Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-04, 16:29   #3571
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ten nowy podkład Chanel to jakie ma krycie? Znudziły mi się już szpachle i chyba w takim średnim kryciu wyglądam lepiej, albo tylko sobie to wmawiam
średnie ma
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:30   #3572
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Będzie dobrze dziecko społecznie dużo skorzysta i Ty więcej czasu będziesz miała dla siebie. Swoją drogą można dziecko w trakcie roku zapisywać? Przez powrót 6 latków obawiam się czy moja w tym roku się dostanie także tylko się cieszyć jak było miejsce
Zrobiło się wolne miejsce... A jak zapiszemy teraz to większe szanse na wrzesień. Też się martwiliśmy przez 6latki.
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:31   #3573
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
skąd ja to znam
Przy okazji muszę napisać, że polubiłam paletkę Naked 3 Na szczęście pasują mi te kolory, mojej mamie też robiłam nią w sobotę makijaż i wyglądała zjawiskowo Chyba mam ochotę na Naked i Naked 2
edit: ten pędzelek jest idealny do tego, nic się nie osypuje, bo jak próbowałam innymi pędzelkami to było trochę osypywania (szczególnie ten najciemniejszy kolor).
No wreszcie ktoś komu pasuje NAKED3. Też najbardziej lubię 3 z całej czwórki.
Ale paleta zdecydowanie do chłodnego typu urody. Problematyczny jest drugi odcień taki jasnoróżowy błyszczący. Trzeba się namęczyć, żeby go było widać, zawsze muszę nakładać na bazę, ale i tak lubię.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:31   #3574
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Muszę nauczyć się jakoś układać takie dłuższe włosy. Poza tym jak nie obcinam ich tak często (a farbuję) to muszę je lepiej odżywiać. Zamówiłam na początek:
ANTI.GRAVITY 40ml
ANGEL.RINSE 40ml
PLUMPING.WASH 40ml
Skorzystałam z kodu -10% za newsletter.
:
za zakupy

dajznać jak podpasują

U mnie ten czas kiedy są przydługie to największa gehenna czekania. I łatwo polec pokusie pójścia na cięcie i ciach.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:35   #3575
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
to szkoda ze zachciało sie dopiero teraz miałam, rozparcelowałam, powydawałam

Sylwia, dobrze że teraz idzie a nie we wrześniu jak cała grupa jest nowych dzieci które tęsknia i rywalizują kto dłużej i głośniej beczy

Paulina majciorki fajne

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------



Anoli, o Kevinie (samym w domu) pisałam i ja. Fajny ale ustrzel najpierw mniejszą pojemność żeby nie wtopić, jakby co. Zapach po nich jest zniewalający.
Na porost używam obecnie z oceanica serum i szampon.Od tygodnia więc na razie wielkich cudów nie widać
Masz rację! A idzie do starszej grupy, może lepiej sie zaadaptuje w poukładanej grupie...
Ale nie mogę uwierzyć, że to już
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:36   #3576
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Nadrobilam co nieco 😊
Baletnica Natasza, współczuję straty psa
Gratuluję zamówień
Poszukującym pracy, życzę wymarzonej pracy i wypasionych zarobków.

A mnie tak boli glowa, że nie wiem czy skumam dzis Teleexpress 😩
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:39   #3577
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Fajne Szkoda, że nie wzięłaś...
nawet tż powiedział ze ładne jutro je kupię





Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No wreszcie ktoś komu pasuje NAKED3. Też najbardziej lubię 3 z całej czwórki.
Ale paleta zdecydowanie do chłodnego typu urody. Problematyczny jest drugi odcień taki jasnoróżowy błyszczący. Trzeba się namęczyć, żeby go było widać, zawsze muszę nakładać na bazę, ale i tak lubię.

moze duraline kup to zapewni intensywność..




Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość

A mnie tak boli glowa, że nie wiem czy skumam dzis Teleexpress 😩
biedna
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 16:45   #3578
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Nadrobilam co nieco 😊
Baletnica Natasza, współczuję straty psa
Gratuluję zamówień
Poszukującym pracy, życzę wymarzonej pracy i wypasionych zarobków.

A mnie tak boli glowa, że nie wiem czy skumam dzis Teleexpress 😩
Też mnie głowa boli - może nie dopiłaś? Ja zawsze tak mam, że jak nie pije wystarczająco dużo, to boli mnie głowa i na taki ból nie pomagają żadne leki.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Ktoś pisał o kosmetykach KM - miałam Angel.wash i Angel.rinse i fajne były I ten zapach Lubię takie delikatne, a nie super perfumowane, chemiczne
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:46   #3579
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
A mnie tak boli glowa, że nie wiem czy skumam dzis Teleexpress 😩


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też mnie głowa boli - może nie dopiłaś? Ja zawsze tak mam, że jak nie pije wystarczająco dużo, to boli mnie głowa i na taki ból nie pomagają żadne leki.
Właśnie miałam napisać, że może napij się dwie szklanki wody, czasem to wystarczy
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:47   #3580
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

W Hebe jest promocja na perfumy - jedyne, które mnie interesują przecenili o 20zł Angel TM EDP 25ml 229.99zł (z 249.99). Marna promo
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:50   #3581
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Masz rację! A idzie do starszej grupy, może lepiej sie zaadaptuje w poukładanej grupie...
Ale nie mogę uwierzyć, że to już
nie smutaj sie mama
bedzie dobrze
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 16:51   #3582
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


Tego niestety nie udalo mi sie wychwycic, bo zaraz potem o nim zapomnialam tak to bym jeszcze o probke poprosila, ale na rece rozsmarowywal mi sie lepiej niz Balm od Givenchy
Oj, oj niedobrze, chyba go chcę

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Napiszę Fajne te małe pojemności. Akurat na przetestowanie

Ostatnio miałam podobny problem.
Zgodnie z zasadą- daj palca, to wezmą rękę.
One są fajne na testy i w podróż

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Pierwszy pani
Dziękować kazali

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Wybacz mi, ale przynajmniej miałaś fajne imię :p
Lusesita rządzi

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
średnie ma
nieeee, miałam powiedzieć, że wielka szpachla i paskudztwo Chyba chcę go
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:57   #3583
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też mnie głowa boli - może nie dopiłaś? Ja zawsze tak mam, że jak nie pije wystarczająco dużo, to boli mnie głowa i na taki ból nie pomagają żadne leki.
W pierwszej kolejności zrozumiałam, ze jak nie dopijesz wody, w sensie gorzalki
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:00   #3584
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
W pierwszej kolejności zrozumiałam, ze jak nie dopijesz wody, w sensie gorzalki
Miałam napisać płynów, ale pomyślałam, że skojarzycie z alko, a tu proszę woda wódą jest - kto by pomyślał Chodzi o picie czegokolwiek (ale nie alko, bo alko odwadnia).
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:03   #3585
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oj, oj niedobrze, chyba go chcę



One są fajne na testy i w podróż



Dziękować kazali



Lusesita rządzi



nieeee, miałam powiedzieć, że wielka szpachla i paskudztwo Chyba chcę go
Przyznaj, ze jak sie sprawdzi na długi to bedzie oszczędność na szanele
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:03   #3586
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Zrobiło się wolne miejsce... A jak zapiszemy teraz to większe szanse na wrzesień. Też się martwiliśmy przez 6latki.
dziękuję za odpowiedź, muszę się odważyc i zapytać u siebie Zapitala ten czas, ledwo to to z brzucha wyjszło
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:05   #3587
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Przyznaj, ze jak sie sprawdzi na długi to bedzie oszczędność na szanele
Oj będą oszczędności
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:09   #3588
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Skoro na tym wątku są ekspertki od wszystkiego, to mam prośbę do tych od produktów do konturowania: jaki bronzer jest najlepszy ?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:15   #3589
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
prześladuje mnie jakieś fatum. w ciągu 2 miesięcy straciłam drugiego psa masakra...


---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez goldfish Pokaż wiadomość
Śliczne butki i bardzo fajny pomysł, żeby wziąć takie, w których jeszcze pochodzisz. Też myślałam, żeby kupić, które jeszcze założę, ale jak wybierałam w salonie suknie ślubną, to akurat wystawili pojedyńcze pary butów, które przywieźli z jakiś targów. I moja mama tak bardzo namawiała mnie na jedne, że w końcu uległam i je kupiłam. I dzisiaj z perspektywy czasu bardzo żałuję, bo chociaż były bardzo wygodne to nigdy więcej ich nie założyłam i raczej nie założę. Trzymam kciuki, żeby były wygodne
Matko, dostałam dzisiaj obie pary butów, są mega mega mega niewygodne Chodzę w nich na ugiętych kolanach lub jeśli się postaram jak żołnierz na defiladzie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 17:16   #3590
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Hej Kochane Wpadam z szybkim niekosmetycznym pytaniem Jakie strony internetowe polecacie/sklepy stacjonarne zeby kupic skórzaną torebke? Chciałabym jakis prosty model w brazowym kolorze a i też nie chciałabym za dużo pieniędzy na nią przeznaczyć Na internecie jak ogladalam to byly takie od 120 - 250 zl ale kurcze zaden fason mnie nie oczarowal Moze cos podpowiecie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:16   #3591
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Jak wszyscy wiedzą dzisiaj jest najlepszy dzień w roku czyli.... Tłusty czwartek!! dlatego też, zagryzając n-tym pączkiem napiszę Wam streszczonko na tłusto (tzn na bogato)

Promocje:
tłusty czwartek to i promocjami sypnęło bodajże najobficiej w tym roku:
-
w D do zakupu za min 179 zł kod ESTEE16 - miniatura mascary
Sumptuous knockout (w sklepie Estee twierdzą ze to nowośc - jest więc szansa że to nie purchawa zalegająca w magazynie - korzystać bo szybko się taki cud nie powtórzy )
- -30% do Balneokosmetyki: kod: MNIAM
-Super Pharm: MARKI, KTORE KOCHAMY! -50% Life; -35% Loreal Paris, Maybelline; -30% Vichy i La Roche-Posay - podklady, Bioderma, Dermika do 17.02! Wiecej na www.ide.do/32rJu

- DeeZee
Rabat 30% NA WSZYSTKIE PRODUKTY obowiązuje od 04.02.2016r. od godziny 15:00 do 05.02.2016r. do godziny 09:00.
hasło RABAT30
Darmowa Dostawa Pocztą Polską Kurier 48, min. zamówienie 50zł
http://deezee.pl/promocja_30_na_wszystko

- w tołpie nocka -40dla dzieci i mam

Spamowanie, pączkowanie i inne:

1. Pierwszy pączek:
Annaszel pyta z rana jak się wytłumaczyć przez tżtem z trzymania za pralką siaty z pustymi opakowaniami po kremach?
Jako że wątek słynie z porad wszelakich i pomysłowych dziewczyny zarzuciły koleżankę pomysłami:

Paulina Aurora jest zdania że jak kocha to zrozumie.
Co jednak gdy nie? Gdy nawet najlepszy Big Loff nie pomoże na takie dziwactwo? tu Anoli proponuje uderzyć w wyższe uczucia a'la Kapitan Planeta - udajemy że to segragacja śmieci - wiece Greenpeace, małe pandy, wieloryby i plankton
Czasem jednak trafia się mało ekologiczny egzemplarz dlatego AnulaQa podaje niezawodne wymówki na wutłumaczenie naszego szaleństwa:

- Widocznie spadło za pralkę podczas porządków. Tak to bywa, jak pralka wiruje.
- Ewentualnie- kochanie, jesteś mistrzem. Wszędzie tego szukałam.
- Lub, grać głupa- a czyje to??? Pierwsze widzę! I gładko zmienić temat, co dziś jemy na obiad, kolację?

Do powyższych dołożę małą cegiełkę od siebie: mów że masz sentyment do tego kremu a opakowanie jest taaakie cudne że nie jesteś w stanie sie rozstac, ewentualnie - koleżanka chce trafić do księgi rekordów Guinessa i zbierasz dla niej

2. Pączek drugi
Po rozwiązaniu pierwszego palącego problemu czas był na problem drugi:
AnulaQa zgrzeszyła myślą (myślala ze się jej upiecze) , słowem (pochwaliła się za wcześnie) i uczynkiem (zagryzła pączka i pizze jabłkiem) A wszyscy wiedzą ze jabłka są niezdrowe i szkodzą bo maja błonnik a to jakieś włókna są - kto by chciał włókna jeść- przecież spodni czy bluzki się nie je Ale ona zjadła i zgagi bidulka dostała. Rada prosto od Lusesity - zapij pepsi
w tym momencie pewnie większość z Was zrobiła Kimże Lusesita jest - pytacie. Nowa koleżanka na forum??? otóż nie! To Aniyam skuszona wczorajszymi opowieściami o telenowelach postanowiła zmienić ksywkę operacyjną

3. Pączek trzeci:
Aniia91 zapytowuje czy ktoś używał korektoa Mufe Full Cover??? Póki co nie uzyskała satysfakcjonującej opowieści, ale może wieczorna zmiana poratuje

4. Pączek czwarty:
Lusesita wróciła od kosmetyczki i to sprowokowało to dyskusję o kremach i smarowidłach aptecznych - ja się nie znaju wiec się nie wypowiadaju na ten temat i w związku z tym ja nie zapamiętaju co polecamy a co nie

5.Pączek piąty
Kilka dziewczyn poczyniło tłustoczwartkowe zamówienia, kilka nawiedziło stacjonarne sklepy a Korinka bez wychodzenia z domu (tzn z pracy) otrzymała dostawę świeżych faworków od koleżanki i się nie podzieliła

6. Pączek szósty
Jak wszyscy wiedzą nasz wątek słynie z edukacji na tematy wszelkie. Słowo na dziś: PLUNKING oraz plopping, ręcznikowanie Wbrew pozorom nie napisała tego Never i nie jest to zwiazane z kutangowaniem
My proste dziewczyny jesteśmy wiec każda już miała wizję ostrego sado-maso z ręcznikowaniem jednak nasza niazawodna Miska wszystko wie i obdarła nas ze złudzeń. To coś znacznie mniej przyjemnego i bardziej skomplikowanego
7. Pączek siódmy
Korinka nie wie jak używać dyfuzora w suszarce - kto wie?? kto wie?? no jak kto - wiadomo że Miska

8. Pączek ósmy
Baletnica_natasza - współczujemy wypadku pieska
9. Pączek dziewiąty
Sylwia1986sz - trzymamy kciuki za pociechę w przedszkolu

Pączka dziesiątego nie jem!!!!!
a Ty? ile dziś zjadłaś pączków?
ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:26   #3592
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------



Matko, dostałam dzisiaj obie pary butów, są mega mega mega niewygodne Chodzę w nich na ugiętych kolanach lub jeśli się postaram jak żołnierz na defiladzie
Dokładnie na takie wyglądają. 12cm na szpilce, bez platformy i jeszcze z czubkiem to zabójstwo stóp obcas 8.5cm (bez platformy) to jest max przy którym jest zachowane fizjologiczne ustawienie stopy - ja daję radę na co dzień pomykać w botkach co mają prawie 10cm, ale pod koniec dnia czuję nadwyrężenie mięśni, na początku odczuwałam też ból, ale po kilku razach stopy się przyzwyczaiły. Każde pół cm powyżej max. fizjologicznego ustawienia robi dużą różnice
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:34   #3593
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
W pierwszej kolejności zrozumiałam, ze jak nie dopijesz wody, w sensie gorzalki






Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Przyznaj, ze jak sie sprawdzi na długi to bedzie oszczędność na szanele

Zaoszczedzisz szanelem na szanele




Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------



Matko, dostałam dzisiaj obie pary butów, są mega mega mega niewygodne Chodzę w nich na ugiętych kolanach lub jeśli się postaram jak żołnierz na defiladzie

szkoda, bo wygladaly pieknie


Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane Wpadam z szybkim niekosmetycznym pytaniem Jakie strony internetowe polecacie/sklepy stacjonarne zeby kupic skórzaną torebke? Chciałabym jakis prosty model w brazowym kolorze a i też nie chciałabym za dużo pieniędzy na nią przeznaczyć Na internecie jak ogladalam to byly takie od 120 - 250 zl ale kurcze zaden fason mnie nie oczarowal Moze cos podpowiecie

tez szukam, nic w tym przedziale cenowym mi sie nie podoba Przegladalam Wojasa, kusi mnie jedna torba, ale nie wiem jaki kolor wybrac...




Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!
umarlam
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2016-02-04 o 17:40
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:35   #3594
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Pączkowy teleexpress boski
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:38   #3595
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:45   #3596
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

ojtam ojtam bez przesady
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:51   #3597
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Skoro na tym wątku są ekspertki od wszystkiego, to mam prośbę do tych od produktów do konturowania: jaki bronzer jest najlepszy ?
Ja sobie planuję kupić zestaw Too Faced, dobre recenzje zbiera

http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...dActuality%3A1

Natomiast z bronzerów polecam Hoolę Benefitu, dla mnie idealny.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:55   #3598
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Obiecane zdjecia kosmetyczki i notesiku La petite robe noir Kosmetyczka z obu stron, do notesika dolaczone tez byly naklejki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1454608519440.jpg (36,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1454608527841.jpg (21,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1454608537123.jpg (28,1 KB, 40 załadowań)
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:55   #3599
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też mnie głowa boli - może nie dopiłaś? Ja zawsze tak mam, że jak nie pije wystarczająco dużo, to boli mnie głowa i na taki ból nie pomagają żadne leki.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Ktoś pisał o kosmetykach KM - miałam Angel.wash i Angel.rinse i fajne były I ten zapach Lubię takie delikatne, a nie super perfumowane, chemiczne
Wypilam szklankę wody i trochę mi przeszło. Dziękować
Lidia i Paulina też dziękuję 😙😚
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:56   #3600
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Jak wszyscy wiedzą dzisiaj jest najlepszy dzień w roku czyli.... Tłusty czwartek!! dlatego też, zagryzając n-tym pączkiem napiszę Wam streszczonko na tłusto (tzn na bogato)

Promocje:
tłusty czwartek to i promocjami sypnęło bodajże najobficiej w tym roku:
-
w D do zakupu za min 179 zł kod ESTEE16 - miniatura mascary
Sumptuous knockout (w sklepie Estee twierdzą ze to nowośc - jest więc szansa że to nie purchawa zalegająca w magazynie - korzystać bo szybko się taki cud nie powtórzy )
- -30% do Balneokosmetyki: kod: MNIAM
-Super Pharm: MARKI, KTORE KOCHAMY! -50% Life; -35% Loreal Paris, Maybelline; -30% Vichy i La Roche-Posay - podklady, Bioderma, Dermika do 17.02! Wiecej na www.ide.do/32rJu

- DeeZee
Rabat 30% NA WSZYSTKIE PRODUKTY obowiązuje od 04.02.2016r. od godziny 15:00 do 05.02.2016r. do godziny 09:00.
hasło RABAT30
Darmowa Dostawa Pocztą Polską Kurier 48, min. zamówienie 50zł
http://deezee.pl/promocja_30_na_wszystko

- w tołpie nocka -40dla dzieci i mam

Spamowanie, pączkowanie i inne:

1. Pierwszy pączek:
Annaszel pyta z rana jak się wytłumaczyć przez tżtem z trzymania za pralką siaty z pustymi opakowaniami po kremach?
Jako że wątek słynie z porad wszelakich i pomysłowych dziewczyny zarzuciły koleżankę pomysłami:

Paulina Aurora jest zdania że jak kocha to zrozumie.
Co jednak gdy nie? Gdy nawet najlepszy Big Loff nie pomoże na takie dziwactwo? tu Anoli proponuje uderzyć w wyższe uczucia a'la Kapitan Planeta - udajemy że to segragacja śmieci - wiece Greenpeace, małe pandy, wieloryby i plankton
Czasem jednak trafia się mało ekologiczny egzemplarz dlatego AnulaQa podaje niezawodne wymówki na wutłumaczenie naszego szaleństwa:

- Widocznie spadło za pralkę podczas porządków. Tak to bywa, jak pralka wiruje.
- Ewentualnie- kochanie, jesteś mistrzem. Wszędzie tego szukałam.
- Lub, grać głupa- a czyje to??? Pierwsze widzę! I gładko zmienić temat, co dziś jemy na obiad, kolację?

Do powyższych dołożę małą cegiełkę od siebie: mów że masz sentyment do tego kremu a opakowanie jest taaakie cudne że nie jesteś w stanie sie rozstac, ewentualnie - koleżanka chce trafić do księgi rekordów Guinessa i zbierasz dla niej

2. Pączek drugi
Po rozwiązaniu pierwszego palącego problemu czas był na problem drugi:
AnulaQa zgrzeszyła myślą (myślala ze się jej upiecze) , słowem (pochwaliła się za wcześnie) i uczynkiem (zagryzła pączka i pizze jabłkiem) A wszyscy wiedzą ze jabłka są niezdrowe i szkodzą bo maja błonnik a to jakieś włókna są - kto by chciał włókna jeść- przecież spodni czy bluzki się nie je Ale ona zjadła i zgagi bidulka dostała. Rada prosto od Lusesity - zapij pepsi
w tym momencie pewnie większość z Was zrobiła Kimże Lusesita jest - pytacie. Nowa koleżanka na forum??? otóż nie! To Aniyam skuszona wczorajszymi opowieściami o telenowelach postanowiła zmienić ksywkę operacyjną

3. Pączek trzeci:
Aniia91 zapytowuje czy ktoś używał korektoa Mufe Full Cover??? Póki co nie uzyskała satysfakcjonującej opowieści, ale może wieczorna zmiana poratuje

4. Pączek czwarty:
Lusesita wróciła od kosmetyczki i to sprowokowało to dyskusję o kremach i smarowidłach aptecznych - ja się nie znaju wiec się nie wypowiadaju na ten temat i w związku z tym ja nie zapamiętaju co polecamy a co nie

5.Pączek piąty
Kilka dziewczyn poczyniło tłustoczwartkowe zamówienia, kilka nawiedziło stacjonarne sklepy a Korinka bez wychodzenia z domu (tzn z pracy) otrzymała dostawę świeżych faworków od koleżanki i się nie podzieliła

6. Pączek szósty
Jak wszyscy wiedzą nasz wątek słynie z edukacji na tematy wszelkie. Słowo na dziś: PLUNKING oraz plopping, ręcznikowanie Wbrew pozorom nie napisała tego Never i nie jest to zwiazane z kutangowaniem
My proste dziewczyny jesteśmy wiec każda już miała wizję ostrego sado-maso z ręcznikowaniem jednak nasza niazawodna Miska wszystko wie i obdarła nas ze złudzeń. To coś znacznie mniej przyjemnego i bardziej skomplikowanego
7. Pączek siódmy
Korinka nie wie jak używać dyfuzora w suszarce - kto wie?? kto wie?? no jak kto - wiadomo że Miska

8. Pączek ósmy
Baletnica_natasza - współczujemy wypadku pieska
9. Pączek dziewiąty
Sylwia1986sz - trzymamy kciuki za pociechę w przedszkolu

Pączka dziesiątego nie jem!!!!!
a Ty? ile dziś zjadłaś pączków?
ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!

Piękna pączkorelacja.

U mnie pączków nie ma
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 10:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.