Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-04, 18:04   #3601
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja sobie planuję kupić zestaw Too Faced, dobre recenzje zbiera

http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...dActuality%3A1

Natomiast z bronzerów polecam Hoolę Benefitu, dla mnie idealny.
Hoolę mam właśnie na oku .
Maxineczka nie była zachwycona tą paletą Too Faced, podobno jeden z tych pudrów to czysty brokat.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:07   #3602
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Hoolę mam właśnie na oku .
Maxineczka nie była zachwycona tą paletą Too Faced, podobno jeden z tych pudrów to czysty brokat.
Hoola dziadostwo, nie kupuj. Ja kończę teraz Too Faced, mam drugi w zapasie i chętnie go będę dalej używać .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:09   #3603
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też mnie głowa boli - może nie dopiłaś? Ja zawsze tak mam, że jak nie pije wystarczająco dużo, to boli mnie głowa i na taki ból nie pomagają żadne leki.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Ktoś pisał o kosmetykach KM - miałam Angel.wash i Angel.rinse i fajne były I ten zapach Lubię takie delikatne, a nie super perfumowane, chemiczne
Ja mam na odwrót - jak popiję to mnie głowa boli
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:09   #3604
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Hoola dziadostwo, nie kupuj. Ja kończę teraz Too Faced, mam drugi w zapasie i chętnie go będę dalej używać .
Który dokładnie? Ten czekoladowy (jaśniejszy czy ciemniejszy) ?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:10   #3605
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
nie smutaj sie mama
bedzie dobrze
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:10   #3606
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Hoolę mam właśnie na oku .
Maxineczka nie była zachwycona tą paletą Too Faced, podobno jeden z tych pudrów to czysty brokat.
Tak, ten po prawej na dole. I tak mnie kusi

Jakbyś nie była całkiem przekonana do Hooli to polecam ten zestaw:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...estaw/P2222009

Różnica w cenie kilka zł, a a masz mini bronzer -akurat żeby sprawdzić, czy Ci podejdzie, błyszczyk - one są genialne!!, benebalm - lubię bardzo, maskara wiadomo. Fluidu nie znam, ale każdy z pozostałych produktów to produkty, które cały czas mam na stanie.

Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:12   #3607
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź, muszę się odważyc i zapytać u siebie Zapitala ten czas, ledwo to to z brzucha wyjszło
Dokładnie! Dlatego też jestem w wielkim szoku, bo byliśmy tylko zapytać...:
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 18:13   #3608
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Hoola dziadostwo, nie kupuj. Ja kończę teraz Too Faced, mam drugi w zapasie i chętnie go będę dalej używać .
Która paletę bardziej polecasz do konturowania, Smashbox czy Too Faced?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:13   #3609
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tak, ten po prawej na dole. I tak mnie kusi

Jakbyś nie była całkiem przekonana do Hooli to polecam ten zestaw:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...estaw/P2222009

Różnica w cenie kilka zł, a a masz mini bronzer -akurat żeby sprawdzić, czy Ci podejdzie, błyszczyk - one są genialne!!, benebalm - lubię bardzo, maskara wiadomo. Fluidu nie znam, ale każdy z pozostałych produktów to produkty, które cały czas mam na stanie.

Dziękuję, całkiem fajny ten zestaw . Błyszczyk miałam (w odcieniu Coralista) - akurat nie zachwycił.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:13   #3610
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
tenebra
Każdy radzi sobie ze stresem jak tylko potrafi, ale jak człowiekowi na czymś zależy, to mało które sposoby się sprawdzają, tak to już jest.
Olewka pomaga, ale ma krótkie nogi.
Dystans jest dobry, ale... kurde czy ktoś to potrafi???
Najlepsze to chyba uczenie się i pogłębianie wiedzy. Im więcej wiemy, tym pewniej się czujemy, a wtedy i stresy mniejsze.
A jeżeli robimy coś rzadko... to też nie należy sobie nie wiadomo jakich poprzeczek stawiać. Po prostu, trzeba być dla siebie samego przyjacielsko nastawionym. Warto, o ile istnieje taka możliwość odpowiednio wcześniej się przygotować.
Pomaga też myślenie o tym, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdemu zdarzają się błędy. No i oczywiście, niezawodne poczucie humoru, tudzież szczera, prosta rozmowa z życzliwymi ludźmi.
I nie ma sensu rozpamiętywać porażek, myśleć katastroficznie.
Prawda jest taka, że wszystko kiedyś minie.

W Tłusty Czwartek, powinien pomóc pączek.
Never pewnie by powiedziała, że dobry bolec jest dobry na wszystko.
Złota dziewczyna!
No i dobry makijaż!
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość


Czytam wizazz i zastanawiam się z czego zupę ugotować

I zgadzam się w 100% z AnulalQą, zacytuję, bo nikt od niej lepiej tego nie ujmie:

A jeżeli robimy coś rzadko... to też nie należy sobie nie wiadomo jakich poprzeczek stawiać. .......
Pomaga też myślenie o tym, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdemu zdarzają się błędy. No i oczywiście, niezawodne poczucie humoru,
Prawda jest taka, że wszystko kiedyś minie.

,żeby poszło gładko i smaczne pączki na deser dowieźli
Dzięki dziewczyny
Wiedza pomaga, nie stresuję się tak jak jestem czegoś pewna, to jak każdy ale kurczę, mam wrażenie że straszne pierdoły mnie stresują np. ta telekonferencja, toż to nic strasznego się nei działo, a język mi sie plątał jak jakiejś małolacie na pierwszej randce z chłoptasiem jej marzeń eh, może po prostu zacznę pić melisę hektolitrami
Dzięki za miłe słowa, jak to wszystko przeczytałam to tak lepiej mi się zrobiło, będę sobie przypominała przed stresującymi wydarzeniami
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:15   #3611
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Jak wszyscy wiedzą dzisiaj jest najlepszy dzień w roku czyli.... Tłusty czwartek!! dlatego też, zagryzając n-tym pączkiem napiszę Wam streszczonko na tłusto (tzn na bogato)

Promocje:
tłusty czwartek to i promocjami sypnęło bodajże najobficiej w tym roku:
-
w D do zakupu za min 179 zł kod ESTEE16 - miniatura mascary
/U][/B][/COLOR], KTORE KOCHAMY! -50% Life; -35% Loreal Paris, Maybelline; -30% Vichy i La Roche-Posay - podklady, Bioderma, Dermika do 17.02! Wiecej na www.ide.do/32rJu

- DeeZee
Rabat 30% NA WSZYSTKIE PRODUKTY obowiązuje od 04.02.2016r. od godziny 15:00 do 05.02.2016r. do godziny 09:00.
hasło RABAT30
Darmowa Dostawa Pocztą Polską Kurier 48, min. zamówienie 50zł
http://deezee.pl/promocja_30_na_wszystko

- w tołpie nocka -40dla dzieci i mam

Spamowanie, pączkowanie i inne:

1. Pierwszy pączek:
Annaszel pyta z rana jak się wytłumaczyć przez tżtem z trzymania za pralką siaty z pustymi opakowaniami po kremach?
Jako że wątek słynie z porad wszelakich i pomysłowych dziewczyny zarzuciły koleżankę pomysłami:

Paulina Aurora jest zdania że jak kocha to zrozumie.
Co jednak gdy nie? Gdy nawet najlepszy Big Loff nie pomoże na takie dziwactwo? tu Anoli proponuje uderzyć w wyższe uczucia a'la Kapitan Planeta - udajemy że to segragacja śmieci - wiece Greenpeace, małe pandy, wieloryby i plankton
Czasem jednak trafia się mało ekologiczny egzemplarz dlatego AnulaQa podaje niezawodne wymówki na wutłumaczenie naszego szaleństwa:

- Widocznie spadło za pralkę podczas porządków. Tak to bywa, jak pralka wiruje.
- Ewentualnie- kochanie, jesteś mistrzem. Wszędzie tego szukałam.
- Lub, grać głupa- a czyje to??? Pierwsze widzę! I gładko zmienić temat, co dziś jemy na obiad, kolację?

Do powyższych dołożę małą cegiełkę od siebie: mów że masz sentyment do tego kremu a opakowanie jest taaakie cudne że nie jesteś w stanie sie rozstac, ewentualnie - koleżanka chce trafić do księgi rekordów Guinessa i zbierasz dla niej

2. Pączek drugi
Po rozwiązaniu pierwszego palącego problemu czas był na problem drugi:
AnulaQa zgrzeszyła myślą (myślala ze się jej upiecze) , słowem (pochwaliła się za wcześnie) i uczynkiem (zagryzła pączka i pizze jabłkiem) A wszyscy wiedzą ze jabłka są niezdrowe i szkodzą bo maja błonnik a to jakieś włókna są - kto by chciał włókna jeść- przecież spodni czy bluzki się nie je Ale ona zjadła i zgagi bidulka dostała. Rada prosto od Lusesity - zapij pepsi
w tym momencie pewnie większość z Was zrobiła Kimże Lusesita jest - pytacie. Nowa koleżanka na forum??? otóż nie! To Aniyam skuszona wczorajszymi opowieściami o telenowelach postanowiła zmienić ksywkę operacyjną

3. Pączek trzeci:
Aniia91 zapytowuje czy ktoś używał korektoa Mufe Full Cover??? Póki co nie uzyskała satysfakcjonującej opowieści, ale może wieczorna zmiana poratuje

4. Pączek czwarty:
Lusesita wróciła od kosmetyczki i to sprowokowało to dyskusję o kremach i smarowidłach aptecznych - ja się nie znaju wiec się nie wypowiadaju na ten temat i w związku z tym ja nie zapamiętaju co polecamy a co nie

5.Pączek piąty
Kilka dziewczyn poczyniło tłustoczwartkowe zamówienia, kilka nawiedziło stacjonarne sklepy a Korinka bez wychodzenia z domu (tzn z pracy) otrzymała dostawę świeżych faworków od koleżanki i się nie podzieliła

6. Pączek szósty
Jak wszyscy wiedzą nasz wątek słynie z edukacji na tematy wszelkie. Słowo na dziś: PLUNKING oraz plopping, ręcznikowanie Wbrew pozorom nie napisała tego Never i nie jest to zwiazane z kutangowaniem
My proste dziewczyny jesteśmy wiec każda już miała wizję ostrego sado-maso z ręcznikowaniem jednak nasza niazawodna Miska wszystko wie i obdarła nas ze złudzeń. To coś znacznie mniej przyjemnego i bardziej skomplikowanego
7. Pączek siódmy
Korinka nie wie jak używać dyfuzora w suszarce - kto wie?? kto wie?? no jak kto - wiadomo że Miska

8. Pączek ósmy
Baletnica_natasza - współczujemy wypadku pieska
9. Pączek dziewiąty
Sylwia1986sz - trzymamy kciuki za pociechę w przedszkolu

Pączka dziesiątego nie jem!!!!!
a Ty? ile dziś zjadłaś pączków?
ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
Hahaha tłusto było! Jesteś w tym the best
Ja dwa
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 18:15   #3612
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać, że tam w ogóle nie będzie internetu (tylko płatny w lobby, więc mogą się cmoknąć w )... nie wiem, jak ja przeżyje ponad tydzień bez wizażu

Dziewczyny, przyznać się, która z Was ostatnio przede mną jechała i ma takie blachy?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:17   #3613
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dziękuję, całkiem fajny ten zestaw . Błyszczyk miałam (w odcieniu Coralista) - akurat nie zachwycił.
Ha! Bo najlepszy jest Dandelion, Hoola i Sugarbomb. Coralista i Dallas są kryjące i moim zdaniem się lekko wylewały poza kontur, tych dwóch się pozbyłam. Natomiast pierwsze 3 są rewelacyjne, chociaż Sugarbomb taki bardziej wyjściowy bo się mocno mieni.

Uwielbiam je
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:24   #3614
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Który dokładnie? Ten czekoladowy (jaśniejszy czy ciemniejszy) ?
Ten z brokuła ciemniejszy

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Która paletę bardziej polecasz do konturowania, Smashbox czy Too Faced?
Smashbox jeszcze lezy nowa i nie tknięta
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:27   #3615
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ha! Bo najlepszy jest Dandelion, Hoola i Sugarbomb. Coralista i Dallas są kryjące i moim zdaniem się lekko wylewały poza kontur, tych dwóch się pozbyłam. Natomiast pierwsze 3 są rewelacyjne, chociaż Sugarbomb taki bardziej wyjściowy bo się mocno mieni.

Uwielbiam je
Oj tak .

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ten z brokuła ciemniejszy

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------



Smashbox jeszcze lezy nowa i nie tknięta
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:38   #3616
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Obiecane zdjecia kosmetyczki i notesiku La petite robe noir Kosmetyczka z obu stron, do notesika dolaczone tez byly naklejki
super
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:47   #3617
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Piękna pączkorelacja.

U mnie pączków nie ma
Bidusia, gdzieś ty pojechała


Pączkowy teleekspress pierwsza klasa
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:49   #3618
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Obiecane zdjecia kosmetyczki i notesiku La petite robe noir Kosmetyczka z obu stron, do notesika dolaczone tez byly naklejki
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:49   #3619
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Obiecane zdjecia kosmetyczki i notesiku La petite robe noir Kosmetyczka z obu stron, do notesika dolaczone tez byly naklejki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 18:59   #3620
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Skoro na tym wątku są ekspertki od wszystkiego, to mam prośbę do tych od produktów do konturowania: jaki bronzer jest najlepszy ?
Do konturowania używa się pudrów konturujących, a nie bronzera, wszak bronzer służy do brązowienia, ocieplenia karnacji, emituje piękną opaleniznę, a cień, czyli kontur, jest szarawy - wiem, wiem, wymądrzam się, taką mam makijażową misję, nic nie da się zrobić.

Tak że tak. Do konturowania polecam oto takie cudo: klik albo róż nyx w kolorze Taupe

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Hoolę mam właśnie na oku .
Maxineczka nie była zachwycona tą paletą Too Faced, podobno jeden z tych pudrów to czysty brokat.
Widzę fanka maxi
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 19:00   #3621
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

dziewczyny potrzebuję pomocy otóż mój tata ma w sobote urodziny o czym moja mama zapomniała i teraz na "hurra" wmanewrowała mnie w zakup mu prezentu w jej imieniu. Wymyśliła żeby mu kupić saszetkę o coś takiego:



czy wiecie może w którym sklepi coś takiego kupię?? w necie nie mogę bo muszę to mieć na sobotę rano kojarzy Wam się coś? bo ja wiem że dawniej tata sobie takie cuda kupował w Sączu na bazarze ale teraz to pojęcia nie mam gdzie takie coś zlokalizować. W jakichś sklepach z torebkami jest coś takiego??
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 19:00   #3622
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Do konturowania używa się pudrów konturujących, a nie bronzera, wszak bronzer służy do brązowienia, ocieplenia karnacji, emituje piękną opaleniznę, a cień, czyli kontur, jest szarawy - wiem, wiem, wymądrzam się, taką mam makijażową misję, nic nie da się zrobić.

Tak że tak. Do konturowania polecam oto takie cudo: klik albo róż nyx w kolorze Taupe
Skrót myślowy .
Paleta fajna, ale dla kogoś, kto lubi się bawić i ma na to czas. A osoba, dla której tego szukam, jest leniwcem i chce sobie po prostu optycznie wyszczuplić twarz bronzerem, ups, nadać jej odpowiedni kształt za pomocą produktu do konturowania.
Taupe będzie zbyt siny :/
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 19:00   #3623
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Do konturowania używa się pudrów konturujących, a nie bronzera, wszak bronzer służy do brązowienia, ocieplenia karnacji, emituje piękną opaleniznę, a cień, czyli kontur, jest szarawy - wiem, wiem, wymądrzam się, taką mam makijażową misję, nic nie da się zrobić.

Tak że tak. Do konturowania polecam oto takie cudo: klik albo róż nyx w kolorze Taupe
Popieram ja używałam do konturowania tego nyxa taupe, ale jak zakupiłam smashboxa to poszedł w odstawkę. Super jest ten ich zestaw do konturowania. Ja co prawda tego jasnego średnio używałam, bo jak dla mnie mało widoczny jest wolę jasny korektor pod oczy ale ten najciemniejszy odcień genialny

P.S. Amyz dzisiejsza pączkorelacja genialna ja kocham pączki miłością bezgraniczną ale dzisiaj tylko jednego zjadłam, który przyszedł w gratisie do zamówienia ze sklepu ☠☠☠☠☠☠
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 19:01   #3624
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Aniyam pojadłaś już golonki?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 19:02   #3625
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość

Widzę fanka maxi
Niekoniecznie, chociaż zaglądam. Podobnie jak na inne kanały i na blogi. A co, nie wolno?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 19:03   #3626
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuję pomocy otóż mój tata ma w sobote urodziny o czym moja mama zapomniała i teraz na "hurra" wmanewrowała mnie w zakup mu prezentu w jej imieniu. Wymyśliła żeby mu kupić saszetkę o coś takiego:



czy wiecie może w którym sklepi coś takiego kupię?? w necie nie mogę bo muszę to mieć na sobotę rano kojarzy Wam się coś? bo ja wiem że dawniej tata sobie takie cuda kupował w Sączu na bazarze ale teraz to pojęcia nie mam gdzie takie coś zlokalizować. W jakichś sklepach z torebkami jest coś takiego??
Jedynie jakieś targowisko, może sklepy wszystko po ... zł, nie wiem czy u Was też są takie centra chińskie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 19:04   #3627
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Podsumowanie zacne, jak zawsze, nie ma chyba wątpliwości nikt, nawet handlary by chcialy takim handlować

3. Pączek trzeci:
Aniia91 zapytowuje czy ktoś używał korektoa Mufe Full Cover??? Póki co nie uzyskała satysfakcjonującej opowieści, ale może wieczorna zmiana poratuje

Ja używałam, a o co chodziło? bo ta część spamu mnie ominęła, kiedy zabawiałam się, tzn jadłam, faworki
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 19:05   #3628
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Hoolę mam właśnie na oku .
Maxineczka nie była zachwycona tą paletą Too Faced, podobno jeden z tych pudrów to czysty brokat.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Hoola dziadostwo, nie kupuj. Ja kończę teraz Too Faced, mam drugi w zapasie i chętnie go będę dalej używać .
Moim zdaniem Hoola jest za ciemna i dość ciepła (ceglasta). Lepiej kupić Honolulu Bronzer z W7, bo to taki tani zamiennik, przed zainwestowaniem Hoolę.

Obu bronzerów nie za bardzo lubię. Znam inne tańsze, a dobre.

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Do konturowania używa się pudrów konturujących, a nie bronzera, wszak bronzer służy do brązowienia, ocieplenia karnacji, emituje piękną opaleniznę, a cień, czyli kontur, jest szarawy - wiem, wiem, wymądrzam się, taką mam makijażową misję, nic nie da się zrobić.

Tak że tak. Do konturowania polecam oto takie cudo: klik albo róż nyx w kolorze Taupe[COLOR="Silver"]
Dzięki za Twój wpis. Otóż to. Do konturowania są specjalne zestawy. Od miesiąca testuję właśnie ten z Makeup Revolution, co tu kiedyś wklejałam. Na razie jednak za mało makijaży nim zrobiłam, aby się jednoznacznie wypowiedzieć.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-04 o 19:24
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 19:06   #3629
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Aniyam pojadłaś już golonki?
Weź nic nie mów, najpierw na obiadek goloneczka, potem 2 pączuszki i faworki ( bo ja tak mizernie wyglądam ) a teraz kanapeczki z wędzonym kurczaczkiem. Zaraz się jak nic, już nie mam gdzie tego pakować
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 19:06   #3630
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Do konturowania używa się pudrów konturujących, a nie bronzera, wszak bronzer służy do brązowienia, ocieplenia karnacji, emituje piękną opaleniznę, a cień, czyli kontur, jest szarawy - wiem, wiem, wymądrzam się, taką mam makijażową misję, nic nie da się zrobić.

Tak że tak. Do konturowania polecam oto takie cudo: klik albo róż nyx w kolorze Taupe
Dokładnie tak - do konturów szarawy cień, do ocieplenia bronzer i do tego rozświetlacz do uwydatnienia niektórych partii twarzy Też mam ten zestaw Smashboxa.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 10:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.