wracając do tematu- może być tak, że akurat na tych paznokietkach masz ciut inna płytkę niż na pozostałych, dlatego opracowując je standardowo, coś drobnego, jakiś szczegół gubisz.
Kolejna sprawa. Jeżeli dany paznokietek Ci sie zapowietrza, to zakłądam, że go naprawiasz, prawda? wypiłowujesz zapowietrzenie, matowisz po raz kolejny i kolejny bto samo miejsce.... Efekt? Płytka w tymmiejscu staje sie słabsza i akryl/żel tym gorzej sie trzyma. Znów sie zapowietrza, znowu matownienie i w koło wojtek to samo...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 12:59   #910
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Albertynko o tym samym pomyslalam.... ze moze przez te ciagle zdejmowanie naprawianie masa sie nie chce trzymac, musze przyznac ze wlasnie w tych miejscach mam lekko zjechana plytke, jeszcze raczka nie wprawiona a wypilowanie tych zapowietrzen przyprawia mnie o bol glowy. co do ksztaltu to wlasnie serdeczne i maluchy mam inne, rosna w ksztacie trapezu,z prosta linia usmiechu i krotka plyteczka reszta jest jest nawet ok.ehhh, chcialam dac odpoczac tym moim paznokietkom, wytrzymalam nawet 3 tyg no ale ze nie mam nikogo na kim moglabym cwiczyc pozostaja mi tylko moje biedulki.


ale z drugiej strony,czy one nie zapowietrzalyby sie dopiero po kilku dniach??? bo u mnie jest juz to przy opracowywaniu i to mnie niepokoi.
__________________
Never say u r sure bout anything in ur life

Edytowane przez maguah
Czas edycji: 2010-06-04 o 13:02
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 13:20   #911
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Heh, czyli zgadłam co jest powodem
Sama napisałas, że masz już ciut zjechana płytkę. Akryl, często w takich miejscach ma na tyle kiepska przyczepnośc, że odchodzi juz przy piłwaniu. Zwłaszcza intensywnym, a początkujące osoby zazwyczaj duuuuużo piłuja

Nie martw sie.Na poczatu nie jest łatwo- pracujesz tylko na własnych łapach, zatem jest Ci trudniej.
Wyćwiczysz sie i bedzie lepiej
A koeżanek tam dookołajakiś nie ma?

Powodzenia w bojach! i nie trać zapału, a z czasem bedzie coraz lepiej
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 16:13   #912
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Jesli robimy sobie same pazurki, zwłaszcza tą mniej srawną reką, to nie mamy normalnego wyczucia podczas przygotowania płytki, ale i podczas nakładania materiału, możesz nakładać kulke o złej konsyst. lub żle docisnąć materiał ( ja nabieram prawą ręką, przekładam do lewej pedzel z akrylową kulą i dopiero nakładam, jestem pr. ręczna) a biorąc pod uwagę wymieione wczesniej przepiłowane miejsca czy nie usunięte skórki, problem gotowy.
Osobiscie nie mam na to rady i nienawidze sobie samej robic paznokci.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 16:15   #913
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Możecie mi polecic jakis bardzo dobry pedzelek do akrylu.musze wymienic bo ten moj jest beznadziejny
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 22:43   #914
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Ja mam 8 LUX od DR koci język i jest super!
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 23:14   #915
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Heh, czyli zgadłam co jest powodem
Sama napisałas, że masz już ciut zjechana płytkę. Akryl, często w takich miejscach ma na tyle kiepska przyczepnośc, że odchodzi juz przy piłwaniu. Zwłaszcza intensywnym, a początkujące osoby zazwyczaj duuuuużo piłuja

Nie martw sie.Na poczatu nie jest łatwo- pracujesz tylko na własnych łapach, zatem jest Ci trudniej.
Wyćwiczysz sie i bedzie lepiej
A koeżanek tam dookołajakiś nie ma?

Powodzenia w bojach! i nie trać zapału, a z czasem bedzie coraz lepiej
no wlasnie nie ma za bardzo.. mieszkam za granica i kolezanki za bardzo nie chca.ehh tak liczac to poczatki to takie nie sa, bo zaczelam sie tym interesowac juz dawno a kusrs mialam w lipcu, i jak tak patrze na galerie dziewczyn ktore zaczely niedawno a smigaja juz takie pazury ze hej to mi sie plakac chce i odechciewa sie wszystkiego

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
Jesli robimy sobie same pazurki, zwłaszcza tą mniej srawną reką, to nie mamy normalnego wyczucia podczas przygotowania płytki, ale i podczas nakładania materiału, możesz nakładać kulke o złej konsyst. lub żle docisnąć materiał ( ja nabieram prawą ręką, przekładam do lewej pedzel z akrylową kulą i dopiero nakładam, jestem pr. ręczna) a biorąc pod uwagę wymieione wczesniej przepiłowane miejsca czy nie usunięte skórki, problem gotowy.
Osobiscie nie mam na to rady i nienawidze sobie samej robic paznokci.
ja zawsze tak mam ze nie moge sie doczekac kiedy sobie zrobie pazurki w glowie juz mam ze to robie czy tamto,a po 20 min zalamka bo nie wychodzi.tez nie lubie sobie robic,meczace bardzo cholerka...ale coz wyboru nie mam.

dzieki dziwczyny
__________________
Never say u r sure bout anything in ur life
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 13:16   #916
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

dziewczeta! pomocy, mam problem. sie uwsteczniam
czasem gdy robie pazurki podchodzi powietrze ale uwaga! z boczku przy laczeniu frencha z coverkiem. czy ja za bardzo piluje te boczki czy co???czy za malo masy za duzo? boszeee nie wiem
ratujcie. macie jakes pomysly?
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 17:23   #917
martalelenails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LauraDi Pokaż wiadomość
dziewczeta! pomocy, mam problem. sie uwsteczniam
czasem gdy robie pazurki podchodzi powietrze ale uwaga! z boczku przy laczeniu frencha z coverkiem. czy ja za bardzo piluje te boczki czy co???czy za malo masy za duzo? boszeee nie wiem
ratujcie. macie jakes pomysly?

Powodow jest wiele, od zle przygotowanej plytki (skorki), poprzez zla budowe (brak krzywej lub krzywa w zlym miejscu, brak tunelu, zle podlozona forma), do zalania boczkow zelem nablyszczajacym (jesli zel nablyszczajacy gdzies sie chocby leciutko podnosi stamtad pojdzie zapowietrzenie). Wiec ciezko jednoznacznie stwierdzic dlaczego.
__________________
Instruktor Stylizacji Paznokci

Galeria:

http://www.magnifique.info.pl/3115.html

Bytom
martalelenails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 11:26   #918
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

LauraDi, rozumiem, ze problem wystepuje tylko przy paznokciach z uzyciem covera?
Technika z coverem nieco różni sie odbudowania innego rodzaju paznokci i dlatego czasem moze sprawiac problemy...
Zwróć szczegolna uwage na boczki przy walach. Zauważyłam na szkoleniach, które prowadze, że dziewczynki namiętnie próbuja coverem robic paznokcieć szerszy niz jest de facto. Później to piłuja i piłuja, a efekty i tak zadowalające nie są. Nie wiem z czego to wynika, może sa zbyt przejęte praca na kryjącym materiale
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2010-06-17 o 11:27
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:27   #919
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

tak wlasnie jak robie z coverem te boczki sie czasem podopowietrzaja, nie uzywam zelu nablyszczajacego. byc moze faktycznie to jest zbytnie pilowanie zwroce na to uwage i zrobie szczuplejsze jajeczko coverowe
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 14:36   #920
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

......
http://www.youtube.com/user/VikaFlor.../2/Sxyfb52eGbQ
orientujecie się może na jakich produktach pracuje Flora? <jej pędzel też mnie uwodzi,zwłaszcza czubeczek >
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:24   #921
iwoneczka1986
Raczkowanie
 
Avatar iwoneczka1986
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

witam dziewczyny czytalam cały wątek zbiorczy o akrylach i na innych stronach i już się całkowicie w tym wszystkim zakręciłam bo nie wiem jaki akryl mam wybrać W sumie chciałabym akryl ze średniej lub wysokiej półki i aktualnie zastanawiam się między akrylem SPN, Perfect Beauty i Nfu.Oh,ale sama już nie wiem.Oczywiście mam ukonczony kurs przedłużania pazurków. Proszę o poradę ")
iwoneczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:59   #922
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

prawie 2 lata uzywałam wyłącznie spn i uwazam ze to solidny materiał, z którego n apewno będziesz zadowolona. od ponad roku pracuje na perf beauty i tez jestem bardzo zadowolona, te dwie firmy mają, wg mnie bardzo podobny akryl, róznic mozna by sie doszukiwać w cenniku (ale jak jest teraz nie wiem, dawno nie zagladałam do spn) minusem u pb są dla mnie małe pojemności słoików z proszkiem, jest tylko jeden rozmiar niestety.
wybierzesz co bedziesz chciała, do codziennej pracy akryl z najwyzszej półki nie jest chyba niezedny, tym bardziej ze klientkom to nie robi róznicy, im chodzi głównie o trwałosc.
na pb i spn pracuje się bardzo dobrze, ale wiadomo - poza jakością materiału mega istotna jest umiejętnośc posługiwania się nim.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 20:49   #923
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Ja również polecam PB
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 14:04   #924
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Czy te aryle są dobre na początek? I-nails, i-nails special, NCS Rendezvous. Takie mozna kupic u Dobrej Rady a obiło mi się o uszy kilka pozytywnych opinii o tym sklepie.Podawane tutaj prodykty NSI to te które można kupić na tej stronie?
http://www.sklep.estetyka-nails.pl/i...facturers_id=3
Dziękuję za odpowiedz.
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 17:15   #925
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Tak akryle z I-nailsa są dobre
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 18:15   #926
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Tak akryle z I-nailsa są dobre
Dzięki Zdecydowałam się na kurs u Asi,czekam tylko jak wróci z urlopu,zeby zadzwonić.
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:07   #927
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MarTa51115 Pokaż wiadomość
Podawane tutaj prodykty NSI to te które można kupić na tej stronie?
http://www.sklep.estetyka-nails.pl/i...facturers_id=3
Dziękuję za odpowiedz.
Nie wiem, czy można tam kupić dobre produkty, ale znajomość własnego asortymentu u właściciela sklepu jest porażająca: "hebel do pedicure", "podważacz do skórek", "dostacje unijne, dostacje odUP".
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:48   #928
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MarTa51115 Pokaż wiadomość
Dzięki Zdecydowałam się na kurs u Asi,czekam tylko jak wróci z urlopu,zeby zadzwonić.
Napewno nie pożałujesz
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 13:39   #929
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Dziewczynki odświeżam temat. mam pytanie, do kwiatków akrylowych, który z liquidów będzie lepszy? Chcę popróbować przed kolejnym kursem, sprawdzić czy mam uczulenie. Jestem początkująca
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...-szybkoschnacy

czy

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...u-100ml-violet
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 16:23   #930
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

ja używam speeda a i tak jak dla mnie jest za wolny;p ale na początku był ok miałam kiedyś normalny i mi kluchy wychodziły bo kwiatka miałam uformowanego a on jeszcze nie był twardy i się rozjeżdżał;p ale to chyba od wprawy zależy
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-22 01:07:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.