Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-20, 09:40   #31
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
A czy od faceta, z którym zaczęłyscie się spotykać, żądałyście pokazania wyniku testu na HIV i odmówił? Dla mnie wtedy jasny sygnał, że albo głupi, albo ma coś do ukrycia.
po paru randkach jak chcialam sie z moim przespac to zaproponowalam zrobienie testu razem.

w UK mozesz zamowic test kit do domu, nakluwasz palec, wybelniasz pojemniczek i wysylasz.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 09:44   #32
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
A czy od faceta, z którym zaczęłyscie się spotykać, żądałyście pokazania wyniku testu na HIV i odmówił? Dla mnie wtedy jasny sygnał, że albo głupi, albo ma coś do ukrycia.
Jakby odmówił, to byłby dla mnie skreślony. Nie interesowała mnie nigdy przeszłość faceta, z kim sypiał etc., ale jak najbardziej interesowało, czy dba o swoje (i moje) zdrowie.
Poza tym prezerwatywy czasem pękają, bez testu nie czułabym się swobodnie.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 09:46   #33
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
A czy od faceta, z którym zaczęłyscie się spotykać, żądałyście pokazania wyniku testu na HIV i odmówił? Dla mnie wtedy jasny sygnał, że albo głupi, albo ma coś do ukrycia.
Tak jak najbardziej odmowa by go skreśliła

Ale chyba wątek jest o etapie pisania

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 10:05   #34
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
A czy od faceta, z którym zaczęłyscie się spotykać, żądałyście pokazania wyniku testu na HIV i odmówił? Dla mnie wtedy jasny sygnał, że albo głupi, albo ma coś do ukrycia.
Tak. Ja ogólnie nie lubię ludzi, którzy nie dbają o swoje zdrowie i bliskich. Palacze, ludzie pijący do porzygu w ramach zabawy, unikający lekarzy, jeżdżący szybciej niż dozwolone też u mnie odpadają. Jak już komuś poświęcam czas to nie żeby zostać młodą wdową przez jego brak pomyślunku
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 10:44   #35
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 778
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Spotkałam się z poglądem, że to niedorzeczne żeby żàdać testu, bo to znaczy, ze się nie ufa, itp. Ale jak ufać komuś kogo się niedawno poznało? Leany, mam podobnie. Może poza jazdą autem, raz na wiele tygodni mój tz robi kontrolowane poślizgi ;P na początku miałam duszę na ramieniu. Umrzeć można wychodząc po przysłowiowe bułki do sklepu, ale wszystko w ramach jako takiego rozsądku.
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 10:47   #36
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
A czy od faceta, z którym zaczęłyscie się spotykać, żądałyście pokazania wyniku testu na HIV i odmówił? Dla mnie wtedy jasny sygnał, że albo głupi, albo ma coś do ukrycia.
Nie przyszło mi to do głowy, może jeszcze. Sama robisz sobie taki test co jakiś czas? To bywa gdzieś rutynowo badane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 11:00   #37
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 778
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Magrru, tak. Można m.in. w punktach konsultacyjno-diagnostycznych. Chyba w każdym większym mieście jest co najmniej 1.
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-20, 11:34   #38
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
Poczekaj, musze odebrac bo mama dzwoni zapytac sie czy dzis jadlem/am i czy umylem/am uszy".

10 minut pozniej..."Poczekaj, znowu mama dzwoni"padłam



I tak jestes wytrwala, mnie by juz nie bylo te 10 min. pozniej…
Rena jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 12:12   #39
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
Magrru, tak. Można m.in. w punktach konsultacyjno-diagnostycznych. Chyba w każdym większym mieście jest co najmniej 1.
Specjalny punkt nie brzmi dla mnie jak rutynowe badanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 12:15   #40
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 14:39
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 13:11   #41
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 778
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Ale co rozumiesz pod pojęciem rutynowe? nie jest badanie glukozy. Napisałam o punktach, bo są wyspecjalizowane w takim badaniu. Można zrobić w laboratorium również. Jako ciekawostkę dodam, że większość lekarzy (nawet 70 %, jak przeczytalam) nie zleca kobietom w ciąży badania na HIV. A propozycja takiego badania jest obowiązkowa. Dramat.
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-20, 13:58   #42
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez Magrru Pokaż wiadomość
Specjalny punkt nie brzmi dla mnie jak rutynowe badanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rutynowo to jest badane tylko jak jesteś krwiodawcą. Z tym, że ktoś, kto rowadzi swoje życie seksualne w ryzykowny sposób, w ogóle nie powinien być krwiodawcą.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 13:59   #43
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Mieszkam za granica i pracuje w branży farmaceutycznej, pracodawca bada nas na HIV i HPV każdego roku

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 14:16   #44
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 14:39
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 19:22   #45
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

W prywatnych pakietach medycznych (te wszystkie Luxmedy, Medicovery, Scanmedy, Enelmedy etc.) też to często jest, ale chyba zwykle limitowane. Tj. cholesterol można sobie badać choćby codziennie, ale badanie w kierunku nosicielstwa HIV można wykonać raz lub dwa w roku.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 20:20   #46
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Najważniejsze jest, czy czujesz się komfortowo. Nie ma co się czepiać każdego zdania, ale jeżeli czujesz, że coś jest nie tak, to warto zaufać swojej intuicji.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 22:05   #47
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez ojeju89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.

Wiem, że jest wątek o internetowych randkach, ale chciałam wyodrębnić konkretną kwestię, która pomoże mi odnaleźć się w tej nieznanej jeszcze materii jakie są aplikacje tego typu. Zaznaczę, że szukam sensownego mężczyzny do stabilnej, stałej relacji. Miałam już w swoim życiu kilka związków, niestety przyciągałam do siebie nieodpowiednich facetów, toksyków, niedojrzałych, niestabilnych emocjonalnie. Sama przeszłam terapię i czuję, że chciałabym rozpocząć nowy etap w swoim życiu z nowym mężczyzną.

Jakie są dla Was lampki ostrzegawcze kiedy zaczynacie pisać z jakimś ,,zmeczowanym" facetem z Tindera/Facebook randki czy innych aplikacji/portali?

Założyłam sobie na początek Facebook Randki i ,,zmeczowało'' mnie z pewnym prawnikiem. On nie pisze wiadomości, on mnie wręcz osacza nimi, w ciągu kilku godzin wypytał mnie o bardzo dużo kwestii. Czy to by była dla Was lampka alarmowa? Moim zdaniem odkrywanie siebie powinno być stopniowo, a on leci z pytaniami jak szalony. Nie wspominając , że część kwestii mogłoby zostać poruszonych już podczas spotkania, jeżeli byśmy się na nie umówili.

Jakie są Wasze lampki ostrzegawcze podczas etapu pisania?
Myślę, że większość czy duża ilość takich ''wyznaczników'' tutaj w tym wątku już padła, ale powtórzę najwyżej jeszcze raz bo to są ważne dla mnie minusy u faceta z którym na początkowym etapie pisania i nie ma szans, aby potem przenieść to na randkę/i.

Dla mnie to:
- pisanie tylko i wyłącznie o seksie (dla mnie to sygnał alarmowy o tym, że facetowi chodzi tylko o relację seksualną, albo jednorazowy numerek, pobudki takie same więc jeśli nie jestem kompatybilna z facetem pod tym względem bo szukam zupełnie czegoś innego to i tak robi wypad)
- wracanie w tematach naszego pisania o byłej, wspominanie, ciągłe pisanie o niej bądź jak ktoś już to tutaj napomknął, nie zamknięte sprawy z byłą typu ''jestem w związku, ale to już jest na finiszu, tak naprawdę od jutra będę wolny '' , ''to skomplikowane'' albo facet pisze mi, że ma żonę, ale on to się za chwilę ''rozwodzi'' (takim ''rozwodnikom'' czy facetom używającym wyrażeń typu ''to skomplikowane'' również nie ufam)
- niechęć do spotkania, co chwilę przekładanie spotkań bądź ich odwoływanie , proszenie o ''milion kolejnych'' szans
- jak całuję w skali od 1-10
- czy jestem dziewicą/czy uprawiałam już kiedyś seks?
- damskim bokserom, mizoginom, seksistom, narodowcom, chamom, pozorantom, hipokrytom, snobom, bananowcom, ortodoksyjnym kato-betonom (przepraszam, katolikom ), osobom za tradycyjnymi wartościami w domu/związku, homofobom i osobom niestabilnym emocjonalnie, czy zdradzającym odczucia chorób psychicznych mówię ''3x nie, dziękuję''
- zganianie winy na kobiety, że one takie zue (na przykład gdy facet uważa, że one w jego przypadku kończyły związki a tak naprawdę pewnie było inaczej), a sam kreuje się na osobę krystaliczną bądź próbuje się wybielać
- niechęć do spotkania się w miejscu publicznym bądź logiczne i wiadome - zachęcanie do spotkania ''u niego'' bo przecież ''nikt nie będzie nam przeszkadzał''
- zlewanie moich wiadomości, nie odpisywanie przez kilka dni/tygodni, bądź odpisywanie dopiero po kilku dniach od wysłania mojej wiadomości mimo, że na przykład facet przeczytał ją wcześniej (zresztą nieważne, tak czy inaczej w tych wszystkich przypadkach został spalony)
- gdy widzę, że facet ma ''lewe'' zdjęcie, podejrzewam, że to fejk bądź facet może udawać kogoś innego/podawać się za kogoś innego niż jest (czasem zdjęcie też może o tym świadczyć), wrzucanie starych nieaktualnych zdjęć sprzed x lat
- kiedy jego słowa to ściana tekstu, walnie elaboratem na kartkę A4, typ bajkopisarza co to nie on by zrobił itd, ale nic po za tym, ale zero czynów, pod kątem spotkania cisza (wtedy podejrzewam oczywiście czerwoną flagę w postaci kompleksów, ukrytych chorób psychicznych i innych skaz, wstydu, chronicznej nieśmiałości - jeden kij)
- przejawia podwójne standardy (chłop może, baba niet )
- jak pisze ''nie jestem dla Ciebie''

Te dwa ostatnie to moje autentyczne przypadki.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-08-21 o 22:24
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 22:41   #48
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
- wracanie w tematach naszego pisania o byłej, wspominanie, ciągłe pisanie o niej bądź jak ktoś już to tutaj napomknął, nie zamknięte sprawy z byłą typu ''jestem w związku, ale to już jest na finiszu, tak naprawdę od jutra będę wolny '' , ''to skomplikowane'' albo facet pisze mi, że ma żonę, ale on to się za chwilę ''rozwodzi'' (takim ''rozwodnikom'' czy facetom używającym wyrażeń typu ''to skomplikowane'' również nie ufam)

Zgadzam się, że jak ktoś sam ciągle wspomina, to bardzo źle to wygląda, ale ostatnio zaczęłam na etapie pisania lub na pierwszym spotkaniu pytać o poprzednie związki, bo to bardzo dużo mówi o człowieku. Kiedyś bardzo unikałam tego pytania i po kilku spotkaniach, gdy ja zaczynałam się przywiązywać słyszałam "ja się tak naprawdę nie nadaję do związków, nigdy nic trwałego mi się nie udało zbudować".
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 06:56   #49
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Macie racje. Taki koles zaangazowany i zraniony przez ex, to raczej kiepska opcja.
Rena jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-21, 14:32   #50
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Co do badań HIV - ja przed wejściem w mój 3 letni związek kilka lat temu wykonałam je zupełnie za darmo i anonimowo w PDK. Na badanie otrzymałam numer pacjenta zamiast imienia i nazwiska, bez okazywania dowodu, wynik w 3 dni - było tylko parę pytań o ilość partnerów, orientację, uprawiane formy seksu i zabezpieczenia itp (zapewne na potrzeby jakiś ich badań/statystyk), na które nie było obowiązku odpowiadania jeżeli ktoś nie chciał Do odebrania wyników musiałam ustalić sobie jakieś hasło, nigdzie nawet nie ma informacji, że tam byłam i takie badania robiłam. W każdym dużym mieście jest taki punkt - https://aids.gov.pl/pkd

Osobiście dałam sobie spokój ze wszelkimi aplikacjami, ale z mojego doświadczenia:
- komplementowanie albo rozmawianie cały czas o moim wyglądzie/ciele/ustach/tyłku,
- bardzo szybkie wejście na tematy łóżkowe i rozmawianie o tym nawet wtedy, gdy druga strona wyraźnie mówi że tego nie chce,
- ,,muszę najpierw sprawdzić jak będzie w łóżku zanim wejdę w poważny związek" - to był chyba mój osobisty faworyt, wytłumaczenie 10/10
- pytanie o półnagie zdjęcia/zdjęcia całej sylwetki wypiętej itp,
- pytanie o fetysze, jaką noszę bieliznę, ulubione pozycje itp,
- niechęć do spotkania w miejscu publicznym, koniecznie u niego albo u mnie wieczorem z winem
- odpisywanie tylko wieczorem (im później tym gorzej), znikanie na weekend, pisanie w środku nocy z pytaniem co aktualnie robisz,
- odkładanie spotkania w nieskończoność,
- chociaż też jak ktoś po godzinie proponuje spotkanie za godzinę = dla mnie to też czerwona flaga,
- szybka chęć przeniesienia rozmowy na WhatsApp'a lub inny komunikator tego pokroju,
- wspominanie o swojej byłej przy każdej okazji LUB jak to kobiety są głupie i wolą bad boyów od tak porządnego i kochanego, normalnego mężczyzny jak on!!1@,
- ,,jesteś zbyt wartościową osobą i nie chcę cię zranić, bo może będzie super a za miesiąc zmienię zdanie" - mój kolejny faworyt, przynajmniej świadomy
- on może wszystko, ty nic,
- nie jest w stanie utrzymać normalnej konwersacji, od razu przechodzi na tematy seksualne,
- ,,jestem samolubny i najpierw chcę mieć dzieci",
- planuje wspólne życie po pierwszym spotkaniu.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 20:05   #51
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Lampka jest jak facet jest natarczywy tzn nie odpiszesz na wiadomosc i setki wiadomosci czemu nie odpisujesz.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 20:21   #52
candlelight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 35
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Wspominanie o pieniądzach, że ma ich bardzo mało albo bardzo dużo
Twierdzi ze ma tradycyjne poglądy jeśli chodzi o związki
Jest religijny
Nie lubi zwierząt

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
candlelight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-24, 19:22   #53
DoPa_MiNa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 67
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Co do badań HIV - ja przed wejściem w mój 3 letni związek kilka lat temu wykonałam je zupełnie za darmo i anonimowo w PDK. Na badanie otrzymałam numer pacjenta zamiast imienia i nazwiska, bez okazywania dowodu, wynik w 3 dni - było tylko parę pytań o ilość partnerów, orientację, uprawiane formy seksu i zabezpieczenia itp (zapewne na potrzeby jakiś ich badań/statystyk), na które nie było obowiązku odpowiadania jeżeli ktoś nie chciał Do odebrania wyników musiałam ustalić sobie jakieś hasło, nigdzie nawet nie ma informacji, że tam byłam i takie badania robiłam. W każdym dużym mieście jest taki punkt - https://aids.gov.pl/pkd

Osobiście dałam sobie spokój ze wszelkimi aplikacjami, ale z mojego doświadczenia:
- komplementowanie albo rozmawianie cały czas o moim wyglądzie/ciele/ustach/tyłku,
- bardzo szybkie wejście na tematy łóżkowe i rozmawianie o tym nawet wtedy, gdy druga strona wyraźnie mówi że tego nie chce,
- ,,muszę najpierw sprawdzić jak będzie w łóżku zanim wejdę w poważny związek" - to był chyba mój osobisty faworyt, wytłumaczenie 10/10
- pytanie o półnagie zdjęcia/zdjęcia całej sylwetki wypiętej itp,
- pytanie o fetysze, jaką noszę bieliznę, ulubione pozycje itp,
- niechęć do spotkania w miejscu publicznym, koniecznie u niego albo u mnie wieczorem z winem
- odpisywanie tylko wieczorem (im później tym gorzej), znikanie na weekend, pisanie w środku nocy z pytaniem co aktualnie robisz,
- odkładanie spotkania w nieskończoność,
- chociaż też jak ktoś po godzinie proponuje spotkanie za godzinę = dla mnie to też czerwona flaga,
- szybka chęć przeniesienia rozmowy na WhatsApp'a lub inny komunikator tego pokroju,
- wspominanie o swojej byłej przy każdej okazji LUB jak to kobiety są głupie i wolą bad boyów od tak porządnego i kochanego, normalnego mężczyzny jak on!!1@,
- ,,jesteś zbyt wartościową osobą i nie chcę cię zranić, bo może będzie super a za miesiąc zmienię zdanie" - mój kolejny faworyt, przynajmniej świadomy
- on może wszystko, ty nic,
- nie jest w stanie utrzymać normalnej konwersacji, od razu przechodzi na tematy seksualne,
- ,,jestem samolubny i najpierw chcę mieć dzieci",
- planuje wspólne życie po pierwszym spotkaniu.
3 dni? Kurcze, ja też kiedyś byłam w PKD (jakieś 2 lata temu), na wynik kazali mi czekać na korytarzu Nie pamietam w ile był, no ale te maks kilkanaście minut. Badanie było na HIV i HPV. Badanie było prowadzone poprzez nakłucie palca.
DoPa_MiNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-24, 21:44   #54
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Może się coś pozmieniało, ja byłam... jakie 4 lata temu? Jesień 2017, i ten punk był akurat w biurowcu na 9, 10 piętrze a krew pobierali na parterze. Ale te 3 dni to ledwo wtedy wytrzymałam.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 05:46   #55
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

„Jestem taki dobry to kobiety są złe”. Jak opowiada o swojej byłej. Pyta na którym spotkaniu do niego przyjdę.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 10:38   #56
gina_deville
Raczkowanie
 
Avatar gina_deville
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 109
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez DoPa_MiNa Pokaż wiadomość
3 dni? Kurcze, ja też kiedyś byłam w PKD (jakieś 2 lata temu), na wynik kazali mi czekać na korytarzu Nie pamietam w ile był, no ale te maks kilkanaście minut. Badanie było na HIV i HPV. Badanie było prowadzone poprzez nakłucie palca.
HPV w kilkanaście minut? Ten wirus nie jest obecny w krwi, badanie wykonuje się poprzez wymaz, zazwyczaj z kanału szyjki macicy.

Nie rozumiem stygmatyzowania ludzi, którzy wykonują badanie na HIV (czy jakiekolwiek inne...), bądź uczucia wstydu, że wykonuje się je samemu. Kwestia higieny i dbałości o zdrowie własne i partnera/partnerki.
__________________
speed demon
gina_deville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 20:29   #57
lanolin
Raczkowanie
 
Avatar lanolin
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Kiedy podczas którejś z początkowych rozmów facet zaprasza mnie w środku nocy do siebie na wino.
lanolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 20:54   #58
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Cytat:
Napisane przez lanolin Pokaż wiadomość
Kiedy podczas którejś z początkowych rozmów facet zaprasza mnie w środku nocy do siebie na wino.
Mnie kopnął ten zaszczyt, że do do mnie się wpraszali... na Netflix
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 21:31   #59
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 14:39
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 22:07   #60
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Lampki ostrzegawcze na etapie pisania z mężczyzną z aplikacji randkowej.

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;88871635]Treść usunięta[/QUOTE]

Akurat mam takiego kolegę, co przychodzi do mnie na Netflixa i oglądaliśmy filmy do 3 w nocy czasami. Swoje konto też mi zostawił zalogowane.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-07 09:38:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.