buzka jak zarowka!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-11, 09:44   #1
1990girl
Przyczajenie
 
Avatar 1990girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26

buzka jak zarowka!!!


mam cere mieszana i straszne klopoty ze swieceniem sie, najbardziej swieci mi sie nos, probowalam juz chyba wszystkiego: zele do mycia twarzy, pellingi, kremy matujace i rozne maseczki oczyszczajace, moze znacie jakis sposob na swiecacy sie nosek? jakies dobre kosmetyki, albo domowe sposoby? jesli tak to prosze napiszcie!! z gory dzieki
1990girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 10:58   #2
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: buzka jak zarowka!!!

hmmm echh to ciezkie do zlikwidowania.... ja bym polecila w gabinecie kosmetycznym zrobic pare zabiegow dezinkrustacji... ktiora wyciagnie sebum z twojej skory badz jeakieta masaz wyciagajacy sebum ze skory.... a co do codziennej pielegnacji ciezko to zlikwidowac.. moze emulsja matujaca iwostinu i chusteczki sciagajace sebum w ciagu dnia przesuszac nie mo za za bardzo bo bedzie ci sie luszczyc skora a tlusta bedzie i tak tzw cera tlusta odwodniona
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 13:21   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: buzka jak zarowka!!!

o przetłuszcaniu się skóry jest wiele watków. doraźnie możesz absorbetki, albo przyciskać chusteczkę higieniczną, też polecam ultradzwięki , z czynną substancją (dezinkrustacja).
oprócz tego zabiegi złuszczakące , dostosowane do typu skóry. retinaldehydy np diacneal , dobrze robi a cerę tłustą i trądzikową. jeśli Twoja skóra nie ma rozszerzonych naczyń krwoinośnych mozesz cos\dziennie stosować niewielkie ilosci kwasów Aha i BHA np effaklar k ...maseczek oczyszczających nie rób zbyt często gdyż cera tłusta moze się zmienić na odwodnioną i przesuszyć się. oczyszczanie (oczywiście nie za częste) w kosmetyczki polecam,na koniec kosmetyczka powinna zdezynfekować skórę za pomocą darsonwala , i dodatkowo jest to tak mikt\romasaż skóry, jeśli nie darsonwalizuje to zastosuje zapewne ozonoterapię (wapozon z funkcją ozonu). przy Twojej cerze z pomoca przyjdzie także galwanizacja, czy jontoforeza.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 17:54   #4
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: buzka jak zarowka!!!

Polecam krem biodermine firmy biocodex u mnie zdziałał to co nie udawało sie innym preparatom matującym.Jest jedyny który sprawia że nie zerkam za kazdym razem w lusterko sprawdzić czy juz się świece i czy makijaż juz mi spłynął z twarzy.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 18:50   #5
1990girl
Przyczajenie
 
Avatar 1990girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26
Dot.: buzka jak zarowka!!!

gdzie mozna kupic ten krem i w jakiej mniej wiecej jest on cenie?
1990girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 19:01   #6
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: buzka jak zarowka!!!

Poczytaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=131659
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:58   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: buzka jak zarowka!!!

1990 girl kremik biodermine możesz kupić w aptece, jest stosunkowo tani przy swojej skuteczności ok 20 zł ).kremik ma wyciag z drożdzy i kwas salicylowy .mozesz też kupić tabletki z cynkiem , selenem, jako wzmożemie efektów
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 13:55   #8
lacrima
Raczkowanie
 
Avatar lacrima
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: buzka jak zarowka!!!

Nie wiem, jak to mozliwe, ale NiGDZIE w Warszawie nie moge dostac kremu Biodermine. Aptekarki tylko krecą głowami i mówia, ze nigdy o nim nie słyszały, jak równiez o firmie Biocodex. Gdzie wam się udało go dostac?
lacrima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 14:25   #9
olcia159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Dot.: buzka jak zarowka!!!

ja polecam maseczke z avonu "głęboko oczyszczającą, drzewo herbaciane i grejpfrut" bardzo fajnie matuje mi skore a do tego ładnie pachnie
__________________
Ola
olcia159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 19:29   #10
1990girl
Przyczajenie
 
Avatar 1990girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26
Dot.: buzka jak zarowka!!!

Cytat:
Napisane przez olcia159
ja polecam maseczke z avonu "głęboko oczyszczającą, drzewo herbaciane i grejpfrut" bardzo fajnie matuje mi skore a do tego ładnie pachnie
mam zel-maseczke z avonu, tylko z tej seri dla nastolatek(clarskin) i szcerze mowiac moja buzia po niej jest cala czerwona, a wagry szcegolnie na nosie bardzo widoczne, do tego nie ma zadnego efektu matowania skory, byc moze ta jest inna kiedys jak bede przegladala katolog lukne sobie na nia
1990girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.