Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-13, 14:58   #511
DasDadziowatosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 28
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez hukana Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam ten model i o ile kolor był piękny to nie lubiłam tej torebki. Trudno było cokolwiek do niej włożyć i wyjąć, jeszcze ten kształt pudełka nie bardzo mi pasował. Ja nie polecam, chociaż rozumiem, że gusta są różne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie tego też się trochę obawiam... i przeczytałam jeszcze, że ciężko tam wcisnąć sztywne rzeczy a4, co też jest minusem ;( Chyba odpuszczę ;( Ale dzięki!
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
DasDadziowatosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 16:18   #512
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez DasDadziowatosc Pokaż wiadomość
Pinerolo już jest online, pozostałych jeszcze nie ma ;(

Znalazłam w wątku opinię, że Positano jest fajne jako rozszerzenie kolekcji torebek, ale nie jako torebkowa baza. Ja mam obecne czarną Mondello i chciałam dokupić jasne (panna cotta) Positano, czy to dobry pomysł? Byłaby to moja "główna" torebka na lato, a noszę ze sobą dość dużo rzeczy i lubię pakowne torebki pomocy!
Hej, masz Mondello? Mogłabyś trochę o niej opowiedzieć? Czy jest poręczna, czy jest bardzo duża, jak w praktyce z tymi rozszerzanymi bokami i w ogóle, jak Ci się sprawuje? A jakbyś jeszcze zdjęcia dodała to już w ogóle cudownie Bardzo się kiedyś interesowałam tym modelem ale mało jest o nim informacji/zdjęć.
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 16:20   #513
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja bardzo lubię swoją Positano. Mam w kolorze fuksji i na lato się sprawdza świetnie, ale ja lubię pudełka kolor panna cotta jest bardzo ładny, pasuje każdemu i do wszystkiego. W tym kolorze mam Santę
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 16:47   #514
DasDadziowatosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 28
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nalras Pokaż wiadomość
Hej, masz Mondello? Mogłabyś trochę o niej opowiedzieć? Czy jest poręczna, czy jest bardzo duża, jak w praktyce z tymi rozszerzanymi bokami i w ogóle, jak Ci się sprawuje? A jakbyś jeszcze zdjęcia dodała to już w ogóle cudownie Bardzo się kiedyś interesowałam tym modelem ale mało jest o nim informacji/zdjęć.
Odpowiem Ci po kolei Torebka jest poręczka, co prawda w zgięciu łokcia nie jest za bardzo wygodna, ale można ją nosić w ręku i na ramieniu, pasek jest bardzo wygodny. Czy jest duża to trudne pytanie :P Jak jej się rozłoży boki, to nie ma rzeczy, która się tam nie zmieści (wierz mi, wszystko w niej tak noszę ^^), a jak jej się te boki złoży, to i robi się mniejsza i na pewno jakieś wielkie gabaryty tam nie wejdą, ale kosmetyczka, butelka z wodą, etui na okulary i jakieś małe pierdółki spokojnie. No i z zewnątrz robi się też sporo mniejsza - chociaż jak ma rozłożone boki, to nie jest przytłaczająco duża (mam 158cm wzrostu, więc zawsze trochę boję się ogromnych torebek, Marinella na przykład była dla mnie dużo za duża).

Sprawuje się super - bardzo praktyczna, pojemna, a jak już się gdzieś "zagnieżdżę" i postawię torebkę obok, to jest bardzo łatwy dostęp do wszystkiego, bo ona sama się rozkłada dość szeroko (boki się prostują i "wejście" od góry do torebki jest kwadratowe). Po bokach torebki od środka są malutkie karabińczyki, którymi można te boki spiąć i wtedy się tak nie rozkracza, więc bywa też damą :P.

Suwak jest szeroki tylko na tyle, żeby zakryć dostęp do torebki jak ma złożone boki, albo żeby zakryć zawartość wewnętrznych kieszonek przy rozłożonych bokach.

Generalnie z torebki jestem bardzo zadowolona, moim zdaniem to najciekawszy, najbardziej uniwwersalny i najlepiej przemyślany model Nic mi się na razie nie przeciera (torebkę mam jakieś 3 miesiące, ale noszę ją codziennie). Według mnie to baaaaardzo niedoceniany model!

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię swoją Positano. Mam w kolorze fuksji i na lato się sprawdza świetnie, ale ja lubię pudełka kolor panna cotta jest bardzo ładny, pasuje każdemu i do wszystkiego. W tym kolorze mam Santę
Nie wiem, czy dobrze mi się kojarzy, ale to chyba Ty wspominałaś, że wolisz mniejsze torebki? I masz chyba modenę też, prawda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0245.jpg (65,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0246.jpg (75,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0247.jpg (111,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0248.jpg (97,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0249.jpg (90,6 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0250.jpg (108,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0251.jpg (93,7 KB, 50 załadowań)
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!

Edytowane przez DasDadziowatosc
Czas edycji: 2017-06-13 o 16:51
DasDadziowatosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 17:04   #515
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja lubię i małe i duże
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 17:09   #516
DasDadziowatosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 28
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja lubię i małe i duże
A to coś mi się musiało pomylić A rzeczywiście dostęp do wnętrza Positano jest utrudniony? I jak z tym a4 jest? :P
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
DasDadziowatosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 17:53   #517
hukana
Rozeznanie
 
Avatar hukana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 863
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez DasDadziowatosc Pokaż wiadomość
Odpowiem Ci po kolei Torebka jest poręczka, co prawda w zgięciu łokcia nie jest za bardzo wygodna, ale można ją nosić w ręku i na ramieniu, pasek jest bardzo wygodny. Czy jest duża to trudne pytanie :P Jak jej się rozłoży boki, to nie ma rzeczy, która się tam nie zmieści (wierz mi, wszystko w niej tak noszę ^^), a jak jej się te boki złoży, to i robi się mniejsza i na pewno jakieś wielkie gabaryty tam nie wejdą, ale kosmetyczka, butelka z wodą, etui na okulary i jakieś małe pierdółki spokojnie. No i z zewnątrz robi się też sporo mniejsza - chociaż jak ma rozłożone boki, to nie jest przytłaczająco duża (mam 158cm wzrostu, więc zawsze trochę boję się ogromnych torebek, Marinella na przykład była dla mnie dużo za duża).

Sprawuje się super - bardzo praktyczna, pojemna, a jak już się gdzieś "zagnieżdżę" i postawię torebkę obok, to jest bardzo łatwy dostęp do wszystkiego, bo ona sama się rozkłada dość szeroko (boki się prostują i "wejście" od góry do torebki jest kwadratowe). Po bokach torebki od środka są malutkie karabińczyki, którymi można te boki spiąć i wtedy się tak nie rozkracza, więc bywa też damą :P.

Suwak jest szeroki tylko na tyle, żeby zakryć dostęp do torebki jak ma złożone boki, albo żeby zakryć zawartość wewnętrznych kieszonek przy rozłożonych bokach.

Generalnie z torebki jestem bardzo zadowolona, moim zdaniem to najciekawszy, najbardziej uniwwersalny i najlepiej przemyślany model Nic mi się na razie nie przeciera (torebkę mam jakieś 3 miesiące, ale noszę ją codziennie). Według mnie to baaaaardzo niedoceniany model!
Dziękuję za fotki tej torebki, bo prawdę mówiąc brałam ją kiedyś pod uwagę, ale nigdzie nie było tak dokładnych zdjęć


Cytat:
Napisane przez DasDadziowatosc Pokaż wiadomość
A to coś mi się musiało pomylić A rzeczywiście dostęp do wnętrza Positano jest utrudniony? I jak z tym a4 jest? :P
Moim zdaniem trudno jest cokolwiek włożyć do tej torebki - o formacie A4 już nie wspominam. Dokumenty czy większe koperty z pracy musiałam zwijać w rulon, żeby ich nie zaginać czy nie uszkodzić. Positano po otwarciu suwaka można tylko lekko rozchylić.
positano 041.jpg

positano 045.jpg

positano 042.jpg

positano 044.jpg
hukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-13, 18:04   #518
DasDadziowatosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 28
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez hukana Pokaż wiadomość
Dziękuję za fotki tej torebki, bo prawdę mówiąc brałam ją kiedyś pod uwagę, ale nigdzie nie było tak dokładnych zdjęć




Moim zdaniem trudno jest cokolwiek włożyć do tej torebki - o formacie A4 już nie wspominam. Dokumenty czy większe koperty z pracy musiałam zwijać w rulon, żeby ich nie zaginać czy nie uszkodzić. Positano po otwarciu suwaka można tylko lekko rozchylić.
Załącznik 7109031

Załącznik 7109036

Załącznik 7109041

Załącznik 7109046
Nie ma sprawy, sama miałam problem z uzyskaniem większej ilości informacji, więc znam ten ból Ze swojej strony naprawdę mogę polecić ten model <3

A ja dziękuję za zdjęcia Positano, bo ostatecznie mnie z niej wyleczyłaś :P Już wyobrażam sobie moją frustrację, która by mnie nawiedzała za każdym razem, kiedy bym z niej korzystała
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
DasDadziowatosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 19:13   #519
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Z A4 jest cieżko ale inne rzeczy wchodzą bez problemu
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 19:17   #520
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

DasDadziowatosc, dzięki za rewelacyjny i wyczerpujący opis Mondello! I za mnóstwo zdjęć! Dzięki wielkie! Mam tylko jedną wątpliwość, ad jej wielkości po "złożeniu" - faktycznie robi się taka mała? Czy np. po złożeniu mieści A4? Na tych paru nielicznych zdjęciach w internecie wydaje się strasznie duża ale Ty ją zestawiałaś z Marinellą gdzie dla mnie Marinella jest świetna i wcale nie zbyt wielka . Jak wypada Mondello (złożone) przy Marinelli?

Ja Mondello uważam za bardzo ciekawe bo złożona wygląda moim zdaniem niezwykle elegancko, piękne są np. te wypukłe linie i z tego co piszesz, chyba jest wtedy dość poręczna natomiast rozłożona "wszystko zmieści" . Cenię też sobie szeroki i nie utrudniony dostęp do wnętrza. Dla mnie torba na nieoczekiwaną potrzebę zabrania np. dywanika z pracy do prania jest świetnym i bardzo uniwersalnym wyborem.

Edytowane przez nalras
Czas edycji: 2017-06-13 o 19:20
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 19:23   #521
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez DasDadziowatosc Pokaż wiadomość
No właśnie tego też się trochę obawiam... i przeczytałam jeszcze, że ciężko tam wcisnąć sztywne rzeczy a4, co też jest minusem ;( Chyba odpuszczę ;( Ale dzięki!
Też miałam ten model i użyłam chyba ze dwa razy tylko, bo jakaś taka nieporęczna była. No i wygląd dość charakterystyczny, moja przyjaciółka twierdziła, że Positano wygląda jak torba do laptopa^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-13, 19:32   #522
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Nalras oglądałam mondello w butiku i w czerni bardzo mo się podobała. Złożona wyglada pięknie jak mówisz . Rozłożona jest dosyć spora . A już z dodatkiem diamenta lub pompona wyglada przepięknie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Też miałam ten model i użyłam chyba ze dwa razy tylko, bo jakaś taka nieporęczna była. No i wygląd dość charakterystyczny, moja przyjaciółka twierdziła, że Positano wygląda jak torba do laptopa^^.

Coś w tym jest!!! . W zasadzie jest to jedyny model Sabriny którego nigdy nie rozważałam zakupu jest taka kwadratowa i wyglada ciężko ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 20:02   #523
DasDadziowatosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 28
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nalras Pokaż wiadomość
DasDadziowatosc, dzięki za rewelacyjny i wyczerpujący opis Mondello! I za mnóstwo zdjęć! Dzięki wielkie! Mam tylko jedną wątpliwość, ad jej wielkości po "złożeniu" - faktycznie robi się taka mała? Czy np. po złożeniu mieści A4? Na tych paru nielicznych zdjęciach w internecie wydaje się strasznie duża ale Ty ją zestawiałaś z Marinellą gdzie dla mnie Marinella jest świetna i wcale nie zbyt wielka . Jak wypada Mondello (złożone) przy Marinelli?

Ja Mondello uważam za bardzo ciekawe bo złożona wygląda moim zdaniem niezwykle elegancko, piękne są np. te wypukłe linie i z tego co piszesz, chyba jest wtedy dość poręczna natomiast rozłożona "wszystko zmieści" . Cenię też sobie szeroki i nie utrudniony dostęp do wnętrza. Dla mnie torba na nieoczekiwaną potrzebę zabrania np. dywanika z pracy do prania jest świetnym i bardzo uniwersalnym wyborem.
Cieszę się, że mogłam pomóc <3 Mondello złożona jest trochę mniejsza niż Marinella, a A4 w wersję złożoną na upartego wejdzie - jeśli będzie w miarę cienkie i zmieści się pomiędzy sztywnym bokiem, a fragmentem, w którym już się zagina bok, to się zasunie suwak, bo a4 jest mniejsze niż ta sztywna "ścianka" przednia. Ale ja zazwyczaj noszę wtedy rozłożoną

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Też miałam ten model i użyłam chyba ze dwa razy tylko, bo jakaś taka nieporęczna była. No i wygląd dość charakterystyczny, moja przyjaciółka twierdziła, że Positano wygląda jak torba do laptopa^^.
Coś w tym jest
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
DasDadziowatosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 20:17   #524
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Dziewczyny, proszę pomóżcie 🙏🏻Czy kolor taupe jest bardzo ciemny? Przez telefon Dorotka mówiła, że jest to szaro-beżowy kolor a tutaj któraś z Was pisała, że z szarością nie ma nic wspólnego 🤔
__________________
Mój wątek kosmetyczny Zapraszam! Dokładki!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 20:36   #525
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę pomóżcie Czy kolor taupe jest bardzo ciemny? Przez telefon Dorotka mówiła, że jest to szaro-beżowy kolor a tutaj któraś z Was pisała, że z szarością nie ma nic wspólnego

Moim zdaniem nie ma . Kiedyś owszem był szaro brązowy. A teraz to takie kakao. Dzisiaj dostałam na próbniku. Wyrzucałam zdjęcie kilka postów wcześniej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 21:21   #526
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Moim zdanie taupe jest szaro-brązowy, stosunkowo ciemny, ale nie jakoś bardzo. Dość neutralny. I na lato i na zimę. Na próbnikach wrzuconych przez Madeline dobrze widać i zdjęcia w sklepie też dość dobrze oddają kolor. W miarę

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

DasDadziowatosc, wielkie dzięki! Nieocenione informacje i rzadkie jak złoto No i przez Ciebie wracają myśli o Mondello A, że nie mam czarnej, dużej... Pisałaś, że kupiłaś ją 3 m-ce temu. Zamawiałaś? Bo na stronie butiku nie widzę od dawna.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Madeline, widziałaś Mondello w butiku??? Ja nie widziałam ani kiedy byłam (w maju) ani na stronie nie widzę :/ ? I co mówisz, że piękna...?
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 21:27   #527
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nalras Pokaż wiadomość
Moim zdanie taupe jest szaro-brązowy, stosunkowo ciemny, ale nie jakoś bardzo. Dość neutralny. I na lato i na zimę. Na próbnikach wrzuconych przez Madeline dobrze widać i zdjęcia w sklepie też dość dobrze oddają kolor. W miarę

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

DasDadziowatosc, wielkie dzięki! Nieocenione informacje i rzadkie jak złoto No i przez Ciebie wracają myśli o Mondello A, że nie mam czarnej, dużej... Pisałaś, że kupiłaś ją 3 m-ce temu. Zamawiałaś? Bo na stronie butiku nie widzę od dawna.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Madeline, widziałaś Mondello w butiku??? Ja nie widziałam ani kiedy byłam (w maju) ani na stronie nie widzę :/ ? I co mówisz, że piękna...?

Nalras zdjęcia w sklepie przedstawiają stary taupe gdyż Sabrina zdjec nie aktualizuje ja mam dwoe probki taupe jedna ta stara jest szaro brązowa ten nowy to jest brąz . Mi się mondello podoba , tylko dla mnie podobnie jak marinella bezużyteczna. Wole duże miękkie torby. Natomiast gdybym miała prace biurowa na pewno marinella i mondello znalazły by się w mojej garderobie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 22:01   #528
DasDadziowatosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 28
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nalras Pokaż wiadomość
DasDadziowatosc, wielkie dzięki! Nieocenione informacje i rzadkie jak złoto No i przez Ciebie wracają myśli o Mondello A, że nie mam czarnej, dużej... Pisałaś, że kupiłaś ją 3 m-ce temu. Zamawiałaś? Bo na stronie butiku nie widzę od dawna.

Mieszkam w Warszawie, więc się wybrałam do butiku i kupiłam na miejscu. Ale teraz weszłam na stronę sklepu i widzę, że jest

Edit: aaa, widzę teraz, że dostępność - 30 dni... To całkiem możliwe w takim razie, że zgarnęłam ostatnią :P Bo kupowałam jakoś w połowie marca.
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!

Edytowane przez DasDadziowatosc
Czas edycji: 2017-06-13 o 22:10
DasDadziowatosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 22:28   #529
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez DIDA22 Pokaż wiadomość
Witam, a czy ma ktoś worek Sassari. Jak się nosi? Jest duży
Jak popatrzysz kilka stron wstecz, zobaczysz moje uwilebienie dla niej. Mam dwie i szczerze mowiac, moze nawet kiedys kupie 3 o ile bedzie w jakims xiekawym kolorze. Praktyczna, wygodna, piekna i pojemna. I nie jest zbyt ciezka.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-13, 22:47   #530
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Madeline, ale ja mówię o taupe, które widziałam na żywo w maju :P Chyba, że od maja coś się zmieniło Ale też, ja nie mam porównania tego nowego taupe do tego starego. I może też stąd inaczej je oceniam Ach, to postrzeganie kolorów :P

Ja mam tylko w jakimś sensie pracę biurową ale uwielbiam duże, sztywne torby (Chociaż Olbię też ). I już myślałam, że te duże torby, które mam, mi wystarczą, ale dzięki wam Dziewczyny, rodzi się we mnie nowa potrzeba... NO DZIĘKI NO! :P

Edytowane przez nalras
Czas edycji: 2017-06-13 o 22:56
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 22:51   #531
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nalras Pokaż wiadomość
Madeline, ale ja mówię o taupe, które widziałam na żywo w maju :P Chyba, że od maja coś się zmieniło Ale też, ja nie mam porównania tego nowego taupe do tego starego. I może też stąd inaczej je oceniam Ach, to postrzeganie kolorów :P

Ja tez byłam w maju dla mnie to brąz to samo dostałam na próbniku,

jutro wrzucę porównanie jasnego z ciemnym dla zainteresowanych


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 07:14   #532
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Ja tez byłam w maju dla mnie to brąz to samo dostałam na próbniku,

jutro wrzucę porównanie jasnego z ciemnym dla zainteresowanych


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No co Ty?! No to niezłe jesteśmy Wrzucaj, wrzucaj, ja jestem bardzo zainteresowana

Edytowane przez nalras
Czas edycji: 2017-06-14 o 07:16
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 12:16   #533
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Udało mi się dorwać Nouro w starym taupe ze złotymi okuciami 😄Będzie u mnie w piątek..już nie mogę się doczekać 😄
__________________
Mój wątek kosmetyczny Zapraszam! Dokładki!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 15:22   #534
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Super!!!!! Pokarz koniecznie jak dotrze
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 16:27   #535
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Wiem, ze dla Was to żadna nowość, ale chwale się moja Modena ❤️ po przebojach z błędnym numerem przesyłki i nieogarniętym kurierem, który zostawił paczkę w punkcie odbioru nie informując mnie o tym w końcu dziś mogę nacieszyć oko IMG_0653.jpgIMG_0654.jpgIMG_0655.jpgIMG_0656.jpgIMG_0658.jpgIMG_0659.jpgIMG_0660.jpgIMG_0662.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 18:46   #536
bride88
Zadomowienie
 
Avatar bride88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 358
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

malgoska super to jest połysk, tak? ja mam czarną modenę w macie ze srebrem ale jakoś nie mogę się przekonać do niej i od kiedy ją kupiłam siedzi nienoszona ani raz ale nie mam serca jej sprzedać bo tyle na nią czekałam


Dziewczyny czy kolor prosecco dobrze będzie wyglądał ze srebrnymi okuciami? myślę o palermo właśnie prosecco silver
Kokos lepiej ze złotem czy srebrem się komponuje?
__________________
bride88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 18:52   #537
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Wiem, ze dla Was to żadna nowość, ale chwale się moja Modena ❤️ po przebojach z błędnym numerem przesyłki i nieogarniętym kurierem, który zostawił paczkę w punkcie odbioru nie informując mnie o tym w końcu dziś mogę nacieszyć oko Załącznik 7110096Załącznik 7110101Załącznik 7110106Załącznik 7110111Załącznik 7110116Załącznik 7110121Załącznik 7110126Załącznik 7110131


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Malgoska, jest piękna! I te wszystkie Sabrinowe prezenciki Najładniejsze zdjęcia Modeny jakie widziałam Tym cenniejsza, że tak wyczekiwana i zdobyta w końcu mimo przeciwności, hehe Gratuluję łupu!

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość
malgoska super to jest połysk, tak? ja mam czarną modenę w macie ze srebrem ale jakoś nie mogę się przekonać do niej i od kiedy ją kupiłam siedzi nienoszona ani raz ale nie mam serca jej sprzedać bo tyle na nią czekałam


Dziewczyny czy kolor prosecco dobrze będzie wyglądał ze srebrnymi okuciami? myślę o palermo właśnie prosecco silver
Kokos lepiej ze złotem czy srebrem się komponuje?
Bride, to rzecz gustu. Ja mam Chia prosecco ze srebrem i mi się bardzo podoba. Jest parę zdjęć na wątku. To zależy od torebki i co lubisz. Mi kokos też ze srebrem się podoba, ale sporo osób ma i ze złotem, a niektórym modelom pasuje ze złotem

Edytowane przez nalras
Czas edycji: 2017-06-14 o 19:16
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 20:05   #538
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość
malgoska super to jest połysk, tak? ja mam czarną modenę w macie ze srebrem ale jakoś nie mogę się przekonać do niej i od kiedy ją kupiłam siedzi nienoszona ani raz ale nie mam serca jej sprzedać bo tyle na nią czekałam


Dziewczyny czy kolor prosecco dobrze będzie wyglądał ze srebrnymi okuciami? myślę o palermo właśnie prosecco silver
Kokos lepiej ze złotem czy srebrem się komponuje?
Cytat:
Napisane przez nalras Pokaż wiadomość
Malgoska, jest piękna! I te wszystkie Sabrinowe prezenciki Najładniejsze zdjęcia Modeny jakie widziałam Tym cenniejsza, że tak wyczekiwana i zdobyta w końcu mimo przeciwności, hehe Gratuluję łupu!

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------



Bride, to rzecz gustu. Ja mam Chia prosecco ze srebrem i mi się bardzo podoba. Jest parę zdjęć na wątku. To zależy od torebki i co lubisz. Mi kokos też ze srebrem się podoba, ale sporo osób ma i ze złotem, a niektórym modelom pasuje ze złotem
dziękuję
Tak Modena w połysku, kupiona 1 czerwca, dziś ją dostałam
Zdjęcia na szybko robione telefonem :-D ale chwalę się
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 20:35   #539
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Małgośka gratuluje zakupu.

Bride jak na mój gust to i prosecco i kokos Ze złotem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 20:58   #540
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Wiem, ze dla Was to żadna nowość, ale chwale się moja Modena ❤️ po przebojach z błędnym numerem przesyłki i nieogarniętym kurierem, który zostawił paczkę w punkcie odbioru nie informując mnie o tym w końcu dziś mogę nacieszyć oko Załącznik 7110096Załącznik 7110101Załącznik 7110106Załącznik 7110111Załącznik 7110116Załącznik 7110121Załącznik 7110126Załącznik 7110131


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
klask i: Moja Modenka Jest super, na pewno będziesz zadowolona
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-07 11:39:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.