Jaki hosting wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-27, 14:23   #1
morela22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76

Jaki hosting wybrać?


Witam, potrzebuję jakieś rzetelne info o hostingu. Nie wiem, który mam wybrać, a zależy mi na bardzo dobrym i stabilnym. Nie chcę po tygodniu mieć setki usterek. Będę wdzięczna za info.
morela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 21:12   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Mam i jestem zadowolona.

http://www.ehost.pl/
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 08:13   #3
angielina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Jak dla mnie to już lepiej zainwestować w home.pl, z tego co wiem to najtańsi nie są ale to dobra firma. Kumpel postawił u nich sklep internetowy i jeszcze nie narzekał więc raczej nie może to być badziewie.
angielina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 12:57   #4
marika999
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Cytat:
Napisane przez angielina Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to już lepiej zainwestować w home.pl, z tego co wiem to najtańsi nie są ale to dobra firma. Kumpel postawił u nich sklep internetowy i jeszcze nie narzekał więc raczej nie może to być badziewie.
W tym wypadku akurat się zgodzę, hosting to nie zabawa i lepiej mądrze zainwestować swoje pieniądze, nawet ponieść nieco większe nakłady po to, by potem nie zbierać burzy.
marika999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 11:08   #5
Dosiaczek 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 260
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Ja korzystam z linuxpl.com i w ciągu roku miłam tylko jedną awarię półgodzinną chyba.
Dosiaczek 7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 00:04   #6
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Cytat:
Napisane przez angielina Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to już lepiej zainwestować w home.pl, z tego co wiem to najtańsi nie są ale to dobra firma. Kumpel postawił u nich sklep internetowy i jeszcze nie narzekał więc raczej nie może to być badziewie.
Niekoniecznie. Akurat home.pl jest jedną z najdroższych firm w kraju. Można za tańsze pieniądze znaleźć cos równie dobrego (a nie tak rozreklamowanego) i nie stwarzającego problemów, typu awarie, konserwacyjne prace na serwerze itd.
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:50   #7
kasiaczek16
Przyczajenie
 
Avatar kasiaczek16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Ja mam swoją prywatną stronę w Hoste.pl
Polecił mi kumpel, bo sama nie miałam zielonego pojęcia z czym to sie je. Oczywiscie ja zielona i niekumata. Napisalam do firmy, odpowiedź w ciagu 3 godzin: wyjaśniająca co trzeba zrobić, który pakiet dla mnie byłby wystarczający, po ludzku z linkami do pomocy. Krok po kroku i spokojnie zamówiłam sobie pakiecik ten najmniejszy start.
przy okazji dowiedzialam sie co to uptime:P a uptime maja 99,99% i nigdy nie mialam problemu ze strona. hula jak ta lala. moge z reka an sercu powiedziec tani hosting i stabilny
__________________
A jak nudzi Ci się czytanie ciągłe o modzie itd. to poczytaj poważne artykuły, albo dziennikarski blog na różne tematy.
kasiaczek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 16:24   #8
liiimonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Mój chłopak korzysta z ich usług http://www.prohost.pl/ i z tego co widzę jest bardzo zadowolony, a generalnie jest wybredny i wymagający w tym temacie
liiimonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:06   #9
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Ja od pół roku korzystam z netlook.pl i jestem zadowolona. W zależności od wielkości serwera ceny różne- ja mam średniej wielkości i płacę 80 zł w pierwszym roku a potem 160 jak dobrze pamiętam.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 22:00   #10
pagal
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 18
GG do pagal Send a message via Skype™ to pagal
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Ktoś wyżej też juz napisał linuxpl.com
od 10 lat mam tam stronę, stoi stabilnie, rzadko się cokolwiek działo, a jak już, to panowie szybko usuwali usterkę.
Kiedyś miałem włamanie na stronę i parę razy na konto emailowe i z emiala mojego rozsyłano spam, setki emaili w ciągu paru minut, szybko zgłaszałem przez gadu-gadu problem i go usuwali. Sam nie dałbym sobie z tym rady.
Także polecam, stabilny i dobra obsługa
pagal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 15:54   #11
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Też mam kilka stron postawionych u nich i chwalę
Wyjątkowo dobry mają BOK - zawsze służą pomocą, i to nawet jak kilka razy marudziłam im w świeta.
Fajny hosting.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 21:48   #12
Wanda142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Ja mogę polecić hostinghouse.pl
Wanda142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 17:45   #13
tamburynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki hosting wybrać?

a mogłabyś podać więcej szczegółów? Bo z samego polecenia to jeszcze wiele nie wynika, jeśli ktoś ma się na coś zdecydować
tamburynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 09:56   #14
Wanda142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki hosting wybrać?

To zależy co Cię interesuje. Na pewno wybierasz między trzema pakietami. One się tam możliwościami różnią i rzecz jasna ceną. Ja się zdecydowałam na nich między innymi dlatego, że okres testowania darmowy dają. Jak ci się nie podoba to zawsze możesz zrezygnować.
Wanda142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 16:41   #15
tamburynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki hosting wybrać?

a antywirus i spam?
tamburynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 16:42   #16
Wanda142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Mają oczywiście filtr antyspamowy, bez tego to teraz przecież ani rusz. Antywirus też jest więc można czuć się spokojnie. Dla mnie te dwie rzeczy też miały znaczenie, ale to akuratnie chyba większość firm oferuje z tego co się orientowałam. U nich możesz bodajże po 30 dniach zrezygnować jak zadowolona nie będziesz. To też fajne rozwiązanie jest.
Wanda142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 16:43   #17
tamburynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Muszę przyznać, żę brzmi rzeczywiście sensownie. A jak jest u nich z kopią bezpieczeństwa?
tamburynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 16:44   #18
Wanda142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Jest robiona codziennie. A tak swoją drogą, zmieniając nieco temat. Babskie forum, a my o takich techniczno-informatycznych kwestiach:d Jak dwóch facetów normalnie heh
Wanda142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 16:44   #19
tamburynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Oj tak, masz rację. Trzeba zluzować z tematyką. W sumie najbardziej istotne kwestie mi powiedziałaś. Teraz muszę tylko skonsultować się z kimś mądrzejszym ode mnie kto będzie potrafił pomóc mi w podjęciu decyzji.
tamburynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 16:45   #20
Wanda142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Masz problem z podejmowaniem decyzji?:d Nieźle:d To może trzeba do psychologa:d Jakąś analizę decyzyjną przeprowadzić
Wanda142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 16:47   #21
tamburynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Aż tak źle ze mną na szczęście nie jest. Generalnie chodzi o to, że zawsze lubię skonsultować się z kimś, kto na danym zagadnieniu zna się jednak lepiej ode mnie. Nie nazwałabym tego trudnościami w podejmowaniu decyzji. Po prostu nie lubię popełniać błędów i jak tylko mogę tego uniknąć to staram się tak właśnie postępować.
tamburynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 16:48   #22
Wanda142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki hosting wybrać?

w sumie może i racja. Ale tak wypytywałaś konkretnie, że myślałam, że wiesz o co chodzi. A tak swoją drogą to widzę, że nie tylko ja spędzam popołudnie przed komputerem, na forum:d Od razu mi lepiej jak widzę, że nie jestem jedyna
Wanda142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 16:50   #23
tamburynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Bo generalnie wiem, ale zawsze lepiej się upewnić.
tamburynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 14:17   #24
marcik12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Ja polecam fotosik
marcik12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 08:04   #25
cerlington
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Ja polecam kylos.pl. Mają fajny support na którym pracują bardzo pomocni panowie
cerlington jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 08:53   #26
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Tak czytam i czytam i jestem w szoku, że tych firm od hostingu tyle jest.
Popyt jak nic
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 23:13   #27
Modanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Ja także myślę o zmianie hostingu dla sklepu a z jakiego oprogramowania korzystacie?
Modanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 22:15   #28
rabatka91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Najlepsze są chyba hostingi płatne, można liczyć na fachową pomoc techników w razie W chociaż raczej nie ma z nimi problemów. Nie to co w przypadku tych darmowych - porażka totalna. Dlatego do sklepu chyba najlepszy byłby hosting z https://www.sprintdatacenter.pl/hosting Możesz go testować przez tydzień za darmo jeśli chcesz.
rabatka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 13:52   #29
Agatka14
Przyczajenie
 
Avatar Agatka14
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Wybór dobrego serwera, fakt jest trudny, bo firm jest mnóstwo jednak czy wszystkie są dobre? Czy te duże giganty dlatego, że są znane są lepsze od tych mniejszych? Przecież te duże też kiedyś raczkowały.

Ja napiszę tu swoją opinię. Jeśli chodzi o home to wystarczy wpisać w internet "opinie home.pl 2015", aby sprawdzić, że firma ta z roku na rok traci Klientów. Ostatnio na jednym z forum (ok. 2 tyg. temu) przeczytałam, że firma wysłała fakturę do zapłaty 100% wyższą niż Klient dotychczas płacił.

Od kąt pamiętam home ma problemy z instalacją stron na Joomla, te problemy były już w 2011 roku i są do dziś. Firma ta nastawia się bardziej na tych nowych, nieświadomym Klientów kusząc promocjami, rabatami itp. za pierwszy rok utrzymania, jednak po roku czasu cena za utrzymanie serwera to już w granicach 300,00 PLN netto/rok.

Niektórzy Klienci wybierają te większe serwery z dużą pojemnością, z dużym transferem, a nawet w 20% tego nie wykorzystują, po co zatem przepłacać???

Warto jest poszukać jakieś firmy wśród tych mniejszych firm i nie znaczy to, że jakość tam będzie gorsza, będzie dobrze i taniej.

Ja już od 4 lat korzystam z serwerów kei.pl jednak mam wykupioną platformę e-biznes, bo z uwagi na serwisy które posiadam i które generują duży ruch, musiałam wykupić duży serwer.

Serwer ten mogę w 100% polecić i choć nie jest tani, to jest stabilny, bezawaryjny i który posiada profesjonalny panel do zarządzania.

Jednak jeśli ktoś potrzebuje serwera dla 1 czy kilku stron i chce zaoszczędzić, polecam serwer http://www.defero-hosting.pl/pakiety-hostingu

Firma korzysta właśnie z serwerów kei.pl z opcji reseller, także panel jest taki sam jak na kei właśnie. Ja swoich Klientów odsyłam właśnie do serwerów Defero, gdy buduję im strony czy sklep i większa część Klientów wykupujących ten wyśrodkowany pakiet nie wykorzystuje zasobów nawet 30%, po co więc szukać serwerów bez limitu (choć nie ukrywając nawet tam gdzie jest napisane bez limitu, limit zawsze jakiś jest )

Na stronie http://www.defero-hosting.pl/pakiety-hostingu można zamówić serwer i testować 14 dni bez zobowiązań. Polecam.

Edytowane przez Agatka14
Czas edycji: 2015-08-01 o 14:27
Agatka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 15:08   #30
kumpelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki hosting wybrać?

Ja swoje strony przeniosłem do /reklama/ ze względu na to że oferują transfer miesięczny bez limitu.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2015-10-11 o 22:46 Powód: reklama
kumpelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-26 16:55:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.