Sierpniowe Panny Młode - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 09:51   #3091
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

My tez nie bedziemy robic, choc powiem, ze chciałabym dla znajomych, by to oni koło nas siedzieli, ale tak to głupio bedzie wygladało.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 09:54   #3092
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

U nas wiekszosc robi winietki, kiedys bylismy na weselu gdzie ich nie bylo i wszyscy zamiast czekac na pare mlodą to pobiegli miejsca zajmowac... Z winietkami nie ma tez problemu, ze zostana dwa pojedyncze miejsca w różnych czesciach stolu i "spozniona" para nie bedzie miala gdzie usiasc..
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 10:12   #3093
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam do Was pytanie Czy będziecie robić winietki? Chodzi mi o to jak na nich pisać czy imię i nazwisko np. Grażyna Kowalska czy ciocia Grażyna? Mi się ten pomysł z ciociami i babciami wydaje lepszy taki osobisty niż taki oficjalny tylko imię i nazwisko. Co o tym sądzicie?

I jeszcze jedno pytanko?? Czy biorąc ślub cywilny możemy zrobić błogoslawieństwo od rodziców?/

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli
My robimy winietki, piszemy oficjaknie Anna Kowalska, a nie Ciocia Ania, bo cioć o tym samym imieniu może być kilka. Ewentualnie Rodzice i świadkowie bedą mieli to napisane na winietce
Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
U nas wiekszosc robi winietki, kiedys bylismy na weselu gdzie ich nie bylo i wszyscy zamiast czekac na pare mlodą to pobiegli miejsca zajmowac... Z winietkami nie ma tez problemu, ze zostana dwa pojedyncze miejsca w różnych czesciach stolu i "spozniona" para nie bedzie miala gdzie usiasc..
dokładnie, już nie raz byłam rozsadzona z rodziną i siedziałam sala jedna pośród obcych, często starszych ludzi, którzy np nie zgodzili się zamienić miejscami ;/
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 10:25   #3094
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

A my sie w koncu zdecydowalismy na zaproszenia Winietki i zawieszki chyba tez zamowimy do kompletu, moze jeszcze pudeleczka jesli beda mieli A w ogole to zamawiacie winietki juz teraz? Bo my mamy liste gosci, ale nie wiemy czy wszyscy przybeda i czy jeszcze kogos nie bedziemy zapraszac, niektore osoby nie wiedza pewnie jeszcze z kim przyjda a nie chcialam pisac na winietkach ze "osoba towarzyszaca Jana Kowalskiego" bo jakos dziwnie to brzmi a zamawiac puste i pisac recznie tez nie chce bo bedzie widac na stole ze ktos ma recznie wypisana a reszta wydrukowane..

Z zaproszeniami tez nie wiemy czy z personalizacja czy bez, wczesniej jak nam sie jedne podobaly i do personalizacji trzeba bylo doplacac to stwierdzilam ze wypisze sama, a teraz jest gratis.. I nie wiem czy nie bardziej elegancko bedzie jak wypisze je sama, bo to tak jak z listem pisanym na komputerze, podpisuje sie go pozniej recznie.. A mojemu TZ'towi oczywiscie obojetnie...
__________________
Amelka 19.10.2013 r.



Edytowane przez kahunia
Czas edycji: 2010-02-07 o 10:26
kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 11:04   #3095
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cześć dziewczynki.
U nas winietki będą, będziemy pisać z imienia i nazwiska choć podoba mi się pomysł z "ciociami" i "wujkami" ale myślę że ciężko go zrealizować jeśli jest dużo gości i imiona się powtarzają, nie wiem tylko co zrobić w przypadku mojej prababci i jej synowej bo i imię i nazwisko mają to samo zastanawiam się nad żeby babci napisać "Babcia Jadzia" ale nie wiem czy to dodrze będzie wyglądać jak tylko jej zrobię funkcyjną winietkę. Jestem ciekawa czy przy swoich miejscach też stawiacie winietki bo przecież wiadomo gdzie siedzi młoda para.
Wczoraj z mamą wymyśliłam że zamiast zwykłych winietek zrobimy małe pudełeczka z cukierkami w środku i do pudełeczek albo przypniemy karteczki z nazwiskami albo nakleimy nazwiska na pudełka. A postawimy je na talerzach.
Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Z zaproszeniami tez nie wiemy czy z personalizacja czy bez, wczesniej jak nam sie jedne podobaly i do personalizacji trzeba bylo doplacac to stwierdzilam ze wypisze sama, a teraz jest gratis.. I nie wiem czy nie bardziej elegancko bedzie jak wypisze je sama, bo to tak jak z listem pisanym na komputerze, podpisuje sie go pozniej recznie.. A mojemu TZ'towi oczywiscie obojetnie...
Śliczne te twoje zaproszenia.
Ja zaproszenia już zamówiłam. wybrałam opcję z personifikacją bo mam brzydkie pismo i nawet nad tym się nie zastanawiałam. Jak ktoś pięknie pisze to ładnie wyglądają ręcznie wypisane nazwiska gości, ale z drugiej strony jak wszystko jest wydrukowane to wydaję mi się że sprawia to wrażenie jakby całości.
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:55   #3096
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cześć dziewczyny!
Winietki być muszą. Bez nich jest straszne zamieszanie. My z TŻ-tem jesteśmy z oficjalnymi, bo gości będziemy mieć sporo, więc oznaczanie ciocia taka, a taka nie bardzo ma sens.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 17:35   #3097
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
A my sie w koncu zdecydowalismy na zaproszenia Winietki i zawieszki chyba tez zamowimy do kompletu, moze jeszcze pudeleczka jesli beda mieli A w ogole to zamawiacie winietki juz teraz? Bo my mamy liste gosci, ale nie wiemy czy wszyscy przybeda i czy jeszcze kogos nie bedziemy zapraszac, niektore osoby nie wiedza pewnie jeszcze z kim przyjda a nie chcialam pisac na winietkach ze "osoba towarzyszaca Jana Kowalskiego" bo jakos dziwnie to brzmi a zamawiac puste i pisac recznie tez nie chce bo bedzie widac na stole ze ktos ma recznie wypisana a reszta wydrukowane..

Z zaproszeniami tez nie wiemy czy z personalizacja czy bez, wczesniej jak nam sie jedne podobaly i do personalizacji trzeba bylo doplacac to stwierdzilam ze wypisze sama, a teraz jest gratis.. I nie wiem czy nie bardziej elegancko bedzie jak wypisze je sama, bo to tak jak z listem pisanym na komputerze, podpisuje sie go pozniej recznie.. A mojemu TZ'towi oczywiscie obojetnie...
Bardzo ładne zaproszenia. Ja robię sama , będą wyglądać tak :
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=78
i będę wypisywać nazwiska od razu w komputerze.
I mój tż ma podobne podejście do sprawy ech, ci faceci
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 18:08   #3098
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
Bardzo ładne zaproszenia. Ja robię sama , będą wyglądać tak :
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=78
i będę wypisywać nazwiska od razu w komputerze.
I mój tż ma podobne podejście do sprawy ech, ci faceci
Bardzo ladne ja niestety nie mam talentu do takich rzeczy no i czasu tez za bardzo nie mam, mielismy zrobic winietki sami, ale ostatecznie stwoerdzilismy ze niech juz beda skompletowane z zaproszeniami i zawieszkami i tez zamawiamy No i zaproszenia bedziemy personalizowac teraz sie mecze z odmienianiem nazwisk i szczerze mowiac to chyba jakies korepetycje by mi sie przydaly z tego...
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:44   #3099
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

izzie bardzo łądne zaproszenia
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam do Was pytanie Czy będziecie robić winietki? Chodzi mi o to jak na nich pisać czy imię i nazwisko np. Grażyna Kowalska czy ciocia Grażyna? Mi się ten pomysł z ciociami i babciami wydaje lepszy taki osobisty niż taki oficjalny tylko imię i nazwisko. Co o tym sądzicie?

I jeszcze jedno pytanko?? Czy biorąc ślub cywilny możemy zrobić błogoslawieństwo od rodziców?/

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli
My też będziemy miec winietki, ale nie wiem czy będziemy je zamawiac na allegro (widziałam bardzo ładne), czy zamówimy u nas w miejskiej drukarni proste klasyczne.

Co do błogosławieństwa to ja nie widze powodów dla których nie mielibyście zrobic błogosławieństwa skoro takie miec chcecie

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
U nas wiekszosc robi winietki, kiedys bylismy na weselu gdzie ich nie bylo i wszyscy zamiast czekac na pare mlodą to pobiegli miejsca zajmowac... Z winietkami nie ma tez problemu, ze zostana dwa pojedyncze miejsca w różnych czesciach stolu i "spozniona" para nie bedzie miala gdzie usiasc..
Tez w pażdzierniku bylismy na weselu gdzie winietek nie było i jak dla mnie to totalna porażka W chwili w której zaraz po wejściu do sali wznosi się toast i spiewa 100 lat Młodym popijając szampana, niektórzy goście zachowali sie delikatnie mówiąc niekulturalnie, chodzac po sali i wybierając sobie lepiej usytuowane miejsce. Zrobił się chaos i zamieszanie. Porażka. Chcemy tego uniknąc, a to załatwią winietki

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
A my sie w koncu zdecydowalismy na zaproszenia Winietki i zawieszki chyba tez zamowimy do kompletu, moze jeszcze pudeleczka jesli beda mieli A w ogole to zamawiacie winietki juz teraz? Bo my mamy liste gosci, ale nie wiemy czy wszyscy przybeda i czy jeszcze kogos nie bedziemy zapraszac, niektore osoby nie wiedza pewnie jeszcze z kim przyjda a nie chcialam pisac na winietkach ze "osoba towarzyszaca Jana Kowalskiego" bo jakos dziwnie to brzmi a zamawiac puste i pisac recznie tez nie chce bo bedzie widac na stole ze ktos ma recznie wypisana a reszta wydrukowane..
Na wypisywanie winietek jeszcze jest czas.
Spotkałam się tez z tym,że zamiast pisac "os. towarzysząca Jana Kowalskiego" było napisana po prostu podwójna winietka
'Jana Kowalskiego", czyli jedna dla osoby zapraszanej druga za osobe towarzyszącą. Myslę, ze w ostatecznej wersji gdzie osoba zapraszana nie poinformuje z kim się wybiera, taka opcja tez jest do przyjęcia

My już zaklepalismy godzinę w kosciele, padło na godz. 15 Za nami też pierwsze spotkanie w poradni małżeńskiej - nie było tak żle

W ogóle to bardzo cieszy mnie fakt, ze Tż jest bardzo zaangażowany w te wszystkie przygotowania, często on mi przypomina pytając " A kiedy załatwimy to i tamto? " Cierpliwie tez wysłuchuje moich wszystkich uwag, i ciągle pyta "A to nie czas zebyś już kupiła suknie ślubną ?" Kochany

Edytowane przez Atila
Czas edycji: 2010-02-07 o 19:45
Atila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 08:45   #3100
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
Na wypisywanie winietek jeszcze jest czas.
Spotkałam się tez z tym,że zamiast pisac "os. towarzysząca Jana Kowalskiego" było napisana po prostu podwójna winietka
'Jana Kowalskiego", czyli jedna dla osoby zapraszanej druga za osobe towarzyszącą. Myslę, ze w ostatecznej wersji gdzie osoba zapraszana nie poinformuje z kim się wybiera, taka opcja tez jest do przyjęcia
Ja wiem ze jeszcze sporo czasu, ale jak sie zamawia zaproszenia i winietki w jednym miejscu to lepiej odrazu bo nie dochodza dodatkowe koszty przesylki. A ja musze rozlozyc przygotowania w czasie i to co moge zrobic wczesniej bo wlasnie pisze prace mgr, obrona w polowie lipca, a 3 tygodnie pozniej slub.. wiec przed sama obrona nie mam ochoty martiwc sie winietkami
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 09:44   #3101
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
i jak tam przygotowania?
hmm wydaje mi się że mamy już większość więc nie jest źle
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 11:42   #3102
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Ja personalizację na zaproszeniach wypisałam ręcznie, może i koślawo i nie kaligrafowałam, ale bardziej osobiste mi się wydawało
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 15:36   #3103
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Ja personalizację na zaproszeniach wypisałam ręcznie, może i koślawo i nie kaligrafowałam, ale bardziej osobiste mi się wydawało
Właśnie tażke zastanawiam się nad tym co zrobić z personalizacją jestem bardziej za tym abym sama ją pisała ...
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:27   #3104
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Dziewczyny, a wpisujecie potwierdzenie przybycia?Ile czasu wczesnie?Ja myslałam o miesiacu.
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 05:47   #3105
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wpisujecie potwierdzenie przybycia?Ile czasu wczesnie?Ja myslałam o miesiacu.
ja mam równy miesiąc przed ślubem na potwierdzenie a dokładną liczbę gości na sali muszę podać 2 tygodnie przed ślubem wiec w razie czego jeszcze będzie można małe zmiany dokonać bo rożne przypadki się dzieją
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 08:51   #3106
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

My się jednak zdecydowaliśmy na winietkach na wpisanie ciocia i wuja, gdyż nie będzie aż tak dużo osób z powtarzajacym się nazwiskiem, najwyżej napisze np. ciocia Agata B.
Personalizację na zaproszeniach też będę wpisywać sama
A o tym potwierdzeniu przybycia to szczerze nie pomyślałam. HMmm muszę się zastanowić
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 11:05   #3107
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

My potwierdzenie mamy do 20 lipca, ślub 21 sierpnia, więc równy miesiąc przed. Dzięki temu zdąrzymy zmienić np menu, liczbę pokoi, itd...
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 18:15   #3108
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
My się jednak zdecydowaliśmy na winietkach na wpisanie ciocia i wuja, gdyż nie będzie aż tak dużo osób z powtarzajacym się nazwiskiem, najwyżej napisze np. ciocia Agata B.
Personalizację na zaproszeniach też będę wpisywać sama
A o tym potwierdzeniu przybycia to szczerze nie pomyślałam. HMmm muszę się zastanowić
Nie chcialabym byc "ciocia Ania B." chyba lepiej juz napisac z pelnym nazwiskiem, bo to brzmi jakos jak z kryminalu :P

My potwierdzenie napiszemy do 1 lipca, ślub 7 sierpnia wiec bedzie jeszcze tydzien na dzwonienie do osob ktore nie beda potrafily odpowiedziec same na zaproszenie :P
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 19:18   #3109
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Dobrze, że rozwinęłyście taki temat bo miałabym błąd w zaproszeniach dałam datę potwierdzenia na dwa tygodnie przed ślubem a przecież wtedy już muszę znać ostateczną liczbę gości
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 06:47   #3110
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Nie chcialabym byc "ciocia Ania B." chyba lepiej juz napisac z pelnym nazwiskiem, bo to brzmi jakos jak z kryminalu :P
zgadzam się dziwnie to brzmi ciocia Ania B. O wiele lepsze imię i nazwisko bardziej eleganckie
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 07:09   #3111
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
zgadzam się dziwnie to brzmi ciocia Ania B. O wiele lepsze imię i nazwisko bardziej eleganckie
"Ciocię Anię" można wpisać podczas imienin w okrojonym gronie, na weselu, gdzie są 2 rodziny, które w dodatku sie nie znają jakoś ciężko mi sobie wyobrazić taki mało elegancki zwrot.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:28   #3112
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

A my jeszcze nie mamy zaproszeń:/
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:33   #3113
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
A my jeszcze nie mamy zaproszeń:/
ale jeszcze macie dużo czasu
kiedy chcecie zacząć zapraszać gości?
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:35   #3114
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Bo ja wiem, w maju, na zaproszeniach chcemy dac potwierdzenie do 1 lipca.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:45   #3115
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

no to jak chcecie rozdawać w maju, to macie dużo czasu na znalezienie
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:24   #3116
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

No tak, ale chciałabym miec to juz z głowy, bo dochodzi pisanie pracy mgr i ciagle brakuje mi czasu na wszystko.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:39   #3117
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

no to przysiądź raz, zaprzyj się i wybierzcie ostatnio stwierdziłam, ze takie "pierdoły" są naprawdę mało istotne, bo większość ludzi wywali zaproszenia tuż po waszym ślubie i mało kto zwraca na nie szczególną uwagę, liczy się treść i to, że się je dostało A fakt, ze pasują kolorystycznie np do butów PM... kto to prócz PM będzie wiedział
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 06:42   #3118
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Witam

jak tam sierpnióweczki po walentynkowym weekendziku
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 07:27   #3119
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Witam

jak tam sierpnióweczki po walentynkowym weekendziku
Dzień dobry
W sumie Walentynki minęły u nas bez szaleństw, kwiatka dostałam

Jeszcze 180 dni
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 07:38   #3120
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

my byliśmy w górach ze znajomymi poszaleliśmy niczym małe dzieciaczki w śniegu

a dziś 180 dni, 25 tygodni 5 dni, 5 miesięcy 30 dni
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.