Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 08:49   #1891
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja byłam po tej żel przedwczoraj i już nie było śladuu :/
musże zainwestowac w biodermę chyba/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:42   #1892
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
a czy ten żel wchodzi na stałe do asortymentu, czy jet to jakaś limitowana promocja, wiesz może?
niestety nie wiem, ale skoro to seria be beauty występująca tylko w biedronce to kto wie
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:41   #1893
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez nicolle90 Pokaż wiadomość
drogie Ekspertki! Proszę Was o pomoc
Przeglądając forum doszłam do wniosku, że mojej skórze będzie potrzebnych kilka mazidełek. Chciałabym zrobić sobie krem do twarzy.
Mam AZS a więc baaardzo suchą skórę i wrażliwą. (19lat)

1.Moje propozycje to: Kwas hialuronowy, mocznik, jedwab hydrolizowany i keratyna. Czy to odpowiednie dla mnie? Czegoś za dużo? Czegoś za mało?

2. Jakieś specjalne stężenia?

3. Jak to zmieszać? Gdzie trzymać?

Proszę o odpowiedź, bo tu jest taaaak dużo cennych informacji, że nie mogę ogarnąć już

Mam nadzieję, że nie sprawi Wam to kłopotu i pomożecie :X
Jak chcesz mocznik to musisz też dać kwas mlekowy a to wszystko razem znaczy, że musisz też wziąć papierki wskaźnikowe. Wybrałabym tylko jedną proteinę i byłby to jedwab a nie keratyna. Przyda się też jakiś konserwant, chyba że chcesz robić nowy krem co 2 tygodnie.
Najważniejszą częścią kremu w twoim przypadku może być dobrze dobrany olej, ale tu już nie pomogę, musisz poczytać opisy na stronach. Dodałabym też kilka % masła shea.
Wydaje mi się, że gdzieś czytałam, że atopowcom dobrze robią glikole.
Musisz się liczyć z tym, że krem może nie wyjść, jest to jednak trochę babrania. Jeśli ma się do tego smykałkę to może być świetna zabawa a jeśli nie to utrapienie....
Próbowałaś się może smarować cetaphilem md? Czytałam o nim takie opinie, że sama chciałam kupić do nawilżania. Jest on stworzony do suchej i wrażliwej skóry.

Edytowane przez Dronf
Czas edycji: 2010-04-15 o 10:42
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:44   #1894
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
Jeśli ma się do tego smykałkę to może być świetna zabawa a jeśli nie to utrapienie....
własnie dlatego nie mogę zdecydowac się na zamówienie z mazideł :/

ale musze w końcu zamówić bo chce zrobic peeling migdałowy,
albo cos z kwasem salicylowym Tylko nie mam kiedy wczytać się w wątki tematyczne :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:40   #1895
nicolle90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
Jak chcesz mocznik to musisz też dać kwas mlekowy a to wszystko razem znaczy, że musisz też wziąć papierki wskaźnikowe. Wybrałabym tylko jedną proteinę i byłby to jedwab a nie keratyna. Przyda się też jakiś konserwant, chyba że chcesz robić nowy krem co 2 tygodnie.
Najważniejszą częścią kremu w twoim przypadku może być dobrze dobrany olej, ale tu już nie pomogę, musisz poczytać opisy na stronach. Dodałabym też kilka % masła shea.
Wydaje mi się, że gdzieś czytałam, że atopowcom dobrze robią glikole.
Musisz się liczyć z tym, że krem może nie wyjść, jest to jednak trochę babrania. Jeśli ma się do tego smykałkę to może być świetna zabawa a jeśli nie to utrapienie....
Próbowałaś się może smarować cetaphilem md? Czytałam o nim takie opinie, że sama chciałam kupić do nawilżania. Jest on stworzony do suchej i wrażliwej skóry.

Hmm nie, nigdy nie używalam cetaphilu, ale wlasnie przeczytalam opinie i jestem w szoku : o i wcale nie jest drogi w porownaniu do innych balsamów dla atopików. Dzięki piękne! )

A z mazidełkami chyba popróbuje..
nicolle90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:13   #1896
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
własnie dlatego nie mogę zdecydowac się na zamówienie z mazideł :/

ale musze w końcu zamówić bo chce zrobic peeling migdałowy,
albo cos z kwasem salicylowym Tylko nie mam kiedy wczytać się w wątki tematyczne :/
Wiesz co innego zrobić peeling albo proste serum a co innego krem.
Porównałabym to kulinarnie do patrzenia herbaty i robienia tortu śmietankowego. Herbatę zrobi każdy, ale żeby zrobić naprawdę dobre ciacho trzeba mieć trochę wiedzy, wprawy i czerpać z tego przyjemność.
Ale ogólnie wydaje mi się, że jeśli ktoś potrafi gotować to zrobi sobie kremik bez problemu.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:07   #1897
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja podziwiam te dziewczyny, które kręcą kremiki, ale skrycie marze i planuję tez to robić w przyszłości
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 16:55   #1898
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Ja podziwiam te dziewczyny, które kręcą kremiki, ale skrycie marze i planuję tez to robić w przyszłości
Ja też bardzo podziwiam tych co potrafią zrobic dobrze krem, ja sama pomimo wykształcenia biotechnologicznego, i tego, ze zamawiam już z mazideł ze dwa lata, na krem się nigdy nie odważyłam, lubię mazidła.com., ale zazwyczaj robię toniki, płyny,.
Półproduktami wzbogacam gotowce, a wszystkie kosmetyki gdzie robi się dwie fazy itp. jednak wciąż mnie przerażają
Nawet peeling salicylowy ostatnio mi nie wychodził , bo się za każdym razem, nie zależnie cobym nie wykombinowała wytwarzały igiełki kwasu
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:15   #1899
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
ja byłam po tej żel przedwczoraj i już nie było śladuu :/
musże zainwestowac w biodermę chyba/
Byłam dziś W jednej Biedronce nie było po nich nawet śladu Na szczęście TŻ dał się namówić i pojechaliśmy do drugiej. Tam zachowało się jeszcze kilka sztuk (4 czy 5) i kupiłam od razu 2! Pierwszy test wypadł pomyślnie. Żel ładnie zmył makijaż a i skóra była przyjemna w dotyku
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:55   #1900
parker9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Ja też bardzo podziwiam tych co potrafią zrobic dobrze krem, ja sama pomimo wykształcenia biotechnologicznego, i tego, ze zamawiam już z mazideł ze dwa lata, na krem się nigdy nie odważyłam, lubię mazidła.com., ale zazwyczaj robię toniki, płyny,.
Półproduktami wzbogacam gotowce, a wszystkie kosmetyki gdzie robi się dwie fazy itp. jednak wciąż mnie przerażają
Nawet peeling salicylowy ostatnio mi nie wychodził , bo się za każdym razem, nie zależnie cobym nie wykombinowała wytwarzały igiełki kwasu
Witam,

Ja podobnie. Nie mam zaufania ani do przesyłania półproduktów ani do swoich umiejętności tym bardziej i mimo wielu pozytywnych opinii na Wizazu o samodzielnym robieniu kosmetyków, wolę kupić gotowy produkt, jednak przebadany i dopuszczony na rynek przez kogoś kto się na tym zna. Podziwiam dziewczyny, które kręcą kosmetyki, ale sama się nie zdecyduję.
parker9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 07:01   #1901
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
Wiesz co innego zrobić peeling albo proste serum a co innego krem.
Porównałabym to kulinarnie do patrzenia herbaty i robienia tortu śmietankowego. Herbatę zrobi każdy, ale żeby zrobić naprawdę dobre ciacho trzeba mieć trochę wiedzy, wprawy i czerpać z tego przyjemność.
Ale ogólnie wydaje mi się, że jeśli ktoś potrafi gotować to zrobi sobie kremik bez problemu.

Kurcze, ja niestety nie umiem gotować
ale zamówię sobie coś z mazideł i popróbuję z takimi prostymi rzeczami albo z BU bo tutaj to nie ma problemu na szczęście co z czym

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Byłam dziś W jednej Biedronce nie było po nich nawet śladu Na szczęście TŻ dał się namówić i pojechaliśmy do drugiej. Tam zachowało się jeszcze kilka sztuk (4 czy 5) i kupiłam od razu 2! Pierwszy test wypadł pomyślnie. Żel ładnie zmył makijaż a i skóra była przyjemna w dotyku
u mnie chyba w ogóle się nie pojawiły bo ie było nawet żadnej kartki z ceną czy pudełka. Dziwne bo były wszystkie inne rzeczy w aktualnej gazetki albo ludzie już wykupili i uprzątnęli to miejsce :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 07:35   #1902
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
u mnie chyba w ogóle się nie pojawiły bo ie było nawet żadnej kartki z ceną czy pudełka. Dziwne bo były wszystkie inne rzeczy w aktualnej gazetki albo ludzie już wykupili i uprzątnęli to miejsce :/
W Biedronce, w której nie dostałam żelu, też nie było ani kartki ani pudełka - a sklep ten jest dosyć duży i raczej w dobrym punkcie. Dlatego podejrzewam, że został wykupiony. Z kolei w tej drugiej - malutkiej, raczej "osiedlowej", znalazłam ten żel wrzucony do jednego pudła z odżywkami Fructis i jakimiś farbami do włosów. Zaczęłam szperać i szukać tylko dlatego, że zobaczyłam kartkę z ceną na "koszu" w którym to pudło stało. Mało brakowało a przeszłabym obok
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:35   #1903
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Ja też bardzo podziwiam tych co potrafią zrobic dobrze krem, ja sama pomimo wykształcenia biotechnologicznego, i tego, ze zamawiam już z mazideł ze dwa lata, na krem się nigdy nie odważyłam, lubię mazidła.com., ale zazwyczaj robię toniki, płyny,.
Półproduktami wzbogacam gotowce, a wszystkie kosmetyki gdzie robi się dwie fazy itp. jednak wciąż mnie przerażają
Nawet peeling salicylowy ostatnio mi nie wychodził , bo się za każdym razem, nie zależnie cobym nie wykombinowała wytwarzały igiełki kwasu
Powiedz, czy Twoja cera poprawiła się odkąd uzywasz mazidlanych produktów itp? Musze się zmotywowac do zamówienia.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:42   #1904
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

w mojej wiosce bez problemu dostałam te żele tzn. i tak już mało ich zostało
Jestem po pierwszym użyciu i jest ok zobaczymy jak będzie przy dłuższym użytkowaniu
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 16:19   #1905
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

kurcze ja tez musze poszukać tego żelu, a dziewczyny jaki peelingi stosujecie na twarz, takie domowe ? Bo peeling z kawy znam ale to raczej na ciało, swego czasu na twarz robiłam peeling z soli, ale dosyć szczypało.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 16:21   #1906
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
u mnie chyba w ogóle się nie pojawiły bo ie było nawet żadnej kartki z ceną czy pudełka. Dziwne bo były wszystkie inne rzeczy w aktualnej gazetki albo ludzie już wykupili i uprzątnęli to miejsce :/
Ag4 - jeśli mieszkasz w zg (kojarzę cię z innego wątku), to te żele widziałam wczoraj na tej "głównej" Biedronce, koło Norwida
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 17:34   #1907
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

co sadzicie o zelu do cery wrazliwej i kremie nawilzajacym Physiogel ?
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 18:44   #1908
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ostatnio pisałyście o płynach micelarnych, a jako, że mi się kończy, postanowiłam sobie kupić jakiś inny, bo dotychczas używałam tylko Biodermy.
Pojawiło się dużo nowych, szukałam w KWC, no i nie wiem, czy są już w sprzedaży.
Ziaja, Jaśminowa, Jaśmin w płynie micelarnym -zapowiada się nieźle, szkoda, że nie ma składu. Seria jest dla "50" ale wg. mnie nie ma to znaczenia. Ale się okaże, po składzie... Zobaczyłam jego reklame w gazecie i mi się spodobał, był razem z całą tą nową serią.
Dax Cosmetics, Perfecta Oczyszczanie, Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczyTen mnie najbardziej przekonuje, bo jest sprawdzony i ma dużo pozytywnych opini, no i jest łatwo dostępny.
Eveline, Magia Orchidei, Płyn micelarny Ma super skład! Nie wiem, czy jest już w drogeriach?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:03   #1909
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

buuuuu przed chwilą wróciłam z biedronki i nie było żelu, nawet ceny po nim nie było, dziwne. Nie wiecie krakowianki gdzie jeszcze może być ten żel ? Co do płynów to znam ten z Daxa i bardzo go sobie chwaliłam, tylko nie jest zbyt wydajny. Ale fajnie odswieża twarz, ślicznie pachnie i super zmywa makijaż.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 20:54   #1910
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, co właściwie powinna dawać keratyna? Kupiłam tą z artiste (spray) i użyłam go może ze 3 razy i wydaje mi się, że od tego mi się strasznie włosy puszą :/ i żadnej poprawy nie zauważyłam (niby tylko 3 razy, ale skoro są negatywne skutki, to czemu nie pozytywne? :|).
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:29   #1911
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

może Twoje włosy źle reagują na alkohol denat. w składzie ?
Ogólnie sama też używam tego spray'u, mam problemy z puszeniem się włosów, ale ta kearatynka wcale nie wzmaga puszenia, wręcz odwrotnie
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 22:33   #1912
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Hmm możliwe :/. Kurde, a kupiłam też jedwab w spray'u i w płynie :|.
Coś mi się te kręcioły ostatnio buntują na wszystko, to chyba ta pogoda. Tylko teraz już nie wiem co im zafundować, żeby wreszcie były zadowolone :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 10:59   #1913
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Ostatnio pisałyście o płynach micelarnych, a jako, że mi się kończy, postanowiłam sobie kupić jakiś inny, bo dotychczas używałam tylko Biodermy.
Pojawiło się dużo nowych, szukałam w KWC, no i nie wiem, czy są już w sprzedaży.
Ziaja, Jaśminowa, Jaśmin w płynie micelarnym -zapowiada się nieźle, szkoda, że nie ma składu. Seria jest dla "50" ale wg. mnie nie ma to znaczenia. Ale się okaże, po składzie... Zobaczyłam jego reklame w gazecie i mi się spodobał, był razem z całą tą nową serią.
Dax Cosmetics, Perfecta Oczyszczanie, Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczyTen mnie najbardziej przekonuje, bo jest sprawdzony i ma dużo pozytywnych opini, no i jest łatwo dostępny.
Eveline, Magia Orchidei, Płyn micelarny Ma super skład! Nie wiem, czy jest już w drogeriach?
Ja mam płyn z Daxa, mam porównanie z Biodermą i prawdę mówią nie widzę dużej różnicy w użytkowaniu. chętnie wypróbuję Eveline.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:28   #1914
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

W Lublinie, w Biedronce na ul Magnoliowej na przeciwko Olimpu jeszcze wczoraj bylo pol pudelka tych zeli takze jesli by ktos szukal z Lbn.... ;]
controlca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:33   #1915
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Hmm możliwe :/. Kurde, a kupiłam też jedwab w spray'u i w płynie :|.
Coś mi się te kręcioły ostatnio buntują na wszystko, to chyba ta pogoda. Tylko teraz już nie wiem co im zafundować, żeby wreszcie były zadowolone :P.
a wątek o kędziorkach oczywiście znasz?
[ https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=413211 ]

hm, ale jedwab w płynie chyba nie ma denata w składzie, sprawdź na opakowaniu
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:09   #1916
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
a wątek o kędziorkach oczywiście znasz?
[ https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=413211 ]

hm, ale jedwab w płynie chyba nie ma denata w składzie, sprawdź na opakowaniu
Znam, znam . Coprawda już tam raczej nie wchodzę, ale kiedyś śledziłam, dowiedziałam się wielu cennych rzeczy no i staram się to wykorzystywać .

Uff, no rzeczywiście ten w płynie nie ma denata w składzie. Szkoda tyko, że kupiam tamte dwa spraye .

Muszę sobie chyba kupić coś dobrze nawilżającego, bo i kręcą się słabiej i się puszą. Coś polecisz?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:22   #1917
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

żółtko i olejek rycynowy pod czepek na 4-5 godzin, moim to najbardziej pomaga... ale i tak jeszcze dużo im do ideału brakuje i do nawilżenia to może maseczka Wax?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 14:54   #1918
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Moje kudły niesamowicie lubią Lorysa snake świetnie nawilża, więc polecam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:52   #1919
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
żółtko i olejek rycynowy pod czepek na 4-5 godzin, moim to najbardziej pomaga... ale i tak jeszcze dużo im do ideału brakuje i do nawilżenia to może maseczka Wax?

a czy żółtko może szkodzić?
Ja zawsze po żółtku mam wysuszone końcówki...
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:55   #1920
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Może za często go używasz?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.