...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 10:26   #481
AsiulekWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

dziewczynki przepraszam, bylam tak podniecona tym serniczkiem Mimee, ze az zle napisalam jest pyszny, dodalam do niego slodzika w pudrze, polecam!! dzis zjadlam na sniadanko ten serniczek i kawke, ojjj fajna taka dietka
AsiulekWawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 11:28   #482
anusiaanulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 51
GG do anusiaanulka
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej dziewczyny!!
Ja jestem dzisiaj piąty dzień na proteinkach (nie liczę czwartku - 2 pączki ) ale moja waga stoi w miejscu tzn. czuję się lżejsza i jakby było mnie mniej w centymetrach (niestety nie zmierzyłam się wcześniej) ale jak wchodzę na wagę to mam może tylko 0,5kg mniej ;( Tak mi się wydaje bo mam niestety starą manualną wagę. Chyba poproszę męża by mi kupił na urodziny elektryczną Niestety mam ograniczony dostęp do niektórych produktów, ponieważ mieszkam za granicą i mamy tutaj aż 4 sklepy z polską żywnością ale niestety wszystkie one mają ten sam asortyment W pozostałych ciężko jest się czegoś doszukać co ma dużą zawartość białka a niską tłuszczu Być może źle się odżywiam teraz a książkę Dukana mam nadzieję, że dostanę w tym tygodniu i może wtedy ruszy coś już z dużą prędkością w dół!! OBY!! Nie poddaję się ale po pięciu dniach myślałam, że będę szalała z radości.... chyba będę musiała zacząć też ćwiczyć a coś nie bardzo mogę się zmusić do takiego wysiłku Faktem biegam na przystanek autobusowy co dziennie jakieś 40 minut ale to chyba troszkę za mało Ale kupiłam sobie też skakankę, więc jakby nie patrząc to jednak coś robię w kierunku by schudnąć Pół roku temu podczas mojej głodówki i dziennych brzuszków przez dwa miesiące zgubiłam 8kilo ale teraz mam jakieś 14kilo więcej i gdybym wtedy wiedziała, że istnieje coś takiego jak dieta proteinowa to na pewną bym z niej skorzystała i nie miała bym teraz problemów z wagą Poza tym dwa miesiące temu rzuciłam palenie i odkąd pamiętam to wciąż się odchudzam i być może też dlatego mój organizm już zaczął się buntować i nie chce rzucać tego mojego balastu w postaci zbędnych kilogramów?!?!

Jem:
śniadanie: jogurt naturalny z płatkami naturalnymi (nigdzie nie mogę kupić otrębów)
obiad: jogurt owocowy odtłuszczony, serek wiejski, pierś z piekarnika, dwa jajka
kolacja: serek wiejski, omlet z 3 jajek, jogurt owocowy odtłuszczony

do tego piję ponad 3 litry płynów co dziennie... ale zastanawia mnie czy jak jem to może powinnam czuć uczucie niedosytu bo ja tym czasem czuję się najedzona?!?!?

przeczytajcie mojego posta i odpowiedzcie na niego

Edytowane przez anusiaanulka
Czas edycji: 2009-02-21 o 11:31
anusiaanulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 16:35   #483
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

anusiaanulka co do mnie to ja bym np tyle na obiad nie zjadla... wiec nie wiem... kazda z nas chodzi pojedzona... bo o to chodzi w tej diecie... na pierwszej stronie masz wszystko napsiane co i jak jesc, stosuj sie a kilogramy Ci poleca tak ladnie jak nam


ja wlasnie zjadlam na obiadek pol makrelki wedzonej, ale byla pyszna, planuje na kolacje jajeczko na miekko tak fanie, z kieliszka... mniam ale sobie smaka narobilam

buziaczki proteinki! i zagladajcie tu czesciej... bo nic nie psizecie i mnie sie to bardzo nie podoba...!!!!!
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:02   #484
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

No to piszę
Właśnie wróciłam od fryzjera ach jak to poprawia humorek
młoda ja z tą wagą mam tak samo od 3 dni tylko - 200 g dziennie?
Mija mi 7 dzień 1 fazy jeszcze jutro bez warzyw i zaczynam 2.Ja tak sobie myślę że może 3 kg które straciłam dotąd to była woda , a teraz wolno acz regularnie tluszczyk tracimy ?
Co wy na to ???????????????
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 21:44   #485
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

mni esie tez tak wydaje:d my juz tluszczyk ja jestem po 5 dniu I fazy i od jutra chyba zaczne II bo mi strasznie warzywek brakuje, bede robic 3/3 TAK! wlasnie tak!

Buzi
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 22:24   #486
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ja ciągnę 1/1 bo brakuje mi silnej woli,by kilka dni na samych proteinach wytrzymać,a nie chce by skończyło się napadem,podczas którego wszystko wchłonę jak odkurzacz.Nie ważę się teraz,ale spodnie lecą ze mnie,a pierścionek ktorego nie mogłam na siebie cisnąć,teraz wchodzi mi luźno na środkowy palec.Zachwycona jestem tą dietą,bo kopenhaska dawała mi takie same efekty w takim samym czasie,a dużo większym kosztem.

anusiaanulka,nie jedz tych płatków,to jednak co innego niż otęby-mniej błonnika(który się przecież nie wchłania,czyli jest bezkaloryczny),a więcej węgli.Jogurty owocowe też bym odstawiła.Niby dziewczyny piszą,że czasem jedzą,ale to jednak sporo węgli i jak z wagi nie lecisz,to powinnaś trochę zaostrzyć rygor.
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."

Edytowane przez Snaefridur
Czas edycji: 2009-02-21 o 22:29
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 22:37   #487
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

no w sumie zgadzam sie z kolezanka ;>
ja tez sobie nie odmawialam jogurtow owocowych ale mi tu wytlumaczyly i koncze na jogurcie naturalnym

odkad tak spislej trzymam sie diety chudne 0.2kg na dzien, a nie jest to moje pierwsze podejscie, wiec wody i tak mialam mniej... poza tym nie pierwszy raz sie odchudzam i wydaje mi sie ze wlasnie zaczynam juz tracic tluszczyk...

co do pierscionkow, mnie tez lekko wchodzi zareczynowy musialam sie pochwalic :P nawet mi sie sam co chwilke kreci na palcu

no a tz mi dzis powiedzial ze mam mniejszy duzo brzuch i nogi, do tego pupe i cala jestem ogolnie mniejsza, wiec sie strasznie ciesze z efektow... :P

pomimo zapewnien zadnego spotru nie uprawialam, nie mam sily ani checi... w ogole ost sie zle czuje, co chwilke mnie serce boli i nie mam sily, wiec wole sie nie przemeczac

no to nic dobranoc moje kochane proteinki, mam nadzieje ze jutro tez zanotujemy spadek wagi

ale sie rozpisalam uff uff uff buziaki slodkich snow
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 23:30   #488
anusiaanulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 51
GG do anusiaanulka
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

no właśnie.... niby nic nie schudłam ale mój mąż mi dzisiaj powiedział, że mam mniejszy brzuch!!

i może faktycznie odrzucę jogurty owocowe skoro tak mówicie to pewnie rację macie przestanę też jeść płatki a poproszę mamę żeby mi przysłała otręby

aha!! a ile można jeść dziennie jajek??

dziękuję dziewczynki za pomoc!!
anusiaanulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 02:05   #489
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Rajskie mniam Pokaż wiadomość
No to piszę
Właśnie wróciłam od fryzjera ach jak to poprawia humorek
Hehe skąd ja to znam Pofarbowałam dziś włosy i cieszyłam się jak głupek, bo wyszły takie jak chciałam (rude ).

Zważyłam się dziś - było ok. 67,5kg a jest 66 Co prawda ta waga jest poklejona i ogólnie to waży dziwnie, ale dobrze wiedzieć, że cokolwiek zleciało. Za to w cm nic - no nie licząc -3cm w i tak ubogim biuście

Dziewczyny proszę rozgrzeszcie mnie... zjadłam dziś kawałek ciasta i 1 mały wafelek w czekoladzie. Ehh w Tłusty Czwartek nic, a dziś porażka Mam nadzieję, że to nie przekreśli diety.. prawda? Dawno nie miałam takich wyrzutów sumienia, chyba na serio mi zaczeło zależeć
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 08:26   #490
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

no no dziewczynki... wczoraj 78.1kg a dzisiaj... uuu ... szok hihihi 77.3kg
ale jestem super! aaaa dietka dziala ale jestem sczezsliwa
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 09:37   #491
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

CZESC
U mnie też dziś większy spadek o 600g , mimo że wczoraj zjadłam malutki kawałek tortu?
Zjadłam też więcej proteinek niż zwykle , bo miałam czas sobie pichcić.dziwneeeeeeee
ja dziś jeszcze 1 faza ale od jutra zaczynam z warzywkami i nie będę się ważyć nie co dzień tylko co 5 dni.
BYLO-73
JEST-69
BEDZIE-60


Edytowane przez Rajskie mniam
Czas edycji: 2009-02-22 o 09:38
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 11:16   #492
mimee
Raczkowanie
 
Avatar mimee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 443
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

U mnie waga stoi...ale nie oszukujmy się, od czwartku same grzeszki - małe, bo małe, ale jednak
Przy warzywach cieszy mnie to, że codziennie w toalecie pojawia sie grubsza sprawabo przy samych proteinkach zdażało się zaparcie max dwudniowe, ale jak na mnie to i tak dużo...

Ja chyba też zacznę się ważyć tak raz w tygodniu, chociaż nie wiem czy wytrzymam tyle bez wejścia na wagę
Dziś 3 dzień z warzywami, od jutra białko...aż już tęsknie

buziaki

Aha - podrzućcie jakieś przepisy, bo już mi się pomysły skończyły...
__________________
start - 98
cel 1 - 83
cel 2 - 72
meta - 63
givenchy ange ou demon tendre
wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=513746

cel realizuje się poprzez działanie
machina ruszyła
mimee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 12:31   #493
fertka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam w to niedzielne popołudnie, u mnie ostatni dzień uderzeniówki i dobrze bo brakuje mi warzywek, waga się zmniejsza więc radocha na całego. Jeśli chodzi o jogurt owocowy to ja żeby nie czuć się bardzo winna mieszałam go pół na pół ze zwykłym jogurtem.
Czemu się tak wzbraniacie przed codziennym ważeniem ja się ważę zawsze rano bo tak mi kiedyś powiedziała dietetyczka więc to nic strasznego.
Ja też na razie nie ćwiczę bo nie mam na to siły , zresztą w książce też odradzają wysiłek w fazie uderzeniowej. Wczoraj miałam więcej czasu więc upiekłam sobie chlebek proteinkowy bo tego mi bardzo brakuje, wyszedł fajnie choć to nie to samo co normalne pieczywo. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

Edytowane przez fertka
Czas edycji: 2009-02-22 o 12:33
fertka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 12:45   #494
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ja w drugiej fazie z warzywami nie chcę się warzyć , bo podobno waga w tym czasie stoi, więc aby się nie dołować i nie tracić chęci.
Na jutro mam zamiar sobie do pracy zrobić mix z kapusty pekińskiej , ogórka zielonego , pomidorków koktailowch, rzodkiewki , szczypiorka , papryki a do tego pierś kurczaka w kawałeczkach usmażona na teflonie z przyprawą gyros
Tylko nie wiem jak sosik sobie zrobić bo książkę pożyczyłam
Napiszcie jakiś przepis plisssss
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 14:48   #495
anusiaanulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 51
GG do anusiaanulka
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

na jakie otręby zezwala Dukan?? I ile jajek można zjadać w ciągu dnia??
anusiaanulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 16:24   #496
MAJA47
Raczkowanie
 
Avatar MAJA47
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Calais
Wiadomości: 221
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez anusiaanulka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!
Ja jestem dzisiaj piąty dzień na proteinkach (nie liczę czwartku - 2 pączki ) ale moja waga stoi w miejscu tzn. czuję się lżejsza i jakby było mnie mniej w centymetrach (niestety nie zmierzyłam się wcześniej) ale jak wchodzę na wagę to mam może tylko 0,5kg mniej ;( Tak mi się wydaje bo mam niestety starą manualną wagę. Chyba poproszę męża by mi kupił na urodziny elektryczną Niestety mam ograniczony dostęp do niektórych produktów, ponieważ mieszkam za granicą i mamy tutaj aż 4 sklepy z polską żywnością ale niestety wszystkie one mają ten sam asortyment W pozostałych ciężko jest się czegoś doszukać co ma dużą zawartość białka a niską tłuszczu Być może źle się odżywiam teraz a książkę Dukana mam nadzieję, że dostanę w tym tygodniu i może wtedy ruszy coś już z dużą prędkością w dół!! OBY!! Nie poddaję się ale po pięciu dniach myślałam, że będę szalała z radości.... chyba będę musiała zacząć też ćwiczyć a coś nie bardzo mogę się zmusić do takiego wysiłku Faktem biegam na przystanek autobusowy co dziennie jakieś 40 minut ale to chyba troszkę za mało Ale kupiłam sobie też skakankę, więc jakby nie patrząc to jednak coś robię w kierunku by schudnąć Pół roku temu podczas mojej głodówki i dziennych brzuszków przez dwa miesiące zgubiłam 8kilo ale teraz mam jakieś 14kilo więcej i gdybym wtedy wiedziała, że istnieje coś takiego jak dieta proteinowa to na pewną bym z niej skorzystała i nie miała bym teraz problemów z wagą Poza tym dwa miesiące temu rzuciłam palenie i odkąd pamiętam to wciąż się odchudzam i być może też dlatego mój organizm już zaczął się buntować i nie chce rzucać tego mojego balastu w postaci zbędnych kilogramów?!?!

Jem:
śniadanie: jogurt naturalny z płatkami naturalnymi (nigdzie nie mogę kupić otrębów)
obiad: jogurt owocowy odtłuszczony, serek wiejski, pierś z piekarnika, dwa jajka
kolacja: serek wiejski, omlet z 3 jajek, jogurt owocowy odtłuszczony

do tego piję ponad 3 litry płynów co dziennie... ale zastanawia mnie czy jak jem to może powinnam czuć uczucie niedosytu bo ja tym czasem czuję się najedzona?!?!?

przeczytajcie mojego posta i odpowiedzcie na niego
Witam! A gdzie mieszkasz ze nie mozesz kupic otrebow? Na wstepie przczytaj dokladnie pierwsza strone !!! A na sniadanie az 3 jajka i do tego szynke !!! Wydaje mi sie ze troche przesadzilas ! Ja mieszkam we Francji tez nie moge dostac duzo produktow ale sa inne ktorymi mozesz zastapic . I u mnie nie ma zadnego sklepu Polskiego . Ja od wczoraj zaczelam diete nie laczenia , jak nie bedzie skutku , przezucam sie na ta diete!!! Aile musisz zrzucic kilo? Pozdrowionka.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Rajskie mniam Pokaż wiadomość
Ja w drugiej fazie z warzywami nie chcę się warzyć , bo podobno waga w tym czasie stoi, więc aby się nie dołować i nie tracić chęci.
Na jutro mam zamiar sobie do pracy zrobić mix z kapusty pekińskiej , ogórka zielonego , pomidorków koktailowch, rzodkiewki , szczypiorka , papryki a do tego pierś kurczaka w kawałeczkach usmażona na teflonie z przyprawą gyros
Tylko nie wiem jak sosik sobie zrobić bo książkę pożyczyłam
Napiszcie jakiś przepis plisssss
Witam! W Polsce mozesz kupic rozne sosy w torebkach, zamiast 3 lyzek oleju dodaj tylko 1 lyzke a 5 lyzek wody wspanialy sos, masz na 3razy. Ja jak jade do Polski to sobie nakupuje tych sosow salatkowych duzo i sa nie drogie w polsce. SOS SALATKOWY KNORR rozne smaki . Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez fertka Pokaż wiadomość
Witam w to niedzielne popołudnie, u mnie ostatni dzień uderzeniówki i dobrze bo brakuje mi warzywek, waga się zmniejsza więc radocha na całego. Jeśli chodzi o jogurt owocowy to ja żeby nie czuć się bardzo winna mieszałam go pół na pół ze zwykłym jogurtem.
Czemu się tak wzbraniacie przed codziennym ważeniem ja się ważę zawsze rano bo tak mi kiedyś powiedziała dietetyczka więc to nic strasznego.
Ja też na razie nie ćwiczę bo nie mam na to siły , zresztą w książce też odradzają wysiłek w fazie uderzeniowej. Wczoraj miałam więcej czasu więc upiekłam sobie chlebek proteinkowy bo tego mi bardzo brakuje, wyszedł fajnie choć to nie to samo co normalne pieczywo. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli
Witam a jak robilas te chlebek proteinkowy ? Moze bym skorzystala . Pozdrawiam ze slonecznego Calais.
MAJA47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:02   #497
fertka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez MAJA47 Pokaż wiadomość
Witam! A gdzie mieszkasz ze nie mozesz kupic otrebow? Na wstepie przczytaj dokladnie pierwsza strone !!! A na sniadanie az 3 jajka i do tego szynke !!! Wydaje mi sie ze troche przesadzilas ! Ja mieszkam we Francji tez nie moge dostac duzo produktow ale sa inne ktorymi mozesz zastapic . I u mnie nie ma zadnego sklepu Polskiego . Ja od wczoraj zaczelam diete nie laczenia , jak nie bedzie skutku , przezucam sie na ta diete!!! Aile musisz zrzucic kilo? Pozdrowionka.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------



Witam! W Polsce mozesz kupic rozne sosy w torebkach, zamiast 3 lyzek oleju dodaj tylko 1 lyzke a 5 lyzek wody wspanialy sos, masz na 3razy. Ja jak jade do Polski to sobie nakupuje tych sosow salatkowych duzo i sa nie drogie w polsce. SOS SALATKOWY KNORR rozne smaki . Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------



Witam a jak robilas te chlebek proteinkowy ? Moze bym skorzystala . Pozdrawiam ze slonecznego Calais.
Podaje przepis na chleb tostowy Dukana z otrębami. Proporcja na 1 osobę.
- 1 łyżka do zupy otrąb zbożowych
- 2 łyżki do zupy otrąb owsianych
- 1 łyżka do zupy serka homogenizowanego 0%
- 1 płaska łyżeczka do kawy proszku do pieczenia
- 1 całe jajko
- kilka kropli dowolnego aromatu
Otręby zmielić w młynku tak aby otrzymać konsystencję mąki, dosypać do niej resztę składników i zagnieść ciasto , nie ma potrzeby aby ciasto stało do wyrośnięcia. Przełożyć ciasto do dowolnej formy i piec w mikrofalówce przez 4 minuty. Po wyjęciu zostawić do ostygnięcia. Chleb można pokroić w kromki, które następnie można włożyć do tostera aby chlebek był bardziej chrupki. Nie ma potrzeby solenia .
fertka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 19:43   #498
ydab
Przyczajenie
 
Avatar ydab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam
w czwartek usłyszałam o diecie proteinowej
od czwartku czytam to forum
w piątek poleciałam kupić książkę
w sobote poczyniłam odpowiednie zakupy
od jutra stosuję dietę
mam nadzieję, ze bedę sie mogła pochwalić podobnymi do Waszych wynikami

164 cm
jest - 77
cel 60 (niesmiało - 56)

Pozdrawiam
ydab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 19:57   #499
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez ydab Pokaż wiadomość
Witam
w czwartek usłyszałam o diecie proteinowej
od czwartku czytam to forum
w piątek poleciałam kupić książkę
w sobote poczyniłam odpowiednie zakupy
od jutra stosuję dietę
mam nadzieję, ze bedę sie mogła pochwalić podobnymi do Waszych wynikami

164 cm
jest - 77
cel 60 (niesmiało - 56)

Pozdrawiam
Witaj w klubie
Mamy ten sam wzrost i podobną wagę - no ja już 4 kg mniej
Ale to głównie woda ubyła, naprawdę jest ok ,głodna nie chodzę , ćwiczyć na razie nie wolno
POLECAM
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 19:59   #500
MAJA47
Raczkowanie
 
Avatar MAJA47
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Calais
Wiadomości: 221
Question Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez fertka Pokaż wiadomość
Podaje przepis na chleb tostowy Dukana z otrębami. Proporcja na 1 osobę.
- 1 łyżka do zupy otrąb zbożowych
- 2 łyżki do zupy otrąb owsianych
- 1 łyżka do zupy serka homogenizowanego 0%
- 1 płaska łyżeczka do kawy proszku do pieczenia
- 1 całe jajko
- kilka kropli dowolnego aromatu
Otręby zmielić w młynku tak aby otrzymać konsystencję mąki, dosypać do niej resztę składników i zagnieść ciasto , nie ma potrzeby aby ciasto stało do wyrośnięcia. Przełożyć ciasto do dowolnej formy i piec w mikrofalówce przez 4 minuty. Po wyjęciu zostawić do ostygnięcia. Chleb można pokroić w kromki, które następnie można włożyć do tostera aby chlebek był bardziej chrupki. Nie ma potrzeby solenia .
Dzieki ! Otreby zbozowe i owsiane to sa takie jak platki owsiane ??? Chyba nie dostane u nas w sklepie ! Platki owsianne to sa , ale otreby , nawet w slowniku nie moge znalezc !!!
MAJA47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:04   #501
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

NIE
Otręby to bardziej zmielone łuski okrywające nasiona owsa , mają b. dużo błonnika
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:07   #502
ydab
Przyczajenie
 
Avatar ydab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ćwiczyć na razie nie wolno

No i ten fragment najbardziej mnie sie podoba (należę do osób stacjonarnych
ydab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:08   #503
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Mam pytanko do Was: czy na II fazie można jeść lekkie zupy ? Hmm jakąś jarzynową np ?
Czy można tą zupę (bardzo ją lubię i starcza mi na 3-4 dni, więc obiad byłby z głowy ).

Zupa z zielonego groszku
1 cebula, 0,75l bulionu z kostki wołowej, serek topiony bez dodatków - ok. 100g w kosteczce, puszka groszku, jogurt naturalny Zott, przyprawy: bazylia itp.

Szklimy na oliwie cebulkę, dolewamy gorący bulion, wrzucamy groszek i gotujemy do miękkości. Serek kroimy w kostkę, wrzucamy i czekamy, aż się rozpuści, przyprawiamy. Na talerzu zabielamy jogurtem.
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:16   #504
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Autor diety odradza ćwiczenia w 1 fazie diety , bo i tak możesz czuć się trochę słaba - zwłaszcza tak na 3/4 dzień , Ja sobie zacznę trochę brzuszki robić od wtorku ,aby poprawić wygląd skóry ( brzuszek znikł a skorka zwisa ) ale też katować się nie będę ><
~
Jutro nowy tydzień roboczy - więc maszeruję spać ...
MILYCH SNOW PROTEINKI

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Ojej ja nie wiem - ten serek + kostka bulionowa / Czy to nie za dużo węglów?
Sama jestem ciekawa co do zup ?
????????????????????????? ???????????????
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:17   #505
sheepie
Raczkowanie
 
Avatar sheepie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 152
GG do sheepie
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam Dziewczynki Przylaczam sie do Was od jutra, jesli mozna oczywiscie;] Bylam dzis na zakupach, potrzebne produkty kupilam i zaczynam bój, mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle Jesli chodzi o wzrost i wage to tak: przy 158 cm waze 53kg a marzy mi sie 48-49... kiedys wazylam 59kg ale schudlam do 48 przy czym kilka kilogramow wrocilo:P mam nadzieje, ze teraz spadna juz na stale z tego, co czytalam watek wiekszosc z Was juz na II fazie, tak?

Pozdrawiam goraco
__________________
Because late at night, the bad don't seem so wrong...
sheepie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:18   #506
ydab
Przyczajenie
 
Avatar ydab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

w książce przeczytałam, ze owszem w drugiej fazie dopuszczane sa zupy, a najlepszą jest zupa cud - nic innego jak zupa Kwasniewskiego
dopuszcza sie jeszcze zupę z dynii i cukinii

Edytowane przez ydab
Czas edycji: 2009-02-22 o 20:19 Powód: uzupełnienie wypowiedzi:)
ydab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:57   #507
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez MAJA47 Pokaż wiadomość

Witam! W Polsce mozesz kupic rozne sosy w torebkach, zamiast 3 lyzek oleju dodaj tylko 1 lyzke a 5 lyzek wody wspanialy sos, masz na 3razy.
z tego co wiem to olej odpada!

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość

Zupa z zielonego groszku
1 cebula, 0,75l bulionu z kostki wołowej, serek topiony bez dodatków - ok. 100g w kosteczce, puszka groszku, jogurt naturalny Zott, przyprawy: bazylia itp.
serek topiony? yyy, eee sam tluszcz, nie radze

Cytat:
Napisane przez sheepie Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki Przylaczam sie do Was od jutra, jesli mozna oczywiscie;] Bylam dzis na zakupach, potrzebne produkty kupilam i zaczynam bój, mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle Jesli chodzi o wzrost i wage to tak: przy 158 cm waze 53kg a marzy mi sie 48-49... kiedys wazylam 59kg ale schudlam do 48 przy czym kilka kilogramow wrocilo:P mam nadzieje, ze teraz spadna juz na stale z tego, co czytalam watek wiekszosc z Was juz na II fazie, tak?

Pozdrawiam goraco
witam
ja od dzis na II fazie
zapraszam do nas serdecznie, jezeli bedziesz czesto z nami pisac:P
CODZIenNIE to obowiazek

Cytat:
Napisane przez ydab Pokaż wiadomość
w książce przeczytałam, ze owszem w drugiej fazie dopuszczane sa zupy, a najlepszą jest zupa cud - nic innego jak zupa Kwasniewskiego
dopuszcza sie jeszcze zupę z dynii i cukinii
jaki to jest przepis na ta zupe?? bo ja lubie zupy ;]



w ogole dzis jakis dramat

na sniadanie makrelka, pozniej zjadlam kurczaczka a w niego zawiniete pomidorki i papryczka no i to duszone bez oleju, mniam mniam, a na kolacje zjadlam : salata pekinska, pomidor, papryka, kurczaczek duszony

no i najgorsze 10 chipsow i 1kubek kakao

buziole malenkie, wezcie mnie pocieszcie, dzis juz byl taki sliczny wynik...
ale jak mnie ma ciagnac to co 3kg bedzie maly grzeszek
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:28   #508
anusiaanulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 51
GG do anusiaanulka
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez sheepie Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki Przylaczam sie do Was od jutra, jesli mozna oczywiscie;] Bylam dzis na zakupach, potrzebne produkty kupilam i zaczynam bój, mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle Jesli chodzi o wzrost i wage to tak: przy 158 cm waze 53kg a marzy mi sie 48-49... kiedys wazylam 59kg ale schudlam do 48 przy czym kilka kilogramow wrocilo:P mam nadzieje, ze teraz spadna juz na stale z tego, co czytalam watek wiekszosc z Was juz na II fazie, tak?

Pozdrawiam goraco
oj Kochana gdyby ja ważyła 53 kilogramy to byłabym najszczęśliwszą osobą chyba na świecie!! Ja mam 158cm a ważę w tej chwili 69 kilo Jakieś pięć lat temu nigdy nie przekraczałam 52 kilo a teraz.... ale co tam dam radę i kiedyś znów (czyt. w niedługim czasie będzie te moje wymarzone 52!!!!!

Ja jestem na pierwszej fazie....

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

[quote=MAJA47;11104650]Witam! A gdzie mieszkasz ze nie mozesz kupic otrebow? Na wstepie przczytaj dokladnie pierwsza strone !!! A na sniadanie az 3 jajka i do tego szynke !!! Wydaje mi sie ze troche przesadzilas ! Ja mieszkam we Francji tez nie moge dostac duzo produktow ale sa inne ktorymi mozesz zastapic . I u mnie nie ma zadnego sklepu Polskiego . Ja od wczoraj zaczelam diete nie laczenia , jak nie bedzie skutku , przezucam sie na ta diete!!! Aile musisz zrzucic kilo? Pozdrowionka.


Mieszkam w Dublinie w Irlandii i tutaj nie ma nigdzie w Polskich sklepach ale dzisiaj znajomy przywiózł mi z Polski otręby pszenne i żytnie. Masz rację, że są zamienniki ale ja jeszcze nie wiem jakie a dopiero dzisiaj się dowiedziałam jak nazywają się otręby po angielsku I masz Maju rację, że ja jednak za dużo jem na śniadanie - od jutra zaczynam raz jeszcze ale tym razem już bardziej rygorystycznie Oj Kochana i ja do zrzucenia mam jakieś 16 kilo w najlepszym razie a w takim wariancie do przyjęcia to 12 :P
anusiaanulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 22:02   #509
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

anusiaanulka trzymam kciuki...

kurcze... mam strasznie slaby zoladek, dzis pierwszy dzien warzyw i co? 5 minut siedzenia z glowa nad kiblem i zwracania:/ najlepiej bylo jak bylam na I fazie, nigdy mnie zoladek nie bolal :/ nie mialam z nicym problemow, nawet wzdec, zero... chyba powinnam byc cale zycie na I fazie...
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 23:30   #510
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Rajskie mniam Pokaż wiadomość

Ojej ja nie wiem - ten serek + kostka bulionowa / Czy to nie za dużo węglów?
Sama jestem ciekawa co do zup ?
????????????????????????? ???????????????
Patrzyłam właśnie na stronkę http://protal.wordpress.com/ i ona czasem je zupy, na kostkach, a chudnie..

Co to jest zupa Kwaśniewskiego ? Znaczy z czego ona jest

Młoda serek topiony ma 16% tłuszczu, to dużo ? Z resztą to jest na 4 obiady, więc ta ilość kalorii tłuszczu chyba nie wychodzi taka wielka
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.