...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 14:36   #361
qtslodziaq
Przyczajenie
 
Avatar qtslodziaq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 12
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ja po 10 dniach dzisiaj zrobilam sobie ta jednodniowa owsianke hmm nie wiem moze nie bedzie tak zle .. oby! jutro zaczynam druga faze.. mam nadzieje,ze przez ta owsianke nic nie przybedzie a jak przybedzie to co chyba zaczne od nowa.. ale uwazam,ze ciezka nie jest do wytrzymania
qtslodziaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 16:49   #362
anusiaanulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 51
GG do anusiaanulka
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez qtslodziaq Pokaż wiadomość
ja po 10 dniach dzisiaj zrobilam sobie ta jednodniowa owsianke hmm nie wiem moze nie bedzie tak zle .. oby! jutro zaczynam druga faze.. mam nadzieje,ze przez ta owsianke nic nie przybedzie a jak przybedzie to co chyba zaczne od nowa.. ale uwazam,ze ciezka nie jest do wytrzymania
a co to jest ta owsianka jednodniowa i kiedy się ją stosuje??
anusiaanulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 16:53   #363
anusiaanulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 51
GG do anusiaanulka
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

dziewczyny a jak myślicie - ile ja powinna sobie zrobić dni tej pierwszej fazy jak mam do zrzucenia 17 kilo w najlepszym wypadku a w najgorszym 12???

Poza tym kupiłam sobie dzisiaj jedzonko na pierwszą fazę - wszystko na czym piesze Light Ale na przyszłość nie wiem na co powinnam zwracać większą uwagę czy na zawartość tłuszczu czy protein?? I jakie powinny być ich ilości??

Dziękuję Wam za odpowiedzi!!!
anusiaanulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 18:43   #364
qtslodziaq
Przyczajenie
 
Avatar qtslodziaq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 12
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

diete stosuj tak dlugo jak wytrzymasz wydaje mi sie choc moge sie mylic ,ze min. to 5dni max 10 u mnie najgorsze byly pierwsze trzy dni cale zycie herbata z cukrem tylko,ze ja troche az za duzo go sypalam 4/5 lyzek ;/ po drugie makarony ,fastfoody az sie uzaleznilam od takiego jedzenia wiec potem ciezko mi.. w sumie dalej mysle ,zeby zjesc sobie spaghetti ,ale jak pomysle ile moge przytyc to sie odrau ogarniam i siegam po serek wiejski .zjadlam dwie porcje dzisiaj owsianej i normalnie brzuch mnie boli ..
qtslodziaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 18:45   #365
qtslodziaq
Przyczajenie
 
Avatar qtslodziaq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 12
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez anusiaanulka Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak myślicie - ile ja powinna sobie zrobić dni tej pierwszej fazy jak mam do zrzucenia 17 kilo w najlepszym wypadku a w najgorszym 12???

Poza tym kupiłam sobie dzisiaj jedzonko na pierwszą fazę - wszystko na czym piesze Light Ale na przyszłość nie wiem na co powinnam zwracać większą uwagę czy na zawartość tłuszczu czy protein?? I jakie powinny być ich ilości??

Dziękuję Wam za odpowiedzi!!!
tluszczu jak najmniej bialka jak najwiecej no i,zeby weglowodanych nie bylo tez zbyt wiele..przynajmniej ja tak patrzalam
qtslodziaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 18:47   #366
mimee
Raczkowanie
 
Avatar mimee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 443
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez anusiaanulka Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak myślicie - ile ja powinna sobie zrobić dni tej pierwszej fazy jak mam do zrzucenia 17 kilo w najlepszym wypadku a w najgorszym 12???

Poza tym kupiłam sobie dzisiaj jedzonko na pierwszą fazę - wszystko na czym piesze Light Ale na przyszłość nie wiem na co powinnam zwracać większą uwagę czy na zawartość tłuszczu czy protein?? I jakie powinny być ich ilości??

Dziękuję Wam za odpowiedzi!!!
Nie zawsze to, co light jest light. bo np w serku light piątnicy jest 3% tłuszczu,a w zwykłym chudym białym serze 0,5%. Ja zawsze patrzę na wartości odżywcze = im więcej białka tym lepiej. tłuszczu staram się unikać. I węglowodany - w nabiale są, natomiast w mięsie ich nie ma i to trzeba rozważyć
mimee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 18:48   #367
mimee
Raczkowanie
 
Avatar mimee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 443
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Aha! A z tą wagą to przy 17 kg ja bym zrobiła 10 dni,a przy 12kg 7
mimee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 18:56   #368
anusiaanulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 51
GG do anusiaanulka
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

light serek piątnicy i ser biały 0,5% tłuszczu to ja nie mam co na to liczyć bo nie mam dostępu do takich pyszności (mieszkam poza granicami Polski) - muszę się zajadać tylko tym co uda mi się kupić ale na całe szczęście mam w pobliżu Lidla )) Jeżeli mi się uda to postaram się wytrzymać 10 dni - OBY!!!

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi!!
anusiaanulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:32   #369
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ja dziś zaczęłam 1 dzień diety, bo wczoraj nie miałam co jeść A tak po zakupach...
Mogłybyście skontrolować czy wszystko jadłam ok.. niby samo białko, jednak nie wiem czy sery nie za tłuste ;/
Ś: jajecznica z 2 jaj + plasterek szynki z indyka (smażone bez tłuszczu), 2 pl. sera light Tenery
O: rolada chyba z mięsa z indyka - ale w środku był kawałek chudego boczku i pietruszka z marchewką
P: plaster sera żółtego - chyba gouda
K: 2 cienkie parówki drobiowe - Morlinki chyba.. , kostka sera Brie (125g)

Mam wątpliwości co do tych parówek i sera Brie, który jem rzadko.. i jakoś mnie dziś skusiło

Gratuluję wszystkim spadku wagi !!!
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 20:05   #370
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez qtslodziaq Pokaż wiadomość
ja po 10 dniach dzisiaj zrobilam sobie ta jednodniowa owsianke hmm nie wiem moze nie bedzie tak zle .. oby! jutro zaczynam druga faze.. mam nadzieje,ze przez ta owsianke nic nie przybedzie a jak przybedzie to co chyba zaczne od nowa.. ale uwazam,ze ciezka nie jest do wytrzymania

i ile kg w dol?? po 10 dniach??
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 20:38   #371
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Asi_ula hmm ja nie wiem,ale ja bym serow zoltych nie jadla, bo one mimo wszystko maja duzo tluszczu

qtslodziaq
no wlasnie ile w dol po 10 dniach??
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 21:41   #372
karmen20
Rozeznanie
 
Avatar karmen20
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wymiankowo
Wiadomości: 810
GG do karmen20
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ja dziś za soba mam 5 dzien ufff.. ale jak dla mnie nie jest zle. Chyba jestem przyzyczajona do diety bo troszke ich w życiu jużprzeszłam...miałam sie jutro ważyc, ale chyba jeszcze poczekam do czwartku jaknarazie zanotowałam 2 kg w doł nie wiem jak teraz...

najgorszy jest wlasnie moment kiedy waga sie zatrzyma!! i to przertwanie tego;/
ale jak same piszecie warto!!i troszke silnej woli a sie uda

a tak wogóle to zamierzony moj cel to 10 dni w pierwszej fazie...

a mam pytanie ile ma trwać faza druga??
__________________
Nowy wątek - zapraszam



Proszę odpisujcie w moim wątku
karmen20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 22:26   #373
kwakwa_1
Rozeznanie
 
Avatar kwakwa_1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawka
Wiadomości: 677
GG do kwakwa_1
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

na fazie drugiej powinnaś osiągnąc tą swoją wymarzoną wage także to zależy do ilu chcesz zejść i jak szybko będzie ci to szło - stosujesz naprzemiennie białka i białka z warzywkami - najczęstszy rytm to chyba 5/5 ale ja np mam 3/3... jak już osiągniesz t przechodzisz do fazy trzeciej...

a ja trochę w weekend pogrzeszyłam i teraz się nei waże tylko proteinkuje - zważe się może koło czwartku jak bę się czuła coś schudnięta już
__________________
73 -> -> ->
Dunkanka od
...zanim groszki i róże pocałują się znów przez płot...
kwakwa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 06:05   #374
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez anusiaanulka Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak myślicie - ile ja powinna sobie zrobić dni tej pierwszej fazy jak mam do zrzucenia 17 kilo w najlepszym wypadku a w najgorszym 12???

Poza tym kupiłam sobie dzisiaj jedzonko na pierwszą fazę - wszystko na czym piesze Light Ale na przyszłość nie wiem na co powinnam zwracać większą uwagę czy na zawartość tłuszczu czy protein?? I jakie powinny być ich ilości??

Dziękuję Wam za odpowiedzi!!!
jak wytrzymasz 10 dni i bedziesz sie dobrze czuła to ok, ale optymalnie myśle ze 7 dni a drugie pytanie - jak najmniej tłuszczu i węglowodanów, jak najwięcej białka

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Ja dziś zaczęłam 1 dzień diety, bo wczoraj nie miałam co jeść A tak po zakupach...
Mogłybyście skontrolować czy wszystko jadłam ok.. niby samo białko, jednak nie wiem czy sery nie za tłuste ;/
Ś: jajecznica z 2 jaj + plasterek szynki z indyka (smażone bez tłuszczu), 2 pl. sera light Tenery
O: rolada chyba z mięsa z indyka - ale w środku był kawałek chudego boczku i pietruszka z marchewką
P: plaster sera żółtego - chyba gouda
K: 2 cienkie parówki drobiowe - Morlinki chyba.. , kostka sera Brie (125g)
troszke zmodyfikuj jadłospis... sniadanko ok, choć serki ligt to tak średnio... szukaj żółtych serów z obniżoną zawartością tłuszczu (są takie 9% - hit z ryk np), zwykłe zółte sery, te z opakowań to już niezbyt
kolacje jedz białkowe np serek wiejski, jogurt naturalny, jajka, na obiad tez proponuje coś konkretniejszego, na ciepło, np grillowane udko kurczaka lub pierś, lub chude pulpeciki, lub jakąś sałatke z mięskiem... pomiędzy posiłkami postaraj się coś podgryźć, żebyś cos co 3-4 godz zjadła... parówki drobiowe też jem czasem,l ale tylko na sniadanko choć polecane to one napewno nie są serki pleśniowe odpadają...

powodzenia!

Cytat:
Napisane przez mloda_to_glupia Pokaż wiadomość
i ile kg w dol?? po 10 dniach??
Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość

qtslodziaq
no wlasnie ile w dol po 10 dniach??
też sie pytam? jak efekt?

Cytat:
Napisane przez karmen20 Pokaż wiadomość

najgorszy jest wlasnie moment kiedy waga sie zatrzyma!! i to przertwanie tego;/
ale jak same piszecie warto!!i troszke silnej woli a sie uda

a tak wogóle to zamierzony moj cel to 10 dni w pierwszej fazie...

a mam pytanie ile ma trwać faza druga??
własnie teraz jestem w fazie "przestoju", czekam az minie, mam nadzieje ze szybko sie doczekam
druga faza trwa do osiągnięcia celu wagowego na pierwszej stronie jest wszystko dosc dokładnie opisane


a ja standard - mule w pracy i staram sie wepchnąć w siebie choć activie naturalną...

pozdrawiam laski!
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55

Edytowane przez natalaplo
Czas edycji: 2009-02-17 o 06:08
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 10:29   #375
mfifi
Raczkowanie
 
Avatar mfifi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

hej, dawno mnie nie bylo.
co do zlego samopoczucia to mialam tak 3ego dnia pierwszej fazy. nie poszlam do pracy,. bylo mi slabo, niedobrze, rece drzaly (dokladnie ktos to opisal wczesniej).
dzis jest 8 dzien mojej diety, w tym czwarty drugiej fazy (wybralam 5/5, bo to chyba najszybciej zadziala).
no wiec w sobote zjadlam kawalek szarlotki, bo kolezanka upiekla i nie moglam sobie odmowic to narazie jedyny grzeszek.
dzis rano wazylam 55,9 (tydzien temu 58,2)!!!! nie robilam kupy od soboty a mimo to chudne, nie czuje, ze zalega mi duzo w jelitach (wlasciwie to mam nadal plaski brzuch). tak sie zastanawiam, czy z tego trawienia w ogole cos zostaje ihhihi
jestem dobrej mysli. w czwartek zaczynam 5 dni na protteinach ale dizeki temu, ze walcze z przyjaciolka, z ktora pracuje, nasza wspolna wyobraznia pozwala na dziwne kombinacje
np dzis resztke serka ze szczypiorkiem z wczoraj zmieszalysmy z dwoma jajkami na twardo, doalsymy troszke joguru, bo bylo za suche...bylo naprawde pycha
buziaki dla wszystkich tracacych
__________________
Dukan stats

start - 58,2 kg
jest - 54,5 kg
cel - 52-53 kg

Edytowane przez mfifi
Czas edycji: 2009-02-17 o 10:35
mfifi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 10:38   #376
mfifi
Raczkowanie
 
Avatar mfifi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

aha i polecam gulasz z indyka i wloszczyzny:
wloszczyzne (co kto lubi z wloszczyzny ) kroje na polplasterki i podobne rozmiarowo kawalki. podsmazam z oregano, wyjmuje.
indyka kroje na male kawalki, wrzucam na patelnie, podsmazam. gdy juz bedzie gotowe, wlewam troche sosu sosjowego(wiem wiem, sol...), dorzucam odrobinke startego imbiru i zabek czochu w plasterkach na doslownie chwilke zeby sie nie zjaral. do tego dorzucam warzywa, zalewam woda, pieprze, lyzka maki i lyzka smietany (wiem wiem ) i dusze. ja dusilam z godzinke. wtedy mieso mozna rozdziabac na wlokienka. tak naprawde to gesta zupa jarzynowa ale jest pychotka!
__________________
Dukan stats

start - 58,2 kg
jest - 54,5 kg
cel - 52-53 kg
mfifi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:01   #377
fertka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam,
Drugi dzień diety 1kg mniej , dużo razy w toalecie i co dziwne chyba mój organizm pozbywa się toksyn poprzez nadmierne pocenie się. Ja też mam problem z kupnem rzeczy z działu nabiałowego bo te light jednak zawierają tłuscz. Dzisiaj na śniadanie zjadłam serek wiejski light (3% tłuszczu) + kawa, drugie śniadanie jogurt jogobella owocowy 1,1% tłuszczu +0,5l zielonej herbaty. Najgorzej mam z wypiciem takiej ilości płynów ale się zmuszam i są efekty.
fertka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 13:35   #378
rea69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam Was mile proteinki
Fretka nie wiem czy owocowe jogurty sa wsakzane?? ja jadam tylko naturalne i kefiry chyba maslanke tez mozna.Dziewczyny ja dzis juz 8 dzien diety ale nie mge poiwiedziec ile schudlam bo nie mam tej nieszczesnej wagi ale dzios ide do kumpeli i nareszcie sie zawaze i bede mogla kontrolowac swoje wyniki.Jestem juz w II fazie i po 3 dniach na jarzynkach to bylo super jedzonko ale dzis znow proteinki robie sobie 3/3 bo tak chyba szybciej zleci ten czas a efekty zobaczymy wiem tylko ze napewno polecialam przez te 8 dni w dol ok 5 kg bo spokojnie zapinam spodnie w ktoprych sie juz dobrze nie miescilam.
powiem Wam dziewczyny ze ja zaczynam mniej jesc nie wiem czy wszystkie tak macie ale nawet nie potrafie wcisnac w siebie jednego serka wiejskiego to zaduza dawka dla mnie a jak Wy tez czujecie ze nie potrzebujecie az tyle jedzenia co wczesniej???

Kupilam sobie dzis sledzika marynowanego -to jest pychota! az mi juz slinka cieknie na niego chyba zaraz wpalaszuje go

Zycze milutkiego dnia i luzu w ciuchach hahahahaha paaaaaaaaaaaa
rea69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 13:46   #379
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

a u mnie lipa, bo ten kg raz znika,raz wraca...dzis znowu wrocil...pobede jeszcze 5 dni na samych proteinach,bo ogolnie bardzo dobrze sie czuje na tej diecie, ale wyklucze calkiem otreby owsiane i zmniejsze ilosc jedzonego jogurtu naturalnego,a postawie glownie na chudy twarog, kurczaka i ryby
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 14:29   #380
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez natalaplo Pokaż wiadomość

troszke zmodyfikuj jadłospis... sniadanko ok, choć serki ligt to tak średnio... szukaj żółtych serów z obniżoną zawartością tłuszczu (są takie 9% - hit z ryk np), zwykłe zółte sery, te z opakowań to już niezbyt
kolacje jedz białkowe np serek wiejski, jogurt naturalny, jajka, na obiad tez proponuje coś konkretniejszego, na ciepło, np grillowane udko kurczaka lub pierś, lub chude pulpeciki, lub jakąś sałatke z mięskiem... pomiędzy posiłkami postaraj się coś podgryźć, żebyś cos co 3-4 godz zjadła... parówki drobiowe też jem czasem,l ale tylko na sniadanko choć polecane to one napewno nie są serki pleśniowe odpadają...

powodzenia!

Bardzo Ci dziękuję kochana za pomoc Ten ser light to jest taki topiony w plastrach, ma bodajże 13% tłuszczu - nie jem go codziennie, właśnie jak już to jako przekąskę. Hita z Ryk nie widziałam jeszcze w sklepach, muszę się rozejrzeć. Nie mam jak grillować mięska.. nawet pieczenie w piekarniku odpada :/ Jak już to tylko gotowane/duszone mięsko. Hmm o jakiej sałatce z mięskiem mówisz ? Jak na razie warzyw nie mogę niestety. A właśnie, póki pamiętam : kiedy można już jeść owoce ?

Piszecie, że Wasze organizmy się oczyszczają... a u mnie jest tak jak zwykle Nie chodzę częściej do WC, nie pocę się jakoś bardziej.. ehh. Nie ważyłam się rano, bo ciągle mam @ (już 10 dni... cholera mnie pomału bierze ).

Fertka jogurty owocowe to węglowodany, popatrz na ich skład.
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 15:12   #381
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

a ja dzis straszny jadlospis na razie
na sniadanie pol parowki, wiecej nie moglam bo mi niedobrze bylo, teraz 2,5 parowki... tylko to mialam, na obiadek zrobie sobie rybke na parze, pozniej serek wiejski i na kolacje moze jajeczko hmmmm

pije teraz herbatke karmelowa BEZ CUKRU :P:P:P
musze znow zaczac pic czerwona herbatke;]
no nic, zmykam do pracy, pa kochane
zgubionych kg zycze;]
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 15:13   #382
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Nie ważyłam się rano, bo ciągle mam @ (już 10 dni... cholera mnie pomału bierze ).
o KURDE!
ja rekordowy mialam 17 w czasie pierwszego opakowania tabletek anty
a teraz to 4-5 dni ;] tez lwasnie mam ;] zwaze sie w piatek ;] tak planuje;]
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 15:26   #383
qtslodziaq
Przyczajenie
 
Avatar qtslodziaq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 12
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
Asi_ula hmm ja nie wiem,ale ja bym serow zoltych nie jadla, bo one mimo wszystko maja duzo tluszczu

qtslodziaq
no wlasnie ile w dol po 10 dniach??
4kg.. chociaz chcialabym z conajmniej 6kg,ale kazdy ma inny organizm i inna przemiane .. moja kolezanka schudla 3 kg
qtslodziaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 15:29   #384
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję kochana za pomoc Ten ser light to jest taki topiony w plastrach, ma bodajże 13% tłuszczu - nie jem go codziennie, właśnie jak już to jako przekąskę. Hita z Ryk nie widziałam jeszcze w sklepach, muszę się rozejrzeć. Nie mam jak grillować mięska.. nawet pieczenie w piekarniku odpada :/ Jak już to tylko gotowane/duszone mięsko. Hmm o jakiej sałatce z mięskiem mówisz ? Jak na razie warzyw nie mogę niestety. A właśnie, póki pamiętam : kiedy można już jeść owoce ?

Piszecie, że Wasze organizmy się oczyszczają... a u mnie jest tak jak zwykle Nie chodzę częściej do WC, nie pocę się jakoś bardziej.. ehh. Nie ważyłam się rano, bo ciągle mam @ (już 10 dni... cholera mnie pomału bierze ).

Fertka jogurty owocowe to węglowodany, popatrz na ich skład.
WITAJ!
Owoce i to niektóre można dopiero w 3 fazie Ja przede wszystkim bardzo dużo piję ,spróbuj może placków owsianych - przepis dałam wcześniej .TRZYMAJ SIE!!!
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 16:27   #385
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Czy miała któraś z Was biegunkę na tej diecie?
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 16:46   #386
anusiaanulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 51
GG do anusiaanulka
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Mam pytanko: bo trzeba pić minimum 1,5 litra napojów ale czy to ma być sama woda plus herbaty i kawa czy wszystko razem sumowane???

a ja kupiłam serek żółty light i ma tak w 100g: 31g protein a tłuszczu 17g i węglowodanów 0,1g, więc jak myślicie mogę się nim zajadać czy nie bardzo - dodam tylko, że mam pierwszy etap
anusiaanulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 17:24   #387
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

co do 1,5litra chodzi o czysta chlodna wode, ogladalam kiedys program i powinno sie pic okolo 2litrow chlodnej wody mineralnej... bo cos tam pomaga ;] wazne ze chlodna i czysta ;]
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 17:47   #388
qtslodziaq
Przyczajenie
 
Avatar qtslodziaq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 12
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Snaefridur Pokaż wiadomość
Czy miała któraś z Was biegunkę na tej diecie?
ja nie mialam.. u mnie to chyba dzialalo na odwrot nie moglam zrobic przez 5dni :|
qtslodziaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 18:00   #389
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Question Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez anusiaanulka Pokaż wiadomość
Mam pytanko: bo trzeba pić minimum 1,5 litra napojów ale czy to ma być sama woda plus herbaty i kawa czy wszystko razem sumowane???

a ja kupiłam serek żółty light i ma tak w 100g: 31g protein a tłuszczu 17g i węglowodanów 0,1g, więc jak myślicie mogę się nim zajadać czy nie bardzo - dodam tylko, że mam pierwszy etap
HEJ
Ja piję wszystkiego razem ok 2l, tak wyczytałam w książce Dukana ,
ale mam pytanie o - dziwny posmak w buzi ? Jak u was , bo ja od 1 dnia mam jakiś inny?
A pić można też COLE lub PEPSI ale zero to chyba jedyna słodycz w tej dietce ,
ten serek co kupiłas to jakis pakowany podaj nazwe firmy, też bym zjadła .
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 18:24   #390
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mloda_to_glupia Pokaż wiadomość
o KURDE!
ja rekordowy mialam 17 w czasie pierwszego opakowania tabletek anty
a teraz to 4-5 dni ;] tez lwasnie mam ;] zwaze sie w piatek ;] tak planuje;]
Ja nie wiem co mi się podziało z tym @ Miałam normalny a na początku stycznia dostałam (trwał 10 dni), później przerwa 2 tygodnie i znowu no i dziś mija 15 dzień Do gina nie mam po co iść, bo znowu mi zapisze Diane.. i potem to już całkiem będę mieć rozregulowane - już raz tak było

Cytat:
Napisane przez Rajskie mniam Pokaż wiadomość
WITAJ!
Owoce i to niektóre można dopiero w 3 fazie Ja przede wszystkim bardzo dużo piję ,spróbuj może placków owsianych - przepis dałam wcześniej .TRZYMAJ SIE!!!
Eh.. gdzie tam 3 faza A co do placków owsianych to wydaje mi się, że to są węglowodany

U mnie dziś jedzonko ok, jutro może się zważę...
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.