Sierpniowe Panny Młode cz.II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-26, 09:55   #901
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Byłam właśnie na próbnym makijażu. Przy okazji wypróbuję go na dzisiejszym weselu znajomych. Bardzo mi się podoba Będzie w brązach i beżach, z kępkami rzęś
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:29   #902
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Byłam właśnie na próbnym makijażu. Przy okazji wypróbuję go na dzisiejszym weselu znajomych. Bardzo mi się podoba Będzie w brązach i beżach, z kępkami rzęś
no to super Ja jeszcze nie mam pomysłu na makijaż, zobaczymy co wyjdzie, też w końcu muszę się na próbny wybrać. Życzę udanej zabawy
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:52   #903
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Byłam wczoraj na przymiarce wszystko super i suknia dalej mi sie podoba Stanik mam zwykly z odpinanymi ramiaczkami po prostu, a suknia i tak trzyma biust na tyle ze bez stanika tez byloby dobrze, tyle ze sie boje zeby mnie nie poobcieralo cos.

Makijazu probnego nie robie, jakos ufam kosmetyczce tylko powiedzcie, bo bukiet bedzie w tonacji bialy (kremowy)-roz-zielony i czy makijaz musi byc z rozem? wiem ze powinien pasowac, ale jakos nie widze rozu na moich oczach
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:37   #904
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość

Makijazu probnego nie robie, jakos ufam kosmetyczce tylko powiedzcie, bo bukiet bedzie w tonacji bialy (kremowy)-roz-zielony i czy makijaz musi byc z rozem? wiem ze powinien pasowac, ale jakos nie widze rozu na moich oczach
Ja niby tez ufam kosmetyczce- to moja kolezanka, ale niech mi zrobi z 2 makijaże, a ja sobie wybiorę ładniejszy Za to nie robię fryzury próbnej. Moja fryzjerka czesze mnie od 8 kl podstawówki, wiec stwierdziła, że wie co chce i nie musimy robić próbnej A co jeszcze do makijażu, to ja nie robie w barwach bukietu (będę mieć bordowy) Ale i różu bym nie zrobiła, chce brązy albo perłowe jakieś

Fajnie, że przymiarka pozytywnie
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:40   #905
aanka0308
Rozeznanie
 
Avatar aanka0308
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 534
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
:roll eyes: :roll eyes: :roll eyes: :roll eyes:


doradziecie mi jakas fryzure????
mam czarne wlosy, takie za lopatke, ale bede miala dopieta treske, jutro mam probna, to moje typy
Najbardziej podoba mi się fryzura na zdjęciu 4 i (blondynka)
aanka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:11   #906
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

TO MOJA PROBNA FRYZURA,
DZIS MAMY WESELE, WIEC WYKORZYSTALAM OKAZJE, JEDNAK NA SWOJ SLUB NAPEWNO NIE CHCE TAKIEJ

Były problemy z treska, bo niewiem czemu, wogole sie nie chciala pokrecic, ani prostownica, ani lokówka, i musialam ja odlozyc, szybko wymyslalysmy cos nowego, wyszlo cos takiego.
Mysle ze to nie jest moja wymarzona fryzura, ale podoba mi sie, chcialam jednak cos ze zwisajacymi wlosami, bo mam gole plecy, ale nic z tego, moje jak pokrecila, to sie prostowayl...bo @, i musialysmy spiac....
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 13:00   #907
aanka0308
Rozeznanie
 
Avatar aanka0308
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 534
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
TO MOJA PROBNA FRYZURA,
DZIS MAMY WESELE, WIEC WYKORZYSTALAM OKAZJE, JEDNAK NA SWOJ SLUB NAPEWNO NIE CHCE TAKIEJ

Były problemy z treska, bo niewiem czemu, wogole sie nie chciala pokrecic, ani prostownica, ani lokówka, i musialam ja odlozyc, szybko wymyslalysmy cos nowego, wyszlo cos takiego.
Mysle ze to nie jest moja wymarzona fryzura, ale podoba mi sie, chcialam jednak cos ze zwisajacymi wlosami, bo mam gole plecy, ale nic z tego, moje jak pokrecila, to sie prostowayl...bo @, i musialysmy spiac....
Też sadzę, że lepiej będzie ci w lekko puszczonych włosach. Fryzura ładna, ale nie szaleje. Dobrze że zrobiłaś próbną
aanka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 13:20   #908
basia567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 77
Smile Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

[QUOTE=Qdlatek;20277648]TO MOJA PROBNA FRYZURA,
DZIS MAMY WESELE, WIEC WYKORZYSTALAM OKAZJE, JEDNAK NA SWOJ SLUB NAPEWNO NIE CHCE TAKIEJ


mi się podoba.. dobrze że zrobiłaś próbę z fryzurką, bo najważniejsze żebyś Ty czuła się dobrze....
.. ja wybieram się do mojej fryzjerki na próbne czesanie na początku lipca// od razu zaliczę wizytę u kosmetyczki..

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Byłam właśnie na próbnym makijażu. Przy okazji wypróbuję go na dzisiejszym weselu znajomych. Bardzo mi się podoba Będzie w brązach i beżach, z kępkami rzęś
dodaj zdjęcia.. ja też chciałabym mieć makijaż w tych kolorach...

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość

Makijazu probnego nie robie, jakos ufam kosmetyczce tylko powiedzcie, bo bukiet bedzie w tonacji bialy (kremowy)-roz-zielony i czy makijaz musi byc z rozem? wiem ze powinien pasowac, ale jakos nie widze rozu na moich oczach
... wydaje mi się, że makijaż to chyba musi pasować do buzi- koloru oczu... jednemu pasuje róż innemu nie

.. dziewczyny we wtorek wybieramy się do księdza..stąd moje pytanie czy wypełnienie protokołu jest szczególnie trudne??

Edytowane przez basia567
Czas edycji: 2010-06-26 o 13:22
basia567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 13:21   #909
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Qdlatek a mnie nie podoba sie, widziałam Cie w lepszych fryzurach.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 14:46   #910
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

ja standardowo narobiłam sobie zaległości na forum .. masakra nie mam czasu na nic mam remont naszego mieszkania i jeszcze praca która pochłania mi prawie cały czas...
no ale nic odebrałam w końcu suknie od krawcowej która mi ją zwężała i skracała .. w poniedziałek koniecznie muszę ją zanieść do odczyszczenia ... bo jak pamiętacie chyba jaka jedyna tutaj mam używaną suknie ale przynajmniej tą którą sobie rok temu upatrzyłam

w czwartek byliśmy także u księdza - spisaliśmy protokół i daliśmy za zapowiedzi.
pod koniec lipca idziemy jeszcze raz do niego ... a później pare dni przed ślubem.

jak wrócimy z podróży PRZED ślubnej ( to już w środę już się doczekać nie mogę !! )to pójdziemy do USC


i chyba tyle. nic lece dalej do mieszkanka
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 14:55   #911
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez basia567 Pokaż wiadomość
chciałam dodać kilka fotek, ale nie wiem czy mi się uda
zapisałam jako załączniki
dziewczonka .... po ślubie będę mieszkać w Świdnicy - dolnośląskiej.. czyżby świat był taki mały?? bukiecik śliczny...
pozdrawiam
wódeczkę mamy już kupioną.. zdecydowaliśmy się na Żołądkową De Lux.. winko też będzie.. ilościowo przeliczaliśmy 0,5l na osobę - tyle że my nie robimy poprawin..
buciki mi się bardzo podobają


Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
ja na 100 osób kupiłam 200 butelek wodki 0.5 litra wesele na dwa dni to tez jest na trzaskanie w piatek i na szlabany kupiłam po 10 butelek winka białego i czerwonego i mama tak jeszcze jakies kolorowe likiery wzieła tylko nad tymi sokami i cola, sprite i fanta sie zastanawiam....
to sporo. myslałam, że kupuje się jedna butelkę 0,5 na głowę, ale faktycznie z poprawinami, to trzeba więcej

Cytat:
Napisane przez aanka0308 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o tych butach ??
bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość

najlepiej się czułam jak przymierzałam suknie bez stanika, wszystko dobzrze leży, nic nie ściska, pełen luz
mogłabym tak się bawic, tylko strach, że podzcas dzikich tanców co nie co może wyskoczyć



ja normalnie nosze rozmiar 70 C tzn nosiłam, bo Pani w Triumphie uświadomiła mnie, ze miałam żle dobrany stanik i na slub kupiłam już 70 D
Dodam, że nie mam bardzo dużych piersi, raczej są to piersi pzreciętnej polki
Dzięki za info. W sumie, jeśli suknia będzie dobrze dobrana, to myslę, że nic nie powinno wyskoczyc heh. Chociaż wszystkiego sie dowiem jak zacznę mierzyć.
Ja też zawsze kupowałam złe staniki. Dużo pod biustem, małe miski. A teraz noszę 75D, chociaż pewni jeszcze nie do końca dobrze

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
doradziecie mi jakas fryzure????
mam czarne wlosy, takie za lopatke, ale bede miala dopieta treske, jutro mam probna, to moje typy
wszystkie śliczne

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Ja niby tez ufam kosmetyczce- to moja kolezanka, ale niech mi zrobi z 2 makijaże, a ja sobie wybiorę ładniejszy Za to nie robię fryzury próbnej. Moja fryzjerka czesze mnie od 8 kl podstawówki, wiec stwierdziła, że wie co chce i nie musimy robić próbnej A co jeszcze do makijażu, to ja nie robie w barwach bukietu (będę mieć bordowy) Ale i różu bym nie zrobiła, chce brązy albo perłowe jakieś

Fajnie, że przymiarka pozytywnie
Qrcze ja to nie wiem co zrobie z makijażem lubnym. Muszę popytać znajome o dobra kosmetyczkę. Fryzjerki tez się nie boję, bo mam swoja do której chodze od 6 lat. Co prawda próbna fryzura na pewno będzie. Ale moja fryzjerka na pewno coś fajnego wymyśli.
Chociaż teraz ja zdradzam ide robić odrost do koleżanki o połowę taniej (bo musze troche przyoszczędzieć), ale od nowego roku będę juz znów chodziła do mojej fryzjerki

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
TO MOJA PROBNA FRYZURA,
DZIS MAMY WESELE, WIEC WYKORZYSTALAM OKAZJE, JEDNAK NA SWOJ SLUB NAPEWNO NIE CHCE TAKIEJ

Były problemy z treska, bo niewiem czemu, wogole sie nie chciala pokrecic, ani prostownica, ani lokówka, i musialam ja odlozyc, szybko wymyslalysmy cos nowego, wyszlo cos takiego.
Mysle ze to nie jest moja wymarzona fryzura, ale podoba mi sie, chcialam jednak cos ze zwisajacymi wlosami, bo mam gole plecy, ale nic z tego, moje jak pokrecila, to sie prostowayl...bo @, i musialysmy spiac....
ładna, ale też uważam, że lepiej byłoby puścic jakies włosy na tył
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 15:07   #912
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II


basia567
W ogóle Ksiądz zada parę pytań, w stylu dane i czy chodzicie do kościoła i tyle My w pon. idziemy spisać 2gą część, bo nie mieliśmy papierków z USC, a teraz mamy i idziemy Tylko zastanawiam się, czy od razu dać za mszę ślubną, bo i tak na karteczce pisało, że się składa w kancelarii za ślub.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez aanukaa Pokaż wiadomość
jak wrócimy z podróży PRZED ślubnej ( to już w środę już się doczekać nie mogę !! )...
A gdzie się wybieracie? Jeśli można wiedzieć?
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011




Edytowane przez Tincia
Czas edycji: 2010-06-26 o 15:04
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:46   #913
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość




A gdzie się wybieracie? Jeśli można wiedzieć?
a lecimy na Malte na 10 dni . po ślubie nie będziemy mieć czasu na żaden wyjazd więc jedziemy na podróż przed ślubną
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 18:54   #914
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Ja na razie mam taki biustonosz, ale nie jestem pewna czy da radę bez ramiączek, niby ma silikon od wewnętrznej strony, ale chyba poszukam jeszcze czegoś lepszego
izzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:41   #915
aanka0308
Rozeznanie
 
Avatar aanka0308
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 534
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez aanukaa Pokaż wiadomość
no ale nic odebrałam w końcu suknie od krawcowej która mi ją zwężała i skracała .. w poniedziałek koniecznie muszę ją zanieść do odczyszczenia ... bo jak pamiętacie chyba jaka jedyna tutaj mam używaną suknie ale przynajmniej tą którą sobie rok temu upatrzyłam
oj nie jedyna... ja tez mam używaną suknie, co prawda tylko chwile na pokazie, ale też mam już uszytą i od października na mnie czeka

W poniedziałek mamy zamiar załatwić moja parafię (zabrać dokumenty i dać zapowiedzi) potem USC i na końcu iść spisać protokół do parafii mojego TŻ. Ciekawe czy nam się uda to wszystko załatwić w jeden dzień Trzymajcie kciuki, bo znowu urlop w pracy będzie trzeba brać i wracać specjalnie 75 km z Krakowa

Edytowane przez aanka0308
Czas edycji: 2010-06-26 o 22:43
aanka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:25   #916
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez aanka0308 Pokaż wiadomość
W poniedziałek mamy zamiar załatwić moja parafię (zabrać dokumenty i dać zapowiedzi) potem USC i na końcu iść spisać protokół do parafii mojego TŻ. Ciekawe czy nam się uda to wszystko załatwić w jeden dzień Trzymajcie kciuki, bo znowu urlop w pracy będzie trzeba brać i wracać specjalnie 75 km z Krakowa
Nam się nie udało w 1 dzień, najpierw było trzeba wziąć z jednej parafii pozwolenie na ślub, później pojechaliśmy do drugiej, później do USC, teraz z powrotem do tej parafii, gdzie będzie ślub (jutro idziemy) i dostaniemy karteczkę na zapowiedzi żeby zanieść do tej pierwszej parafii gdzie dostaliśmy pozwolenie, po które było trzeba chodzić z resztą 2 razy. A że wszystko w innych godzinach pootwierane, to trzeba kursować :/ i zamiast 1 dzień załatwiania to wychodzą 4 :/ Także życzę powodzenia, by nigdzie problemów z niczym nie było.
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 19:05   #917
ewa2207
Raczkowanie
 
Avatar ewa2207
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 275
GG do ewa2207
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Jak to dobrze, ze my z jednej parafii jestesmy
TŻ w koncu sobie kupil garnitur.Dzisiaj znowu nie bylo zapowiedzi ( byly tylko raz dwa tygodnie temu. dzisiaj powinny juz byc ostatnie ). Ludzie zaczynaja zauwazac. ze schudlam tak wiec wszystko na najlepszej drodze.
ewa2207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 06:11   #918
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

ja muszę dzisiaj zawieść zapowiedzi wkurza mnie troszkę w tych kościołach ze za wszystko trzeba płacić tu 50 zl i tu 50 zl i daje juz 100 zl za cos czego nawet nie slysze w naszych kosciolach tylko daja do gablotek zapowiedzi i wszystko
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 06:20   #919
Ellin_ak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
ja muszę dzisiaj zawieść zapowiedzi wkurza mnie troszkę w tych kościołach ze za wszystko trzeba płacić tu 50 zl i tu 50 zl i daje już 100 zl za coś czego nawet nie słyszę w naszych kościołach tylko dają do gablotek zapowiedzi i wszystko
powiem ci, że nie wszędzie. My za nic nie zapłaciliśmy. Jesteśmy w nie najlepszej finansowo sytuacji, do tego ja teraz zostaje bez pracy po 3 latach i jeśli ksiądz będzie się pytał to tak mu powiemy. Ale jak na razie zapowiedzi, protokół i wszystko poszło bez żadnych pieniędzy więc jesteśmy za to wdzięczni. W naszej sytuacji każde 10zł to sporo.
Ellin_ak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 07:26   #920
basia567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
ja muszę dzisiaj zawieść zapowiedzi wkurza mnie troszkę w tych kościołach ze za wszystko trzeba płacić tu 50 zl i tu 50 zl i daje juz 100 zl za cos czego nawet nie slysze w naszych kosciolach tylko daja do gablotek zapowiedzi i wszystko
... mnie też to denerwuje...
... kiedy zaczeliśmy chodzić na nauki przedmałżeńskie, to ksiądz zażyczył sobie po 10 zł za kawałek papieru z tematami i miejscem na wpis osoby, która dane spotkanie przeprowadza..
... ostatnio byłam też w mojej parafii po zaświadczenie, że jestem ochrzczona, wybierzmowana itp. i kiedy zapytalam księdza o opłatę, to usłyszałam "jeszcze i tak musicie przyjść dać na zapowiedzi, więc po co będziemy się bawić w drobne"!!!! /bo w ogóle nasz ślub będzie w parafii P. z uwagi na miejsce wesela - nie chcemy wozić gości w tą i z powrotem/
... co do ślubu w Świdnicy proboszcz katedry potwierdził ich zachłanność na kasę... gdy byliśmy w styczniu zamówić termin i godzinę, to powiedział nam, że podpowiadano mu, żeby brał 500zł zadatku za rezerwację!!! 500 zl za rezerwację, to ciekawe ile za ślub kolejne 500zl czy może 1000zl.

my nie bedziemy dawać pieniążkow za ślub wcześniej.. podziękujemy księdzu, ktory udzieli nam ślubu po całej ceremonii..
ale mi esej wyszedł
basia567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 07:38   #921
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

No niestety... to tu, to tam i pieniążki idą... Ja zaraz też jade zawieźć papierki z USC i dostaniemy na zapawiedzi, ciekawe czy Ksiądz sam coś zawoła...
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 08:06   #922
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

moze w mojej parafii jest spoko ale u TZ totalna przesada ...
u mnie za akt chrztu 2 zl - TZ 15 zl
zapowiedzi u mnie 10 zl - TZ 50 zl
u mnie podpisanie licencji przez ksiadza 10 zl u TZ - 100 zl
aaa i slub u mnie 300 zl - u TZ 600 zl
pytalismy orientacyjnie bo i tak mamy slub nie w naszcyh parafiach

roznica jest i na prawde nie ktorzy ksiedza przesadzaja strasznie
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 09:12   #923
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
moze w mojej parafii jest spoko ale u TZ totalna przesada ...
u mnie za akt chrztu 2 zl - TZ 15 zl
zapowiedzi u mnie 10 zl - TZ 50 zl
u mnie podpisanie licencji przez ksiadza 10 zl u TZ - 100 zl
aaa i slub u mnie 300 zl - u TZ 600 zl
pytalismy orientacyjnie bo i tak mamy slub nie w naszcyh parafiach

roznica jest i na prawde nie ktorzy ksiedza przesadzaja strasznie
jaka rozbieżność cen!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 10:34   #924
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez basia567 Pokaż wiadomość
... mnie też to denerwuje...
... kiedy zaczeliśmy chodzić na nauki przedmałżeńskie, to ksiądz zażyczył sobie po 10 zł za kawałek papieru z tematami i miejscem na wpis osoby, która dane spotkanie przeprowadza..
... ostatnio byłam też w mojej parafii po zaświadczenie, że jestem ochrzczona, wybierzmowana itp. i kiedy zapytalam księdza o opłatę, to usłyszałam "jeszcze i tak musicie przyjść dać na zapowiedzi, więc po co będziemy się bawić w drobne"!!!! /bo w ogóle nasz ślub będzie w parafii P. z uwagi na miejsce wesela - nie chcemy wozić gości w tą i z powrotem/
... co do ślubu w Świdnicy proboszcz katedry potwierdził ich zachłanność na kasę... gdy byliśmy w styczniu zamówić termin i godzinę, to powiedział nam, że podpowiadano mu, żeby brał 500zł zadatku za rezerwację!!! 500 zl za rezerwację, to ciekawe ile za ślub kolejne 500zl czy może 1000zl.

my nie bedziemy dawać pieniążkow za ślub wcześniej.. podziękujemy księdzu, ktory udzieli nam ślubu po całej ceremonii..
ale mi esej wyszedł
Basiu ślub w Katedrze w Świdnicy jest piękny (naprawdę przypiekny zabytek), ale niestety ze wzgledu głównie na Księży naprawdę męczący.

U nas kościół już załatwiony, Ksiądz poprosił tylko żebyśmy przyszli jeszcze parę dni przed ślubem "pogadać". Za zapowiedzi dałam 50zł, pierwsze miały być wczoraj, nawet nie wiemy czy były bo wyjechalismy w sobotę, a wracamy dzisiaj. Wcale bym się nie zdziwiła jakby ich nie było, nasz Ksiądz strasznie roztrzepany jest i ciągle wyjeżdża

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
TO MOJA PROBNA FRYZURA,
DZIS MAMY WESELE, WIEC WYKORZYSTALAM OKAZJE, JEDNAK NA SWOJ SLUB NAPEWNO NIE CHCE TAKIEJ

Były problemy z treska, bo niewiem czemu, wogole sie nie chciala pokrecic, ani prostownica, ani lokówka, i musialam ja odlozyc, szybko wymyslalysmy cos nowego, wyszlo cos takiego.
Mysle ze to nie jest moja wymarzona fryzura, ale podoba mi sie, chcialam jednak cos ze zwisajacymi wlosami, bo mam gole plecy, ale nic z tego, moje jak pokrecila, to sie prostowayl...bo @, i musialysmy spiac....
Fryzura mi się osobiście bardzo podoba mimo, że włoski są spiete. Bardzo ładnie
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:07   #925
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

ultarradiola naprawde ceny masakrycznie różne...

ja juz po weselu, po poprawinach, powiem wam ze wesele super, wybawilismy sie, ale poprawiny najnudniejsze na jakich bylismy,....DJ kompletna porazka....
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:45   #926
aanka0308
Rozeznanie
 
Avatar aanka0308
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 534
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Dziewczyny załatwiliśmy wszystko !! Nasze parafia były otwarte dziś dwa razy rano i popołudniu w tych samych godzinach . W mojej załatwiłam zaświadczenia dt. chrztu,bierzmowania i zgodę dałam 100 zł . Potem USC od ręki wszystko dostaliśmy, a nawet więcej, bo uprzejma Pani dała nam już kartę do wypełnienia którą normalnie robi się po ślubie abyśmy się papierami potem nie zajmowali wiele Po południu poszliśmy do parafii mojego TZ spisać protokół (świetny ksiądz nas przyjął i był zaskoczony, że mamy już tyle dokumentów dla niego ) tam chcielismy coś dać za spisanie ale nie chcieli pieniędzy. Potem wróciliśmy do mnie (obie parafie w obrębie rynku) oddałam kartkę z zapowiedziami (50 zł ) i po 18 lipca mam przyjść ją odebrać. Ale się cieszę ze to tak sprawnie poszło : jupi:
Do tego za równe dwa miesiące o tej porze będziemy się bawić
aanka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 19:50   #927
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

super ze wszystko zalatwione
masz mniej na glowie teraz

jej wy 2 miesiace a my niecale 50 dni...
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:26   #928
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
moze w mojej parafii jest spoko ale u TZ totalna przesada ...
u mnie za akt chrztu 2 zl - TZ 15 zl
zapowiedzi u mnie 10 zl - TZ 50 zl
u mnie podpisanie licencji przez ksiadza 10 zl u TZ - 100 zl
aaa i slub u mnie 300 zl - u TZ 600 zl
pytalismy orientacyjnie bo i tak mamy slub nie w naszcyh parafiach

roznica jest i na prawde nie ktorzy ksiedza przesadzaja strasznie
no nieźle ...
niska cena za zapowiedzi ja w swojej parafii dałam 100 zł a mój pewnie da 50 zł za ślub też pewnie dostanie 300 zł .. organista 150 :/ porażka a jak fałszuje... no i kościelny 100 zł tak sobie życzą ...
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:50   #929
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

My w mojej parafii nie płaciliśmy nic
Odebrałam dzisiaj buty od szewca i jestem zadowolona - musiałam je dać rozciągnąć bo nie dałoby rady ich rozchodzić do wesela
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 22:34   #930
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj buty od szewca i jestem zadowolona - musiałam je dać rozciągnąć bo nie dałoby rady ich rozchodzić do wesela
o proszę, nie wpadłam że tak można A nie widać jakoś tego, że je rozbił? I jeszcze małe pytanko, ile taka przyjemność u szewca kosztowała? Może też podrzucę
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011




Edytowane przez Tincia
Czas edycji: 2010-06-29 o 08:02
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.