Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 10:07   #751
koloriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

14.04 lecę na Fuertaventurę. Wszystko ogarniamy sami. Czy ktoś zatrzymywał się w Apartamentos la Piramide? Jak wrażenia? Nie chcę wydać milionów na całą "imprezę", a obiekt wygląda całkiem spoko. Zastanawiam się tylko jak będzie w rzeczywistości
koloriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 14:18   #752
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez kkaskaa Pokaż wiadomość
Kubus puchatek, a wypożyczaliście auto? Jak tak to jaki koszt?
Mnie ciągnie na Lanzarote, ale jak słyszę, że pogodę bardziej chwalicie sobie w grudniu na Teneryfie, niż w maju albo w marcu na Lanzarote to mi się odechciewa A była któraś z Was na Lanzarote w lipcu, sierpniu albo wrześniu?
Samochód na tydzień czasu to koszt około 70 euro. Do baku wlalismy za 20 euro.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 07:52   #753
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Za ile go wynajelas? Jest w środku niczego,wiec albo musisz dodać koszt auta abo komunikacji miejskiej bądź taksówek
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:56   #754
kkaskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 30
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez kubus puchatek Pokaż wiadomość
Samochód na tydzień czasu to koszt około 70 euro. Do baku wlalismy za 20 euro.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

A to nieduży koszt, bo ja na Teneryfie płaciłam tyle samo za trzy dni (w sezonie - nie wiem czy to duża różnica). Nie pamiętam za ile tankowaliśmy, ale też na pewno drożej paliwo wyszło, ale dużo przez te trzy dni jeździliśmy.
kkaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:14   #755
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez kkaskaa Pokaż wiadomość
A to nieduży koszt, bo ja na Teneryfie płaciłam tyle samo za trzy dni (w sezonie - nie wiem czy to duża różnica). Nie pamiętam za ile tankowaliśmy, ale też na pewno drożej paliwo wyszło, ale dużo przez te trzy dni jeździliśmy.
Teneryfa jest większa,to więcej paliwa schodzi
Ja zabookowałam przez neta na stronie Auto Reisen. Zabookowałam najmniejsze w kategoriach auto,a dostaliśmy nowe Picasso c3. Polecam. Foteliki dla dzieci za free mają,ale beznadziejnej jakości.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 14:41   #756
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez kkaskaa Pokaż wiadomość
Mnie ciągnie na Lanzarote, ale jak słyszę, że pogodę bardziej chwalicie sobie w grudniu na Teneryfie, niż w maju albo w marcu na Lanzarote to mi się odechciewa A była któraś z Was na Lanzarote w lipcu, sierpniu albo wrześniu?
Ja byłam pod koniec czerwca, temp. powyżej 25 stopni, ale niestety z powodu silnych wiatrów odczuwa się dużo mniej....
__________________
['][']['] 1o.11.11


Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki
Martyna Wojciechowska
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 15:35   #757
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Lecimy na Gran Canarie w czerwcu i wynajelismy samochód na 2 tygodnie + fotelik dla dziecka + ubezpieczenie za 650 zł

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Byłam na Gran Canarii, dwa razy i hmm... krajobraz trochę księżycowy. Można oczywiście pojeździź po wyspie ale czy jest sens i tak naprawdę jest co zwiedzać? Są parki do których warto się wybrać. Na pewno nie będziesz się nudziła ale zwiedzania bardzo dużo nie ma
no to zobaczymy jak sie bedziemy bawic przez 2 tygodnie. Nie przepadamy za leżeniem na plazy wiec liczyłam na różnorodność wyspy
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 23:53   #758
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Lecimy na Gran Canarie w czerwcu i wynajelismy samochód na 2 tygodnie + fotelik dla dziecka + ubezpieczenie za 650 zł

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------



no to zobaczymy jak sie bedziemy bawic przez 2 tygodnie. Nie przepadamy za leżeniem na plazy wiec liczyłam na różnorodność wyspy
Nie przejmuj się komentarzem,gran canaria jest różnorodna i jest co oglądać. Mamy tam z mężem mieszkanie i bywamy średnio raz na 6 tygodni na kilka dni,od trzech lat bez przerwy,i dalej jest dużo nieodkrytych przeze mnie miejsc bądź takich,które widziałam pobieżnie.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 10:15   #759
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się komentarzem,gran canaria jest różnorodna i jest co oglądać. Mamy tam z mężem mieszkanie i bywamy średnio raz na 6 tygodni na kilka dni,od trzech lat bez przerwy,i dalej jest dużo nieodkrytych przeze mnie miejsc bądź takich,które widziałam pobieżnie.

oooo! szkoda, że nie znalazłam Cie wcześniej mogłabym od Was wynająć mieszkanie
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 12:37   #760
benita84
Zadomowienie
 
Avatar benita84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 500
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez kkaskaa Pokaż wiadomość
Kubus puchatek, a wypożyczaliście auto? Jak tak to jaki koszt?
Mnie ciągnie na Lanzarote, ale jak słyszę, że pogodę bardziej chwalicie sobie w grudniu na Teneryfie, niż w maju albo w marcu na Lanzarote to mi się odechciewa A była któraś z Was na Lanzarote w lipcu, sierpniu albo wrześniu?
byliśmy ostatni tydzień września i pierwszy października na lanzarote i było super, pogoda jak dla mnie ekstra faktycznie przez wiatr wydawało się że wcale nie jest tak gorąco ale i tak trzeba było uważać bo bez filtra można było się nieźle przypalić na słońcu

noce i poranki były trochę chłodniejsze wiec wtedy przydawał się długi rękaw, no i przez te chłodne noce woda w basenie też nie była zbyt ciepła
benita84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 16:07   #761
czekoladowyburak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Ostatnio spędziłam znów dwa dni na Lanzarote i zakochałam się w Playa del Carmen, w północnej części tej miejscowości konkretnie. Przepiękna promenada do samego Arrecife, blisko lotniska, ładne plaże i hotele.
A gdzie jest playa del carmen? Masz na mysli puerto del carmen? Szukalam na mapie, ale takiej plazy znalezc nie moge, a z puerto del carmen to chyba za daleko do arrecife?
Pytam, bo zdecydowalismy się jednak na Lanzarote ( nie ukrywam ze trochę na podstawie Twojego wpisu), ale ciągle nie mamy hotelu - ten, który chcieliśmy kupić ktoś sprzatnal nam sprzed nosa w ostatniej chwili i teraz zastanawiam się nad Puerto del carmen właśnie
czekoladowyburak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 23:05   #762
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

a jak z wiatrem w czerwcu, moze ktos był.. bo mi się znajomi z dzieckiem rozmyślili, bo usłyszeli, ze wieje..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 01:47   #763
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez czekoladowyburak Pokaż wiadomość
A gdzie jest playa del carmen? Masz na mysli puerto del carmen? Szukalam na mapie, ale takiej plazy znalezc nie moge, a z puerto del carmen to chyba za daleko do arrecife?
Pytam, bo zdecydowalismy się jednak na Lanzarote ( nie ukrywam ze trochę na podstawie Twojego wpisu), ale ciągle nie mamy hotelu - ten, który chcieliśmy kupić ktoś sprzatnal nam sprzed nosa w ostatniej chwili i teraz zastanawiam się nad Puerto del carmen właśnie

Ale wpadka! Oczywiście ze Puerto del carmen. Na rowerze do arrecife jedzie się jakieś pół godzinki,40 minut bez pośpiechu.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 08:09   #764
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez kkaskaa Pokaż wiadomość
Kubus puchatek, a wypożyczaliście auto? Jak tak to jaki koszt?
Mnie ciągnie na Lanzarote, ale jak słyszę, że pogodę bardziej chwalicie sobie w grudniu na Teneryfie, niż w maju albo w marcu na Lanzarote to mi się odechciewa A była któraś z Was na Lanzarote w lipcu, sierpniu albo wrześniu?
Ja byłam na Lanzarote we wrześniu. Byliśmy tam przez 2 tygodnie i tylko kilka dni była typowa 'lampa', większość czasu słoneczko za mgłą (delikatne chmury), chyba tylko raz padało, ale bardzo krótko. Moim zdaniem to bardzo przyjemny klimat, ale jeśli liczysz, że 'strzaskasz się na mahoń' i wygrzejesz za wszystkie czasy to możesz się rozczarować
Moim zdaniem piękna wyspa i chętnie tam pojadę jeszcze raz. Oprócz wszystkich miejsc związanych z Cesarem Manrique, polecam wybrać się na La Graciose
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 09:59   #765
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Witam dziewczyny, planujemy lecieć na wakacje na Fuertaventure z naszym 5letnim synkiem w lipcu. Przeczytałam połowę tego wątku, przejrzałam/przeglądam oferty biur podróży na tą wsypę i mam wielki mętlik w głowie
Bardzo Was proszę o polecenie jakiegoś hotelu dla rodzin z dziećmi (chodzi mi o fajne położenie hotelu z piaszczystą plażą, niedaleko od hotelu bądź jeśli jest jakiś bus dowożący do plaży; w miejscowości-nie preferuję hotelu który leży w jakiejś wiosce turystycznej).
I jeszcze opis klimatu jaki w I połowie lipca panuje.
Chętnie przeczytam jeszcze jakąś wypowiedź baby montana
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 10:31   #766
czekoladowyburak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

W miejscowosci i blisko plaży wg map google jest hotel Lanzarote village w Puerto del carmen, a baby montana pisała o tej miejscowosci pozytywnie, wiec my chyba sie tam właśnie wybierzemy ale Plaza na mapach google nie wygląda na piaszczystą, chyba nawet gdzieś czytalam że jest żwirowa.
czekoladowyburak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 12:07   #767
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Hejbylam juz w caleta de fuste 2 raz ale w apartamencie la gaudia bardzo fajnieteraz chcialabym zeby ktos doradzil jakis fajny hotelzastanawia sie nad elba sara badz barcelo castillo takie domki typu bunglobyl ktos?z gory dziekuje
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 09:22   #768
kkaskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 30
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Ja byłam na Lanzarote we wrześniu. Byliśmy tam przez 2 tygodnie i tylko kilka dni była typowa 'lampa', większość czasu słoneczko za mgłą (delikatne chmury), chyba tylko raz padało, ale bardzo krótko. Moim zdaniem to bardzo przyjemny klimat, ale jeśli liczysz, że 'strzaskasz się na mahoń' i wygrzejesz za wszystkie czasy to możesz się rozczarować
Moim zdaniem piękna wyspa i chętnie tam pojadę jeszcze raz. Oprócz wszystkich miejsc związanych z Cesarem Manrique, polecam wybrać się na La Graciose
No właśnie ja muszę się wygrzać na wakacjach To w tym roku Lanzarote chyba odpada, ale chętnie wybiorę się tam kiedyś jak będę miała urlop w środku sezonu.
kkaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 13:08   #769
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, planujemy lecieć na wakacje na Fuertaventure z naszym 5letnim synkiem w lipcu. Przeczytałam połowę tego wątku, przejrzałam/przeglądam oferty biur podróży na tą wsypę i mam wielki mętlik w głowie
Bardzo Was proszę o polecenie jakiegoś hotelu dla rodzin z dziećmi (chodzi mi o fajne położenie hotelu z piaszczystą plażą, niedaleko od hotelu bądź jeśli jest jakiś bus dowożący do plaży; w miejscowości-nie preferuję hotelu który leży w jakiejś wiosce turystycznej).
I jeszcze opis klimatu jaki w I połowie lipca panuje.
Chętnie przeczytam jeszcze jakąś wypowiedź baby montana
Pracuję w bp a prócz tego w grudniu sama odwiedziłam Fuertę z Maluszkiem- polecam Elbę Carlotę. Hotel, jakość świadczonych usług jak i sama plaża - najwyższy poziom
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 13:32   #770
Modny87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Witajcie,

Jestem nowy na forum Planuję z dziewczyną wyjechać na wakacje gdzieś poleniuchować na plaży. Będzie to nasz pierwszy wspólny wyjazd więc chciałbym aby było idealnie. Czy moglibyście polecić jakieś konkretne miejsce gdzie moglibyśmy wieczorem wyskoczyć na imprezę a w dzień korzystać ze słońca na wszelkie możliwe sposoby?
Zależy mi aby koszt takiej wycieczki też nie był zbyt duży, ponieważ długo zbieraliśmy na tą wyprawę i też nie możemy sobie pozwolić na zbyt wiele. I jeszcze pytanie co do sposobu wyjazdu, lepiej z biurem czy próbować coś na własną rękę?
Modny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 10:02   #771
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Pracuję w bp a prócz tego w grudniu sama odwiedziłam Fuertę z Maluszkiem- polecam Elbę Carlotę. Hotel, jakość świadczonych usług jak i sama plaża - najwyższy poziom
dziękuję
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 14:06   #772
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

hej, miałam urlop, w tym również urlop od komputera. Jeśli macie jakieś pytania to zadajcie je jeszcze raz proszę, bo nie mam siły przebijać się przez nieprzeczytane posty
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 11:57   #773
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
hej, miałam urlop, w tym również urlop od komputera. Jeśli macie jakieś pytania to zadajcie je jeszcze raz proszę, bo nie mam siły przebijać się przez nieprzeczytane posty
przeczytałam już dużo opinii w necie o tych hotelach, ale może mogłabyś wtrącić jeszcze swoje spotrzeżenia (jeśli znasz te hotele):
1. Hotel Barcelo Castillo Beach Resort****

2. Hotel Broncemar Beach***

3.
Dorado Suites Hotel***

wszystkie 3 są w Caleta de Fuste. Będę wdzięczna także za opis miejscowości, plaż. Chcemy wybrać się z 5letnim synkiem. Co w okolicy można zobaczyć, oprócz Oasis Park.

No i najważniejsze pytanie od matki z dzieckiem: o co chodzi z tymi wiatrami? Jak bardzo wieje i czy faktycznie wieje w lipcu
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 12:22   #774
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Wieje chyba cały rok, ale wiatr jest czasem cieplejszy, a czasem zimny.
Mam wrażenie, że na południu wyspy jest dużo cieplej? Może to tylko moje odczucie?
Warto wziąć samochód na 3 dni i objechać wyspę: jeden dzień na północ - Corralejo, po drodze są wydmy i taka jakby pustynia. Można pozwiedzać miasteczko. Zrobić zakupy. Następnego dnia na południe: Morro Jable. Wyspa jest tak piękna, że szkoda siedzieć w jednym miejscu.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 12:50   #775
201608051010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 381
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
przeczytałam już dużo opinii w necie o tych hotelach, ale może mogłabyś wtrącić jeszcze swoje spotrzeżenia (jeśli znasz te hotele):
1. Hotel Barcelo Castillo Beach Resort****

2. Hotel Broncemar Beach***

3.
Dorado Suites Hotel***

wszystkie 3 są w Caleta de Fuste. Będę wdzięczna także za opis miejscowości, plaż. Chcemy wybrać się z 5letnim synkiem. Co w okolicy można zobaczyć, oprócz Oasis Park.

No i najważniejsze pytanie od matki z dzieckiem: o co chodzi z tymi wiatrami? Jak bardzo wieje i czy faktycznie wieje w lipcu
2 lata temu byliśmy w Hotelu Broncemar Beach (i poznaliśmy przy okazji baby montane :p ) - szału może nie ma, ale wróciła bym do niego.
Pokoje bardzo duże, czyste. Jedzenie całkiem smaczne i różnorodne. Atrakcje dla dzieci też jakieś były (ale np animacje prowadzone przez animatorów Thomasa Cooka w języku angielskim i skierowane do Angoli).

Położenie hotelu fajne, w pobliżu wiele sklepów i całkiem fajna szeroka plaża.

Edytowane przez 201608051010
Czas edycji: 2015-05-21 o 12:52
201608051010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 13:11   #776
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

dziękuję bardzo za odpowiedzi
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 22:19   #777
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

A ogólnie polecacie bardziej północ czy południe? Gdzie sa piekniejsze plaze?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 23:50   #778
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura

Hej ja bylam w caleta de fuste dwa razy fajna miejscowosc, spokojna ale jest gdzie wyjsc na kolacje czy drinka. My wynajmlwalismy apartament a w tym roku chcialabym do hotelu i rowniez. Zastanawiam sie nad barcelo castillo badz elba sara. Barcelo jest bardzo blisko plazy centrum, z tegk co pamietam elba sara troche oddalona wiec jesli ktos byl i ma porownanie bardzo prosze o rade
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 19:31   #779
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
przeczytałam już dużo opinii w necie o tych hotelach, ale może mogłabyś wtrącić jeszcze swoje spotrzeżenia (jeśli znasz te hotele):
1. Hotel Barcelo Castillo Beach Resort****

2. Hotel Broncemar Beach***

3.
Dorado Suites Hotel***

wszystkie 3 są w Caleta de Fuste. Będę wdzięczna także za opis miejscowości, plaż. Chcemy wybrać się z 5letnim synkiem. Co w okolicy można zobaczyć, oprócz Oasis Park.

No i najważniejsze pytanie od matki z dzieckiem: o co chodzi z tymi wiatrami? Jak bardzo wieje i czy faktycznie wieje w lipcu
Dorado Suites jakoś nie przepadam za tym hotelem, z tych trzech zdecydowanie Barcelo najlepszy, ale nie wiem jak cenowo. Jeśli spora różnica pomiędzy Barcelo a Broncemarem to bierz ten drugi i wyślij mi wiadomość z danymi rezerwacji i koniecznie zarezerwuj pokój na piętrze z prywatnym balkonem.

wieje wieje, aktualnie około 30km/h, na dodatek wiatr dalej się nie ocieplił. Nie powiem żeby było zimno bo pogoda przepiękna w ciągu dnia, ale wieczorem coś z dłuższym rękawem koniecznie. A może po prostu ja jestem zmarźluch

z 5 letnim dzieckiem - Oasis Park, można pojechać do Acua w Corralejo, wypożyczyłabym auto na dwa dni żeby pojechać poplażować na dzikich plażach. Atrakcji "zorganizowanych" nie ma poza tymi dwoma parkami ale dziecko na długiej szerokiej piaszczystej plaży będzie miało wystarczająco dużo zabawy
aha, nie wiem czy w Barcelo jest miniclub, ten w Broncemarze jest dla dzieci które mówią po angielsku, poza tym animacja wewnętrzna hotelowa w ciągu dnia już dla wszystkich dzieci (ale zajęcia na zewnątrz, a nie w pomieszczeniu)

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A ogólnie polecacie bardziej północ czy południe? Gdzie sa piekniejsze plaze?
ja wolę północ, ale obiektywnie - plaże na południu ładniej wyglądają na zdjęciach za to do plażowania wg mnie jednak północ - zwykle mniej wieje, jest więcej zatoczek, jakoś tak kameralniej.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
Hej ja bylam w caleta de fuste dwa razy fajna miejscowosc, spokojna ale jest gdzie wyjsc na kolacje czy drinka. My wynajmlwalismy apartament a w tym roku chcialabym do hotelu i rowniez. Zastanawiam sie nad barcelo castillo badz elba sara. Barcelo jest bardzo blisko plazy centrum, z tegk co pamietam elba sara troche oddalona wiec jesli ktos byl i ma porownanie bardzo prosze o rade
brałabym Barcelo, Elba Sara dla mnie jest porażką a nie 4* hotelem, ale ponownie - zależy od ceny :P
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 01:03   #780
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Hhej dziekuje bardzo za odpowiedznapisz cos wiecej proszena roznych forach elba sara wypada tak samo jak barcelo albo i lepiejkurcze teraz mam tylematpodobno barcelo castillo jest polozone na bardzo rozleglym terenie itd. Mowimy o domkach tak ??nie o barcelo priemium) ;×
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-20 18:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.