Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zapraszam - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-05, 13:51   #841
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

A co to za praca marzen?? Jakie stanowisko...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 13:54   #842
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Dzisiaj w sumie za 10 zł kupiłam białą koszulę z Next, czarne spodnie w kant i kieckę ołowkową.

W ogole byłam na rozmowie o pracę marzeń i nie chcę zapeszać, ale w poniedziałek mnie zaprosili na oficjalne spotkanie z dyrektorami. MATKO
Podwojnne gtratulacje
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 14:01   #843
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
A co to za praca marzen?? Jakie stanowisko...
Specjalista e-commerce w dużej firmie z ekskluzywną odzieżą.
Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Podwojnne gtratulacje
Podziekuje jak juz wszystko bedzie wiadomo.
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 15:52   #844
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

NO to trzymamy kciuki żeby się udało... i żeby dobrze płacili...:P
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 19:25   #845
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Jak wam się podoba mój dzisiejszy zestawik w rozmiarze 40?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0016.jpg (47,4 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0017.jpg (90,7 KB, 143 załadowań)
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 19:30   #846
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Ładnie ale zbyt nudnawo... nigdzie nic się nie dzieje, wiekszy dekold by sie przydał albo wiecej czegoś na szyji, albo koszulka z jakimiś wzorem lub żabotami/falbanki
A jakie dodatki do tego??
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 19:43   #847
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Ładnie ale zbyt nudnawo... nigdzie nic się nie dzieje, wiekszy dekold by sie przydał albo wiecej czegoś na szyji, albo koszulka z jakimiś wzorem lub żabotami/falbanki
A jakie dodatki do tego??
A co ma się dziać? mają mi oczka na biuście skakać? ;p;p;p

żaboty,falbanki - a fe. Jak dla mnie nie ma nic co może bardziej zepsuć bluzkę. Tak samo nie noszę wzorów na koszulkach - mają byc uniwersalne i do wszystkiego.

Jakie dodatki? Torebka. Kremowa A4. Nie lubię chodzić obwieszona jak choinka. Dla mnie ten zegarek na szyi to już dużo - i jego chętnie bym się pozbyła;p

dekolt jest duży, musiałam co jakiś czas poprawiać, bo stanik się pojawiał;p

PS. na cmentarz w tym szłam i na ostry dyżur jechałam
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 20:27   #848
online88
Rozeznanie
 
Avatar online88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 742
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Jak wam się podoba mój dzisiejszy zestawik w rozmiarze 40?
fajny wisiorek
a co do zestawu - ja bym zalozyla bluzke w zywszym kolorze
__________________


- ograniczam słodycze...
- pije co najmniej 1.5 litra wody dziennie...
- dbam o siebie
iii... czekam na rezultaty
online88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:32   #849
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez online88 Pokaż wiadomość
fajny wisiorek
a co do zestawu - ja bym zalozyla bluzke w zywszym kolorze
kolor jest bardzo żywy - może na zdjęciach nie widać;p wczoraj była żywa pomarańczowa, dziś miałam wybór z białej, czarnej, ciemnobrązowej i kawa z mlekiem. Ta była najżywsza

W każdym razie spódnicę bardzo polubiłam, ale jakoś nie mogę do niej dobrać optymalnej góry;p

A jak ogólnie spodnica. Pasuje do moich mega łydziochów czy niebardzo?
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:34   #850
online88
Rozeznanie
 
Avatar online88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 742
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
kolor jest bardzo żywy - może na zdjęciach nie widać;p wczoraj była żywa pomarańczowa, dziś miałam wybór z białej, czarnej, ciemnobrązowej i kawa z mlekiem. Ta była najżywsza

W każdym razie spódnicę bardzo polubiłam, ale jakoś nie mogę do niej dobrać optymalnej góry;p

A jak ogólnie spodnica. Pasuje do moich mega łydziochów czy niebardzo?
spodnica wg mnie oki fajna dlugosc ma
a co do bluzki to z tych kolorow co wymianilas wybralabym biala lub kawe z mlekiem
tak czy siak zestaw udany
__________________


- ograniczam słodycze...
- pije co najmniej 1.5 litra wody dziennie...
- dbam o siebie
iii... czekam na rezultaty
online88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:35   #851
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
A co ma się dziać? mają mi oczka na biuście skakać? ;p;p;p

żaboty,falbanki - a fe. Jak dla mnie nie ma nic co może bardziej zepsuć bluzkę. Tak samo nie noszę wzorów na koszulkach - mają byc uniwersalne i do wszystkiego.

Jakie dodatki? Torebka. Kremowa A4. Nie lubię chodzić obwieszona jak choinka. Dla mnie ten zegarek na szyi to już dużo - i jego chętnie bym się pozbyła;p

dekolt jest duży, musiałam co jakiś czas poprawiać, bo stanik się pojawiał;p

PS. na cmentarz w tym szłam i na ostry dyżur jechałam
Ja tam nie wiem co rozumiesz przez "oczka na biuście"... ale ok. Zapytałas wyraziłam swoją opinie Ja wyznaje zasadę iż jesli gładka góra to ciekawy dół a na górę jakieś fajne dodatki (efektowny łancuszek lub broszka) a jesli gładki dół to efektowna góra, własnie we wzorki (kwiatki, serduszka, groszki, paski maziaje kolorowe... cokolwiek )a ładne szyfonowe lekkie letnie buzeczki z żabotem nie są fee..albo z zawiązywaną delikatną kokardą itd... a tak jeśli i dól i góra są gładkie to są nudne... nawet na cmentarz i ostry dyżur (o czym nie napisałaś :P)
Kazdy strój wykańczają dodatki... buty, torebka, łancuszek lub bransoletka... co nie znaczy ze masz się obwiesić jak choinka... jest duzo pojęć pomiedzy choinką a zbyt gładkim strojem, nie trzeba popadać ze skrajności w skrajność I nie ma co się denerwować...

Edytowane przez _Kari_
Czas edycji: 2011-08-05 o 20:37
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 20:41   #852
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Ja tam nie wiem co rozumiesz przez "oczka na biuście"... ale ok. Zapytałas wyraziłam swoją opinie Ja wyznaje zasadę iż jesli gładka góra to ciekawy dół a na górę jakieś fajne dodatki (efektowny łancuszek lub broszka) a jesli gładki dół to efektowna góra, własnie we wzorki (kwiatki, serduszka, groszki, paski maziaje kolorowe... cokolwiek )a ładne szyfonowe lekkie letnie buzeczki z żabotem nie są fee..albo z zawiązywaną delikatną kokardą itd... a tak jeśli i dól i góra są gładkie to są nudne... nawet na cmentarz i ostry dyżur (o czym nie napisałaś :P)
Kazdy strój wykańczają dodatki... buty, torebka, łancuszek lub bransoletka... co nie znaczy ze masz się obwiesić jak choinka... jest duzo pojęć pomiedzy choinką a zbyt gładkim strojem, nie trzeba popadać ze skrajności w skrajność I nie ma co się denerwować...
jakoś mi się to skojarzyło z takimi plastikowymi oczkami z kuleczką skaczącą w środku. Takie żabie oczka.

W sumie z tym dołem i górą masz rację. Tylko zwykle jak kupię jakieś esofloresowane góry to potem ich nie noszę. Ostatnio do groszków się przemagam, ale 90% moich bluzek jest gładka.
A spódnice... też trochę mam tak, że czasem owszem są ładne i ciekawe, ale mam wrażenie, ze nie będą mi do niczego pasować. Jak są takie które uznam, ze by pasowały to są albo mega drogie albo nie ma rozmiaru...

Buty były na zdjęciu O torebce fakt, zapomniałam

Łańcuszków, bransoletek, pierścionków niespecjalnie lubię. Jakoś to wszystko mi przeszkadza. Czasem staram się przemóc, ale szybko zdejmuję...

Mi tu tak naprawdę przyszedł pomysł aby z tej spódnicy wywalić ten pasek i kupić jakąś kolorową tasiemkę i żeby kolorem ją przewiązać. Co wy na to?
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:43   #853
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Taka błuzeczka by ładnie pasowała do tej spódnicy wsadzona w nią
TAKA

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Skoro masz tyle gładkicg i uniwersalnych rzeczy to powinas własnie teraz wybierać coś ciekawego, nietypowego...
a powyższą błuzeczkę możesz zestawić z najzwyklejszymi jeansami i kardiganem lub np. marynarą
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:45   #854
online88
Rozeznanie
 
Avatar online88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 742
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Taka błuzeczka by ładnie pasowała do tej spódnicy wsadzona w nią
TAKA

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Skoro masz tyle gładkicg i uniwersalnych rzeczy to powinas własnie teraz wybierać coś ciekawego, nietypowego...
a powyższą błuzeczkę możesz zestawić z najzwyklejszymi jeansami i kardiganem lub np. marynarą
fajna ta bluzeczka - uniwersalna
faktycznie super by pasowala i to w tym kolorze
__________________


- ograniczam słodycze...
- pije co najmniej 1.5 litra wody dziennie...
- dbam o siebie
iii... czekam na rezultaty
online88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:46   #855
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Mam dla siebie taką obecnie poluję na różową... ale coś nie mogę nigdzie znaleść, a w Atmo już ich dawno nie ma... :P
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:50   #856
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Taka błuzeczka by ładnie pasowała do tej spódnicy wsadzona w nią
TAKA

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Skoro masz tyle gładkicg i uniwersalnych rzeczy to powinas własnie teraz wybierać coś ciekawego, nietypowego...
a powyższą błuzeczkę możesz zestawić z najzwyklejszymi jeansami i kardiganem lub np. marynarą
zazwyczaj tak właśnie noszę
proste jeansy, marynarka (zwykle czarna lub kawowa), buty na obcasie i heja. Ale dziś trochę za ciepło ja jeansy i marynarkę


a bluzeczka jest owszem ładna, ale mam wrażenie, że mam za duży biust aby jeszcze na nim jakieś falbanki nosić może kiedyś się przekonam.
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:56   #857
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Hahaha... gdzie ty masz ten za duży biust?? Jaki rozmiar nosisz, 70B?? Ja mam 65D i uwierz mi czuje się o niebo lepiej jak mam falbankami wyrównae proporcje ciała (mam masywne nogi i doopsko )
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:57   #858
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Hahaha... gdzie ty masz ten za duży biust?? Jaki rozmiar nosisz, 70B?? Ja mam 65D i uwierz mi czuje się o niebo lepiej jak mam falbankami wyrównae proporcje ciała (mam masywne nogi i doopsko )
Mam 75D/E. Większości bluzek nie mogę dopiąć.
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 21:04   #859
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

A nie wygląda... na fotce w zyciu bym ci nie dała tyle, choć to nie są aż takie olbrzymy!!
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 21:07   #860
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
A nie wygląda... na fotce w zyciu bym ci nie dała tyle, choć to nie są aż takie olbrzymy!!
Może na tej. Pokazałabym inną, ale przecież się spierać nie będziemy. Ostatnio trochę schudłam, więc D jest całkowicie ok, ale do niedawna miałam spory problem, bo 80D za luźne a 75E ciasne w obwodzie było;p


Ale, ale... co myślicie o tej wstążce jako pasek?

swoją drogą wrzuciłam to coś na wieszak.... wiecie jak mi sie oberwało, że jak ja śmiałam się "lansować" na cmentarzu z odkrytymi ramionami???
LOL
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 21:13   #861
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

hahaha...trzeba było płaszcz zimowy ubrac w upał, czasem mnie tam laski rozbawiają
A jako obiektywny obserwator twojej figury (nie zeby sie spierać toć ty wiesz lepiej jaki masz biust) to naprawde nie masz co panikować nie wygląda on na strasznie duży a własnie taki normalny
Ja lubie nosić wieksze dekoldy wiec zawsze dostaje ochrzan od mojego TŻ lub BFF że "śiwece cyckami"... ale puki są ładne i jedrne moge
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 21:17   #862
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
hahaha...trzeba było płaszcz zimowy ubrac w upał, czasem mnie tam laski rozbawiają
A jako obiektywny obserwator twojej figury (nie zeby sie spierać toć ty wiesz lepiej jaki masz biust) to naprawde nie masz co panikować nie wygląda on na strasznie duży a własnie taki normalny
Ja lubie nosić wieksze dekoldy wiec zawsze dostaje ochrzan od mojego TŻ lub BFF że "śiwece cyckami"... ale puki są ładne i jedrne moge
Więcej tam nic nie dam, tam samo miejsce dla rozmiaru 34 i 36 oraz szpilek - im wyższe tym lepsze;p

Ja właśnie średnio lubie dekolty. Owszem nie lubię być zawiązana pod samą szyję, ale jakoś świecić też niespecjalnie.

A teraz jak już się udaje dopiąć w bluzki to jest ok, ale serio był problem, że XL na brzuchu wisiało a cycach się rozłaziło. Ciekawe do jakiego rozmiaru spadnie jak skończy się spadanie kilogramów;p

W każdym razie;p Udało się rozbudzić forum
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 21:24   #863
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Ale wiesz żeby ci sie naleśniki nie zrobiły... bo biust to prawie sam tłuszczyk :P

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

A co do rozłażących się guzików to fakt wkurza mnie to też... bo musze zawsze kupić wiekszy rozmiar a potem w talii zwężać :P
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 21:33   #864
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Ale wiesz żeby ci sie naleśniki nie zrobiły... bo biust to prawie sam tłuszczyk :P

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

A co do rozłażących się guzików to fakt wkurza mnie to też... bo musze zawsze kupić wiekszy rozmiar a potem w talii zwężać :P
ja czasem doszywałam jakiś bonusowy guziczek albo wszywałam haftkę aby w newralgicznym miejscu było "prościej" i się nie rozłaziło.

A naleśniki... spadło już 10 kg, a na górze nie za wiele spadło, więc chyba nie tak źle. Najbardziej to mi się tyłek wypłaszczył...
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 06:49   #865
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez online88 Pokaż wiadomość
spodnica wg mnie oki fajna dlugosc ma
a co do bluzki to z tych kolorow co wymianilas wybralabym biala lub kawe z mlekiem
tak czy siak zestaw udany
Zgadzam sie w 100%. Od razu pomyslalam o bialej bluzce.
Ta jakos mi nie pasuje do koloru spodnicy...
A i wisiorek tez dobrze, ze jest, tu zgadzam sie z Kari, ze dodatki sa wazne ale rozumiem, ze nie kazdy lubi. Moze jednak uda Ci sie przemoc i je nosic czesciej
a mozna spytac gdzie kupiona spodnica?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 11:59   #866
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w 100%. Od razu pomyslalam o bialej bluzce.
Ta jakos mi nie pasuje do koloru spodnicy...
A i wisiorek tez dobrze, ze jest, tu zgadzam sie z Kari, ze dodatki sa wazne ale rozumiem, ze nie kazdy lubi. Moze jednak uda Ci sie przemoc i je nosic czesciej
a mozna spytac gdzie kupiona spodnica?
spódnica z Tatuum. Chyba z zeszłorocznej kolekcji, bo kosztowała albo 49 zł albo 59 zł, a normalna cena była koło 150 zł. Kupowałam miesiąc temu, ale myślę, że jeszcze spokojnie je mają - u nich ciuchy chyba nie są jakoś mega chodliwe.

Może kiedyś się przekonam aby więcej biżuterii zakładać Ja tylko bez kolczyków nie potrafię się obejść..;p
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 15:50   #867
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
spódnica z Tatuum. Chyba z zeszłorocznej kolekcji, bo kosztowała albo 49 zł albo 59 zł, a normalna cena była koło 150 zł. Kupowałam miesiąc temu, ale myślę, że jeszcze spokojnie je mają - u nich ciuchy chyba nie są jakoś mega chodliwe.

Może kiedyś się przekonam aby więcej biżuterii zakładać Ja tylko bez kolczyków nie potrafię się obejść..;p
Hmm, nie mam w poblizu tego sklepu, chociaz jest chyba w galerii kolo pracy moze zajrze przy okazji, chociaz wczoraj troche wydalam, m.in. kupilam kurtke skorzana i wisiorek
kiedys tez nie nosilam dodatkow, dopoki nie zobaczylam u kolezanek jak one zmieniaja stroj. teraz zarabiam to moge sobie pozwolic, chociaz staram sie kupowac na wyprzedazach. Obkupilam sie tez jak bylam w Anglii, bo w primarku wisiorek powiedzmy w przeliczeniu 5zl, a w u nas, podobny w takim h&m 25...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 21:22   #868
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Pocokomunazwa odniosłam wrażenie, że pytasz nas o zdanie, a następnie każdą opinię/radę negujesz albo sprowadzasz do: to nie w moim stylu. No więc po co nas pytać o zdanie?
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 19:59   #869
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Ja lubie nosić wieksze dekoldy wiec zawsze dostaje ochrzan od mojego TŻ lub BFF że "śiwece cyckami"... ale puki są ładne i jedrne moge
Ja też lubie większe dekolty bo jak ma się większe piersi i jak je zasłonie to wtedy wydaje mi się że piersi mi wiszą mój Tż nie ma nic przeciwko. Ale właśnie BFF często że każdy patrzy mi sie w biust (70G);(
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 20:12   #870
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez poldzia89 Pokaż wiadomość
Ja też lubie większe dekolty bo jak ma się większe piersi i jak je zasłonie to wtedy wydaje mi się że piersi mi wiszą mój Tż nie ma nic przeciwko. Ale właśnie BFF często że każdy patrzy mi sie w biust (70G);(
Faceci zawsze się "gapia" albo za ładną pupą albo za dużymi biustem... a laski najczęsciej z zazdrości, bo mają jakieś małe wysuszki :P
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-12 16:33:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.