Inglot cz. II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 20:12   #181
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Inglot cz. II

ewwwa, która to ta Twoja ulubienica? Może ta sama co moja..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:18   #182
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ewwwa, która to ta Twoja ulubienica? Może ta sama co moja..
Hehe, taka z ciemnymi włosami do połowy szyi
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:23   #183
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Hehe, taka z ciemnymi włosami do połowy szyi
W Poznaniu niestety w niejednym Inglocie takie "ulubienice" mam
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:38   #184
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja byłam w niedziele w inglocie a nie wczoraj.. ale jak opisujesz ta sytuacji tej dziewczyny, to wlasnie ta sama babka i tak samo miałam !
Chyba wybiore sie do Galerii nastepnym razem.
Babka, przylepa
Ja tez wolę galerię, ale w galerce nie maja już pasków. Często w galerii trafiam na taka ruda babke, która często ze mną gada. Całkiem fajna i miła. Widać, ze może pomóc ale się nie naprasza.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:47   #185
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Hehe, taka z ciemnymi włosami do połowy szyi
Ma czarne włosy i grzywkę? jeśli tak to też ją kojarzę
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:50   #186
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ma czarne włosy i grzywkę? jeśli tak to też ją kojarzę
Tak
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:50   #187
Tynkusinho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja byłam w niedziele w inglocie a nie wczoraj.. ale jak opisujesz ta sytuacji tej dziewczyny, to wlasnie ta sama babka i tak samo miałam !
Chyba wybiore sie do Galerii nastepnym razem.
W Galerii dziewczyna z przyklejonymi metrowymi rzęsami patrzyła na mnie jak na niegodną przebywanie w sklepie :p natomiast w Tulipanie kobitka nie miała pojęcia o co chodzi jak powiedziałam "paletka" są jeszcze jakies Ingloty w tym miescie? :d
Tynkusinho jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 21:56   #188
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Tynkusinho Pokaż wiadomość
W Galerii dziewczyna z przyklejonymi metrowymi rzęsami patrzyła na mnie jak na niegodną przebywanie w sklepie :p natomiast w Tulipanie kobitka nie miała pojęcia o co chodzi jak powiedziałam "paletka" są jeszcze jakies Ingloty w tym miescie? :d
Ja naprawde nie wiem kto takich ludzi zatrudnia ;/ Az sie nie chce wchodzic do takiego sklepu...
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 22:34   #189
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Ja naprawde nie wiem kto takich ludzi zatrudnia ;/ Az sie nie chce wchodzic do takiego sklepu...
Niestety. A ja tak lubię Inglota

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Tynkusinho Pokaż wiadomość
W Galerii dziewczyna z przyklejonymi metrowymi rzęsami patrzyła na mnie jak na niegodną przebywanie w sklepie :p natomiast w Tulipanie kobitka nie miała pojęcia o co chodzi jak powiedziałam "paletka" są jeszcze jakies Ingloty w tym miescie? :d
A jakoś doszła do siebie po słowie paletka?? Są tam jakieś palety. Z tego co wiem, to w pasażu na Jana Pawła jest wyspa i przed Tesco na Pojezierskiej. U mnie na Rydzowej są ale tylko nieliczne produkty jak lakiery. Nio i manu, a dalej to nie wiem.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:00   #190
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Inglot cz. II

Łodzianki, podzielam Waszą opinię nt pań w Inglotach, w Galerii jest taka jedna blond która jeszcze w miarę zna się na rzeczy ,a w Manu kiedyś mnie obsłużyła bardzo miła laska,ale nie pamiętam jak wygląda. Natomiast to były dwa incydenty, na chyba sto kompletnej niekompetencji pań pracujących tam
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:47   #191
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Inglot cz. II

Problem tkwi w tym, że jak ktoś ma wiedzę to się ceni (a przynajmniej powinien), a pracodawca nie chce płacić więcej, jak może mniej, bo i za mniej znajdzie chętnych pracowników... tyle, że mniej kompetentnych. No i niestety tak to wygląda. Ja mam swoich pracowników i będę się starała utrzymać ich jak najdłużej, bo sporo wiedzą i ja i klienci są zadowoleni, a w takim Inglocie podejrzewam, że rotacja jest dosyć duża, więc... Chyba wypada się cieszyć, że jednak zdarzają się miłe i kompetentne "obsługiwaczki", ale pozostaje ten niesmak i tęsknota za ideałem...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 11:54   #192
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Łodzianki, podzielam Waszą opinię nt pań w Inglotach, w Galerii jest taka jedna blond która jeszcze w miarę zna się na rzeczy ,a w Manu kiedyś mnie obsłużyła bardzo miła laska,ale nie pamiętam jak wygląda. Natomiast to były dwa incydenty, na chyba sto kompletnej niekompetencji pań pracujących tam
Zróbmy bunt Powiem Wam, że ja już im po prostu grzecznie dziękuje, bo chyba sama czasem lepiej wybiorę niż kimś. Albo biorę ze sobą kumpelę. A teraz przez Was mam fazę na róż w kremie numer 84

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Problem tkwi w tym, że jak ktoś ma wiedzę to się ceni (a przynajmniej powinien), a pracodawca nie chce płacić więcej, jak może mniej, bo i za mniej znajdzie chętnych pracowników... tyle, że mniej kompetentnych. No i niestety tak to wygląda. Ja mam swoich pracowników i będę się starała utrzymać ich jak najdłużej, bo sporo wiedzą i ja i klienci są zadowoleni, a w takim Inglocie podejrzewam, że rotacja jest dosyć duża, więc... Chyba wypada się cieszyć, że jednak zdarzają się miłe i kompetentne "obsługiwaczki", ale pozostaje ten niesmak i tęsknota za ideałem...
Niestety. Ale to też chodzi po części o to że jak sie nie znają to niech na siłę nie wpychają produktów, albo narzucają swoje zdanie. To chyba najbardziej denerwuje.
Tylko denerwuje jeszcze to, że znam osoby o większej wiedzy (czasem sama mam takie wrażenie, skromnie mówiąc), które mogłyby tam pracować i chcą pracować. I chcą pracować, ale nie mogą, bo nie mają gdzie.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:16   #193
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Zróbmy bunt Powiem Wam, że ja już im po prostu grzecznie dziękuje, bo chyba sama czasem lepiej wybiorę niż kimś. Albo biorę ze sobą kumpelę. A teraz przez Was mam fazę na róż w kremie numer 84
Chyba przeze mnie



Dziewczyny wklejajcie swache tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=355862
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:43   #194
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Chyba przeze mnie



Dziewczyny wklejajcie swache tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=355862
Oj tak
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:53   #195
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot cz. II

No ja też mam takie odczucie, że zatrudniają różnych dziwnych ludzi bez kompetencji.
Sama składałam papiery do Inglota i nawet nie doczekałam się na telefon, a szkole się w tym kierunku i chętnie bym z radością i uśmiechem na twarzy pracowała w sklepie typu Inglot bo dla mnie to frajda niesamowita, ale nie zatrudnili jakaś sikse jedną z drugą niestety które kolorów nie rozróżniają i bądź człowieku mądry.
Ja może wyglądam jakoś groźnie czy co bo mnie panie raczej nie usiłują swojego zdania narzucać, poza tym ja się im nie daję zaszczekać.Idąc do sklepu wiem czego chcę, jakie kolory mi pasują a jakie zdecydowanie nie no i nie daje sobie wciskać kitów po prostu.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:54   #196
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Niestety. A ja tak lubię Inglota

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------


A jakoś doszła do siebie po słowie paletka?? Są tam jakieś palety. Z tego co wiem, to w pasażu na Jana Pawła jest wyspa i przed Tesco na Pojezierskiej. U mnie na Rydzowej są ale tylko nieliczne produkty jak lakiery. Nio i manu, a dalej to nie wiem.
Jest jeszcze wyspa w Porcie Łódź.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:56   #197
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Inglot cz. II

Kochane potrzebuję dobrej bazy pod cienie
Miałam Joko, i była jakaś taka tępa
miałam też bazę mineralna z E.L.F cienie mi się rolują na niej
Pomyślałam o Inglotowej Duraline, tylko czy ją mogę nakładać na całą powiekę? Dobrze się na niej cieniuje?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 16:16   #198
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Niestety. Ale to też chodzi po części o to że jak sie nie znają to niech na siłę nie wpychają produktów, albo narzucają swoje zdanie. To chyba najbardziej denerwuje.
Tylko denerwuje jeszcze to, że znam osoby o większej wiedzy (czasem sama mam takie wrażenie, skromnie mówiąc), które mogłyby tam pracować i chcą pracować. I chcą pracować, ale nie mogą, bo nie mają gdzie.
To, że wpychają... no a jak mają nie wpychać? W końcu muszą wyrobić jakąś tam normę, czy pułap... Nie chodzi o to, że chcę bronić jakoś szczególnie te dziewczyny, bo sama bym chciała być obsługiwana przez miły i KOMPETENTNY personel. Chodzi mi tylko o to, że powiedzmy 70% "winy" ponoszą pracodawcy a nie te konsultatnki. To i tak nic nie zmienia, ale skoro sobie o tym rozmawiamy to chciałam to dodać
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:17   #199
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
To, że wpychają... no a jak mają nie wpychać? W końcu muszą wyrobić jakąś tam normę, czy pułap... Nie chodzi o to, że chcę bronić jakoś szczególnie te dziewczyny, bo sama bym chciała być obsługiwana przez miły i KOMPETENTNY personel. Chodzi mi tylko o to, że powiedzmy 70% "winy" ponoszą pracodawcy a nie te konsultatnki. To i tak nic nie zmienia, ale skoro sobie o tym rozmawiamy to chciałam to dodać
Rozumiem Wiem, ze to wina pracodawców.
Pamiętam, że spotkałam się z jedną sytuacja, że jedna pani podchodziła do mnie z 6 razy, tak średnio raz na 3 minuty i to mnie strasznie denerwowało, bo rozumiem że spyta czyt może pomóc, ale później miałam wrażenie, że tratuje mnie jak idiotkę, która nie wie co mówi. Skoro mówię : nie, dziękuję, poradzę sobie. Na razie chciałam się rozejrzeć, ale jak będę miała wątpliwości to się zapytam. Dziękuję.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 17:21   #200
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot cz. II

Greatdee wybacz ale nachalne wpychanie się ze swoją opinią i doradzanie oraz dopytywanie na siłę które mnie notabene mało obchodzi jest żenujące i dzięki temu pani nie wyrobi normy a skutecznie mnie odstraszy.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:28   #201
martamw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 165
Dot.: Inglot cz. II

Zastanawiam się nad kolorem 358 i jest dość spora rozbieżność w opisywaniu odcienia: od kawy z mlekiem do szarości z fioletem . Czy ma któraś porównanie, czy kolor ten jest podobny do 502, tylko w formule mat? Bo w taki sposób już mi się raz zdublowały 459 i 378, kolor identyczny z tym, że jeden DS a drugi mat, chcę tego uniknąć.
Jak się osobiście przejdę do Inglota, to oczywiście porównam sobie wszystko, ale czasem Panie "nie mogą" znaleźć odcienia i wolę wcześniej zapytać Was .
Ogólnie szukam chłodnego złamanego brązu, żeby pasował na dzień do 390, i żeby nie był aż tak szary jak 502.
Ewentualnie, może któraś z Was ma jeszcze porównanie do Bell satin mat 147, też było by pomocne.
martamw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:46   #202
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Kochane potrzebuję dobrej bazy pod cienie
Miałam Joko, i była jakaś taka tępa
miałam też bazę mineralna z E.L.F cienie mi się rolują na niej
Pomyślałam o Inglotowej Duraline, tylko czy ją mogę nakładać na całą powiekę? Dobrze się na niej cieniuje?
Ja kupiłam i bazę Kobo i Duraline, bo się nie mogłam zdecydować
Duraline na razie używałam tylko do kresek, ale jutro chcę go przetestować jako bazę pod cienie na siłowni. Jak wrócę co napiszę jak się sprawdził. Dziewczyny pisały, że dobrze się cieniuje tylko trzeba odczekać aż się dobrze wchłonie.
Testowałam już bazę Kobo i nią jestem zachwycona. Jest mięciutka, ma cudowną konsystencję w porównaniu do AD albo Joko i doskonale trzyma makijaż Zobaczymy jak wyjdzie w porównaniu z Duraline.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 18:00   #203
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
No ja też mam takie odczucie, że zatrudniają różnych dziwnych ludzi bez kompetencji.
Sama składałam papiery do Inglota i nawet nie doczekałam się na telefon, a szkole się w tym kierunku i chętnie bym z radością i uśmiechem na twarzy pracowała w sklepie typu Inglot bo dla mnie to frajda niesamowita, ale nie zatrudnili jakaś sikse jedną z drugą niestety które kolorów nie rozróżniają i bądź człowieku mądry.
Ja może wyglądam jakoś groźnie czy co bo mnie panie raczej nie usiłują swojego zdania narzucać, poza tym ja się im nie daję zaszczekać.Idąc do sklepu wiem czego chcę, jakie kolory mi pasują a jakie zdecydowanie nie no i nie daje sobie wciskać kitów po prostu.
Jejku dla tez byłaby to frajda Rozumiem że każdy może mieć zły dzień itd ale u niektórych pań z Inglota to stan permanentny
Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Kochane potrzebuję dobrej bazy pod cienie
Miałam Joko, i była jakaś taka tępa
miałam też bazę mineralna z E.L.F cienie mi się rolują na niej
Pomyślałam o Inglotowej Duraline, tylko czy ją mogę nakładać na całą powiekę? Dobrze się na niej cieniuje?
Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Testowałam już bazę Kobo i nią jestem zachwycona. Jest mięciutka, ma cudowną konsystencję w porównaniu do AD albo Joko i doskonale trzyma makijaż Zobaczymy jak wyjdzie w porównaniu z Duraline.
Tez polecam bazę KOBO-jest świetna!
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 18:19   #204
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
To, że wpychają... no a jak mają nie wpychać? W końcu muszą wyrobić jakąś tam normę, czy pułap... Nie chodzi o to, że chcę bronić jakoś szczególnie te dziewczyny, bo sama bym chciała być obsługiwana przez miły i KOMPETENTNY personel. Chodzi mi tylko o to, że powiedzmy 70% "winy" ponoszą pracodawcy a nie te konsultatnki. To i tak nic nie zmienia, ale skoro sobie o tym rozmawiamy to chciałam to dodać
Zgadzam się z tym, nie mniej jednak uważam, że kultura osobista zobowiązuje by być miłym, a miejsce pracy by być kompetentym
Ja też nie spotkalam się z zadowalającą obsługą w Inglocie. Wręcz się zdziwiłam, że ledwo wchodzę do sklepu i nie zdążę nawet zerknąć na kosmetyki, a pada pytanie w czym pomóc. To nie jest apteka by ta pomoc była potrzebna z marszu.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 19:55   #205
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Inglot cz. II

Ja dzisiaj kupywalam upominek dla koleazaki-lakier do pazokci.Tak szuklam koloru i szukalam i znalazlam takie ladny odcien rozu.Postanowilam go kupic i dopiero przy kasie dowiedzialam sie,ze kosztuje 30 zl;/ przesadzaja,kolor mi sie spodobal to juz go wzielam.Slyszalam ,ze lakiery nie sa zbyt dobrej jakosci to tym bardziej zaluje tych pieniedzy.
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 19:57   #206
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot cz. II

30 zł za lakier Inglota?Chyba się troszkę za bardzo cenią...:/
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:01   #207
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Inglot cz. II

Wiecie co,nie wiem czy go nie wymienic teraz.Myslicie ,ze przyjma jak mam paragon i lakier nowy nie otwierany?
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:07   #208
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
Wiecie co,nie wiem czy go nie wymienic teraz.Myslicie ,ze przyjma jak mam paragon i lakier nowy nie otwierany?
z tego co pisaly dziewczyny wszystko zalezy od pani w I. Czasem zgadzaly sie wymienic wklady do paletek, czasem nie. Chyba nie ma ustalonej polityki. Chyba nie ma zwrotów. A ciekawe jak to bedzie z lakierem.
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:12   #209
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
30 zł za lakier Inglota?Chyba się troszkę za bardzo cenią...:/
To chyba ten oddychający
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:16   #210
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Inglot cz. II

Pewnie nie... Dobra niewazne.nastepnym razem popatrze za ile cos kupuje..

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

A wracajac do pracownic to sie zgodze ,ze to wstyd na sali.W malym miescie gdzie mieszkam jest inglot i ta Pani pracujaca tam to jakies nieporozumienie.Raz poszlam tam z moja kolezanka ,ktora pochodzi z Podkarpacia i osobicie zna Pana Inglota.Pol jej rodziny paracuje dla Inglota ,w farbrykach itd..A Pani w Inglocie uwaza ,ze produkcja Inglota jest w Londynie...

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
To chyba ten oddychający
taaaa.... kolor mi sie spodobal i dlatego.
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.