Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-18, 20:39   #1411
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez "N@sty" Pokaż wiadomość
ja wiem o tym ale niestety oni tu nie znaja nawet tej nazwy idioci . Angole to wogóle mysla ze polska jest kolo australii wiec nie dziw mi sie ze nie znalazlam tego. w najlepszej drogerii nie znali nawet nazwy .
Nie za bardzo rozumiem...

Przecież to ich produkt, nie nasz.
Więc co tu ma do rzeczy gdzie leży Polska i poziom wiedzy Angoli

Na forum, do którego dałam Ci link, piszą, że można kupić w drogeriach Superdrug i Boots - sprawdzałaś?
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 21:19   #1412
"N@sty"
Raczkowanie
 
Avatar "N@sty"
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 94
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Nie za bardzo rozumiem...

Przecież to ich produkt, nie nasz.
Więc co tu ma do rzeczy gdzie leży Polska i poziom wiedzy Angoli

Na forum, do którego dałam Ci link, piszą, że można kupić w drogeriach Superdrug i Boots - sprawdzałaś?
Sprawdzalam, pytalam nawet pana który zajmuje sie zamawianiem kosmetyków do wlosów w sklepie boots a on sie mnie zapytal czy to juz kiedys tu widzialam
"N@sty" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 21:26   #1413
"N@sty"
Raczkowanie
 
Avatar "N@sty"
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 94
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984 Pokaż wiadomość
wkurzyc sie mozna. Jak mam dobrac sobie szampon ? mam włosy suche/ normalne, a wiekszosc szampon od łupiezu jest do przetluszczających sie, a od łojotoku to juz wszystkie takie sa . Przeciez takie mi gorzej wysuszą włosy i skóre. Nadodatek dopatrzylysmy sie z DaisyDee ze odzywka Wax posiada w skladzie sls dziwne !
jak mozna leczyc podraznienia skóry jak jest w składzie sls, np. vichy zielony,neril one wszystkie mają sls a przciez to podraznia skóre,powoduje swiąd.Moze mi to krtoś wytłumaczyc ?
najlepsze, szampon dziciecv Nivea Baby ,pisze "szampon nie posiada mydła" a w skladzie :mydło.
hej karmen jesli chodzi o szampon i odzywke bez sls- nie wiem co to jest ale w szamponie który uzywam napewno tego nie ma bo sa tylko naturalne skladniki typu wyciagi z roslin owoców i witaminy, a jego nazwa to australian organics ja ma do wlosów zniszczonych przez farbowanie. nie wiem czy mozna go dostac w polsce ale spotkalam sie z tym na ebay, mysle ze na allegro tez moze byc. Australian organics - polecam ! jest bez silikonu a mimo wszystko wlosy pieknie sie rozczesuja i sa nawilzone
"N@sty" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 22:15   #1414
"N@sty"
Raczkowanie
 
Avatar "N@sty"
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 94
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Myszi a propos tego wax w anglii to ja mieszkam w manchester a moja siostra w bristol i wlasnie dzwonila do mnie bo byla w sklepie boots i jej powiedzieli ze tego nie maja i juz raczej nie beda mieli wiec ja juz nie wiem o co ty kurde chodzi
"N@sty" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 22:19   #1415
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez "N@sty" Pokaż wiadomość
Myszi a propos tego wax w anglii to ja mieszkam w manchester a moja siostra w bristol i wlasnie dzwonila do mnie bo byla w sklepie boots i jej powiedzieli ze tego nie maja i juz raczej nie beda mieli wiec ja juz nie wiem o co ty kurde chodzi
Hmmm...
To ja tym bardziej nie wiem

Bo to tylko "zasłyszane" informacje, nie z autopsji
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 07:41   #1416
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez "N@sty" Pokaż wiadomość
hej karmen jesli chodzi o szampon i odzywke bez sls- nie wiem co to jest ale w szamponie który uzywam napewno tego nie ma bo sa tylko naturalne skladniki typu wyciagi z roslin owoców i witaminy, a jego nazwa to australian organics ja ma do wlosów zniszczonych przez farbowanie. nie wiem czy mozna go dostac w polsce ale spotkalam sie z tym na ebay, mysle ze na allegro tez moze byc. Australian organics - polecam ! jest bez silikonu a mimo wszystko wlosy pieknie sie rozczesuja i sa nawilzone
Moze kup sobie ampułki Vichy Dercos, tam u Ciebie tez powinny byc.Do tego szampon Vichy Dercos.Jak nie mozesz kupic tam to moze z Polski ktos Tobie by przesłał.Najlepiej jakbys porobiła badania bo chyba jest powaznie z tego co piszesz.
Ja przez ostatnie 5 dni mylam glowe codziennie, tak swedziała,teraz zauwazyłam ze na drugi dzien mam opadniete, suche, bo te szampony tak wysuszają,tez mam kiepskie te wlosko.
Jeszcze kilka słów do DaisyDee dzięki Daisy za troske,ale boje sie juz stosowac nowe szampony na wlosy, a to ze pomoglo TObie nie znaczy ze pomoże mi.Aptekarka miala racje Scieprox działa doraznie, w tej chwili to juz wcale nie działa.Glowa swedzi chociaz myje ja codziennie bo nie da sie wysiedziec zobaczymy jak pomyje dziecinnymi bez Sls.
Dziekuje i do usłyszenia,odezwe sie wkrótce .
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 08:03   #1417
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

napisze jeszcze tyle, że moje wloski od tych leczniczych szampopnów Scieprox i Nizoral zrobiły sie suche,matowe,"odstają mi łuski " jak to kolezanka mi powiedziała poświęcilam sie,tyle ściełam i zero efektu.Drugiego dnia po umyciu marnie wygladają, a przeciez to szampony lecznicze.
Mam odzywke Elseve zółta ale ciezko ją nakladac tak aby od nasady bo mam krotsze włosy.Masek nawilżających nie moge bo skóra, dziewczyny mam juz dosc tego, ponarzekalam sobie
  1. Sylssa --> przyszła wczoraj z Farmony ta odzywka Saponics.Od razu skojarzyła mi się z seria Radical,ten zapach od Radicala zaczela sie walka z wypadającymi włosami,pomogło, do czasu az mnie łzs nie dopadło.Tyle kasy darmo wydałam.
********* Pozdrawiam Was Wszystkie **********
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 08:15   #1418
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Słuchajcie, który z produktów firmy Revalid stosujecie a najlepszym powodzeniem?
Bowiem weszlam na stronke Revalidu i sa tam:
Produkty linii Revalid®
Kapsułki
Szampon
Balsam
Krem
Tonik


Kapsułki Revalid® zawierają składniki, które odbudowują płytkę rogową i wzmacniają strukturę włosów oraz paznokci. Preparat hamuje wypadanie włosów, pobudza ich wzrost i przywraca zdrowie oraz witalność, a także poprawia kondycję paznokci.
Zastosowanie unikalnego zestawu elementów, a zwłaszcza połączenie aminokwasów siarkowych z oligoelementami, zwiększa efektywność działania kuracji. Dzięki procesowi chelatacji preparat wchłania się w 80% (w porównaniu do 1-60% w przypadku zwykłych produktów tego typu).
Revalid® został wyróżniony przez polskich konsumentów w konkursie Laur Konsumenta 2005, organizowanym przez Przegląd Gospodarczy. Lek jest dostępny bez recepty. Wskazane jest przyjmowanie preparatu doustnie trzy razy dziennie. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się zastosowanie trzymiesięcznej kuracji.
Opakowanie Revalidu® zawiera 30 kapsułek, w cenie ok. 19,80 PLN, lub 90 kapsułek w cenie ok. 44,00 PLN.


Szampon Revalid® do codziennej pielęgnacji, przeznaczony szczególnie do włosów suchych i zniszczonych. Specjalnie dobrany kompleks składników odżywia i w delikatny sposób oczyszcza powierzchnię włosa. Dzięki naturalnym proteinom włosy nabierają zdrowego i naturalnego wyglądu, są bardziej miękkie i podatne na układanie.
Szampon dostępny w opakowaniach 250 ml, w cenie ok.19,00 PLN.


Balsam Revalid ® przeznaczony do częstego stosowania wraz z szamponem, w celu pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Spowalnia proces wypadania włosów, przyspieszając jednocześnie ich regenerację. Zalecane jest nakładanie balsamu połączone z masażem skóry głowy w celu jej lepszego dotlenienia.
Dostępny w opakowaniach 250 ml, w cenie ok. 22,00 PLN.


Krem Revalid® do głębokiej regeneracji i odżywienia włosów osłabionych, zniszczonych i wypadających. Specjalnie dobrany skład i konsystencja kremu umożliwia przenikanie substancji czynnych w skoncentrowanej postaci w głąb łodygi włosa, dzięki czemu pozostają one głęboko i intensywnie odżywione na całej długości. Stosowany jako kilkunastodniowa kuracja razem z szamponem i balsamem pomoże zregenerować nawet bardzo zniszczone włosy.
Krem dostępny w opakowaniach 150 ml, w cenie ok. 28,00 PLN.


Tonik Revalid® to nowoczesny produkt do stosowania na włosy o skłonnościach do wypadania. Zawartość kofeiny wzmacnia pozytywny efekt działania preparatu co w połączeniu z masażem skóry głowy zapewnia pełne odżywienie włosów jak i ich dotlenienie. Revalid® tonik to kuracja zapobiegająca przedwczesnemu wypadaniu włosów, która może być powtarzana wielokrotnie w ciągu roku.
Tonik dostępny w opakowaniu 20 ampułek po 5 ml, w cenie ok. 66,00 PLN.
źródło: www.revalid.pl

..tyle tego ze dostalam zametu w glowie, no i w dodatku jak sobie policzylam ile to wszystko wyniesie...
baobab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 12:14   #1419
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez baobab Pokaż wiadomość
Tonik Revalid® to nowoczesny produkt do stosowania na włosy o skłonnościach do wypadania. Zawartość kofeiny wzmacnia pozytywny efekt działania preparatu co w połączeniu z masażem skóry głowy zapewnia pełne odżywienie włosów jak i ich dotlenienie. Revalid® tonik to kuracja zapobiegająca przedwczesnemu wypadaniu włosów, która może być powtarzana wielokrotnie w ciągu roku.
Tonik dostępny w opakowaniu 20 ampułek po 5 ml, w cenie ok. 66,00 PLN.
źródło: www.revalid.pl
Ja tego co prawda nie stosowałam, ale przedwczesne wypadanie to chyba zupelnie inny problem.
Bardzo zastanawia mnie ten masaz skóry głowy.. jak ja delikatnie masuje, to od samego dotkniecia moje wlosy sie sypią, wypadają, wiec wole tam nic nie dotykac.

A propos dotlenienia

czy któras z Was slyszala moze o jakim kolwiek wplywie ozonu na włosy ? Kiedys juz zakladalam taki wątek, ale bez odzewu.
Tyle sie mowi o dobrym wplywie ozonu na skore, mam w domu taki sprzet do wytwarzania ozonu i kobieta z serwisu powiedziala ze dobrze wplywa na wlosy. I ponoc ona sama prawie juz wyłysiała po silnym stresie a ten ozon jej pomógł, wzmocnil etc.
Mam nadzieje ze to nie kolejne "cudo" które "jak nie pomoże to nie zaszkodzi"

PS Karmen sliczny avatar
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 12:33   #1420
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

To co w takim razie polecacie na wypadanie włosów do włosów suchych?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 13:23   #1421
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Możesz napisać ile takie drożdże kosztują, bo mówisz że kupiłaś je w sklepie wegetariańskim a tam często specyfiki nie są tanie. Pozdrawiam
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 13:33   #1422
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Vivien, a czy taka kuracja będzie odpowiednia dla włosów bardzo długich, z tendencją do przetłuszczania i łupieżu?
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 14:31   #1423
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Hello wszystkim,
Mnie sie wydaje, że moje włosy łamia sie i wypadaja przez prostownice... Zrobiły sie teraz suche. ładnie wygladaja ale wiem, ze to nie o co było kiedyś.
Kuzynka poleciła ami Skrzypovitę. Jeszcze nie próbowałam. Używam (chociaz nie regularnie) odżywki kupionej w aptece - niestety nie pamietam jak sie dokladnie nazywa i faktcznie włosy sa po niej fajniesze, chociaz nadal mi wypadają...

Mialam nawet wrazenie w pewnym momencie ze kompletnie wyłysieje... Czy skrzypowita na was działa?
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 19:19   #1424
*martula*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

wlasnie na mnie skrzypovita jeszcze nie zadzialala choc biore od miesiaca, ale podobno po kuracji trzeba jeszcze troche odczekac bo czas regeneracji włosów to 28 dni.

co do suchych włosów to ja tez takie mam, nawet bardzo... dzisiaj po raz pierwszy wyprobowalam seboradin szampon+ balsam. moje włosy po umyciu wygladaly bardzo sucho,moze dlatego ze w skladzie jest czarna rzepa,jednak teraz sa dosyc puszyste i ladne. ale to dopiero poczatek stosowania, zobaczymy czy pomoze i wlosy beda mniej wypadac
*martula* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 19:20   #1425
"N@sty"
Raczkowanie
 
Avatar "N@sty"
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 94
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984 Pokaż wiadomość
Moze kup sobie ampułki Vichy Dercos, tam u Ciebie tez powinny byc.Do tego szampon Vichy Dercos.Jak nie mozesz kupic tam to moze z Polski ktos Tobie by przesłał.Najlepiej jakbys porobiła badania bo chyba jest powaznie z tego co piszesz.
Ja przez ostatnie 5 dni mylam glowe codziennie, tak swedziała,teraz zauwazyłam ze na drugi dzien mam opadniete, suche, bo te szampony tak wysuszają,tez mam kiepskie te wlosko.
Jeszcze kilka słów do DaisyDee dzięki Daisy za troske,ale boje sie juz stosowac nowe szampony na wlosy, a to ze pomoglo TObie nie znaczy ze pomoże mi.Aptekarka miala racje Scieprox działa doraznie, w tej chwili to juz wcale nie działa.Glowa swedzi chociaz myje ja codziennie bo nie da sie wysiedziec zobaczymy jak pomyje dziecinnymi bez Sls.
Dziekuje i do usłyszenia,odezwe sie wkrótce .
Co do vichy w Angli to: nie maja pojecia co to jest. W aptekach pytalam chyba wszystkich w okolicy, to niestety tylko jedna pani powiedziala ze cos o tej firmie slyszala ale niestety nie spotkala sie jeszcze z ich produktami !!! Wyobrazacie to sobie ??? No a co do waxa to dzis po trzygodzinnym buszowaniu po drogeriach i sklepach zielarskich wkoncu ZNALAZLAM !!!!!!!!!!
(dla zamieszkujacych wyspy podaje info: sklep Bodycare za jedyne 99pensów 480 gram !!!). Nie rozumiem tylko dlaczego tu orginal kosztuje niecale 6zl a w Polsce jakas rocienczona wersja za 28zl ???!!! Zlodzieje no !
Wracajac do wlosów co zrobic by zaczely rosnac nowe w miejscu tych co juz wypadly ?

P.s. dziekuje za zainteresowanie i wskazówki wszystkim którzy sie wypowiedzieli !
"N@sty" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 20:47   #1426
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Wax powinien pomóc Ci na porost nowych włosów. Poza tym szampony hamujące wypadanie też mają takie właściwości. Do tego nafta, witaminki. I powinno być ok .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 22:09   #1427
ila20
Przyczajenie
 
Avatar ila20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam! jestem pierwszy raz na forum i musze przyznać że dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat włosów,temat wypadania nie jest mi obcy chocaż czasami wydaje mi się że jestem troche przewrażliwiona na tym punkcie bo podobno dziennie może wypaść ok 100 włosów, u mnie ten problem trwa od ponad roku i postanowiłam sie z nim uporać. Napiszcie prosze czy zauważyłyście że włosy sie przeżedzaja przy utracie ok 100 dziennie, ja osobiscie nigdy nie liczyłam ile wypadlo ale ok 100 i najwiecej podczas mycia i czesania. Dodam też że słyszałam że wod może mieć wpływ na wypadanie co u mnie by sie zgadzało bo mój problem za czął sie po przeprowadzce.
ps pytanie do założycielki forum Myszi-uporałaś sie z włoskami? podziwiam za wytrwałos
ila20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 22:13   #1428
ila20
Przyczajenie
 
Avatar ila20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

a mam jeszcze jedno pytanko odnosnie TONIKU garnier neril-tzn czy kupuje sie go bez recepty jaka jest cena,na ile starcza kuracja i czy rzeczywiscie wysusza włosy....
ila20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 22:28   #1429
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ila20
ps pytanie do założycielki forum Myszi-uporałaś sie z włoskami? podziwiam za wytrwałos
Witaj Ila!

Jestem założycielką co prawdą tylko wątku, ale i tak mi bardzo miło

Czy się uporałam?

Po lecie zeszłego roku - tak. Włosy chyba zimą przestały wypadać i nieco "odżyły". Ale niestety latem tego roku znów wszystko wróciło, w zasadzie historia się powtarza...
A ja nie wiem co robić. Może też jestem przewrażliwiona? Stale łykam witaminy, dobrze się odżywiam, dbam o włosy, nie farbuję i co? - wypadają garściami.
Ale znów walczę.

Tobie i innym życzę świetnych efektów i uporania się z problemem !

Cytat:
Napisane przez ila20
a mam jeszcze jedno pytanko odnosnie TONIKU garnier neril-tzn czy kupuje sie go bez recepty jaka jest cena,na ile starcza kuracja i czy rzeczywiscie wysusza włosy....
Tonik oczywiście bez recepty, kosztuje koło 20 zł.
Ja go nie używałam, ale wiem, że szampon Neril wysuszał - dobra odżywka była przy nim koniecznością
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 06:56   #1430
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ila20 Pokaż wiadomość
a mam jeszcze jedno pytanko odnosnie TONIKU garnier neril-tzn czy kupuje sie go bez recepty jaka jest cena,na ile starcza kuracja i czy rzeczywiscie wysusza włosy....
Kuracja szamponem i tonikiem to koszt ok.35 zł. Tonik sam w sobie chyba nie ma aż tak wysuszającego działania jak szampon. Trudno mi ocenić, bo stosuję oba produkty naraz, ale wydaje mi się, że tylko szampon aż tak mocno wysusza. Stosuję go w duecie z odżywką matrixa sleek.look, która muszę przyznać w tym wypadku spisuje się znakomicie. Na koniec jeszcze spryskuję włosy odżywką nawilżającą w spray'u BC i naprawdę jest ok.
Co do skuteczności nerilu - używam go w sumie 3 tygodnie, w zasadzie prawie codziennie, ale jak narazie efektów nie widzę. Jeśli nie pomogą mi oba opakowania, to przerzucam się na Dercos czerwony Vichy.
Powodzenia.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 07:00   #1431
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Wiecie co...jestem w szoku i zupelnie nie wiec co na ten temat myslec
od lipca walcze z wypadaniem wlosow, bylam u dermatologa, mam przepisany plyn z hormonami do wcierania, do tego mam reczni sporzadzona miksture od jednek pani profesor z wydziału farmacji na bazie witamin, stosuje specjalny szampon i od tego czasu moje wypadanie zmniejszylo sie tylko minimalnie.

Przedwczoraj z wielka trwoga ufarbowalam wloski, gdyz nie moglam patrzec juz na odrosty, staralam sie nie dotykac nia skory glowy, ale wiecie jak to jest jak sie cos robi samemu, i wiecie co?

Od tego momentu spadly mi z glowy moze 2wloski! (normalnie juz bym oprozniala szczotke z natloku wlosow)
Ja nie wiem co to moze oznaczac... jestem kompletnie skołowana...
baobab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 08:39   #1432
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ponawiam pytanie
Jaki szampon przeciw wypadaniu włosów polecacie przy suchych włosach?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 12:31   #1433
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam wszystkie łysiejące kobitki. Jak fajnie, że nie jestem sama.
Żartuję oczywiście.

Mnie się włosy sypały zawsze, ale od niedawna to już garściami mi wychodzą. Jak myję głowę (co dwa dni) to zatykam kudłami odpływ.
Niestety włosy mam suche, dość matowe i kręcone, więc muszę uważać na to co na nie kładę. Kiedyś wydawało mi się, że na kręcone to można rzucić wszystko, ale fryzjerka wyprowadziła mnie z błędu, tłukąc mi do łba, że włos kręcony jest słabszy i delikatniejszy niż prosty.
Taka byłam w szoku, że pytałam gdzie się da i faktycznie, zawodowcy to potwierdzają.

No więc mam normalną skórę głowy ze skłonnością do przetłuszczania, suche włosy ze skłonnością do sianowacenia. Po prostu super.

Jak do tej pory najlepiej działa nafta kosmetyczna + żółtko jajka + ewentualnie olejek rycynowy. Po miesiącu takich zabiegów (co 2-3 mycia) widać różnicę w wyglądzie włosów, ale wypadają nadal.

Myślę sobie, że to dlatego, że je farbuję. Kiedyś robiłam to sporadycznie, w tym roku farbowałam już 3 razy i to chyba to.

Postanowiłam coś podziałać i rzuciłam się na odżywkę Crema Midollo & Placenta, chyba firmy Kallos. Recenzje są na 5.
Następny zakup to będzie szampon Matrixa do włosów kręconych - tylko się zastanawiam czy ogórek nie wysusza.
Zastanawiam się też nad serią Radical. Jest do włosów zniszczonych, więc chyba będzie git.

Jak myślicie?

No i jeszcze jedna sprawa - czym takie kudły farbować? Słyszałam o podobno profesjonalnej i dobrej farbie hiszpańskiej firmy Alcantara, ale nie ma jej w KWC, więc nie wiem co to warte.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 12:42   #1434
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie
Jaki szampon przeciw wypadaniu włosów polecacie przy suchych włosach?
Wydaje mi sie ze Seboradin.Wlosy mi sie bardzo czesto przetluszczaja ale jak ej umyje to sa w sumie suche a szampon Seboradin Niger mi pomaga.wIEC MOZE tOBIE TEZ POMOZE
POZDRO
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 12:46   #1435
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze Seboradin.Wlosy mi sie bardzo czesto przetluszczaja ale jak ej umyje to sa w sumie suche a szampon Seboradin Niger mi pomaga.wIEC MOZE tOBIE TEZ POMOZE
POZDRO
z tego co wiem, to szampon seboradin niger jest właśnie do włosów przetłuszczających się. Dlatego nie wydaje mi się, żeby był odpowiedni do moich przesuszonych włosków
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 12:50   #1436
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
z tego co wiem, to szampon seboradin niger jest właśnie do włosów przetłuszczających się. Dlatego nie wydaje mi się, żeby był odpowiedni do moich przesuszonych włosków
A Seboradin do suchych i zniszczonych?

http://www.i-f.com.pl/zawartosc.php?...bo_regen_szamp
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 13:00   #1437
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
A Seboradin do suchych i zniszczonych?

http://www.i-f.com.pl/zawartosc.php?...bo_regen_szamp
No własnie tego cały czas używam. Nie powiem, że ten szampon powalił mnie na kolana, szukałam czegoś lepszego, ale chyba jednak jestem skazana na ten szampon. Myślałam również o szamponie z tej firmy z nafta kosmetyczną Petrole, jednak do włosów rozjasnianych na KWc jest tylko jedna opinia i nie wiem czy nie wysusza włosów
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=13847


Na stronie internetowej InterFtagrances zauważyłam również nową serie http://www.i-f.com.pl/zawartosc.php?...t=piel_wlosow7
hmm... ciekawe czy jest dobra....
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 13:52   #1438
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie
Jaki szampon przeciw wypadaniu włosów polecacie przy suchych włosach?
Głupie pytanie zadam teraz, ale dlaczego akurat "szampon przeciw wypadaniu"? Nie może być po prostu odżywczy albo nawilżający?
Osobiście nie rozumiem jak szampon może zapobiec wypadaniu włosów. W szkole mnie uczono, że od tego jest dieta, czyli zdrowe am.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 14:16   #1439
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Głupie pytanie zadam teraz, ale dlaczego akurat "szampon przeciw wypadaniu"? Nie może być po prostu odżywczy albo nawilżający?
Osobiście nie rozumiem jak szampon może zapobiec wypadaniu włosów. W szkole mnie uczono, że od tego jest dieta, czyli zdrowe am.
Nie każdy szampon nawilżający lub odżywczy hamuje wypadanie włosów. Do tego problemu są przeznaczone specjalne szampony- które zmniejszaja wypadanie włosów.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 14:38   #1440
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Na stronie internetowej InterFtagrances zauważyłam również nową serie http://www.i-f.com.pl/zawartosc.php?...t=piel_wlosow7
hmm... ciekawe czy jest dobra....
Narobiłaś mi ochoty na ten tonik z naftą . Do stosowania na noc, hmmm ...
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.