jak przytyć????/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-30, 13:52   #1
sha.n!ca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 2
GG do sha.n!ca

jak przytyć????/


hejeczka! mam do was bardzo ważne pytanko. w styczniu studniówka a ja mam problem z wagą...i to nie taki jak może się na pierwszy żut oka wydawać...chodzi o to że muszę przytyć. mam 164 cm wzrostu i waże 45 kg - wyglądam jak kostucha - NIE JEST TO EFEKT ŻADNEGO ODCHUDZANIA NIGDY W ŻYCIU NIE STOSOWAŁAM ŻADNEJ DIETY - mam po prostu taką przemianę materii. w pasie mam 56 cm, mam bardzo chude nogi i ramiona...obżeram się jak tylko mogę ale to nic nie daje....słyszałam że może pomóc mi siłownia - to w sumie wydaje się logiczne patrząc na zapaśników którzy właśnie na siłowni przybierają ciała. w moim mieście jej jednak nie ma. czy są jakieś ćwiczenia które mogłabym wykonywać w domu aby przybrac na masie? może dużo zależy od tego że od 3 lat nie cwiczę nawet na wf-ie ponieważ miałam wypadek samochodowy i przez to problemy z kręgosłupem - nie mogłam w nic grać ani ćwiczyć. największy problem jest zx nogami, chciałabym żeby były grubsze, no i ramiona też - przecież nie znajdę na siebier żadnej kiecki. żebra odstają mi na kilka centymetrów - słowem wyglądam jak głodujące afrykańskie dziecko. gdy oglądałam fotki anorektyczek - wierzcie mi zbyt wiele się od nich nie różnie. pytałam lekarza co mogę z tym zrobić a on na to - żebym nie wymyślała, niektórzy tak mają, żebym poćwiczyła - inni to chcą schudnąc a ja na odwrót. wiem że jest to genetyczne, moja mam ma 44 lata i waży 47 kg, zawsze ważyła 42 a gdy była ze mną w 9 mies ciązy to przytyła do 47 i tak ma do dziś. przyszła mi do głowy ta siłownia , tylko jak ćwiczyć w domu. jakbym zwiększyła objętość mięśni to bym jakoś inaczej wyglądała. tylko jak???? błagam pomóżcie!!!
sha.n!ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 14:30   #2
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Re: jak przytyć????/

Jeśli chcesz przytyć to musisz jeść duuużo białka. To jest właśnie dieta ludzi, którzy chodząc na siłownie chcą przybrać na masie. pozdrawiam
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 14:34   #3
Neta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 31
Re: jak przytyć????/

Rozumiem Cię doskonale Mnie samej przy wzroście 168 cm udało się osiągnąć wagę ok.53-54 kg i to już poczytuję sobie za spory sukces osobisty Wiem, że to co napiszę Cię nie pocieszy, ale może się mylę Niestety zbyt szczupła sylwetka nie jest łatwa do modelowania- no bo jakimi ćwiczeniami wypełnić zapadnięte policzki czy wystającą miednicę??? Wydaje mi się, że jedynym rozsądnym rozwiązaniem (mówię to z własnego doświadczenia) jest mimo wszystko połączenie diety z rozsądnie dobranymi ćwiczeniami na tzw. masę ( fachowe hasło zasłyszane na siłowni )Ważne żeby były umiejętnie dobrane i wykonane (krótkie serie z dużym obciążeniem) , bo inaczej możesz osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego, a tego przecież nie chcemy I rzecz najważniejsza, żeby osiągnąć kochane krągłości ( w umiarze rzecz jasna ) - nie pozostaje Ci nic innego jak jeść, jeść, jeść , jeść.... Ja wiem, ileż można jeść - ale możesz pomóc sobie i apetytowi, tak jak ja pomogłam- idź do lekarza po receptę na peritol, opak. kosztuje 8 zł, przepisywany jest podobno dzieciom niejadkom. Dzięki niemu ciągle chodziłam głodna i udało mi się pochłoniać nieprawdopodobne ilości jedzenia, co pozwoliło mi przytyć ponad 6 kg Warto spróbować
Aha, peritol wykazuje przy tym nieznaczne działanie uspokajające, ale da się przeżyć (może dlatego, że niektórzy tracą apetyt z nerwów i będąc w stresie)
Z całego serducha życzę Ci powodzenia!


P.S. Ale się rozgadałam
Neta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.