Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-01, 13:46   #451
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
ja mam cichą nadzieje ze jak już będziemy na etapie `inteligentnej`rozmowy ( nie blabalba srutututu) to mu jakoś przetłumacze bo już mu nogi z tego wózka wystają


ale miałam sen, śniło mi się że byłam w ciąży a nie wiedziałam że jestem i nagle urodziłam synka (marze o córece), musiałam z nim iśc na strych bo nie miałam gdzie a tam był jakiś kot( nie mam kota) i nagle synek wystawił język który był cały żółty a na niebiesko na nim pisało NOKIA... chyba musze spać krócej bo już mi się głupoty śnią


jak bylam w ciazy to miala non stop glupie sny
raz snilo mi sie, ze bylam juz po porodzie, pielegniarka przynosi mi dziecko, a tam swinka morska!!!!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:53   #452
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość


jak bylam w ciazy to miala non stop glupie sny
raz snilo mi sie, ze bylam juz po porodzie, pielegniarka przynosi mi dziecko, a tam swinka morska!!!!




normalnie marzenie każdej matki
takiej świnki nie trzeba w wózku usypiać
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 14:30   #453
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/b]



normalnie marzenie każdej matki
takiej świnki nie trzeba w wózku usypiać
Ale za to w nocy są głośniejsze niż niejedno dziecko

Cześć tak w ogóle Też u was cały dzień kropi?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 14:39   #454
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ale za to w nocy są głośniejsze niż niejedno dziecko

Cześć tak w ogóle Też u was cały dzień kropi?
miałam króliki i nigdy wiecej

u mnie teraz się uspokoiło ale rano tak lało ze z dzieciarnią i tymi torbami nie mogłam się do samochodu zapakować
moze jakbym parasolkę trzymała w zębach?
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 14:44   #455
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Cześć tak w ogóle Też u was cały dzień kropi?

U mnie od rana to bardzo mocno padało- właściwie to już od nocy...ale tak po 12 przestało padać i nawet się rozchmurzyło

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Coś odcień ciemny brąz ze złotem patrząc na pierwszą fotę. Mokka? Bo z tym mi się kojarzy taki odcień. Palette intensive g3 trufla. http://www.palette.pl/nasze-produkty...raz/g3-trufla/
Jak masz już ciemną podstawę to super odcień. Jeszcze:
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...czekolada.aspx
http://www.palette.pl/nasze-produkty...ojne-espresso/
Może jeszcze garnier color & shine naturalny brąz
Musisz także obserwować farbowanie bo przy tak ciemnym odcieniu aby czerń nie wyszła Można zawsze skrócić czas

Kachula przez Ciebie zakochałam się w kolorach Palette: Trufla i mroźna mocca!!!!!
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 14:46   #456
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

mam 2swinki morskie i pewnie przez to mi sie snily, procz tego snu jeszcze w kilku wystapily goscinnie

u mnie pogoda do D... caly dzien siedze z mlodym w domu przez co jest strasznie marudny i rozmyslam czy henna bedzie mi sie ladnie trzymac czy szybko wyplucze
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 14:51   #457
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
U mnie od rana to bardzo mocno padało- właściwie to już od nocy...ale tak po 12 przestało padać i nawet się rozchmurzyło

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------




Kachula przez Ciebie zakochałam się w kolorach Palette: Trufla i mroźna mocca!!!!!


kolory na pudełkach sa piękne ale czy tak by wyszło ?
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 14:57   #458
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/b]kolory na pudełkach sa piękne ale czy tak by wyszło ?
No właśnie nie wiem- dlatego zaczęłam szperać po necie
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 16:57   #459
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A kładłaś na jaki kolorek?

Ja, jak mi coś odbije to schodzę na bardzo ciemny brąz w odcieniu czekolady czyli pewnie henna ciemny brąz ale na razie mocno nad orzechem myślę bo boję się znowu, że jak zrobię ciemne to zachce mi się jasnych. Idę na instyle hollywood makeover i jeszcze raz sprawdzę czy jednak w ciemnych na jędzę nie będę wyglądać. [IMG]file:///C:%5CUsers%5CALEKSA%7E1%5 CAppData%5CLocal%5CTemp%5 Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip _image001.gif[/IMG]
Po 2x potraktowaniu włosów rozjaśniaczem (czyli odp. - kładłam na kolor "rozjaśniaczowy" pomarańczowo-rudo-brązowo-blond jakiś ) robiłam:
- Loreal 7.1
- po miesiącu pigmentacja
- na to właśnie 8.1.

Czekolada, orzech - hmmm... czyli widzę że wolisz ciepłe odcienie? A jak się czujesz w takich ciemnych? Nie masz za dużego kontrastu np do jasnej cery? Malujesz brwi? Mnie to zawsze wkurzało przy czarnych - bez mocniejszego makijażu wyglądałam jak śmierć

Wiecie co - robiłam wczoraj olej rycynowy - na skórę i włosy do połowy (wcześniej kładłam tylko na końcówki), a na dół Vatika. Góra włosów błyszczała się jak lustro nie ma to jak sposoby babuni

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-06-01 o 17:01
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 18:08   #460
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/b]


może wąchałaś coś przed snem

mnie się kiedyś sniło ze mnie bóbr z rewolwerem goni po lesie
to z tym bobrem to mnie przebiłaś

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość


jak bylam w ciazy to miala non stop glupie sny
raz snilo mi sie, ze bylam juz po porodzie, pielegniarka przynosi mi dziecko, a tam swinka morska!!!!
mam nadzieje ze ja nie jestem w ciąży
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ale za to w nocy są głośniejsze niż niejedno dziecko

Cześć tak w ogóle Też u was cały dzień kropi?
kropi?? leje jak nie wiem co, na pole nie można wyjść
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 18:39   #461
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Pokaż wiadomość
casting jasny brąz trzymany na włosach dłużej niż 20min

na jaki kolor nakładałaś? Wyszło bardzo ciemno
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 19:36   #462
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
ja mam cichą nadzieje ze jak już będziemy na etapie `inteligentnej`rozmowy ( nie blabalba srutututu) to mu jakoś przetłumacze bo już mu nogi z tego wózka wystają


ale miałam sen, śniło mi się że byłam w ciąży a nie wiedziałam że jestem i nagle urodziłam synka (marze o córece), musiałam z nim iśc na strych bo nie miałam gdzie a tam był jakiś kot( nie mam kota) i nagle synek wystawił język który był cały żółty a na niebiesko na nim pisało NOKIA... chyba musze spać krócej bo już mi się głupoty śnią


Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/b]


może wąchałaś coś przed snem

mnie się kiedyś sniło ze mnie bóbr z rewolwerem goni po lesie


Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
miałam króliki i nigdy wiecej
Ja też miałam i gdyby nie syf co pozostawiają za sobą to nadal bym miała. Uwielbiam te uszate puchate kulki

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Kachula przez Ciebie zakochałam się w kolorach Palette: Trufla i mroźna mocca!!!!!
Palette zawsze kusi a potem uzależnia

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Po 2x potraktowaniu włosów rozjaśniaczem (czyli odp. - kładłam na kolor "rozjaśniaczowy" pomarańczowo-rudo-brązowo-blond jakiś ) robiłam:
- Loreal 7.1
- po miesiącu pigmentacja
- na to właśnie 8.1.

Czekolada, orzech - hmmm... czyli widzę że wolisz ciepłe odcienie? A jak się czujesz w takich ciemnych? Nie masz za dużego kontrastu np do jasnej cery? Malujesz brwi? Mnie to zawsze wkurzało przy czarnych - bez mocniejszego makijażu wyglądałam jak śmierć

Wiecie co - robiłam wczoraj olej rycynowy - na skórę i włosy do połowy (wcześniej kładłam tylko na końcówki), a na dół Vatika. Góra włosów błyszczała się jak lustro nie ma to jak sposoby babuni
Wiesz mi nie chodzi o taką złota czekoladę. O taką co siostry Kardashian noszą. W zależności od zdjęcia co innego wychodzi ale ta czekolada nie jest ruda tylko taka... czekoladowa Bardziej pod chłodny odcień podchodzi jak dla mnie.
Brwi to całe życie czarną kredką Ale teraz to hennę walę od czasu do czasu grafitową ale nie wiem czy na brąz się nie przerzucę. A cera to sa samoopalacze itp ale ja nie używam. Kiedyś taki kolor mi pasował i zobaczymy teraz. A najlepiej to sprawdzić tu: http://www.instyle.com/instyle/makeover/# wrzucasz fotkę bez makijażu (ja tak najlepiej dopasowuje kolor) i patrzysz czy ci pasuje dany kolor jakiejś gwiazdy i mi te pasują. Bez makijażu fotka najlepsza bo wtedy zobaczysz czy naprawdę kolor ci odpowiada do cery Aby były wszystkie foty gwiazd wystarczy krótka rejestracja ale to nie boli
A olejek rycynowy działa cuda. A zobaczysz jak ci włosy szybciej urosną i paznokcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Khloe-Kardashian.jpg (41,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg khloe.jpg (31,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim_Kardashian-hairstyles.jpg (20,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kendall-Jenner.jpg (39,9 KB, 16 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-06-01 o 19:40
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 19:53   #463
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość


Wiesz mi nie chodzi o taką złota czekoladę. O taką co siostry Kardashian noszą. W zależności od zdjęcia co innego wychodzi ale ta czekolada nie jest ruda tylko taka... czekoladowa Bardziej pod chłodny odcień podchodzi jak dla mnie.
Brwi to całe życie czarną kredką Ale teraz to hennę walę od czasu do czasu grafitową ale nie wiem czy na brąz się nie przerzucę. A cera to sa samoopalacze itp ale ja nie używam. Kiedyś taki kolor mi pasował i zobaczymy teraz. A najlepiej to sprawdzić tu: http://www.instyle.com/instyle/makeover/# wrzucasz fotkę bez makijażu (ja tak najlepiej dopasowuje kolor) i patrzysz czy ci pasuje dany kolor jakiejś gwiazdy i mi te pasują. Bez makijażu fotka najlepsza bo wtedy zobaczysz czy naprawdę kolor ci odpowiada do cery Aby były wszystkie foty gwiazd wystarczy krótka rejestracja ale to nie boli
A olejek rycynowy działa cuda. A zobaczysz jak ci włosy szybciej urosną i paznokcie.
ten kolor co ma Kim jest cudowny takim kolorem oczu tez bym nie pogardziła... no i karnacją może tez
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 19:55   #464
marcysia2686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 70
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
na jaki kolor nakładałaś? Wyszło bardzo ciemno

kładłam na ten sam kolor ale sprany przez 1,5 miesiąca...
marcysia2686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 20:11   #465
Marciuniulka
Przyczajenie
 
Avatar Marciuniulka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Chełmno
Wiadomości: 17
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cześć kobietki . Od dłuższego czasu poszukuję farby w kolorze moich oczu - ciemny brąz, poniżej są zdjęcia. Nie orientujecie się jaką farbą uzyskam podobny kolor? ;D.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02457.jpg (82,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02491.jpg (95,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07710.jpg (96,6 KB, 45 załadowań)
Marciuniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 08:46   #466
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
wrzucam fotki po hennie orzechowy braz
jest troche rudej poswiaty ktora mi odpowiada

ps. jestem w pizamie na foto
ciekawy kolorek wyszedł podoba mi się

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
ale miałam sen, śniło mi się że byłam w ciąży a nie wiedziałam że jestem i nagle urodziłam synka (marze o córece), musiałam z nim iśc na strych bo nie miałam gdzie a tam był jakiś kot( nie mam kota) i nagle synek wystawił język który był cały żółty a na niebiesko na nim pisało NOKIA... chyba musze spać krócej bo już mi się głupoty śnią


Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/b]


może wąchałaś coś przed snem

mnie się kiedyś sniło ze mnie bóbr z rewolwerem goni po lesie
bóbr z rewolwerem hahahahahaha przebiłaś wszystkie sny
ciekawa jestem o czym myślałaś w takim razie dnia poprzedzającego ten sen

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość


jak bylam w ciazy to miala non stop glupie sny
raz snilo mi sie, ze bylam juz po porodzie, pielegniarka przynosi mi dziecko, a tam swinka morska!!!!


Cytat:
Napisane przez Marciuniulka Pokaż wiadomość
Cześć kobietki . Od dłuższego czasu poszukuję farby w kolorze moich oczu - ciemny brąz, poniżej są zdjęcia. Nie orientujecie się jaką farbą uzyskam podobny kolor? ;D.
ja bym stawiała na średni brąz, albo ciemny- ale ten z drogeryjnych farb wyjdzie praktycznie czarny
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 08:53   #467
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Wiesz mi nie chodzi o taką złota czekoladę. O taką co siostry Kardashian noszą. W zależności od zdjęcia co innego wychodzi ale ta czekolada nie jest ruda tylko taka... czekoladowa Bardziej pod chłodny odcień podchodzi jak dla mnie.
Brwi to całe życie czarną kredką Ale teraz to hennę walę od czasu do czasu grafitową ale nie wiem czy na brąz się nie przerzucę. A cera to sa samoopalacze itp ale ja nie używam. Kiedyś taki kolor mi pasował i zobaczymy teraz. A najlepiej to sprawdzić tu: http://www.instyle.com/instyle/makeover/# wrzucasz fotkę bez makijażu (ja tak najlepiej dopasowuje kolor) i patrzysz czy ci pasuje dany kolor jakiejś gwiazdy i mi te pasują. Bez makijażu fotka najlepsza bo wtedy zobaczysz czy naprawdę kolor ci odpowiada do cery Aby były wszystkie foty gwiazd wystarczy krótka rejestracja ale to nie boli
A olejek rycynowy działa cuda. A zobaczysz jak ci włosy szybciej urosną i paznokcie.
Przyglądałam się temu kolorkowi Kardashianów i tak myślę że to jest taki hmm.... PRAWDZIWY brąz - idealny
Co do brwi to fajnie że masz CO hennować, u mnie to jest pięć włosków na krzyż i niestety co dzień kredka, próbowałam "zapuszczać" brwi, nie wyrywałam, rycynowałam i zero przyrostu, takie już są... Jak byłam ostatnio u kosmetyczki to namawiała mnie na permanentny, ale już się tyle naczytałam historii z horroru jak to kosmetyczki potrafią spie***yć że mi się odechciało, no i swoją drogą cena...
Tą stronę już wcześniej patrzyłam - brąz to mój kolor tego już nie trzeba sprawdzać

Marciuniulka co prawda nie wiem jaką farbą możesz uzyskać taki kolor ale myślę że będziesz pięknie wyglądała w ciemnym brązie
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 11:11   #468
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Wczoraj nie wytrzymałam i poleciałam po farbę,mój wybór na spontanie padł na Palette Color Shampoo w kolorze Ciemna Czekolada,jestem nawet zadowolona,myślałam,że wyjdą czarniutkie,a wyszedł mi ciemny brąz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paletteciemnaczeko1.jpg (43,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletteciemnaczekolada.jpg (104,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletteciemnaczeko2.jpg (56,8 KB, 27 załadowań)
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 12:47   #469
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Marciuniulka Pokaż wiadomość
Cześć kobietki . Od dłuższego czasu poszukuję farby w kolorze moich oczu - ciemny brąz, poniżej są zdjęcia. Nie orientujecie się jaką farbą uzyskam podobny kolor? ;D.
jej jak ja kocham taki kolor oczu, marzy mi się taki, piękny jest!! moje 3 szwagierki ( siostry) mają identyczny i jedna sobie kiedyś zrobiła palette czekoladowy brąz tylko troszkę dłużej potrzymała i kolorek moim skromnym zdaniem pasował jest idealnie do oczek

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/product-p...dowy-Braz.html

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Wczoraj nie wytrzymałam i poleciałam po farbę,mój wybór na spontanie padł na Palette Color Shampoo w kolorze Ciemna Czekolada,jestem nawet zadowolona,myślałam,że wyjdą czarniutkie,a wyszedł mi ciemny brąz
Ty jak zawsze piękne i lśniące włosy

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

widze ze mi sie link zamazał... wpisz sobie w google

PALETTE Szampon Koloryzujący Nr 244 Czekoladowy Brąz
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 12:50   #470
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Wczoraj nie wytrzymałam i poleciałam po farbę,mój wybór na spontanie padł na Palette Color Shampoo w kolorze Ciemna Czekolada,jestem nawet zadowolona,myślałam,że wyjdą czarniutkie,a wyszedł mi ciemny brąz
łądny kolorek u mnie na monitorze wpada troszeczkę w bordowy
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 14:19   #471
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
łądny kolorek u mnie na monitorze wpada troszeczkę w bordowy
niestety jest troszkę bordowy,nie mogę się pozbyć tego poblasku i nieważne czym bym farbowała t zawsze mi to bordo wyłazi taka chyba uroda moich włosów

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Ty jak zawsze piękne i lśniące włosy

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Dziękuję
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 15:04   #472
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
niestety jest troszkę bordowy,nie mogę się pozbyć tego poblasku i nieważne czym bym farbowała t zawsze mi to bordo wyłazi taka chyba uroda moich włosów
hm... ale wiesz, to jest czekolada jakby ni patrzeć , ale to bordo wcale źle nie wygląda, mi się podoba
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 16:03   #473
Marciuniulka
Przyczajenie
 
Avatar Marciuniulka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Chełmno
Wiadomości: 17
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ibyza, oczywiście nie biorę pod uwagę jakiejkolwiek farby drogeryjnej, aczkolwiek moja koleżanka pofarbowała włosy Londą "Ciemny Brąz" i wyszedł jej dość ładny, chłodny, ciemny brąz .

MorganLeFay, właśnie nad ciemnym brązem długo się już zastanawiam i bardzo mnie kusi ten kolor . Mam na głowię tęczę z ciemnego popilatego blondu (naturalny) i pozostałości po Joannie "Orzechowy Brąz" i farbie z Avonu "Średni Brąz".

Kicia069, no kolor oczu diabelski jest, haha . A co do czekoladowego brązu, to raczej ciepły odcień . A wydaje mi się, że do mojego typu urody chłodne odcienie są lepsze .

KOBIETKI! Jeszcze jedno pytanko: używała z was może któraś farb z Goldwell lub Farouk CHI?
Marciuniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 16:11   #474
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Marciuniulka Pokaż wiadomość
.

KOBIETKI! Jeszcze jedno pytanko: używała z was może któraś farb z Goldwell lub Farouk CHI?
ja niestety nie pomogę, bo ja tylko Allwaves
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 16:13   #475
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Wczoraj nie wytrzymałam i poleciałam po farbę,mój wybór na spontanie padł na Palette Color Shampoo w kolorze Ciemna Czekolada,jestem nawet zadowolona,myślałam,że wyjdą czarniutkie,a wyszedł mi ciemny brąz

Nie ma jak palette BOSKI
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 17:42   #476
Marciuniulka
Przyczajenie
 
Avatar Marciuniulka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Chełmno
Wiadomości: 17
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ibyza, a jakiego koloru z Allwaves używasz?
Marciuniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 18:19   #477
marcysia2686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 70
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

a ja wam powiem,że też powracam do palette ...jak miałam zrobione tym jasnym brązem shampoo to wyszło ciemno ,ale zero rudości czy jakiejś tam innej poświaty...wyszło ciemno,ale jakby naturalne to były włosy.

po dzisiejszym dniu stwierdzam,że już nie kupię loreal casting
jechaliśmy dziś na zakupy do biedronki,tesco(widziałąm piękne odcienie palette)i tak mocno świeciło słońce,ale tak ostro,że aż oczy mrużyłam...siedziałam ze synkiem w tyle i tak patrzę w lusterko do przodu
patrzę i nie wierzę...skronie i poświata okropnie ruda
a jak zrobiłam fotki i wczoraj wstawiłam to tak ciemno niby wyszło(co mi pasuje)ale na słońcu okropna ruda mocno ruda poświata-OKROPNE !!!

NASTĘPNE FARBOWANIE PALETTE....jest ciemniejsze,ale bynajmniej nie ma rudości jak u lisa feeeee
marcysia2686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 18:33   #478
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość

Nie ma jak palette BOSKI
Mi tez farby Palette bardz służą,jakbym miała wybrać najlepsze drogeryjne farby to byłby Wellaton i wszystkie farby Palette
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 18:53   #479
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ktora palette polecacie? te bez amoniaku czy jakies inne?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:18   #480
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ktora palette polecacie? te bez amoniaku czy jakies inne?
Ja tam byłam zadowolona z kazdej farby palette i tej z amoniakiem i bez
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.