Inglot cz. II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-18, 16:40   #241
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,ta największa paletka,to jest duża wygoda,to na pewno.Ale także spore ryzyko,w razie upadku wszystkie cienie mogą nadawać się do kosza.
Dzisiaj moje koty zrzuciły ją ze stołu i na szczęście ,tylko 3 cienie całkiem się wykruszyły,a reszta nieźle uszkodzona.
na zniszczone cienie polecam ten filmik
http://www.youtube.com/user/nissiax8...28/76O25Ri-DqM
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:47   #242
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot cz. II

Marryme21 współczuję, dlatego właśnie nie posiadam w domu zwierząt...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 17:27   #243
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Marryme21 współczuję, dlatego właśnie nie posiadam w domu zwierząt...
O wiele bardziej cenię zwierzęta niż rzeczy materialne, szczególnie jeśli kosztują takie grosze jak cienie Inglota
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 18:12   #244
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,ta największa paletka,to jest duża wygoda,to na pewno.Ale także spore ryzyko,w razie upadku wszystkie cienie mogą nadawać się do kosza.
Dzisiaj moje koty zrzuciły ją ze stołu i na szczęście ,tylko 3 cienie całkiem się wykruszyły,a reszta nieźle uszkodzona.
Współczuje i łącze się w bólu.
Teraz muszą się wymruczeć i wyprzytulać na przeprosiny
Mój pies uszkodził mi uszkodził kiedyś cień w palecie, ale nie Inglotowej. Pozłościłam się, ale mi przeszło. Kocham kosmetyki, ale bobka bardziej Dlatego rozumiem twoje nastawienie. Cienie można wymienić, ale kochanego zwierzaka nigdy.
Fix, jak naprawić cień jest dobry, ale nigdy nie będzie tak jak na początku
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 18:12   #245
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Inglot cz. II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2518736 5]O wiele bardziej cenię zwierzęta niż rzeczy materialne, szczególnie jeśli kosztują takie grosze jak cienie Inglota [/QUOTE]

Zgodzę się totalnie. Mój kot jest dla mnie jak dziecko i miłość do niej nie ma porównania do jakiś rzeczy. Kiedy zdarzy jej się coś zrzucić czy zniszczyć, a zdarzyło się to jej chyba 3 razy to wiadomo wpadam w szał, ale to tylko potłuczona rzecz, nic więcej. To ile daje mi życie ze zwierzęciem jest bez porównania cenniejsze niż potłuczona lampa czy pokruszony cień.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 18:34   #246
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Inglot cz. II

Ja sie na psa nie wściekam bo sama rozwalam swoje kosmetyki 10x częsciej, ale taki już los bycia niezdarą ;P
Mi sie właśnie rozsypał naprawiany cień. Miałam trochę starszego czarnego Inglota z czerwonymi drobinkami i z nowej formuły jakieś srebro. To stwierdziłam że sobie zmieszam. I po pierwsze pigmentacja jakby już nie ta sama a po drugie SAM ( zupełnie sam, po prostu wyjmuję paletę a tu pokruszony) się rozwalił... :/
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 19:21   #247
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
[...]
Po zdanym egzaminie zrobiłam sobie małą nagrode.
Zakupiłam dziś 3 paski - 144, 137 i 444 (super odcień taki brąz, ale z jakimś pod tonem) A i wzięłam Vertigo do tego, odcień 50, ślicznym niebiesko fiolecik. Taki niespotykany.
Czy tylko ja tak mam, ze jak staje przed odcieniami to głupieje? Od razu zabrałabym z 10, ale po co mi tyle?
Jak kiedyś średnio ciągnęło mnie do Inglota, to teraz, przez Was, mam na jego punkcie fizja.
Pomacałam tez róż 84 w kremie i na pewno będzie mój następnym razem
W manu trafiłam dziś na bardzo miłą i pomocną dziewczynę. Taka niewysoka z brązowymi włosami
A jednak a ile on kosztuje to się może pytałaś?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 19:30   #248
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

z tą naprawą cienia to ja już pare razy robilam i mam pare trików, którymi chcialabym się podzielić z wami.
1. Pokruszcie cien baaaardzo dokladnie bo jak bedą grudki to pozniej łatwiej bedzie się kruszył.
2. masa cienia i alkoholu powinna być raczej lejąca, żeby zostało jak najmniej powietrza,
3. kiedy już wymieszacie to popukajcie opakowaniem od spodu, np. o stół żeby bąbelki powietrza 'uciekły', cień bedzie wytrzymalszy (jak macie w palecie to lepiej nie pukać, bo inne się rozwalą) ;p
4. jak już 'zprasujecie' i cien porządnie wyschnie to w niektórych przypadkach robi się na nim taka skorupa, i ja ją zdzieram, pilnikiem albo innym nożykiem, pod spodem jest już dobry cień.

Testowalam te triki na inglocie i takich tanich cieniach. Inglot dobrze sobie poradził, na prawde cienie spisują sie dobrze do dzisiaj, ale te tanie chyba z oriflame przy 'prasowaniu' w szmatke wniknął jakby pigment, patrze a tu z zielonego cienia na szmatke jakby razem z alkoholem wyciekło mase niebiesko zielonego pigmentu, a cien już nie był taki nasycony....

Ja bym chetnie oddała mase kosmetykow za możliwość trzymania kociaka w domu, wiec mimo tych rozbitych cieni zazdroszczę

Edytowane przez CharlotteInWonderland
Czas edycji: 2011-02-18 o 19:32
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 19:34   #249
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
A jednak a ile on kosztuje to się może pytałaś?
A jednak. Ty zła, zła kobieto Kumpela powiedziała, ze jak tak dalej pójdzie to nie będę miała gdzie spać, bo mnie kosmetyki zasypia. Jak się spotykamy w Manu to normalką jest że idziemy do Inglota. Ja stoję, macam i oglądam, a ona patrzy na mnie z politowaniem i mówi, który odcień się jej bardziej podoba
Nie pytałam o cenę, bo tam były takie małe magiczne cyferki
Kosztuje dokładnie 24 złotych polskich
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 20:32   #250
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A jednak. Ty zła, zła kobieto Kumpela powiedziała, ze jak tak dalej pójdzie to nie będę miała gdzie spać, bo mnie kosmetyki zasypia. Jak się spotykamy w Manu to normalką jest że idziemy do Inglota. Ja stoję, macam i oglądam, a ona patrzy na mnie z politowaniem i mówi, który odcień się jej bardziej podoba
Nie pytałam o cenę, bo tam były takie małe magiczne cyferki
Kosztuje dokładnie 24 złotych polskich
hehe oj to już zaczynam się martwić gdzie będziesz spać
24 zł nie tak źle, a ja jeszcze się zastanawiam nad tym kusi niemiłosiernie
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 21:25   #251
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
hehe oj to już zaczynam się martwić gdzie będziesz spać
24 zł nie tak źle, a ja jeszcze się zastanawiam nad tym kusi niemiłosiernie
A to tez kiedyś myślałam, ale na razie kremowy mi w głowie
Trzeba wysiedlić rodziców i swój pokój na kosmetyki, a ich do mieszkania
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 19:24   #252
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Tę wyspę Inglota z premedytacją postawili na mojej drodze, bez względu na to w którą idę stronę... Przechodziłam dzisiaj obok i ten róż do mnie po prostu wołał, musiałam go przynieść do domu Jest świetny, nr 99

Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:19   #253
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Inglot cz. II

Narobiłyście mi dziewczyny ochoty na paletkę z wymiennymi wkładami..

Muszę sobie pooglądać jeszcze swatche ale może możecie polecić jakieś odcienie "must have"? Dodam, że odpadają kolory niebieskie, zielone, turkusy itp. Szukam raczej kolorów cielistych, beży, brązów, śliwek, wanilii.. Raczej matów..
Będę wdzięczna za rady
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:26   #254
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Inglot cz. II

A mnie się ostatnio przeciwnie, odsuwa...
Rozważam między duo fiberem (fiebrem? nie wiem jak to napisać ) i którymś rozcierającym, oba z inglo, a hakuro 50 i jakimś rozcierającym hakuro. I nie wiem

Ja kocham mój 353 matte, i mam jeszcze taki róż "majtkowy" i czekoladowy brązik, jakby cię interesowały numerki to mogę dać : ) za słocze się zabiorę, jak będę miała jeszcze coś w swojej kolekcji, bo mi na razie trochę biednie ;p
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg

Edytowane przez NattiTt
Czas edycji: 2011-02-22 o 20:28
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:42   #255
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Narobiłyście mi dziewczyny ochoty na paletkę z wymiennymi wkładami..

Muszę sobie pooglądać jeszcze swatche ale może możecie polecić jakieś odcienie "must have"? Dodam, że odpadają kolory niebieskie, zielone, turkusy itp. Szukam raczej kolorów cielistych, beży, brązów, śliwek, wanilii.. Raczej matów..
Będę wdzięczna za rady
Moje neutralne cienie w załącznikach:
110 AMC shine, 393 Pearl, 461 Double Sparkle, 360 Matte
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje 036.jpg (36,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje 037.jpg (35,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje 039.jpg (31,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje 040.jpg (29,1 KB, 34 załadowań)
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:01   #256
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Narobiłyście mi dziewczyny ochoty na paletkę z wymiennymi wkładami..

Muszę sobie pooglądać jeszcze swatche ale może możecie polecić jakieś odcienie "must have"? Dodam, że odpadają kolory niebieskie, zielone, turkusy itp. Szukam raczej kolorów cielistych, beży, brązów, śliwek, wanilii.. Raczej matów..
Będę wdzięczna za rady
Jak dla mnie to 501 double Sp, 502 i 397 pearl. Ale to nie takie maty. Najlepiej wejdź do mnie na bloga i looknij tam mam zdjęcia 501 i 397. Oba kocham strasznie. A i polecam Ci także 420 pearl, moja nowa miłość i 444 Pearl. To takie ciut błyszczące, ale ślicznie wyglądające na oku cienie.
420 - to połączenie szarości i ciemnego fioletu
444 - ciemny, metaliczny brąz.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:05   #257
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Inglot cz. II

Dzięki dziewczyny..

Obejrzałam trochę swatchy i mam wrażenie, że maty o numerach 35.. są na pewno w moim guście jeśli chodzi o jaśniutkie kolory bazowe..
Do tego na pewno będę chciała jakieś jaśniejsze i ciemniejsze brązy, może jakiś różyk czy śliweczkę.. Ot podstawowe kolorki do makijażu dziennego i prostego na wyjście wieczorem..

Będę chciała skompletować paletkę głównie na wyjazdy, gdyż na co dzień używam minerałów a te w trasie są dość uciążliwe.. A taka paletka to zdecydowanie wygoda..

Wybór kolorów w Inglocie jest przytłaczający więc zdecydowanie muszę się do nich wybrać i obejrzeć je na żywo.. Mam nadzieję, że mają testery żeby sobie wszystkie kolorki na dłoni sprawdzić..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:18   #258
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny..

Obejrzałam trochę swatchy i mam wrażenie, że maty o numerach 35.. są na pewno w moim guście jeśli chodzi o jaśniutkie kolory bazowe..
Do tego na pewno będę chciała jakieś jaśniejsze i ciemniejsze brązy, może jakiś różyk czy śliweczkę.. Ot podstawowe kolorki do makijażu dziennego i prostego na wyjście wieczorem..

Będę chciała skompletować paletkę głównie na wyjazdy, gdyż na co dzień używam minerałów a te w trasie są dość uciążliwe.. A taka paletka to zdecydowanie wygoda..

Wybór kolorów w Inglocie jest przytłaczający więc zdecydowanie muszę się do nich wybrać i obejrzeć je na żywo.. Mam nadzieję, że mają testery żeby sobie wszystkie kolorki na dłoni sprawdzić..
Maja testery do wszystkich cieni. Możesz mazać i mazać do woli
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:24   #259
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Wybór kolorów w Inglocie jest przytłaczający więc zdecydowanie muszę się do nich wybrać i obejrzeć je na żywo.. Mam nadzieję, że mają testery żeby sobie wszystkie kolorki na dłoni sprawdzić..
Testery czekają zwarte i gotowe, ale można się na to, niestety, naciąć, bo mój wybrany z testerów śliczny, perłowy błękit, okazał się być intensywnie niebieskim paskudztwem z brokatem, a numery się zgadzały
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 21:32   #260
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Testery czekają zwarte i gotowe, ale można się na to, niestety, naciąć, bo mój wybrany z testerów śliczny, perłowy błękit, okazał się być intensywnie niebieskim paskudztwem z brokatem, a numery się zgadzały

Uuu.. Jak to możliwe??
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:35   #261
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Uuu.. Jak to możliwe??
Nie mam pojęcia, ale testery wyglądały na dość sfatygowane, więc może wyblakły same z siebie i wyglądały lepiej niż ich wersje ślicznie zapakowane i nowe?
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:37   #262
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
A mnie się ostatnio przeciwnie, odsuwa...
Rozważam między duo fiberem (fiebrem? nie wiem jak to napisać ) i którymś rozcierającym, oba z inglo, a hakuro 50 i jakimś rozcierającym hakuro. I nie wiem

Ja kocham mój 353 matte, i mam jeszcze taki róż "majtkowy" i czekoladowy brązik, jakby cię interesowały numerki to mogę dać : ) za słocze się zabiorę, jak będę miała jeszcze coś w swojej kolekcji, bo mi na razie trochę biednie ;p
W jakiej cenie jest duo fiber w Inglocie? dzisiaj go widziałam z daleka, ale taka kolejka była, że nie dopchałam się, żeby zobaczyć cenę.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:54   #263
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Inglot cz. II

Duo fiber bodajże 55.
A co do testerów - nie wiem czy to oświetlenie, ale mam podobnie. Zawsze jak coś tam kupuję to w opakowaniu wygląda inaczej niż w testerze. Zazwyczaj testery są jaśniejsze. Róż 84 w salonie wyglądał na piękną brzoskwinię - jak go odpakowałam po wyjściu ze sklepu zobaczyłam ciemną cegiełkę.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:58   #264
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. II

Ja też do tej pory używałam tylko minerałów (EDM, EGM,Meow, Rhea)i tak pięknych, intensywnych kolorów to ze świecą szukać w tradycyjnej kolorówce. Ale te słoiczki, fiolki, woreczki walają się wszędzie i zajmują sporo miejsca. Dlatego chcę się przerzucić na cienie w paletkach, które są wygodniejsze pod tym względem.
Dzisiaj użyłam po raz pierwszy moich cieni z Inglota i jestem trochę rozczarowana. Kiedy je testowałam w sklepie wydawały mi się bardziej napigmentowane. Na powiekach kolor jest bledszy. Ale może to moja wina bo nie umiem ich jeszcze dobrze aplikować. Chyba trzeba ich nabierać więcej niż cieni mineralnych żeby uzyskać podobny efekt. Za to u mnie są bardziej trwałe, nie zbierają się w załamaniu powieki przynajmniej przez 8h.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 22:00   #265
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

CHYBA 53

Nacięłam się tak na ten niebieski i niewiele brakowało, żeby scenariusz powtórzył się z perłowym różem, który na testerze też był piękny i delikatny, a po wyjęciu z szuflady okazał się być baaardzo ciemny i intensywny, tym razem zdołałam dostatecznie szybko zainterweniować Może te lampy wybielają po jakimś czasie część pigmenty, nie znaju :<
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 22:43   #266
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
CHYBA 53

Nacięłam się tak na ten niebieski i niewiele brakowało, żeby scenariusz powtórzył się z perłowym różem, który na testerze też był piękny i delikatny, a po wyjęciu z szuflady okazał się być baaardzo ciemny i intensywny, tym razem zdołałam dostatecznie szybko zainterweniować Może te lampy wybielają po jakimś czasie część pigmenty, nie znaju :<
To chodzi o ich oświetlenie. Dużo osób mówiło żeby zrobić sobie swatche, a potem wyjść na zewnątrz i zobaczyć odcień w świetle dziennym. Z moimi dwoma cieniami też tak jest, ale je i tak kocham
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 07:18   #267
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Duo fiber bodajże 55.
A co do testerów - nie wiem czy to oświetlenie, ale mam podobnie. Zawsze jak coś tam kupuję to w opakowaniu wygląda inaczej niż w testerze. Zazwyczaj testery są jaśniejsze. Róż 84 w salonie wyglądał na piękną brzoskwinię - jak go odpakowałam po wyjściu ze sklepu zobaczyłam ciemną cegiełkę.
Dzięki Z tymi testerami to też się naciełam. Chciałam delikatny róż jako kolor bazowy a kupiłam wściekły amarant...Na początku byłam bardzo rozczarowana, ale na szczęscie z czasem go polubiłam i znalazłam dla niego zastosowanie.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 14:10   #268
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Inglot cz. II

witam, to ja się pochwalę moją małą cudo paletką.
od lewej:
404 - na razie rzadko używany
399
397 - mógłby być ciemniejszy, następnym razem poszukam

same perłowe

+ mam kilka pytań, które już pewnie zadawane były milion razy, co prawda naprzeglądałam się, ale nic nie znalazłam.

1. czy paletki freedom(mam na myśli kółeczka) większe niż 5(10,20) występują w wersji z klapką i lusterkiem tak jak moja trójeczka?
2. ile kosztują same paletki bez zawartości, okrągłe 3, 5, 10, 20 w tej chwili?
3. czy można dokupić jakiś mini pędzelek, bo to podłużne miejsce pod cieniami aż się prosi, żeby w nie coś włożyć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00025.jpg (88,7 KB, 103 załadowań)

Edytowane przez warzywniak
Czas edycji: 2011-02-23 o 14:17
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 14:20   #269
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

warzywniak świetna paletka odcien 397-coś czuje że bedzie moja kolejna zdobycza Nadaje sie na cala powieke?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 14:22   #270
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot cz. II

dziewczyny mam pytanko: co sadzicie o konturowkach inglota? sa miekkie, twarde? trzymaja sie dlugo? niestety moj kontur ust jest hmmm "plaski" i potrzebuje jakiejs konturowki, od razu pomyslalam o inglocie
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.