Sierpniowe Panny Młode - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 14:13   #3241
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

ja mam. W poniedziałek maja nam już przyjść, ale zapraszac na ponad 4 miesiące wcześniej ...no nie wiem, wszystki mamy śluby w sierpniu??:P

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Też mam obrone w czerwcu.
Ale myślę, że sie wyrobimy jakos w maju...Wsztskich raczej mamy na miejscu... , przynajmniej większość..
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:16   #3242
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
ja mam. W poniedziałek maja nam już przyjść, ale zapraszac na ponad 4 miesiące wcześniej ...no nie wiem, wszystki mamy śluby w sierpniu??:P

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Też mam obrone w czerwcu.
Ale myślę, że sie wyrobimy jakos w maju...Wsztskich raczej mamy na miejscu... , przynajmniej większość..
no my właśnie nie na miejscu stąd ten pospiech w święta kolejna tura przyjezdnych gości także znowu będziemy mieć coś z głowy Ja tam się cieszę ze szybko będziemy mieć z głowy Powiedz mi co to za różnica maj czy marzec-kwiecień ? Chilanes też już rozdała parę zaproszeń
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:26   #3243
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Niewiem, zawsze myślałam, że zaczniemy rozdawać kolo czerwca.
Ale może naprawde lepiej zacząc gdzieś w święta, bo w sumie na tygodniu do jednych można zajechać a do innych nie bardzo....a weekendów może braknąć.
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:32   #3244
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

A ja nadal nie mam zaproszeń jakoś nie mogę nigdy czasu znaleźć i je wybrać i kupić
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:42   #3245
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Ja czekam na pełną listę gości od teściowej i mogę zamawiać, może do świąt się doczekam :P bo u nich w rodzinie to zawsze jest czas na wszystko :P a zapraszać chcemy na początku maja, pewnie zaczniemy na długi, 3 dniowy weekend.

Wydaje mi się że jak sie planuje ślub na te wakacyjne miesiące to im wcześniej się zaprasza tym lepiej, bo ludzie mają czas na ustalenie urlopów. W zeszłym roku sami rezerwowaliśmy wakacje już w styczniu i dostosowywaliśmy termin tak, żeby być na ślubie koleżanki.
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 15:02   #3246
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Ja właśnie dzisiaj skończyłam zaproszenia robić - oprócz "środka" bo też nie mogę się doczekać na listę gości TŻ Ja planuję zacząć zapraszać gości w maju bo oboje z TŻ mamy potem sesje no i niektórzy mogą gdzieś wyjechać. Na szczęście mam tak, że np w jednym domu mogę dać 4 zaproszenia także szybko pójdzie

Pochwalę się jeszcze naszymi poniedziałkowymi zakupami
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 17:50   #3247
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

To ja przepraszam za to moje pytanie odnośnie ceny, chciałam załapać jakaś orientację, bo dopiero zaczynam się rozglądać.
Jak to się mów: Każdy robi, to co lubi

A ja zaproszenia zamierzam zacząć rozdawać ok. Wielkanocy

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

A jeszcze tak apropo zaproszen, kuzynostwo juz sobie urlopy poukladalo pod nasz ślub, wiec w sumie chyba dobrze tak szybko dać znać Poza tym my musimy szybko mieć konkretna listę gości. Wiec już niedługo zrobię sobie radochę z rozdawania :P

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

19natka88- widzę, że bardzo udane zakupy Chyba też zacznę się rozglądać i kupować
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 17:55   #3248
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość

19natka88- widzę, że bardzo udane zakupy Chyba też zacznę się rozglądać i kupować
Jestem bardzo zadowolona bo miałam okropny problem z biżuterią do sukni Ale kolejny problem i wydatek z głowy
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:06   #3249
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zadowolona bo miałam okropny problem z biżuterią do sukni Ale kolejny problem i wydatek z głowy

wierzę, bo mi się nic nie podoba jak na złość :/ a jak upatrzyłam i dwa dni później poszłam do sklepu to mi wykupili tak to jest jak człowiek się waha... no i po tym sobie odpuściłam Ale teraz widze, że już mi przeszło :P i wybiorę się na "łowy"
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:19   #3250
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Też miałam upatrzony inny komplet ale miałam identycznie jak Ty... wykupili
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 05:48   #3251
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że jak sie planuje ślub na te wakacyjne miesiące to im wcześniej się zaprasza tym lepiej, bo ludzie mają czas na ustalenie urlopów. W zeszłym roku sami rezerwowaliśmy wakacje już w styczniu i dostosowywaliśmy termin tak, żeby być na ślubie koleżanki.
właśnie dlatego już dałam nie którym zaproszenia na razie ich rozdałam 6 a zostało jeszcze 25 także pomału pomału i może do maja skończymy
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 06:14   #3252
Ewusiaw85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sanniki->Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Hejka

Jak czytam Was to zaczynam sie denerwowac bo tez mam slub 14 sierpnia i na razie prawie nie mam nic załatwione i wogóle nie wiem co załatwiac

Na razie mamy tylko sale, kucharke, kamerzyste, godzine w kosciele ... chyba strojenie i na tym koniec...

co powinnam robić, nie miałam czasu za bardzo o tym myslec bo jestem na etapie załatwiania kredytu na mieszkanie, i mam nadz ze juz w tym m-cu wejdzie ekipa i beda wykańczac....
chyba zaczynam panikować, ale powinnam pomyslec o tym ślubie. Błagam dziewczyny pomóżcie co pokolei teraz powinnam załatwiać??

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
no to dolacze sie do sierpniowych PM tez jestem z sierpnia wiec czemu nie sukienke juz mam bukiet tez wybrany zaraz sie pochwale to sukienki chce miec koronkowe bolerko na 3/4 rekaw bo mi mama marudzi ze do kosciola z golymi ramionami to nie wypada obraczki juz mamy czekaja sobie u TZa na ten dzien
no i chyba jak kazda PM tutaj martwie sie o pogode niby sierpien ale oby nie byl taki jak w tym roku

jejku jaka sliczna sukienka mogę zapytac o cenę??
Ewusiaw85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 06:53   #3253
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Hej, Ja mam ślub tydzien przed Toba a też mam niewiele więcej załatwione,

http://www.horm.biz/616/slub/o-czym-...sta-spraw.html

ta stronka może pomoże Ci choć troche

Ja uważam, że spokojnie,myśle że jeszcze kupa czasu do sierpnia. Najważniejsze zamów suknie
Bo to jednak się czeka, ja już zamówiłam i czeka się 4 miesiące przynajmniej u nas.
Jesli macie sale, kamerzyste, fotografa, godzine u ksiedza, muzyke, to narazie wystarczy.
Pozniej zostaną kwiaty, i przymiarki sukni
Myśle, że niema się czym denerwowac
Teraz jeszcze możesz zamówić powoli wizyte u fryzjera( próbna) i odrazu na swój ślub się umówić, bo u nas na okres wakacyjny jest olegany bardzo , szczególnie na tych lepszych fryzjerów

Pozdrawiam i spokojnie,
i może o czymś zapomniała to dziewczyny napewno uzupełnia.
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 07:45   #3254
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
wszystki mamy śluby w sierpniu??:P
Tak, bo to wątek sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzisiaj skończyłam zaproszenia robić - oprócz "środka" bo też nie mogę się doczekać na listę gości TŻ Ja planuję zacząć zapraszać gości w maju bo oboje z TŻ mamy potem sesje no i niektórzy mogą gdzieś wyjechać. Na szczęście mam tak, że np w jednym domu mogę dać 4 zaproszenia także szybko pójdzie

Pochwalę się jeszcze naszymi poniedziałkowymi zakupami
śliczne zakupy
Ja też jestem w trakcie robienia zaproszeń i też się nie mogę doczekać listy TŻ, tzn takiej oficjalnej , bo na razie mam taką, np. ciocia jakaś tam i wujek jakiś tam, bez nazwisk.
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 08:19   #3255
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

ja na szczęście rodzinę TŻ znam dokładnie i nie musiałam się go prosić o listę o parę osób zapytałam jego mamy a dokładnie o nazwiska czy kogos jeszcze chcą dopisali 4 osoby i po sprawie pewnie jak bym wszytskich nie znała do dziś bym była w szarym polu

dziś mam nauki przedslubne ciekawe ciekawe jak będzie
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 08:23   #3256
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Co do listy cioć, wujków, to Tż problemu nie miał i szybciutko mi ją napisał, jak tylko zaczęliśmy planwoac ślub. Gorzej z jego znajomymi wciąż nie możemy się doprosić nazwisk osób towarzyszących (dodam, że np. są parą 4 lata, wiec chyba zna imię i nazwisko dziewczyny/chłopaka!) i adresów do korespondencji tych, co wyjechali za granicę

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
oczywiście masz prawo do wygłoszenia swojego zdania ale nie uważaj nas za głupie kobiety


a super 6 już rozdanych i razem z TZ postanowiliśmy że zaczniemy reszcie też już dawać bo tak to one się tylko w kartonie brodzą i niszczeją a co ludzie mają to mają i my też mamy z głowy także się bardzo z tego powodu cieszę
a u ciebie jak ?? rozdajecie już ??
tak, po mału rozdajemydaliśmy:
pamiątkowe moim Rodzicom (zostali rodzice Tż);
Szwagierce i jej narzeczonemu;
1 znajomym, bo rzadko się widujemy z nimi oboje;
Świadkowi, mieszka daleko, a niewypada mu wysłać pocztą;
wczoraj wysłałam 1 pocztą, bo wysyłałam paczkę do koleżanki, więc dorzucilam i zaproszenie.
W weekend planujemy dać następne.
Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
Juz na sierpień zapraszacie?????
Nie za wcze śnie??

My zamiarujemy w maju może zacząć....

Sorka dziewczyny za to o tych 3000 zl za suknie.
Dla Ciebie za wcześnie, dla nas nie.
My mamy czas tylko w weekendy i to nie każde, chcemy wręczyć je osobiście w dużej mierze i mamy 2 miasta do objechania oddzielone od siebie o 150 km. Do tego trzeba zgrać termin wizyt z Gośćmi.
Poza tym dla mnie im wcześniej, tym lepiej, przynajmniej wiedzą, że są zapraszani już na pewno, a nie tylko "na gębę" i mogą się przyszykować, wziąć wolne, itd.
Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
tak zapraszamy już bo musieliśmy wcześniej je zrobić żeby móc dać osoba które były tydzień temu w Polsce osobiście zaproszenia. A wiec mamy je gotowe i leża w kartonie to czemu nie dawać przy okazji zaproszeń a nawet ci powiem ludzie się bardzo cieszą ze tak szybko je dostają Mówią o teraz możemy sobie spokojnie urlopy planować i nie wydaje mi się ze to szybko a w czerwcu planuję obronę także nie będę miała kiedy ich rozdać bo będę się skupiać i na nauce i na pisaniu pracy także lepiej dla nas
dokładnie, w czerwcu planuję załatwić dokumentację, co też w naszym wypadku trzeba logistycznie rozpracować, bo Tż tam, ja tu, trzeba się umówic z ksiedzem na protokół, z urzędem na załatwienie formalności... Wziąć specjalnie wolne. Do tego będzie przymiarka sukni i wiele innych "pierdół" do załatwienia.
Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
Niewiem, zawsze myślałam, że zaczniemy rozdawać kolo czerwca.
Ale może naprawde lepiej zacząc gdzieś w święta, bo w sumie na tygodniu do jednych można zajechać a do innych nie bardzo....a weekendów może braknąć.
Wszystko zależy od Waszych i Gości możliwości czasowych i logistycznych. My nie mamy możliwości wpaść "na herbatkę" w środku tygodnia, a wręczenie 40 zaproszeń zajmie trochę czasu, bo nawet wręczając 2 zaproszenia dziennie to jest sobota+niedziela= 4 zaproszenia x 10 tygodni. A wiesz jak to jest, jak pójdziesz do babci, czy ciotki = herbatka, gadu, gadu, kolacyjka (no bo jak to! na kolacji nei zostaniecie???), a czas leci
Większość pewnie rozdamy w Święta, bo akurat zjadą się kuzyni Tż i rodzina będzie praktycznie w komplecie.
Poza tym to tylko 5 m-cy

19natka88 bardzo fajne obrączki i biżu ile zapłacilaś za komplecik?
Ewusiaw85 - suknia, nauki, poradnia, zaproszenia, rezerwacja kwiaciarni, fryzjera, makijażystki...
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2010-03-04 o 08:50
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 08:42   #3257
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

No Chilanes my to się rozumiemy prawie we wszystkim
nie ale na prawdę warto już zacząć działać z zaproszeniami bo jest dokładnie tak jak gada Chilanes tu kawka gadu gadu kolacyjka i braknie nam czasu a ja raczej też mam tylko wolne weekendy i to czasem tylko co drugi bo studiuję zaocznie a tygodniami TŻ pracuje na zmiany i nie ma jak jeździć

a ty Chilanes i reszta sierpnióweczek będziecie miały rajstopki zwykłe, samonośne czy w ogóle?
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 08:53   #3258
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
No Chilanes my to się rozumiemy prawie we wszystkim
nie ale na prawdę warto już zacząć działać z zaproszeniami bo jest dokładnie tak jak gada Chilanes tu kawka gadu gadu kolacyjka i braknie nam czasu a ja raczej też mam tylko wolne weekendy i to czasem tylko co drugi bo studiuję zaocznie a tygodniami TŻ pracuje na zmiany i nie ma jak jeździć

a ty Chilanes i reszta sierpnióweczek będziecie miały rajstopki zwykłe, samonośne czy w ogóle?
normalnie wizażowe bliźniaczki jednojajowe

planuję pończochy samonoście, bo znająć moje stopy, to bez niczego miałabym bąbel, na bąblu, a w pończochach wygodniej korzystać z toalety, niż w rajstopach
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:14   #3259
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
19natka88 bardzo fajne obrączki i biżu ile zapłacilaś za komplecik?
Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
a ty Chilanes i reszta sierpnióweczek będziecie miały rajstopki zwykłe, samonośne czy w ogóle?
Dziękuję Komplet miał kosztować 450zł ale po rabacie wyszło 360 zł

Ja chcę mieć komplet bielizny z pasem do pończoch i chyba zdecyduję się na pończochy takie przypinane do pasa
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 09:44   #3260
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

ja też bym chciała samonośne ale nie wiem czy dla kobiety noszący rozmiar 42 takie znajdę żeby mój tłuszczyk nie wychodził na tych gumkach
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:50   #3261
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
ja też bym chciała samonośne ale nie wiem czy dla kobiety noszący rozmiar 42 takie znajdę żeby mój tłuszczyk nie wychodził na tych gumkach

Wydaje mi się, że powinnaś mieć takie z szerokim pasem koronki u góry, wtedy nie będą ściskać ud w jednym miejscu i nie zrobią się wałeczki I na pewno znajdziesz taki rozmiar bo moja mam też nosi 42 a pończochy kupiła bez problemu
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 10:05   #3262
Ewusiaw85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sanniki->Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Dziewczyny a powiedzcie jak to jest z tymi naukami przedmałżeńskimi i poradnia??

Obydwoje mamy ukończone nauki przedmałżeńskie robione na lekcjach religi w ostatniej klasie liceum, mam nadzieje ze ksiądz to uzna?? zreszta umówilismy sie z nim że przyjdziemy w maju do niego wszytko ustalić. sam to zaproponował

A własnie ile płaciliście u księdza??
Ewusiaw85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 10:13   #3263
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Ewusiaw85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie jak to jest z tymi naukami przedmałżeńskimi i poradnia??

Obydwoje mamy ukończone nauki przedmałżeńskie robione na lekcjach religi w ostatniej klasie liceum, mam nadzieje ze ksiądz to uzna?? zreszta umówilismy sie z nim że przyjdziemy w maju do niego wszytko ustalić. sam to zaproponował

A własnie ile płaciliście u księdza??
Wszystko zależy od księdza, znam parę która nie miała ani nauk ani poradni i ślub też dostali

A za co mielibyśmy płacić przed ślubem?
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 10:56   #3264
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
A za co mielibyśmy płacić przed ślubem?
za udzielenie ślubu moja siostra rok temu dała 400 zł to ksiądz się na nią spojrzał choćby dała mu na bułkę ... tragedia ja się aż boję ile sobie zażyczą u nas w kościele jeśli będzie co łaska myślę 300-500 zł a to i tak dużo !!
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:25   #3265
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Pochwalę się jeszcze naszymi poniedziałkowymi zakupami
Bardzo ładne obrączki. Skąd kupiliście? Od zwykłego jubilera, czy z jakiejś sieciówki?
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:38   #3266
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
za udzielenie ślubu moja siostra rok temu dała 400 zł to ksiądz się na nią spojrzał choćby dała mu na bułkę ... tragedia ja się aż boję ile sobie zażyczą u nas w kościele jeśli będzie co łaska myślę 300-500 zł a to i tak dużo !!
Uu to nieźle, u nas z tego co wiem płaci się "co łaska" ok 200-300zł z tym, że organiście też trzeba osobno zapłacić

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Bardzo ładne obrączki. Skąd kupiliście? Od zwykłego jubilera, czy z jakiejś sieciówki?
U zwykłego jubilera, mam sporo biżuterii od niego i dzięki temu mieliśmy rabat A od tych z sieciówek różnią się jedynie szerokością bo maja niestandardowo 4,8 mm
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:43   #3267
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
ja też bym chciała samonośne ale nie wiem czy dla kobiety noszący rozmiar 42 takie znajdę żeby mój tłuszczyk nie wychodził na tych gumkach
jak ja mam 48 i znajduję dla siebie,t o Ty na siebie tym bardziej. Na 42 to myślę, że 5 będzie w porządku, bo ja noszę 6, kupuję na all u 1 sprzedawcy i są bombowe!
Cytat:
Napisane przez Ewusiaw85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie jak to jest z tymi naukami przedmałżeńskimi i poradnia??

Obydwoje mamy ukończone nauki przedmałżeńskie robione na lekcjach religi w ostatniej klasie liceum, mam nadzieje ze ksiądz to uzna?? zreszta umówilismy sie z nim że przyjdziemy w maju do niego wszytko ustalić. sam to zaproponował

A własnie ile płaciliście u księdza??
mój ksiądz nie uznaje nauk szkolnych, też je mamy, a mimo to musieliśmy zrobić "normalne" nauki
nie zamierzam dać więcej niż:
- 200-250 księdzu, który udzieli ślubu (obca parafia)
- w mojej parafii za spisanie protokołu+zapowiedzi 100zł
- w Tż parafii za zapowiedzi 50 zł
Czyli 400 zł do tego jeszcze opłaty USC
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:27   #3268
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
jak ja mam 48 i znajduję dla siebie,t o Ty na siebie tym bardziej. Na 42 to myślę, że 5 będzie w porządku, bo ja noszę 6, kupuję na all u 1 sprzedawcy i są bombowe!
a podasz mi namiary na pw na tego faceta ?? skoro są sprawdzone to zakupię na próbę

ej dziewczyny czy któraś z Was ma Wódkę Vodka PALACE (PAŁACOWA) ? TŻ dzwonił do hurtowni i wszędzie ją polecają a ja jakoś nie wiem czy mam obawy czy co miałyście z nią styczność ?
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:30   #3269
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
a podasz mi namiary na pw na tego faceta ?? skoro są sprawdzone to zakupię na próbę

ej dziewczyny czy któraś z Was ma Wódkę Vodka PALACE (PAŁACOWA) ? TŻ dzwonił do hurtowni i wszędzie ją polecają a ja jakoś nie wiem czy mam obawy czy co miałyście z nią styczność ?

My mamy na wesele kupioną, ja się nie znam i dla mnie każda wódka smakuje tak samo ale TŻ i teść zgodnie twierdzą , ze jest dobra z tym, że my kupowaliśmy w Makro bo jakoś nie mam zaufania do hurtowni
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:58   #3270
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
a podasz mi namiary na pw na tego faceta ?? skoro są sprawdzone to zakupię na próbę

ej dziewczyny czy któraś z Was ma Wódkę Vodka PALACE (PAŁACOWA) ? TŻ dzwonił do hurtowni i wszędzie ją polecają a ja jakoś nie wiem czy mam obawy czy co miałyście z nią styczność ?
Podobno jest dobra, ale ja jej nie piłam, bo dla mnie każda wódka jest bleeee. My chyba kupimy Gorzką Żołądkową De Lux
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
My mamy na wesele kupioną, ja się nie znam i dla mnie każda wódka smakuje tak samo ale TŻ i teść zgodnie twierdzą , ze jest dobra z tym, że my kupowaliśmy w Makro bo jakoś nie mam zaufania do hurtowni
a jaką kupiliście?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.