Inglot cz. II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 09:36   #781
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Dzia Bo akurat się czaję na ciemny fiolet, którego brakuje mi do innych cieni, a kasy na całą paletkę na razie brak Chyba jednak poczekam do wpływu gotówki i nabędę całą paletkę
A co powiecie o korektorze tym w słoiczku, konkretnie chodzi mi o zielony. Koleżanka moja go kupiła i trochę narzeka na jego tłustość. Boję się, że mnie zapcha, ale przydałby mi się zielony korektor. Chyba że macie jakieś inne przetestowane?
Bo te w słoiczku to raczej są do cery suchej, zielony jeszcze jest z takich w tubce i on jest zdecydowanie bardziej pudrowy i ma wygodniejsze opakowanie. Kosztuje chyba 26 zł też. Ja je bardzo lubię.
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 10:05   #782
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Bo te w słoiczku to raczej są do cery suchej, zielony jeszcze jest z takich w tubce i on jest zdecydowanie bardziej pudrowy i ma wygodniejsze opakowanie. Kosztuje chyba 26 zł też. Ja je bardzo lubię.
Właśnie widziałam. Ja mam suchą skórę na policzkach, dodatkowo naczynka, więc chciałam dobry korektor, bo podkład Revlon CS nie daje mi pełnego krycia. Pani z Inglota właśnie polecała ten w słoiczku, że sama go stosuje, bo też ma naczynka. W sumie u niej naczynek nie było widać, więc nie wiem czy to zasługa korektora czy pani "uprawiała"marketing
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 10:36   #783
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny powiedzcie mi czy w GŁ sa juz te paletki duze??
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:11   #784
Tynkusinho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
A co powiecie o korektorze tym w słoiczku, konkretnie chodzi mi o zielony. Koleżanka moja go kupiła i trochę narzeka na jego tłustość. Boję się, że mnie zapcha, ale przydałby mi się zielony korektor. Chyba że macie jakieś inne przetestowane?

Polecam zielony, ale w tubce (te w słoiczku rzeczywiście tłuste) wygodnie się nakłada, jest wydajny i naprawdę korektoruje - wiem co mówię, mam poważne problemy z cerą, a dzięki niemu jestem w stanie je zatuszować kosztuje 29 złociszy I naczynka również mam

Edytowane przez Tynkusinho
Czas edycji: 2011-03-21 o 19:13
Tynkusinho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:00   #785
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Tynkusinho Pokaż wiadomość
Polecam zielony, ale w tubce (te w słoiczku rzeczywiście tłuste) wygodnie się nakłada, jest wydajny i naprawdę korektoruje - wiem co mówię, mam poważne problemy z cerą, a dzięki niemu jestem w stanie je zatuszować kosztuje 29 złociszy I naczynka również mam
O, to ja skorzystam z Waszych rad bo też szukam dobrego korektora dla siebie
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:04   #786
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Tynkusinho Pokaż wiadomość
Polecam zielony, ale w tubce (te w słoiczku rzeczywiście tłuste) wygodnie się nakłada, jest wydajny i naprawdę korektoruje - wiem co mówię, mam poważne problemy z cerą, a dzięki niemu jestem w stanie je zatuszować kosztuje 29 złociszy I naczynka również mam
Dzia To chyba kupię ten w tubce jak tak polecacie Znów nie zarobię na Inglot
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:21   #787
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Inglot cz. II

Zawiodłam się dziś na obsłudze w Silesii... Panie może i miłe, ale jakieś takie zagubione, do tego kiedy chciałam kupić paletkę małą bez przegródek, która z jednym cieniem kosztuje 10zł, Pani powiedziała mi, że paletka taniej jest tylko przy zakupie całości...
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 21:51   #788
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Zawiodłam się dziś na obsłudze w Silesii... Panie może i miłe, ale jakieś takie zagubione, do tego kiedy chciałam kupić paletkę małą bez przegródek, która z jednym cieniem kosztuje 10zł, Pani powiedziała mi, że paletka taniej jest tylko przy zakupie całości...
a pytałaś może o te duże paletki?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 22:05   #789
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy w GŁ sa juz te paletki duze??
Nie wiem jak jest teraz, ale dziewczyny miały zamawiać. Najlepiej tam przedzwonić, albo do manu, bo tam jeszcze były.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez blackandblue Pokaż wiadomość
Póki co doświadczenia są krótkie, ale co mogę to powiem

Wczoraj pierwszy raz zaaplikowałam płyn (tak, to ten z atomizerem) i tak jak napisały dziewczyny w KWC (żałuję, że wcześniej nie zerknęłam) raczej dezynfekuje niż myje :/
1. Zapach - niestety porażający, po 5 minutach w tych oparach prawie nie zemdlałam ;-)
2. Mycie - ja starałam się płynem umyć pędzle, choć może nie powinnam :P Do tego celu sprawdził się średnio, musiałam się nieźle napsikać, żeby wyczyścić pędzel (nawet taki niewielki do cieni).
3. Jeśli jesteśmy przy psikaniu - atomizer jest masakryczny, mój palec nie zawsze daje rade, także czasem muszę naciskać obiema rękami, i niestety w 50% psiknięć nie rozpyla mgiełki tylko puszcza wodotrysk...
4. Bałam się o to, że płyn bardzo usztywni pędzle, bo po lekkich przeschnięciu przypominał lakier do włosów. Rano miłe zaskoczenie, po lekkim przeczesaniu pędzli palcami (żeby rozczesać ten kształt, który utrwalił płyn), pędzle są dalej mięciutkie - uf

Nie wiem jak będzie się sprawował w dłuższym działaniu, wydaje mi się, że taki zabieg dla pędzli częściej niż raz na tydzień będzie zbyt niebezpieczny :P Mam też lekkie obawy jeśli chodzi o nakładanie pozostałości płynu pędzlami na twarz...

Powiem szczerze, że miałam większe oczekiwania...



Pierwsze wrażenia: ładny kolor, choć mniej intensywny niż w opakowaniu (dlatego wzięłam w końcu ten najbardziej krzykliwy :P), nie klei się, odpowiednio gęsty. Ma bardzo przyjemny owocowy zapach i smak Taki sorbecik Mój kolor (544) na ustach jest świetliście różowy (taki typowo letni, energetyczny kolor), ale bez fioletowego poblasku, który ma większość innych odcieni tego błyszczyka. Mam raczej wysuszone usta, ale nie osadza się na skórkach, mam wrażenie przyjemnego nawilżenia, a nie jak w przypadku niektórych błyszczyków palenia czy wysuszania ust - to bardzo na plus!
Zdjęcia pokażę troszkę później.
Dzięki. Kolejna rzecz do zakupu

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Pewnie się nie zmieni i myślę, że polskie ceny zaczną dostosowywać do portfeli zagranicznych
Oby nie.
Też mnie denerwuje to, że niby polska firma, a rodaków maja w d...
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 22:13   #790
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Inglot cz. II

A ja kupiłam dzisiaj 3 linery w słoikach
Pomarańczowy, niebieski i żabkowy zielony

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Też mnie denerwuje to, że niby polska firma, a rodaków maja w d...
Ale Pan Inglot od lat mieszka w USA, i nie ma się w sumie co dziwić, że firma rozwija się za granicą i to jest ich priorytet.
Buisness is Buisness
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku

Edytowane przez greatdee
Czas edycji: 2011-03-21 o 22:26
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 22:20   #791
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
A ja kupiłam dzisiaj 2 linery w słoikach
Pomarańczowy, niebieski i żabkowy zielony [COLOR="Silver"]


Melduj, jak się sprawują!
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 22:25   #792
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość


Melduj, jak się sprawują!
Hehe, no mi się źle kliknęło

Póki co widzę, że kolorki są mega mocno napigmentowane Mam już też od dość dawna biały, więc mniej więcej wiedziałam czego się spodziewać.
Z tym, że biały i niebieski są lekko tępe od początku, a pomarańczowy i zielony są idealnie kremowe. No i zmywają się dość trudno, więc pewnie będą trwałe Od południa mam pomarańczowe kreski i trwają dzielnie na swoim miejscu i kolor nie zblakł.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 23:46   #793
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
A ja kupiłam dzisiaj 3 linery w słoikach
Pomarańczowy, niebieski i żabkowy zielony

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------



Ale Pan Inglot od lat mieszka w USA, i nie ma się w sumie co dziwić, że firma rozwija się za granicą i to jest ich priorytet.
Buisness is Buisness
No wiem wiadomo że rozwój firmy to priorytet, ale przeciez chyba stworzenie podstrony w jezyku polskim i z naszą numeracją kosmetyków, czy jakis link do adresów sklepów to chyba nie są jakies wygórowane marzenia ;p mysle ze sklep internetowy w polsce nie jest tak potrzebny skoro jest dość duzo salonów, nie to co w stanach 3 czy 4 na tak wielki kraj to tam on line sie przyda.. ale jednak nie podoba mi sie takie 'amerykanizowanie' marki, wszystko pod ichni rynek ostatnio tworzą
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 07:09   #794
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Zawiodłam się dziś na obsłudze w Silesii... Panie może i miłe, ale jakieś takie zagubione, do tego kiedy chciałam kupić paletkę małą bez przegródek, która z jednym cieniem kosztuje 10zł, Pani powiedziała mi, że paletka taniej jest tylko przy zakupie całości...
Zawsze tam takie wrażenie odnoszę. Najbardziej są zorientowane w tym co jest przecenione. .. Choć i tak najbardziej mnie denerwuje, jak ledwo przekrocze próg i już się pytają w czym pomóc.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 08:36   #795
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
No wiem wiadomo że rozwój firmy to priorytet, ale przeciez chyba stworzenie podstrony w jezyku polskim i z naszą numeracją kosmetyków, czy jakis link do adresów sklepów to chyba nie są jakies wygórowane marzenia ;p mysle ze sklep internetowy w polsce nie jest tak potrzebny skoro jest dość duzo salonów, nie to co w stanach 3 czy 4 na tak wielki kraj to tam on line sie przyda.. ale jednak nie podoba mi sie takie 'amerykanizowanie' marki, wszystko pod ichni rynek ostatnio tworzą
Całkowicie się z tym zgadzam. Brak polskiej strony to jest nieporozumienie...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:13   #796
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Inglot cz. II

Tak, pytałam się o duże i nie mają ich. Nawet w tym co przecenione nie są zorientowane. Pani która mnie obsługiwała spytała się czy zaprezentować mi promocje, zgodziłam się ale nie miała nic ciekawego i wtedy zauważyłam, że przy kasie obok stoją inne przecenione rzeczy - tak trudno było jej pokazać również to z kasy obok? Więc musiałam sama chodzić i się rozglądać, a jak spytałam się innej Pani, która akurat tam stała, czy ten róż w płynie również jest przeceniony, spojrzała się na mnie jak na kogoś z kosmosu, po chwili odpowiedziała, że tak, a jak się spytałam ile kosztuje to rzuciła automatycznie 'za chwile Pani powiem' przy czym zamknęła oczy i jakby szukała ceny w głowie, po czym spytała się kolejnej pracownicy czy tyle kosztuje. W pewnym momencie już nie wiedziałam po prostu gdzie jestem, to nawet śmieszne nie było.
Mnie też zazwyczaj pytają od wejścia o pomoc, ale tym razem sobie rozmawiały i musiałam stać chwilkę i czekać aż dokończą wypowiedź.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011

Edytowane przez Ansheen
Czas edycji: 2011-03-22 o 10:15
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:26   #797
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
No wiem wiadomo że rozwój firmy to priorytet, ale przeciez chyba stworzenie podstrony w jezyku polskim i z naszą numeracją kosmetyków, czy jakis link do adresów sklepów to chyba nie są jakies wygórowane marzenia ;p mysle ze sklep internetowy w polsce nie jest tak potrzebny skoro jest dość duzo salonów, nie to co w stanach 3 czy 4 na tak wielki kraj to tam on line sie przyda.. ale jednak nie podoba mi sie takie 'amerykanizowanie' marki, wszystko pod ichni rynek ostatnio tworzą
Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Całkowicie się z tym zgadzam. Brak polskiej strony to jest nieporozumienie...
Buisness is buisness i nikt nie zwraca uwagi na sentymenty
Co nie znaczy, że ja też bym nie chciała polskiej strony
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:12   #798
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot cz. II

takim "biznesowaniem" stracą rynek na którym wypłyneli i dzięki któremu zaistnieli...głupota a nie biznes.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:26   #799
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
A ja kupiłam dzisiaj 3 linery w słoikach
Pomarańczowy, niebieski i żabkowy zielony

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------



Ale Pan Inglot od lat mieszka w USA, i nie ma się w sumie co dziwić, że firma rozwija się za granicą i to jest ich priorytet.
Buisness is Buisness
ja z inglotowskich linerow jestem zadowolona, muszę coś jeszcze dokupić Powiedz mi ten pomarańczowy jest bardzo intensywny czy wpadajacy w koralowy?
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 12:43   #800
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
takim "biznesowaniem" stracą rynek na którym wypłyneli i dzięki któremu zaistnieli...głupota a nie biznes.
Nieee stracą To, że kilka osób na forum narzeka? 98% ich klientów pewnie na stronę nawet nie zagląda i nie wie nawet, że Inglot jest dostępny za granicą. Więc o to na pewno nie muszą się martwić.

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
ja z inglotowskich linerow jestem zadowolona, muszę coś jeszcze dokupić Powiedz mi ten pomarańczowy jest bardzo intensywny czy wpadajacy w koralowy?
Ten co ja mam jest dość mocnym i intensywnym pomarańczem. Ale widziałam, że jest też dostępny taki jaśniejszy, jakby trochę rozbielony. Postaram się dzisiaj jakieś zdjęcie wrzucić.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 20:20   #801
anniasta
Przyczajenie
 
Avatar anniasta
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Inglot cz. II

witam Inglotomaniaczki!
na wizaż zaglądam z reguły jedynie w dział KWC, lecz ten wieczór spędzam na przeglądaniu tego wątku. jak miło, że jest nas aż tyle ;3
jestem szczęśliwą posiadaczką 13 cieni, bronzera i rozświetlacza w formach paskowanych - są cudne!
pozdrawiam Was bardzo serdecznie!
mam pytanie do maniaczek z Poznania - macie jakieś ulubione Inglotowe miejsca? bo ja kręcę się często po różnych galeriach i różnie z obsługą. czy są tu stałe bywalczynie, które mogłyby polecić sympatyczne miejsce gdzie w SPOKOJU można zrobić makijażowe zakupy?
xoxo
anniasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:25   #802
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Inglot cz. II

Bylam w manu Pani w Inglocie bardzo mila i uczynna, bez zbednego popedzania, glupich szeptow i min odpowiadala jak kumpeli na pytania
Marzyly mi sie cienie matowe ( nie perlowe ) z roziskrzonym brokatkiem
Znalazlam 3 cienie, w sklepie w tym odwietleniu mienily sie NIE-ZIE-MSKO! jeden cien byl z tej serii pojedynczych ( 20 zl ) wiec na razie odpuscilam ( i dobrze! )
wzielam paletke pro 3 i dwa cienie blady roz ze srebrnymi drobinkami i fiolet ( jak nizej )
Cienie po nalozeniu na powieke (czy na biala kredeczke, czy na mixing medium... ) wygladaja zupelnie matowo... drobinki zostaja na pedzlu
i sa slabo napigmentowane jak dla mnie ( w porownaniu np. z pigmentami tych po 6 zl za sloiczek na all )

na zdjeciach
* cienie w paletce
* numerki
* na paluszkach
* fioletowy dzien podbity biala kredeczka z avonu ( juz nie jest taki mega czadersko obsypany drobinami ) i obok zwykly pigment " na czysto?/sucho?" z taniochy

zdjecia nie oddaja tego jak na zywo

co do trwalosci nie zawiodlam sie, ale na razie przeszlo mi cisnienie na inglotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0494.jpg (97,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0504.jpg (128,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0497.jpg (59,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0507.jpg (73,6 KB, 59 załadowań)
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 10:40   #803
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
No wiem wiadomo że rozwój firmy to priorytet, ale przeciez chyba stworzenie podstrony w jezyku polskim i z naszą numeracją kosmetyków, czy jakis link do adresów sklepów to chyba nie są jakies wygórowane marzenia ;p mysle ze sklep internetowy w polsce nie jest tak potrzebny skoro jest dość duzo salonów, nie to co w stanach 3 czy 4 na tak wielki kraj to tam on line sie przyda.. ale jednak nie podoba mi sie takie 'amerykanizowanie' marki, wszystko pod ichni rynek ostatnio tworzą
zgadzam sie calkowicie. tym bardziej, ze inglot swoje pierwsze kroki stawial w polsce i to tutaj uczyl sie zasad sprzedazy i marketingu. traktowanie swoich klientow po macoszemu, jest niedopuszczalne w zadnej branzy. nie ma co sie oszukiwac, kupujemy inglota, poniewaz jest najlepszy w swojej polce cenowej. gdyby pojawila sie konkurencyjna firma w tej cenie, to pewnie nie jedna z nas by sie przerzucila (mac w stanach jest w podobnej cenie jak inglot, gdyby u nas mac mial taka sama cene jak inglot.... wiadomo co wiekszosc by kupowala).
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:57   #804
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
zgadzam sie calkowicie. tym bardziej, ze inglot swoje pierwsze kroki stawial w polsce i to tutaj uczyl sie zasad sprzedazy i marketingu. traktowanie swoich klientow po macoszemu, jest niedopuszczalne w zadnej branzy. nie ma co sie oszukiwac, kupujemy inglota, poniewaz jest najlepszy w swojej polce cenowej. gdyby pojawila sie konkurencyjna firma w tej cenie, to pewnie nie jedna z nas by sie przerzucila (mac w stanach jest w podobnej cenie jak inglot, gdyby u nas mac mial taka sama cene jak inglot.... wiadomo co wiekszosc by kupowala).
MAC jest w Stanach nawet nieco tańszy niż Inglot w niektórych przypadkach, paranoja

Staczam się, grzebałam dzisiaj w tych kosmetykach i grzebałam i nic nie kupiłam, nawet nic mnie nie zainteresowało szczególnie
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:24   #805
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Cieszmy się więc że mamy tak taniego Inglota, bo wiele angielskich wizażystów go zachwala
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:31   #806
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Cieszmy się więc że mamy tak taniego Inglota, bo wiele angielskich wizażystów go zachwala
Na przykład mój jutjubowy ukochany w sweterkach
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:55   #807
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Na przykład mój jutjubowy ukochany w sweterkach
Goss Kocham go, ale on chyba ma żonę Cóż, tak czy inaczej ostatnio uświadomiłam go że może każdy kolor z Inglota we wkładzie sobie zamówić bo myślał że tylko 160 kolorów można wsadzać w paletki.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:14   #808
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Goss Kocham go, ale on chyba ma żonę
Ja bym go bardziej podejrzewała o męża... Co w sumie byłoby nawet milsze niż żona, dużo milsze Chyba powinnam skończyć z Joshem i Dustinem, bo każdy jutjubowy chłopiec jest dla mnie potencjalnym gejem
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 23:17   #809
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. II

Mam dla was mały prezent
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1525880011.jpg (98,2 KB, 162 załadowań)
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 23:29   #810
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Inglot cz. II

nie pytam o cene
ale masa identycznych brazow i garsc fioletow mnie nie przekonuje
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.