Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 18:36   #3181
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość

17072010 - ja tez przymierzalam ta tiulowa. Najwazniejsze ze nikt nawet nie zauwazyl pewnych brakow w sukni. W tym dniu jestesmy po prostu najpiekniejsze
Czy ty bidulko mialas rozpuszczone wlosy na ten upal? Wspolczuje!
miałam "prawie rozpuszczone", tzn fryzjerka zakręciła mi loki a później nad karkiem podpięła tak że nie było tego widać i wyglądały na rozpuszczone na szczęście podczas pleneru było chłodno, a niebieski niebo powstało na prośbę Panny Młodej dziewczyny planujące ślub, czy była może któraś około 18 20 lipca w tokarni i zaczepiała parę młodą?? bo właśnie mi się przypomniało że z kimś rozmawialiśmy na temat ślubu i wesela
__________________
...Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe...


17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:44   #3182
patusia1987
Raczkowanie
 
Avatar patusia1987
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

srubka87 nio masz Racje Kochana ,nio sala jest ale nic po za tym;( tracę nadzieje wydzwoniłam już do 16 zespołów i lipa z 3 się umówiłam to tak wyją ze lepiej mój dziadziuś zaśpiewa..a 1 gadał tyko o wódce ze piją i że mamy im zanosić na stół nio...a o 20 już będzie po nich i kto nam zaśpiewa... martwię się bo na prawdę strasznie ciężko znaleźć rok przed ..kurcze a moja sis zrobiła wypasione wesele 2 miesiące przed...to się nazywa szczęście
Nio to Działam dalej......
__________________
Wiek 25 l.Wzrost 172 cm
Za Mną - 9 kg
Waga na dzień :4.05.2013--70,00 kg
Cel 1 : 60 kg Cel 2 : 50 kg
70-
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Żonka 10.09.2011


patusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:50   #3183
agunia2417
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 110
GG do agunia2417
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez patusia1987 Pokaż wiadomość
srubka87 nio masz Racje Kochana ,nio sala jest ale nic po za tym;( tracę nadzieje wydzwoniłam już do 16 zespołów i lipa z 3 się umówiłam to tak wyją ze lepiej mój dziadziuś zaśpiewa..a 1 gadał tyko o wódce ze piją i że mamy im zanosić na stół nio...a o 20 już będzie po nich i kto nam zaśpiewa... martwię się bo na prawdę strasznie ciężko znaleźć rok przed ..kurcze a moja sis zrobiła wypasione wesele 2 miesiące przed...to się nazywa szczęście
Nio to Działam dalej......
Ciesz się, że facet się chociaż przyznał

A tak serio to polecam zespół Sonar ładnie grają i z tego co wiem niemają bardzo grafiku napiętego W zeszłym roku mój kolega ich brał na lipiec tylko 3 miesiące wcześniej
__________________


...Zawsze chciałam cię zrozumieć
Gdy w twych oczach były łzy
Ale kochać trzeba umieć
Bez miłości trudno żyć
...
agunia2417 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:50   #3184
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez patusia1987 Pokaż wiadomość
srubka87 nio masz Racje Kochana ,nio sala jest ale nic po za tym;( tracę nadzieje wydzwoniłam już do 16 zespołów i lipa z 3 się umówiłam to tak wyją ze lepiej mój dziadziuś zaśpiewa..a 1 gadał tyko o wódce ze piją i że mamy im zanosić na stół nio...a o 20 już będzie po nich i kto nam zaśpiewa... martwię się bo na prawdę strasznie ciężko znaleźć rok przed ..kurcze a moja sis zrobiła wypasione wesele 2 miesiące przed...to się nazywa szczęście
Nio to Działam dalej......
Jak mój Tż wróci z pracy to wyślę ci namiary na 2 zespoły, bo nie mam przy sobie ich nr
__________________
...Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe...


17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:54   #3185
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Meana-ja robiłam w Zamkowej. POLECAM. Nie było dzieciaków po 16-17 lat. Jest selekcja, osoby poniżej 23 lat i pijani nie są wpuszczani. Ja płaciłam za wszystko(akurat tak się złożyło, ale dziewczyny powiedziały, że to co przekroczymy to one dopłacają), tzn zarezerwowałam lożę-30 zł od osoby i całość jest do wykorzystania. I na tym skończyła się moja rola. Świadkowa załatwiła resztę Skontaktowała się z zaproszonymi dziewczynami, każda przyniosła prezent(same zboczone)-oprócz mojej bratowej, która za to postawiła wódkę w klubie Były gry, zabawy, mnóstwo śmiechu. Nasz znak rozpoznawczy to storczyki we włosach i oczywiście ja miałam welonNajpierw spotkałyśmy się u mnie były gry, piwko, ciasto i pojechałyśmy na 22.00 do Zakowej. Od progu dj Janusz nas witał i całą noc o nas pamiętał Były tam tylko dwa wieczory panieńskie tego dnia, ale ten drugi wieczór zamarł właściwie od razu, więc byłyśmy prawdziwą atrakcją. Plusem była możliwość wniesienia przekąsek do lokalu. Zrobiłam koreczki, parówki w cieście i ciasto. Na 7 dziewczyn wydałam w sumie 250 zł Dostałam mnóstwo śmiesznych prezentów, a gier nie zapomnę nigdy Polecam Zamkową-super klimat(w piątek grają stare przeboje).

patusia-głowa do góry, uda się!
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-07-26 o 18:57
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:59   #3186
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Witam, wlasnie tez zauwazylam ze UV jest bardzo popularne jesli chodzi o wieczory panienskie, Ja swoj mialam w luvrze - powiem tak, zabawa super, wlasne jedzenie wzielismy, wiec jeszcze lepiej, no i udalo nam sie wniesc pare butelek wlasnego trunku, ale zamowilismy tez z barujednak menager nie dopisal, mial byc meski striptiz, a striptizer niby nie dojechal, a moje dziewczynki nie zabezpieczyly sie na wszelki wypadek, i obylo sie bez striptizu troche szkoda, ale coz zycie Co do placenia, to ja zamowilam wodke i na tym sie skonczylo, reszta zajela sie stasza, z kolezankami Wiec co do lokali to lepiej posluchac opinii, ale mysle ze jak ktos sie chce bawic, to wszedzie jest dobre miejsce
Dziewczynki, super relacje z waszych slubow, kurde ja chce raz jeszcze!!!! u mnie 1,5 miesiaca minelo, a do tej pory na wspomnienie, az serce kluje i ile raz ogladam zdjecia lub plyte smieje sie do lez i nacieszyc sie nie moge
Do nazwiska sie jeszcze nie przyzwyczailam, dopiero nowy dowod odbiore i zaczne zmieniac wszedzie to bede miala okazje, bo w pracy przedstawiam sie po staremu
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:07   #3187
BLACKrose24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce / UK
Wiadomości: 270
GG do BLACKrose24
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez patusia1987 Pokaż wiadomość
blackrose24 ślubujemy tego samego dnia:d
__________________
Żyję żeby Cię kochac .... kocham Cię żeby życ

Razem od : 11.03.2008
Zaręczyny : 31.08.2008
Ślub cywilny : 14.02.2009
Ślub kościelny : 10.09.2011

BLACKrose24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 19:12   #3188
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Konspiracyjnie z bratem kupilam kamerke internetowa jako maly prezencik dla rodzicow- bysmy sie mogli widywac czesto Musze go pochwalic bo bardzo sie wszystkim przejmowal i wyreczal w wielu sprawach.
Tak w kwestii, prezentów dla rodziców, na przed ostatnim ślubie jaki robiłem, młodzi wpadli na fajny pomysł. Dali rodzicom swoje zdjęcie z sesji narzeczeńskiej na płótnie. Jak to wyglądało można zobaczyć na moim blogu(ostatnie zdjęcie z tego reportażu) - wrzuciłem tam część zdjęć z ich ślubu.
Na mój blog można wejść z poziomu mojej strony jest link na dole napisane na czerwono "BLOG" - wystarczy kliknąć
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:13   #3189
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Meana-ja robiłam w Zamkowej. POLECAM. Nie było dzieciaków po 16-17 lat. Jest selekcja, osoby poniżej 23 lat i pijani nie są wpuszczani. Ja płaciłam za wszystko(akurat tak się złożyło, ale dziewczyny powiedziały, że to co przekroczymy to one dopłacają), tzn zarezerwowałam lożę-30 zł od osoby i całość jest do wykorzystania. I na tym skończyła się moja rola. Świadkowa załatwiła resztę Skontaktowała się z zaproszonymi dziewczynami, każda przyniosła prezent(same zboczone)-oprócz mojej bratowej, która za to postawiła wódkę w klubie Były gry, zabawy, mnóstwo śmiechu. Nasz znak rozpoznawczy to storczyki we włosach i oczywiście ja miałam welonNajpierw spotkałyśmy się u mnie były gry, piwko, ciasto i pojechałyśmy na 22.00 do Zakowej. Od progu dj Janusz nas witał i całą noc o nas pamiętał Były tam tylko dwa wieczory panieńskie tego dnia, ale ten drugi wieczór zamarł właściwie od razu, więc byłyśmy prawdziwą atrakcją. Plusem była możliwość wniesienia przekąsek do lokalu. Zrobiłam koreczki, parówki w cieście i ciasto. Na 7 dziewczyn wydałam w sumie 250 zł Dostałam mnóstwo śmiesznych prezentów, a gier nie zapomnę nigdy Polecam Zamkową-super klimat(w piątek grają stare przeboje).

patusia-głowa do góry, uda się!
Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Witam, wlasnie tez zauwazylam ze UV jest bardzo popularne jesli chodzi o wieczory panienskie, Ja swoj mialam w luvrze - powiem tak, zabawa super, wlasne jedzenie wzielismy, wiec jeszcze lepiej, no i udalo nam sie wniesc pare butelek wlasnego trunku, ale zamowilismy tez z barujednak menager nie dopisal, mial byc meski striptiz, a striptizer niby nie dojechal, a moje dziewczynki nie zabezpieczyly sie na wszelki wypadek, i obylo sie bez striptizu troche szkoda, ale coz zycie Co do placenia, to ja zamowilam wodke i na tym sie skonczylo, reszta zajela sie stasza, z kolezankami Wiec co do lokali to lepiej posluchac opinii, ale mysle ze jak ktos sie chce bawic, to wszedzie jest dobre miejsce
Dziewczynki, super relacje z waszych slubow, kurde ja chce raz jeszcze!!!! u mnie 1,5 miesiaca minelo, a do tej pory na wspomnienie, az serce kluje i ile raz ogladam zdjecia lub plyte smieje sie do lez i nacieszyc sie nie moge
Do nazwiska sie jeszcze nie przyzwyczailam, dopiero nowy dowod odbiore i zaczne zmieniac wszedzie to bede miala okazje, bo w pracy przedstawiam sie po staremu
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. A kto u Was płacił za wstęp? Ja planuje zapłacić za wstęp i zamówić drinki lub wódkę na początek. Jak było u Was?
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:15   #3190
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

u mnie za wstep placily sobie same dziewczynki, bo ja niestety sie spoznilam, ale mysle, ze wystarczy, ze jedzenie i wodke ja kupilam Ale to jest wolna wola kazdego
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:21   #3191
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

W piątek dziewczyny do Zamkowej wchodzą za free Z tego co wiem to Zamkowa za darmo organizuje wieczory panieńskie w czwartki(nie trzeba płacić za rezerwację loży). Jakbys miała ok 12-15 osób to polecam antresolę nad parkietem My piłysmy piwo-tak zadecydowała większość-wypiłyśmy tylko jedną flaszeczę na toast i dalej piwko.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-07-26 o 19:25
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 19:25   #3192
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. A kto u Was płacił za wstęp? Ja planuje zapłacić za wstęp i zamówić drinki lub wódkę na początek. Jak było u Was?
U mnie za wszystko płaciły dziewczyny. Za gadżety,wstęp i wszystko to,co zamówione w UV.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:31   #3193
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

sjoanna gratulacje! wszystkiego dobrego
17072010 super wyglądaliście, miło zobaczyć znajome buzie też planowaliśmy sobie robić sesję w Tokarni. Powiedz proszę ile trzeba im zapłacić i czy można robić fotki wszędzie? Tzn w tym dworku, domkach, kościółku itd
Ja właśnie siedzę i produkuje zawieszki na wódkę do kompletu do zaproszeń. wstawiam fotki, a i jeszcze moje "nierozchadzalne" buty kiedyś obiecałam. Zdjęcia niestety nie oddają kolorów. Buty ecru a zawieszki i zaproszenia złoto-ecru perłowe
Mój wieczór 7.08 we Wrocławiu. Wszystko moja siostra zaplanowała, nie mam pojęcia co się bedzie działo a ona jest szalona

Edytowane przez marciadela
Czas edycji: 2010-07-26 o 19:33
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:55   #3194
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Marciadela śliczne zaproszenia i zawieszki w jakim programie robisz zaproszenia i jaka to jest czcionka? Ja chciałam wypisać winietki czcionką ALS Script ale nie ma polskich znaków.
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:55   #3195
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Widzę dziewczyny, że wszystkie robicie wieczory panieńskie w UV. Ja tam nie chcę i zastanawiam się gdzie jeszcze można zrobić. Ja myślę o Luwrze lub Quantum. Jak to jest z wieczorem panieńskim, czy Wy za coś płaciłyście czy wszystko organizują koleżanki?
W moim przypadku wszystko organizowały mi moje kochane dziewczyny za co im bardzo dziękuję, ja za nic nie płaciłam
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:56   #3196
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Wlasnie dostalam sms z domu z najnowszymi wiadomosciami z frontu platnosci i dowiedzialam sie ze Bracia Janusz zamykaja interes w Kielcach i przenosza sie do Warszawy!

A ja liczylam jeszcze na pare pysznych tortow z roznych okazji

Nie wiem nic wiecej bo w sms trudno opisac wszystko.
Czy ktos cos slyszal?

A o butkach- nic a nic nie uwieraly, wspaniale sie spisaly! Ale od dnia zakupu (prawie) staly sobie w prawidlach a w ostatnich dniach przed przechadzalam sie po domu w grubych zimowych skarpetach (suchych) i w butkach.

Jak czytam relacje z panienskiego to wam zazdroszcze- ja nie mialam
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:57   #3197
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
sjoanna gratulacje! wszystkiego dobrego
17072010 super wyglądaliście, miło zobaczyć znajome buzie też planowaliśmy sobie robić sesję w Tokarni. Powiedz proszę ile trzeba im zapłacić i czy można robić fotki wszędzie? Tzn w tym dworku, domkach, kościółku itd
my nie dopłacaliśmy nic, ponieważ dość późno zajechaliśmy i nie było dużo czasu na zdjęcia... ale z tego co patrzyłam na cennik to jest chyba jakaś dopłata za zdjęcia w środku- ale nie martw się nie była duża,jakieś 10 albo 20 zł...
co do panieńskiego... najpierw spotkałam się u mnie na grillu z najbliższymi dziewuszkami, po czym około godz 10 skończył się panieński bo faceci stwierdzili że tez muszą z nami być... po tym wieczorze nauczyłam się jednego: nigdy więcej wina z wkładką bo to się źle kończy
__________________
...Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe...



Edytowane przez 17072010
Czas edycji: 2010-07-26 o 20:00
17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:03   #3198
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny czy znacie może namiary na stronę internetową kościoła na Karczówce? Bo ich oficjalna strona nie istnieje i ta www.karczowka.pl (co kiedyś była) też jest na niej coś innegoJak weszłam na tą stronę to....zresztą same zobaczcie
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:08   #3199
Meeggy
Raczkowanie
 
Avatar Meeggy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 253
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy znacie może namiary na stronę internetową kościoła na Karczówce? Bo ich oficjalna strona nie istnieje i ta www.karczowka.pl (co kiedyś była) też jest na niej coś innegoJak weszłam na tą stronę to....zresztą same zobaczcie
http://karczowka.com/ proszę bardzo
__________________
Meeggy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 20:10   #3200
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Meeggy dziękuję bardzo
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:10   #3201
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez 17072010 Pokaż wiadomość
my nie dopłacaliśmy nic, ponieważ dość późno zajechaliśmy i nie było dużo czasu na zdjęcia... ale z tego co patrzyłam na cennik to jest chyba jakaś dopłata za zdjęcia w środku- ale nie martw się nie była duża,jakieś 10 albo 20 zł...
no to Cię zadziwię na stronie tokarni jest napisane tak

"c) opłata za serwis fotograficzny/wideo sesji ślubnych, obowiązuje bilet wstępu oraz:
- fotografowanie/kamerowanie wnętrza dworu z Suchedniowa - 100zł/1h
- fotografowanie/kamerowanie wnętrza kościoła z Rogowa - 100zł/1h
- każdy inny obiekt - 50zł/1h"

Meana ja robiłam wszystko w zwykłym wordzie. Ten napis zaproszenie jest robiony właśnie scriptina a reszta monotype corsiva
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:12   #3202
agunia2417
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 110
GG do agunia2417
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy znacie może namiary na stronę internetową kościoła na Karczówce? Bo ich oficjalna strona nie istnieje i ta www.karczowka.pl (co kiedyś była) też jest na niej coś innegoJak weszłam na tą stronę to....zresztą same zobaczcie
Ta strona już od dawna nie istnieje Ja jak w kwietniu szłam na kurs to też tam zajrzałam i dupa mam numer jeśli potrzebujesz, bo niewiem czy stronę mają 41 345 05 38

marciadela śliczne te Twoje zaproszenia i zawieszki
__________________


...Zawsze chciałam cię zrozumieć
Gdy w twych oczach były łzy
Ale kochać trzeba umieć
Bez miłości trudno żyć
...
agunia2417 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:15   #3203
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

agunia dziekuję
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:33   #3204
Lidia06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny a gdzie w Ck lub okolicy można zrobić fajny plener?
Lidia06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:36   #3205
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
no to Cię zadziwię na stronie tokarni jest napisane tak

"c) opłata za serwis fotograficzny/wideo sesji ślubnych, obowiązuje bilet wstępu oraz:
- fotografowanie/kamerowanie wnętrza dworu z Suchedniowa - 100zł/1h
- fotografowanie/kamerowanie wnętrza kościoła z Rogowa - 100zł/1h
- każdy inny obiekt - 50zł/1h"

Meana ja robiłam wszystko w zwykłym wordzie. Ten napis zaproszenie jest robiony właśnie scriptina a reszta monotype corsiva
Kurcze, to Ci powiem że tu mnie zaskoczyłaś... aż Tż zapytam... może to była ta różnica że my tylko na zewnątrz zdjęcia robiliśmy.... hmmmm.....
__________________
...Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe...


17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:39   #3206
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Lidia06 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie w Ck lub okolicy można zrobić fajny plener?
ja mialam w ogrodzie na rozstajach i nad zalewem w cedzynie i polecam Wstawialam kilka fot kilkanascie stron wczesniej, jesli nie prosze linka :
http://picasaweb.google.pl/klonica.mariusz/PlenerEwelinyIArtura#
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:46   #3207
agunia2417
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 110
GG do agunia2417
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
agunia dziekuję
Polecam się na przyszłość

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
ja mialam w ogrodzie na rozstajach i nad zalewem w cedzynie i polecam Wstawialam kilka fot kilkanascie stron wczesniej, jesli nie prosze linka :
http://picasaweb.google.pl/klonica.mariusz/PlenerEwelinyIArtura#
Ciekawy miałaś ten plener ja chciałabym coś podobnego, jednak w październiku do wody nie wejdę
w dodatku w sukience
__________________


...Zawsze chciałam cię zrozumieć
Gdy w twych oczach były łzy
Ale kochać trzeba umieć
Bez miłości trudno żyć
...
agunia2417 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:50   #3208
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

sjoanna nie słyszałam o tym,że Bracia Janusz sie do Warszawy przenoszą... Może tylko filie otwierają,tutaj interes im dobrze idzie...Dziwne,że zamykają.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:54   #3209
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez agunia2417 Pokaż wiadomość
Polecam się na przyszłość



Ciekawy miałaś ten plener ja chciałabym coś podobnego, jednak w październiku do wody nie wejdę
w dodatku w sukience
mysmy mielis wejsc po kolona a to ze moj maz nas obrocil trzy razy i sie potknal i wode wpadlismy to inna rzecz polecam, ale ogrod jest piekny, tez myslelismy Checiny, tokarnie, kadzielnie ale czasu braklo
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 21:09   #3210
justynao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 125
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

17072010 - czekam z niecierpliwościa na relacje odnosnie fotografa bo mam tego samego
ech mam nadziejej ze moj TZ sie wyluzuje na tych zdjeciach slubnych i jakos fajnie wyjda i mam nadzieje ze ten video KRYSTIAN to nie jakis dretwy facet....... my tez w Mlodzawach bedziem,y miec ale po slubie
__________________
„...Nic się nie dzieje przedwcześnie, i nic się nie dzieje za późno, i wszystko się dzieje w swoim czasie wszystko... Wszystkie uczucia, spotkania, odejścia, powroty, czyny i zamiary. Zawsze właściwą godzinę biją zegary.”
________07.08.2010_______
justynao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.