Jak zamaskować trądzik różowaty ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-05, 18:38   #1
Magdalena_92
Zadomowienie
 
Avatar Magdalena_92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 478

Jak zamaskować trądzik różowaty ?


Witam Was serdecznie !
Bardzo proszę o pomoc. Mam trądzik różowaty. Charakteryzuje on się czerwonymi policzkami, pełnymi krostek. Moja samoocena przez to dosięga zera. Nie mogę wyjść na miasto bez makijażu. Ba ! Do sklepu na osiedlu wstydzę się iść nieumalowana, bo ludzie są ciekawi co ja taka czerwona jestem... Moje pytanie brzmi jak w tytule : jak zamaskować trądzik różowaty ? Jakiego użyć podkładu, jakiej bazy ? Obecnie używam podkład maybelline affinitone, bazy nie używam. Poprzedzając Wasze pytanie do dermatologa chodzę, przepisuje mi co rusz to inne i droższe maści. Teraz jestem na etapie szukania drugiego, który mnie wyleczy Bardzo przepraszam, jeżeli był już taki wątek, nic podobnego nie znalazłam, co by mnie zainteresowało.
__________________

Magdalena_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:06   #2
mikipalka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 90
Dot.: Jak zamaskować trądzik różowaty ?

Witam. Przede wszystkim dbaj o cerę, wiem cos o tych problemach
Przerzuciłam się na pielęgnację apteczną - pomaga bardzo (na czerwone policzki mój faworyt to krem z Lieraca - wiele preparatow juz stosowałam i drogich ale ten i cenowo przyjazny a przede wszystkim skuteczny )
Makijaż to La Roche Posay podkład w kompakcie. Świetnie tuszuje i wygładza. A korektor to must have-ale jak na razie nie znalazłam mojego faworyta-jestem na etapie testowania, szukania.
Powodzenia
mikipalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:35   #3
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jak zamaskować trądzik różowaty ?

zaczerwienienia maskuje zielony korektor, np. mineralny meow
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 14:27   #4
mikk_ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Jak zamaskować trądzik różowaty ?

mocno maskujące są kosmetyki profesjonalne Kryolan ale nie jestem pewna czy akurat dla Ciebie będą odpowiednie. Mają kryjące podkłady i na 100% pokryją zaczerwienienia.
mikk_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 15:12   #5
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak zamaskować trądzik różowaty ?

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2013-01-06 o 15:14
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 15:12   #6
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jak zamaskować trądzik różowaty ?

Cytat:
Napisane przez mikk_ona Pokaż wiadomość
mocno maskujące są kosmetyki profesjonalne Kryolan ale nie jestem pewna czy akurat dla Ciebie będą odpowiednie. Mają kryjące podkłady i na 100% pokryją zaczerwienienia.
Tak, ale są również ciężkie, zdecydowanie nie do codziennego makijażu, raczej na jakieś większe wyjścia lub sesje zdjęciowe.
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:08   #7
Magdalena_92
Zadomowienie
 
Avatar Magdalena_92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 478
Dot.: Jak zamaskować trądzik różowaty ?

Dziękuję Wam za Wasze rady, na pewno przetestuje te kremy, które mi poleciliście i wybiorę odpowiedni dla siebie
__________________

Magdalena_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 13:12   #8
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Jak zamaskować trądzik różowaty ?

ja bym sie nie sugerowała maściami,które stosuje ktoś,bo na każdego kremy działają z innym skutkiem jestem tego zywym przykladem , tradizk różowaty mam ponad 10 lat i zmieniałam dermatologow jak rękawiczki masa kremow masci itd. niestety jest to choroba,ktora ciagle nawraca,wiem po tylu latach,ze słonce jest najgorszym wrogiem to co na początku wygląda na poprawe wraca z nawiazka,unikaj słonca jak ognia,odstaw ostre przyprawy, ja na zime używam revlona colorstay cera sucha,a na lato Manhattan clearface jest to taki jakby krem podkład,ale nie powoduje niespodzianek i innych podrażnień
jako nowość używam krem fenicea bez recepty,a na okres jesienno.zimowy wracam do kremu bandi z kwasem pirogronowym +aha,na wysuszona skore stosuje avene antirougeurs jour i avene antirougeurs fort na allegro można kupic za grosze 5mln probki żeby kasy nie wydawac,ja mogę polecić tyle od siebie,ze abys nie tracila kasy takiej jak ja traciłam,postaraj się zawsze najpierw o probke jakiegoś kosmetyku spr np. 3 dni po pogorszneiu odstaw jak jest poprawa zostaw,moge powiedzieć tez tyle,ze skora z trądzikiem różowatym jest skora,ktora gdy się do czegos przyzwyczaji nie leczy się nadal,wiec zawsze lepiej mieć kilka kremow bądx zeli dot warzy które można stosować zamiennie,buzie myje jedynie przegotowana woda,chlor wysusza i drazni,powodzenia w walce !!!!
bazy z silikonem doprowadzały moja twarz do koszmaru wiec musisz sama stestowac czy warto

Edytowane przez Depresja2010
Czas edycji: 2013-06-12 o 13:14
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 15:52   #9
moni_czkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Jak zamaskować trądzik różowaty ?

proszę o wypełnienie
http://www.ankietka.pl/ankieta/21484...ologiczny.html
moni_czkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:13   #10
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Jak zamaskować trądzik różowaty ?

Przede wszystkim leczenie to podstawa, bez dobrego kremu nic nie zdziałasz.
Polecam:
Synchroline Rosacure - to wyrób medyczny, ma dość lekką konsystencję, więc w okresie zimowym może być za lekki,
Bioderma Sensibio AR - ma już bogatszą konsystencję, przez co zostawi film na skórze, dzięki temu ochroni naczynia krwionośne i trądzik różowaty nie będzie się pogłębiał.

Wyżej wymienione produkty mają swoją wersję z kolorem, ale nie mają wyskiego krycia, dlatego polecałabym z podkładów:
Vichy Dermablend
La roche Posay Toleriane teint

Produkty, które wymieniłam są świetne, jednak każda skóra jest inna, więc podejdź do apteki i poproś o próbki. Przed zakupem sprawdź czy podkład spełnia Twoje oczekiwania i w pełni przekonana dokonaj zakupu.
Krem niestety trzeba dużej stosować, aby uzyskać rezultaty, jednak aby zobaczyć konsystencję, jak zachowuje się krem na Twojej skórze również możesz wziąć próbkę z apteki.
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 13:22   #11
poziomka_099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak zamaskować trądzik różowaty ?

A ja myślałam, że mam zwykły trądzik, gdyby nie przypadkowa wizyta z koleżanką u dermatologa dalej żyłabym w nieświadomości, że mam trądzik różowaty. Polecił mi dwa kosmetyki La Roche i Acnerose. Wybrałam drugi, bo pakiet 4 dermokosmetyków w sumie nie okazał się taki drogi. Po miesiącu naprawdę widze różnice, chyba dobry wybór.
poziomka_099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-03, 06:27   #12
wilinka90
Przyczajenie
 
Avatar wilinka90
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Jak zamaskować trądzik różowaty ?

Ja swój trądzik różowaty próbowałam zamaskować fluidem, ale wyglądąło to okropnie, bo na tych krostach robiły mi sie takie grudki. Siostra juz nie wytrzymała, poszperała i zamówiła mi acnerose. Słuchajcie efekt jest i to nie tak dlugo się czeka, bo te najwieksze krosty zaczeły znikać już po 2 tygodniach.
__________________
Zawsze myśl pozytywnie
wilinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 13:58   #13
martanosowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 8
Dot.: Jak zamaskować trądzik różowaty ?

możesz pomóc sobie i zakryć to fluidem, ale chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli pójdziesz do kosmetyczki, może uda się to zniwelować laserem
martanosowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-18 14:58:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.