Czy są wśród Was fanki Depeche Mode? - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-13, 14:14   #2071
EliseGuide
Raczkowanie
 
Avatar EliseGuide
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: Czy są wśród Was fanki Depeche Mode?

Zaliczam Opener w tym roku to i Depechów też zobaczę
EliseGuide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 16:22   #2072
never_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 345
Dot.: Czy są wśród Was fanki Depeche Mode?

.

Edytowane przez never_
Czas edycji: 2023-12-20 o 20:31 Powód: zamknięcie forum
never_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 19:21   #2073
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy są wśród Was fanki Depeche Mode?

Byłam, byłam, oczywiście, że byłam Było w Gdańsku rewelacyjnie, Dave miał świetny nastrój, nagłośnienie cudowne, atmosfera po prostu genialna, do teraz mnie trzyma ta energia i emocje. Największe zaskoczenie? I want you now, genialna piosenka w wersji na żywo. Ogólnie jestem zachwycona, minusem temperatura, strasznie gorąco, a jak się wyszło na mróz, to szok termiczny przeżyłam, gardło boli, oj boli Ale było warto. Nie mogę doczekać się ich koncertu na Openerze, ale jednak zdaję sobie sprawę, że to będzie zupełnie inny koncert, niż ten co był w Arenie. Dlatego się cieszę, że byłam.
A i usłyszeć jak Dave męczy się z powiedzeniem Gdańsk było niezwykle urocze
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 11:58   #2074
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Czy są wśród Was fanki Depeche Mode?

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Byłam, byłam, oczywiście, że byłam Było w Gdańsku rewelacyjnie, Dave miał świetny nastrój, nagłośnienie cudowne, atmosfera po prostu genialna, do teraz mnie trzyma ta energia i emocje. Największe zaskoczenie? I want you now, genialna piosenka w wersji na żywo. Ogólnie jestem zachwycona, minusem temperatura, strasznie gorąco, a jak się wyszło na mróz, to szok termiczny przeżyłam, gardło boli, oj boli Ale było warto. Nie mogę doczekać się ich koncertu na Openerze, ale jednak zdaję sobie sprawę, że to będzie zupełnie inny koncert, niż ten co był w Arenie. Dlatego się cieszę, że byłam.
A i usłyszeć jak Dave męczy się z powiedzeniem Gdańsk było niezwykle urocze
Zgadzam sie. Atmosfera mega chociaz niestety troche cisnienie podnosza ludzie, ktorzy przychodza na koncert i zwracaja ci uwage , ze masz usiasc bo on nic nie widzi oczywiscie nie udalo mu sie mnie przekonac Bylam tez swiadkiem jak kobieta wezwala panow pilnujacych porzadku aby usadzil chlopaka , ktory tez sie swietnie bawil ,bo ona przyszla zobaczyc a nie sie bawic. Przesiedziala caly koncert
Na Opener tez sie wybieram i mam nadzieje, ze bedzie super. Co do temperatury to w Lodzi 4 lata temu bylo gorzej .
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 18:29   #2075
EliseGuide
Raczkowanie
 
Avatar EliseGuide
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: Czy są wśród Was fanki Depeche Mode?

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. Atmosfera mega chociaz niestety troche cisnienie podnosza ludzie, ktorzy przychodza na koncert i zwracaja ci uwage , ze masz usiasc bo on nic nie widzi oczywiscie nie udalo mu sie mnie przekonac Bylam tez swiadkiem jak kobieta wezwala panow pilnujacych porzadku aby usadzil chlopaka , ktory tez sie swietnie bawil ,bo ona przyszla zobaczyc a nie sie bawic. Przesiedziala caly koncert
Na Opener tez sie wybieram i mam nadzieje, ze bedzie super. Co do temperatury to w Lodzi 4 lata temu bylo gorzej .
Czizas, przecież to nie filharmonia tylko koncert rockowy ;D
EliseGuide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 19:12   #2076
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy są wśród Was fanki Depeche Mode?

Ja rozumiem, że ludzie różnie się bawią, dlatego chyba powinni zrobić jakiś "sektor ciszy", niech tam kupią ludzie bilety, którzy przyszli posiedzieć i popatrzeć. Wstawanie zakazane, dozwolone siedzenie i celebrowanie. Ja byłam na trybunie, ale siadłam chyba tylko na Insight, tak to się bawiłam. Zresztą koło mnie na szczęście nikt nie siedział dłużej niż jedną piosenkę łącznie. Także nie mam złych wspomnień, a raczej jestem z tych co dość mocno śpiewają i tańczą, nikomu to nie przeszkadzało. Ale wychodzę z założenia, że na spokojnie winyli mogę posłuchać w domu, tutaj nie przychodzę dla smaczków w melodii, a dla zabawy. Także kiedy stałam na In your room i słuchałam, to nie krzyczałam,że wszyscy mają być cicho bo ja przeżywam i muszę mieć warunki.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 19:38   #2077
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Czy są wśród Was fanki Depeche Mode?

Cytat:
Napisane przez EliseGuide Pokaż wiadomość
Czizas, przecież to nie filharmonia tylko koncert rockowy ;D
No niestety i z tego co czytalam to duzo bylo taki osob rzucajacych sie .
Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że ludzie różnie się bawią, dlatego chyba powinni zrobić jakiś "sektor ciszy", niech tam kupią ludzie bilety, którzy przyszli posiedzieć i popatrzeć. Wstawanie zakazane, dozwolone siedzenie i celebrowanie. Ja byłam na trybunie, ale siadłam chyba tylko na Insight, tak to się bawiłam. Zresztą koło mnie na szczęście nikt nie siedział dłużej niż jedną piosenkę łącznie. Także nie mam złych wspomnień, a raczej jestem z tych co dość mocno śpiewają i tańczą, nikomu to nie przeszkadzało. Ale wychodzę z założenia, że na spokojnie winyli mogę posłuchać w domu, tutaj nie przychodzę dla smaczków w melodii, a dla zabawy. Także kiedy stałam na In your room i słuchałam, to nie krzyczałam,że wszyscy mają być cicho bo ja przeżywam i muszę mieć warunki.
To samo powiedzialam. Strefa kanapowcow My tez trybuny i bardzo zaluje, ze nie wybralam bocznych sektorow chyba C.
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-15, 08:04   #2078
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Czy są wśród Was fanki Depeche Mode?

Ja byłam fanka ale 20 lat temu 😉ale koncert w niedziele w Gdańsku zaliczony 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 10:59   #2079
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy są wśród Was fanki Depeche Mode?

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość

To samo powiedzialam. Strefa kanapowcow My tez trybuny i bardzo zaluje, ze nie wybralam bocznych sektorow chyba C.
Mogliby tam kanapy wstawić, albo jeszcze jakieś rozkładane fotele, pełen komfort Sama na lipcowym koncercie byłam bardziej stateczna, ale miałam zapalenie oskrzeli, antybiotyk, i wiadomo mniej sił. Ale mimo to prawie nie siedziałam, tylko raczej mniej się ruszałam, ale nie wyobrażałam sobie siedzenia,nawet mimo niesprzyjających warunków zdrowotnych

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Ja byłam fanka ale 20 lat temu ��ale koncert w niedziele w Gdańsku zaliczony ��
Świetny był gdański koncert, porównywałam filmiki z Łodzi i Krakowa, i Dave chyba miał najlepszy humor, dużo gadał od siebie do nas, i cóż, nasza publiczność była genialna. Może to wpływ niedzieli, wolne, relaks, więcej sił? W każdym razie moim zdaniem,było lepiej niż w Warszawie, pod względem atmosfery, totalna magia
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 14:46   #2080
EliseGuide
Raczkowanie
 
Avatar EliseGuide
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: Czy są wśród Was fanki Depeche Mode?

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mogliby tam kanapy wstawić, albo jeszcze jakieś rozkładane fotele, pełen komfort Sama na lipcowym koncercie byłam bardziej stateczna, ale miałam zapalenie oskrzeli, antybiotyk, i wiadomo mniej sił. Ale mimo to prawie nie siedziałam, tylko raczej mniej się ruszałam, ale nie wyobrażałam sobie siedzenia,nawet mimo niesprzyjających warunków zdrowotnych



Świetny był gdański koncert, porównywałam filmiki z Łodzi i Krakowa, i Dave chyba miał najlepszy humor, dużo gadał od siebie do nas, i cóż, nasza publiczność była genialna. Może to wpływ niedzieli, wolne, relaks, więcej sił? W każdym razie moim zdaniem,było lepiej niż w Warszawie, pod względem atmosfery, totalna magia
Zdajesz sobie sprawę☠z tego ile ludzi mogłaś zarazić przychodząc chora na koncert?
EliseGuide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 17:39   #2081
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Czy są wśród Was fanki Depeche Mode?

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Ja byłam fanka ale 20 lat temu 😉ale koncert w niedziele w Gdańsku zaliczony 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet nie wiedzialam, ze sie wybierasz

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mogliby tam kanapy wstawić, albo jeszcze jakieś rozkładane fotele, pełen komfort Sama na lipcowym koncercie byłam bardziej stateczna, ale miałam zapalenie oskrzeli, antybiotyk, i wiadomo mniej sił. Ale mimo to prawie nie siedziałam, tylko raczej mniej się ruszałam, ale nie wyobrażałam sobie siedzenia,nawet mimo niesprzyjających warunków zdrowotnych



Świetny był gdański koncert, porównywałam filmiki z Łodzi i Krakowa, i Dave chyba miał najlepszy humor, dużo gadał od siebie do nas, i cóż, nasza publiczność była genialna. Może to wpływ niedzieli, wolne, relaks, więcej sił? W każdym razie moim zdaniem,było lepiej niż w Warszawie, pod względem atmosfery, totalna magia
Filmiki sa super szczegolnie od ludzi, ktorzy stali blisko sceny.
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-15, 20:10   #2082
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy są wśród Was fanki Depeche Mode?

Cytat:
Napisane przez EliseGuide Pokaż wiadomość
Zdajesz sobie sprawęâ˜â˜☠z tego ile ludzi mogłaś zarazić przychodząc chora na koncert?
To było latem, 7 dzień choroby, z pewnością już nikogo nie zarażałam-samo zapalenie oskrzeli nie jest zaraźliwe, tylko wirus czy bakteria, ale skoro brałam 7 dni antybiotyki to była bezpieczna dla otoczenia, bo bakterie miałam wybite,tylko po antybiotyku byłam słaba i bez sił.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik

Edytowane przez Personal_Jesus
Czas edycji: 2018-02-15 o 20:16
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-15 21:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.