Dobra Kosmetyczka w Warszawie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 16:46   #31
Mallinkowa
Raczkowanie
 
Avatar Mallinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Na racławickiej?a w którym miejscu dokładnie, czasami tą ulicą przejeżdżam i jakoś nie zarejestrowałam Instytutu...zapisałam się na pierwszą wizytę w tym na Puławskiej, zobaczymy jak będzie!
Mallinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 09:00   #32
84eve
Raczkowanie
 
Avatar 84eve
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

To jest przy Racławickiej przed Żwirkami jak się jedzie z Ochoty na Mokotów po prawej stronie.
84eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 09:28   #33
siennaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Hej,
ja chodzę na wosk do siluetty na żoliborzu do pani Pauliny, jest świetną kosmetyczką www.siluetta.pl
siennaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:27   #34
Mallinkowa
Raczkowanie
 
Avatar Mallinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Tam mi trochę nie po drodze...ale już wiem w którym miejscu jest przy Puławskiej!zapisałam się na poniedziałek, akurat wczoraj tamtędy przejeżdżałam
Mallinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 15:45   #35
galiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

ja byłam na ostrobramskiej w warszawie. nie jest to centru i pewnie dlatego terminy są luźniejsze
galiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:43   #36
Mallinkowa
Raczkowanie
 
Avatar Mallinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Ok, odwiedziłam w końcu Salon Eris. I mogę zdać Wam relacje co i jak to wyglądało:

Byłam w Salonie przy Puławskiej, umówiłam się na godzinę 15.00. Mile mnie zaskoczyła sympatyczna obsługa. Zabieg który był wykonywany to C-Mint Slim, czyli chłodzący zabieg antycelulitowy (tak wogóle to byłam już 3 razy:P). Specjalnym rodzajem masażu nakładany jest taki fajny balsam (przyjemnie chłodzi) na brzuch, uda i pośladki. Całość trwa ok 1,5h.

Szczerze powiem, że po pierwszym zabiegu widziałam już efekty, wiadomo że celulit całkowicie nie zniknął, ale skóra stała się bardziej napięta. Mogę z czystym sumieniem polecić, szczególnie w takie upalne dni
Mallinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 22:53   #37
84eve
Raczkowanie
 
Avatar 84eve
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Czyżby pachniało miętą? Tak mi się jakoś skojarzyło z tą nazwą. Też bym się przeszła na zabieg antycelullitowy, ale trochę z finansami krucho stoję :P
84eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 09:15   #38
ania996
Raczkowanie
 
Avatar ania996
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
GG do ania996
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

ja poszukuje dobrej kosmetyczki na mokotowie ale zalezy mi glownnie na regulacji brwi. wiem ze mozna isc wszedzie ale jak osttanio bylam o jednej to poprosilam zeby moje brwi nie byly zbyt cienkie a jak skonczyla to nie bylo fajnie :/ dlatego naorwde poszukuje dobrej pani od brewek n amokotowie
ania996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 21:19   #39
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

czy moglybyscie polecic mi jakas fajna kosmetyczke ktora zajmuje sie zabiegami na twarz? najlepiej w srodmiesciu
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:49   #40
Ania_Wziatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Chciałam troche odświeżyć watek na forach o dobrych kosmetyczkach. Ja byłam właśnie w tym nowym salonie Diva Clinic na Ursynowie, bo tam gdzie mieszkam w Raszynie nie ma dobrych moim zdaniem kosmetyczek. W diva załapałam sie na promocje zabieg za 1 złotówke i było przepysznie, dali dobrą kawę, dostałam próbki kosmetyków a sam zabieg szybko i bardzo profesjonalnie. Mogę polecić ze spokojem. A może ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z Ursynowa? Chociaż ja już chyba zostanę w diva clinica, ale dobrze wiedzieć też o innych salonach.
Ania_Wziatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 10:43   #41
martysia83
Raczkowanie
 
Avatar martysia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 124
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Nie wiem czy forum jest dobrym miejscem na reklamowanie kosmetyczek. Są specjalne portale gdzie można znaleźć informacje tego typu np. http://www.gabinety-kosmetyczne.net i tam można sobie poszukać a nie forum zaśmiecać.
__________________
Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat !
martysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 14:00   #42
Maja S
Raczkowanie
 
Avatar Maja S
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Aniu_Wziatek podpisuje się pod tym co napisałaś i również polecam DivaClinic profesjonalne podejście, dobrze wykonane zabiegi i miła atmosfera. Pani, która się mną zajmowała od razu wzbudziła moja sympatie była rzeczowa, a przy tym bardzo sympatyczna, mogłam swobodnie zadawać pytania, poleciła mi kilka kosmetyków do mojego typu cery. Ja również skorzystałam z zabiegu za 1zł dlatego polecam serdecznie
Maja S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 12:00   #43
Ania_Wziatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Proszę o opinie użytkowniczek, a portale jak wiadomo są po to by się reklamować, mnie interesują prawdziwe opinie, ja lubię próbować i chociaż Divaclinic na razie jest dla mnie na topie, to chętnie spróbuję czegoś jeszcze

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Aha, czy ktoś wie jaki krem do depilacji jest dobry, a może jak polecają w salonie zrobić depilację laserową?
Ania_Wziatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:58   #44
asiksa88
Przyczajenie
 
Avatar asiksa88
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 20
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ania996 Pokaż wiadomość
ja poszukuje dobrej kosmetyczki na mokotowie ale zalezy mi glownnie na regulacji brwi. wiem ze mozna isc wszedzie ale jak osttanio bylam o jednej to poprosilam zeby moje brwi nie byly zbyt cienkie a jak skonczyla to nie bylo fajnie :/ dlatego naorwde poszukuje dobrej pani od brewek n amokotowie

Mam podobny problem. Poszukuję sprawdzonej kosmetyczki do regulacji brwi. Najlepiej z Mokotowa.
asiksa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 11:59   #45
diella
Raczkowanie
 
Avatar diella
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 128
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Cytat:
Napisane przez asiksa88 Pokaż wiadomość
Mam podobny problem. Poszukuję sprawdzonej kosmetyczki do regulacji brwi. Najlepiej z Mokotowa.
I ja się dopisuje! Interesują mnie okolice Centrum, Mokotów, Muranów albo gdziekolwiek przy metrze i głównie chodzi mi o ładną regulację brwi z henną w rozsądnej cenie. Mam swoje ulubione kosmetyczki w Lublinie, które są mistrzyniami w swoim fachu, niestety póki co żaden warszawski salon nie dorasta im do pięt
diella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 13:36   #46
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Ja byłam na rewelacyjnym masażu w Accademia Ten u Pani Natalii. Polecam jeśli ktoś chcę więcej szczegółów zapraszam na PW

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 08:58
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 20:45   #47
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Cytat:
Napisane przez asiksa88 Pokaż wiadomość
Mam podobny problem. Poszukuję sprawdzonej kosmetyczki do regulacji brwi. Najlepiej z Mokotowa.
Polecam Salon Finesse (www.salonfinesse.pl) - przy Galerii Mokotów. Tam wytłumaczona mi co robić żeby moje brwi wyglądały dobrze
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 11:06   #48
riri88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

ja lubię promocje ;-) i tak skusił mnie salon Pani Ani ( www.annakidawka.pl/promocje.php ) praktycznie w centrum. Promocja była fajna na zabieg z kawasem hialuronowym, efekt widziałam zaraz po i tak już tu zostałam ;-) bardzo polecam to miejsce. Aaa i mają fajne konkursy na FB
riri88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 11:04   #49
lucky215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Odpowiadam na stary watek Przy okazji wizyty na makijażu permanentnym skorzystałam z zabiegu kosmetycznego. Mają tam dermokosmetyki i zabiegi które naprawdę odmładzają.Chodzę na zabiegi z 20% witaminą c i efekty rewelacja.Fajny klimat i dobra kosmetyczka.Salon extragawanza na Żoliborzu.
lucky215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 12:42   #50
karonnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Cytat:
Napisane przez riri88 Pokaż wiadomość
ja lubię promocje ;-) i tak skusił mnie salon Pani Ani ( www.annakidawka.pl/promocje.php ) praktycznie w centrum. Promocja była fajna na zabieg z kawasem hialuronowym, efekt widziałam zaraz po i tak już tu zostałam ;-) bardzo polecam to miejsce. Aaa i mają fajne konkursy na FB
Też polecam Panią Anię tylko chyba nazwa salonu się zmieniła z tego co zauważyłam na Urodowo tak czy siak warto się wybrać jeśli szukacie dobrej kosmetyczki.
karonnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 00:10   #51
eklers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 31
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Polecacie jakiś salon z depilacją cukrową? Najlepiej kabaty/okolice?
eklers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:00   #52
marszaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Byłam u różnych kosmetyczek i wiem na co zwracać uwagę,polecam salon http://www.urodowo.pl bo było fachowo i konkretnie, dobrano mi odpowiedni zabieg do tego jakie były moje oczekiwania a dodatkowo dowiedziałam się jak pielęgnować moją cerę. Pewnie tam wrócę przy najbliższej okazji.
marszaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 13:39   #53
wrobela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warsawa
Wiadomości: 13
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Cześć dziewczyny. chciałabym przed wiosną odświeżyć swoją buzię. Nigdy nie robiłam sobie żadnego peelingu w salonie, ale postanowiłam w tym roku "zaszaleć". Czy macie jakieś sprawdzone salony? Najchętniej w okolicach Bielan, Bemowa i Woli, ale jeśli salon jest super to jestem skłonna pojechać dalej
wrobela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 08:49   #54
Mola_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

aniadabrowska masz 3 posty i w kazdym jednym chwalisz ten sam salon kosmetyczny... eh, ciekawe.

Od siebie dodam, że większość salonów oferuje te same usługi w bardzo odmiennych cenach jak się przekonałam nie raz. Płacimy głównie za lokalizację, wystrój, SUVa szefa i karaiby szefowej, dlatego ja chodzę do swojej małej lokalnej kosmetyczki, która może nie ma przepychu ale dba i skacze koło mnie jak koło królowej, a i taniej jest
__________________
Weselna Bywalczyni - byłam tu i tam.
Mola_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 06:07   #55
wrobela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warsawa
Wiadomości: 13
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

ja się chyba w koncu zdecyduje pójść do salonu eris albo dermiki - to renomowane firmy i mam pewność że będzie ok. Wiem że więcej zapłacę, ale skoro nie znam innej poleconej w Warszawie to lepiej tak niż trafić w złe ręce....
wrobela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 15:35   #56
HappyKas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

cześć Dziewczyny to mój pierwszy post więc witam Was serdecznie
przypadkiem trafiłam na ten wątek a szczęśliwie mam taką Kosmetyczkę godną uwagi na Koszykowej 30, salon nazywa się urok natury i jest w nim na prawdę fajna obsługa (www.uroknatury.pl tel. 883-583-616 ). Pani, która robiła (i robić będzie) jest mega sympatyczna dokładna i widać że kocha to co lubi.
HappyKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 08:38   #57
anielapawlowska
Przyczajenie
 
Avatar anielapawlowska
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Mogę polecić Fabrykę Urody na ul. Świętokrzyskiej, Panie świetnie poradziły sobie z moimi niesfornymi brwiami byłam też na kilku zabiegach mikrodermabrazji i złuszczania kwasami, z efektów jestem zadowolona.
anielapawlowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:24   #58
paaati88
Raczkowanie
 
Avatar paaati88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 360
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Cytat:
Napisane przez anielapawlowska Pokaż wiadomość
Mogę polecić Fabrykę Urody na ul. Świętokrzyskiej, Panie świetnie poradziły sobie z moimi niesfornymi brwiami byłam też na kilku zabiegach mikrodermabrazji i złuszczania kwasami, z efektów jestem zadowolona.
jak tak ładnie Ci zrobili to wstaw proszę zdjecie brwi
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Uwierz w siebie <3
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną.
paaati88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 14:05   #59
krolewnafijonka
Raczkowanie
 
Avatar krolewnafijonka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 36
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

dziewczyny pomóżcie! za dwa miesiące mam wesele w Warszawie i chciałabym się tam umalować, będę jechać z daleka. szukam dobrej kosmetyczki gdzieś w okolicy aleji Komisji Edukacji Narodowej i Migdałowej. któraś coś podpowie? z góry dzięki
krolewnafijonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 22:06   #60
Lvca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobra Kosmetyczka w Warszawie

Cytat:
Napisane przez krolewnafijonka Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie! za dwa miesiące mam wesele w Warszawie i chciałabym się tam umalować, będę jechać z daleka. szukam dobrej kosmetyczki gdzieś w okolicy aleji Komisji Edukacji Narodowej i Migdałowej. któraś coś podpowie? z góry dzięki
Polecam Ci Studio Ikona na Urysowie, dokładniej na Migdałowej. Super Salon na pewno Cię ładnie umalują fryzjer tez jest w razie potrzeby sprawdzone miejsce, chodzę tam już od dłuższego czasu i zawsze jestem bardzo zadowolona Mam nadzieję, że pomogłam oraz udanej imprezy jakbyś miała jakieś pytania to pisz śmiało Pozdrawiam
Lvca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-28 21:40:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.