Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-18, 19:58   #2791
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez empirka87 Pokaż wiadomość
co do Pani Ani to ja tez mam z nią przejścia. Zamówiliśmy u niej przystrojenie kościoła w kwietniu i wszystko było fajnei nie stresowaliśmy się tym a teraz ja zdobyliśmy nr do drugiej pary i dzwonimy do Pani ani żeby sie z nią umówić i dogadać z tą druga parą to Pani Ania powiedziała nam że nie wie jak ona to zrobiła że za taką kwotę nam tyle obiecała i że nam musi podnieś cenę dekoracji. Nie była miła przez tel i teraz jesteśmy podłamani bo musimy chyba szukać nowej dekoratorki;/
no wlasnie ja odnioslam wrazeie ze duzo kasy by chciala od nas wyciagnac a mi zalezalo na prosrocie i skromnosci i to juz jej nie bylo na reke i byla baaardzo niemila no i ten rzut kajetem żenada potem latala po stoiskach z kwiatami i obceniala gdzie w koncu zamowilismy
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 21:00   #2792
empirka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 65
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

ja odnoszę wrażenie że ona chce zawsze narzucić komuś żeby w kościele było dużo wszystkiego i zęby była bajka jak ona to mówi tylko ja nie chce dużo ja chce skromnie ale ładnie. Jeszce za krzesła sobie zażyczyła 180 zl więc trochę dużo.
empirka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 21:50   #2793
Abigail1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hmmm....powiem szczerze, że teraz już sama nie wiem co robić z Panią Anią.... Jeśli o mnie chodzi to była naprawdę miła i póki co - nie próbowała nic narzucać, jedyne to chyba tyle, że zamiast czerwonych róż mówiła, żebym się zastanowiła czy nie chcę bordowych...
A co do wystroju kościoła to ja od razu powiedziałam, że chcę tylko jeden kosz z kwiatami pod ołtarz, innego wystroju nie będzie...
Zobaczymy, tak sobie myślę, że jak coś będzie nie tak to przecież zawsze mogę zmienić....
__________________
Zaręczeni 21.12.2009r.


od 2.10.2010r. szczęśliwa żonka

"Buntuję się, więc jestem..."
Abigail1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 02:57   #2794
me333
Raczkowanie
 
Avatar me333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 34
GG do me333
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczynki ja już po było bosko tylko ten nieznośny upał, opowiem wszystko jak wrócę (data pod zdjęciem mi się troszkę nie zgadza hihi)
__________________
17.07.2010 godz.17

Edytowane przez me333
Czas edycji: 2010-07-19 o 02:58
me333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 06:05   #2795
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez moniiikaaa89 Pokaż wiadomość
Polecam Pania Basie Balińska, przyjmuje na Mickiewicza
ja tez tam chodze
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 07:02   #2796
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

sylwkowa i dziewczynki dzięki za pomoc. Trochę mi się wyjaśniło. Czyli Marysia będzie szła przed nami

Co do zachwalanej Pani Ani to również miałam złe doświadczenia z nią (chyba wcześniej pisałam). Na początku ochrzaniła nas, że nie zadzwonilismy wczesniej do niej a ja o tym wogóle nie wiedziałam. PMieszkam w Szczecinie i w Kielcach jestem naprawdę rzadko. Więc jak byłam w czerwcu na 5 dni aby zaprosić gości to wybrałam się do niej z nadzieją, że będzie fajnie a tu klops. Po prostu nas olała i robiła jakiś bukiety w wazonie ( a był to środek tygodnia a nie np. piątek czy sobota, kiedy to tobi się jakieś dekoracje ślubne) Ale niech ją... odwróciliśmy się na pięcie i do innego stanowiska. Przyjęli nas bezproblemowo i sympatycznie, miałam zdjęcie bukietu więc dużo czasu nie zajmowałam a do Pani Anki jakieś zapisy jakby nie wiadomo co... Ale kij z tym. To są tylko moje doświadczenia, niektóre z Was sobie ją bardzzo chwaliły i gratulacje dla was
Życzę miłych i spokojnych przygotowań i miłego dnia
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 07:58   #2797
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
...W ogóle jak tak obserowałam to wesele to młodzi jakoś każde chodziło swoimi ścieżkami. Nie było widać takiego zakochania w nich. Ale to dlatego, że od 3 lat mieszkają razem. Baaaaaaaardzo mało ich razem widziałam. Az dziwne to było..
hahah nie było po nich widać zakochania bo od trzech lat mieszkają razem to po nas też pewnie nie będzie widać zakochania bo od 3 lat mieszkamy razem, a parą jesteśmy już od dziesięciu to już totalna klapa

Dziewczyny super relacje i świetne zdjęcia! Gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze!
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 08:13   #2798
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez qbsonik Pokaż wiadomość
alamig i jak wypowiadali się goście o tej wódce? Myślałam o niej na wesele albo (nie wiem czy słyszałyście) nową wódkę "Krupnik" tylko białą (bo jest też żółta-miodowa). Piłam ostatnio i powiem Wam, że jak dla mnie jest ok
Goście bardzo dobrze się wypowiadali. Nikomu nie zaszkodziła i na drugi dzień wszyscy się świetnie czuli. Ja bardzo polecam wódkę Stock


trooskava, ewela, eveewe, sylwkowa - świetne zdjęcia Wyglądałyście przepięknie


Sjoanna - witamy w gronie żonek
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 08:27   #2799
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
hahah nie było po nich widać zakochania bo od trzech lat mieszkają razem to po nas też pewnie nie będzie widać zakochania bo od 3 lat mieszkamy razem, a parą jesteśmy już od dziesięciu to już totalna klapa
Ja nie mówię, że jak tak było u nich to musi być tak we wszystkich przypadkach. Piszę tylko jak było w ich przypadku.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 08:33   #2800
patusia1987
Raczkowanie
 
Avatar patusia1987
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez me333 Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja już po było bosko tylko ten nieznośny upał, opowiem wszystko jak wrócę (data pod zdjęciem mi się troszkę nie zgadza hihi)
ślicznie Gratuluje Ps.Miałyśmy podobne wiązanki tylko ja jako świadek
__________________
Wiek 25 l.Wzrost 172 cm
Za Mną - 9 kg
Waga na dzień :4.05.2013--70,00 kg
Cel 1 : 60 kg Cel 2 : 50 kg
70-
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Żonka 10.09.2011


patusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 08:46   #2801
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ja wprawdzie z Panią Anią z bazar kontaktu nie miałam, ale zauważyłam że im więcej Was tutaj ją poleca tym gorzej ona traktuje innych pewnie jej sodówa uderza....
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 08:48   #2802
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie z Panią Anią z bazar kontaktu nie miałam, ale zauważyłam że im więcej Was tutaj ją poleca tym gorzej ona traktuje innych pewnie jej sodówa uderza....
Też tak myślę, że z tego dobrobytu jej sodówa uderzyła do głowy
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 08:51   #2803
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
Też tak myślę, że z tego dobrobytu jej sodówa uderzyła do głowy
To się przekona że oprócz chwalenia to mozna ją jeszcze nie polecać
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 08:56   #2804
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

to teraz dziewczynki trzeba zacząć polecać na forum inną kwiaciarkę
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 09:00   #2805
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

qbsonik ja będę miała biały "Krupnik" na weseluI powiem, że już zakupiona i przetestowana nawet przeze mnie i powiem tak, znawczynią i fanką białych alkoholi nie jestem ale akurat ta wódeczka nawet mi smakowałajeśli można mówić o smakowaniu więc po 4 wrzesnia zdam relację o samopoczuciu moim i gości...
Pozdrawiam
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 09:31   #2806
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
qbsonik ja będę miała biały "Krupnik" na weseluI powiem, że już zakupiona i przetestowana nawet przeze mnie i powiem tak, znawczynią i fanką białych alkoholi nie jestem ale akurat ta wódeczka nawet mi smakowałajeśli można mówić o smakowaniu więc po 4 wrzesnia zdam relację o samopoczuciu moim i gości...
Pozdrawiam
U mnie też będzie "krupnik" zakupiony juz dawno czeka na 14 sierpień
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 09:47   #2807
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

jak ja byłam u pani Ani to był miła, choć zaskoczyło mnie, ze krzywiła się kiedy ja jej mówiłam, ze nie znam nazwy danego kwiatka czy chciałam niewytrzymałego kwiatka do włosów(skąd mogłam wiedzieć, że nie jest wytrzymały?) Ale ogólnie była miła i b. pomocna, biegała po stoiskach, żeby nam pokazać coś podobnego czy coś czego nie znałyśmy i według mnie cena też jest ok.
Właśnie planuję wieczór panieński i nie jest łatwo zgrać 7 dziewczyn-wrrr.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:10   #2808
sunshine8408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: KIELCE
Wiadomości: 160
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Jejku do ślubu już tak blisko, a ja się strasznie denerwuje, wydaje mi się,że jeszcze tyle rzeczy niezałatwionych.
sunshine8408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:17   #2809
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez sunshine8408 Pokaż wiadomość
Jejku do ślubu już tak blisko, a ja się strasznie denerwuje, wydaje mi się,że jeszcze tyle rzeczy niezałatwionych.
a ja znów na odwrót, chyba coś ze mną nie tak... zero stresu
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 10:24   #2810
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Poprzewracało się kobiecie w głowie...
ja u swojej kwiaciarki płacę 200zł za 2 bukiety butonierki i kwiat we włoski i też będzie frezja a nic mi pani nie mówiła ze nie wytrzyma.. i na pewno nie kręciła nosem tylko bardzo się z zamówienia cieszyła..


Mam pytanie czy byłyście na weselu gdzie Pan Młody i jego świadek nie miał butonierki??? idiota(czytaj brat Tż) nie chce kwiatu bo "to obciach" i robię "wiejskie wesele"...mam ochotę go trzasnąć w pysk
__________________
14.08.2010 żonka..
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:29   #2811
DamiankaKamilka
Raczkowanie
 
Avatar DamiankaKamilka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bilcza/Kielce
Wiadomości: 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez mroweczka21 Pokaż wiadomość
Poprzewracało się kobiecie w głowie...
ja u swojej kwiaciarki płacę 200zł za 2 bukiety butonierki i kwiat we włoski i też będzie frezja a nic mi pani nie mówiła ze nie wytrzyma.. i na pewno nie kręciła nosem tylko bardzo się z zamówienia cieszyła..


Mam pytanie czy byłyście na weselu gdzie Pan Młody i jego świadek nie miał butonierki??? idiota(czytaj brat Tż) nie chce kwiatu bo "to obciach" i robię "wiejskie wesele"...mam ochotę go trzasnąć w pysk
Na moim weselu ani Pan Młody ani Starszy nie mieli butonierek... Ja osobiście nie widzę w tym nic złego
__________________

DamiankaKamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:29   #2812
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie z Panią Anią z bazar kontaktu nie miałam, ale zauważyłam że im więcej Was tutaj ją poleca tym gorzej ona traktuje innych pewnie jej sodówa uderza....
i z tym się zgodzę!!!
P.Ania to MEGA PORAŻKA...zero profesjonalizmu i taktu--żałuję,że zamówiłam od niej kwiaty
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:31   #2813
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ale ja bym chciała, mam takie życzenie choćby tylko mój przyszły mąż. A ten baran mi go buntuje

witaj maja jak poszło? co kwiatuszkami??
__________________
14.08.2010 żonka..
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:39   #2814
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez mroweczka21 Pokaż wiadomość
Ale ja bym chciała, mam takie życzenie choćby tylko mój przyszły mąż. A ten baran mi go buntuje

witaj maja jak poszło? co kwiatuszkami??
wesele było super relację zdam później bo teraz ledwo żyję)

co do kwiatów to...w piątek o 21 P.Ania zadzwoniła,że nie zrobi mi wybranego bukietu bo...bo coś tam..i stwierdza,że przecież moge zmienić kolor z fioletu na róż bo żadna to różnica zero profesjonalizmu!!! mogła zadzwonić wcześniej to coś bym zaradziła a o 21już nic nie wskórałam.
W sobotę TZ kazał zmianiać bukiet bo był okropny!! wyszedł nawet nawet... starsza miała mieć kremowo czerwony bukiet a owa pani zrobiła zielony--cóż widać te kolory jej się mylą
jak została zwrócona jej uwaga warknęła,ze zamawialiśmy zielony i z wielką łaską przerabiała...
w mojej zamiast ukochanych storczyków były chińskie róże które nieziemsko farbowały--dobrze,że udało się usunąć to paskudztwo z sukni ściereczką-bo przecież profesjonalistka nas nie uprzedziła,że farbują
to był jedyny element który nie dopisał...dla mnie ta Pani to totalna pomyła-chyba faktycznie woda uderzyła do głowy
nawet przepraszam nie usłyszałam
NIE POLECAM
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:44   #2815
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

No to pięknie.. jak tak można zrobić to nie wiem.. przecież jak zamawiasz kwiaty i określony kolor to nie ma mowy żeby było inaczej.. trzeba było tę babę porządnie zje... tak żeby pół bazar słyszało i zapłacić połowę należnej kwoty. Co za wariatka..
__________________
14.08.2010 żonka..
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:45   #2816
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

m_majaa- neistety ale teraz nie ma storczyków...ja też je chciałam. Też zamiast nich będe miała chińskie róze. Oby tylko wszystko było ok. Kwiaty to b. ważna rzecz. Współczuję zamieszania....

Moim zdaniem wiejskie jest nie mieć kwiatka w butonierce...to jest b. uroczyste i eleganckie. Nie zakłada się tego na co dzień.

Dziewczyny nie mogę dogadać się ze śpiewaczką. Dwukrotnie do niej dzwoniłam i dwukrotnie ciężko nam się dogadać. Raz nagadałam się, nagadałam, a ona przekręciła wszystko. Traz ja jej mówię o zmianach jakie zaszły po rozmowie z organistą, ale że zostają 3 pieśni: na wejście, wyjście i komunię, a ona na to "aaa czyli te dwie pieśni..dowiedzenia"-wrrrrrrrr-następnym razem dzwoni Tż.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-07-19 o 11:30
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 11:34   #2817
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez mroweczka21 Pokaż wiadomość
No to pięknie.. jak tak można zrobić to nie wiem.. przecież jak zamawiasz kwiaty i określony kolor to nie ma mowy żeby było inaczej.. trzeba było tę babę porządnie zje... tak żeby pół bazar słyszało i zapłacić połowę należnej kwoty. Co za wariatka..

Nom zgadzam sie wariatka od swojej nowej florystki dowiedzialam sie ze nam niezle tylki obsmarowala no coz żal i żenada;p
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 11:57   #2818
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

m_majaa czekamy na relację
a co pani Ani to zastanawiam się jak jedna i ta samam osoba w tak krótkim czasie może zminić się aż tak bardzo? jeszcze jakiś czas temu każda PMka której robiła dekorację chwaliła ją niesamowicie a teraz to co piszecie to aż trudno uwieżyć. Chyba faktycznie woda sodowa uderzyła jej do głowy za dużo pieniędzy zarobiła
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 12:10   #2819
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
m_majaa czekamy na relację
a co pani Ani to zastanawiam się jak jedna i ta samam osoba w tak krótkim czasie może zminić się aż tak bardzo? jeszcze jakiś czas temu każda PMka której robiła dekorację chwaliła ją niesamowicie a teraz to co piszecie to aż trudno uwieżyć. Chyba faktycznie woda sodowa uderzyła jej do głowy za dużo pieniędzy zarobiła
Mi to powiedziala ze ma tyle zleceni ze nie ma kiedy odpoczac ale to nie usprawiedliwia bezczelnego zachowania
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 12:13   #2820
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

czesc , mam do was pytanie gdzie chodzilysmy do poradni ? mozecie polecic jakas bezporoblemowa , bo ja jak zwykle wszytsko na ostatnio chiwlke, dzwonilam do P.Mari ze stoku ale niestety nie ma czasu,
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.