Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 12:38   #2821
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

ivona84 dokładnie to 25 czerwca
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 12:51   #2822
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
m_majaa- neistety ale teraz nie ma storczyków...ja też je chciałam. Też zamiast nich będe miała chińskie róze. Oby tylko wszystko było ok. Kwiaty to b. ważna rzecz. Współczuję zamieszania....

.
Śrubeczko--są storczyki...
no,ale nie warto nad tym rozmyślać--reszta była baaardzo udana
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 12:59   #2823
frogutka
Zadomowienie
 
Avatar frogutka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 209
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
czesc , mam do was pytanie gdzie chodzilysmy do poradni ? mozecie polecic jakas bezporoblemowa , bo ja jak zwykle wszytsko na ostatnio chiwlke, dzwonilam do P.Mari ze stoku ale niestety nie ma czasu,
możesz iśc do poradni Na Stoku przy Duchu Św. do tej drugiej Pani. Może rewelacyjna nie jest, ale czy to ważne? Grunt, że krótko, a tabelkę czy wykres zawsze można przerysować nr tel mogę podać na priv
frogutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 13:07   #2824
qbsonik
Raczkowanie
 
Avatar qbsonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielcowo
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hej Dziewczynki!!!

Mam do odstąpienia termin na 23 lipca 2011r. w Ameliówce (duża sala). Jeśli któraś z Was jest chętna, to poproszę o wiadomości na priva, to chętnie udzielę więcej informacji
__________________

Edytowane przez qbsonik
Czas edycji: 2010-07-19 o 22:05
qbsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 13:17   #2825
kleome84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Kobietki z 24 lipca jak nastroje ? Na pierwszej stronie jesteśmy juz na czerwono , nie moge uwierzyć, ze to tak zleciało !
kleome84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 13:30   #2826
monajkaa
Raczkowanie
 
Avatar monajkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 150
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny ja to mam dosyć już najpierw moje ciotki próbowały mojej mamie wmówić że sala płatna za osobę to w ogóle tragedia i że na bank mało jedzenia będzie zważywszy że żadna tam nigdy nie była na weselu i nie widziała tej sali. Później, że dlaczego akurat tam nie gdzie indziej (czyt. na ich wsi) bo one mają za daleko i czemu w tym terminie bo truskawki są. Ja jak to usłyszałam to myślałam że wyjdę z siebie tak sie z moja mama pokłóciła bo ją trochę przekabaciły. Ostatecznie stanęło tam gdzie mamy zamówioną salę. Dzięki Bogu mój tata jest po mojej stronie. Dzisiaj wpada do mnie teściowa do pracy z wzorami dwóch obrączek i się pyta które wybieram, żeby jej przykrości nie robić wybrałam jedne i jak poszła dzwonie do Tż-ta żeby to odkręcił bo on nawet nie widział tych obrączek. Mam nadzieję że ich nie kupiła bo jak tak to porażka mam chodzić całe życie w czymś co mi się średnio podoba?? Trzymajcie kciuki żeby ich nie zamówiła bo ja chyba wyjdę z siebie
__________________
http://s2.suwaczek.com/20110625310817.png

Nasz ślub
25 czerwca 2011 godz. 17:00


http://www.suwaczek.pl/cache/e9e860f063.png
monajkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 13:39   #2827
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez monajkaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj wpada do mnie teściowa do pracy z wzorami dwóch obrączek i się pyta które wybieram, żeby jej przykrości nie robić wybrałam jedne
A nie moglas po prostu powiedziec, ze takimi rzeczami, to wolicie sie sami zajac, bo przeciez Wy bedziecie nosili te obraczki a nie ona...
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 13:41   #2828
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez monajkaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj wpada do mnie teściowa do pracy z wzorami dwóch obrączek i się pyta które wybieram, żeby jej przykrości nie robić wybrałam jedne i jak poszła dzwonie do Tż-ta żeby to odkręcił bo on nawet nie widział tych obrączek. Mam nadzieję że ich nie kupiła bo jak tak to porażka mam chodzić całe życie w czymś co mi się średnio podoba?? Trzymajcie kciuki żeby ich nie zamówiła bo ja chyba wyjdę z siebie
No ale jak to tak? Teściowa chce wam obrączki wybrać? To co to ona będzie je nosić Nie daj się monajkaa, jak teraz sobie pozwolisz wejść na głowę to już Ci nie zejdzie
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 13:44   #2829
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez monajkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja to mam dosyć już najpierw moje ciotki próbowały mojej mamie wmówić że sala płatna za osobę to w ogóle tragedia i że na bank mało jedzenia będzie zważywszy że żadna tam nigdy nie była na weselu i nie widziała tej sali. Później, że dlaczego akurat tam nie gdzie indziej (czyt. na ich wsi) bo one mają za daleko i czemu w tym terminie bo truskawki są. Ja jak to usłyszałam to myślałam że wyjdę z siebie tak sie z moja mama pokłóciła bo ją trochę przekabaciły. Ostatecznie stanęło tam gdzie mamy zamówioną salę. Dzięki Bogu mój tata jest po mojej stronie. Dzisiaj wpada do mnie teściowa do pracy z wzorami dwóch obrączek i się pyta które wybieram, żeby jej przykrości nie robić wybrałam jedne i jak poszła dzwonie do Tż-ta żeby to odkręcił bo on nawet nie widział tych obrączek. Mam nadzieję że ich nie kupiła bo jak tak to porażka mam chodzić całe życie w czymś co mi się średnio podoba?? Trzymajcie kciuki żeby ich nie zamówiła bo ja chyba wyjdę z siebie
Kochana, to jest Twój ślub i w żadnym razie nie pozwól, aby ktoś decydował za Ciebie! Syrwia dobrze mówi - nie pozwól sobie wejść na głowę. Ma być tak, ja Wy tego chcecie
__________________

Edytowane przez alamig
Czas edycji: 2010-07-19 o 13:45
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 14:07   #2830
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez kleome84 Pokaż wiadomość
Kobietki z 24 lipca jak nastroje ? Na pierwszej stronie jesteśmy juz na czerwono , nie moge uwierzyć, ze to tak zleciało !
no ja to sie denerwuje i tio strasznie, nie mamy zaswiadczenia z poradni, i dzownimy gdzie sie da zeby to zalatwic, i jakos ciagle mam duzo spraw do zalatwienia,
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 14:13   #2831
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez m_majaa Pokaż wiadomość
Śrubeczko--są storczyki...
no,ale nie warto nad tym rozmyślać--reszta była baaardzo udana
noo to pięknie. zaraz obdzwonię inne kwiaciarnie, zobaczymy co powiedzą...
Dziewczyny czy mozecie mi dać namiary na kogoś inego z Placu Targowego albo na ine kwiaciarnie, muszę zrobić rekonesans,a nie wiem które są dobre.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-07-19 o 14:21
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 14:41   #2832
nos_ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Srubka najlepiej pochodz i popytaj w kwiaciarniach na swoim osiedlu, wszystko sama ocenisz i wybierzesz bo telefon to tak średnio działa chyba, żeby wybrać jakiś bukiet
nos_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 14:43   #2833
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez me333 Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja już po było bosko tylko ten nieznośny upał, opowiem wszystko jak wrócę (data pod zdjęciem mi się troszkę nie zgadza hihi)
Gratuluję ślicznie wyglądałaś no i czekamyna więcej zdjęć (uwielbiam je oglądać)

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
sylwkowa i dziewczynki dzięki za pomoc. Trochę mi się wyjaśniło. Czyli Marysia będzie szła przed nami
Nie ma sprawy polecam się na przyszłość

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
.......Dziewczyny super relacje i świetne zdjęcia! Gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze!
Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
......trooskava, ewela, eveewe, sylwkowa - świetne zdjęcia Wyglądałyście przepięknie
Dzięki dziewczynki za miłe słowa
Cytat:
Napisane przez sunshine8408 Pokaż wiadomość
Jejku do ślubu już tak blisko, a ja się strasznie denerwuje, wydaje mi się,że jeszcze tyle rzeczy niezałatwionych.
Kochana ja przed swoim weselem byłam 5 dni i wszystko sama z TŻ załatwialiśmy więc i Ty napewno sobie ze wszystkim poradzisz- nie ma co panikować i stresa łapać
Cytat:
Napisane przez mroweczka21 Pokaż wiadomość
....Mam pytanie czy byłyście na weselu gdzie Pan Młody i jego świadek nie miał butonierki??? idiota(czytaj brat Tż) nie chce kwiatu bo "to obciach" i robię "wiejskie wesele"...mam ochotę go trzasnąć w pysk
Tak byłam ...u siebie Mój TŻ miał co prawda na poczętku butonierkę ale była jakaś taka nie fartowna, że po całym tym ścisku przy składaniu życzeń poprostu wyglądała źle a więc ją ściągnął. Pewnie wygląda to elegancko i wyróżnia to młodego i starszego od innych gości ale potem staje się to naprawdę najmniejszym problemem i nikt nie zwraca na to uwagi a więc głowa do góry

Cytat:
Napisane przez monajkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja to mam dosyć już najpierw moje ciotki próbowały mojej mamie wmówić że sala płatna za osobę to w ogóle tragedia i że na bank mało jedzenia będzie zważywszy że żadna tam nigdy nie była na weselu i nie widziała tej sali. Później, że dlaczego akurat tam nie gdzie indziej (czyt. na ich wsi) bo one mają za daleko i czemu w tym terminie bo truskawki są. Ja jak to usłyszałam to myślałam że wyjdę z siebie tak sie z moja mama pokłóciła bo ją trochę przekabaciły. Ostatecznie stanęło tam gdzie mamy zamówioną salę. Dzięki Bogu mój tata jest po mojej stronie. Dzisiaj wpada do mnie teściowa do pracy z wzorami dwóch obrączek i się pyta które wybieram, żeby jej przykrości nie robić wybrałam jedne i jak poszła dzwonie do Tż-ta żeby to odkręcił bo on nawet nie widział tych obrączek. Mam nadzieję że ich nie kupiła bo jak tak to porażka mam chodzić całe życie w czymś co mi się średnio podoba?? Trzymajcie kciuki żeby ich nie zamówiła bo ja chyba wyjdę z siebie
Hahaha dobra akcja zarówno z ciotkami jak i teściówką- jedna rada- zgadzam się z dziewczynami nie daj sobie wejść na głowę bo później to już nic nie będziesz mieć do powiedzenia. My też dostaliśmy obrączki ale żeby było po naszemu oddaliśmy je do przetopienia i mamy takie jakie chcemy hihihi
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 14:45   #2834
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

nos_ek-ale ja chcę zapytać czy mają dostępne storczyki w połowie sierpnia, resztę załatwię osobiscie
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-07-19 o 14:48
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 14:54   #2835
flawless
Raczkowanie
 
Avatar flawless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

byłam ostatnio w kwiatowej pasji i babeczka też mi powiedziała, że na mój ślub storczyków nie będzie tylko że ja mam dwa tygodnie po Tobie.

trochę się przeraziłam jak mi powiedzieli od 89zł za jedną kompozycję kwiatową na stoły gości (takie w długich kielichach)! To wychodzi niezła sumka, a ile Wy płacicie?

Edytowane przez flawless
Czas edycji: 2010-07-19 o 14:58
flawless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 15:07   #2836
nos_ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

srubka87;20778127]nos_ek-ale ja chcę zapytać czy mają dostępne storczyki w połowie sierpnia, resztę załatwię osobiscie

rozumiem tylko zawsze jest więcej koncepcji ze strony ty Pań jak załatwiasz takie sprawy osobiście niż przez telefon, wtedy mają więcej pomysłów co, gdzie, i u kogo.... sama się o tym przekonałam, a przez telefon to powiedzą Ci od niechcenia, że jest sierpień i tyle... to tylko takie moje spostrzeżenia z autopsji

Edytowane przez nos_ek
Czas edycji: 2010-07-19 o 15:13
nos_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 16:13   #2837
Abigail1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez monajkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja to mam dosyć już najpierw moje ciotki próbowały mojej mamie wmówić że sala płatna za osobę to w ogóle tragedia i że na bank mało jedzenia będzie zważywszy że żadna tam nigdy nie była na weselu i nie widziała tej sali. Później, że dlaczego akurat tam nie gdzie indziej (czyt. na ich wsi) bo one mają za daleko i czemu w tym terminie bo truskawki są. Ja jak to usłyszałam to myślałam że wyjdę z siebie tak sie z moja mama pokłóciła bo ją trochę przekabaciły. Ostatecznie stanęło tam gdzie mamy zamówioną salę. Dzięki Bogu mój tata jest po mojej stronie. Dzisiaj wpada do mnie teściowa do pracy z wzorami dwóch obrączek i się pyta które wybieram, żeby jej przykrości nie robić wybrałam jedne i jak poszła dzwonie do Tż-ta żeby to odkręcił bo on nawet nie widział tych obrączek. Mam nadzieję że ich nie kupiła bo jak tak to porażka mam chodzić całe życie w czymś co mi się średnio podoba?? Trzymajcie kciuki żeby ich nie zamówiła bo ja chyba wyjdę z siebie
Rany, to faktycznie masz problem - a ja myślałam, że moja przyszła teściowa jest dziwna...ale jak widać, nie jest zła
__________________
Zaręczeni 21.12.2009r.


od 2.10.2010r. szczęśliwa żonka

"Buntuję się, więc jestem..."
Abigail1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 18:40   #2838
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

dziewczyny ile przed ślubem rezerwowałyście termin w kościele?? W szególności parafia Na Stoku mnie interesuje
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 18:50   #2839
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Me gratulacje Śliczny bukiecik miałaś

Monajkaa - dobrze Ci dziewzyny mówią - nie daj się
A jak tak czytam jakie niektóre z Was mają problemy z teściowymi to padam My takich problemów nie mamy, narazie

A co do pani Ani - chyba faktycznie woda sodowa uderzyła jej do głowy albo z przepracowania tak traktuje klientki
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 18:58   #2840
frogutka
Zadomowienie
 
Avatar frogutka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 209
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
dziewczyny ile przed ślubem rezerwowałyście termin w kościele?? W szególności parafia Na Stoku mnie interesuje
my byliśmy w na początku czerwca a ślub 23 lipca 2011 czyli trochę ponad rok wcześniej-parafia Ducha Św.
frogutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 19:49   #2841
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
dziewczyny ile przed ślubem rezerwowałyście termin w kościele?? W szególności parafia Na Stoku mnie interesuje
Jak dzwonilam w styczniu i chcialam rezerwowac na sierpien, to pani powiedziala, ze za pozno sie takimi sprawami zajmuje Wszystkie godziny od 15-19 byly zajete...

Bylismy dzisiaj u ksiedza spisac protokol W sumie dopiero co wrocilam do domu... Ale i tak sie ciesze, bo oprocz ksiedza kupilam dzisiaj buty Chcialam na jak najnizszym obcasie, bo moj Tz jest tylko 5 cm wyzszy, ale kompletnie nie podobaly mi sie te "kaczuszki" i stanelo na tym, ze poszlam z Tz-em to sklepu i przymierzylam przy nim buty i okazuje sie, ze 6cm tez moze byc
Zawitalam od razu do Paryzanki i przy okazji spytalam, czy na pewno zamowily moja suknie, bo ostatnio na innym watku czytalam, ze panie z salonu "zapomnnialy" zamowic suknie dla PM... I co sie okazalo? Moja suknia juz na mnie czeka i na dodatek podobno do mnie dzwonili i umowiona juz bylam na przymiarke Chyba na domowy musieli dzwonic i mama zapomniala mi przekazac. Dobrze, ze poszlam
Plan na jutro: o 6.50 (RANO) idziemy podpisac umowe na autokar, potem musze sie wyrwac z pracy i isc z Tz-em do Katedry dac na zapowiedzi i wyspowiadac sie
Przygotowania nabieraja rozpedu
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 19:54   #2842
monnagiovanna
Raczkowanie
 
Avatar monnagiovanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 206
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
dziewczyny ile przed ślubem rezerwowałyście termin w kościele?? W szególności parafia Na Stoku mnie interesuje
My (też Na Stoku) rezerwowaliśmy w listopadzie 2009 na październik następnego roku. Jak początkowo mieliśmy późniejszą datę i chcieliśmy rezerwować na 2011, to ksiądz nie chciał nas wpisać, bo mówił, że nie ma księgi.
__________________
Synuś 17.04.2013
monnagiovanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 19:57   #2843
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny a ja mam pytanie zupełnie z innej beczki
Wiem, że na Wizażu jest o tym wątek ale mam nadzieję, że pomożecie tutaj również
Chodzi mi o to czy którąś z Was wybiela sobie zębyMoje niby nie są zółtawe ale przydałoby się je trochę wybielić przd ślubem . Naczytałam się na internecie o różnych pastach i żelach. Np czarna pasta do zębów ARGITAL, pasta BLANX i żel Biała perła. Czy któraś używała tych preparatów? Bo nie wiem czy przyniosą oczekiwane efekty (byle nie uboczne)

Dziewczyny NIE DAMY SIĘ TEŚCIÓWKOM!!!!

Edytowane przez lejlla
Czas edycji: 2010-07-19 o 20:00
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 20:21   #2844
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam pytanie zupełnie z innej beczki
Wiem, że na Wizażu jest o tym wątek ale mam nadzieję, że pomożecie tutaj również
Chodzi mi o to czy którąś z Was wybiela sobie zębyMoje niby nie są zółtawe ale przydałoby się je trochę wybielić przd ślubem . Naczytałam się na internecie o różnych pastach i żelach. Np czarna pasta do zębów ARGITAL, pasta BLANX i żel Biała perła. Czy któraś używała tych preparatów? Bo nie wiem czy przyniosą oczekiwane efekty (byle nie uboczne)
Ja z TZ od miesiaca uzywamy pasty Blanx *na ta zwykłą wybielającą a on do kamienia nazębnego). Kupiliśmy jeszcze Blanxa super wybielającego którego się stosuje tylko 2 tygodnie. Ogólnie musze powiedzieć że widzę afekty.
A co do profesjonalnego wybielania u dentysty to moj mi odradzil, bo wszystko zalezy jaki ktos ma odcien kosci, moj akurat wpada w szary i rezultaty przy tym kolorze sa kiepskie. Ponadto ja mam mnóstwo wypełnień na samym przodzie, bo mialam taki deficyt wapnia w organizmie ze mi zeby wychodzily bez szkliwa i wszystko musiałam uzupełniać u dentysty. A przy wybielaniu wszelki pląby zostaną w tym samym kolorze a kosc może mieć inny kolor. Ja zdecydowałam się po powrocie z wakacji wymienic stare wypełnienia

A tak na marginesie to po ostatniej wpadce TZ z moim telefonem, wczoraj zostaliśmy wręcz zaszokowani. Moi znajomi z Kopenhagi którzy zostali zaproszenia na nasz ślub i oczywiście wesele, spytali nas się czy w ramach prezentu ślubnego wybierzemy się z nimi po weselu w podróż. Mamy do wyboru Francję albo Hiszpanie, 10 dni pobyt na campingu dla naturystów, płacą za wszystko (przelot, wynajęcie domku, samochodu, jedzenie). Oczywiście się zgodziliśmy a swoja prawdziwą podróż poślubną przerzucimy na listopad i wtedy już sami
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 20:24   #2845
miuzziker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny powiedzcie mi czy wesele na 100 osób opłaca sie robić samemu, czyli wynajmować salę i kucharkę czy lepiej płacić za osobę? Dopiero zaczynam rozglądać się za salami. Na początku sierpnia będziemy jeździli po salach. Wie ktoś ile płaci się za osobę w CHACIE w Zagnańsku i w Dworku w Masłowie?
miuzziker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 20:30   #2846
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Lowczyni dzięki za informację
Super prezent ślubny ta podróżTo będziecie mieć dwie podróże - wielkie gratulacje
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 20:49   #2847
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

[QUOTE=lejlla;20785466]Dziewczyny a ja mam pytanie zupełnie z innej beczki
Wiem, że na Wizażu jest o tym wątek ale mam nadzieję, że pomożecie tutaj również
Chodzi mi o to czy którąś z Was wybiela sobie zębyMoje niby nie są zółtawe ale przydałoby się je trochę wybielić przd ślubem . Naczytałam się na internecie o różnych pastach i żelach. Np czarna pasta do zębów ARGITAL, pasta BLANX i żel Biała perła. Czy któraś używała tych preparatów? Bo nie wiem czy przyniosą oczekiwane efekty (byle nie uboczne)

Używałam Białej Perły i to straszna lipa, nic nie pomogło, szkoda czasu. 2 miesiące temu byłam u dentysty i zrobiłam sobie wybielanie żelem, koszt ok 250 zł. 2 tygodnie trzeba chodzić po 4 godziny z takimi nakładkami z żelem i ząbki super białe. Jestem bardzo zadowolona. W zestawie było 8 takich strzykawek z żelem, zużyłam 4 więc zrobię sobie jeszcze przed ślubem. Plomby mam, ale nie ma aż takiej różnicy w kolorze żeby to było zauważalne.
__________________
maj 2011

Edytowane przez I_K
Czas edycji: 2010-07-19 o 21:17
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 21:20   #2848
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ja używałam Blanxa jakiś czas. Polecam. Super pasta.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 22:18   #2849
eska_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

hej, macie może jakiś namiar na zespoły Fema i Novi? Za 10 miesięcy mamy wesele i zastanawiamy się nad zespołem. Gratis ma wolne, ale naczytałam się że dziewczyna która tam śpiewa lubi dużo mówić i że jest to irytujące. Myślałam również o Czaban Band z Lublina (byłam na trzech weselach z ich udziałem), ale za każdym razem był inny skład i nie wiadomo na kogo się trafi. Dwa razy było super ale ostatnio niespecjalnie. Proszę również o opinie o zespole Forever i K2. Wiem, że wątek był poruszany ale jak teraz potrzebuję coś znależć to jak na złość nie potrafię. Mam nadzieję, że mogę liczyć na waszą pomoc.
eska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 00:35   #2850
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

rok temu stresowałam się przed ślubem... ależ ten czas leci pozdrowienia dla dziewczyn, które były skazane na moje przedślubne marudzenie
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.