Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-29, 16:58   #4231
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Tak samo, jak zaczynamy kolejny raz Dukana to zaczynamy od II fazy i od PW. Ale zrobisz jak będziesz chciała.
Przeglądam właśnie książkę Dukana i co widzę?


Niezależnie od warunków stosowania, czasu trwania i szczegółowych zaleceń plan Protal zaczyna się zawsze od kuracji opartej na czystych proteinach.
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:03   #4232
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
II fazę zaczynamy od PW.
Róznica między P a U jest taka jak piszesz, na P możemy korzystać z listy dozwolonych, czyli np skrobi.
U nie powtarzamy, bo na niej i tak spada nam tylko woda, a walka z tłuszczem itd zaczyna się na II fazie.
Jeżeli ktoś już wcześniej był na Dukanie to kolejny raz powinien zacząć od PW i lecieć wybranym trybem.
Madziu a jaki jest twój cel na diecie? Do jakiej wagi dążysz?

Edit: pamiętacie dziewczyny wysyp nowych dukanek przed wakacjami? Gdzie one wszystkie są
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:04   #4233
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Przeglądam właśnie książkę Dukana i co widzę?


Niezależnie od warunków stosowania, czasu trwania i szczegółowych zaleceń plan Protal zaczyna się zawsze od kuracji opartej na czystych proteinach.
nie wiem, w jakim kontekscie to bylo, bo wyciagnelas tylko jedno zdanie...ale "zaczyna sie"oznacza POCZATEK ( a Ty nie zaczynasz przeciez od poczatku... ), przez co rozumiana jest U.

Sprawdz co jest napisane pod haslem "ponowne rozpoczynanie"...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2011-07-29 o 17:06
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:17   #4234
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Przeglądam właśnie książkę Dukana i co widzę?


Niezależnie od warunków stosowania, czasu trwania i szczegółowych zaleceń plan Protal zaczyna się zawsze od kuracji opartej na czystych proteinach.
Pan Protal to jest po prostu dieta Dukana. Ja sobie to tłumacze tak, że skoro to jest dieta 'wszystko albo nic' to powinno się ją przeprowadzić raz a porządnie, a nie wracać do niej.
Informacje o niepowtarzaniu I fazy mogą być z czatów z doktorkiem, ale pewna nie jestem, bo jak ja zaczynałam, to już było mówione że się jej nie powtarza.
Zresztą, na I fazie i tak traci się tylko wodę, więc jaki sens jest tą fazę powtarzać ? Przecież wodę zbieramy z byle powodu, od jedzenia warzyw czy przed @.

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Madziu a jaki jest twój cel na diecie? Do jakiej wagi dążysz?

Edit: pamiętacie dziewczyny wysyp nowych dukanek przed wakacjami? Gdzie one wszystkie są
Noo, straszna tutaj cisza, ale może to dlatego, że w końcu wyszło słonko
Szczerze mówiąc, to nie wiem Dukan mi wyliczył coś koło 73kg, nie pamiętam dokładnie. Mi się marzy zejść poniżej 70. A jak będzie to zależy od tego, jak się będę ze sobą czuła. Jest już lepiej, ale dalej mam duże uda (od zawsze mój największy problem) no i oponkę na brzuchu. Aktualnie na liczniku -28kg, dyszke chciałabym jeszcze na pewno, a potem zobaczymy
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:18   #4235
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Co do wypadających włosów to pani w aptece poleciła mi te kapsułki. Do tego na każdym PW staram się teraz jeść pomidory i, wiem że to nie możliwe w tak krótkim czasie, ale na prawdę wypada mi mniej włosów Chyba że te moje włosy miały taką fazę na wypadanie i akurat teraz im przeszło, nie wiem, ale ważne że jest lepiej
A ja ci powiem, kupiłam szczotkę nową do włosów, która na końcu tych "drucików" ma takie większe kuleczki niż normalna szczotka. I codziennie wieczorem tak przez 10minut czeszę włosy, tzn przy skórze. Taki niby masaż. I włosó mi mniej wypada, a ja miałam mega problem z wypadaniem, już przed dietą. Tzn przy diecie poprawiło się, ale i tak dużo wypadało....


Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Musze napisać, bo mnie rozpiera: jutro zdejmuję apart z ząbków!!! Hurrraaa!! Juuuppiiii!! :love :
W związku z powyższym jutro będę świętować i grzeszyć. Przepraszam i nie żałuję (ja na IV już ).
Super, czekamy na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
a np Park Miniatur w Andrychowie? fajna zabawa dla całej rodziny. Albo np Ogrodzieniec, Olsztyn gdzie są zamki.
dziękuję
Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Tzn? Więc który mi polecasz?

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------


U nas nie ma takiego czegos popytam w aptece.
A co sądzicie o tych szamponach jak Fructis, Tresemme itp czy naprawdę dają rezutaty?
1/1
Co do szamponów, to ja mam head&shoulders, ale holenderski. Jest super
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:30   #4236
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Pan Protal to jest po prostu dieta Dukana. Ja sobie to tłumacze tak, że skoro to jest dieta 'wszystko albo nic' to powinno się ją przeprowadzić raz a porządnie, a nie wracać do niej.
Wiem, że plan Protal to dieta Dukana - nie róbcie z ludzi idiotów za przeproszeniem. Wiadomo, że lepiej zrobić raz a dobrze. Ale co jesli się nie udało? Nie można wrócić? Skoro wszystko albo nic, to w momencie przerwania należy uznać, że się ją zakończyło. Chcąc wrócić na dietę trzeba przejść przez całość.

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Informacje o niepowtarzaniu I fazy mogą być z czatów z doktorkiem, ale pewna nie jestem, bo jak ja zaczynałam, to już było mówione że się jej nie powtarza.
Możliwe, żadna z dwóch jego książek nie mówi o "powracaniu" na dietę. A w sieci ile osób tyle opinii. Być może, to, że fazę U robi się raz w życiu jest taką samą plotką jak powszechna internetowa opinia, że CV powinno mieć 1 stronę...

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Zresztą, na I fazie i tak traci się tylko wodę, więc jaki sens jest tą fazę powtarzać ? Przecież wodę zbieramy z byle powodu, od jedzenia warzyw czy przed @.[COLOR="Silver"]
Moim zdaniem faza U to nie tylko strata wody, ale wyczyszczenie organizmu ze wszystkiego co na diecie Dukana zakazane. Gdyby chodziło tylko o pozbycie wody, to myślę, że Dukan wymyśliłby zupełnie inny sposób...
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 18:31   #4237
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Wiem, że plan Protal to dieta Dukana - nie róbcie z ludzi idiotów za przeproszeniem. Wiadomo, że lepiej zrobić raz a dobrze. Ale co jesli się nie udało? Nie można wrócić? Skoro wszystko albo nic, to w momencie przerwania należy uznać, że się ją zakończyło. Chcąc wrócić na dietę trzeba przejść przez całość.

Możliwe, żadna z dwóch jego książek nie mówi o "powracaniu" na dietę. A w sieci ile osób tyle opinii. Być może, to, że fazę U robi się raz w życiu jest taką samą plotką jak powszechna internetowa opinia, że CV powinno mieć 1 stronę...

Moim zdaniem faza U to nie tylko strata wody, ale wyczyszczenie organizmu ze wszystkiego co na diecie Dukana zakazane. Gdyby chodziło tylko o pozbycie wody, to myślę, że Dukan wymyśliłby zupełnie inny sposób...
Jezu, nikogo z Ciebie nie robię.
Ok, źle się wyraziłam-spada głównie woda.
Proszę którąś z weteranek o informacje, skąd się wzięło to niepowtarzanie U ? Z czatów ?
Na innych forach też czytałam o tym, że przy powrocie zaczynamy od II fazy PW. Ale tak jak już pisałam, rób jak chcesz.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Musze napisać, bo mnie rozpiera: jutro zdejmuję apart z ząbków!!! Hurrraaa!! Juuuppiiii!! :love :
W związku z powyższym jutro będę świętować i grzeszyć. Przepraszam i nie żałuję (ja na IV już ).
Super
W takim razie czekamy na zdjęcia
A od kiedy na IV jesteś ?
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 18:37   #4238
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Oj Emi jak ja ci zazdroszczę takiej uczciwej ortodontki No ale już bliżej niż dalej, wiec nie narzekam zdjecia wstaw
Dobra.

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Faktycznie, ktos widzi roznice?
Dlaczego sie mowi ze nie wolno powtarzac U skoro jesli ktos wybierajac 5/5 tak jakby zaczyna od 5P?

A moze nie powinno sie zaczyac od P?

Jak to w koncu jest?
Ja różnicy nie widzę.



Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Możliwe, żadna z dwóch jego książek nie mówi o "powracaniu" na dietę. A w sieci ile osób tyle opinii. Być może, to, że fazę U robi się raz w życiu jest taką samą plotką jak powszechna internetowa opinia, że CV powinno mieć 1 stronę...

Moim zdaniem faza U to nie tylko strata wody, ale wyczyszczenie organizmu ze wszystkiego co na diecie Dukana zakazane. Gdyby chodziło tylko o pozbycie wody, to myślę, że Dukan wymyśliłby zupełnie inny sposób...
Mam takie wrażenie, ale też nie mam pewności. Nawet szukałam w książce czegoś na ten temat, ale nie znalazłam.

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Jezu, nikogo z Ciebie nie robię.
Ok, źle się wyraziłam-spada głównie woda.
Proszę którąś z weteranek o informacje, skąd się wzięło to niepowtarzanie U ? Z czatów ?
Na innych forach też czytałam o tym, że przy powrocie zaczynamy od II fazy PW. Ale tak jak już pisałam, rób jak chcesz.
No właśnie nie wiem skąd. W każdym razie ja zaliczyłam powrót na II fazę i wbrew obiegowej opinii i przestrogom, zaczęłam od P.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość

Super
W takim razie czekamy na zdjęcia
A od kiedy na IV jesteś ?
III skończyłam w pierwszej połowie czerwca.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 18:47   #4239
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Witajcie dziewczynki

Dziś zgrzeszyłam i głupio mi było o tym napisać należy mi się
Emilka mi marzy się aparat, zawsze podobały mi się dziewczyny z metalowym uśmiechem ale musze płacić za szkołe więć prawdopodobnie na emeryturze będzie mnie na niego stać ale może wtedy od razu załatwie sobie proteze

sreberko te 8, 5 kg straciłaś w 1,5 miesiąca?
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:06   #4240
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Noo, straszna tutaj cisza, ale może to dlatego, że w końcu wyszło słonko
Szczerze mówiąc, to nie wiem Dukan mi wyliczył coś koło 73kg, nie pamiętam dokładnie. Mi się marzy zejść poniżej 70. A jak będzie to zależy od tego, jak się będę ze sobą czuła. Jest już lepiej, ale dalej mam duże uda (od zawsze mój największy problem) no i oponkę na brzuchu. Aktualnie na liczniku -28kg, dyszke chciałabym jeszcze na pewno, a potem zobaczymy
Tylko podziwiać Z jakiej wagi startowałaś?

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dobra.

III skończyłam w pierwszej połowie czerwca.
Emilko a jak teraz twoja waga?

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość

sreberko te 8, 5 kg straciłaś w 1,5 miesiąca?
Nie no, prawie dwa miesiące Byłoby na pewno więcej ale teraz przy końcu pozwalam sobie na co nie co, dlatego waga zatrzymała się na 54,9kg i stoi ale to dobrze że nie rośnie.

Właśnie jem budyń, pierwszy raz na dukanie ale mnie zamuliło
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:10   #4241
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

cześć Kochane
ja za Wami nie nadążam tyle piszecie
wrółciłam z delegacji i będę teraz tydzień a potem wczasy 10 dni spływ kajakowy na mazurach .... oby pogoda była

ważyłam się i jest 59,7 kg więc nie jest źle... ale ważenie w niedziele dalej aktualne

właśnie jem ciemny chlebek 2 kromeczki i bigos

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Oto nalesniki ( z przepisu Mrs Dukanowej- wzbogacilam go jedynie o lyzke mleka w proszku- taaa, jak juz go mam to szaleje) Wyszlo 3. Z czego 2 zrobilam z kurczakowym nadzieniem w srodku ( kurczak w kostke z przyprawa do kurczaka, plus cebula uduszona) a na to ( i troszke do srodka) sos beszamelowy ( ten ksiazkowy). Do wszystkiego jeszcze nie zalowalam pietruszkiii
Kochane jakie pyszne naleśniki przepis mam już zapisany
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 19:11   #4242
kasicam24
Raczkowanie
 
Avatar kasicam24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 165
GG do kasicam24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
A te kapuśniaczki to się je na ciepło czy zimno ?
I jakie dodawałaś przyprawy ?
Chyba jutro też spróbuje, bo świetnie to u Ciebie wygląda
Madziu - wychodzi to w formie takiego chlebka. Ja wcinam jako smakowe kromeczki. Przyprawy: pieprz, koperek, czosnek. Polecam bo pychotka. Tylko trzeba mocno kapuchę po obgotowaniu odcisnąć i dobrze pokroić. Piekłam na keksówce i papierze około 45min.

Zjadłam kromeczkę na ciepło a wieczorkiem na kolację na zimno z szyneczką
__________________
Człowiek mądrzeje z wiekiem, tylko że zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Start 05.03.2012 - 79kg
CEL I: 65kg
CEL II:56kg
Jest (-5,8kg)

Edytowane przez kasicam24
Czas edycji: 2011-07-29 o 19:14
kasicam24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:25   #4243
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja dziś wstałam z myślą, że zabiję męża.
Wiecie, pół roku temu w końcu kupiliśmy sobie autko. Forda fiestę, starszy, ale od kuzyna, więc wiedzieliśmy dokładnie jak auto się spisuje.
No i mój mąż(który pracuje w Holandii) wymyślił, że kupi sobie auto nowe. Tzn nie nowe, ale nowe(wiecie o co biega?).
No i mnie szlag jasny trafia, bo wcale nie jest nam większe auto potrzebne. I powiedziałam, że nie wsiade w nie i nie będę nim jeździć.
Idiota. Zamiast wziać syna na wakacje on woli auto.
Aż się wczoraj wieczorem poryczałam.
tak ma większość facetów że pierw rzeczy materialne a potem coś dla rodziny lub dla innych ....
jest to przykre ale ... prawdziwe... mnóstwo mam właśnie takich znajomych ... aż strach się przyznać

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kasicam24 Pokaż wiadomość
Witajcie witajcie

Ja dopiero wyszlam z kuchni. Jestem po szparagowej z wody - mniam mniam. Bigos light zrobiony i Kapuśniaczek upieczony fot. niżej).

Z przepisu http://margotka-kucharzy.blogspot.co...usniaczki.html

ale odradzam ubijanie białek bo właśnie dlatego ciacho opada ja nie ubijałam i mamm ładny i PYCHA chlebuś kapuśniakowy. Ja dałam otręby owsiane lekko zmielone.
Kasiujak pysznie wygląda ten kapuśniaczek

jak dobrze do Was wrócić zawsze można coś dobrego znaleźć dla siebie i na cieszyć oczy

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Musze napisać, bo mnie rozpiera: jutro zdejmuję apart z ząbków!!! Hurrraaa!! Juuuppiiii!! :love :
W związku z powyższym jutro będę świętować i grzeszyć. Przepraszam i nie żałuję (ja na IV już ).
super
a to będziemy oglądać za niedługo piękny uśmiech i zęby

mi na III przybyło 0,5 kg ... a jestem dopiero tydzień
jutro dzień białkowy robię nie ma wybacz

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość

Dziś zgrzeszyłam i głupio mi było o tym napisać należy mi się

Alice czym zgrzeszyłaś??spowia daj się i to już

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kasicam24 Pokaż wiadomość
Madziu - wychodzi to w formie takiego chlebka. Ja wcinam jako smakowe kromeczki. Przyprawy: pieprz, koperek, czosnek. Polecam bo pychotka. Tylko trzeba mocno kapuchę po obgotowaniu odcisnąć i dobrze pokroić. Piekłam na keksówce i papierze około 45min.

Zjadłam kromeczkę na ciepło a wieczorkiem na kolację na zimno z szyneczką
Kasiu jakie ty ostatnio same smakołyki pieczesz mniam
ja od tygodnia bycia na III mam 0,5 kg więcej ale nie ma 6 na początku jeszcze i to mnie cieszy .... ale jakoś przez to nie chce mi się nic piec... nie dobrze
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:29   #4244
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki

Dziś zgrzeszyłam i głupio mi było o tym napisać należy mi się
Emilka mi marzy się aparat, zawsze podobały mi się dziewczyny z metalowym uśmiechem ale musze płacić za szkołe więć prawdopodobnie na emeryturze będzie mnie na niego stać ale może wtedy od razu załatwie sobie proteze

sreberko te 8, 5 kg straciłaś w 1,5 miesiąca?
No niestety, tania ta impreza to to nie jest.


Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Emilko a jak teraz twoja waga?
5 kg. chcę jeszcze zrzucić, bo przybyło na urlopie. Teraz stosuję trójkoczwórkę i ruch, więc mam nadzieję że coś poleci.

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
super
a to będziemy oglądać za niedługo piękny uśmiech i zęby
Nooooooooo.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 20:22   #4245
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
5 kg. chcę jeszcze zrzucić, bo przybyło na urlopie. Teraz stosuję trójkoczwórkę i ruch, więc mam nadzieję że coś poleci.
czyli ogólnie od najniższej wagi na dukanię ile ci przybyło?
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 20:25   #4246
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
czyli ogólnie od najniższej wagi na dukanię ile ci przybyło?
No właśnie te 5, ale najniższa waga to była taka na chwilkę i wiem że jest ona niemożliwa do utrzymania.
A, i ćwiczę brzuszki. Przed urlopem ćwiczyliśmy z TŻ i widać efekty, szczególnie te mięśnie po bokach.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 21:50   #4247
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Tylko podziwiać Z jakiej wagi startowałaś?

110kg Az wstyd się przyznać-taka waga w moim wieku
Teraz na szczęście jest 82kg i nadzieja na 7 z przodu w najbliższym czasie
Ty na II jeszcze jesteś ? Ile planujesz zrzucić ?

Cytat:
Napisane przez kasicam24 Pokaż wiadomość
Madziu - wychodzi to w formie takiego chlebka. Ja wcinam jako smakowe kromeczki. Przyprawy: pieprz, koperek, czosnek. Polecam bo pychotka. Tylko trzeba mocno kapuchę po obgotowaniu odcisnąć i dobrze pokroić. Piekłam na keksówce i papierze około 45min.

Zjadłam kromeczkę na ciepło a wieczorkiem na kolację na zimno z szyneczką
Dziękuję za rady
Tylko, że to taki chlebek na PW, więc chyba sobie zrobię z połowy porcji czy coś, żeby mieć na jeden dzień, bo idę 1/1
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 22:59   #4248
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Doczytam później - jutro pewnie
Tak jak Roux pisze, jest pełno wyprzedaży. Kupiłam sobie spódnicę do kolan (!!!), spodenki krótkie do pół uda kremowe (!!!), spodenki 3/4 i spodnie długie. No i bluzkę i poszewki na poduszki (w ArtDecor za 5,70zł na wyprzedaży takie milusie puchate).
Suuuper
Sukienka mi się żadna nie podobała. Mam za duże cycki na ładne letnie sukienki Bielizna wystaje albo to miejsce na piersi kończy się w połowie mojego biustu i robi mi buły.

Pierwszy raz mam tak krótkie spodenki. Osobiście uważam, że mam tłuste brzydkie nogi z cellulitem, ale chłopak był tak zachwycony (że w końcu odkryłam nogi), że aż mi robił zdjęcia komórką... I powiedział, że się obrazi jak nie kupię tych spodenek. No to dobra. On chyba nie widzi mojego cellulitu

No to spadam się prezentować w strojach kąpielowych

Dobranoc.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 07:06   #4249
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Hej dziewczynki. Ja na moment. Mój "ksiaże" postanowił mi zrobić niespodziankę i przyjeżdża dziś na obiad, nie jutro na kolację.
Wygadał się przypadkiem. Czasami mam wrażenie, że takie cos to próby kontroli, czy aby czasami nie mam kogoś na boku.... Eh...
Plus jest taki, że już prawie go przekonałam, że nie potrzebne nam auto większe.
Zobaczymy co będzie jak przyjedzie.
Uciekam
Miłego dzionka
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 07:21   #4250
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No właśnie te 5, ale najniższa waga to była taka na chwilkę i wiem że jest ona niemożliwa do utrzymania.
A, i ćwiczę brzuszki. Przed urlopem ćwiczyliśmy z TŻ i widać efekty, szczególnie te mięśnie po bokach.
Poważnie widać efekty? A ile dziennie robicie? ja wczoraj ćwiczyłam pierwszy raz, nie było tak źle

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość

110kg Az wstyd się przyznać-taka waga w moim wieku
Teraz na szczęście jest 82kg i nadzieja na 7 z przodu w najbliższym czasie
Ty na II jeszcze jesteś ? Ile planujesz zrzucić ?
Madzie jesteś wielka trzymam kciuki za siódemkę z przodu I nie powinnaś się wstydzić tak dużej wagi, tylko szczycić tym że w tak młodym wieku masz tyle samozaparcia że potrafiłaś to zrzucić

Ja od poniedziałku lecę na trójeczkę dzisiaj zanotowałam spadek 0,4kg ale go nie odnotowuję, zobacze czy sie utrzyma do poniedziałku mam już rozpisany jadłospis na cały przyszły tydzień, no i walczę dalej do tego ćwiczonka, polecam Madziu, szczególnie na takie uparte partie jak uda czy brzuch(jak u mnie)



Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Ja na moment. Mój "ksiaże" postanowił mi zrobić niespodziankę i przyjeżdża dziś na obiad, nie jutro na kolację.
Wygadał się przypadkiem. Czasami mam wrażenie, że takie cos to próby kontroli, czy aby czasami nie mam kogoś na boku.... Eh...
Plus jest taki, że już prawie go przekonałam, że nie potrzebne nam auto większe.
Zobaczymy co będzie jak przyjedzie.
Uciekam
Miłego dzionka
Trzymamy kciuki kochana
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 08:06   #4251
kasicam24
Raczkowanie
 
Avatar kasicam24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 165
GG do kasicam24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Witam pogodnie - choć za oknem szaro-buro

Madziu - super nowa fotka Też muszę cosik nowego dac bo ta moja to ma 3 lata

Dzis dalej PW - wcinam mój Kapuśniakowy chlebuś. @ jest więc waga poszła daleko, daleko aby nie kusiła.
__________________
Człowiek mądrzeje z wiekiem, tylko że zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Start 05.03.2012 - 79kg
CEL I: 65kg
CEL II:56kg
Jest (-5,8kg)
kasicam24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 08:55   #4252
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Bryyyyyy

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie spódnicę do kolan (!!!), spodenki krótkie do pół uda kremowe (!!!), spodenki 3/4 i spodnie długie. No i bluzkę i poszewki na poduszki (w ArtDecor za 5,70zł na wyprzedaży takie milusie puchate).
Suuuper
Sukienka mi się żadna nie podobała. Mam za duże cycki na ładne letnie sukienki Bielizna wystaje albo to miejsce na piersi kończy się w połowie mojego biustu i robi mi buły.(..)
za udane zakupki to moze nam sie Fenris zaprezentujesz w tych spodenkach? napewno wygladasz rewelacyjnie skoro Tz taki zachwycony to sie ciesz ze masz duze cycki!!

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
cześć Kochane
ja za Wami nie nadążam tyle piszecie
wrółciłam z delegacji i będę teraz tydzień a potem wczasy 10 dni spływ kajakowy na mazurach .... oby pogoda była

ważyłam się i jest 59,7 kg więc nie jest źle... ale ważenie w niedziele dalej aktualne
czesc aniu
oo jak fajnie ze jedziesz na spływ a to Tz już wrócił? czy sama sie wybierasz ze znajomymi? za wage na IIIce

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość

110kg Az wstyd się przyznać-taka waga w moim wieku
Teraz na szczęście jest 82kg i nadzieja na 7 z przodu w najbliższym czasie
oczywiscie ze bedzie 7 z przodu super wynik

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Ja od poniedziałku lecę na trójeczkę dzisiaj zanotowałam spadek 0,4kg ale go nie odnotowuję, zobacze czy sie utrzyma do poniedziałku mam już rozpisany jadłospis na cały przyszły tydzień, no i walczę dalej do tego ćwiczonka, polecam Madziu, szczególnie na takie uparte partie jak uda czy brzuch(jak u mnie)
za spadek i zazdroszcze IIIczki
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 09:21   #4253
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Witajcie Dukaneczki

ania23 - zgrzeszyłam czkoladą, moje uzależnienie ale to ostatni raz , obiecuje poprawę. ( choć nie do końca jest tak źle bo w czasie weekendów dorabiam w CUKIERNI a tam jeszcze nic słodkiego nie zjadłam od końca maja to w domu kiedy nie mam co robic czekolada wpada w ręce hmmmm... może zaczne robić na drutach )

magda_lena40 - gdzie Ty ważysz 82 kg? Na zdjęciu tego nie widać.

Piję właśnie kawke i zastanawiam się nad obiadkiem
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 10:44   #4254
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Bryy Proteinki!

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Doczytam później - jutro pewnie
Tak jak Roux pisze, jest pełno wyprzedaży. Kupiłam sobie spódnicę do kolan (!!!), spodenki krótkie do pół uda kremowe (!!!), spodenki 3/4 i spodnie długie. No i bluzkę i poszewki na poduszki (w ArtDecor za 5,70zł na wyprzedaży takie milusie puchate).
Suuuper
Sukienka mi się żadna nie podobała. Mam za duże cycki na ładne letnie sukienki Bielizna wystaje albo to miejsce na piersi kończy się w połowie mojego biustu i robi mi buły.

Pierwszy raz mam tak krótkie spodenki. Osobiście uważam, że mam tłuste brzydkie nogi z cellulitem, ale chłopak był tak zachwycony (że w końcu odkryłam nogi), że aż mi robił zdjęcia komórką... I powiedział, że się obrazi jak nie kupię tych spodenek. No to dobra. On chyba nie widzi mojego cellulitu

No to spadam się prezentować w strojach kąpielowych

Dobranoc.
woohooo mega zakupy!! Kurka, zazdroszcze spodenek! I znam ten bol, ja ostatnie mialam na sobie pewnie w podstawowce jeszcze, choc i tam mialam problem z zakladaniem czegos, co bylo wyzej kostek lol.

Pokaaaa sukienkeee!!! koniecznie!

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Ja na moment. Mój "ksiaże" postanowił mi zrobić niespodziankę i przyjeżdża dziś na obiad, nie jutro na kolację.
Wygadał się przypadkiem. Czasami mam wrażenie, że takie cos to próby kontroli, czy aby czasami nie mam kogoś na boku.... Eh...
Plus jest taki, że już prawie go przekonałam, że nie potrzebne nam auto większe.
Zobaczymy co będzie jak przyjedzie.
Uciekam
Miłego dzionka
oohh ale fajnie! Napewno sie cieszysz
P.S no i super, ze udaje Ci sie mu wybic pomysl z glowy! Brawo!

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------





Znacie jakis sprawdzony przepis na sernik na zimno?


Wiem wiem, moge pogooglowac, ale ja chce wyprobowany juz, taki ktoremu moge zaufac
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 10:49   #4255
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość




Znacie jakis sprawdzony przepis na sernik na zimno?


Wiem wiem, moge pogooglowac, ale ja chce wyprobowany juz, taki ktoremu moge zaufac
jeszcze nie robiłam na dukanie sernika wiec nie mogę zadnego polecic
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 11:55   #4256
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Dzień dobry Kochane
ale dzisiaj mamy brzydka pogodę oby sierpień był słoneczny tak jak zapowiadają
jest tu ktoś z Mazowsza

wczoraj byl u mnie siostrzeniec ale się wybawiliśmy
ale DZIEWCZYNY W NIEDZIELE W KRAKOWIE JEST PARADA SMERFÓW http://www.krakow.pl/aktualnosci/815...ez_krakow.html

I idę i będę śpiewać, tańczyć i zdjęcia robić ... tylko oby pogoda była

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość

110kg Az wstyd się przyznać-taka waga w moim wieku
Teraz na szczęście jest 82kg i nadzieja na 7 z przodu w najbliższym czasie
Ty na II jeszcze jesteś ? Ile planujesz zrzucić ?


Madziu żaden wstyd raczej wielki podziw za silny charakter i silną wolę

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Doczytam później - jutro pewnie
Tak jak Roux pisze, jest pełno wyprzedaży. Kupiłam sobie spódnicę do kolan (!!!), spodenki krótkie do pół uda kremowe (!!!), spodenki 3/4 i spodnie długie. No i bluzkę i poszewki na poduszki (w ArtDecor za 5,70zł na wyprzedaży takie milusie puchate).
Suuuper
Fenris to kochana prosimy o fotorelacje

a co do cellulitu to hehe mój mi mówi że on nie zwraca uwagi podobo

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość



czesc aniu
oo jak fajnie ze jedziesz na spływ a to Tz już wrócił? czy sama sie wybierasz ze znajomymi? za wage na IIIce

cześć Kochana
czy Ty wiesz że mi się dzisiaj siniałaś...spotka łyśmy się gdzieś na rynku ... szłaś z synkiem .. Kochana idź koniecznie jutro na Paradę Smerfów Mały się ucieszy
http://www.krakow.pl/aktualnosci/815...ez_krakow.html

mój Tż będzie w czwartek a w piątej już wyruszamy na wakacje....

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Witajcie Dukaneczki

ania23 - zgrzeszyłam czkoladą, moje uzależnienie ale to ostatni raz , obiecuje poprawę. ( choć nie do końca jest tak źle bo w czasie weekendów dorabiam w CUKIERNI a tam jeszcze nic słodkiego nie zjadłam od końca maja to w domu kiedy nie mam co robic czekolada wpada w ręce hmmmm... może zaczne robić na drutach )
ehehe druty dobry pomysł

Kochana jak ja bym pracowała w cukierni to ojojojo by się działo...bym pewnie jadła i jadła i dupa by rosła....
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu

Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2011-07-30 o 11:57
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 14:28   #4257
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Madzie jesteś wielka trzymam kciuki za siódemkę z przodu I nie powinnaś się wstydzić tak dużej wagi, tylko szczycić tym że w tak młodym wieku masz tyle samozaparcia że potrafiłaś to zrzucić

Ja od poniedziałku lecę na trójeczkę dzisiaj zanotowałam spadek 0,4kg ale go nie odnotowuję, zobacze czy sie utrzyma do poniedziałku mam już rozpisany jadłospis na cały przyszły tydzień, no i walczę dalej do tego ćwiczonka, polecam Madziu, szczególnie na takie uparte partie jak uda czy brzuch(jak u mnie)

Też zazdroszczę III już
A co to za ćwiczenia na uda ?

Cytat:
Napisane przez kasicam24 Pokaż wiadomość
Madziu - super nowa fotka Też muszę cosik nowego dac bo ta moja to ma 3 lata


Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
oczywiscie ze bedzie 7 z przodu super wynik


Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Witajcie Dukaneczki

ania23 - zgrzeszyłam czkoladą, moje uzależnienie ale to ostatni raz , obiecuje poprawę.(...)
magda_lena40 - gdzie Ty ważysz 82 kg? Na zdjęciu tego nie widać.
Na wadze
Ja mam taką budowę ponoć, mocne kości i te sprawy. Najgorzej u mnie jest w okolicach bioder, uda i tego już nie zmienie za barodzo, chociaż i tak dość trochę mi cm spadło Ale na pewno bardzo zalezy mi na poprawieniu wyglądu tych ud, ujędrnieniu i różne takie. Na basen chodzę, to może pomoże

A na uzależnienie od czekolady polecam nutelle dukanową schłodzoną w lodówce Zrób ją taką w miarę gęstą i albo rozsmaruj na czymś, albo tak jak ja zostaw w miseczce, włóż do lodówki na najniższą półkę na co najmniej godzinę i będzie taka fajna, twardawa jak czekolada

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Madziu żaden wstyd raczej wielki podziw za silny charakter i silną wolę



Byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam bluzko-bluze w Croopie taką o z myszą i w House koszulkę przy okazji
A wieczorem sernik chyba upiekę
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2011-07-30 o 14:32
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 16:00   #4258
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Hurrrrrrrrrrrraaa! nieprzyjemne, boli ale elekt jest.
Oddrutowany uśmiech Emilki w załączeniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-07-30 13.22.25-1.jpg (15,4 KB, 34 załadowań)
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 16:50   #4259
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Poważnie widać efekty? A ile dziennie robicie? ja wczoraj ćwiczyłam pierwszy raz, nie było tak źle
Serio serio, szczególnie u TŻ-ta Rodzynka.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 16:51   #4260
kasicam24
Raczkowanie
 
Avatar kasicam24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 165
GG do kasicam24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Hurrrrrrrrrrrraaa! nieprzyjemne, boli ale elekt jest.
Oddrutowany uśmiech Emilki w załączeniu.
Śliczny
__________________
Człowiek mądrzeje z wiekiem, tylko że zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Start 05.03.2012 - 79kg
CEL I: 65kg
CEL II:56kg
Jest (-5,8kg)
kasicam24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.