Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 15:39   #1
jjoana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6

firma EVENT


Witam drogie panie!
Czy słyszałyście coś może o firmie Event?? Niedawno odezwała się do mnie konsultantka z propozycją pracy w jednym z ich klubów, ale mam pewne obawy przed podjęciem współpracy z nimi. Proponują duże zarobki, mieszkanie, dojazd... brzmi jak jakaś agencja :/ Piszcie jeśli coś wiecie!!
jjoana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 20:39   #2
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: firma EVENT

no tak trochę jak propozycja pracy w klubie dla panów... zwłaszcza mieszkanie i zarobki...
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 05:40   #3
walk_on_air
Raczkowanie
 
Avatar walk_on_air
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: firma EVENT

Znowu??
Juz jeden temat Wam usunęli za reklamę - nie wystarczy?
styl pisania ten sam...
walk_on_air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 16:38   #4
jjoana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: firma EVENT

Właśnie szkoda, że został usunięty, bo bardzo bym się czegoś chciała dowiedzieć. Wiem, może powinnam iść na to spotkanie i wszystkiego bym się dowiedziała, ale to zawsze lepiej jak powie coś ktoś kto tam już był
jjoana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 12:20   #5
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: firma EVENT

Dziś widziałam ogłoszenie, że szukaja tancerek więc to jest klub dla panów,
Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 16:44   #6
jjoana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: firma EVENT

Byłam na spotkaniu, zaczęłam pracę i nie żałuję)) jest super Jeśli odezwie się do was kiedyś konsultantka to chociaż spróbujcie, a zobaczycie, że warto
jjoana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 13:57   #7
Darija93
Przyczajenie
 
Avatar Darija93
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Sankt Martin
Wiadomości: 25
Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Hej dziewczyny

Mam takie pytanko , czy ktoś wie coś na temat Agencji Reklamowo- Marketingowej EVENT ?

Czy ktoś z was tam pracował ? Może mi coś o tym opowiedzieć
Na pewnym portalu społecznościowym już chyba 3 raz dostałam zaproszenie , na rozmowę do nich na stanowisko hostessa . Mi to wszystko wydaje sie zbyt łatwe , proste i przyjemne .

Postanowiłam napisać do Ciebie, ponieważ uważam, że jesteś bardzo atrakcyjną kobietą. Ja mam na imię Marta, zajmuję się rekrutacją w Agencji Reklamowo- Marketingowej EVENT. Firma ta, zarządza siecią ekskluzywnych klubów nocnych w całej Polsce. Mamy 14 lokali, m.in. w Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Olsztynie, Katowicach, Kielcach, Krynicy Górskiej, Wrocławiu... Niebawem otwieramy lokale w Bydgoszczy i Szczecinie. Szukam dziewczyn, chętnych do podjęcia współpracy w charakterze hostess i tancerek. I ważna informacja – nie jesteśmy agencją towarzyską, nie świadczymy usług seksualnych! Możesz pracować na cały etat lub tylko jego część. System wypłat jest tygodniowy. Hostessy zarabiają od 1 tyś zł do kilku tyś zł / tyg, natomiast tancerki dużo, dużo więcej... Zarobki zależą od Twojej motywacji, to Ty kreujesz swoje wypłaty! Zapewniamy pomoc na starcie: system szkoleń, mieszkanie służbowe, pomoc finansową. Nie musisz się więc o nic martwić. Marta

Mi coś tu śmierdzi za kolorowo
Darija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 14:38   #8
Madziunia24011990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Cytat:
Napisane przez Darija93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mam takie pytanko , czy ktoś wie coś na temat Agencji Reklamowo- Marketingowej EVENT ?

Czy ktoś z was tam pracował ? Może mi coś o tym opowiedzieć
Na pewnym portalu społecznościowym już chyba 3 raz dostałam zaproszenie , na rozmowę do nich na stanowisko hostessa . Mi to wszystko wydaje sie zbyt łatwe , proste i przyjemne .

Postanowiłam napisać do Ciebie, ponieważ uważam, że jesteś bardzo atrakcyjną kobietą. Ja mam na imię Marta, zajmuję się rekrutacją w Agencji Reklamowo- Marketingowej EVENT. Firma ta, zarządza siecią ekskluzywnych klubów nocnych w całej Polsce. Mamy 14 lokali, m.in. w Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Olsztynie, Katowicach, Kielcach, Krynicy Górskiej, Wrocławiu... Niebawem otwieramy lokale w Bydgoszczy i Szczecinie. Szukam dziewczyn, chętnych do podjęcia współpracy w charakterze hostess i tancerek. I ważna informacja – nie jesteśmy agencją towarzyską, nie świadczymy usług seksualnych! Możesz pracować na cały etat lub tylko jego część. System wypłat jest tygodniowy. Hostessy zarabiają od 1 tyś zł do kilku tyś zł / tyg, natomiast tancerki dużo, dużo więcej... Zarobki zależą od Twojej motywacji, to Ty kreujesz swoje wypłaty! Zapewniamy pomoc na starcie: system szkoleń, mieszkanie służbowe, pomoc finansową. Nie musisz się więc o nic martwić. Marta

Mi coś tu śmierdzi za kolorowo
Znam ta firme - to sieć klubów nocnych.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Madziunia24011990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 14:56   #9
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Darija93 - uciekałabym jak pieprz od tego miejsca
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:29   #10
Darija93
Przyczajenie
 
Avatar Darija93
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Sankt Martin
Wiadomości: 25
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Też tak mi się wydaję , ale czytałam opinie w sieci ii nie znalazłam nic negatywnego
Darija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:48   #11
Madziunia24011990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Poszerze może moją wiedzę bo byłam u nich na rozmowie, wprawdzie nie jako hostessa ale menadżer hostess (promotorek). Zadaniem tych dziewczyn jest zagadywanie i zapraszanie facetów do klubu nocnego. Nie ma podstawy, płacone jest tylko od klienta który wejdzie do klubu - nikt nie wchodzi, nie zarabiasz. Pracuje się na dwie zmiany 18-24 albo 22-4. Na początku jedzie sie na szkolenie tygodniowe, prawdopodobnie do zakopanego. Wypłacają kasę co 5 tygodni (?) na subkonta firmowe, ponieważ mają umowe z jakimś bankiem podpisaną. A mieszkania które oferują to w rzeczywistości jakieś klitki w ktorych czesto hostessy i tancerki prowadzą interes po godzinach cieszę się ze do mnie nie oddzwonili.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Madziunia24011990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 15:53   #12
Darija93
Przyczajenie
 
Avatar Darija93
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Sankt Martin
Wiadomości: 25
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Cytat:
Napisane przez Madziunia24011990 Pokaż wiadomość
Poszerze może moją wiedzę bo byłam u nich na rozmowie, wprawdzie nie jako hostessa ale menadżer hostess (promotorek). Zadaniem tych dziewczyn jest zagadywanie i zapraszanie facetów do klubu nocnego. Nie ma podstawy, płacone jest tylko od klienta który wejdzie do klubu - nikt nie wchodzi, nie zarabiasz. Pracuje się na dwie zmiany 18-24 albo 22-4. Na początku jedzie sie na szkolenie tygodniowe, prawdopodobnie do zakopanego. Wypłacają kasę co 5 tygodni (?) na subkonta firmowe, ponieważ mają umowe z jakimś bankiem podpisaną. A mieszkania które oferują to w rzeczywistości jakieś klitki w ktorych czesto hostessy i tancerki prowadzą interes po godzinach cieszę się ze do mnie nie oddzwonili.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuje bardzo , chciałam sie wybrać tam na rozmowę z ciekawości ale jednak zrezygnuje ;p
Darija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:58   #13
BalbinaZwanzig
Raczkowanie
 
Avatar BalbinaZwanzig
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 104
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Cytat:
Napisane przez Darija93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mam takie pytanko , czy ktoś wie coś na temat Agencji Reklamowo- Marketingowej EVENT ?

Czy ktoś z was tam pracował ? Może mi coś o tym opowiedzieć
Na pewnym portalu społecznościowym już chyba 3 raz dostałam zaproszenie , na rozmowę do nich na stanowisko hostessa . Mi to wszystko wydaje sie zbyt łatwe , proste i przyjemne .

Postanowiłam napisać do Ciebie, ponieważ uważam, że jesteś bardzo atrakcyjną kobietą. Ja mam na imię Marta, zajmuję się rekrutacją w Agencji Reklamowo- Marketingowej EVENT. Firma ta, zarządza siecią ekskluzywnych klubów nocnych w całej Polsce. Mamy 14 lokali, m.in. w Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Olsztynie, Katowicach, Kielcach, Krynicy Górskiej, Wrocławiu... Niebawem otwieramy lokale w Bydgoszczy i Szczecinie. Szukam dziewczyn, chętnych do podjęcia współpracy w charakterze hostess i tancerek. I ważna informacja – nie jesteśmy agencją towarzyską, nie świadczymy usług seksualnych! Możesz pracować na cały etat lub tylko jego część. System wypłat jest tygodniowy. Hostessy zarabiają od 1 tyś zł do kilku tyś zł / tyg, natomiast tancerki dużo, dużo więcej... Zarobki zależą od Twojej motywacji, to Ty kreujesz swoje wypłaty! Zapewniamy pomoc na starcie: system szkoleń, mieszkanie służbowe, pomoc finansową. Nie musisz się więc o nic martwić. Marta

Mi coś tu śmierdzi za kolorowo
Nigdy nie odpowiadaj na takie oferty. Widać,że to jest napisane w taki sposób,aby rozsyłać masowo. Sama dostawałam takich mnóstwo i nawet nie doczytuję do końca,bo wiadomo o co chodzi.
Ogólnie takie sprawy da się wyczuć,ostatnio na tablicy np widziałam ogłoszenia na osobistą asystentkę szefa-nazwa sama mówi za siebie,w wymaganiach jest dyspozycyjność,bo są częste wyjazdy służbowe. Także chyba wiadomo,o co chodzi.
BalbinaZwanzig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 16:20   #14
paaaat
Rozeznanie
 
Avatar paaaat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 815
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Nie żebym chwaliła, bo bezpośredniej styczności nie miałam, podchodzę chłodno, uważam, że praca jak każda inna. Moja koleżanka obecnie pracuje tam właśnie jako hostessa/naganiaczka. I jeśli chodzi o wynagrodzenie to chyba zależy od miasta, no i Ona nie korzysta z mieszkania służbowego. Ma 10 zł brutto na godzinę plus prowizję od każdego "nagonionego" klienta. Pracuje na 3 zmiany: 14-19, 19-24, 24-5. Chodzi z różowym parasolem w ręku (niezależnie od pogody) w obrębie klubu, od jednej przecznicy do drugiej, rozdaje ulotki i proponuje wstąpienie w ich progi.
Jeśli się jeszcze nie zdecydowałaś, a miałabyś jakieś pytanie to chętnie odpowiem jeśli pominęłam coś co wiem.
__________________
Podejmuj decyzje, choć w głowie chaos,
wyrywa z butów ogromna ciekawość,
wybierzesz dobrze, ogarnie Cię radość.
paaaat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 14:28   #15
Sharmen
Przyczajenie
 
Avatar Sharmen
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 28
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Temat już dość nieświeży, ale wypowiem się ib ja bo krew mnie zalewa od waszego pisania. Myślę, że jestem jedyną osobą w tym temacie mogącą się wypowiedzieć gdyż sama pracuje w tej firmie Jestem tancerka, mieszkam w mieszkaniu służbowym i śmiać mi się chce z tego co tu tworzycie... Zarobki są rzeczywiście świetne, nigdzie tyle nie zarobisz-ja osobiście nie wierzyłam, że można q tydzień zrobić tyle kasy. Właśnie, kasa jest wypłacana na owe konta co tydzień nie co pięć :O tzw służbówki to normalne mieszkania, wyposażone i czyste. Tekst o pracy po godzinach mnie rozwalił... Nierząd jest w Polsce karany a opisywana przeze mnie firma dba o to by nie było ov niego nawet podejrzeń. NIE OFERUJEMY USŁUG SEKSUALNYCH!! Rozmowa z klientem, pole dance i pokazy prywatne są to sprawy do których trzeba mieć dystans i mocną psychikę, ale żadnej z dziewczyn krzywda się nie dzieje. Mam nadzieję że choć trochę wyprowadziłam Was z błędnego myślenia, pozdrawiam, S.
__________________
Miej marzenia,
marzenia zamieniaj w plany,
a plany w działania...

Akcja: odchudzanie!
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60


xoxo
Sharmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 09:39   #16
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Cytat:
Napisane przez Darija93 Pokaż wiadomość
Też tak mi się wydaję , ale czytałam opinie w sieci ii nie znalazłam nic negatywnego
Dziwne, bo szukając w sieci znalazłam dużo opinii właśnie negatywnych.

Wystarczy wpisać w google hasło COCOMO.

http://forum.trojmiasto.pl/COCOMO-KL...8946,1,33.html

http://wyborcza.pl/duzyformat/1,1325...uka_misia.html
dobry tekst, radzę przeczytać do końca

http://wyborcza.pl/1,75248,14142819.html
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 11:12   #17
mika2606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Ja też pracuje w tej firmie i jestem bardzo zadowolona. Opinie złe jak w każdej firmie się pojawiają ale trzeba na to patrzeć z przymrużeniem oka. Sam fakt, że właściciel ma 25 lokali w całej polsce mówi o tym, że firma jest poważna i ugruntowana.
mika2606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 13:07   #18
julkazakopane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Cytat:
Napisane przez Darija93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mam takie pytanko , czy ktoś wie coś na temat Agencji Reklamowo- Marketingowej EVENT ?

Czy ktoś z was tam pracował ? Może mi coś o tym opowiedzieć
Na pewnym portalu społecznościowym już chyba 3 raz dostałam zaproszenie , na rozmowę do nich na stanowisko hostessa . Mi to wszystko wydaje sie zbyt łatwe , proste i przyjemne .

Postanowiłam napisać do Ciebie, ponieważ uważam, że jesteś bardzo atrakcyjną kobietą. Ja mam na imię Marta, zajmuję się rekrutacją w Agencji Reklamowo- Marketingowej EVENT. Firma ta, zarządza siecią ekskluzywnych klubów nocnych w całej Polsce. Mamy 14 lokali, m.in. w Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Olsztynie, Katowicach, Kielcach, Krynicy Górskiej, Wrocławiu... Niebawem otwieramy lokale w Bydgoszczy i Szczecinie. Szukam dziewczyn, chętnych do podjęcia współpracy w charakterze hostess i tancerek. I ważna informacja – nie jesteśmy agencją towarzyską, nie świadczymy usług seksualnych! Możesz pracować na cały etat lub tylko jego część. System wypłat jest tygodniowy. Hostessy zarabiają od 1 tyś zł do kilku tyś zł / tyg, natomiast tancerki dużo, dużo więcej... Zarobki zależą od Twojej motywacji, to Ty kreujesz swoje wypłaty! Zapewniamy pomoc na starcie: system szkoleń, mieszkanie służbowe, pomoc finansową. Nie musisz się więc o nic martwić. Marta

Mi coś tu śmierdzi za kolorowo
Witam,

Pracuję w Event od 3 tygodni jako hostessa.Początkowo miałam opory żeby pracować w klubie nocnym ,ale zaryzykowałam i nie żałuję Wszystko w klubie jest na najwyższym poziomie , kasa też Klienci pełna kultura ( wpuszczani tylko po selekcji ), dziewczyny fajne, na początku mega mi pomogły żebym mogła się zaklimatyzować Jeśli nie masz kasy to rzeczywiście z firmy dostajesz pomoc na start żebyś mogła się ubrać , zadbać o siebie
julkazakopane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:03   #19
Klaudiaa18
Przyczajenie
 
Avatar Klaudiaa18
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Witajcie co potrafi zdziałać Po takim czymś już można znaleźć osoby bardzo potrzebujących pracy jak w tym przypadku,co mnie bardzo cieszy
Ja w EVENT'cie osobiście nie pracowałam,ale znam osoby,które bardzo sobie chwalą daną "firmę".Jeśli praca Ci odpowiada to możesz spróbować
Jeśli chodzi o zarobki to są bardzo dobre nawet jeśli będziesz początkująca.
Pozdrawiam

Edytowane przez Klaudiaa18
Czas edycji: 2014-07-04 o 11:32
Klaudiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 14:23   #20
wisniowiecki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 26
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Cytat:
Napisane przez Klaudiaa18 Pokaż wiadomość
Witajcie
Wystarczy dobra identyfikacja wizualna i już można znaleźć osoby bardzo potrzebujących pracy jak w tym przypadku
Ja w EVENT'cie osobiście nie pracowałam,ale znam osoby,które bardzo sobie chwalą daną "firmę".Jeśli praca Ci odpowiada to możesz spróbować
Jeśli chodzi o zarobki to są bardzo dobre nawet jeśli będziesz początkująca.
Pozdrawiam
Tak wam do cholery jasnej ciężko znaleźć pracownice do interesu że musicie robić sztuczny pijar? Weźcie dajcie lepszą stawkę i ustalcie wasze oczekiwania, bez niedopowiedzeń i wtedy rekrutujcie jak ludzie...
wisniowiecki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:44   #21
elastella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Ja także pracuję w klubie Cocomo w Białymstoku. Stanowisko - kelnerka, początkowo miałam mętlik w głowie czy w ogóle rozpocząć pracę z powodu licznych negatywnych opinii jednak spróbowałam i nie żałuję. Fakt nie ma tam picia kawki - praca 5 nocy w tygodniu, ale w miarę zaangażowania stać mnie godnie żyć pomimo mojego mlodego wieku: sama opłacam mieszkanie, studia, rachunki i wychodzę ze znajomymi. Pracę jak najbardziej da się pogodzić ze szkołą i życiem osobistym - więc obalam wszelkie aluzje na ten temat. Moje zadania są takie same jak w innych lokalach czyli przyjmowanie i realizacja zamówień a wynagrodzenie w porównaniu do bialostockich klubów jest o niebo lepsze Polecam wszystkim które się zastanawiają, bo warto
elastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:45   #22
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej do owej agencji na stanowisko managera (jak się później okazało nocnego ). Firma nie działa do końca uczciwie bo w ogłoszeniu nie było podanej nazwy firmy, branży w której działa ani obowiązków, szukali "studentów lub studentek bez doświadczenia". Poszłam, rozmowa była bardzo miła, pani przedstawiła pracę w samych superlatywach, z tego co mówiła to zarobki bardzo konkretne, chociaż bywa że pracuje się od 19 do 8 rano. Zaprosili mnie na trzydniowe szkolenie do Krakowa, ale zrezygnowałam. Z tego co czytałam później w sieci to raczej dość dobre opinie, ale żyjemy w erze marketingu szeptanego... autorko wątku, na Twoim miejscu bym raczej odpuściła
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 15:16   #23
wisniowiecki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 26
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Cytat:
Napisane przez elastella Pokaż wiadomość
Ja także pracuję w klubie Cocomo w Białymstoku. Stanowisko - kelnerka, początkowo miałam mętlik w głowie czy w ogóle rozpocząć pracę z powodu licznych negatywnych opinii jednak spróbowałam i nie żałuję. Fakt nie ma tam picia kawki - praca 5 nocy w tygodniu, ale w miarę zaangażowania stać mnie godnie żyć pomimo mojego mlodego wieku: sama opłacam mieszkanie, studia, rachunki i wychodzę ze znajomymi. Pracę jak najbardziej da się pogodzić ze szkołą i życiem osobistym - więc obalam wszelkie aluzje na ten temat. Moje zadania są takie same jak w innych lokalach czyli przyjmowanie i realizacja zamówień a wynagrodzenie w porównaniu do bialostockich klubów jest o niebo lepsze Polecam wszystkim które się zastanawiają, bo warto

A ile to tam zarabiasz i ile godzin podczas nocki? Jakie masz opłaty że cię stać? Bo niewiele to mówi. Typowe pieprzenie sztucznego pijaru.
wisniowiecki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 13:14   #24
elastella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Nie powiedziałabym że typowe piep... Szkoła kosztuje mnie 500zł + mieszkanie 600 + abonament tel, inter, tv 200 zł, dodatkowo chodzę na siłownie, solarium i raz- dwa razy w miesiącu jestem u kosmetyczki w sumie 500 zł. Posumowując 1800 zł ,nie wspominając o wyżywieniu i wyjściu ze znajomymi. A w styczniu udało mi się zarobić 3460 zł więc wiem co mówię
elastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 13:31   #25
Angie_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Gdyby nie chodziło o kluby nocne to wszyscy byliby happy i nikt nie mialby problemu. Bardziej wszyscy rozdmuchuja temat niz to warte. A najbardziej smiesza mnie laski, ktore tu sie produkuja, a nic o Evencie nie wiedza.
Mi sie tu dobrze pracuje. I chyba nie tylko mi, skoro kluby jeszcze stoja i ma kto w nich pracowac. Takze darujcie sobie juz moze te wyssane z palca insynuacje
Angie_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 15:45   #26
elastella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Też dokładnie jestem tego zdania jak moja poprzedniczka. Praca jak każda inna i klub tak samo
elastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 18:35   #27
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Cytat:
Napisane przez Angie_86 Pokaż wiadomość
Gdyby nie chodziło o kluby nocne to wszyscy byliby happy i nikt nie mialby problemu. Bardziej wszyscy rozdmuchuja temat niz to warte. A najbardziej smiesza mnie laski, ktore tu sie produkuja, a nic o Evencie nie wiedza.
Mi sie tu dobrze pracuje. I chyba nie tylko mi, skoro kluby jeszcze stoja i ma kto w nich pracowac. Takze darujcie sobie juz moze te wyssane z palca insynuacje
Nikt się tu specjalnie nie produkuje, a insynuacjami ciężko nazwać chociażby artykuły prasowe (Gazeta Wyborcza). Jakoś nie było procesu o zniesławienie czyli jednak napisano w nich prawdę. Kto myśli logicznie wnioski samodzielnie wyciągnie.

Nigdzie nie jest powiedziane, że to burdel ale jeśli lubisz tańczyć na rurze w bikini, paradować nago (jako tancerka - striptiz w pokojach) albo kuso odziana wciskać podchmielonym, obcym facetom kolejne drinki i flirtować (prowizja jest od sprzedanego alkoholu) to nikt Ci nie broni. Jeśli natomiast ktoś pyta o tego typu pracę na forum, to ma prawo otrzymać odpowiedź.

To, że Tobie się podoba nie oznacza, że będzie super dla każdej bez wyjątku. Wysoka rotacja w tych klubach, wpisy na forach rozczarowanych byłych pracownic też o czymś świadczą. Tak nagle wszyscy się uwzięli na wasze nocne kluby? Jakoś tego typu miejsc trochę w Polsce jest, ale tylko o tych konkretnych huczy w necie - normalnie pech.
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 09:29   #28
elastella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

O każdej firmie są zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Z tymi rozczarowanymi byłymi pracownicami też bym polemizowała - większość dziewczyn tak jak np. u nas w klubie przychodzi z założeniem że nie robiąc nic dostaną super wynagrodzenie i mogą się zachowywać jak im się żywnie podoba. W każdej pracy trzeba zaakceptować warunki i wymagania stawiane przez pracodawcę - jak się komuś nie podoba to niech nie pracuje - proste! I później taka dziewczynka wystawia byle jakie opinie i osoby które nawet nie były w tym klubie ( i za przeproszeniem g... wiedzą) się udzielają< śmieszne!>. Firma zatrudnia na chwilę obecną około 1000 osób, a ta wielkość jeszcze wzrośnie ze względu na nowe placówki które mają powstać - więc jakby było tak źle jak piszą niektórzy, firma nie cieszyłaby się taką liczebnością pracowników. Szkolenie na które są wysyłane nowe osoby (mówię tu o stanowiskach: kelnerki, barmanki, menagerki, selekcjonerki itp.) to też inwestycja w pracownika, a przede wszystkim na tych szkoleniach nie ma "picia kawki" - Szkoleniowcy są wymagający i nie każda osoba przechodzi to szkolenie - także nie są to osoby z łapanki, tylko osoby które przeszły dwu a w przypadku menagerki trzy etapowy proces rekrutacji.
elastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 11:32   #29
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

Cytat:
Napisane przez elastella Pokaż wiadomość
O każdej firmie są zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Z tymi rozczarowanymi byłymi pracownicami też bym polemizowała - większość dziewczyn tak jak np. u nas w klubie przychodzi z założeniem że nie robiąc nic dostaną super wynagrodzenie i mogą się zachowywać jak im się żywnie podoba. W każdej pracy trzeba zaakceptować warunki i wymagania stawiane przez pracodawcę - jak się komuś nie podoba to niech nie pracuje - proste! I później taka dziewczynka wystawia byle jakie opinie i osoby które nawet nie były w tym klubie ( i za przeproszeniem g... wiedzą) się udzielają< śmieszne!>. Firma zatrudnia na chwilę obecną około 1000 osób, a ta wielkość jeszcze wzrośnie ze względu na nowe placówki które mają powstać - więc jakby było tak źle jak piszą niektórzy, firma nie cieszyłaby się taką liczebnością pracowników. Szkolenie na które są wysyłane nowe osoby (mówię tu o stanowiskach: kelnerki, barmanki, menagerki, selekcjonerki itp.) to też inwestycja w pracownika, a przede wszystkim na tych szkoleniach nie ma "picia kawki" - Szkoleniowcy są wymagający i nie każda osoba przechodzi to szkolenie - także nie są to osoby z łapanki, tylko osoby które przeszły dwu a w przypadku menagerki trzy etapowy proces rekrutacji.
Założyłaś konto, żeby Eventowi wizerunek poprawić?
Firma nie cieszy się liczebnością pracowników tylko wyjątkowo dużą rotacją. Opinie byłych pracownic są ważne bo można z nich wyłuskać to i owo, co więcej dokładają się do nich "ciekawe" opinie klientów Zresztą każda robi to co lubi, tylko litości - nie porównujcie pracy w nocnym klubie go-go do pracy handlowca czy ekspedientki w Rossmanie
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 12:57   #30
elastella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Dot.: Agencja Reklamowo- Marketingowa EVENT.

No masz racje nie porównujmy bo zarobki są zupełnie inne! A sprzedaż to sprzedaż! To powiedz mi co Twoim zdaniem jest złego w pracy w klubie go-go? Czy ja jako kelnerka się tam rozbieram? NIE! Czy świadczymy jakiekolwiek usługi? NIE! Tancerki podczas tańca zdejmują górną część bielizny, nawet na plaży nudystów więcej zobaczysz! I skoro liczą się opinie osób które już tam nie pracują to dlaczego nie wysłuchać opinii osób które tam nadal pracują i sobie radzą! I nie muszę poprawiać nikomu wizerunku dla Twojej wiadomości! Wyrażam swoją opinię - tyle!

Edytowane przez elastella
Czas edycji: 2014-03-05 o 13:00
elastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-06 10:31:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.