Dieta Niełączenia - zaczynamy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 17:04   #1801
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Dudi86 Pokaż wiadomość
Dziekuję shockwaves za info
Proszę tak jak absta napisała cały czas czuwam


Cytat:
Napisane przez absta Pokaż wiadomość
Jak zwykle na straży Pozdrawiam, jak tam Tobie idzie?
A u mnie ok. Nie mam apetytu za bardzo, więc siłą rzeczy nie tyję... a z ćwiczeniami czekam do wiosny, jak będzie ciepło i będzie można pobiegać póki co nie mam czasu bo studiuję dziennie i zaczęłam pracować :P Pozdrawiam również i powodzenia w odchudzaniu

Edytowane przez shockwaves
Czas edycji: 2009-02-21 o 17:06
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 17:05   #1802
xxxxx25
Rozeznanie
 
Avatar xxxxx25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 838
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witam.

Ja też dzisiaj łącze od samego rano, nie jestem z tego zadowolona. Jutro będzie lepiej, TLII jem i nie jestem głodna, ale pije wodę jak smok.

------------------------------------------------------------------
start:02.01.2009r

62-61-60,5-59-58-57-56-55-54-53-52 marzenia czasem się spełniają, ale nie to
xxxxx25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 21:28   #1803
gajdusekgosia
Raczkowanie
 
Avatar gajdusekgosia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 107
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witajcie.
Ja dzisiaj zgrzeszyłam " mały kawałeczek tortu węgierskiego".Sama go zrobiłam na urodziny męża.Poza tym schab z warzywami pieczony w folii, rybka po grecku i owoce.
Dzisiaj jestem padnięta bo od 6.30 w kuchni przy garach
Trzymajcie się cieplutko bo za oknem mrozik.

Kaszuba ja na Twoim miejscu zrobiłabym usg prywatnie. Wszystko będzie ok i niepotrzebnie się martwisz. Trzymam za Ciebie kciuki.
gajdusekgosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 02:32   #1804
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Zrobiłam sobie tydzień na diecie proteinowej i nie wiem jakim cudem zleciało ok. 1,5 kg Moja waga już jest trochę zepsuta, więc piszę ok - może więcej, bo widzę po ubraniach, że jest mi luźniej. Tak więc chyba zostanę przy tych proteinach na dłużej

Pozdrawiam !
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 08:20   #1805
kaszuba1981
Raczkowanie
 
Avatar kaszuba1981
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 71
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Dzięki Kobietki za wsparcie
Narazie dostałam tabletki i nawet przestało po nich boleć...zobaczymy co będzie w poniedziałek.

Dietka nadal jest waga stoi na 64.

Trzymajcie się i miłego dnia!
__________________
start 1.11.2008 - 71kg
01.03.2009 - 63,5kg
zobaczyć na skali 60kg ... bezcenne
kaszuba1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 08:41   #1806
xxxxx25
Rozeznanie
 
Avatar xxxxx25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 838
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie tydzień na diecie proteinowej i nie wiem jakim cudem zleciało ok. 1,5 kg Moja waga już jest trochę zepsuta, więc piszę ok - może więcej, bo widzę po ubraniach, że jest mi luźniej. Tak więc chyba zostanę przy tych proteinach na dłużej

Pozdrawiam !
Powiedz co jesz na śniadanie, na tej diecie. Resztę dnia mogę sobie wyobrazić, ale co pasuje rano do kawy. Przecież przez pierwsze 8 dni jesz tylko białko. Kawa z mięsem? Kawa z serem? Jak to pogodzić, jak nie wolno zjeść bułki ani sucharka? Jestem bardzo ciekawa jak sobie z tym radzisz?
A tak naprawdę to jest to ciężka dieta do wytrzymania? Czy tylko sprawia takie wrażenie?

Odpisz koniecznie.

Jak widzę jedną moją znajomą to wpadam w zachwyt nad tą dietą -ubyło jej ok15kg. a drugiej po zakończeniu diety przybyło chyba 20kg, na jej widok przechodzi mi ochota na stosowanie diety proteinowej. Jestem rozdarta czekam na Twoja opinię
xxxxx25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 14:13   #1807
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie tydzień na diecie proteinowej i nie wiem jakim cudem zleciało ok. 1,5 kg Moja waga już jest trochę zepsuta, więc piszę ok - może więcej, bo widzę po ubraniach, że jest mi luźniej. Tak więc chyba zostanę przy tych proteinach na dłużej

Pozdrawiam !
Muszę poczytać o tej dietce, bo wcześniej o niej nie słyszałam, jak będziesz miała dość, to wracaj do nas

Cytat:
Napisane przez gajdusekgosia Pokaż wiadomość
Witajcie.
Ja dzisiaj zgrzeszyłam " mały kawałeczek tortu węgierskiego".Sama go zrobiłam na urodziny męża.Poza tym schab z warzywami pieczony w folii, rybka po grecku i owoce.
Same smakołyki u Ciebie...

Ja kochaniutkie byłam wczoraj i na piwie i na dyskotece Wróciłam o 4 rano, a już o 6 mała się obudziła, bo kupa ją przycisneła, ale na szczęście poszła jeszcze ze mną spać Potem rodzice się nią zajeli, a ja się wyspałam i wypoczełam. Jest mi dziś bosko
Włosy po farbowaniu świetnie wyglądają, więc muszę przyznać, że mój "urlop" był na prawdę udany
Ale jutro po pracy przyjeżdża małż i już nas zabiera, no ale ma on jutro urodzinki, to nie wypada go samego zostawiać

Pozdrawiam Was serdecznie.
Ps. Nie mogę się doczekać, jak jutro u siebie się zważę, czy coś ubyło, bo na tej wadze, to można świra dostać, zanim ją się ustawi
absta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 16:38   #1808
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez xxxxx25 Pokaż wiadomość
Powiedz co jesz na śniadanie, na tej diecie. Resztę dnia mogę sobie wyobrazić, ale co pasuje rano do kawy. Przecież przez pierwsze 8 dni jesz tylko białko. Kawa z mięsem? Kawa z serem? Jak to pogodzić, jak nie wolno zjeść bułki ani sucharka? Jestem bardzo ciekawa jak sobie z tym radzisz?
A tak naprawdę to jest to ciężka dieta do wytrzymania? Czy tylko sprawia takie wrażenie?

Odpisz koniecznie.

Jak widzę jedną moją znajomą to wpadam w zachwyt nad tą dietą -ubyło jej ok15kg. a drugiej po zakończeniu diety przybyło chyba 20kg, na jej widok przechodzi mi ochota na stosowanie diety proteinowej. Jestem rozdarta czekam na Twoja opinię
Już odpisuję

Śniadanie miałam przez ten tydzień dość urozmaicone - nie przepadam za chlebem i tak Jadłam serki wiejskie, jajecznice, jajka na miękko / na twardo, omlety z twarożkiem na słodko, sam twarożek (ser, jogurt naturalny, słodzik, cynamon), pastę z tuńczyka w sosie własnym i do tego twaróg, parówki drobiowe, zawijaski z sera żółtego z szynką, activia naturalna lub jogurt naturalny
Na obiad-rolada w warzywami w środku, kurczak/indyk w ziołach, wątróbka, rybka..

Jak widać można kombinować. Tylko zła na siebie jestem, bo w Tłusty Czwartek nic słodkiego nie zjadłam a wczoraj porcję ciasta Ogólnie to na takim jedzeniu czuje się super, wbrew pozorom nie jestem głodna, ani osłabiona. Do słodkiego też mnie tak nie ciągnie, byle by nic w domu nie było Nie mam raczej kłopotów jelitowych, ogólnie polecam.
Mnie łatwo było na nią przejść, bo i tak rzadko jadłam chleb, że o ziemniakach nie wspomnę Już na niełączeniu ograniczyłam węglowodany i jadłam głównie białka.

Mam nadzieję, że nie skończę jak Twoja znajoma, której przybyło te 20kg... oj Staram się nie przesadzać i nie 'rzucać' na niedozwolone jedzenie i przez to nie mam takiego przymusu w głowie, że po zakończeniu diety będę mogła to wszystko jeść. Może czasem sobie pozwolę, ale serio.. jak widzisz efekty diety, jak znikają te okropne boczki, których za Chiny nie mogłaś się pozbyć to odchodzi wszelka ochota na porcję ciasta, która czeka w kuchni

Cytat:
Napisane przez absta Pokaż wiadomość
Muszę poczytać o tej dietce, bo wcześniej o niej nie słyszałam, jak będziesz miała dość, to wracaj do nas
Dziękuję Absta jak na razie to Was regularnie podczytuję i.. nie zamierzam przestać
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:03   #1809
MAJA47
Raczkowanie
 
Avatar MAJA47
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Calais
Wiadomości: 221
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witam !!! Od wczoraj zaczelam dietke nielaczenia !!! Super!!! Przyjmijcie mnie do swojego grona!!! Rano- Activia naturalna i grejfrut , oczywiscie kawa z mala iloscia mleka obiad- piersi z indyka pieczony na teflonie , kolacja - zupa grzybowa z kluskami ( bez smietany) pomiedzy posilkami jablko i 2 mandarynki . Piszcie o pomyslach. Bo jak wiem trzba urozmaicac !!! Nawet jesc tego , czego sie nie lubi !!! Przylaczam sie do Waszj grupki!!. Pozdrowienia ze slonecznego Calais.
MAJA47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 19:34   #1810
xxxxx25
Rozeznanie
 
Avatar xxxxx25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 838
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Już odpisuję

Śniadanie miałam przez ten tydzień dość urozmaicone - nie przepadam za chlebem i tak Jadłam serki wiejskie, jajecznice, jajka na miękko / na twardo, omlety z twarożkiem na słodko, sam twarożek (ser, jogurt naturalny, słodzik, cynamon), pastę z tuńczyka w sosie własnym i do tego twaróg, parówki drobiowe, zawijaski z sera żółtego z szynką, activia naturalna lub jogurt naturalny
Na obiad-rolada w warzywami w środku, kurczak/indyk w ziołach, wątróbka, rybka..

Dzięki.
Ale Ty nie stosujesz się sciśle do zasad diety proteinowej, przecież na tej diecie przez pierwasze 8 dni nie mozna jeść żadnych warzyw ani owoców, tylko same białka, dopiero w drugim etapie są warzywa. Mnie przeraża ten pierwszy etap. Spróbuję w marcu tak jak Ty, białka + warzywa przez tydzień.

Ja wczoraj i dzisiaj łącze, niestety i źle się z tym czuje, jestem zmęczona, senna i nie mam energii.

Jutro wracam do niełączenia
xxxxx25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 19:45   #1811
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Hmm jak to nie stosuję się do diety, rolada była z warzywami, ale ich nie zjadłam (reszta rodziny normalnie jadła). Teraz jestem na 2 etapie, więc mogę też warzywa.
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 19:57   #1812
xxxxx25
Rozeznanie
 
Avatar xxxxx25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 838
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Hmm jak to nie stosuję się do diety, rolada była z warzywami, ale ich nie zjadłam (reszta rodziny normalnie jadła). Teraz jestem na 2 etapie, więc mogę też warzywa.

No teraz ok. to ja też chyba tak spróbuję, faktycznie ugotuję mięso z warzywami, będzie smaczniejsze, niż gotowane w samej wodzie

Może spróbuję w marcu.
powodzenia i pisz jakie masz efekty i jak się czujesz, ciekawa jestem ile schudniesz w następnych dniach.
xxxxx25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:02   #1813
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez xxxxx25 Pokaż wiadomość
No teraz ok. to ja też chyba tak spróbuję, faktycznie ugotuję mięso z warzywami, będzie smaczniejsze, niż gotowane w samej wodzie

Może spróbuję w marcu.
powodzenia i pisz jakie masz efekty i jak się czujesz, ciekawa jestem ile schudniesz w następnych dniach.

Dziękuję bardzo Teraz muszę poodgapiać jakieś nowe potrawy już z warzywami, jak na razie pomysłów mam mało. Ciekawa jestem czy można jeść lekkie zupy jarzynowe.. spytam na tamtym wątku.
O wszelkich efektach będę informowała, pozdrawiam
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:55   #1814
krwinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 64
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witam po weekendziemobilizacją powiało))
w sobotę było ważenie iii dalej 84 ehhh (przypadek nieuleczalny), dalej biorę TLII i nic mi po nich nie jest, jedynie więcej się chce pić i tyle, a mam nadzieje ze po tym tygodniu coś drgnie i będą jakiś efekty.
Sniadanie serek danio, II banan, Deserek jabłko, obiadek miesko z suróweczka i walczymy dalej bo za miesiąc pora ruszyć po kieckę weselną
krwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 10:23   #1815
xxxxx25
Rozeznanie
 
Avatar xxxxx25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 838
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Absta powiedź mi czy jak jadłaś TLII to miałas zatrzymanie wody w oraganiźmie? Ja mam i chyba pękne? Jestem cała spuchnieta i zastanawiam czy to nie jest czasem skutek uboczny TLII?
xxxxx25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 11:30   #1816
gajdusekgosia
Raczkowanie
 
Avatar gajdusekgosia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 107
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witajcie!
Krwinka a paczusie sie jadło i była knajpka i waga teraz stoi ale nie przejmuj sie jestesmy z Toba.
Absta mysle ,że na Dzień Mamy mogłabys kupić jakaś porządna wagę
A tak poza tym to nie wiem w ogóle co to te Wasze TLII
Ja jutro ważonko ale mam wrazenie ,że pomimo przestrzegania diety za dużo nie ubyło , bo mam problemy w wc .Ja chyba za mało pije (wody oczywiście).No co ja zrobie jak mi się nie chce bąblować wody.
Maja witaj w klubie
gajdusekgosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:04   #1817
krwinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 64
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

haha no faktale święto było
Therm Line II--wspomagacz mały, który ma pomóc i którego właśnie łyknęłam przed obiadkiem
krwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:17   #1818
Hanutkowo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 69
GG do Hanutkowo
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Troszku nagrzeszyłam

W sobotę miałam bal ostatkowy, w niedzielę dochodziłam do siebie a dziś dojadałam ciacho.
Ale to nic, to tylko drobne potknięcia na drodze do celu. Jedno wam powiem, dawno się tak źle nie czułam jak po tej węglowodanowej wyżerce
Dziś wysłano do mnie orbitrek, jutro może już popedałuję ku szczuplejszej sobie
Ja po Term Line II czułam się super, bo z natury jestem niskociśnieniowcem a te prochy poprawiały mi nastój. Nie zauważyłam znacznego spadku wagi ale to pewnie dlatego, że nie trzymałam diety a jedynym ćwiczeniem był spacerek z wózkiem
__________________
Nie palę od 21.01.2009 r.
I dobrze mi z tym...
Hanutkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:33   #1819
OdchudzonyZKasy
Przyczajenie
 
Avatar OdchudzonyZKasy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Nie rozumiem kobiet: przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci,
często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, odchudzają się,
depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych;
robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki;
usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych
bolesnych rzeczy... a nie można ich "hmmm", ... bo je, qrde, głowa boli!
Heh... życie...
...ale czym by ono bez Was było??...
OdchudzonyZKasy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 13:51   #1820
MAJA47
Raczkowanie
 
Avatar MAJA47
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Calais
Wiadomości: 221
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez gajdusekgosia Pokaż wiadomość
Witajcie!
Krwinka a paczusie sie jadło i była knajpka i waga teraz stoi ale nie przejmuj sie jestesmy z Toba.
Absta mysle ,że na Dzień Mamy mogłabys kupić jakaś porządna wagę
A tak poza tym to nie wiem w ogóle co to te Wasze TLII
Ja jutro ważonko ale mam wrazenie ,że pomimo przestrzegania diety za dużo nie ubyło , bo mam problemy w wc .Ja chyba za mało pije (wody oczywiście).No co ja zrobie jak mi się nie chce bąblować wody.
Maja witaj w klubie
Witaj!!! Daj sobie spokoj z tymi tabletkami!!!
MAJA47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:52   #1821
Hanutkowo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 69
GG do Hanutkowo
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Dobre A co cię tak z kasy odchudziło - czyżby kobieta i stąd te drobne złośliwości
__________________
Nie palę od 21.01.2009 r.
I dobrze mi z tym...
Hanutkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:56   #1822
OdchudzonyZKasy
Przyczajenie
 
Avatar OdchudzonyZKasy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

heh... myślę, że to nie była do końca złośliwość (tylko po części )
OdchudzonyZKasy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:11   #1823
OdchudzonyZKasy
Przyczajenie
 
Avatar OdchudzonyZKasy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez MAJA47 Pokaż wiadomość
Witam !!! Od wczoraj zaczelam dietke nielaczenia !!! Super!!! Przyjmijcie mnie do swojego grona!!! Rano- Activia naturalna i grejfrut , oczywiscie kawa z mala iloscia mleka obiad- piersi z indyka pieczony na teflonie , kolacja - zupa grzybowa z kluskami ( bez smietany) pomiedzy posilkami jablko i 2 mandarynki . Piszcie o pomyslach. Bo jak wiem trzba urozmaicac !!! Nawet jesc tego , czego sie nie lubi !!! Przylaczam sie do Waszj grupki!!. Pozdrowienia ze slonecznego Calais.
Heh... a mąż na mieście jada? Ot kobiety...
OdchudzonyZKasy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:36   #1824
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

No to po zaczynam
Cytat:
Napisane przez xxxxx25 Pokaż wiadomość
Absta powiedź mi czy jak jadłaś TLII to miałas zatrzymanie wody w oraganiźmie? Ja mam i chyba pękne? Jestem cała spuchnieta i zastanawiam czy to nie jest czasem skutek uboczny TLII?
Ja czegoś takiego nie czułam, może będziesz mieć @? A może skoro zaczełaś więcej wody pić, to organizm musi się przyzwyczaić, nie wiem...

Cytat:
Napisane przez gajdusekgosia Pokaż wiadomość
Absta mysle ,że na Dzień Mamy mogłabys kupić jakaś porządna wagę

Ja jutro ważonko ale mam wrazenie ,że pomimo przestrzegania diety za dużo nie ubyło , bo mam problemy w wc .Ja chyba za mało pije (wody oczywiście).No co ja zrobie jak mi się nie chce bąblować wody.
Ja wagę porządną mam, ale byłam u swoich rodziców w odwietkach i oni taką starą ze skalą mają...
Co do wody, to pij pomimo tego, że Ci się nie chce. Ty się przyzwyczaisz, a organizm na pewno Ci się zrewanżuje

Cytat:
Napisane przez OdchudzonyZKasy Pokaż wiadomość
Nie rozumiem kobiet: przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci,
często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, odchudzają się,
depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych;
robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki;
usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych
bolesnych rzeczy... a nie można ich "hmmm", ... bo je, qrde, głowa boli!
Heh... życie...
...ale czym by ono bez Was było??...
A to, to w ogóle nie wiem, co miało być Faceci również:
przekuwają sobie uszy, nosy, brodawki, robią sobie operacje plastyczne, golą się, robią sobie tatuaże, zmieniają wygląd, uswają skórki na paznokciach. Faceci też często nie chcą się hmmm jak to piszesz. No i oczywiście faceci też są na dietach... Dodatkowo, faceci też robią dzieci, które potem kobiety rodzą. Nie wiem czego tu nie rozumieć?

"Heh... a mąż na mieście jada? Ot kobiety... "
Hmm a gdzie w poście Maji47 było tak napisane? Z resztą ja np nie wiem, czy ona ma w ogóle męża, więc po co do niej w ten sposób się "odzywasz"?
My tu mamy grupę wsparcia w prowadzeniu zdrowego stylu życia, jeśli chcesz dołączyć, to zapraszamy, a jeśli nie, to piszesz OT bez sensu dla mnie...


Co do mnie dziewczyny, jestem już w domku wszędzie dobrze, a w domu najlepiej. Nie ważę się, bo przez urodziny męża miałam dziś dużo grzeszków, no i jeszcze piwko pijemy. Z resztą tydzień mija w środę, to wtedy dam znać o wynikach

Miłego wieczorku życzę!!!
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:15   #1825
lisekZG
Rozeznanie
 
Avatar lisekZG
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 561
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cześć dziewczyny (i faceci - jeśli tu jacyś są)

wracam do Was, no i... na dietę South Beach.
Stram się paradokslanie łączyć dietę niełączenia z dietą SB. Trochę mi się miesza, al eto dopiero I dzień.
Moje dzieisjsze amu:

1. Jajo ugotowane + strąk papryki
2. 1/2 makreli + strak papryki
3. 2 garści pistacji
4. Sałatka = sałata lodowa, ogórek, pomidor, ser feta...
5. Ser mozzarella light + pomidor

mam nadzieję, że nie łączyłam??

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce
__________________
Nie rezygnuj ze swojego celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie zajmie ci duzo czasu. Czas i tak upłynie.
lisekZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 23:20   #1826
MAJA47
Raczkowanie
 
Avatar MAJA47
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Calais
Wiadomości: 221
Thumbs up Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witam dzielne dziewczyny!!! absta Dzieki za obrone !!!! Ciekawa jestem co robi na naszym forum odchudzonyzkasy! Dopiero jestem 3 dzien na tej diecie, nawet nie jest zle. Tylko z wc gorzej ! Narazie na wage nie wchodze. Zaczynalam od 72 przy wzroscie 163 , musze kilka kg zwalic!!! Bo za miesiac jade do Polski , Pozdrowionka z Calais.
MAJA47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 23:49   #1827
anetac33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:

Basen z wodami geotermalnymi w Uniejowie ( granica woj. wielkopolskie/łódzkie ).
Jeśli chodzi o nordic walking to ja dopiero zaczynam chodzić z kijkami. W Uniejowie jest to już bardzo popularne i postanowiłam spróbować. Kupiłam kijki na allegro i bardzo mi się to spodobało. O wiele bardziej angażuje górne partie ciała niż podczas normalnego marszu. .
Dzięki za info, wiem gdzie jest Uniejów, muszę podjechać jak wrócę na stałe do kraju. Poczytam jeszcze o nordic, może się skuszę, wioska będzie miała uciechę, to będzie dla nich nowość

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:30 ----------

xxxxx25
Dzięki za wyczerpujące wiadomości o melasie, najbardziej mnie ujęło że ma aż tyle minerałów


absta

Dziękuję za przepis i podpowiedzi ćwiczeniowe. A propos placka, jak długo piec z jednej strony?

Dziewczyny, ja nie wiem co to za tabletki TLII, ale ostatnio czytam sporo o truciznach jakie mamy w organizmie, szczególnie wątrobie i jelitach. Te chore organy też nie pozwalają nam schudnąć. Może spróbujecie jednak bardziej naturalnych metod, np. suszone śliwki na czczo albo ocet jabłkowy, tu ciekawy tekst o tym ostatnim,

http://www.biomedical.pl/uroda/otylo...blkowy-36.html

fragment z niego dot. odchudzania

"Z pozbyciem się zbędnych kilogramów boryka się aż 40% ludzi. Większość z nich próbuje odchudzać się za pomocą cudownych diet czy głodówek. Ich efekty niestety nie są długotrwałe, gdyż w większości przypadków kończą się tzw. efektem jo-jo, który w znaczący sposób destrukcyjnie wpływa na psychikę osoby otyłej. W takich sytuacjach warto skorzystać z naturalnych, znanych od lat metod wspomagających odchudzanie, które powodują utratę zbędnych kilogramów bez stosowania drastycznych diet.

Właściwości lecznicze tej przyprawy odkryto już w starożytnym Egipcie. Kleopatra zażywała rozcieńczony wodą ocet jabłkowy po każdej obfitej uczcie kulinarnej, dzięki czemu słynęła ze wspaniałej figury i dobrego zdrowia".

Pozdrawiam




Z moich ostatnich potraw polecam makaron z szpinakiem, pieczarkami, cebulą, trochę koncentratu pom, czosnkiem jak kto woli plus przyprawy, ostrych też nie zawadzi, jako że ostre przyprawy jak i cynamon podkręcają metabolizm.

A u koleżanki jadłam makaron z szpinakiem i krewetkami i małżami, ale to nie każdy lubi i właściwie nie wiem czy można tak było połaczyć w diecie niełączenia? Jak myślicie?


Dobrej nocki

Edytowane przez anetac33
Czas edycji: 2009-02-23 o 23:33
anetac33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 23:52   #1828
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez OdchudzonyZKasy Pokaż wiadomość
Nie rozumiem kobiet: przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci,
często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, odchudzają się,
depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych;
robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki;
usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych
bolesnych rzeczy... a nie można ich "hmmm", ... bo je, qrde, głowa boli!
Heh... życie...
...ale czym by ono bez Was było??...
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 06:55   #1829
gajdusekgosia
Raczkowanie
 
Avatar gajdusekgosia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 107
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Tak jak myslałam tylko 0,8 kg mniej w ciagu tygodnia, ale najważniejsze ,że waga leci w dół i ubywają cm w biodrach.Nie mam zamiaru sie poddawać .
Aneta Chyba spróbuje z tym octem jabłkowym .Stoi u mnie w butelce i się marnuje, a jak poczytałam to ma on niezwykłe własciwości.
Absta ,żle mnie zrozumiałaś. Tę wagę to ja Ci proponowałam żebyś mamie kupiła na Dzień Matki. Do maja juz niedaleko. Pisałas ,że mama tez nie łączy to chyba przydałaby jej sie dobra waga.

Lisek Nie wiem czy to najlepszy pomysł 15 kg do 30 maja.

Moje dzisiejsze ostatkowe menu
- płatki corn flakes , płatki owsiane z sokiem marchwiowym ( chyba niełączę )
- pumpernikiel z sałata ogórkiem i rzodkiewka
- wafel ryzowy + jabłko
- udko z kurczaka gotowane z warzywkami
- pomelo

Dzisiaj Ostatki uważajcie na pączusie ,faworki. Powodzenia
gajdusekgosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 07:21   #1830
Hanutkowo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 69
GG do Hanutkowo
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

A oto moje plany żywieniowe na dziś:

Śniadanko (6 rano buuuu) - dwie kanapki - liść sałaty a w to zawinięta szyneczka wędzona i plastry pomidorka.
Drugie śniadanko - jogurt naturalny
Przekąska - jabłko i pomarańcz
Obiad (16ta) - Schabowy z surówką z sałaty, pomidora, papryki i ogórka z jogurtem nat
Kolacja (19ta)- wieśniak z ogóreczkiem i szypiorkiem i przyprawą fit do sałatek

I oczywiście wooooda i herbata z cukrem w ilościach hurtowych, choć wiem, że to drugie nie pomaga
__________________
Nie palę od 21.01.2009 r.
I dobrze mi z tym...
Hanutkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.