Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-06, 11:40   #331
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
problem z dobraniem koloru

Czesc Mam pewien problem i mam nadzieję, że mi pomożecie. W październiku chcę pomalowac swój pokój w akademiku i mam problem z dobraniem koloru. Bardzo lubię nasycone barwy i zdecydowałam się na bordowy (w kącie, że tak powiem sypialnym ) i żółty (reszta ścian). Nie wiem jaki kolor wybrać na sufit i szafki + półki - tylko nie biały!!!!!!!! Zaznaczam, że jest to mały, raczej ciemny pokój. Szafki, które mogę pomalować są właściwie tylko drzwiczkami (szafy są wnęką w ścianie i na tym wiszą stare drzwiczki, obecnie czarne). Do tego mam jeszcze 2 regały - 1 szary z czarnymi kantami, a drugi jasne drewno. Ich niestety nie mogę pomalować. Do tego mam jeszcze 3 stoliki oklejone okleina przypominająca drewno. Parapet również jest oklejony tą samą okleiną. Wykładzinę dopiero będę kupować.
Kurcze, ale się rozpisałam Ale chciałam żebyście miały mniej więcej obraz jak to wszystko wygląda.
Postaram się dołączyć zdjęcie tych szafek, ale nie wiem czy mi się uda.
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 16:57   #332
lesna-poziomka
Raczkowanie
 
Avatar lesna-poziomka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 40
Talking Kolory w pokoju

Otóż lada moment w moim pokoju bedzie remontŚciany beda w kolorze słonecznym(żólty lekki),łóżko niebieskie obicie z białym refleksami(juz zamówione zreszta).Tonacja pokoju żółto-niebieska.Będą to kolory ''główne''.Chciałabym wprowadzic w pokoju parę akcentów w innym kolorze jak np.świeczniki,wazon itp Co o tym myslicie?(oczyw iscie beda to tylko takie akcenty,jesli sie zdecyduje).Jesli juz to jaki powinnien byc to kolorNo i czy to dobry pomysłAle mam pytan
Chciałabym zaznaczyc,że w pokoju beda panele,a nie dywan(nie bedzie wtedy efekty''przedobrzenia''żó łtym i niebieskim )Koło łóżka bedzie tylko puchata skórka w kolorze białym(na łóżku jak juz wspomniałam sa biale refleksy,wiec nawet bedzie pasowac)
Czekam na pomoc.Za wszystkie odpowiedzi z góry serdecznie dziękuje

lesna-poziomka
__________________
''Przeżyj to sam...nie zamieniaj serca w twardy głaz,póki jeszcze serce masz....''
lesna-poziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 18:15   #333
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kolory w pokoju

Wydaje mi się, że nie ma potrzeby wprowadzania trzeciego koloru-może on sprawić wrazenie "przedobrzenia".
Dodatki dałabym w tych dwóch kolorach, z dominacją niebieskiego raczej
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:55   #334
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: problem z dobraniem koloru

Kochane Dziewczyny!!! Czy naprawdę żadna z Was nie chce mi pomóc? Jest to dla mnie bardzo ważne, bo od października zamieszkam w tym pokoju z moim narzeczonym. Chciałabym żeby było ślicznie....
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:58   #335
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Kolory w pokoju

U mnie w domu jest jeden pokój w takiej kolorystyce. Tyle, że żółty nie jest słoneczny tylko taki jaśniutki - niby złoty. Dodatki są w kolorze ścian i białe, dużo zielonych kwiatków i pojedyncze elementy czerwone.
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 11:00   #336
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: Kolory w pokoju

ja mam żółtą tapetę przeciętą w połowie długości i na samej górze niebieskim dekorem. do tego żółto-niebieska lampa, niebieskie rolety i materace na łóżkach [dzielę pokój z siostrą] i to chyba na tyle jak chodzi o główne kolory - pomijając drobne dodatki. meble są jasno szare z dodatkami czerni.
reszty dodatków raczej nie dobieram kolorystycznie i też to jakoś wygląda.
ale jak już coś polecam odcienie od żółci do delikatnej czerwieni (;
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 11:06   #337
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: problem z dobraniem koloru

do małego i ciemnago pokoju mocne barwy i bordo, który jest dość ciemnym kolorem? zastanów się czy nie będzie Cię to przytłaczało. jeśłi nie chcesz białego sufitu możesz pomalować go na na jasny żółty.
jeśli lubisz mocne kolory, może zdecydujesz się na jedną tylko ścianę [krótszą] w mocniejszym kolorze, a resztę zdecydowanie jaśniejszą dla optyczego powiększenia i rozjaśnienia pokoju. może zamiast oklein pomalujesz czymś te mebelki [po zdarciu okleiny], ewentualnie możesz kupić jakieś obrusy (;
co do frontów nie mam żadnych pomysłow, ale może to dlatego, że one to mi tam akurat nieźle pasują (:
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 11:59   #338
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Kolory w pokoju

Cytat:
Napisane przez primavera
Wydaje mi się, że nie ma potrzeby wprowadzania trzeciego koloru-może on sprawić wrazenie "przedobrzenia".
Dodatki dałabym w tych dwóch kolorach, z dominacją niebieskiego raczej
Też tak uważam.

We wnętrzach "katalogowych" wprowadzają nawet 5 mocnych kolorów bo wszystko dobrane jest do stylizacji i wszystko ładnie do siebie pasuje ("dziwnym trafem" okładki książek pasują do narzuty, kwiaty cięte w wazonie do ściany a pilot do telewizora ma ten sam odcień co szafka ). W życiu, gdzie oprócz rzeczy "w ustalonym kolorze", mamy jeszcze wiele innych barw (nie przemalujemy grzbietów książek, okładek płyt itp.) lepiej postawić na mniejszą ilość mocnych kolorów przewodnich.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 15:14   #339
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: problem z dobraniem koloru

Dziękuję bardzo za radę
Chyba źle wyraziłam się z rozplanowaniem tych kolorów. Faktycznie na bordowo chcę pomalować kącik sypialniany i stanowi on mała część pokoju. Postaram się zamieścic rysunek
Wczoraj wymyśliłam, że na tym bordowym namaluję drzewo (tym samym żółtym kolorem co reszta ścian). I chcę aby to drzewo było na 2 ścianach - bo bordowe ściany będą w kącie. A tam gdzie drzewo będzie zajmować mi żółte ściany to chcę namalować gałęzie tego drzewa na bordowo. Z pewnej strony internetowej ściągnełam szablony liści. Mam nadzieję, że napisałam to w dość zrzoumiały sposób
Malował już ktoś takie drzewo? Trochę boję się czy ta żółta farba pokryje mi tą bordową. Myślałam zeby pomalować to małym, cienkim pędzelkiem.
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 15:59   #340
lesna-poziomka
Raczkowanie
 
Avatar lesna-poziomka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 40
Dot.: Kolory w pokoju

Dzieki bardzo tez tak myslałam,że to nienajlepszy pomysł z tym trzecim kolorem,ale chciałam znac Wasze zdanie Jesli ktos jeszcze chce mi doradzic i sie wypowiedziec,zapraszam bardzo.Nie wiem czy dodatki dac w przewadze żóltego czy niebieskiego,jak myslicie?
__________________
''Przeżyj to sam...nie zamieniaj serca w twardy głaz,póki jeszcze serce masz....''
lesna-poziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 08:50   #341
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Kolory w pokoju

Ja dałabym więcej żółtych dodatków niż niebieskich, bo jest to cieplejszy kolor
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-09, 16:02   #342
birut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Jaki kolor sciany do czerwonej kanapy ze skóry

Witam
Mam pokoj z otwarta kuchnia ,w kuchni biale sciany meble koloru zielone jabluszko z jasnym drewnem,w pokoju jasny parkiet .
Chcialbym miec czerwona skore doradzcie jaki kolor sciany i ewentualnie jaki stol -kolor.
W pokoju jest jasna szafa komandor-zabudowa.
z gory dzieki
birut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 20:58   #343
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jaki kolor sciany do czerwonej kanapy ze skóry

Ja mam czerwona kanape w pokoju. Sciany mam pomalowane na cieply zolty kolor. Nad kanapa planuje powiesic obraz Tamary Lempickiej w czarnej grubiej ramie:
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 21:17   #344
fryderyka
Raczkowanie
 
Avatar fryderyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 59
Dot.: Jaki kolor sciany do czerwonej kanapy ze skóry

pomalowałabym ściany na żółto lub pomarańczowo a stolik...może z przeszklonym blatem?
fryderyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 14:10   #345
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Jaki kolor sciany do czerwonej kanapy ze skóry

Cytat:
Napisane przez birut
Witam
Mam pokoj z otwarta kuchnia ,w kuchni biale sciany meble koloru zielone jabluszko z jasnym drewnem,w pokoju jasny parkiet .
Chcialbym miec czerwona skore doradzcie jaki kolor sciany i ewentualnie jaki stol -kolor.
W pokoju jest jasna szafa komandor-zabudowa.
z gory dzieki
Może po prostu kremowe - albo nawet białe - ściany (czy chcesz zaszaleć?). Do tego jasny stół (beżowy, biały, sosnowy) albo wręcz odwrotnie - bardzo ciemny.

Ten pokój pełni funkcje pokoju dziennego (salonu)?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg red3.jpg (79,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beige-red.jpg (46,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikea1.jpg (53,0 KB, 59 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 14:42   #346
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: ściany obsadzone kolorami a jaki przedpokój?

Stawiałabym na jasny kolor, bo w przedpokoju i tak zazwyczaj jest ciemno (chyba, że masz okno). Jasne ściany będzie łatwiej rozświetlić nawet słabą żarówką. Może beż? Albo szary (jasny)?

Przykłady:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pb32.jpg (63,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 899422.jpg (45,9 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 899554.jpg (49,4 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (54,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 899124.jpg (57,4 KB, 90 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 19:54   #347
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: Kolory w pokoju

a pokój masz nasłoneczniony czy ciemny-północny ?
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 15:06   #348
lesna-poziomka
Raczkowanie
 
Avatar lesna-poziomka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 40
Dot.: Kolory w pokoju

Nasłoneczniony,wiec dam troche dodatków słonecznych,a troche dla kontrastu niebieskich (tak pomyślałam :p wiem mądra jestem )
__________________
''Przeżyj to sam...nie zamieniaj serca w twardy głaz,póki jeszcze serce masz....''
lesna-poziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 16:38   #349
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: ściany obsadzone kolorami a jaki przedpokój?

W tym wypadku (zieleń, czekolada, bordo, ecru i latte) korytarz widzę tak jak SARENKA: beż lub szary.
mumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 15:13   #350
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
farba dulux

Na poczatku od razu przepraszam,jesli zle zrobiłam umieszczajac ten temat akurat tutaj,ale nie wiedzialam gdzie Otóż mieszkam w małym mieście i u mnie na farby duluxa nawet nie bylo promocji - caly czas kosztuje ok 60zł. Moje pytanie jest skierowane do osób mieszkajacych w wiekszych miastach. NIe orientujecie sie czy u Was jest jeszcze promocja na te farby (30kilka zł)? W połowie września wybieram sie do Szczecina i ciekawi mnie czy kupie jeszcze na promocji.
Niby reklamy w tv jeszcze sa.
Pisałam do duluxa, ale niestety odpowiedzieli mi w nastepujacy sposób: W sklpeach z naszymi artykułami zostana udzielone Pan(i) niezbedne informacje.
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 08:24   #351
Minia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 150
Pomóżcie - jaki kolor ścian?

Właśnie zaczynamy urządzać pokój dla naszego maleństwa. Mamy już wybrane meble w kolorze olchy ale pozostaje kwestia koloru ścian. Początkowo miała to być brzoskwinka ale mam problem z borderem w tym kolorze. Znalazłam natomiast fajny border z Puchatkiem ale nie wiem na jaki kolor pomalować ściany. Co myślicie o bananowym, takim jak tło, na którym jest osiołek? Tylko czy to nie będzie za mdło? No i czy będzie do tego pasować kanapa w kolorze jasnego beżu?

http://www.allegro.pl/item120772604_..._disney_a.html

Z góry dziękuję za pomoc.
Minia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 08:29   #352
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Pomóżcie - jaki kolor ścian?

A maleństwo to chłopiec, dziewczynka czy jeszcze niespodzianka??
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 09:52   #353
Minia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 150
Dot.: Pomóżcie - jaki kolor ścian?

W tej kwestii jestem jeszcze ostrożna. Lekarz twierdzi, że widział dziewczynkę ale ja cały czas czuję, że to będzie chłopiec więc wolałabym żeby ten pokoik był neutralny.

pzdr.
Minia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:18   #354
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Pomóżcie - jaki kolor ścian?

myslę, ze ten bananowy nie jest złym pomysłem. Do tych kolorków pasuje też fiolet ( moze być ciut jaśniejszy od tła na którym jest puchatek - mógłby być delikatnie wpadajacy w jakiś róż - ale bez przesady bo jak chłopczyk będzie to "zniewieściały" sie zrobi ) . Nie wiem dlaczego ale ja do kontrastu z tymi wszystkimi kolorami na pasku, pomalowałabym pokój na kolor....zielony Nie mam na myśli zieleni w dosłownym tego słowa znaczeniu ale myślę o jakiejś "ciepłej pistacji". nie wiem czy ja dobrze to tłumaczę Mógłby być też delikatny pomarańcz ( delikatny, ciepły odcień ale trochę inny niz brzoskwinia - cos a'la łosoś ).
ale popatrz na aukcję: ten paseczek jest na takim niebiesko-turkusowym tle. Tak Ci sie nie podoba???? moim zdaniem dość fajnie to wygląda....
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:26   #355
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: Pomóżcie - jaki kolor ścian?

Też uważam, że bordiurę należy umieścić na kontrastowym tle.
Mój chłopczyk ma ściany w pokoju w kolorze bardzo mocnej limonki (ciepły zielonożółty)
mumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 17:29   #356
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Pomóżcie - jaki kolor ścian?

Bananowy tak jak mówiły dziewczyny, można wuzupełnić fioleten, różem (dla dzieczynki, czerwienią, pomarańczem, zielenią (dla chłopca).
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 17:38   #357
blondyneczka2000
Raczkowanie
 
Avatar blondyneczka2000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 195
Dot.: Pomóżcie - jaki kolor ścian?

a czemu nie pastelowy niebieski i na tym gąbką chmurki bedzie miał jak w niebie taki mały aniołek
blondyneczka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 16:51   #358
chatam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2
Brakuje mi pomysłu na kolory ścian !!!

Proszę o pomoc w doborze kolorów na ściany w salonie i sypialni. W salonie bedzie jasna kanapa / zał. zdjęcie / i te zasłony oraz meble Szynaka . Co wg was by pasowało , kanapa narożna będzie stała dłuzszym bokiem na dłuższej ścianie . Salon ma jedna ścianę , która łączy się z korytarzem , jak tu zgrać kolory , a może dać jakiś jeden wspólny dla korytarza i pokoju , dodam ,że jestem gotowa na malowanie w kilku barwach , tylko żeby się nie gryzło z kanapą i meblami. Natomiast w sypialni / to te zdjęcie , gdzie ściana ma wnekę / komin/ chciałabym tą krótszą ścianę dać na jakiś bordo , tu będzie szczyt łóżka , łóżko w ciemnym kolorze brązu , prawdopodobnie vox . Czy to może być i co do tego bordo / lub czerwieni / dodać na pozostałe ściany?
chatam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 19:49   #359
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Brakuje mi pomysłu na kolory ścian !!!

Zcecydowanie do salony musi byc kolor ciemniejszy, gdyż byłoby zbyt mdło, na początku pomyślałam o ciemniej czerwieni, ale skoro planujesz ją mieć w sypialni nie wchodze w plany, może jakaś śliwka? Z tym, ze wtedy na kanapę musiałabyś dac jakaś kapę i pasujace poduszki. Mógłyby być również ściany oliwkowe (z jedna ciemniejsza). poza tym polecam przejżeć wcześniejsze wątki, było mnóstwo ciekawych propozycji kolorystycznych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1073681883_6448_3.jpg (17,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olive-room2.jpg (10,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL0311118u_1_l.jpg (29,3 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PLUM.jpg (7,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lavender%20room.jpg (11,0 KB, 53 załadowań)
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:51   #360
chatam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2
Dot.: Brakuje mi pomysłu na kolory ścian !!!

A czy w tym salonie mogłaby być krótsza ściana w kolorze czekolady a pozostałe takie jak na zdjęciu z meblami / jakieś takie żółto -waniliowe?/ czy dać 2 ściany w kolorze czekolady , tak jak będzie kanapa na 2 ścianach , a te z oknem i ta przechodząca w korytarz wanilia lub ecru. A co pasuje w sypialni do czerwonego i ciemnych mebli?
chatam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-29 17:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.