Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 19:25   #481
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 935
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Słyszałam dużo niepochlebnych opinii o palette ale właśnie na takim kolorze jaki zaprezentowała sweet sunday mi zależy !!!
Slodkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 20:21   #482
marcysia2686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 70
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

a ja ostatnio farbowałam mamie mojej różnymi farbami(na niej testowałam różne)
miała już na głowie wszystko prawie...loreal(droga i nierówno pokryła-odrost rudy,farba avon to samo...wella -sztywne włosy,syoss-sztywne,nie układają się dobrze)
najbardziej jest zadowolona z palette i joanny...
ostatnio mi powedziała"dziecko nie kupuj mi już tych specyfików,ja chcę joannę bądź palette"
marcysia2686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 20:46   #483
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Słyszałam dużo niepochlebnych opinii o palette ale właśnie na takim kolorze jaki zaprezentowała sweet sunday mi zależy !!!
Zła opinia Palette sięga wielu wielu lat wstecz bo to była najmocniejsza farba na rynku chyba. Teraz to szeptany marketing Garniera, Loreala i innych aby marce zaszkodzić i polecić ich. Nie dziwne, że prawie każda laska poleca garnier albo Loreal jak źle pisze o Palette? A one nie są za specjalne. Każda pisze, że włosy jej leciały itp itd a mi np po Joannie i Loreal leciały jak głupie, cały odpływ. Palette się zmieniła a wiem bo tesotwałam już nowy Shampoo i zwykłą Intensive Color. Najbardziej polecam Shampoo. Fakt lubi wyjść ciemno ale to od włosów zależy i czasu trzymania, ja zawsze skracam np te ciemne odcienie. Nie jest to zwykły szampon bo mi trzyma się długo i są odrosty ale napewno jak dla mnie obchodzi się delikatniej z włosami. Jedyne co, to uważaj na końcówki bo może wysuszyć. Chociaż mi to wszystko wysusza końce
Ja z palette byłam zadowolona i moja mama też i od kiedy testujemy inne farby z włosami coraz gorzej. Mama będzie wracać do Palette jak wykorzysta to co ma jeszcze w zapasie a ja na razie niestety muszę skończyć z chemią ale przejdę na hennę

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio farbowałam mamie mojej różnymi farbami(na niej testowałam różne)
miała już na głowie wszystko prawie...loreal(droga i nierówno pokryła-odrost rudy,farba avon to samo...wella -sztywne włosy,syoss-sztywne,nie układają się dobrze)
najbardziej jest zadowolona z palette i joanny...
ostatnio mi powedziała"dziecko nie kupuj mi już tych specyfików,ja chcę joannę bądź palette"
Prawda cała prawda

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Pokaż wiadomość
a ja wam powiem,że też powracam do palette ...jak miałam zrobione tym jasnym brązem shampoo to wyszło ciemno ,ale zero rudości czy jakiejś tam innej poświaty...wyszło ciemno,ale jakby naturalne to były włosy.

po dzisiejszym dniu stwierdzam,że już nie kupię loreal casting
jechaliśmy dziś na zakupy do biedronki,tesco(widziałąm piękne odcienie palette)i tak mocno świeciło słońce,ale tak ostro,że aż oczy mrużyłam...siedziałam ze synkiem w tyle i tak patrzę w lusterko do przodu
patrzę i nie wierzę...skronie i poświata okropnie ruda
a jak zrobiłam fotki i wczoraj wstawiłam to tak ciemno niby wyszło(co mi pasuje)ale na słońcu okropna ruda mocno ruda poświata-OKROPNE !!!

NASTĘPNE FARBOWANIE PALETTE....jest ciemniejsze,ale bynajmniej nie ma rudości jak u lisa feeeee
To i tak dobrze ja dziś przechodziłam koło auta i zaświeciło słońce a ja... rudo zielona!!! Farba się wymyła i odsłoniła mi mój schłodzony ostry rudy czyli chłodne na ciepłe = zielone! Czekam na kasę i chyba henna przyjdzie do mnie szybciej Ale mam mętlik czy napewno orzech czy jednak od razu ciemny brąz...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-06-02 o 20:39
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:17   #484
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula jutro zmusze Tzta zeby zrobil mi foto po orzechu w swietle dziennym od tylu. Bo mi sie wydaje, ze sa ciemniejsze niz wyszly na zdjeciach ktore dodalam
ja jestem zla na siebie, ze wzielam od razu ciemny braz bo i tak musze dokupic orzechowy, bo ciemny wyszedlby za ciemno pewnie wrrr.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:36   #485
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula jutro zmusze Tzta zeby zrobil mi foto po orzechu w swietle dziennym od tylu. Bo mi sie wydaje, ze sa ciemniejsze niz wyszly na zdjeciach ktore dodalam
ja jestem zla na siebie, ze wzielam od razu ciemny braz bo i tak musze dokupic orzechowy, bo ciemny wyszedlby za ciemno pewnie wrrr.
Ja tylko nie chcę już bardzo ciepłego koloru w rudy wpadającego. Ale o fotkę jeszcze poproszę
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:40   #486
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 935
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dzieki Kachula82 za odpowiedź czyli widzę, że Wy polecacie palette? Bo na niektórych wątkach się naczytałam tyle, że dzisiaj jak poszukiwałam farby nawet nie spojrzałam na palette.
Dzisiaj farbowałam Joanna multi cream color - czekoladowy brąz i jestem zadowolona ładnie równomiernie pokryło włoski trzymałam krótko 20 min bo bałam się,że wyjdzie zbyt ciemny - następnym razem będę trzymać dłużej.
Gdy kolor zacznie mi się wypłukiwac, straci blask chyba zastosuje Palette color Shampoo - czekoladowy brąz dzięki Wam chyba się przekonam do tej farby, żebym tego nie zalowala

Edytowane przez Slodkaa
Czas edycji: 2012-06-02 o 21:42
Slodkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 07:22   #487
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula, a moze czarna khadi? wcale czarno nie wychodzi, fotki na dole http://www.idaliablog.com/2011/11/cz...ku-efekty.html
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 08:21   #488
marcysia2686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 70
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

KACHULA82 to zależy jaki ci bardziej odcień odpowiada...bo ja osobiście nie lubię na sobie (u innych bardzo mi się podoba) właśnie takich orzechowych, i rudawych odcieni...ale widziałąm fotki gdzie takie orzechowe ślicznie wychodzą i pasują dziewczynom.
ja wole takie ciemniejsze,ale nie czarne...
marcysia2686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 08:32   #489
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Dzieki Kachula82 za odpowiedź czyli widzę, że Wy polecacie palette? Bo na niektórych wątkach się naczytałam tyle, że dzisiaj jak poszukiwałam farby nawet nie spojrzałam na palette.
Dzisiaj farbowałam Joanna multi cream color - czekoladowy brąz i jestem zadowolona ładnie równomiernie pokryło włoski trzymałam krótko 20 min bo bałam się,że wyjdzie zbyt ciemny - następnym razem będę trzymać dłużej.
Gdy kolor zacznie mi się wypłukiwac, straci blask chyba zastosuje Palette color Shampoo - czekoladowy brąz dzięki Wam chyba się przekonam do tej farby, żebym tego nie zalowala
Pamiętajże każdy ma inne włosy. Mi Palette nie szkodziła poza tymi rodzajami co Ci podałam. Np seria zielona Natura czy coś wysuszyła mi włosy po całości i były tępe (od tamtej pory unikam produktów z serii natrua, natural itp). Seria Color&Gloss jak dla mnie nic nie warta i ta dopiero jak smoła wychodzi i się nic nie spierała. Włosy tępe. Ale Intensive color polecam i serie żółtą Shampoo najbardziej. Deluxe też ale to już cena wyższa o połowę w niektórych sklepach. Musisz sprawdzić na sobie jak ci nie podpasuje już do niej nie wrócisz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula, a moze czarna khadi? wcale czarno nie wychodzi, fotki na dole http://www.idaliablog.com/2011/11/cz...ku-efekty.html
Wiesz henna każde włosy inaczej łapie. Ja widziałam foty po czarnym jak wychodzą jak typowy asfalt, smoła. Chyba narazie ten orzech kupię i oby rudo nie wyszedł! Zbyt ciemnych nie mogę mieć bo cera by mi w tym przeszkodziła. Ale ciemno/średni brąz jest idealny

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Pokaż wiadomość
KACHULA82 to zależy jaki ci bardziej odcień odpowiada...bo ja osobiście nie lubię na sobie (u innych bardzo mi się podoba) właśnie takich orzechowych, i rudawych odcieni...ale widziałąm fotki gdzie takie orzechowe ślicznie wychodzą i pasują dziewczynom.
ja wole takie ciemniejsze,ale nie czarne...
Lubię też patrzeć u innych na te orzechy i mi nie pasują ale henna ta wychodzi u niektórych tak fajnie i ciemno i bez rudości znowu u innych jak jasny rudy orzech. Jest określona jako odcień chłodny i sama już nie wiem.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 09:55   #490
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Też słyszałam że producenci farb postanowili wygryźć swojego czasu Palette z rynku, na którym miała zresztą bardzo dobrą pozycję. Stąd te negatywne opinie, wiele osób w to niestety uwierzyło. W sumie też mam dobrą opinię o tej farbie, jej największa zaleta to zdecydowanie trwałość i kolor który jest taki jak na opakowaniu, chociaż masa dziewczyn robi na początku panikę typu że z ciemnego blondu wyszedł czarny itp itd, ale tak to jest z Palette że kolor "właściwy" wychodzi dopiero po kilku myciach. Po ostatnim farbowaniu Palette ICC 4 tyg. temu zaczęły mi bardzo wypadać włosy... nigdy wcześniej mi ta farba nie zaszkodziła, więc zwalam tą przypadłość na chwilowy "kryzys włosowy"

Znalazłam zdjęcia pewnej wizażanki po khadi orzechowy brąz https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4994

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-06-03 o 10:02
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 10:11   #491
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Też słyszałam że producenci farb postanowili wygryźć swojego czasu Palette z rynku, na którym miała zresztą bardzo dobrą pozycję. Stąd te negatywne opinie, wiele osób w to niestety uwierzyło. W sumie też mam dobrą opinię o tej farbie, jej największa zaleta to zdecydowanie trwałość i kolor który jest taki jak na opakowaniu, chociaż masa dziewczyn robi na początku panikę typu że z ciemnego blondu wyszedł czarny itp itd, ale tak to jest z Palette że kolor "właściwy" wychodzi dopiero po kilku myciach. Po ostatnim farbowaniu Palette ICC 4 tyg. temu zaczęły mi bardzo wypadać włosy... nigdy wcześniej mi ta farba nie zaszkodziła, więc zwalam tą przypadłość na chwilowy "kryzys włosowy"

Znalazłam zdjęcia pewnej wizażanki po khadi orzechowy brąz https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4994
To obserwuj włosy bo może rzeczywiście nowy skład Palette ci zaszkodził albo coś wpłynęło na wypadanie jak stres, idzie lato, egzaminy no wszystko mogło.
Ja zawsze farby zostawiałam na ostatnią możliwość no chyba, że jak przy Joannie już podczas spłukiwania farby mi nie pasowało. Mimo to brnęłam dalej ale teraz wiem, że Joanna mocno mnie uczulała. Ze względu na piękne włosy po niej dalej nią farbowałam aż włosów było coraz mniej. Teraz podejrzewam, że to PPD w tej farbie było tak mocne, że włosy mi po niej leciały a skóra potrafiła swędzieć przy uszach i na policzkach - tam gdzie włosy opadały. Przy Palette tego nie miałam...

A co do khadi to jakoś takie mahoniowe ma refleksy i mi to nie pasuje... No nie wiem co wybrać teraz...

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Na odmóżdżenie: http://szymon.tvn.pl/wideo/euro-2012...ow,139430.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 10:32   #492
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ta dziewczyna napisała cytuję "sa lekko rudawe tzn ciepły odcień moze tak napisze ale w zależności od swiatła ... generalnie to na wcześniej rozjaśnionych włosach szybciej henna sie wypłukała "

Oooo nawet nie wiedziałam że Palette zmieniła skład w sumie dawno nią nie robiłam, ostatnio parę lat temu... teraz miesiąc temu...

Nie wiem co z tym wypadaniem... stresów jakiś większych niż zwykle nie mam w sumie, no nic poczekam jeszcze trochę, może kryzys sam minie.... Rozmawiałam ostatnio z taką kobitką która mówiła że jak się skusi na Palette to zawsze wypadają jej po niej włosy, do czasu aż zafarbuje inną farbą i wtedy wszystko mija .... Mam Londę ciemny blond jeszcze, jak nie będzie poprawy to chyba walnę na odrosty bo już sama nie wiem...

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
-------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Na odmóżdżenie: http://szymon.tvn.pl/wideo/euro-2012...ow,139430.html

gość jest niesamowity
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 11:52   #493
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna napisała cytuję "sa lekko rudawe tzn ciepły odcień moze tak napisze ale w zależności od swiatła ... generalnie to na wcześniej rozjaśnionych włosach szybciej henna sie wypłukała "

Oooo nawet nie wiedziałam że Palette zmieniła skład w sumie dawno nią nie robiłam, ostatnio parę lat temu... teraz miesiąc temu...

Nie wiem co z tym wypadaniem... stresów jakiś większych niż zwykle nie mam w sumie, no nic poczekam jeszcze trochę, może kryzys sam minie.... Rozmawiałam ostatnio z taką kobitką która mówiła że jak się skusi na Palette to zawsze wypadają jej po niej włosy, do czasu aż zafarbuje inną farbą i wtedy wszystko mija .... Mam Londę ciemny blond jeszcze, jak nie będzie poprawy to chyba walnę na odrosty bo już sama nie wiem...
No właśnie może ten skład ci teraz nie pasuje?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 22:00   #494
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Marciuniulka Pokaż wiadomość

Kicia069, no kolor oczu diabelski jest, haha . A co do czekoladowego brązu, to raczej ciepły odcień . A wydaje mi się, że do mojego typu urody chłodne odcienie są lepsze .

KOBIETKI! Jeszcze jedno pytanko: używała z was może któraś farb z Goldwell lub Farouk CHI?
jak na moje oko to własnie dla Ciebie najlepsze będą ciepłe odcienie, ale to tylko moja opinia
Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Słyszałam dużo niepochlebnych opinii o palette ale właśnie na takim kolorze jaki zaprezentowała sweet sunday mi zależy !!!
skoro palette jest takie złe to dlaczego tyle osób ją kupuje? bądźmy szczerzy że jest to jedna z najbardziej popularnych sklepowych farb, znam wiele osób wiernych tej firmie, głównie jeśli chodzi o pokrywanie koloru lub siwych włosów, a jeśli chodzi o blondy np to można powiedzieć ze palette nawet króluje razem z wellatonem. Jeśli to bybłoby same zło to po jakimś czasie nikt by nie kupował a ta firma już chyba długo dziala

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Dzieki Kachula82 za odpowiedź czyli widzę, że Wy polecacie palette? Bo na niektórych wątkach się naczytałam tyle, że dzisiaj jak poszukiwałam farby nawet nie spojrzałam na palette.
Dzisiaj farbowałam Joanna multi cream color - czekoladowy brąz i jestem zadowolona ładnie równomiernie pokryło włoski trzymałam krótko 20 min bo bałam się,że wyjdzie zbyt ciemny - następnym razem będę trzymać dłużej.
Gdy kolor zacznie mi się wypłukiwac, straci blask chyba zastosuje Palette color Shampoo - czekoladowy brąz dzięki Wam chyba się przekonam do tej farby, żebym tego nie zalowala
też lubię tą joannę głównie za efekty i niską cenę, szkoda ze mają tak mało brązów
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 00:12   #495
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ja również polecam palette używałabym gdyby nie to, ze po chemikaliach leca mi wlosy garsciami
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 11:02   #496
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

jaka cisza................stuk u pukuuuuu......jest tu kto??
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 11:34   #497
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
jaka cisza................stuk u pukuuuuu......jest tu kto??
Chyba już wakacje dziewczyny czują. Ja sprzątam mieszkanie więc narazie nie zaglądam
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:04   #498
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

A ja mam tyyyle do zrobienia, tyle do nauki, a od piątku nie miałam czasu w domu przenocować
Byłam wczoraj na koncercie happysadu, jak ja uwielbiam ich koncerty!

Bym zapomniała, u mnie w biedrze znowu są farby garniera w promocji - dwie sztuki za 18 zł. W razie gdyby któraś była zainteresowana to radzę się przejść póki można trafić na wszystkie odcienie
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:07   #499
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A ja mam tyyyle do zrobienia, tyle do nauki, a od piątku nie miałam czasu w domu przenocować
Byłam wczoraj na koncercie happysadu, jak ja uwielbiam ich koncerty!

Bym zapomniała, u mnie w biedrze znowu są farby garniera w promocji - dwie sztuki za 18 zł. W razie gdyby któraś była zainteresowana to radzę się przejść póki można trafić na wszystkie odcienie
ja też byłam
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 15:10   #500
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
ja też byłam
Jak Ci się podobało?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:14   #501
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula fotka zrobiona wczoraj w ciagu dnia bez flesza, w dzien, oddaje najlepiej kolor po orzechowym brazie sorki ze nielad na glowie ale wialo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0124.jpg (77,5 KB, 56 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:30   #502
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Jak Ci się podobało?
co tu dużo gadać,genialnie kocham happysad wrażenia takie ja Twoje
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:42   #503
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
co tu dużo gadać,genialnie kocham happysad wrażenia takie ja Twoje
I jeszcze reakcja Kuby, kiedy zobaczył, że ochroniarz zachowuje się nieładnie w stosunku do koncertowiczów... Normalnie jestem zachwycona jego osobą
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 17:22   #504
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
I jeszcze reakcja Kuby, kiedy zobaczył, że ochroniarz zachowuje się nieładnie w stosunku do koncertowiczów... Normalnie jestem zachwycona jego osobą
super sąjak tylko grają w lublinie staram się być w miarę możliwości a co do ochroniarzy to szkoda gadać,tydzień temu na koncercie ktoś mnie popchnął i padłam na pysk prosto pod nogi ochroniarza nawet nie pomógł mi wstać przy scenie to takie chamstwo aby się rozpychają,popychają a jak się jeszcze upiją to masakra
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 17:33   #505
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula fotka zrobiona wczoraj w ciagu dnia bez flesza, w dzien, oddaje najlepiej kolor po orzechowym brazie sorki ze nielad na glowie ale wialo.
Dzięki! To jest dokładnie ten sam odcień (wg odcienia na moich zdjęciach) jaki miałam po Schwarzkopf Natural & Easy 562. W takim razie orzech na początek a potem ciemny brąz. Albo zmieszam orzech z tym brązem później?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 17:42   #506
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 935
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Właśnie tak sobie przeglądam fotki i znalazłam zdjęcie, na którym jest mój WYMARZONY kolor
obecnie (po farbowaniu) mam taki ciemny/średni brąz, naturalny to średni brąz z dużą tendencją do rozjaśniania od słońca, naturalnych pasemek, a zależy mi na takim jaki jest na zdjęciu jaką farbą, odcieniem mogę go uzyskać?
Będę wdzięczna za każdą pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img141231.fryzury-dlugie.1422311.jpg (32,4 KB, 77 załadowań)

Edytowane przez Slodkaa
Czas edycji: 2012-06-04 o 17:44
Slodkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 19:12   #507
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Właśnie tak sobie przeglądam fotki i znalazłam zdjęcie, na którym jest mój WYMARZONY kolor
obecnie (po farbowaniu) mam taki ciemny/średni brąz, naturalny to średni brąz z dużą tendencją do rozjaśniania od słońca, naturalnych pasemek, a zależy mi na takim jaki jest na zdjęciu jaką farbą, odcieniem mogę go uzyskać?
Będę wdzięczna za każdą pomoc!
Cudny sama bym chciała wiedzieć jaką farbą taki kolor uzyskać,chociaz to też pewnie kwestia,zdrowych,zadbanyc h włosów
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:35   #508
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

hej dziewczyny farbowalam w koncu moje kłaki i teraz są ciemno brązowe z przeswitami jasnego brazu ale jest OK
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloooski mix.jpg (59,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaa mix.jpg (49,3 KB, 49 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:40   #509
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Właśnie tak sobie przeglądam fotki i znalazłam zdjęcie, na którym jest mój WYMARZONY kolor
obecnie (po farbowaniu) mam taki ciemny/średni brąz, naturalny to średni brąz z dużą tendencją do rozjaśniania od słońca, naturalnych pasemek, a zależy mi na takim jaki jest na zdjęciu jaką farbą, odcieniem mogę go uzyskać?
Będę wdzięczna za każdą pomoc!
Chłodny brąz + przedłużane włosy =
Obejrzyj sobie fotki po hennie khadi ciemny brąz http://www.khadi.pl/chlodny-braz-farba
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-06-04 o 20:46
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:58   #510
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula fotka zrobiona wczoraj w ciagu dnia bez flesza, w dzien, oddaje najlepiej kolor po orzechowym brazie sorki ze nielad na glowie ale wialo.
ładny, bardzo naturalny

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Właśnie tak sobie przeglądam fotki i znalazłam zdjęcie, na którym jest mój WYMARZONY kolor
obecnie (po farbowaniu) mam taki ciemny/średni brąz, naturalny to średni brąz z dużą tendencją do rozjaśniania od słońca, naturalnych pasemek, a zależy mi na takim jaki jest na zdjęciu jaką farbą, odcieniem mogę go uzyskać?
Będę wdzięczna za każdą pomoc!
ooo faktycznie piekny
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.