Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 16:30   #1141
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez yarki22
a ja wam napisze jakie jest podsumowanie na temat lysienia..... jesli chcesz naprawde odzyskac wlosy, jesli chcesz naprawde nie tracic strych wlosow...... to poprostu nie ma nic lepszego jak szampon stieprox ktory hamuje ich wypadanie (zapobiega lojotokowi skory).... zamiast wydawac na 12 ampulek vichy dermatec po 150zl co jest dla mnie zlodziejstwem i oszustwem (sam zuzylem 2 opakowania) idz do lekarza dermatologa niech przepisze ci vitamine B6 ze spirytusem 70% lub wiecej w proporcji 12 ampulek vit. + spirytus. do zrobienia w kazdej aptece.... to samo co vichy a kosz na recepte NFZ to 5zl!!!!! 2 buteleczki wystarcza na miesiac, do tego zaopatrzcie sie w vitamine B6 i kwas foliowy i lykajcie 2 razy dziennie...... gwarantuje ze nic nie pomaga tak jak zestaw tych lekarstw...... nie kosmetykow jak vichy...... pozatym slyszal ktos zeby choremu pomog kosmetyk a nie lekarstwo??? takze napewno pomoze wlosy przestana wypadac.... oczywiscie nie ludzcie sie panowie ze w lysych i przezdzonych miejscach zaczna rosnac nowe bo nigdy nie zaczna chodzbyscie stosowali nawet czarna magie na swojej glowie...... zeby odzyskac nowe potrzebna jest transplantacja wlosow...... wierzcie mi dziala... uwaga nie dla kompletnie lysych!!! wiecej na www.medicalhair.pl przeszczep 900 implantow (ok. 2500 wlosow) to koszt ok 7000zl nastepnie aby ratowac pozostale wlosy lekarz dobierze np bardzo silne leki np hormonalne ktore napewno pomoga ale z ktorymi wiaza sie i efekty uboczne.. takze nie wierzcie w te plotkarskie specyfiki waxy, vichy radikale i te inne nic nie pomoze tak jak dobry lekarz i dobre lekarstwo nie kosmetyk!!!!
--------------------------------

Dobra reklama ! chyba Wam za to dobrze płacą.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 16:37   #1142
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Tez bylam dzisiaj u dermatologa, na ubezpieczeniu, nie dosc ze czekałam tyle czasu to jeszcze czekalam na nic. Lekarz wiek 60-70 , mega bryly na oczach ledwo widzial mnie a co mowic mój lojotok. Nawet wlosow na dobre nie obejrzał,w dwie minuty zostalam zalatwiona, mysle ze to od wody-on przytaknąl ze od wody i tyle. Dostalam masc, szampon pomogła pani w patece dobrac i dziekuje. Jak nie bedzie lepiej ide prywatnie. Kpina dosłownie (((
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 16:39   #1143
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez infante
Narazie żadnych badań, mam tylko policzyć te włosy i to najlepiej liczyć je przez dwa dni a potem podzielic na poł na tej podstawie Panie chca się dowiedzieć co to może byc,
Infante a ile gubisz ich dziennie sporo ? lipa,isc do lekarza i zero wnioskow z wizyty
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 18:48   #1144
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

No sporo niestety, jutro wezme się za liczenie <lol> ale na oko to gdzieś tak 300. Pani doktor zauważyła ze dla kazdego sporo to znaczy co innego, dla niektórych nawet 20 to duzo. No a po co badanie krwi... skoro choroby po mnie nie widac może taki mają tok myślenia hehe. Szkoda mi tylko wydac niepotrzebnie kasy na leki. Ale mam nadzieje ,ze pomogą:P a co do tej hmm"reklamy" to może coś w tym jest, bo jak juz mówiłam to doktorka mi coś o podobnym składzie robione na zamówienie przepisała. a co do kolejek... to do jednegoo byłam zapisana miesiac wczesniej a i tak musiałam czekać chwile przed wizytą - cale 10 min. było poświecone na mnie tak pisało na drzwiach hehe:P a u drugiego lekarza to przyszłam zarejstrowłąam się mineło kilka minut i załatwiłam sprawe
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 19:03   #1145
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984
Różne chwalą szampony,Garnier Neril,ja zakupiłam seboradin,opinnie ma dobrą ale wysusza mi włosy co prawda radzi sobie z wypadaniem ale moje włoski nie są juz takie gładziutkie.
Właśnie najbardziej obawiam się efektu splątanych włosów. Stąd chyba zainwestuję w produkty typu żel czy tonik, bo tak mam włosy suche i pokruszone, nie chcę by było gorzej!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 20:52   #1146
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja dostałam dziś od lekarza skierowanie na badanie morfologii i tylko jednego hormonu (tarczyca) bo reszta jest płatna. Super Jak wszystkie wyniki wyjdą dobrze to czeka mnie płacenie i to pewnie nie małe. No cóż, czego się nie robi...
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 21:08   #1147
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez remaiz
Ja dostałam dziś od lekarza skierowanie na badanie morfologii i tylko jednego hormonu (tarczyca) bo reszta jest płatna. Super Jak wszystkie wyniki wyjdą dobrze to czeka mnie płacenie i to pewnie nie małe. No cóż, czego się nie robi...
Remaiz_znam ten ból. Dostalam skierowanie na badania od wujka ginek.-
PRL O,testosteron i prolaktyny w tescie i ok 250 zł. Nie wiem czy mnie na to stac bedzie ( A na tarczyce ide jutro, i na reszte podstawowych,zrobie je sama dla siebie z czystej ciekawosci. Powalcze z lojotokiem i sie zobaczy.
czeka mnie jeszcze jedna wizyta cos czuje, nie umiem wybrac sobie szamponu na lojotok nie smiejscie ale naprawde. Wybralam dzis jakis najtanszy za 10 zl z cynkiem, bo jak nie bedzie skuteczny to jego bedzie mi nie szkoda wywalic.
Dzis nawet dowiedzialam ze te specyfiku typu radical to "lipa" ze to powoduje łupiez i ze wcale ten szampon z apteki nie jest lepszy jak ten ze sklepu. I wez tu bądz mądry.
Moja skóra potrzebuje nawilżania,wiec napewno nie bede teraz stosowac Lotionu Seboradin bo on mi wysusza skóre, wiec co ja mam uzywac / wax nawilża,chyba. Sama juz nie wiem.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 21:14   #1148
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez infante
No sporo niestety, jutro wezme się za liczenie <lol> ale na oko to gdzieś tak 300. Pani doktor zauważyła ze dla kazdego sporo to znaczy co innego, dla niektórych nawet 20 to duzo. No a po co badanie krwi... skoro choroby po mnie nie widac może taki mają tok myślenia hehe. Szkoda mi tylko wydac niepotrzebnie kasy na leki. Ale mam nadzieje ,ze pomogą:P a co do tej hmm"reklamy" to może coś w tym jest, bo jak juz mówiłam to doktorka mi coś o podobnym składzie robione na zamówienie przepisała. a co do kolejek... to do jednegoo byłam zapisana miesiac wczesniej a i tak musiałam czekać chwile przed wizytą - cale 10 min. było poświecone na mnie tak pisało na drzwiach hehe:P a u drugiego lekarza to przyszłam zarejstrowłąam się mineło kilka minut i załatwiłam sprawe


Infante_
300 wlosow ?to jednak powód do zmartwien i to chyba spory
Był czas gdy wychodziło mi ok 200 ale jakos sobie poradzilam,ale mało w chisterie nie wpadłam,teraz wypadaja normalnie, gdy myje glowe ok 20-30 i w normalny dzien ok 20 tfu tfu, i olalam juz to. Wiem jakie to jest straszne gdy włosy sa wszedzie. Sprobuj szampon Neril,tak chwalą go dziewczyny.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:10   #1149
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984


Infante_
300 wlosow ?to jednak powód do zmartwien i to chyba spory
Był czas gdy wychodziło mi ok 200 ale jakos sobie poradzilam,ale mało w chisterie nie wpadłam,teraz wypadaja normalnie, gdy myje glowe ok 20-30 i w normalny dzien ok 20 tfu tfu, i olalam juz to. Wiem jakie to jest straszne gdy włosy sa wszedzie. Sprobuj szampon Neril,tak chwalą go dziewczyny.
Mam na recepcie jakiś szampon ale nie moge odczytać jego nazwy cos na "P" oprocz tego (i witamin) dostałam też Piloxidil do wcierania we włosy,na łysienie typu męskiego Stosował to może ktoś
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:32   #1150
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez infante
Mam na recepcie jakiś szampon ale nie moge odczytać jego nazwy cos na "P" oprocz tego (i witamin) dostałam też Piloxidil do wcierania we włosy,na łysienie typu męskiego Stosował to może ktoś
infante_ na temat tego typu problemow mozna dowiedziec sie sporo na forum www.gazeta.pl ( na górze wejdz FORUM, potem wejdz w KOBIETA a potem w EKSPERCKIE i piekne wlosy) z tym ze to forum zawieszone jest do 1 pazdziernika ale mozesz duzo poczytac i sie dowiedziec.Bo na tym forum my sami sobie radzimy, a na tamtym forum radzi dermatolog.

Polecam,pozdrawiam.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 11:32   #1151
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984
infante_ na temat tego typu problemow mozna dowiedziec sie sporo na forum www.gazeta.pl ( na górze wejdz FORUM, potem wejdz w KOBIETA a potem w EKSPERCKIE i piekne wlosy) z tym ze to forum zawieszone jest do 1 pazdziernika ale mozesz duzo poczytac i sie dowiedziec.Bo na tym forum my sami sobie radzimy, a na tamtym forum radzi dermatolog.

Polecam,pozdrawiam.
dziękuje pięknie na pewno skorzystam
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 14:28   #1152
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984
Remaiz_znam ten ból. Dostalam skierowanie na badania od wujka ginek.-
PRL O,testosteron i prolaktyny w tescie i ok 250 zł. Nie wiem czy mnie na to stac bedzie ( A na tarczyce ide jutro, i na reszte podstawowych,zrobie je sama dla siebie z czystej ciekawosci. Powalcze z lojotokiem i sie zobaczy.
czeka mnie jeszcze jedna wizyta cos czuje, nie umiem wybrac sobie szamponu na lojotok nie smiejscie ale naprawde. Wybralam dzis jakis najtanszy za 10 zl z cynkiem, bo jak nie bedzie skuteczny to jego bedzie mi nie szkoda wywalic.
Dzis nawet dowiedzialam ze te specyfiku typu radical to "lipa" ze to powoduje łupiez i ze wcale ten szampon z apteki nie jest lepszy jak ten ze sklepu. I wez tu bądz mądry.
Moja skóra potrzebuje nawilżania,wiec napewno nie bede teraz stosowac Lotionu Seboradin bo on mi wysusza skóre, wiec co ja mam uzywac / wax nawilża,chyba. Sama juz nie wiem.
Hmm to bardzo dużo Ci wyszło za te badania. Jak dziś byłam do pobrania krwi to specjalnie popatrzyłam na ceny niektórych badań, i tak testosteron=25 zł , prolaktyna=25 zł. A czym sie rózni zwykła prolaktyna od tej w teście? I czy PRL robią tylko w specjalnych ośrodkach?? I czy mogę to badanie zrobic jeśli biorę tabletki anty?

Pozdrawiam
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 17:54   #1153
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez remaiz
Hmm to bardzo dużo Ci wyszło za te badania. Jak dziś byłam do pobrania krwi to specjalnie popatrzyłam na ceny niektórych badań, i tak testosteron=25 zł , prolaktyna=25 zł. A czym sie rózni zwykła prolaktyna od tej w teście? I czy PRL robią tylko w specjalnych ośrodkach?? I czy mogę to badanie zrobic jeśli biorę tabletki anty?

Pozdrawiam
Remaiz,dziekuje ze to napisalas,moze ja sie cos żle dowiedzialam,w kazdym badz razie prolaktyna w tescie napewno ok 100 zł. Mysle ze jednak zrobie badania,tak dla własnej ciekawosci.
Odezwij sie do mnie na gg.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 15:07   #1154
yarki22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

lykajac witaminki osobno zwiekszasz ich moc a tym samym dzialanie.... pani dr przepisala ci preparat do zrobienia w aptece vitB6 w ampulkach plus spirytus to dobre rozwiazanie to tak jak bys kupila vichy dercos i zaplacila 5zl a nie 150 a te same dzialanie.... efekty zobaczysz juz po 2 tyg ....... najlepiej jak jeden dzien bedziesz myla glowe szamponem a w drugi wcierala plyn i tak na przemian....
yarki22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 15:14   #1155
yarki22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984
--------------------------------

Dobra reklama ! chyba Wam za to dobrze płacą.
droga karmen 1984..... jakiz ja mam w tym cel zebys poszla do lekarza i poprosila o to co ci sugeruje...... to zadna reklama tylko sprawdzony srodek.... a co do www.medicalhair.pl to przeciez nie kaze ci przeszczepiac wlosow za 7000 zl............... poprostu polecilem cos co sie sprawdzilo i tyle..
yarki22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 11:51   #1156
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Jeżeli na watku cisza sie zrobila bo kobietki nie mają problemu z wlosami to Super
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 13:24   #1157
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Fajnie by było gdyby problemy z włoskami się skończyły no ale niestety tak dobrze to nie jest:P Może poprostu juz szkoda słow.
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 17:10   #1158
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A ja się znowu podłamałam bo znowu znajduję więcej włosów na ubraniu Nie wiem czy to dlatego , że po 2 razach przestałam stosowac Seboradin lotion. Ech, byle szybciej zrobic resztę badań i może znajdzie sie przyczyne tego cholerstwa...
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 17:17   #1159
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Prośba !
Dziewczyny.Wątek jest dość obszerny a zależy mi na szybkiej odpowiedzi.Jakie polecacie ampułki,tabletki na wzmocnienie włosów ? Mam grube włosy ale ostatnio zauważyłam,że bardzo mi wypadają .Cena nie jest ważna.
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-20, 18:39   #1160
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez remaiz
A ja się znowu podłamałam bo znowu znajduję więcej włosów na ubraniu Nie wiem czy to dlatego , że po 2 razach przestałam stosowac Seboradin lotion. Ech, byle szybciej zrobic resztę badań i może znajdzie sie przyczyne tego cholerstwa...
Remaiz_ mi dzisiaj przy myciu wyszlo tez troszeczke wiecej pozatym mam juz ich dosc ((( mysle o jakims scieciu na krótko.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 18:40   #1161
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Olunia90
Prośba !
Dziewczyny.Wątek jest dość obszerny a zależy mi na szybkiej odpowiedzi.Jakie polecacie ampułki,tabletki na wzmocnienie włosów ? Mam grube włosy ale ostatnio zauważyłam,że bardzo mi wypadają .Cena nie jest ważna.
Odp.
vitapi jest dobry. Ampułki ? raczej nie,bo to na odrost nowych jest lepszy, moze jakis szampon na wypadanie,np.seboradin (polecam) to zalezy jaki masz rodzaj wlosow. Pzdr
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 19:37   #1162
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Olunia90
Prośba !
Dziewczyny.Wątek jest dość obszerny a zależy mi na szybkiej odpowiedzi.Jakie polecacie ampułki,tabletki na wzmocnienie włosów ? Mam grube włosy ale ostatnio zauważyłam,że bardzo mi wypadają .Cena nie jest ważna.
Oluniu
Tu jest oddzielny wątek o tabletkach http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76551

U nas w wątku najczęśniej polecane są:
  • Vitapil
  • Humavit
  • H-Pantoten
  • Merz Spezial
Ale Tobie może brakować np. magnezu, żelaza, także to nie jest tak, że każdemu pomogą te same, bo rózne są przyczyny wypadania - polecam zrobić badania krwi, to podstawa!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 19:47   #1163
WhyChuck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
GG do WhyChuck
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ścięłam !!!!!!


ciach i koniec
__________________
Niby bezpiecznie... ale wcale nie jest dobrze w moim śnie ....
WhyChuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 20:22   #1164
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ja tez zetne i juz !
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 10:06   #1165
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Jutro badania, hormony,tarczyca, powiem wam ze sie denerwuje,ale chce miec to za sobą. Musze wiedziec czemu tyle wlosow zgubiłam, i znowu stres
Czy to mozliwe ze łojotok tak mi "spieprz.." włosy ? potem z tym wszystkim do dermatologa, endokrynologa, az zostane łysa ?
ostanim razem facet mi nawet głowy nie obejrzał, wątpie ze sie tego pozbęde trzymajcie sie.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 13:09   #1166
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Karmen nie denerwuj sie tak Mam nadzieję, że po tych badaniach wszystko sie wyjaśni i w końcu będziesz znała przyczyne tego wypadania i będzie można temu zaradzić. Trzymam kciuki i daj znać jak juz będziesz coś wiedzieć
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 15:50   #1167
[_eda_]
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 54
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Mam bardzo przetluszczajace sie wlosy, dlatego nie stosuje zadnych odzywek.
Jak rozczesac mokre wlosy aby nie wypadaly, dodam ze posiadam grzebien z szerokimi " zebami", ale i tak lamia sie i wypadaja. Wiem, ze odzywki rozwiazuja problem lecz nie chce miec tlustych wlosow.
Co polecacie??
pozdrawiam
[_eda_] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 16:27   #1168
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Teraz jest tak szeroka gama lekkich odżywek do przetłuszczających się włosów, że jest w czym wybierać..poczytaj o tym na wątkach o przetłuszczających się włosach...
Ja mam również mocno tłuste włosy, czesto z łupieżem i uzywam balsamów do spłukiwania jak i bez spłukiwania i jakos specjalnie bardziej mi sie nie przetłuszczają....buziaki
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 16:36   #1169
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez agulkaa
Teraz jest tak szeroka gama lekkich odżywek do przetłuszczających się włosów, że jest w czym wybierać..poczytaj o tym na wątkach o przetłuszczających się włosach...
Ja mam również mocno tłuste włosy, czesto z łupieżem i uzywam balsamów do spłukiwania jak i bez spłukiwania i jakos specjalnie bardziej mi sie nie przetłuszczają....buziaki
agulkaa a jak tam u ciebie z wlosami,poprawa ???
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 06:22   #1170
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja nie ścinam, TŻ by mnie udusił za ścięcie z pewnością. Nie bardzo jak mam się dostać do apteki, ale zdecydowałam się na tonik nerila, ewentualnie żel dermeny. Bo mało tego że wypadają,to pojawił się łupież, a ten tonik nerila chyba jest bardziej skuteczny na obie te przypadłości? Zresztą dopytam jeszcze w aptece. Od razu zaopatrzę się w WAX, no i chyba vitapil. Przyda się, bo czeka mnie niestety kolejny zabieg pod narkozą, a włosom to nie pomoże.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.