Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-14, 16:57   #1351
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A ja się załamalam . W ostatnich dnia zauważyłam, że straciłam dużo włosów. Ogólnie od jakiegoś czasu wypadały mi zbytnio, ale jak zobaczyłam parę dni temu, jak jest ich mało, to przeżyłam szok Mam wrażenie, że nie mam już połowy Idę do dermatologa, niech mi pomoże Przeanalizowałam mój tryb życia z ostatnich tygodni i nie zauważyłam niczego, co mogłoby się przyczynić do pogorszenia stanu włosów. Jedyna zmiana to ta, że w ciągu ostatnich 2 m-cy zaczęłam używać często odżywek do włosów, różnych, także profesjonalnych Wątpię, żeby to była przyczyna Zawsze moje włosy były puszyste (bo układam je na wałkach od zawsze ), cienkie, bo cienkie, ale jest ich dużo, a ze wspomagaczami (szampony, pianki, odżywki) zachowywały się przyzwoicie . A teraz już nawet nie chodzę w rozpuszczonych, bo bida, a po związaniu kucyka czuję, że jest on wyraźnie cieńszy... Hmm, tak sobie myślę... Miałam ostatnio "problemy" z nerkami i ich silne bóle, nerki przestały boleć, a włosy zaczęły bidnieć Załamkaaaa
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 20:21   #1352
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cholera, sama jumż nie wiem, lekarz nic mi nigdy nie mówił o badaniu krwi, tylko cytologia. Ja diane brałąm przez rok, i zrujnowały mnie te tabletki, od ponad roku jestem/byłam na yasmin i było ok. Ale odstawiam teraz bo czuję ze za długo to brałąm bez przerw. Odstawię przynajmniej na pół roku, żeby organizm się wyluzował trochę i odpoczął. Ja juz analizowałam wszystko milion razy, i naprawde nie mam pojecia od czego one mi tak wypadają- czuję się świetnie, dobrze wyglądam, super się odżywiam,, normalnie okaz zdrowia, gdyby nie te wypadające niewiadomo czemu włosy. Może rzeczywiście jest teraz taki okres, że wypadają na jesień? Olałabym to gdybym w moim 21 letnim zyciu kiedykolwiek wczesniej tez wypadały, no ale to jest pierwszy raz dlatego tak się martwię, tymbardziej, że nic mi nie pomaga.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 20:24   #1353
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewczyny poczytałam to co piszecie, i od ilku dni zaczęłam sie stosowac do neiktórych wskazówek....mianowicie- olejek rycynowy, maseczka z jajka cytryny i olejku no i dermena ( trzy razy myłam) i wiecie co wypada mi mniej niz połowe tej ilosci co wczesniej...oby tak dalej....
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 20:25   #1354
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Jeszcze jedna sprawa, wydaje mi się, że u mnie wypadanie może mieć jakiś związek z tłustymi włosami, bo jak je umyję i wysuszę to ani jeden włosek choćbym bardzo chciała nie wypadnie, a jak są przetłuszczone albo np mokre to zaczyna się masakra, która u mnie jest bardzo częsta bo mnie sięwłosy przetłuszczają już kilka godzin po umyciu
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 20:25   #1355
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez KATESIA Pokaż wiadomość
dziewczyny poczytałam to co piszecie, i od ilku dni zaczęłam sie stosowac do neiktórych wskazówek....mianowicie- olejek rycynowy, maseczka z jajka cytryny i olejku no i dermena ( trzy razy myłam) i wiecie co wypada mi mniej niz połowe tej ilosci co wczesniej...oby tak dalej....
fajnie się masz Katesiu, że Ci pomaga
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 20:47   #1356
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Daisydee, ja też analizowałam sytuacje kiedy mi najbardziej wypadają i jest to podczas mycia i potem rozczesania. Tak na co dzien to wypada normalna ilosc moze z 20. Ale jak robie cos ze skóra głowy tzn gdy np coś w nią wcieram to wtedy wypada ich znacznie wiecej i na cebulkach sa te żóltawe grudki. I jak sa przetłuszczone, czyli ok 3 dni po myciu to tez ich wiecej wyłazi. Mysle zeby jeszcze sobie zbadac hormony żenskie choc biore anty i czuje sie z nimi dobrze. Zreszta mnie włosy zaczely wypadac zanim je wzielam.

Wytrwalosci...ale ile jeszcze?
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 20:54   #1357
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

remaiz, to mnie wypadają właśnie wtedy kiedy tobie, tylko mnie tłuszczą się o wiele szybciej. Teraz tak patrzę do lustra i zobaczyłam, że mam pełno 1 centymetrowych włosów,które mi wyrosły na samym brzegu czołą i tylko tam, na głowie nie ma ani jednego nowego, tylko przy tym czole, nie wiem co to ma być.

Karmen, powiedz mi kurde o co chodzi, bo skoro ty masz wszystkie wyniki ok, to czemu Ci te włosy nadal lecą??? Wogóle czemu skoro masz łojotok leczą cię szamponem na łupież (scieprox)??? Powoli robi mi się tak jak tobie- zaczyna mnie swędzieć głowa. Myślę nad szamponem oczyszczającym schwarzkopf bonacure bo podobno jest rewelacyjny.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 21:04   #1358
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam Pierwszy raz jestem na tym wątku, bo wydawało mi się, że o wypadaniu włosów wiem sporo. Jednak nie ma to jak sprawdzone sposoby. Przeczytałam kilka pierwszych stron...więcej nie dam rady Mam baaardzo cienkie włosy. Mój kucyk jest 2 razy chudszy od mojego najmniejszego palca. Ostatnio nasiliło się wypadaniei poza tym łamią się na całej długości.
Stosuję od ok miesiąca:
-tabletki: Silica, magnez+potas, wit.z grupy B
-szampon ziołowy do włosów łamliwych
-olejek rycynowy razem z szamponem lub na 30 min przed myciem
-maseczka z żółtka, nafty, cytryny raz w tygodniu
-nie uzywam suszarki ani prostownicy
Czekam na wasze propozycje co mogłabym jeszcze dodać.
Za rady z góry
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 21:38   #1359
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

jusii ja bym proponowala waxa wzmacnia wloski
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 22:13   #1360
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
Cholera, sama jumż nie wiem, lekarz nic mi nigdy nie mówił o badaniu krwi, tylko cytologia. Ja diane brałąm przez rok, i zrujnowały mnie te tabletki, od ponad roku jestem/byłam na yasmin i było ok. Ale odstawiam teraz bo czuję ze za długo to brałąm bez przerw. Odstawię przynajmniej na pół roku, żeby organizm się wyluzował trochę i odpoczął.
Daisydee mi lekarka powiedziała, że koniecznie mam odstawić Diane, którą obecnie biorę po 9 miesiącach (żeby organizm mógł odpocząć chwilę) i po tej przerwie najprawdopodobniej da mi jakieś inne tabletki anty. Zaznaczyła też, że po pół roku mam sobie zrobić badania wątroby. Oczywiście te badania miałam robione też zanim zaczęłam brać Diane. Dlatego dziwię się, że Tobie nikt o tym nie wspomniał, bo jak rozumiem zażywasz tabletki pod nadzorem lekarza? Aha - nie odstawiaj tak nagle anty sama, bez konsultacji z lekarzem, bo to naprawdę jest poważna sprawa i można sobie nieświadomie zrobić krzywdę...
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 05:09   #1361
bejbik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Chicago :|
Wiadomości: 16
GG do bejbik
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ja jedyne co moge polecic jako dodatek do kuracji to awokado ma bardzo dobry wplyw na wlosy skore i paznokcie..takie 3 w 1 a mozecie mi podac ceny tych szamponow Neril Dermena odzywki Henna Treatment Wax i tabletek H- pantoten.. od 2 miesiecybiore skrzyp od niedawna pije drozdze a wlosy od 3 miesiecy mi garsciami leca :| czas cos z tymz robic zanim wylysieje..
bejbik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 08:05   #1362
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
remaiz, to mnie wypadają właśnie wtedy kiedy tobie, tylko mnie tłuszczą się o wiele szybciej. Teraz tak patrzę do lustra i zobaczyłam, że mam pełno 1 centymetrowych włosów,które mi wyrosły na samym brzegu czołą i tylko tam, na głowie nie ma ani jednego nowego, tylko przy tym czole, nie wiem co to ma być.

Karmen, powiedz mi kurde o co chodzi, bo skoro ty masz wszystkie wyniki ok, to czemu Ci te włosy nadal lecą??? Wogóle czemu skoro masz łojotok leczą cię szamponem na łupież (scieprox)??? Powoli robi mi się tak jak tobie- zaczyna mnie swędzieć głowa. Myślę nad szamponem oczyszczającym schwarzkopf bonacure bo podobno jest rewelacyjny.
Daisy Scieprox jest na łojotokowe zapalenie skóry,lupież,swedzenia, świąd, inne dolegliwosci skóry.Z poczatku był ok,bardzo pomógl ale znowu wraca swedzenie łjotok bardzo oslabia wlosy te stare jak i nowe.Łupiez mam tylko w dwoch miejscach na głowie i tam najbardziej swedzi. Czuje tez swedzenie czoła jak myje głowe wiec to napewno to.
Skąd ja to złapalam to nie wiem. Nigdy alergikiem nie byłam,wiec nie wiem co mogłabym odstawic, to jest bardzo trudne do leczenia, bo nawrotne.
A Scieprox jest dobry na podraznienia skóry, byl czas gdy mnie nawet bolała, juz nie tylko swędziala, zniesc tego nie mogłam, dwa tygodnie miałam spokojniutkie.
Trzeba staranni dobierac kosmetyki,odzywki tylko od nasady i dobrane do typu włosa, zadnych masek, dopalaczy.
Pprzejrzyj wlosy moze jednak odrastają, popros kogos niech ci obejrzy glowe, sama tak czesto robie.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 08:08   #1363
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez jusii Pokaż wiadomość
Witam Pierwszy raz jestem na tym wątku, bo wydawało mi się, że o wypadaniu włosów wiem sporo. Jednak nie ma to jak sprawdzone sposoby. Przeczytałam kilka pierwszych stron...więcej nie dam rady Mam baaardzo cienkie włosy. Mój kucyk jest 2 razy chudszy od mojego najmniejszego palca. Ostatnio nasiliło się wypadaniei poza tym łamią się na całej długości.
Stosuję od ok miesiąca:
-tabletki: Silica, magnez+potas, wit.z grupy B
-szampon ziołowy do włosów łamliwych
-olejek rycynowy razem z szamponem lub na 30 min przed myciem
-maseczka z żółtka, nafty, cytryny raz w tygodniu
-nie uzywam suszarki ani prostownicy
Czekam na wasze propozycje co mogłabym jeszcze dodać.
Za rady z góry
Jusii czemu lykasz witaminy grupy B skoro lykasz Silice ? nie ma w Silicy tych wlansie witamin ????
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 09:23   #1364
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczynki, ja ostatnio uznalam,ze juz naajwyzszy czas kupic waxa.To jest juz ktores opakowanie z rzedu (siostra odkryla wax jakies 4 lata temu, kosztowal jeszcze jakies 10 zl wtedy ).I w sumie zaczelam sie zastanawiac...dotychczas stosowalam wax tylko na wlosy , czy powinnam go jeszcze wcierac w skore glowy?
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 10:14   #1365
jttlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 43
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Najlepszy sposób na wypadajace włosy? W moim przypadku juz od dawna w ilościach ponadprzecietnych - badanie tarczycy i diagnoza przeciwciał tarczycy, leczenie i juz jest OK ;-) A poza tym na włosy BIOSILK.
jttlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 11:45   #1366
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

To chyba teraz na mnie kolej
Jak kazda z was mam problem z wlosami.I uwierzcie mi probowalam chyba wsztystkiego-oprocz Dermeny
Wlosy wypadaja mi juz od prawie 3 lat,ale ciagle walcze
Ostatnio zauwazylam Poprawe(przez duze P) Od 2 miesiecy zazywam tabletek Revalid,lotionu Seboradin i szamponu Seboradin-na przetlyszczanie sie i na wzmocnienie,jak rowniez maseczke Henny wax.I moge z USMIECHEM powiedziec ze tak jak zawsze po umciu glowy na szczotce mialam ok.200 wloso-bo licze teraz mam ok.60.Wiem ze to nie jest jeszcze to na co czekam ale ciesze sie bardzo ze juz jest mala poprawa.
Poczekam jeszcze z tydzien moze sie jeszcze cos poprawi to dam znac
Pozdrawiam was wszystkie;*
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 11:47   #1367
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez bejbik Pokaż wiadomość
ja jedyne co moge polecic jako dodatek do kuracji to awokado ma bardzo dobry wplyw na wlosy skore i paznokcie..takie 3 w 1 a mozecie mi podac ceny tych szamponow Neril Dermena odzywki Henna Treatment Wax i tabletek H- pantoten.. od 2 miesiecybiore skrzyp od niedawna pije drozdze a wlosy od 3 miesiecy mi garsciami leca :| czas cos z tymz robic zanim wylysieje..
Wiem tylko ile kosztuje ta maseczka z Henny-20-28zl.Jest bardzo wydajna wiec starcza na bardzo dlugo
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 12:48   #1368
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A ja odstawilam neril i pierwszy raz uzylam Vichy czerwony i po myciu wypadlo mi tylko pare wlosow .Nie to co po nerilu(cale garscie wyciagalam.. ).Zobaczymy jak bedzie dalej...w koncu to tylko 1 uzycie.
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 13:25   #1369
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Używałam dercosa czerwonego jakieś 1,5 roku temu - też wypadały mi garściami, muszę przyznać, że jedno opakowanie wystarczyło i pomogło moim włosom.
Teraz nie wiem czemu kupiłam neril (szampon+tonik), ale widzę, że ma sporo przeciwników. Używam tego od ok. 2 tyg. i narazie trudno mówić o efektach.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 15:03   #1370
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna sprawa, wydaje mi się, że u mnie wypadanie może mieć jakiś związek z tłustymi włosami, bo jak je umyję i wysuszę to ani jeden włosek choćbym bardzo chciała nie wypadnie, a jak są przetłuszczone albo np mokre to zaczyna się masakra, która u mnie jest bardzo częsta bo mnie sięwłosy przetłuszczają już kilka godzin po umyciu
A to ja mam to samo!! Zeby miec zawsze idealnie swierzutkie wlosy powinnam je myc codziennie. Ale staram sie je przetrzymywac 2 dni, zeby ich nie tarmosic tak czesto. I jak sa tluste to leca niemilosiernie! Mam wrazenie ze duzo bardziej niz po umyciu.
Ja po weekendzie ide do dermatologa i na badanie krwi. I mam pytanko dziewczyny- jakie badania krwi zlecic, pierwiastki? Cos jeszcze?
Jak to nie pomoze to pojde na badania hormonow. Musi sie znalezc przyczyna, jesli kosmetyki nie dzialaja to czas sie wziac za lekarstwa.
I w skrocie, co u mnie nie zadzialalo :
1. Wax
2. ampulki vichy- koncze 2 opakowanie, moze kupie 3 ale efektow narazie brak...
3. h-panthoten, teraz zamieniony na vitapil
4. maseczki domowe typu olejek rycynowy z jajkiem...
A wlosy jak lecialy tak leca, minelo pol roku a ja zgubilam juz polowe wypada mi chyba z 300 dziennie. Boze, juz nie wiem co mam robic...
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 16:46   #1371
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
A to ja mam to samo!! Zeby miec zawsze idealnie swierzutkie wlosy powinnam je myc codziennie. Ale staram sie je przetrzymywac 2 dni, zeby ich nie tarmosic tak czesto. I jak sa tluste to leca niemilosiernie! Mam wrazenie ze duzo bardziej niz po umyciu.
Ja mam tak samo i widzę, że to nawet częsta przypadłość, bo już któraś osoba o tym pisze. A już myślałam, że jestem jakaś dziwna
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 17:28   #1372
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Wydaje mi sie ze po prostu podczas mycia usuwane sa te wlosy ktore zaraz by wypadly albo ktore juz wypadly, i tylko trzymaja sie wczepione w inne. wiec przez jakis czas wydaje sie, ze nie wypadaja, a potem- na 2 dzien proces zaczyna sie normalnie. Ja jestem przerazona, nie wiem co robic juz...
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 18:59   #1373
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ale jak tyle osób ma w tym okresie te same objawy, to może to rzeczywiście jakie ś przesilenie jesienne. Dziewczyny napiszcie czy wam wczesniej tez wypadaly, czy to pierwszy raz.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 19:06   #1374
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
Ale jak tyle osób ma w tym okresie te same objawy, to może to rzeczywiście jakie ś przesilenie jesienne. Dziewczyny napiszcie czy wam wczesniej tez wypadaly, czy to pierwszy raz.
moj dermatolog stwierdzil ze wypadanie okresowe wlosow to MIT, ze my nie lniejemy jak zwierzeta, zeby sie nie pocieszac.
Mi tez sporo dzis wyszlo,ale mi tak wylazą i wyłazą , juz sie chyba przyzwyczailam. Najgorsze ze skora głowy zaczyna znowu swedziec, to jest dla mnie najgorsze cholerstwo swiata.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 19:07   #1375
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

jeszcze raz ja, a co do Nerilu to zastanawia mnie to,czemu szampony które rzekomo lecza podraznienia skóry mają w skladnikach SLS ?
Załuje ze siegnelam Seboradinu, to on tak mi skóre dorobił a teraz biedaaaaaaaaaaaaa.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:12   #1376
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Karmen, kurde napisz mi co jest niby u Ciebie przyczyną, bo mówiłaś ze badania masz spoko.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:21   #1377
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Mnie kiedys czasami mocniej wypadaly wlosy(w zimie np.) ale sie tym w ogole nie przejmowalam. Teraz jak juz caly czas leca znacznie bardziej mnie to martwi ..A co do szamponow to jeszcze moge polecic Kerastase. Zahamowal na troche wypadanie wlosow.Pozniej zafarbowalam(bo mnie tak uszczesliwil fakt,ze juz jest taka poprawa)i znowu sie pogorszylo..Tylko drogi jest9ok.70zl-ale wydajny-starczyl mi na 2 miesiace).Ale w odroznieniu do innych szamponow tego typu wlosy sa bardzo ladne .
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:39   #1378
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewcyzny przerazilam sie bylam dzisiaj u fryzjerki i powiedziala mi ze mam placki na czubku glowy i ze mi okropnie wlosy leca i nie zrobilam sobie koloru powiedziala zebym poszla do dermatologa jak narazie to szukam jakiegos dobrego w Krakowie nie znacie jakiegos?na NFZ?boze juz calkiem zgupialam myslalm ze wychodza mi rownomiernie a tu sie okazuje ze mam juz przswity na ktore nie zwrocilam uwagi z czerwonymi punkcikami jezu co moge z tym zrobic jak myslice?co stowac?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:50   #1379
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ciempurek a dlugo juz CI wypadaja?koniecznie idz do dermatologa.Ja sie dlugo wzbranialam przed tym ale ostatnio bylam u pani dermmatolog,ktora byla bardzo mila.Zbadala mnie dokladnie i zlecila badania(a to wcale nie bylo takie czeste u innych dermatologow...)
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:55   #1380
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Używałam dercosa czerwonego

A w jakiej cenie jest ten szampon?? Może sie skusze??
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.