Sierpniowe Panny Młode - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 13:14   #3391
Roksita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 94
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
witamy serdecznie kolejną sierpnióweczke

a masz już suknię wybraną ? - jeśli tak to pochwal się
Sukienki jeszcze nie mam Dopiero jak będę w Polsce po świetach to zacznę gorączkowo szukać, będę musiała już zakupić sukienkę+dodatki, garnitur dla mojego, wódkę, obrączki, zaprosić prawie wszystkich gości (nie wiem czy 1,5 tyg to nie będzie mało na to wszystko)
A suknię zawsze chciałam mieć mniej więcej podobną do tych http://www.suknieagnes.pl/pl.html
kolekcja3- 4700/739 lub
kolekcja3- 4715/800 ale teraz sama nie wiem czy było by mi wygodnie i nie za gorąco
__________________
14.08.2010 Jesteśmy małżeństwem
Roksita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 13:20   #3392
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

obie suknie piękne
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 13:25   #3393
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

To prawda, piekne, ciekawe tez czy nie sa cięzkie.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:02   #3394
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Roksita witaj! mi się podoba bardziej ta druga suknia która wymieniłaś
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:40   #3395
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Roksita Pokaż wiadomość
A suknię zawsze chciałam mieć mniej więcej podobną do tych http://www.suknieagnes.pl/pl.html
kolekcja3- 4700/739 lub
kolekcja3- 4715/800 ale teraz sama nie wiem czy było by mi wygodnie i nie za gorąco
Druga ładniejsza
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 17:26   #3396
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Roksita Pokaż wiadomość
Sukienki jeszcze nie mam Dopiero jak będę w Polsce po świetach to zacznę gorączkowo szukać, będę musiała już zakupić sukienkę+dodatki, garnitur dla mojego, wódkę, obrączki, zaprosić prawie wszystkich gości (nie wiem czy 1,5 tyg to nie będzie mało na to wszystko)
A suknię zawsze chciałam mieć mniej więcej podobną do tych http://www.suknieagnes.pl/pl.html
kolekcja3- 4700/739 lub
kolekcja3- 4715/800 ale teraz sama nie wiem czy było by mi wygodnie i nie za gorąco

Oby dwie śliczne Ale chyba pierwsza mi sie bardziej widzi :P Wiadomo- wszystko zależy od gustu, no i jak leży

A wracając do stolików, to chyba zrobię taki i głwónie z vermutami :P Mam brygade dziewuch, które lubią takie trunki
A... i stół wiejski też robię,
fontanna czekoladowa mi się podoba, ale to już zależy jak z finansami. Poprawin nie robimy, wiec chociaż tak sobie poszaleje :P (mam nadzieje)
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:03   #3397
Roksita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 94
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
Roksita witaj! mi się podoba bardziej ta druga suknia która wymieniłaś
Dzięki Sama nie wiem która mi się bardziej podoba ale będę chciała kupić podobna do którejś z tych dwóch

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Poprawin nie robimy, wiec chociaż tak sobie poszaleje :P (mam nadzieje)
My też poprawin nie robimy, jedynie w domu dla najbliższych będzie mały poczęstunek, bo w poniedziałek chcemy pojechać w podróż poślubną Zawsze marzyłam o tym żeby spędzić miodowy tydzień z ukochanym w jakimś romantycznym miejscu. A wy wybieracie się gdzieś po ślubie czy nie??
__________________
14.08.2010 Jesteśmy małżeństwem
Roksita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 18:12   #3398
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

My bardzo chcemy jechac gdzies nad ciepłe morze, ale finansowo nas nie stac, wiec mam chociaz nadzieje ze uda nam sie pojechac nad nasze polskie morze na tydzien
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:28   #3399
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Roksita Pokaż wiadomość
A wy wybieracie się gdzieś po ślubie czy nie??
Mam nadzieję, że tak ale na razie nie mamy pieniążków na to, więc jeśli po weselu troszkę zostanie, bądź z prezentów się dostanie, to na hop-siup cosik wykupimy i na tydzień uciekniemy hen daleko w ciepły zakątek
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:38   #3400
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

My tez chcemy gdzies jechac zaraz po szukalismy czegos w zimie, ale nie moglismy sie zdecydowac i stawiamy na last minute. A chcemy za granice, bo finansowo wcale nie wychodzi drozej niz u nas. Od kilku lat w zasadzie wyjezdzamy za granice i wcale drogo nie wychodzi jakas kwatera czy mobile home.
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:17   #3401
hajduczkawojtusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 459
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

A propos podróży poślubnej to też chcemy pojechać na tydzień...na jakiś spontaniczny wyjazd...gdzie oczy poniosą
__________________
Czyżby Stanisław był gejem?
hajduczkawojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 21:35   #3402
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Ja też bym chciała z moim tz wyjechac.
Prawdopodobnie szykuje sie od niego z pracy wycieczka do Chorwacji wiec skorzystamy zapewne.
a poprawiny my bynajmniej robimy.
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 07:50   #3403
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Co do fontanny to mamy możliwość wypożyczenia z białą i ciemną czekoladą. Sąsiedzi mają zakład garmażeryjny i mogą wypożyczyć. Koszt tego ok. 500zł. Więc się zastanawiam.

Co do podróży poślubnej to mamy już wykupiony tydzień w Egipcie. Pierwszy raz będę lecieć samolotem i wogóle za granicę, więc nie mogę się już doczekać
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:07   #3404
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

dla mnie to jest pieniądz wyrzucony w błoto będzie na tyle jedzenia na weselu że wątpię żeby gościom chciało się jeszcze jeść czekoladę z fontanny na pewno fajny efekt to daje ale dla mnie jest to rzecz zbędna

155 dni do ślubu
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:33   #3405
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

A ja właśnie chcę fontannę ze względu na to, że widziałam jak goście lgną do tego. Ostatnio jak byłam na weselu, to co chwile-szczególnie panie, latały robily sobie na patykach "szaszłyki owocowe" (owoców bylo do wyboru, do koloru) i maczały A ja uważam, że to co zapadnie w pamięć gościom, to nie są stracone pieniądze.
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:33   #3406
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Dla mnie także jest to zbędne wydanie 500zł, poza tym napawa mnie lekkim obrzydzeniem fakt maczania jedzenia przez wiele osób w 1 "misce" tym bardziej, gdy będą dzieci... Takze widziałam jak wygląda użytkwoanie takiej fontanny i o ile ktoś jest kuturalny i używa zakażdym razem innego patyczka, to jeszcze ok... ale najczęściej osoby, które dłuższą chwilę przy niej zostają nadziewały owoce ciągle na ten sam patyk, potemw czekoladę i do buzi... cóż... wystarczą mi moje własne bakterie, nie potrzebuję ich od znajomych i rodziny A juz o tym, jak wyglądała okolica fontanny to już nie wspomnę .

Śnieg mi pruszy za oknem ;/
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2010-03-12 o 08:35
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 09:11   #3407
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

każdy robi, to co lubi
Akurat kolo fontanny, którą widziałam było cacy czysto, co do patyków, to fakt- nie pomyslałam o oszczędnym, wtórnym używaniu patyczka :P hehe. blee.
Ale i tak pewnie zrobię fontannę :P A na targach ślubnych widziałam, jak dawali rurki i wafelki do maczania

U mnie szaro buro i zimno
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 09:42   #3408
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

U nas tez bialo:/
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 14:13   #3409
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Dla mnie także 500 zł za fontannę czekoladową jest wyrzuceniem pieniędzy w kosz.. jakoś nie lubię takich nowinek ... Ale każdy robi to co lubi i tego nie krytykuję...


Wczoraj zamówiłam w końcu zaproszenia na razie czekam na gotowy projekt do zaakceptowania a później drukują i wysyłają mi akurat będą gotowe na kwiecień to zacznę zapraszać gości tych mieszkających daleko
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 16:50   #3410
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

aanukaa w takim razie czekamy na foteczki zaproszeń
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 17:24   #3411
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

i ja też zamówiłam zaproszenia Już wszystko poakceptowane, więc czekam na paczke
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 17:28   #3412
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

no to też wstaw fotkę, jak tylko przyjdą

A ja sie wnerwiłam, bo polecana krawcowa powiedziała, że sukienek nie szyje, bo klientki bywają marudne, itp, itd... no wkurzyłam się!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 17:45   #3413
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Ja tez zlozylam zamowienie na zaproszenia, czekam na maila zwrotnego Mam jeszcze pytanie, mamy znajomego, ktory ma dziewczyne, znamy ja, ale tak doslownie 2 razy ja widzielismy i jak to wpisac na zaproszeniu najpierw on a pozniej ona? Nie chcemy pisac z osoba towarzyszaca, bo bez sensu skoro wiemy jak sie nazywa i wiemy ze bedzie z nia.


Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
no to też wstaw fotkę, jak tylko przyjdą

A ja sie wnerwiłam, bo polecana krawcowa powiedziała, że sukienek nie szyje, bo klientki bywają marudne, itp, itd... no wkurzyłam się!
No to juz szczyty wszystkiego! to po co ona jest krawcowa? To tak jak isc do fryzjera i pani powie ze Cie nie uczesze bo bedziesz marudzic...
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 17:57   #3414
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Ja tez zlozylam zamowienie na zaproszenia, czekam na maila zwrotnego Mam jeszcze pytanie, mamy znajomego, ktory ma dziewczyne, znamy ja, ale tak doslownie 2 razy ja widzielismy i jak to wpisac na zaproszeniu najpierw on a pozniej ona? Nie chcemy pisac z osoba towarzyszaca, bo bez sensu skoro wiemy jak sie nazywa i wiemy ze bedzie z nia.
Też mieliśmy taki dylemat, ale mój tż stwierdził, że w pierwszej kolejności zaprasza kolege, więc jego dane wpisze pierwsze, a że zna dane os tow.. no to wpisał imie i nazwisko dzieczyny ale w drugiej kolejności. Chyba ma to jakiś sens, chociaż mi dziwnie jak patrze, że facet jest pierwszy :/
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 18:05   #3415
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Też mieliśmy taki dylemat, ale mój tż stwierdził, że w pierwszej kolejności zaprasza kolege, więc jego dane wpisze pierwsze, a że zna dane os tow.. no to wpisał imie i nazwisko dzieczyny ale w drugiej kolejności. Chyba ma to jakiś sens, chociaż mi dziwnie jak patrze, że facet jest pierwszy :/
No mie tez dziwnie, ale z drugiej strony dla nas ona jest osoba towarzyszaca, zreszta mysle ze jest swiadoma ze zapraszamy w zasadzie kolege i sie nie obrazi, ja bym sie nie obrazila Co innego jak juz sa zareczeni, albo malzenstwo, albo juz bardzo dobrze znamy ta druga osobe to wtedy pani pierwsza.
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 18:39   #3416
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

kahunia ja mimo że to niby niegrzecznie, ale w przypadku kiedy znamy chłopaka, a jego dziewczyny praktycznie nie, to wpisane mamy właśnie: On, Ona. Dla nas Ona jest osobą towarzyszącą i z grzeczności wpisujemy ją po imieniu i nazwisku, bo dla nas to lepsze, niż zwrot "osoba towarzysząca" A że przede wszystkim zapraszamy kolegę, to niestety facet jest wypsiany jako pierwszy
A z tą krawcową, to właśnie kompletnie nie wiem... jak sie można tytułować krawcową w takim wypadku, jak się nie szyje, tylko robi drobne poprawki
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2010-03-12 o 18:42
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 19:41   #3417
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

A ona szyła w ogole suknie slubne? Bo to nie jest takie proste i moze sie boi ze cos zepsuje. Ale mogla to jakos inaczej wyjasnic, bo tak to sie tylko klientki traci..

TZ mowil tez zeby w przypadku jego kuzynow tak zrobic ze najpierw Pan pozniej Pani, ale oni sa w nieformalnych zwiazkach z dziecmi, wiec stwierdzilam ze to tak jak malzenstwo i rodzine i wpisuje najpierw Pania.. Mam nadzieje ze nikt sie nie poobraza, a jak tak to trudno... i tak wszystkim nie dogodze.

Najgorsze jest to, ze sie dowiedzialam, iz lokal w ktorym mamy wesele jest aktualnie zamkniety przez sanepid... Mama mnie pociesza, ze zrobia porzadek i do sierpnia wszystko bedzie ok, ale i tak sie boje ze cos bedzie nie tak i co wtedy??
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 19:45   #3418
Roksita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 94
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

[QUOTE=kahunia;17830206] Mam jeszcze pytanie, mamy znajomego, ktory ma dziewczyne, znamy ja, ale tak doslownie 2 razy ja widzielismy i jak to wpisac na zaproszeniu najpierw on a pozniej ona? Nie chcemy pisac z osoba towarzyszaca, bo bez sensu skoro wiemy jak sie nazywa i wiemy ze bedzie z nia.
Też mam 2 kolegów którzy idą ze swoimi panienkami i najpierw wpisuję ich a w drugiej kolejności te dziewczyny (bo może być też taka sytuacja, że do wesela koledze się coś odmieni albo zerwie ze swoją panienką i co wtedy??) a bardziej mi zalezy, żeby to on byl na ślubie
__________________
14.08.2010 Jesteśmy małżeństwem
Roksita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 19:51   #3419
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
A ona szyła w ogole suknie slubne? Bo to nie jest takie proste i moze sie boi ze cos zepsuje. Ale mogla to jakos inaczej wyjasnic, bo tak to sie tylko klientki traci..

TZ mowil tez zeby w przypadku jego kuzynow tak zrobic ze najpierw Pan pozniej Pani, ale oni sa w nieformalnych zwiazkach z dziecmi, wiec stwierdzilam ze to tak jak malzenstwo i rodzine i wpisuje najpierw Pania.. Mam nadzieje ze nikt sie nie poobraza, a jak tak to trudno... i tak wszystkim nie dogodze.

Najgorsze jest to, ze sie dowiedzialam, iz lokal w ktorym mamy wesele jest aktualnie zamkniety przez sanepid... Mama mnie pociesza, ze zrobia porzadek i do sierpnia wszystko bedzie ok, ale i tak sie boje ze cos bedzie nie tak i co wtedy??
nie ślubną! zwykłą prostą, na poprawiny ślubną mam z salonu
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 19:55   #3420
Roksita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 94
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez aanukaa Pokaż wiadomość
Wczoraj zamówiłam w końcu zaproszenia na razie czekam na gotowy projekt do zaakceptowania a później drukują i wysyłają mi akurat będą gotowe na kwiecień to zacznę zapraszać gości tych mieszkających daleko
No ja też zamówiłam zaproszenia, dobrze że się w końcu zdecydowałam na jakieś Muszę tylko wypełnić formularz
Powiedzcie dziewczyny, który kolorł adniejszy wiśniowy czy jasny brąz??http://www.allegro.pl/item947456275_...ja_kopert.html
a i myślałam jeszcze je wiązac ozdobną wstążką na kokardę -tak jak któraś z was robiła bo wydają mi się za skromne
__________________
14.08.2010 Jesteśmy małżeństwem
Roksita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.