Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 09:49   #391
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

zakupilam filtr JMO och jak sie ciesze i cena do przelkniecia
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 10:23   #392
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Niestety nie Używałam kiedyś serum z olejową formą witaminy C, ale nie za bardzo widziałam rezultaty
o to "miło", bo wczoraj wymerdałam truskawkę, pachnotkę, arbuza i olejową wit C Wyszło mi ok. 20ml ok. 10% witaminy C
Będę używać na cały dekolt i dłonie, bo nie zużyję tego w 2 tygodnie, a tyle zostało terminu ważności wit C
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mam 7,5 kg czarnej rzepy takze jakby ktoras byla chetna to moge sie podzielic
Anula pamietasz jak zamawialysmy na spolke balsamy planeta organica?? jeden byl tybetanski a drugi turecki??
zaszalałaś Ewcia
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A z mojego zamówienia na ZSK chyba nic nie będzie Nie opłaca mi się samej zamawiać
e tam się nie opłaca, większość przesyłek tyle kosztuje.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 10:27   #393
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
zakupilam filtr JMO och jak sie ciesze i cena do przelkniecia
A jaka cena? I gdzie są teraz promocje?
Mogę szczerze powiedzieć, ze to najlepszy filtr fizyczny, jaki mialam
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 10:28   #394
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak
dzieki

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
o to "miło", bo wczoraj wymerdałam truskawkę, pachnotkę, arbuza i olejową wit C Wyszło mi ok. 20ml ok. 10% witaminy C
Będę używać na cały dekolt i dłonie, bo nie zużyję tego w 2 tygodnie, a tyle zostało terminu ważności wit C

zaszalałaś Ewcia

e tam się nie opłaca, większość przesyłek tyle kosztuje.
nie mialam wyjscia musialam wziazc cala skrzynke bo pani z warzywniaka na specjalne zamowienie mi to sprowadzala trudno od dzis nie tylko bedziemy jesc codziennie rzepe ale takze sie nia nacierac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 10:54   #395
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Zaciekawilo mnie to mydelko Gamila Ale cena (100zł) nie powiem , jak na moj budzet spora...
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 11:09   #396
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
zakupilam filtr JMO och jak sie ciesze i cena do przelkniecia
uwielbiam ten filtr gdzie kupiłaś?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 12:17   #397
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Zaciekawilo mnie to mydelko Gamila Ale cena (100zł) nie powiem , jak na moj budzet spora...
Na mój też,ale wezmę chyba z koleżanką na spółę i podobno jest bardzo wydajne no i większość innych kosmetyków podobno jest zbędna jak sie go używa

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Ja się własnie zastanawiam czy kliknąć filtr JMO czy ten z 100% Pure(skład ma extra).
Filtr JMO najtańszy jest teraz chyba na Estyl po 99zł(tylko nie wykupić całego magazynu)
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 12:46   #398
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Na mój też,ale wezmę chyba z koleżanką na spółę i podobno jest bardzo wydajne no i większość innych kosmetyków podobno jest zbędna jak sie go używa
a w Pl można gdzieś kupić???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 12:51   #399
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a w Pl można gdzieś kupić???
Biolander ma cały asortyment,fajne są 3 mydełka po 30g za 99zł.,można wziąc na spółę tylko trzeba się dogadać która jakie bierze
Do mycia samej twarzy 30gr też na sporo starczy 2-3 mieś.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 12:54   #400
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Biolander ma cały asortyment,fajne są 3 mydełka po 30g za 99zł.,można wziąc na spółę tylko trzeba się dogadać która jakie bierze
Do mycia samej twarzy 30gr też na sporo starczy 2-3 mieś.
muszę się zapoznać z tym cudem.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 12:59   #401
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Biolander ma cały asortyment,fajne są 3 mydełka po 30g za 99zł.,można wziąc na spółę tylko trzeba się dogadać która jakie bierze
Do mycia samej twarzy 30gr też na sporo starczy 2-3 mieś.
Nie umiem znaleźć na stronie tego zestawu edycja: Już mam

Mam pytanie Czy jeśli na stronie biolandera można włożyć coś do koszyczka ale jest dostawa :nieznane to znaczy, że mają produkt? No, bo zamówić można teoretycznie.. zastanawiam się tylko ile trzeba w takim wypadku czekać..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2013-02-16 o 13:00
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 13:01   #402
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Nie umiem znaleźć na stronie tego zestawu edycja: Już mam

Mam pytanie Czy jeśli na stronie biolandera można włożyć coś do koszyczka ale jest dostawa :nieznane to znaczy, że mają produkt? No, bo zamówić można teoretycznie.. zastanawiam się tylko ile trzeba w takim wypadku czekać..
KLIK wszystko pięknie ale chyba część tej pary idzie w gwizdek bajeranckich opakowań
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:07   #403
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
KLIK wszystko pięknie ale chyba część tej pary idzie w gwizdek bajeranckich opakowań
Gosiu dziękuję, już sama znalazłam - masz w cytacie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:10   #404
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Nie umiem znaleźć na stronie tego zestawu edycja: Już mam

Mam pytanie Czy jeśli na stronie biolandera można włożyć coś do koszyczka ale jest dostawa :nieznane to znaczy, że mają produkt? No, bo zamówić można teoretycznie.. zastanawiam się tylko ile trzeba w takim wypadku czekać..
Nie strasz mnie ,a co są ale ich nie ma???
Trzeba im pytanko wysłać.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
KLIK wszystko pięknie ale chyba część tej pary idzie w gwizdek bajeranckich opakowań
Z pewością,podobno w Izraelu można je dostać po 10$,a mój wspólnik był tam pół roku temu
Czytałam ze Gamila na początku wysyłała te mydełka ludziom bez kasy i wierzyła że jej przyśla tyle pieniędzy ile uznają i ludzie kasę przysyłali.
To jest wogóle niesamowita kobieta,trochę o niej poczytałam.
Jak była dziewczynką poszła na spacer i ukąsiła ją żmija,instynktownie zjadła jakąś roślinę i okazało się że to zioło zneutralizowało toksynę ,od tej pory (czyli od dziecka) interesowała sie ziołami
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:37   #405
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny - który to ten filtr ochronny 100% pure?? Akurat jestem na kupnie filtru, to może bym się skusiła na ten skoro skład fajny?? Ten z JMO mi niestety nie podszedł za bardzo
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:50   #406
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - który to ten filtr ochronny 100% pure?? Akurat jestem na kupnie filtru, to może bym się skusiła na ten skoro skład fajny?? Ten z JMO mi niestety nie podszedł za bardzo
KLIK
Czemu JMO Tobie nie podszedł?
Melduję ze pianka ogórkowa do mycia twarzy 100% Pure jest super,oczyszcza nie naruszając warstwy ochronnej,nie ma po niej przesuszu ale buzia jest czysta,jak zostawię piankę na chwilę na twarzy to pękające pęcherzyki powietrza delikatnie masują
Jeżeli wszystkie ich kosmetyki są takiej jakości to przepadłam

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2013-02-16 o 13:52
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:57   #407
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
KLIK
Czemu JMO Tobie nie podszedł?
Melduję ze pianka ogórkowa do mycia twarzy 100% Pure jest super,oczyszcza nie naruszając warstwy ochronnej,nie ma po niej przesuszu ale buzia jest czysta,jak zostawię piankę na chwilę na twarzy to pękające pęcherzyki powietrza delikatnie masują
Jeżeli wszystkie ich kosmetyki są takiej jakości to przepadłam
Kompletnie nie współgrał z minerałami na mojej twarzy, a ja tylko minerałów używam do makijażu twarzy Już wolę filtr Pat&Rub.
Dzięki za link
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:58   #408
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Dzięki To chyba spróbuję z tymi filtrami i pudrem bambusowym, ale nie wiem czym wtedy matować twarz? Niedługo będę mieć skrobię kukurydzianą Dry Flo, może ona lepiej się sprawdzi

Wcale nie uważam, że Korah twoje zdanie jest kontrowersyjne- bo to jest tak , kwasy to i trzeba filtr, filtry zapychają i znów to samo(ja akurat teraz nie uzywam kwasow).Ten filtr którego używam dość dobrze się sprawuje, no ale nic zobaczymy co z tego wyjdzie
Na pewno trzeba postawić na solidne oczyszczanie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
też coś pamiętam jakieś kontrowersje koło tego. ale przyznam, że swego czasu używałam pasjami tej borowinowej, jeszcze starej wersji do ciała i uważam, że była bardzo skuteczna...
P.S. Kupiłam;potem Ci skrobnę pw.


Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Korah oficjalnie dziękuję Ci za polecenie mi tych gąbek z Rossmanna. Moja twarz nigdy nie była taka czysta
Cieszę się, że Ci się spodobały

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziś po raz pierwszy wypróbowałam serum NuFountain - bałam się, że mnie podrażni (bo mam bardzo wrażliwą cerę), ale na szczęście nic takiego się nie stało Wrażenia póki co bardzo pozytywne, ale jakieś głębsze przemyślenia będę mogła napisać jak już poużywam dłużej
Używaj i pisz

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Szkoda. No nic, pewnie za jakiś czas i ja się skuszę na to Nu
Warto

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
a mnie troszke wczoraj zastanawial czas przydatnosci do uzycia tego serum... no bo w teorii nalezy zuzyc w ciagu 3-4 tygodni, serum jest robione przed wysylka, ale wysylka do nas trwa przy dobrych wiatrach ok. 2 tyg. to na zuzycie zostaej 2 tygodnie...a co po tych 2 tyg? do smietnika? no bo watpie aby w ciagu 2 tyg. zuzyc taka pojemnosc :/

dziewczyńy ktore uzywaly tego serum jak robicie? uzywacie ponad te 3-4 tyg??
Należy zużyć w ciągu 3 miesięcy. Przechowując w lodówce zużyłam w ciągu 4 miesięcy od otrzymania przesyłki, nic się nie zepsuło W dodatku jest tak wydajne, że używałam też na szyję dekolt i biust w ostatnich dwóch miesiącach, aby szybciej zużyć. To bardzo poprawiło kondycję i tych części ciała
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 14:01   #409
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A jaka cena? I gdzie są teraz promocje?
Mogę szczerze powiedzieć, ze to najlepszy filtr fizyczny, jaki mialam
zaplacilam 110,00 w Marionnaud bylo wczoraj w Blue city -23% na wszystko
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 14:14   #410
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
to jakas ich nowosc... zastanawia mnie tylko czy to bardziej baza czy jednak troche korektor... cena nie powala i tak w ciemno brac to sie boje :/
To podobno jedno i drugie. Ja raczej długo nie będę się zastanawiała

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Na mój też,ale wezmę chyba z koleżanką na spółę i podobno jest bardzo wydajne no i większość innych kosmetyków podobno jest zbędna jak sie go używa
Ale czy mydło aż tyle jest w stanie zrobić? Jest tak krótko na skórze Napisz coś więcej, bo jestem ciekawa, tym bardziej, że bardzo lubię mydełka. Jaki ma skład? Wiesz może jaki ma zapach? I czy można używać w czasie ciąży?


Dziewczyny mam jeszcze pytanie co do serum NuFountain? Jest bardziej jak olejek? Ma zapach? I jak myślicie, czy mogłabym go używać w ciąży? Wit.C jest chyba ok, co?

No i chciałam pochwalić kremik tonujący Living Nature. Nałożyłam go dzisiaj na ekoampułkę 1 i 5. Ładnie lezy, u mnie nie potrzebne są już pudry matujące. Daje efekt wypoczętej skóry, choć nie kryje. Kolor pomimo, że zbyt ciemny idealnie się stapia. Jeśli nie będzie zapychał, czy wysuszał będzie strzałem w 10
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 14:18   #411
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jeszcze pytanie co do serum NuFountain? Jest bardziej jak olejek? Ma zapach? I jak myślicie, czy mogłabym go używać w ciąży? Wit.C jest chyba ok, co?
Szczerze mówiąc nie wiem, czy można w ciąży stosować, więc uchylę się od odpowiedzi Ma w każdym razie w sobie zero oleistości. Jest to prawie woda. Prawie znaczy ciężko go odróżnić od czystej wody, jeśli chodzi o konsystencję
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 14:20   #412
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

zaciekawiłyście mnie tym mydłem...muszę trochę poczytać o nim.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 14:20   #413
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
To podobno jedno i drugie. Ja raczej długo nie będę się zastanawiała



Ale czy mydło aż tyle jest w stanie zrobić? Jest tak krótko na skórze Napisz coś więcej, bo jestem ciekawa, tym bardziej, że bardzo lubię mydełka. Jaki ma skład? Wiesz może jaki ma zapach? I czy można używać w czasie ciąży?


Dziewczyny mam jeszcze pytanie co do serum NuFountain? Jest bardziej jak olejek? Ma zapach? I jak myślicie, czy mogłabym go używać w ciąży? Wit.C jest chyba ok, co?

No i chciałam pochwalić kremik tonujący Living Nature. Nałożyłam go dzisiaj na ekoampułkę 1 i 5. Ładnie lezy, u mnie nie potrzebne są już pudry matujące. Daje efekt wypoczętej skóry, choć nie kryje. Kolor pomimo, że zbyt ciemny idealnie się stapia. Jeśli nie będzie zapychał, czy wysuszał będzie strzałem w 10
Serum jest bardziej jak woda - nie ma nic wspólnego z olejkiem Jest bezzapachowe (przynajmniej ja nic nie wyczuwam). Co do stosowania w czasie ciąży, to niestety nie wiem
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 14:33   #414
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Korah i Iwi dziękuję O taką konsystencję chodzi i nie śmierdzi! Super. Chyba zrobię sobie prezent wielkanocny
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 14:52   #415
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na pewno trzeba postawić na solidne oczyszczanie







Cieszę się, że Ci się spodobały



Używaj i pisz



Warto



Należy zużyć w ciągu 3 miesięcy. Przechowując w lodówce zużyłam w ciągu 4 miesięcy od otrzymania przesyłki, nic się nie zepsuło W dodatku jest tak wydajne, że używałam też na szyję dekolt i biust w ostatnich dwóch miesiącach, aby szybciej zużyć. To bardzo poprawiło kondycję i tych części ciała
to skad mi sie urodzilo te 3-4 tygodnie? bo jak w czasie 3-4 miesiecy to ma wiekszy sens... bo sie zmartwilam ze to ma tak krociutki czas uzycia
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 14:56   #416
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Korah i Iwi dziękuję O taką konsystencję chodzi i nie śmierdzi! Super. Chyba zrobię sobie prezent wielkanocny
Mnie ono nie śmierdzi, ale ma taki troszkę metaliczny zapach, przynajmniej ja go wyczuwałam Specyficzny, nieintensywny w każdym razie.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
to skad mi sie urodzilo te 3-4 tygodnie? bo jak w czasie 3-4 miesiecy to ma wiekszy sens... bo sie zmartwilam ze to ma tak krociutki czas uzycia
Może ktoś się przejęzyczył, w każdym razie 4 tygodnie to rzeczywiście byłoby bez sensu, bez obaw
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 15:24   #417
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ten ostatni zakup ze 100% pure to był bronzer?. Na ariva znalazłam tylko pudry.
tak, ale faktycznie już nigdzie go nie widzę - chyba wycofują się z nich (wcześniej były 4 odcienie, jak ja kupowałam ostał się najciemniejszy a teraz już w ogóle go nie ma)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
A ja kliknełam czarny tusz do rzęs
a ja 2 żele do twarzy
beets
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
trwałość te szminki mają superową według mnie one nie są takie wilgotne, może dlatego się trzymają? ale jak chcemy lepszej pielęgnacji (szczególnie teraz zimą), to dobrze przelecieć po wierzchu jeszcze jakimś balsamem do ust

widzę, że sandstone się wam najbardziej podoba ja jak pisałam, uwielbiam je wszystkie, ale morning sun chyba najbardziej do mnie pasuje. to taka czysta i soczysta, w miarę jasna czerwień. jakoś mnie rozwesela
mi też sandstone sie podoba
na moim monitorze to taki "fioletowy brąz" a takie kolory do ust lubie najbardziej

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
a mnie troszke wczoraj zastanawial czas przydatnosci do uzycia tego serum... no bo w teorii nalezy zuzyc w ciagu 3-4 tygodni, serum jest robione przed wysylka, ale wysylka do nas trwa przy dobrych wiatrach ok. 2 tyg. to na zuzycie zostaej 2 tygodnie...a co po tych 2 tyg? do smietnika? no bo watpie aby w ciagu 2 tyg. zuzyc taka pojemnosc :/

dziewczyńy ktore uzywaly tego serum jak robicie? uzywacie ponad te 3-4 tyg??
od poczatku trzymałam je w lodówce, po 6 miesiącach też nadawało się do użytku

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
KLIK
Czemu JMO Tobie nie podszedł?
Melduję ze pianka ogórkowa do mycia twarzy 100% Pure jest super,oczyszcza nie naruszając warstwy ochronnej,nie ma po niej przesuszu ale buzia jest czysta,jak zostawię piankę na chwilę na twarzy to pękające pęcherzyki powietrza delikatnie masują
Jeżeli wszystkie ich kosmetyki są takiej jakości to przepadłam
ja je lubie bardzo
najmniej podchodzą mi ich balsamy do ciała - pachną bardzo intensywnie ale pielęgnacyjnie niewiele robią

jeśli ktoś miałby ochotę na rozdziewiczenie trójpaku gamila to ja chętnie przygarnę orginalne

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-02-16 o 15:37
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 15:39   #418
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny, macie doświadczenia z glutkiem lnianym używanym do płukanek? Coś mi świta, że gdzieś o tym czytałam, ale nie pamiętam.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 16:03   #419
PiegiNaNosie
Wtajemniczenie
 
Avatar PiegiNaNosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 055
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Promolcia ja bym się pisała na miętowe ;-)
__________________
PiegiNaNosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 16:42   #420
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mój ulubiony sklep: organeo; a co to za kosmetyki, to już nie pomnę ja nie rozumiem, jak to dostało certyfkat sklep jest uczciwy, wszystkie składy podają, żadnego ściemniania
[/COLOR]
może jakaś mała podpowiedź abym przez owczy pęd nie zakupiła
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.