Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-27, 09:55   #1531
Julie V.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Moje włosy ZAWSZE wypadaja jesienią. Dziwne ale najlepszą formę osiągają...latem. Wtedy stają sie wprost bezproblemowe i nic niby nie trzeba z nimi robić. Ale potem ujawniają prawdziwe oblicze.
Teraz od trzech tygodni jest zwiekszone wypadanie ale poniżej 100 dziennie( ale to i tak za dużo
Są straszliwie suche, łamia się, kruszą.
Moje grzechy to kiepskie odżywianie sie ( owoce i warzywa incydentalnie jako że nie przepadam za nimi) i brak ochrony przed słońcem ( tzn. za mała podczas wakacji na południu w koncówce sierpnia)
Kiedy teraz zaczęły wypadać ( wiem że to głupie) spanikowałam.
Kupiłam Inneov Vichy, Dercos Ampułki i szampon Dermena. Dermena umyłam włosy wczoraj do tego maska z masłem Shea Fekkai ( ale i tak są suche). Od dzisiaj Inneov
Najgorsze że te włosy są takie suche i matowe. Wiem że ich wykurowanie zajmie troche czasu
Życzę powodzenia wszystkim walczącym o piękne włosy
Julie V. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 12:06   #1532
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez fabienne Pokaż wiadomość
Ok, dzięki za odpowiedź Może rzeczywiście spróbuję tego szamponu, bo juz nie mogę... Jeszcze na dodatek, poszłam dzisiaj do fryzjera, miałam tylko odrosty zakryć, a wyszło, że zrobiłam sobie pasemka na całych włosach... (dużo pasemek, jeszcze tyle nie miałam nigdy). Jak mi kobieta myła włoski, zatkała całą myjkę, aż mi wstyd było, bo przede mną i w trakcie było kilka osób, a tylko moje włosy fryzjerka musiała nieść do kosza Kurcze, a miałam nie farbować!
dodatkowo kup sobie jeszcze lotion z tej serii i wcieraj we wlosy tak ze 3 razy w tyg.podziala zobaczysz!
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 12:09   #1533
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

aha! wczoraj bylam u dermatologa i dostalam skierowanie an badania.Dzis poobierali mi krew i zobaczymy co z tego bedzie.Z tego co mi mowila to moge miec problem z wlosami genetycznie-nie stety moj tata ma slabe wlosy ,lub z przetluszczania sie.No ale chyba nawet gdyby tak bylo to mozna na to cos zaradzic,prawda? przeciez nie moge bezczynnie patrzec na to jak z kazdym dniem mam mniej do czesania!
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 12:40   #1534
louix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
dodatkowo kup sobie jeszcze lotion z tej serii i wcieraj we wlosy tak ze 3 razy w tyg.podziala zobaczysz!

powiedzcie proszę o jakim szamponie (serii) mowa? już nie będę grzebac... to już totalna paranoja, ale ja codziennie liczę i tak min to 200 z hakiem do 300 i więcej, kurcze, badania mam ok, jeszcze dzisiaj mam dermatologa, czy spotkałyście sie z opinią że za wypadanie moze być odpowiedzialny TYLKO niedobór żelaza?????
louix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 12:43   #1535
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

a propos tauryny dziewczynki kochane to orientowałam sie troszeczke i biochemiczki mi pomogly, wklejam ciekawy link http://olimpius.pl/index.php?show=warto_wiecej&id=13
ja chyba zaczne swoja przygode z tauryna juz niedlugo
zielona herbata rzadzi mnie niestety jej parzenie wkurza, gdy musze czekac az woda do zalania przestygnie. albo o niej zapomne albo ktos mi na nowo zagotuje. wiec pijam namietnie rooibosa we wszelkich odmianach
tyle ze tam jest napisane mocna zielona herba i spotkalam sie czesto wlasnie z tymi z bio-activa. nie wiem jaka różnica?
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 12:44   #1536
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez louix Pokaż wiadomość
powiedzcie proszę o jakim szamponie (serii) mowa? już nie będę grzebac... to już totalna paranoja, ale ja codziennie liczę i tak min to 200 z hakiem do 300 i więcej, kurcze, badania mam ok, jeszcze dzisiaj mam dermatologa, czy spotkałyście sie z opinią że za wypadanie moze być odpowiedzialny TYLKO niedobór żelaza?????
louix wejdz na lysienie.info tam znajdziesz bardzo duzo informacji o wypadaniu włosow. polecam naprawde. sprobuj
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 17:31   #1537
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
dodatkowo kup sobie jeszcze lotion z tej serii i wcieraj we wlosy tak ze 3 razy w tyg.podziala zobaczysz!
Julka, dzięki bardzo za zainteresowanie Wiesz, na razie chyba nie będę kupowała lotionu, bo wcieram we włosy naftę przed myciem i chciałabym najpierw z nią skończyć zabawę, ale zapamiętam sobie Twoją radę na przyszłość. Pozdrowionka!
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 18:11   #1538
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez louix Pokaż wiadomość
powiedzcie proszę o jakim szamponie (serii) mowa? już nie będę grzebac... to już totalna paranoja, ale ja codziennie liczę i tak min to 200 z hakiem do 300 i więcej, kurcze, badania mam ok, jeszcze dzisiaj mam dermatologa, czy spotkałyście sie z opinią że za wypadanie moze być odpowiedzialny TYLKO niedobór żelaza?????
Z tym zelazem to podobno prawda
A o lotionie i szamponie mowilam z serii Seboradin Nigergoraco polecam
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 18:30   #1539
Julie V.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Kobieta w aptece mnie pogoniła Powiedziała że tyle co mi wypada to ma wypadać i ze moje włosy są po prostu wysuszone i jak maja żyć jak są takie suche
Dermena podobno nie dla mnie A dopiero wczoraj ją kupilam
Mam stosować jakis naiwlżający specyfik Vichy i maseczke z żółtka i oliwy.
Julie V. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 18:49   #1540
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Julie V. Pokaż wiadomość
Kobieta w aptece mnie pogoniła Powiedziała że tyle co mi wypada to ma wypadać i ze moje włosy są po prostu wysuszone i jak maja żyć jak są takie suche
Dermena podobno nie dla mnie A dopiero wczoraj ją kupilam
Mam stosować jakis naiwlżający specyfik Vichy i maseczke z żółtka i oliwy.
oj biedna Ty
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 09:58   #1541
louix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

mam kolejną nowinkę, może dla was oczywistą ale dla mnie nowosc - p dermatolog , u której byłam wczoraj powiedziała ze bardzo istotnym badaniem jest badanie poziomu cynku w KRWINCE -NIE W SUROWICY!!!!(tez może byc to przyczyna wypadania włosów)
Nie mniej jednak u mnie potwierdziła przyczynę - niedobór żelaza, badanie cynku mam wykonć aby już ostatecznie wykluczyc wszystko inne. Chciałam jeszcze dodac ze czesto lekarze przepisują badanie typu morfologia - jesli jest dobre to ok, znaczy ze żelazo też jest w normie, ja jednak jestem tym wyjątkiem, że mając bardzo dobrą morfologie - żelazo mam dużo poniżej normy...
louix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 10:07   #1542
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Używam nerilu (szampon+tonik) w zasadzie codziennie od miesiąca. I nic. Nie widzę poprawy w kondycji włosów, podczas mycia wypadają w zastraszającej ilości - myję i mam palce oblepione włosami. Sitko w wannie zatkane grubym puklem włosów. Płyną sobie swobodnie podczas spłukiwania... Szok. Podczas czesania (na sucho) wypadają również, pełno ich na ubraniach, w pościeli itd. Nie suszę, nie modeluję, naprawdę sporadycznie podsuszę suszarką, ewentualnie szczotką ułożę grzywkę. Co kilka dni używam masek alfaparfu - na zmianę semi di lino z nutri seduction.
Dziwne jest to, że jak np. na wyjeździe umyję głowę normalnym szamponem to tych włosów jest jakby mniej. Nie wiem czy to złudzenie, ale naprawdę wydaje się jakby podczas mycia mniej wypadało. Wyniki miałam robione nie tak dawno, wszystko w normie. Fakt że ostatnie 2 miesiące nie nalezały dla mnie do najłatwiejszych, ale za to cały wrzesień to maksymalny relaks.
Co dalej ???
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 12:41   #1543
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziwne jest to, że jak np. na wyjeździe umyję głowę normalnym szamponem to tych włosów jest jakby mniej. Nie wiem czy to złudzenie, ale naprawdę wydaje się jakby podczas mycia mniej wypadało.
to sprobuj myc włosy wodą mineralną, w marketach można kupic baniaki 5 litrowe za grosze, nie mówie oczywiście o myciu w żywcu czy staropolance ale taka neutralna woda mozesz sprobowac. i wtedy zobaczysz czy to złudzenie czy może woda ma wpływ na twoje włosy. nie wiem jak bedzie z przegotowana wodą.... moja mama jest taka wróżka domowa i poleca krysztal górski wsadzić do wody której chce sie uzywac i troche ja "nakrysztalowac". to podobno przywraca żyeotność wodzie. to akurat nawet biochemicy potwierdzaja. jeszcze jednym takim sposobem jest zamrozenie i odmrozenie wody ale to juz kupe czasu zajmuje.
takze sprobuj z woda pomajstrowac!!!
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 16:45   #1544
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewczyny mam prosbe duzo piszecie o nafcie i olejku ryzynowym badz kokosowym jak je stosujecie?czy je mieszacie?jak nakładacie?ile tzrymacie?prosze napiszcie cos wiecej
mam jeszce glupie moze dla niektorych pytanie ale jak poznajecie czy rosna wam nowe wlosy aj jakos nie jestem w stanie tego stwierdzic poza tym ze lysieje to nie mam pojecia czy mam nowe wlosy
z gory dziekuje
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 16:52   #1545
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja mieszam z żótkiem jajka. Czasem wyciskam kapsułki witaminy A+E albo kupuję w płynie. Trzymam ok. 15 minut, spłukuję i myję głowę.

A tak w ogóle to jutro pewnie napiszę, że jestem łysa. Nie wytrzymałam odrostów i zmytego rudego brązu, który został po farbie czekoladowo-brązowej i właśnie farbuję włosy.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 18:27   #1546
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
to sprobuj myc włosy wodą mineralną, w marketach można kupic baniaki 5 litrowe za grosze, nie mówie oczywiście o myciu w żywcu czy staropolance ale taka neutralna woda mozesz sprobowac. i wtedy zobaczysz czy to złudzenie czy może woda ma wpływ na twoje włosy. nie wiem jak bedzie z przegotowana wodą.... moja mama jest taka wróżka domowa i poleca krysztal górski wsadzić do wody której chce sie uzywac i troche ja "nakrysztalowac". to podobno przywraca żyeotność wodzie. to akurat nawet biochemicy potwierdzaja. jeszcze jednym takim sposobem jest zamrozenie i odmrozenie wody ale to juz kupe czasu zajmuje.
takze sprobuj z woda pomajstrowac!!!
A mi się wydawało, że nie jest to kwestia wody tylko szamponu. Myślałam, że zwykły szampon nie "wypycha" tak włosów jak neril .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 18:59   #1547
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

anciaahk jsli chodzi o neril to bym Ci radzila przestac stosowanie..Jak zaczelam go uzywac wlosy lecialy garsciami ..Jak mylam tez mialam cale rece we wlosach..Teraz jak uzywam vichy czerwonego to wypada mi ich 1/4 tego(albo i mniej)niz przy nerilu
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 19:45   #1548
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
anciaahk jsli chodzi o neril to bym Ci radzila przestac stosowanie..Jak zaczelam go uzywac wlosy lecialy garsciami ..Jak mylam tez mialam cale rece we wlosach..Teraz jak uzywam vichy czerwonego to wypada mi ich 1/4 tego(albo i mniej)niz przy nerilu
Używałam dercosa czerwonego 1,5 roku temu (opisywałam już jego dobre efekty w tym wątku, więc nie będę powtarzać) i żałuję, że skusiłam się teraz na neril. W sumie cenowo zestaw neril szampon+tonik a vichy czerwony to to samo. Jednak tam jest napisane, że w początkowym okresie stosowania może wystąpić wzmożone wypadanie. Jednak mnie to trochę rzeczywiście przeraża.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 20:40   #1549
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK Pokaż wiadomość
dziewczyny mam prosbe duzo piszecie o nafcie i olejku ryzynowym badz kokosowym jak je stosujecie?czy je mieszacie?jak nakładacie?ile tzrymacie?prosze napiszcie cos wiecej
Ja używam samej nafty, wcieram ją delikatnie (z obawy przed wypadnięciem większej od i tak już dużej liczby włosów) w skórę głowy, oczywiście przed myciem włosów. Trzymam ok. 15 minut tak, jak jest napisane na opakowaniu. Jedyne, co mnie denerwuje, to bardzo trudna zmywalność nafty, ale da się przeżyć
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 22:12   #1550
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny bylam po wyniki i okazalo sie ze badania mam w pozadku-to teraz nie wiem co jest przyczyna wypadania wlosow ! nie wiem moze powinnam soie zrobic to badanie na tarczyce -nie zrobilam go wczesniej bo nie mailam kiedy tego odebrac-na wyniki podobno czeka sie tydzien(
nie wiem juz.Przepisala mi jakis plyn do wcierania-kupie i zobaczymy-tyle ze jest piekielnie droogi!(
biedna ja...
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 09:05   #1551
louix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

a jaki płyn ci przepisała i jakie zrobiłaś badania?
badałaś poziom żelaza?
louix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 11:55   #1552
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziekuje za porady mam jeszce jedno pytanie glupie moze dla niektorych pytanie ale jak poznajecie czy rosna wam nowe wlosy aj jakos nie jestem w stanie tego stwierdzic poza tym ze lysieje to nie mam pojecia czy mam nowe wlosy
jezeli chodzi o jedwab boisilk jakie macie z nim doswiadczenia?ile sie go stosuje ?przymierzam sie do kupna i nie wiem czy dobrze robie chodzi mi o to ze on podobno tez chroni przed cieplem suszarki a teraz zbliza sie okres suszenia wlosow bo pogoda juz nie taczy dodoatkowo bede musiala kupic jakis inny preparat np liss hot?
z gory dziekuje
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 13:51   #1553
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ja dalej sie mecze,
swedzi mniej ale swedzi.No ale mam dac Vichy miesiac, wypadlo ich sporo dziewczyny i czuje to, odrastaja nowe ale co z tego jak i tak mniej ich jest.
DaisyDee widzisz moze twoje wloski potrzebowaly malowania, dobrze ze jest juz lepiej, pozdrawiam Was
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 14:37   #1554
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

kochane wiecie moze ile moga kosztowac prywatnie badania na hormony ?
tak orietacyjnie jestem ciekawa, moze ktoś wie
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 15:15   #1555
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Wie może ,któraś z was ile powinien wynosic prawidłowy poziom zelaza w ogranixmie ?
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 16:28   #1556
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
kochane wiecie moze ile moga kosztowac prywatnie badania na hormony ?
tak orietacyjnie jestem ciekawa, moze ktoś wie
Ja robiłam sobie hormony prywatnie w tamtym roku i z tego, co pamiętam, płaci się ok. 20zł. za każdy hormon, chyba nawet troszkę ponad 20, więc tanio niestety nie jest. Najlepiej zorientować się w kilku miejscach, może gdzieś będzie taniej
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 16:50   #1557
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dzieki
Mam nadzieje ze duzo ze mnie nie wyskubią
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 18:20   #1558
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
jusii w mięsie i owocach morza.
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 18:44   #1559
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez louix Pokaż wiadomość
a jaki płyn ci przepisała i jakie zrobiłaś badania?
badałaś poziom żelaza?
robilam na zelazo a przepisala mi jakis plyn na wcieranie na Api-cos tam-nie moge sie doczytac pytalam sie w aptece i kosztuje 70zl
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 18:45   #1560
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

a wczoraj wypadlo mi ok.110 wlosw przy czesaniu!
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.