Technicy farmacji część II - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 19:29   #3451
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Technicy farmacji część II

Cytat:
Napisane przez pankowa91 Pokaż wiadomość
taka dziś dali receptę na egzaminie praktyczny - projekt

Rp.

Mixt. nervinae 60,0
Phenobarbitali natrici 1,0
Valeriane tinct. 20,0
Neospasmini sir.
Sir. simplicis aa ad 250,0
M.f.mixt.

D.S. 2 x dziennie łyżkę
No i jak poszło?
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 09:07   #3452
klauudzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 24
Dot.: Technicy farmacji część II

ten egzamin był na "nowych"zasadach czy starych ?
klauudzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 10:09   #3453
pankowa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 12
Dot.: Technicy farmacji część II

na starych bo było trzeba opisać.

a wyniki maja być dopiero 28 marca 2014,

u mnie nie którzy robili syrop prosty a nie korzy uznali ze jest gotowy na stanie apteki bo nie było o nim załącznika z FP, a sklad mixt, nerwina był podany.
pankowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 17:44   #3454
farmaceutki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Technicy farmacji część II

Cytat:
Napisane przez pajak61 Pokaż wiadomość
farmaceutki - tak jak pisałam wcześniej, skończenie prywatnej, tzw. weekendowej szkoły = brak możliwości odbycia stażu - chyba, że masz znajomości, ktoś cię poleci, albo pracujesz na stanowisku pomocy w sieciówce i masz obiecane, że Cię zatrudnią.

pankowa: rezorcynę rozpuścić w kilku kroplach wody (0,5g max), ichtiol zmieszać z 0,5 g oleju rycynowego (żeby nie wytrącił się w postaci "kłaczków" z euceryny i pasty). Zmieszać eucerynę (14 g) z pastą (14g) , dodać ichtiol zmieszany z olejem i na koniec wkręcić rezorcynę z wodą.
pajak61 - ok rozumiem skoro takie osoby nie mogą znaleźć stażu, ale ja skończyłam dzienną i to państwową szkołę. Poza tym z mojej klasy tylko 3 osoby mają staż na 24 osoby i w dodatku minęło już 1,5 roku od skończenia szkoły.
farmaceutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 17:05   #3455
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Technicy farmacji część II

Czy może ktoś polecić studium wieczorowe lub zaoczne technika farmacji? Chodzi mi dokładniej o rejon małopolski
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 13:01   #3456
Viselle
Raczkowanie
 
Avatar Viselle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 377
Dot.: Technicy farmacji część II

Mam małe wątpliwości odnośnie mojej szkoły i pomyślałam że może Wy mi doradzicie. Obecnie jestem na drugim semestrze w szkole prywatnej. Do tej pory jeszcze nie zaczęliśmy zajęć z pracowni tpl. Wiem że szkoła już od kilku miesięcy szuka nauczyciela, ale jak na razie nic więcej nie wiadomo. Z tego co sprawdzałam w internecie to te zajęcia powinny zacząć się od początku pierwszego semestru. Zastanawiam się czy jest sens dalej kontynuować naukę i tracić pieniądze. Jak myślicie czy jeżeli szkoła już znajdzie nauczyciela to czy będziemy w stanie nadrobić wszystkie zaległości i nauczyć się wszystkiego do egzaminu w ciągu jednego roku?
Viselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 17:20   #3457
chemik68
Raczkowanie
 
Avatar chemik68
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Prusy Zachodnie
Wiadomości: 95
GG do chemik68 Send a message via Skype™ to chemik68
Dot.: Technicy farmacji część II

Cytat:
Napisane przez Viselle Pokaż wiadomość
Mam małe wątpliwości odnośnie mojej szkoły i pomyślałam że może Wy mi doradzicie. Obecnie jestem na drugim semestrze w szkole prywatnej. Do tej pory jeszcze nie zaczęliśmy zajęć z pracowni tpl. Wiem że szkoła już od kilku miesięcy szuka nauczyciela, ale jak na razie nic więcej nie wiadomo. Z tego co sprawdzałam w internecie to te zajęcia powinny zacząć się od początku pierwszego semestru. Zastanawiam się czy jest sens dalej kontynuować naukę i tracić pieniądze. Jak myślicie czy jeżeli szkoła już znajdzie nauczyciela to czy będziemy w stanie nadrobić wszystkie zaległości i nauczyć się wszystkiego do egzaminu w ciągu jednego roku?
Marne szanse nadrobienia zaległości, zwłaszcza że egzamin polega na praktycznym wykonaniu leku.
chemik68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 06:17   #3458
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Technicy farmacji część II

Cytat:
Napisane przez Viselle Pokaż wiadomość
Mam małe wątpliwości odnośnie mojej szkoły i pomyślałam że może Wy mi doradzicie. Obecnie jestem na drugim semestrze w szkole prywatnej. Do tej pory jeszcze nie zaczęliśmy zajęć z pracowni tpl. Wiem że szkoła już od kilku miesięcy szuka nauczyciela, ale jak na razie nic więcej nie wiadomo. Z tego co sprawdzałam w internecie to te zajęcia powinny zacząć się od początku pierwszego semestru. Zastanawiam się czy jest sens dalej kontynuować naukę i tracić pieniądze. Jak myślicie czy jeżeli szkoła już znajdzie nauczyciela to czy będziemy w stanie nadrobić wszystkie zaległości i nauczyć się wszystkiego do egzaminu w ciągu jednego roku?
nie liczyłabym na to:-( tpl to podstawa na egzaminie i jeżeli nawet znajdzie się nauczyciel i będzie starał się wszystko nadrobić to wiedza będzie musiała być bardzo okrojona ,a to dobrze nie wróży na egzaminie
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:27   #3459
klauudzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 24
Dot.: Technicy farmacji część II

Nie no to bez sensu. skoro już drugi sem nie masz TPLu. Gdzie w planie jest go dużo godzin. Już powinnaś mieć za sobą roztwory, syropy , mieszanki, maceracje , proszki i zaczynać powli zawiesiny i emulsje.
Trochę CIężko moze to być nadrobić
a swoją drogą ,, nikt nie był z Was z tym u dyrekcji ?
klauudzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:11   #3460
Viselle
Raczkowanie
 
Avatar Viselle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 377
Dot.: Technicy farmacji część II

Cytat:
Napisane przez klauudzik Pokaż wiadomość
a swoją drogą ,, nikt nie był z Was z tym u dyrekcji ?
Wydaje mi się, że reszta grupy nie przejmuje się tym aż tak bardzo jak ja, więc sprawa nie była poruszana, zwłaszcza, że nikt nigdy nie widział pani dyrektor. Nie ma własnego gabinetu i po prostu nie siedzi w szkole. Wiem że szkoła też ostatnio szukała nową osobę na to stanowisko, ponieważ widziałam ogłoszenie w internecie.
Jak teraz czytam to co napisałam to sama się sobie dziwię, że dalej jestem w tej szkole. Zawsze marzyłam o pracy w aptece i poszłam do niej, ponieważ jest to jedyna szkoła w moim mieście, która kształci techników farmacji. Cały czas miałam jakąś tam nadzieję, że może znajdzie się nauczyciel. Wiem że drugi rok w trybie zaocznym normalnie ma te zajęcia, tylko dla naszego roku w trybie dziennym nie mogą nikogo znaleźć. W każdym razie dziękuję wszystkim za odpowiedzi i chyba jednak zrezygnuję z nauki w tej szkole. Uświadomiliście mi że nie ma sensu do niej chodzić, płacić, a później i tak nie zdam egzaminu, bo nie będę dobrze do niego przygotowana.
Viselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 17:26   #3461
Ankha_88
Rozeznanie
 
Avatar Ankha_88
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 775
Dot.: Technicy farmacji część II

Hej
Mam pytanko do dziewczyn, które już pracują
Zaczynam niedługo staż w aptece, na jakie badania wstępne wysłał Was pracodawca? Czy była to tylko formalność, czy dokładniejsze badania (krew, mocz, okulista itd...) ?
Ankha_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 18:42   #3462
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Technicy farmacji część II

U mnie formalność.
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 05:48   #3463
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Technicy farmacji część II

[QUOTE=Ankha_88;45525856]Hej
Mam pytanko do dziewczyn, które już pracują
Zaczynam niedługo staż w aptece, na jakie badania wstępne wysłał Was pracodawca? Czy była to tylko formalność, czy dokładniejsze badania (krew, mocz, okulista itd...) ?[/Q

u mnie żadnych badań nie było
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 08:09   #3464
szantrapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 87
Dot.: Technicy farmacji część II

U mnie okulista, RTG płuc i lekarz medycyny pracy.
szantrapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 16:59   #3465
farmaceutki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Technicy farmacji część II

[QUOTE=miminka10;45532111]
Cytat:
Napisane przez Ankha_88 Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanko do dziewczyn, które już pracują
Zaczynam niedługo staż w aptece, na jakie badania wstępne wysłał Was pracodawca? Czy była to tylko formalność, czy dokładniejsze badania (krew, mocz, okulista itd...) ?[/Q

u mnie żadnych badań nie było
Zazdroszczę bo ja szukam stażu już pół roku i nic. Obeszłam około 16 aptek, niektóre przyjęły cv inne nie ale i tak żadna się nie odezwała..... Mieszkam w małej mieścinie obok dwóch powiatowych miast.
farmaceutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 19:58   #3466
szantrapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 87
Dot.: Technicy farmacji część II

16 aptek to ja obeszłam w 2 dni. Przypominaj się w tych aptekach, to że nie potrzebowali stażysty pół roku temu nie znaczy, że nie potrzebują teraz. Twoje CV po kilku miesiącach pewnie zatonęło w stercie innych.
Przeglądaj ogłoszenia na stronie izby aptekarskiej. Może warto czasem dojechać do innej miejscowości? Ja jestem z dużego miasta a do pracy jeżdżę do malego. No cóż, trzeba jakoś skończyć ten staż.
szantrapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 07:30   #3467
Pan_Kubeusz
Raczkowanie
 
Avatar Pan_Kubeusz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 70
Dot.: Technicy farmacji część II

Wszystko zależy od pracodawcy. Mnie skierowali do okulisty, do gabinetu zabiegowego na EKG, ważenie, badanie ciśnienia, a potem do lekarza medycyny pracy, który jeszcze mnie obsłuchał.

Cytat:
Obeszłam około 16 aptek, niektóre przyjęły cv inne nie ale i tak żadna się nie odezwała.....
Chyba żartujesz... 16 aptek? Moi znajomi obeszli po 180 aptek i nadal po 2 latach stażu nie mają. Oczywiście możesz pozostać przy tych 16 aptekach i liczyć na cud, że z którejś zadzwonią.
Jedź do większych miast i tam też poskładaj cv, ale od razu mówię - łatwo nie będzie, cholernie ciężko znaleźć staż.
Pan_Kubeusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 12:06   #3468
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Technicy farmacji część II

Cytat:
Napisane przez Ankha_88 Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanko do dziewczyn, które już pracują
Zaczynam niedługo staż w aptece, na jakie badania wstępne wysłał Was pracodawca? Czy była to tylko formalność, czy dokładniejsze badania (krew, mocz, okulista itd...) ?
podstawowe badania ogólne + okulista, bez krwi i moczu
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 13:57   #3469
farmaceutki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Technicy farmacji część II

Cytat:
Napisane przez Pan_Kubeusz Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od pracodawcy. Mnie skierowali do okulisty, do gabinetu zabiegowego na EKG, ważenie, badanie ciśnienia, a potem do lekarza medycyny pracy, który jeszcze mnie obsłuchał.


Chyba żartujesz... 16 aptek? Moi znajomi obeszli po 180 aptek i nadal po 2 latach stażu nie mają. Oczywiście możesz pozostać przy tych 16 aptekach i liczyć na cud, że z którejś zadzwonią.
Jedź do większych miast i tam też poskładaj cv, ale od razu mówię - łatwo nie będzie, cholernie ciężko znaleźć staż.
Yyyy nawet nie wiem jak to skomentować. Jak ktoś obchodzi 180 aptek i nie chcą go przyjąć to chyba z nim coś nie halo, a nie z pracodawcą. Poskładałam podania prawie we wszystkich okolicznych aptekach, tam gdzie mam możliwość dojazdu oczywiście (logiczne prawda?). Nie mieszkam koło Warszawy czy Krakowa tylko obok małych miast i tu w sumie w tych 3 nie ma nawet 50 aptek i w dodatku wiele z nich ma jednego właściciela np. jeden ma 2-3 apteki. Może dla Was 16 to mało, ale dla mnie to dużo. Niektórzy już mają stażystów a staż trwa 2 lata więc wiecie to już w ogóle zakres poszukiwań się zmniejsza.
farmaceutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 06:48   #3470
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Technicy farmacji część II

Powiedzcie mi jak to jest z tym stażem. Mogę zrobić np. rok w ogólnodostępnej a resztę w szpitalnej? Chodzi po prostu o podpisany tylko papier?
Niech ktoś mądry mi wytłumaczy.

Wysłane z mojego HTC One V przy użyciu Tapatalka
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 20:56   #3471
Paat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łęczyca
Wiadomości: 973
Dot.: Technicy farmacji część II

Przeczytaj Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 17 lipca 2002r. w sprawie odbywania praktyki w aptece przez technika farmaceutycznego, to takie trudne?
__________________
technik farmaceutyczny

Bo optymista to taki wariat, który ma weselsze życie
!


Zapraszam do siebie:
http://atelier-mamy.blogspot.com/

Paat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 14:58   #3472
TakaOna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Technicy farmacji część II

Witam.
Czy ktoś tutaj z obecnych mógłby mi polecić naprawdę dobrą policealną szkołę (Katowice, Mysłowice, Jaworzno,Chrzanów) kształcącą na kierunku technik farmacji w trybie zaocznym, weekendowym?
Zależy mi na takiej, która będzie dysponowała odpowiednimi warunkami, by wiele również ukazać w praktyce a nie wyłącznie teorii.
Byłabym bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam.
TakaOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 18:15   #3473
totalrebel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Technicy farmacji część II

Czesc wszystkim!

Przebywam za granica, wracam do Polski we wrzesniu wlasnie zeby rozpoczac 2-letnia nauke na technika farmacji.

Wszystkie info na obu czesciach forum przeczytalam, sa strasznie przydatne i daly mi juz spory obraz tego, co bede robic mam nadzieje, ze 'karusia' pomimo swojego wieku daje sobie rade lol

Zwracam sie z prosba do bardziej doswiadczonych technikow, chcialabym juz teraz zaczac przygotowania (tj. posciagac ksiazki i zaczac je przerabiac, ogarniuac lacine etc).

Z Waszej perspektywy, ktore byly najbardziej przydatne? jako ze temat ma 500+ stron, trudno jest mi znalezc dokladnie te strony, gdzie bylo to przedyskutowane ;-p

Z tego co pamietam, receptura Jachowicz jest podstawa, tak? Ktore ksiazki jeszcze byscie polecali nabardziej po 2 latach nauki?

Z gory dzieki! X
totalrebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 09:45   #3474
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Technicy farmacji część II

Cytat:
Napisane przez totalrebel Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim!

Przebywam za granica, wracam do Polski we wrzesniu wlasnie zeby rozpoczac 2-letnia nauke na technika farmacji.

Wszystkie info na obu czesciach forum przeczytalam, sa strasznie przydatne i daly mi juz spory obraz tego, co bede robic mam nadzieje, ze 'karusia' pomimo swojego wieku daje sobie rade lol

Zwracam sie z prosba do bardziej doswiadczonych technikow, chcialabym juz teraz zaczac przygotowania (tj. posciagac ksiazki i zaczac je przerabiac, ogarniuac lacine etc).

Z Waszej perspektywy, ktore byly najbardziej przydatne? jako ze temat ma 500+ stron, trudno jest mi znalezc dokladnie te strony, gdzie bylo to przedyskutowane ;-p

Z tego co pamietam, receptura Jachowicz jest podstawa, tak? Ktore ksiazki jeszcze byscie polecali nabardziej po 2 latach nauki?

Z gory dzieki! X
Właściwie to nie ma czego się uczyć na zapas. Z Jachowicz robi się recepty i jest teoria. Na wykładach z farmakologii i farmakognozji materiał jest trochę okrojony, więc nie ma co się uczyć z książek dla studentów farmacji, ale jak już to z farmakognozji na pewno książka Kohlmunzera.
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 16:30   #3475
Marylou_
Przyczajenie
 
Avatar Marylou_
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Technicy farmacji część II

Witam wszystkich Właśnie skończyłam liceum i zastanawiam się nad pójściem do szkoły policealnej. Stąd też moje pytanie. Może ktoś z Was chodził bądź słyszał jakieś opinie o którejś ze szkół w Częstochowie z kierunkiem technik farmacji? Bardzo mi zależy na wiadomości dotyczącej szkoły policealnej woj. śląskiego, jak wygląda tam nauka i czy ciężko jest się dostać. Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię
__________________
Ciesz się małymi rzeczami, bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie i zdasz sobie sprawę, że były to rzeczy wielkie
Marylou_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 12:23   #3476
Pan_Kubeusz
Raczkowanie
 
Avatar Pan_Kubeusz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 70
Dot.: Technicy farmacji część II

http://www.technik.farmacji.pl/1561/...dla-technikow/

Nasz zawód wyginie. Apteki na tym stracą, bo nie będzie ich stać na zatrudnienie kilku mgr farm, oni sami też stracą, bo ich pensje polecą mocno w dół. No cóż, zbyt wiele szkół się otworzyło, które byle jak kształcą techników i taki mamy finał.
Pan_Kubeusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 13:42   #3477
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Technicy farmacji część II

Kilka dni temu się właśnie dowiedziałam, że w mojej szkole już nie będą rekrutować.
Kubeusz - zgadzam się z ostatnim zdaniem.
No zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce za kilkanaście lat.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:16   #3478
MadlenK
Rozeznanie
 
Avatar MadlenK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 763
Dot.: Technicy farmacji część II

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Kilka dni temu się właśnie dowiedziałam, że w mojej szkole już nie będą rekrutować.
Kubeusz - zgadzam się z ostatnim zdaniem.
No zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce za kilkanaście lat.

Na rok 2014/2015?
Bo w mojej szkole rekrutacja jeszcze będzie, przynajmniej na najbliższy rok.
MadlenK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:21   #3479
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Technicy farmacji część II

Cytat:
Napisane przez MadlenK Pokaż wiadomość
Na rok 2014/2015?
Bo w mojej szkole rekrutacja jeszcze będzie, przynajmniej na najbliższy rok.
Na 2014/2015 jeszcze będą.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 15:21   #3480
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: Technicy farmacji część II

hej, czy na forum może są osoby , które uczą się w Krakowie w zawodzie technik farmacji?? Chciałabym dokończyć ten kierunek - mam skończone dwa semestry i zastanawiam się nad wyborem ewentualnie szkoły- zastanawiałam się nad Teb edukacją... może ktoś z was kończy teraz tam 2 semestr i może mi powiedzieć jak kształcą w tej szkole ....
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-18 19:02:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.