Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 19:01   #5011
Sabcia87
Zadomowienie
 
Avatar Sabcia87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 163
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Spokojnie, ochłoń, dziewczyny miały racje pisząc że troche juz przesadzasz, skupiasz sie jedynie na tym a nie powinnaś..
Na Nk dodałam zdjęcie pod którym jest opis "Miej odwagę popełniać błędy. Rozczarowania, porażki, zwątpienie to narzędzia, którymi posługuje się Bóg, by wskazać nam właściwą drogę..."
Życie nas doświadcza, ale nie możemy sie poddawać..
Masz może troche słabsza psychikę i dlatego Cie to łamie, ale nie daj sie..
Szkoda życia i młodości...
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i żyć na nowo...
Sabcia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:21   #5012
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Sabcia87 Pokaż wiadomość
Magic Monika ma racje, musisz wytrzymać
Ja ide w przyszłym miesiącu na badania zobaczymy co to będzie
Monika 5 lat to dużo... A dlaczego zaczęłaś brać? Zwględy zdrowotne czy antykoncepcja?

na pewno bedzie ok ja zaczelam brac ze wzgledow antykoncepcyjnych. a mialam tez tabletki dobrane akurat te bo mam sklonnosci do tradziku,wypryskow.
a Ty dlaczego zaczelas brac??

Magic tutaj nikt nie chce dla Ciebie zle. Wszyscy Ci zycza jak najlepiej,dlatego chcemy zebys pisala o tym co Cie gryzie,boli itp itd.Sama widzisz,ze od wszystkich mozesz liczyc na dobre slowo. Moze ktos kto tego nie poczuje na wlasnej skorze nie bedzie potrafil obiektywnie napisac,ale prawda jest taka,ze nie mozesz sie poddac!!!Juz wiele wytrzymalas wiec wytrzymasz jeszcze do konca!!
Ucieczka od tego wszystkiego nie pomoze na pewno. Juz wylalas wiele lez pewnie wylejesz ich jeszcze troche,ale skoro ostatnio nawet pisalas po badaniach ze zostajesz przy tej samej dawce to znaczy ze nie jest gorzej.
Naprawde chcialabym zobaczyc Cie z buzia bez problemow,z poczatku kuracji i teraz...
Nie dziwie Ci sie,ze sie tym tak przejmujesz-naprawde Ci wspolczuje,bo domyslac sie tlyko moge jak Ci ciezko jest...
I nie meczysz nas tym!!Przynajmniej nie mnie.
Sabcia ma racje ochlon,spokojnie,przemysl sobie wszystko i masz byc z nami na bierzaco!!!
Trzymaj sie : cmok::c mok::cm ok::cmo k::cmok :

Poza tym popratrz nawet na to,ze dzieci sa wzrokowcami,oceniaja szybko co ladne co nie...chodzisz teraz do przedszkola i czy ktorej z nich w jakis sposob odsunelo sie od Ciebie?? Zniechecila ich Twoja buzia??sama pisalas jak sie okupowaly
Moja najblizsza kuzynka ma problemy z alergia jak ja,z tym ze ona ma skaze na calych nogach rekach-wszystko to wyglada juz jak atopowe zapalenie skory-wlasnie robi badania wszystkie,testy bo powaznie to wyglada-jak byla w pierwszej klasie podstawowki dzieci nie chcialy sie z nia bawic,dac jej raczki bo sie brzydzily...pomysl jak ona sie czula...
dzis ma 17 lat nikt jej juz za to nie ocenia,ale uraz z tamtych lat pozostawil blizny...latem w 30 stopniowym upale zaklada rajstopy...ale stara sie zyc normalnie,wie ze rodzina sie nie odsuwa,nie brzydzi jej...
Leczenie dawalo slabe rezultaty na krotko,wszystko ciagle wraca. Ale nie poddaje sie walczy dalej!! I Ty tez powinnas.Nie tylok Ty masz powazne problemy...Ale mozesz liczyc na wsparcie tutaj dziewczyn!! Docen to ze masz mozliwosc podjecia tak drogiej kuracji!!!Wiele osob nie moze nawet sie leczyc bo ich na to nie stac nawet
A jak Twoja rodzina? jak Cie widza? co mowia rodzice ze strasznie wygladasz??
Naprawde nie lam sie!!!Walcz do konca!!!
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:27   #5013
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Ja unikam spotkań z rodzicami.. wstydzę się im pokazać..
Niedługo połowa kuracji.. ja po prostu nie mam cierpliwości i szybko się załamuję..
Wybaczcie Mi moje ciągle narzekania.. może kiedyś będzie czas, że się uśmiechnę.. chociaż wątpię w to.
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:35   #5014
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Ja unikam spotkań z rodzicami.. wstydzę się im pokazać..
Niedługo połowa kuracji.. ja po prostu nie mam cierpliwości i szybko się załamuję..
Wybaczcie Mi moje ciągle narzekania.. może kiedyś będzie czas, że się uśmiechnę.. chociaż wątpię w to.
Szczerze Ci zycze zebys jak najszybciej miala efekty swojej kuracji i zeby na twojej buzi pojawil sie usmiech
I uwierz w to,ze bedziesz wesola znow ,radosna osoba!
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 20:03   #5015
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

magic moze nie powinnam, sorki... ale...

mav i mag rat ja przez przypadek znalazlam forum o izo tym co bierze Magic i przez przypadek weszlam na jakies forum, w ktorej wypowiadala sie 22 letnia dziewczyna... czytalam, bo chcialam wiedziec co przezywa Magic...

Kilka postow dalej magic bo to bylo jej forum zamiescila swoje fotki z jej skorą na twarzy.

Uwierzcie mi, ze gdybyscie mialy to co ma magic tez byscie chcialy zapasc sie pod ziemie.

Czolo nos ma bardzo ładne, ale policzki.... bardzo wspolczuje magic bo rozumiem co przezywa mloda dziewczyna z tym wysypem na twarzy!

i uwierzcie ze to nie jest sprawa 2,3 krost... to cos strasznego tym bardziej dla mlodej dziewczyny, gdzie wiekszosc kolezanek ma gladkie cery.

magic bierz sie w garsc! jeszcze troszke i wygrasz z tymi wstretnymi krostami! jestem z Toba!
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 20:14   #5016
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
magic bierz sie w garsc! jeszcze troszke i wygrasz z tymi wstretnymi krostami! jestem z Toba!
Nic się nie stało.. przynajmniej wiesz co przezywam..
Tak bardzo bym chciała wygrać.. ale jest ciężko..
Dzięki Freddy
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 20:18   #5017
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

freddy296 przyznam sie szczerze,ze tez chcialm sie wiecej o tym dowieziec i wczesniej szukalam w googlach o tym leku. tez trafilam na jakies forum i czytalam troche wypowiedzi tych osob...no i widzialam jakies zdjecia ktore tam ludzie zamieszczali...
Powiem szczerze,ze nie wyglada to najlepiej,ale tez trzeba brac pod uwage to w jakim stopniu ma Magic bo sa osoby co maja mniej i takie co maja bardzo duzo tych ropnych krost...
Naprawde wspolczuje wszystkim ktorych do dotknelo
Ale Magic trzymam kciuki ,ze dasz rade! Musisz byc silna i chodzbym miala to pisac co post to bede!!!
I wierze,ze bedziesz dzielna,znajdziesz w sobie sile na walke z tym!!!
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 20:33   #5018
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

ok dziewczynki, nie robmy zaloby...

przeciez w gruncie rzeczy magic jest bardzo atrakcyjna dziewczyna... jest wysoka, zgrabna... ma sliczne czarne gladkie wlosy

no i w ogole lubi gotowac, lubi dzieci, jest fajna laska

krosty przyszly nagle i pewnie nagle znikna.

bedzie dobrze karmen spokojnie przeczekaj ten trudny okres.

zawsze masz tu nas zeby sie czasem pozalić

Ok... pochwale sie czymsc

Obnizyli ma rate kredytu hipotecznego o 170 zl oby kryzys trwał jak najdluzej i RPP nie podwyzszala stop procentowych

od poczatku kryzysu rata spadła nam o 300 zł, miec 300 a nie miec Ciesze sie super!!!!!!
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 20:54   #5019
Sabcia87
Zadomowienie
 
Avatar Sabcia87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 163
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

A ja własnie po filmie i zmykam spać...

Magic co jak co ale ja jestem z Toba Jeśli tutaj nie chcesz sie żalić pisz na pw

Monika ja zaczełam brac przez to i przez to... Były tż w sumie mnie namówił, tzn dużo rozmawiałam z nim o tym i sie w końcu zdecydowałam. teraz Tżta nie ma ale ze względu na baaaardzo bolesne okresy biore dalej, przynejmniej sie nie męcze
Swoją droga moja bardzo dobra koleżanka napisała mi dziś że idzie na wesele mojego byłego, zirytowało mnie to... jako os tow...

Freddy wow jestem zaskoczona tą obiżką. No no.. jak polak chce to potrafi

Jakieś rozkmińki nad życiem mnie wzięły więc musze iść spać...
Dobranoc Kobietki (ja jutro pobudka o 3.50)
Ehh...
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i żyć na nowo...
Sabcia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 21:37   #5020
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
przeciez w gruncie rzeczy magic jest bardzo atrakcyjna dziewczyna... jest wysoka, zgrabna... ma sliczne czarne gladkie wlosy

no i w ogole lubi gotowac, lubi dzieci, jest fajna laska

od poczatku kryzysu rata spadła nam o 300 zł, miec 300 a nie miec Ciesze sie super!!!!!!
Jedyne co mam fajne to włosy nogi i cycki bo urosły
a z buzi to czółko nosek i brodę..

A co do kredytu to super.. mi np te 300 zł to by poszły na tabletki miesiać kuracji tylke kosztuje..
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 22:23   #5021
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Jedyne co mam fajne to włosy nogi i cycki bo urosły
a z buzi to czółko nosek i brodę..

A co do kredytu to super.. mi np te 300 zł to by poszły na tabletki miesiać kuracji tylke kosztuje..
TY cala fajna laska jestes

Cytat:
Napisane przez Sabcia87 Pokaż wiadomość
A ja własnie po filmie i zmykam spać...

Magic co jak co ale ja jestem z Toba Jeśli tutaj nie chcesz sie żalić pisz na pw

Monika ja zaczełam brac przez to i przez to... Były tż w sumie mnie namówił, tzn dużo rozmawiałam z nim o tym i sie w końcu zdecydowałam. teraz Tżta nie ma ale ze względu na baaaardzo bolesne okresy biore dalej, przynejmniej sie nie męcze
Swoją droga moja bardzo dobra koleżanka napisała mi dziś że idzie na wesele mojego byłego, zirytowało mnie to... jako os tow...

Freddy wow jestem zaskoczona tą obiżką. No no.. jak polak chce to potrafi

Jakieś rozkmińki nad życiem mnie wzięły więc musze iść spać...
Dobranoc Kobietki (ja jutro pobudka o 3.50)
Ehh...
tez zirytowalabym sie na twoim miejsu...

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
ok dziewczynki, nie robmy zaloby...

przeciez w gruncie rzeczy magic jest bardzo atrakcyjna dziewczyna... jest wysoka, zgrabna... ma sliczne czarne gladkie wlosy

no i w ogole lubi gotowac, lubi dzieci, jest fajna laska

krosty przyszly nagle i pewnie nagle znikna.

bedzie dobrze karmen spokojnie przeczekaj ten trudny okres.

zawsze masz tu nas zeby sie czasem pozalić

Ok... pochwale sie czymsc

Obnizyli ma rate kredytu hipotecznego o 170 zl oby kryzys trwał jak najdluzej i RPP nie podwyzszala stop procentowych

od poczatku kryzysu rata spadła nam o 300 zł, miec 300 a nie miec Ciesze sie super!!!!!!
no to super zawsze to wiecej kasy dla Was
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 22:53   #5022
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Magic, ja Cie rozumiem... problemy z cera mialam przez pare lat, w sumie nie byly jakies straszne (ciezko mi sie porownywac z Toba bo nie widzialam zdjec), ale i tak zawsze byla to dla mnie trauma, zwlaszcza ze wiekszosc moich kolezanek miala piekne cery. Uzywalam roznych rzeczy, ktore mi pomagaly przewaznie na chwile. Teraz biore izo i jest super, ale mimo wszystko mam stres, ze jak skoncze kuracje problem powroci
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 22:59   #5023
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Magic, ja Cie rozumiem... problemy z cera mialam przez pare lat, w sumie nie byly jakies straszne (ciezko mi sie porownywac z Toba bo nie widzialam zdjec), ale i tak zawsze byla to dla mnie trauma, zwlaszcza ze wiekszosc moich kolezanek miala piekne cery. Uzywalam roznych rzeczy, ktore mi pomagaly przewaznie na chwile. Teraz biore izo i jest super, ale mimo wszystko mam stres, ze jak skoncze kuracje problem powroci

Copy a ja biore izo i jest lipa.. wiem że mnie rozumiesz bo sama przechodziłaś przez to.. tlyko że ja mam gorszapostac trądziku..
Nie martw się o powrót.. nie wróci ja się teraz boję, ze się nie wylecze.. bo jest okropnie

Ps. zdjęcie na KWC z podkałdem mineralnym to Twoje jest.. bo tak oglądałam..
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"

Edytowane przez Magic Girl
Czas edycji: 2009-05-12 o 23:00
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 23:08   #5024
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Copy a ja biore izo i jest lipa.. wiem że mnie rozumiesz bo sama przechodziłaś przez to.. tlyko że ja mam gorszapostac trądziku..
Nie martw się o powrót.. nie wróci ja się teraz boję, ze się nie wylecze.. bo jest okropnie

Ps. zdjęcie na KWC z podkałdem mineralnym to Twoje jest.. bo tak oglądałam..
Moj moze nie byl jakis straszny, ale za to mam pelno blizn i przebarwien i o wyjsciu bez make upu tez sobie moge pomarzyc...
czytalam w ulotce ze objawy tradziku moga sie utrzymywac jeszcze 8 tygodni po zakonczeniu kuracji...

zdjecie napewno nie moje, nie wrzucalam tu zadnych zdjec, a poza tym nigdy nie uzywalam podkladu mineralnego mozesz wrzucic linka?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 23:08   #5025
kasiakitty
Raczkowanie
 
Avatar kasiakitty
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kanada, Mississauga
Wiadomości: 187
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Magic Girl - moze zle te tabletki spozywasz, bo przewaznie tabletki popija sie woda i chyba trzeba troche poczekac, sama nie wiem. A jak np myjesz twarz i chcesz wytrzec to moze lepiej papierowym recznikiem ? bo na reczniku pelno zarazkow jest, ja juz sie przyzwyczailam wycierac buzie papierem toaletowym bo jest pod reka, hehe. Nie wiem co moge Ci powiedziec, jedynie zebys wytrzymala i wierzyla w to ze sie wyleczysz, WIARA CZYNI CUDA TYLKO MOCNO W TO WIERZ. Nie moge sie duzo wypowiadac na temet Twoich problemow, jedynie moge sie domyslac, ja to mam pelno krostek z tradzika i jak je chce wycisnac to zawsze przecinam ta krostke i robi mi sie strupek i dluzej sie goi. Ja wierze ze bedziesz miala gladka buzie i bedzie wszystko dobrze.
Glowa do gory i usmiechnij sie.
__________________
" ... Look In The Mirror And See Who You Are, Beautiful You Are ... "

kasiakitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 03:20   #5026
Sabcia87
Zadomowienie
 
Avatar Sabcia87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 163
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Dzień Dobry
Magic
trzymaj sie

za 10 min jade do pracy...
Ehh nie wyspałam sie

Ale ogólnie ok
Miłego Dnia
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i żyć na nowo...
Sabcia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 05:52   #5027
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Ja unikam spotkań z rodzicami.. wstydzę się im pokazać..
Niedługo połowa kuracji.. ja po prostu nie mam cierpliwości i szybko się załamuję..
Wybaczcie Mi moje ciągle narzekania.. może kiedyś będzie czas, że się uśmiechnę.. chociaż wątpię w to.
Magic ja widzial twarz kuzyna....mial okropna buzie (mial bo nie widzialam go jakios dwa lata) z tego co wiem byl u kosmetyczki (mojej cioci) i sie polepszylo glowa do gory

nie poddawaj sie sie przedewszystkim i wyjdz wkoncu do ludzi...

staram sie was czytac, ale przychodze do domu w takim stanie, ze nic tylko polozyc sie do lozka
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 06:19   #5028
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Sabcia87 Pokaż wiadomość
wiedziałam że tak bedzie
tez tak raz zrobiłam jak bodajże Irma napisała mi swoje zdanie na pewien temat... przestałam pisać, ale z perspektywy czasu wydaje mi sie to totalnym szczeniactwem...

Więc Magic nie masz o co obrażać na dziewczyny, to jest forum i każdy wyważa swoje zdanie
Ja też wiedziałam że tak będzie, dlatego zwlekałam ile mogłam z napisaniem czegokolwiek...No ale w końcu to forum.

Sabciu


A na chwilkę tylko wracając do Magic- tak się składa, że wiem co przeżywasz,może nie dokładnie,bo jednak każdy człowiek inny ale potrafię sobie wyobrazić- całą szkołę podstawową i gimnazjum zmagałam się z ogromną jak na mój wiek i wzrost nadwagę, miałam trzy podbrudki, ogromne uda itd, a do tego jeszcze całą buzię w trądziku ropiejącym przez co nazywano mnie "wulkan pryszczy"... Miałam ochotę umrzeć,symulowałam różne choroby żeby tylko do szkoły nie iść. To jak teraz wyglądam,a wiem że nie jest jeszcze dobrze, jest tylko i wyłącznie efektem tego że się nie załamałam i przestałam zwracać uwagę na wszelkie docinki. Więc reasumując, mimo że inna sytuacja,inny wiek, to naprawdę potrafię sobie wyobrazić co musisz przeżywać. Ale to nie zmienia faktu, że nie mogę nawoływać Cię do zmiany myślenia na bardziej pozytywne, bo oprócz krost na policzkach masz masę świetnych cech do zaoferowania i to na nich się powinnaś teraz skupić.. Wg mnie oczywiście.

Mam głęboką nadzieję,że zrozumiesz mnie właściwie bo chcę dobrze.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 08:22   #5029
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Hej Laseczki...

U mnie lipa... od wczoraj wieczór boli mnie zołądek... Rano nie bolał dopuki nie zjadłam sniadania

Wczoraj bylam na grillu pewnie cos mi tam zaszkodzilo... zle pogryzlam czy co...

Po za tym idąc do pracy przylukalam na wystawioe fajna biała koszulke dla Tzta... bede wracac to moze mu kupie
Mialam odlozone na te rate za mieszkanie, ale mile zaskopczenie jej obnizenia spowodowalo maała nadwyzke w portfelu Mozna zaszalec
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 08:32   #5030
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

hej Dziewczynki ja wczoraj tu nie zaglądałam bo nie mialam humorku, dziś niestety też kiepsko....
Magic ja bardzo mocno trzymam kciuki za ciebie.dzis wyskoczylam mi ogromna bomba opryszczka i tez juz tragicznie pasukdna jestem a Ty jak tyle czasu sie meczysz rto rozumiem twoje rozgoryczenie;*

a reszcie buziaki wysylam;*

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

a moge 3 watek otworzyć????:P:P
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 08:51   #5031
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

tajla moderator zamyka wątek i otwiera nowy, tylko ciekawe kiedy zorientuja sie ze przekroczylysmy 5000 postow
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 08:52   #5032
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

co ty?;p ja na innym watku widzialam ze otwiera sie nowy i pisze do moderatora by zamknal stary;p

chyba ze tu jest tak to czekajmy cierpliwie;p

Edytowane przez tajlaa
Czas edycji: 2009-05-13 o 08:54
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:02   #5033
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

to ja nie wiem ;d moze trzeba by napisac do moderatora

ale jak masz ochote to otiwraj nowy watek
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:09   #5034
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12279886 #post12279886

LINK do III części)
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 09:16   #5035
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
Oficjalnie zamykam
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.