Inglot cz. II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-13, 20:15   #151
koperek1987
Raczkowanie
 
Avatar koperek1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Zagłębie :)
Wiadomości: 174
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Piękna kolekcja! Powiedz mi czy uzywałaś tych cieni do brwi jako cienie do powieki??
Bo fajne brązy, zawsze szukam jakiś nowych a te do brwi fajne bo matowe Próbowała któraś?
Tak, używałam cieni do brwi jako cieni do powiek i dla mnie nie ma żadnej różnicy pomiędzy jednymi a drugimi. Pigmentacja cieni do brwi jest świetnai, na bazie trzymały mi się długo, ale użyłam ich w ten sposób tylko raz, gdyż nie przepadam za matowym makijażem na swoich oczach. Jakoś tak dużo lepiej czuję się w perłowych i drobinkowych makijażach Ale jak będę miała wolny dzień to zrobię drugie podejście do makijażu oczu cieniami do brwi i bacznie poobserwuję jak będą się zachowywały na powiekach

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
koperek1987 piekna kolekcja! musze miec 428 jest pieeeekny i 446 i 413, moja lista must have z inglota powieksza sie w zastraszajacym tempie
Akurat te trzy cienie też są moimi ulubieńcami A co do listy must have to ja już przestałam ją tworzyć, bo co poszłam do salonu, żeby kupić jeden czy dwa cienie z listy to zostawiałam tam dużo większe kwoty niż planowałam Zresztą po lekturze wątków inglotowych na wizażu każdy cień zdawał się być moim must have Teraz już nie planuję zakupów tylko kupuję to co mi się akurat spodoba

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Piekności!
Dziękuję
__________________
"Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy, które mało nas obchodzą (...)!"
koperek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:43   #152
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Kupiłam pustą paletkę "piątkę" za dyszkę i Duraline za 20 zł.

Żałuję, że tak późno go kupiłam. Kreska cieniami wychodzi fantastyczna! Chyba się polubimy
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:50   #153
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Żałuję, że tak późno go kupiłam. Kreska cieniami wychodzi fantastyczna! Chyba się polubimy
Ooo... przydałoby mi się coś takiego
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:55   #154
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez koperek1987 Pokaż wiadomość
Tak, używałam cieni do brwi jako cieni do powiek i dla mnie nie ma żadnej różnicy pomiędzy jednymi a drugimi. Pigmentacja cieni do brwi jest świetnai, na bazie trzymały mi się długo, ale użyłam ich w ten sposób tylko raz, gdyż nie przepadam za matowym makijażem na swoich oczach. Jakoś tak dużo lepiej czuję się w perłowych i drobinkowych makijażach Ale jak będę miała wolny dzień to zrobię drugie podejście do makijażu oczu cieniami do brwi i bacznie poobserwuję jak będą się zachowywały na powiekach
Będę bardzo wdzięczna
Ja właśnie zdecydowanie wolę się w matach, a w Inglocie wcale nie ma tak oszałamiającej ilości neutralnych matów
Ale z drugiej strony po co mi tyle cieni
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:01   #155
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ooo... przydałoby mi się coś takiego
To samo sobie pomyślałam, a skoro byłam w Inglocie... Tylko ja muszę mieć skośny, płaski i SZTYWNY pędzelek, bo takim cieniutkim pędzelkiem do kresek jeszcze mi nie idzie
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:07   #156
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony po co mi tyle cieni
Hehe też czasami łapie mnie ta myśl Ale wolę nad tym się nie zastanawiać
Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
To samo sobie pomyślałam, a skoro byłam w Inglocie... Tylko ja muszę mieć skośny, płaski i SZTYWNY pędzelek, bo takim cieniutkim pędzelkiem do kresek jeszcze mi nie idzie
Ja raczej na co dzień używam eyelinera w kałamarzu, albo pędzlem Maestro 360/6 robię kreske cieniem Ale zastanawiam się nad zakupem właśnie skośnego pędzelka i eyelinera z Inglota w słoiczku. Ciekawe czym łatwiej zrobić kreskę z "jaskółką"-tym eyelinerem w kałamarzu czy pędzelkiem Chyba będę musiała się przekonać
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:14   #157
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Kupiłam pustą paletkę "piątkę" za dyszkę i Duraline za 20 zł.

Żałuję, że tak późno go kupiłam. Kreska cieniami wychodzi fantastyczna! Chyba się polubimy
zrob fotke plissss


szukam linera ale nie lubie pedzelkow z linerow, duraline to byloby cos, albo eyeliner w sliczku hm
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 22:14   #158
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
zrob fotke plissss
Bardzo proszę, Ewelko. Kreska może szału nie robi ale za to bardzo przyjemnie się ją maluje. Użyłam do niej cienia Inglot matt 40 (chłodny, stalowy brąz), pędzelka Lancrone i właśnie Duraline. Wyszła za pierwszym razem a wcześniej używałam linera Miss Sporty ( o tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ek.html&next=1) i czasem musiałam ją zmywać i poprawiać. No ale wprawy nie mam za wielkiej i może dlatego...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2042.jpg (15,7 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2036.jpg (31,7 KB, 173 załadowań)

Edytowane przez Aleetzya
Czas edycji: 2011-02-13 o 22:20
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 23:09   #159
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Bardzo proszę, Ewelko. Kreska może szału nie robi ale za to bardzo przyjemnie się ją maluje. Użyłam do niej cienia Inglot matt 40 (chłodny, stalowy brąz), pędzelka Lancrone i właśnie Duraline. Wyszła za pierwszym razem a wcześniej używałam linera Miss Sporty ( o tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ek.html&next=1) i czasem musiałam ją zmywać i poprawiać. No ale wprawy nie mam za wielkiej i może dlatego...
swietnie, strasznie mi sie podoba nie umiem podwijac kreseczki w gore i ludze sie, ze pedzelek bylby idealny dounoszenia kreski... poza tym linery daja zbyt "mokry" efekt. Tu wyszlo idealnie!

jak z trwaloscia? z opini wiem ze duraline nieźle trzyma cienie

co za przypadek, mam pedzle lancrone z allego!pokaz pedzelek, moze to ten sam a nigdy go nie uzylam
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 06:17   #160
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny co myślicie o wosku do brwi? Obecnie mam zestaw do brwi z Essence, ale kusi mnie wosk.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 08:12   #161
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Ktoś ma chyba nie po kolei w głowie
http://allegro.pl/inglot-nowa-paletk...460725630.html
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 08:30   #162
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
swietnie, strasznie mi sie podoba nie umiem podwijac kreseczki w gore i ludze sie, ze pedzelek bylby idealny dounoszenia kreski... poza tym linery daja zbyt "mokry" efekt. Tu wyszlo idealnie!

jak z trwaloscia? z opini wiem ze duraline nieźle trzyma cienie

co za przypadek, mam pedzle lancrone z allego!pokaz pedzelek, moze to ten sam a nigdy go nie uzylam
Dziękuję bardzo Jeśli chodzi o trwałość to powiem coś więcej jak go trochę poużywam. Spróbuję go też jako bazę pod cienie i wtedy ocenimy.
Jak wrócę z pracy to zrobię zdjęcie tego pędzelka Dla mnie jest niezastąpiony do kresek, Inglot i Sephora są trochę za miękkie.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 10:24   #163
koperek1987
Raczkowanie
 
Avatar koperek1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Zagłębie :)
Wiadomości: 174
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ktoś ma chyba nie po kolei w głowie
http://allegro.pl/inglot-nowa-paletk...460725630.html
o matko w dodatku cienie już macane bo sprzedająca zrobiła z nich swatche
__________________
"Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy, które mało nas obchodzą (...)!"
koperek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 10:28   #164
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez koperek1987 Pokaż wiadomość
o matko w dodatku cienie już macane bo sprzedająca zrobiła z nich swatche
Ale nie przeszkadza jej to sprzedawać zestaw po takiej cenie. Lepiej człowiek wyjdzie na tym jak się sam przejdzie do Inglota i kupi cienie jakie chce i wiadomo, że nowe i niemacane. Ludzie to mają fantazje
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:37   #165
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o wosku do brwi? Obecnie mam zestaw do brwi z Essence, ale kusi mnie wosk.
ja mialam go jak kupowalam gotowe paletki, bo sama z siebie bym nie kupila, mam czarne brwi i w moim odczuciu wosk jest fatalny, cos okropnego, probowalam nakladac roznymi sposobami. Byc moze fajnie spisze sie u osob z rzadkimi cienkimi brawiami. u mnie wyglada to komicznie Juz nie wspomne o tym że zostawia slad np. przytulajac sie do TZta a nakladalam bardzo malutko

do brwi uzywam starej szczoteczki od tuszu bo miejscami mam braki i wole cos bardziej "suchego"

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Jak wrócę z pracy to zrobię zdjęcie tego pędzelka Dla mnie jest niezastąpiony do kresek, Inglot i Sephora są trochę za miękkie.
on jest straaaasznie ostry i sztywny, moze to ten ja sie go boje uzywam ale dzisiaj sprobuje zrobic kreske cieniem moze sie uda cos

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ktoś ma chyba nie po kolei w głowie
http://allegro.pl/inglot-nowa-paletk...460725630.html
nie wierze

ale bezowy i brazowy cien fajny
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 12:53   #166
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o wosku do brwi? Obecnie mam zestaw do brwi z Essence, ale kusi mnie wosk.
Ja nie polecam- jest za rzadki i taki w sumie błyszczykowy. Mam mizerne brwi i zależało mi na tym aby włoski wytrwały zaczesane, jednak z Inglotem to nie działa. Lepsza jest byle jaka odżywka do rzęs bezbarwna- przynajmniej usztywnia i wytrzymują na miejscu cały dzień Muszę jeszcze spróbować patent z lakierem do włosów, bo właśnie mi się odżywka kończy

Piękne zbiorki macie
Ja tez jak jestem w salonie to wychodze zniesmaczona bo nie ma tego co chcę, a jak tu patrzę to wszystko bym chciała
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:11   #167
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez koperek1987 Pokaż wiadomość
To i ja może w końcu wkleję swoją kolekcję kosmetyków Inglot. Niektóre cienie mogą być jeszcze ze starej formuły, gdyż moja przygoda z Inglotem zaczęła się właśnie na przełomie wycofywania starej formuły i wprowadzania nowej Zdjęcia paletek robiłam zarówno z lampą jak i bez lampy, jednak najlepiej kolory cieni oddają swatche
Poza cieniami posiadam jeszcze puder sypki, dwa pudry brązujące, duraline i cztery błyszczyki. Zresztą wszystko widać na zdjęciach
ooo matko. Ile dobroci
Przez Ciebie mam kolejne cienie do kupienia


---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Kupiłam pustą paletkę "piątkę" za dyszkę i Duraline za 20 zł.

Żałuję, że tak późno go kupiłam. Kreska cieniami wychodzi fantastyczna! Chyba się polubimy
Zgadzam sie. Duraline jest boski

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Będę bardzo wdzięczna
Ja właśnie zdecydowanie wolę się w matach, a w Inglocie wcale nie ma tak oszałamiającej ilości neutralnych matów
Ale z drugiej strony po co mi tyle cieni
Oj, nie grzesz. To można mieć za dużo cieni?

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Bardzo proszę, Ewelko. Kreska może szału nie robi ale za to bardzo przyjemnie się ją maluje. Użyłam do niej cienia Inglot matt 40 (chłodny, stalowy brąz), pędzelka Lancrone i właśnie Duraline. Wyszła za pierwszym razem a wcześniej używałam linera Miss Sporty ( o tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ek.html&next=1) i czasem musiałam ją zmywać i poprawiać. No ale wprawy nie mam za wielkiej i może dlatego...
Super kreska i ładny cień


---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Mrochna Tajemnica Pokaż wiadomość
Ja proponuję serio edytować pierwszego posta i wypisać jakiś cennik bo na pewno się przyda

a to moja skromna kolekcja

ten czarny ostatni jest cudowny, ma czerwone drobinki i często służy mi do rysowania kreski
Ja mam taki jak ten ostatni, ale z niebieskim brokatem

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o wosku do brwi? Obecnie mam zestaw do brwi z Essence, ale kusi mnie wosk.
A ja jestem z niego zadowolona. Mam i wosk i zestaw Essence. U mnie ładnie przygładza brwi, nie brudzi i je rozświetla
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:12   #168
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, znajoma miała mi dziś kupić wkład 397 pearl i powiedziano jej że go wycofują...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:12   #169
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Jejku, piękne masz te cienie! Wszystkie mnie "ruszają" 393 tez mam, na początku byłam zawiedziona bo kolor okazał się prawie biały. A teraz służy mi jako idealny rozswietlacz pod łuk brwiowy i na kąciki

Eh co ja poradzę że większość cieni Inglota mi się podoba Tylko nie wiem jak to jest że w salonie sama ich nie wypatrzyłam
Ja mam tak samo
Tutaj tyle cieni, a w salonie ich nie widzę
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 19:17   #170
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Super kreska i ładny cień
Dziękuję Cień to akurat Kobo, którego miałam się pozbyć ale jakoś nawiązała się miedzy nami dziwna więź i już sobie bez niego nie wyobrażam paletki
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:34   #171
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Inglot cz. II

Dziękuję dziewczyny za opinie dotyczące wosku. Obejrze go przy okazji jak będę w okolicach Inglota
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:44   #172
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Dziękuję Cień to akurat Kobo, którego miałam się pozbyć ale jakoś nawiązała się miedzy nami dziwna więź i już sobie bez niego nie wyobrażam paletki
Co to za cień?
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo
Tutaj tyle cieni, a w salonie ich nie widzę
Byłam dzis w Inglocie, ale nie mogłam wypatrzyć tego cienia 501 A jak zobaczyłam że dzis obsługuje moja "ulubienica" to stwierdziłam że nie ma co-przyjdę innym razem
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:07   #173
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Co to za cień?

Byłam dzis w Inglocie, ale nie mogłam wypatrzyć tego cienia 501 A jak zobaczyłam że dzis obsługuje moja "ulubienica" to stwierdziłam że nie ma co-przyjdę innym razem
Skąd ja to znam. Pojawia sie "ulubienica" i nagle zakupy robia się stresujące. Ja dziś byłam w Manu i doznałam szoku. Tyle babek na raz nigdy nie widziałam, a do tego duuużo klientek i dwie, które ciągle robiły makijaże walentynkowe. Zawsze zastanawiałam sie czy makijaż w Inglocie jest płatny, ale głupio mi było pytać i w sumie nie wiem jak bym miała to zrobić.
Ale wracając do tematu, trafiłam dzisiaj na babkę, która zachowywała się jakby robiła mi łaskę, że coś sprzedaje.
Musze uzbierać kasę żeby pokupować Vertigo, bo zawsze wybieram tyle wkładów, ze nie mam kasy.
Są promocje na niektóre odcienie, chyba z 7 i na różne kształty 50%.
Zakochałam się w odcieniu 144 i wiem, ze na pewno go niedługo kupię
A dzis zakupiłam swój pierwszy pasek, odcień 441, i dwa kółka363 oraz 420.
O mój Boże!!!

420 jest idealny. Połączenie fioletu z szarym. Jutro swatche

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znajoma miała mi dziś kupić wkład 397 pearl i powiedziano jej że go wycofują...
Powaliło? Taki piękny cień. Cały czas zbieram pochwały, że super wyglądam.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:31   #174
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot cz. II

No kurcze nie wiem idę jutro do "mojego" inglota bo pani mi mi chciała go ostatnio zamówić i kurna chata ja głupia mówie nie,nie trzeba pojadę do drugiego z 3 inglotów a tu się okazuje że Pani twierdzi że go wycofali...

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

420 to także bardzo mój odcień lubię go chyba ze 142 AMC najbardziej
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:59   #175
plastic_face
Raczkowanie
 
Avatar plastic_face
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
A jak zobaczyłam że dzis obsługuje moja "ulubienica" to stwierdziłam że nie ma co-przyjdę innym razem
z ciekawości - w którym inglocie?
plastic_face jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:41   #176
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ale wracając do tematu, trafiłam dzisiaj na babkę, która zachowywała się jakby robiła mi łaskę, że coś sprzedaje.
To chyba trafilysmy na ta sama babke w manu... ;/ masakra.
Jak sie chcialam czegos dowiedziec bo pierwszy raz cienie kupowalam. To odpowiadala jakby chciala a nie mogla. I jakby pretensje miala ze jak ja o tym moge nie wiedziec! Nawet spokojnie nie moglam cieni sobie wybrac bo stala nademna i pomagala mi wybrac. Wiec nie moglam spokojnie popatrzec porozmyslac i cos wybrac. Troche cienie wybrałam pochopnie. Nie przemyslanie. Eh...
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:29   #177
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
To chyba trafilysmy na ta sama babke w manu... ;/ masakra.
Jak sie chcialam czegos dowiedziec bo pierwszy raz cienie kupowalam. To odpowiadala jakby chciala a nie mogla. I jakby pretensje miala ze jak ja o tym moge nie wiedziec! Nawet spokojnie nie moglam cieni sobie wybrac bo stala nademna i pomagala mi wybrac. Wiec nie moglam spokojnie popatrzec porozmyslac i cos wybrac. Troche cienie wybrałam pochopnie. Nie przemyslanie. Eh...
A o której byłaś. Bo jak ja byłam w manu i aptrzyłam na wkłady to jakaś babka w ciemnych włosach narzucała jakiejś biednej kobiecie/dziewczynie swoje zdanie, maziała się kolorami po rękach i nie dała klientce dojść do słowa. Może to byłaś ty.
Jak do nas później przyszła to jej podziękowałyśmy, za to miałam przejście przy kasie z taką w czerwonej bluzie.
Rzeczywiście nie miałaś ciekawie
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:44   #178
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Inglot cz. II

Wiesz co, ja byłam w niedziele w inglocie a nie wczoraj.. ale jak opisujesz ta sytuacji tej dziewczyny, to wlasnie ta sama babka i tak samo miałam !
Chyba wybiore sie do Galerii nastepnym razem.
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:59   #179
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez plastic_face Pokaż wiadomość
z ciekawości - w którym inglocie?
W Krakowie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:06   #180
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Inglot cz. II

stwierdziłam, nie kupuję! oszczędzam.

i zakupiłam. Pomadkę nr 25. w takim srebrnym opakowaniu, na focie wyszedł czarny :P z Q10!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STP67485.jpg (69,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg STP67486.jpg (87,3 KB, 52 załadowań)
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.