Sierpniowe Panny Młode cz.II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 06:18   #1261
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

witam

wracam do świata panien młodych

wczoraj obroniłam licencjata i teraz zostały mi na głowie tylko przygotowania do ślubu aaaaaaaaaaaa już tylko miesiąc został Jak ten czas leci Teraz to potwierdzić fotografa, kamerzystę, zespól i możemy się bawić

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
dziewczyny ja na chwile,

wyobrazcie sobie ze dzis przez przypadek zaszlam do salonu gdzie zamawialam suknie, zeby zapytac jak tam bo odbior mam 21 lipca, a babka nie zamowila wogole sukni, !!!!!!!!
co gorsze, zamowila ja tylko przez przypadek sprzedala komus innemu moja suknie i dla mnie nie ma sukni!!!!!!
jestem zalamana....
powiedziala ze w tydzien mi uszyja, niewiem jak to zrobia...mam 3 tygodnie do slubu...poprostu szok.....

wybaczcie ale siedze uplakana, bo juz w czerwcu jak mialam miec przymiarke okazalo sie ze zapomniala zamowic bo zgubila kartke z moimi wymiarami, a dzis wchodze i to samo, sprzedala moja suknie komus innemu przez przypadek!!!

niewiem, mam dosyc wszystkiego....
matko co to za salon TRAGEDIA ... Ja to chyba bym od razu zrezygnowała z ich usług po pierwszej akcji ...
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 07:25   #1262
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez basia567 Pokaż wiadomość
tusia872... bukiecik śliczny... a cantadeska to faktycznie trwały kwiat... ja w ostatni piątek miałam próbne czesanko i właśnie kupiłam 1 cantadeskę - też będę miała ją we włoskach a kwiaciarka proponowała Ci coś do niej dla ozdoby?
powiedziała ze mam pomyslec czy ja chce miec czyms ozdobiona ale ja powiedziałam ze nie zeby za duzo nie było a teraz sobie mysle zeby w środku przykleic kryształki swarovskiego tak gdzieś 3 bo bizu tez mam z kryształkow i mogłoby ładnie wyglądać a tobie cos proponowała? wytrzymała taki upał jak był w piatek?? ja tak to super

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

[QUOTE=ultraradiola;206393 32]witam

wracam do świata panien młodych

wczoraj obroniłam licencjata i teraz zostały mi na głowie tylko przygotowania do ślubu aaaaaaaaaaaa już tylko miesiąc został Jak ten czas leci Teraz to potwierdzić fotografa, kamerzystę, zespól i możemy się bawić

QUOTE]
no to gratuluje
co do fontanny to ja nie bede miała napewno ale jak kto woli a podziękowania dla gosci tez nie są w planach u mnie jest zwyczaj że sie jezdzi z ciastem przed weselem i tak tez robimy
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 07:59   #1263
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość



co do fontanny to ja nie bede miała napewno ale jak kto woli a podziękowania dla gosci tez nie są w planach u mnie jest zwyczaj że sie jezdzi z ciastem przed weselem i tak tez robimy
Ciekawy zwyczaj z tym ciachem ale ciesze się, że u nas go nie ma, bo znowu rundka po gościach...

Mi się zawsze podobało jak na weselach jakaś drobnostka ładnie zapakowana czekała na gości, a najlepiej jak coś w środku nietypowo wygląda bo człowiek zaraz z ciekawości kombinuje

A my jeszcze mamy w planach po weselu wywołać dla każdej pary nasze zdjęcie z sesji na odwrocie napisać, że jeszcze raz dziękujemy itd i wysłać Ostatnio z tydzień po weselu dostaliśmy taką fotkę i było to bardzo miłe

Co do zamieniania "słowa" z gośćmi, to wiadomo, że bez względu czy są prezenty czy nie, to w kulturze pary młodej po prostu wypada z każdym chwilkę porozmawiać.
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011




Edytowane przez Tincia
Czas edycji: 2010-07-13 o 08:01
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 08:29   #1264
Ania_161
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 30
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
Anka sliczne obraczki

Aniu 161 witamy serdecznie, napisz cos wiecej o was i o przygotowaniach
Witam raz jeszcze Jeżeli chodzi o nas to jesteśmy już razem od sześciu lat a zaręczeni od dwóch. Długo troszkę Jeżeli chodzi o przygotowania to na nic nie mogę się zdecydować. Cieszę się, że sukienkę wybrałam chociaż ( oczywiście mam jeszcze salę, orkiestrę, kamerzystę i fotografa).Mam problem z doborem kwiatów, fryzury i całej kolorystyki .... Jeżeli chodzi o sukienkę to jest taka http://igar.pl/galeria/suknie_slubne...234d076249aaa7
Mam nadzieję, że podpatrując wymianę waszych opinii będę miała jakieś nowe pomysły.
Ania_161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 08:44   #1265
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Ania_161 Pokaż wiadomość
Witam raz jeszcze Jeżeli chodzi o nas to jesteśmy już razem od sześciu lat a zaręczeni od dwóch. Długo troszkę Jeżeli chodzi o przygotowania to na nic nie mogę się zdecydować. Cieszę się, że sukienkę wybrałam chociaż ( oczywiście mam jeszcze salę, orkiestrę, kamerzystę i fotografa).Mam problem z doborem kwiatów, fryzury i całej kolorystyki .... Jeżeli chodzi o sukienkę to jest taka http://igar.pl/galeria/suknie_slubne...234d076249aaa7
Mam nadzieję, że podpatrując wymianę waszych opinii będę miała jakieś nowe pomysły.
suknia bardzo ładna strojna u góry wiec co do dodatków to bym wybrała tylko kolczyki jakies dłuższe i bransoletkie zdobienia są srebrne wiec kolczyki może cos w tym stylu? a bukiecik to ja bym widziała u ciebie jakis skromny a kolorystyka zalezy od twojej urody
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."

Edytowane przez tusia872
Czas edycji: 2010-09-29 o 07:54
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:43   #1266
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Ultra gratuluje obrony
Chilanes dzieki

Edytowane przez justys1358
Czas edycji: 2010-07-13 o 09:46
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:58   #1267
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość

wstawiam wam moja suknie, na zdjeciu to ja tylko zamazalam twarz, powiedzcie mi jaki welon do tego, odrazu mowie ze podobaja mi sie koguty ale takie dluzsze na 95 cm.
piekna suknia i ślicznie w niej wygladasz

Nie moge się doczekac aż zacznie się nasz miesiąć i bedziemy czytac relacje i oglądac zdjatka
Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Jak dla mnie fontanna to strata kasy, byłam na weselu z fontanną,s zału nie robiła. A prezenty to dla nas (mnie i Tż) zbędny badziew lepiej z każdym z gości zamienić słowo

może u którejś z koleżanek by się dało wywiesić?

myślę, że nie ma co ogladać czyichś, tylko iść do jubilera i wybrać to, co się Wam podoba lub wpadnie w oko. Kazdy ma inny gustspok

będzie dobrze, jak słyszałaś 100 dobrych opinii i jedną negatywną to nie ma co panikować
Koleżanki też były "zalane"

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
witam

wracam do świata panien młodych

wczoraj obroniłam licencjata i teraz zostały mi na głowie tylko przygotowania do ślubu aaaaaaaaaaaa już tylko miesiąc został Jak ten czas leci Teraz to potwierdzić fotografa, kamerzystę, zespól i możemy się bawić

QUOTE]
no to gratuluje
co do fontanny to ja nie bede miała napewno ale jak kto woli a podziękowania dla gosci tez nie są w planach u mnie jest zwyczaj że sie jezdzi z ciastem przed weselem i tak tez robimy
gratuluje


fajny zwyczaj, ale nie słyszałam o nim nigdy
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010


Edytowane przez Atila
Czas edycji: 2010-07-13 o 10:06
Atila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 10:14   #1268
basia567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość

Zamówiliśmy dzisiaj obrączki
Bardzo ładne

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sloneczuszenko Pokaż wiadomość
Oto nasze obrączki.Chcieliśmy tradycyjne,ale nie zwykłe bez jakichkolwiek dodatków.Moja ma trzy diamenty Na żywo wyglądają ślicznie

śliczne...Dziewczynki już niedługo z pudełeczka te piękne obrączki trafią na nasze paluszki...

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
witam
wracam do świata panien młodych
wczoraj obroniłam licencjata .
klask i:gratulacje

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

tusia872
kwiaciarka mówiła, że sam kwiat wystarczy.. ale fryzjerka doradzała właśnie kryształki na takim ozdobnym druciku - owinąć cantadeskę.
basia567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:19   #1269
basia567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

też się pochwalę... dla nas klasyka - dlatego takie wybraliśmy...
basia567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:20   #1270
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Pochwalcie się jakie torty wybrałyście, smaki, kształty
izzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:23   #1271
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Ja nawet nie wiem jaki będe miała tort, a smak chyba smietankowy
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 10:26   #1272
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
Pochwalcie się jakie torty wybrałyście, smaki, kształty
My bedziemy miec tort 4 paterowy, każda patera w kształcie prostokata. Dla liczby gości jaką bęzdiemy miec 3 patery byłyby za małe.

Pani nam doradzała, zeby nie wybierac jednego smaku tortu dla całosci, ale wybrać inny smak dla każdego piętra. Tak tez zrobimy

Dekoracje, przystrojenie, wybór smaków jak i zapłata bęzdzie na 2 tygodnie przed ślubem
Tort kosztuje nas 550 zł (dla ok. 140 - 150 gości)
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010

Atila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:35   #1273
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
My bedziemy miec tort 4 paterowy, każda patera w kształcie prostokata. Dla liczby gości jaką bęzdiemy miec 3 patery byłyby za małe.

Pani nam doradzała, zeby nie wybierac jednego smaku tortu dla całosci, ale wybrać inny smak dla każdego piętra. Tak tez zrobimy

Dekoracje, przystrojenie, wybór smaków jak i zapłata bęzdzie na 2 tygodnie przed ślubem
Tort kosztuje nas 550 zł (dla ok. 140 - 150 gości)
nasz tort kosztował nas będzie 530 zł (dla około 100 gości) i tak samo jak u Was wybór smaku i dekoracji 2 tyg. przed ślubem, teraz tylko wybraliśmy stojak pod tort
izzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:45   #1274
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Dziewczyny jakie macie podziekowania dla rodziców ?

Ja szukam ciągle na allegro i nie moge się zdecydować


38 dni
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010


Edytowane przez Atila
Czas edycji: 2010-07-13 o 10:46
Atila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:46   #1275
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie podziekowania dla rodziców ?

Ja szukam ciągle na allegro i nie moge się zdecydować
Ja chyba pozostanę przy bukiecie kwiatów.
izzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:49   #1276
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
Ja chyba pozostanę przy bukiecie kwiatów.
Bukiet tez będzie, ale bukiet wytrzyma kilka dni i kwiaty uschną. Chciałam kopic coś trwałego i pamiątkowego, ale ciężko mi jest sie zdecydować
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010

Atila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:53   #1277
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Znajomi kupili rodzicom takie płaskorzeźby jak w załączniku, a my dajemy albumy z naszymi zdjęciami i kwiaty.

Mi zostało 20 dni
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 11:17   #1278
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

My robimy albumy dla rodziców no i kwiaty do tego

Dzisiaj jedziemy na sale dogadać się co i jak dokladniej W czwartek rozpoczynamy nauke tanca, poza tym zamowilam w koncu podwiazke, stanik (bo ten co kupilam wczesniej troszke nie pasowal z sukienka) no i tak coraz mniej zostaje do zalatwiania Zostalo 25 dni
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 11:24   #1279
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

ultra gratuluje!!!

jak było??cieżko???

Ja dzis nie moge wytrzymac takie goraco u nas,

odezwe sie pozniej....niemam sily...
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 11:30   #1280
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez basia567 Pokaż wiadomość

tusia872
kwiaciarka mówiła, że sam kwiat wystarczy.. ale fryzjerka doradzała właśnie kryształki na takim ozdobnym druciku - owinąć cantadeskę.
dobry pomysł z tym drucikiem zrobiłam sobie na wsówce kokówce taki drucik i juz fryzjerka mi owinie ta candeske mysłałam zeby własnie cos przykleic ale drucik bedzie lepszy a ze kiedys zamawiałam takie wsówki kokówki na drucikach to tylko je zmodyfikowałam mam nadzieje ze bedzie dobrze to wyglądac

co do podziekowań dla rodziców my zdecydowalismy dac kosze ze słodkościami i jakims winkiem w środku bo kwiatki zwiedną zbieracza kurzu nie chcielismy a słodkosciami umila sobie czas jak bedą album z naszymi ślubnymi fotkami ogladac
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 11:32   #1281
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Znajomi kupili rodzicom takie płaskorzeźby jak w załączniku, a my dajemy albumy z naszymi zdjęciami i kwiaty.

Mi zostało 20 dni
Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
My robimy albumy dla rodziców no i kwiaty do tego

Dzisiaj jedziemy na sale dogadać się co i jak dokladniej W czwartek rozpoczynamy nauke tanca, poza tym zamowilam w koncu podwiazke, stanik (bo ten co kupilam wczesniej troszke nie pasowal z sukienka) no i tak coraz mniej zostaje do zalatwiania Zostalo 25 dni
Zaczynam się stresować tym odliczaniem

Jakiej grubości macie pończochy ?
Ja kupiłam wcześniej grubość standardową pończoch (nie wiem dokładnie jaka to jest) i zastanawiam sie czy nie kupić cieńszych 8 den Widziałam takie na allegro, macie je może ?
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010

Atila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 11:51   #1282
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

My tez nie mamy podziękowan dla rodziców i wciąz nie wiemy co im dac:/
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 11:52   #1283
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
witam

wracam do świata panien młodych

wczoraj obroniłam licencjata i teraz zostały mi na głowie tylko przygotowania do ślubu aaaaaaaaaaaa już tylko miesiąc został Jak ten czas leci Teraz to potwierdzić fotografa, kamerzystę, zespól i możemy się bawić



matko co to za salon TRAGEDIA ... Ja to chyba bym od razu zrezygnowała z ich usług po pierwszej akcji ...
klask i: Gratulacje zdolniacho!
Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Ciekawy zwyczaj z tym ciachem ale ciesze się, że u nas go nie ma, bo znowu rundka po gościach...

Mi się zawsze podobało jak na weselach jakaś drobnostka ładnie zapakowana czekała na gości, a najlepiej jak coś w środku nietypowo wygląda bo człowiek zaraz z ciekawości kombinuje

A my jeszcze mamy w planach po weselu wywołać dla każdej pary nasze zdjęcie z sesji na odwrocie napisać, że jeszcze raz dziękujemy itd i wysłać Ostatnio z tydzień po weselu dostaliśmy taką fotkę i było to bardzo miłe

Co do zamieniania "słowa" z gośćmi, to wiadomo, że bez względu czy są prezenty czy nie, to w kulturze pary młodej po prostu wypada z każdym chwilkę porozmawiać.
też mam taki plan
Cytat:
Napisane przez Ania_161 Pokaż wiadomość
Witam raz jeszcze Jeżeli chodzi o nas to jesteśmy już razem od sześciu lat a zaręczeni od dwóch. Długo troszkę Jeżeli chodzi o przygotowania to na nic nie mogę się zdecydować. Cieszę się, że sukienkę wybrałam chociaż ( oczywiście mam jeszcze salę, orkiestrę, kamerzystę i fotografa).Mam problem z doborem kwiatów, fryzury i całej kolorystyki .... Jeżeli chodzi o sukienkę to jest taka http://igar.pl/galeria/suknie_slubne...234d076249aaa7
Mam nadzieję, że podpatrując wymianę waszych opinii będę miała jakieś nowe pomysły.
witam, piękna suknia mi by do niej pasowało romantyczne upięcie z włosów całych w lokach i bukiet z róż i frezji (połączenie)
Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
piekna suknia i ślicznie w niej wygladasz

Nie moge się doczekac aż zacznie się nasz miesiąć i bedziemy czytac relacje i oglądac zdjatka

Koleżanki też były "zalane"


gratuluje


fajny zwyczaj, ale nie słyszałam o nim nigdy
kurczę, bo tak szukam alternatywy... a ktoś zaprzyjaźniony z Twoim Tż?
Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
Pochwalcie się jakie torty wybrałyście, smaki, kształty
śmietankowy z owocami, chyba 2-3 piętra
Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie podziekowania dla rodziców ?

Ja szukam ciągle na allegro i nie moge się zdecydować


38 dni
my mamy dedykację piosenki: Cliver - Dla Rodziców, bukiet/kosz z kwiatami i drewniany album/ramkę na nasze poślubne zdjęcia
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 12:24   #1284
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
Zaczynam się stresować tym odliczaniem

Jakiej grubości macie pończochy ?
Ja kupiłam wcześniej grubość standardową pończoch (nie wiem dokładnie jaka to jest) i zastanawiam sie czy nie kupić cieńszych 8 den Widziałam takie na allegro, macie je może ?
Ja kupilam 8 den, samonosne, ecru (bo sukienka tez ecru) na wesele mam z marilyn'a, a wczesniej kupowalam na probe z gatty i tez byly fajne Musiałam kupic cieniutkie ze wzgledu na buty z odkrytym palcem, ale w sumie to sie ciesze ze nie takie grube, zawsze troche chlodniej :P

Mam nadzieje ze temperatura w sierpniu bedzie do 25 stopni
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 15:30   #1285
sloneczuszenko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 18
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Kilka razy już kupiłam 8 den samonośne.Są delikatne,ale trwałe i myślę niezastąpione w takie upały.Swoją drogą ciekawi mnie pogoda w sierpniu.Czy nadal będą takie upały.Nasz ślub dopiero pod koniec miesiąca,ale nigdy nic nie wiadomo jeśli chodzi o pogodę...
sloneczuszenko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 17:04   #1286
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

nooo ja mam nadzieję, że będzie max 25-27 stopni, bo jak będa takie upały, jak ostatnio, to się roztopię, jak nic!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 17:28   #1287
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez sloneczuszenko Pokaż wiadomość
Kilka razy już kupiłam 8 den samonośne.Są delikatne,ale trwałe i myślę niezastąpione w takie upały.S..
Ja też mam samonośki 8 den i drugie na zapas jakieś grubsze i nie samonośne, tylko takie jak rajstopy z wyciętymi dziurami - nie wiem, czy mają jakąś nazwę.

Na podziękowania mamy albumy, albumy wsadzimy w koszyki, koszyki wypełnimy słodyczami No i po świecy ładnej włożymy (mamy lubią takie tam ;P i to zamiast kwiatków, tak obmyślone) Aaaaa i będzie krótka prezentacja multimed. i będzie nagrana na płytkę, zrobimy okładkę i też wrzucimy do koszyczka

Byłam w kwiaciarni, ale się okazało, że tylko do 17:00, więc nie wiem kiedy zdąrzę :/ A chciałam na kompie pokazać pani co mi się podoba i uzgodnić... Egh... :/
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011




Edytowane przez Tincia
Czas edycji: 2010-07-13 o 17:29
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 18:56   #1288
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Witam
Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Ciekawy zwyczaj z tym ciachem .
U nas daje sie gościom po I dniu duże paczki ciasta

Cytat:
Napisane przez basia567 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne
Dziękuję
W takich różyczkach dzieci je nam poniosą


Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie podziekowania dla rodziców ?
Ja się nie mogę na nic zdecydować Nie chcę zbieraczy kurzu ale spodobały mi się grawerowane wazony, w sumie to dość praktyczne Coś takiego jak z zał.
Ale nie wiem czy się na to zdecydujemy. Co o tym myślicie?


Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
Jakiej grubości macie pończochy ?
Ja kupiłam wcześniej grubość standardową pończoch (nie wiem dokładnie jaka to jest) i zastanawiam sie czy nie kupić cieńszych 8 den Widziałam takie na allegro, macie je może ?
Ja mam 6DEN Szukałam czegoś megacienkiego, te to sa rzeczywiście takie mgiełki. Nie chcę się zgrzać ale bez pończoch w sukni ślubnej bym nie wyszła Na zmianę kupię troche grubsze
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:11   #1289
sloneczuszenko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 18
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie podziekowania dla rodziców ?

Ja szukam ciągle na allegro i nie moge się zdecydować


38 dni
My mamy tzw.zbieracze kurzu załączone poniżej.Do tego kosze z kwiatami.Mamy jeszcze pomysł na dwa prezenty,aby podziękowania były wesołe i wywołały uśmiech zarówno na twarzach naszych rodziców, jak i gości Ale o nich nie mogę napisać(mam zakaz).
Poza tym słyszałam,że można płakać na ślubie,ale na weselu trzeba się już tylko radowaćAby nasze życie obfitowało tylko w radosne dni
sloneczuszenko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 22:08   #1290
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie podziekowania dla rodziców ?

Ja szukam ciągle na allegro i nie moge się zdecydować


38 dni
my nie robimy zadnych podziekowan, moze to i dziwne ale tak nasi rodzice sobie zazyczyli aby nie robic szopki ...
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.